U BENT RIJKER DAN U DENKT... LM KA MET HET OOG OP UW BRIL. 20 iVARiAr Nieuws van de gemeente CDA-Soes Actie: Kolen voor Polen gratis oogdrukmeting I SKK verzorgt beddentransporten naar Kedzierzyn/Kozle Uw goud is geld waard Bedrijven steunen kerstactie Velika Wildschut Optiek 0 Korting:: van lezers Vraagtekens bij het verhaal van Mohamed El Hamdioui Correspondentie Lotto-misleiding Wandelen met Henoch CONTROLEPUNT voor Hypotheek. NVM Hypotheekshop NVM Hypotheekshop Schoeman Deeleti .....jwp';; Soester mag van college zwembad in tuin aanleggen ft Wieldoppen van auto SSCCN Aanvragen Cultuurfonds: vóór zaterdag! Wie wat te zeggen heeft doet dat in de Soester Courant PTT houdt on ver, Vereniging en Stichting werken samen Wiui van Hoorn EN V~jJ Rondweg Soest op Radio Utrecht Beveiligt alles! Tel. 24142 Auto opengebroken Ook voor uw JUBILEUM- WOENSDAG 16 NOVFMRFR 19g/] SOESTER COURANT PAGINAj WOENSDAG 16 NOV Op woensdag 2 november verscheen in ae noester Courant een artikel in vorm van een interview met de heer van Ma- rokkaanse afkomst genaamd El Ham- d,°ui Amar', uiteraard naar aanleiding van zijn zilveren jubileum. Was het maar een jubileum voor de Marokkaan se gemeenschap van Soest. Op grond van zijn lang verblijf in Soest weet hij heel veel omtrent de Marok kaanse gemeenschap van Soest, maar hij vermijdt iets te vermelden over de constructieve bijdragen die door de Marokkaanse migranten geleverd wa ren in het kader van de opbouw van de Nederlandse economie. Wij als Moslims van Marokkaanse af komst, inwoners van Soest, zijn op de hoogte van de Nederlandse wetten, wij tonen ook ons respect aan de Neder landse grondwet die de vrijheid van godsdienst garandeert en beschermd. Wij zijn geen missionarissen die tot doel hebben de mensen te dwingen zich te bekeren. Onze godsdienst, de Islam, benadrukt het respecteren van andere godsdien sten, gewoonten en normen. Boven dien, als gasten in Nederland waarde ren wij de gastvrijheid en de tolerantie die hier vanzelfsprekend zijn. Als gelo vige moslims ijveren wij altijd voor een open dialoog met de verschillende reli gies. Tot voor kort waren wij als Moslims ge dwongen naar andere steden te reizen om de gebedsdiensten bij te wonen. Daarom hebben wij'de stichting Mos kee Attaouhid opgericht en voorzien van statuten welke aan de gemeente ge presenteerd zijn. Dit geschiedt uiter aard overeenkomstig de geldende wet ten. Een van de belangrijkste doelstel lingen van de stichting was en is nog 'steedshet verlangen van de Marok kaanse gemeenschap van Soest naar een eigen moskee en gebedsruimte te verwezenlijken. Volgens de Islamitische tradities is de Moskee niet alleen voor de gebedsdien sten bedoeld, maar dient zij ook een ontmoetingsplaats en onderwijsinstel ling te zijn. De moskee kortotn is een centrum voor gebedsdiensten, cultuur en onderwijs, waar een plaats is voor de kinderen die de Arabische taallessen willen bijwonen en ook een eigen ruim te voor vrouwen die de. Nederlandse taal willen leren. Er worden ook voor lichtingsbijeenkomsten gehouden. Op grond van bovenstaande zetten wij vraagtekens bij de aantijgingen van de heer El Hamdioui die de Moskee als een broeinest voor fundamentalisten en extremisten beschouwt. De Islam, onze godsdienst, verafschuwt het geweld, predikt tolerantie en coëxistentie met andere godsdiensten, respect voor de mens die zelf verantwoordelijk is voor zijn daden. De aantijgingen van de heer El Ham dioui berusten op geen enkel feit, zaai en verdeeldheid, haat en argwaan. De aantijgingen impliceren dat elke gelovi ge Moslim, die zijn of haar religieuze plichten nakomt, een potentiële funda mentalist is die naar 14 eeuwen terug wil. De heer El Hamdioui tredt op als de enige en onbetwist leider van de Ma rokkaanse gemeenschap van Soest. Misschien is dat een wens van hem, maar de kloof tussen droom en werke lijkheid is immens. De aantijgingen van de heer El Ham dioui brachten niet alleen de Marok kaanse gemeenschap in beroering, maar ook een groot deel van de Neder landers. De gemiddelde burger van Soest zal voortaan elke praktiserende Moslim voor een potentiële geweldda dige fundamentalist aan te zien. Veel leden van de stichting Moskee At taouhid, veel bezoekers van de Moskee voelen zich in hun eer aangetast en als Moslims gekwetst. Op grond hiervan eist de Stichting Mos kee Attaouhid van de heer El Ham dioui een rectificatie in de Soester Cou rant te plaatsen en zijn excuses aan de Marokkaanse Moslim gemeenschap van Soest aan te bieden. De stichting behoudt het recht om een klacht bij de adequate juridische instanties te die nen. De reactie van de heer El Hamdioui is veroorzaakt door het feit dat de Marok kaanse gemeenschap begint zich af te vragen over de bestemmingen van de subsidies welke aan het Comité ver strekt zijn. De heer El Hamdioui ziet de Stichting Moskee Attaouhid als een bedreiging, aangezien de stichting gedragen is door de meerderheid van de Marokkanen van Soest. De Stichting Moskee Atta ouhid is voornemens een actieve rol te gaan spelen binnen de Marokkaanse gemeenschap van Soest op het gebied van onderwijs, cultuur, vorming en voorlichting en het uitdragen van vriendschap en tolerantie tussen alle in woners van Soest ongeacht hun af komst, kleur, cultuur of godsdienst. De ontsporing van de Marokkaanse jeugd zien wij als gevolg van het ontbre ken van alternatieven en het gebrek aan ethiek. Hierop biedt de stichting een se rieus alternatief voor de jeugd, door het propageren van sociale, culturele en re ligieuze waarden die van belang zijn voor een harmonieuze samenleving. A. Bouhraua, Stichting Moskee Attaouhid De afgelopen week bereikte ons een brief onder pseudoniem met het ver zoek tot publicatie. "Meningen van le zers" worden echter in principe uitslui tend geplaatst met de eigen naam. De afzender wordt verzocht kontakt met de redaktie op te nemen. Eén dezer dagen las ik een brief van de Stichting Nationale Sp'orttotalisator, gericht aan de Abonnee-Lottospelers die met slechts twee kolommen spelen, waarin deze werden aangemoedigd om met meerdere kolommen deel te ne men, daar.dit de kans op een prijs even redig zou verhogen. Deze redenering mag theoretisch mis schien nog door de beugel kunnen, in werkelijkheid is ditje reinste bedrog en wel om de volgende redenHet aantal combinaties in het Lotto-spel van 41 getallen bedraagt; 3.237.399.360 of wel; drie miljard 237 miljo en 399 dui zend en 360. M.i. maakt het-dus abso luut geen verschil of men nu met twee kolommen speelt dan wel met vier of zes. Zelfs indien men honderd kolom men invult dan nog is de kans op de hoofdprijs 1:32.373.993. Bovendien, de kans op het winnen van een prijs is niet afhankelijk van het aan tal kolommen dat men invult; het is puur geluk dat de éne mens wel toelacht en een ander niet. Geluk in een loterij is niet afdwingbaar! Daar misschien 90% van de lotto-spe lers, geen flauw idee heeft van het mo gelijke aantal combinaties, acht ik deze reclame in hoge mate misleidend eri derhalve ontoelaatbaar. A. Snijder Wie leest nou nog de archaïsche, ge- marie-neerde columns van Arie Wan delaar? Totdat iemand zegt: je moet Rondje Soest lezen, want het gaat over jou. Drie opmerkingen: 1. Het Soester Natuurbad is vóór mijn wethouderstijd verkwanseld voor een appel en een ei door een typisch VVD-colIege, destijds onder leiding van burgemeester Scholten. Arie begint aan geheugenverlies te lijden. 2. Dat nu een nieuw, typisch WD-col- lege rijke tuinlieden volkomen onte recht met behulp van artikel 19 in staat stelt een zwembad te bouwen waar het niet mag volgens het bestemmingsplan, getuigt van rechtsongelijkheid en dat heeft Arie óók niet begrepen. 3. Ik ben blij, dat Arie zo slecht over mij schrijft, want dan weet ik zeker dat ik politiek goed zit bij GroenLinks/Pro gressief Soest. Houen zo, Arie! Jan Visser NVM HYPOTHEEKSypti UW BESTAANDE Uw huis is ongetwijfeld meer waard dan toen u het kocht. U bent daarom waarschijnlijk rijker dan u denkt. De afgelopen jaren zijn er nieuwe hypotheekmogelijk heden bijgekomen die meer rekening houden met uw persoonlijke situatie. Tijd om na te gaan of uw huidige hypotheek nog net zo bij u past als toen u hem afsloot. Loop daarom eens vrijblijvend binnen bij de NVM Hypotheekshop. Daar gaat men kosteloos voor u na of het niet anders kan. Bovendien heeft men bij de NVM Hypotheekshop ook verstand van de huizen markt. Dat geeft u een extra voordeel. BON voor mensen met een bestaande hypotheek. Ik wil graag eerst vrijblijvend informatie ontvangen over hypotheken en de NVM Hypotheekshop. NaamL_ Adres -1 Postcode Woonplaats Deze bon invullen en opsturen aan: NVM I HYPOTHE E K SHOP M Middelwijkstraat 54, 3764 CH Soest Gallenkamp Pelsweg 11, 3768 flT Soest Tel. 13539 Tel. 15360 DE NVM HYPOTHEEKSHQP. OOK VERSTAND VAN HET PAND. m Vele Soesters kennen in K^dzier- zyn/Kozle de grote villa aan de rechterkant, als je de stad Kozle binnenrijdt. In deze villa is geves tigd het Dom Pomocy Spocecznej dia Dziecki, meestal afgekort als Dom Pomocy. In dit huis worden meer dan 60 geestelijk en vaak ook lichamelijk gehandicapte jongens verzorgd. Deze zorg wordt daar gegeven door een klein aantal zus ters, met hulp van een aantal me dewerksters. De bedoeling is dat de jongens die daar voor in aanmerking komen er wonen tot hun 18e verjaardag. Maar velen blij ven er veel langer, omdat er in de ande re opvanghuizen geen plaats voor hen is. De Vereniging Soest-K§dzierzyn/Koz- le onderhoud al jarenlang goede kon takten met Dom Pomocy. Regelmatig worden er hulpgoederen gebracht, zo als luiers, melkpoeder, kleding en fruit. Afgelopen week werden er 40 bedden en matrassen bezorgd, namens SKK. De bedden worden bij Dom Pomocy in Kozle afgeleverd. In het Kontakt der Kontinenten, het be kende congrescentrum in Soesterberg, heeft men in de afgelopen tijd het totale beddenbestand vernieuwd. Niet omdat de bedden niet goed meer zouden zijn, maar omdat de meeste congresgangers steeds langer worden. De oudere bed den waren dus te kort. SKK kreeg der halve het aanbod deze bedden te be stemmen voor een goed.doel. Dat doel was Dom Pomocy, want daar waren ve le bedden aan vervanging toe. Het transport werd verzorgd door twee vrij willigers. Een bijzonder leuk gebaar maakte groothandel in groenten en fruit De Groot uit .Soest. Deze schonk twee kis ten met sinaasappels voor de kinderen van Dom Pomocy. Binnenkort gaat het bestuur van de Vereniging Soest-Kfd- zierzyn/Kozle zelf weer naar K?dzier- zyn/ Kozle, in het kader van de diverse Kerstprojecten. Dan gaat het laatste deel van de bedden mee. Het college heeft er in principe geen be zwaar tegen als de heer Kreutzer uit Soestduinen een zwembad laat aanleg gen in zijn achtertuin. Hij woont aan de Van Lijndenlaan. Het plan van Kreutzer behelst een on overdekt zwembad. Dat vinden burge meester en wethouders geen probleem. Een aanvraag voor een overdekt zwem bad zou geen goedkeuring hebben kun nen vinden, omdat dat het bosrijke beeld zou aantasten. Om het onoverdekte zwembad te reali seren, moet een grove den uit de weg worden geruimd. Het college is bereid hiervoor een kapvergunning te verle nen. RIJWIELSPECIALIST Jvljac. de Bruin 'o. w nkelcentrum Soest-Zuid GALLENKAMP PELSWEG 1 SOEST TELEFOON 02155-12057 Op de Beukenlaan zijn vier wieldoppen van een auto gestolen. De diefstal, die 's nachts werd gepleegd, werd bij de po litie gerapporteerd door een 38-jarige vrouw uit Soest. Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw goud en van uw geld. Ruil 't hier voor een nieuw sieraad of we betalen u de dagwaarde kontant uit. Ook oude merkhorloges ruilen of kopen wij van u in (defekt is geen bezwaar). r DIAMANTAIR JUWELIER Laanstraat 18, Baarn Tel. 02154-15937 Van Weedestraat 145, Soest Tel. 02155-20670 In afwijking van eerdere berichten moeten aanvragen om subsidie uit het Cultuur Stimulerings Fonds al vóór 19 november worden inge diend. Eerder had de gemeente 28 november als uiterste datum ge noemd. Soester verenigingen en in stellingen kunnen subsidie-aanvra gen indienen voor unieke, eenmalige activiteiten op het gebied van kunst en cultuur. De volgende voorwaarden zijn van toepassing: alleen Soester of Soesterbergse verenigingen of instellingen kunnen aanvragen indienen; de activiteit dient toegankelijk te zijn voor alle inwoners van de ge meente Soest; De commissie Beeldende Kunst komt op dinsdag 22 november bij een om de aanvragen te beoordelen. Zij brengt een bindend advies uit de Stichting Coördinatie Kermissen, die het Cultuur Stimuleringsfonds beheert. Tegen afwijzing van de sub sidie-aanvraag kan geen beroep worden ingesteld. Aanvragen moeten dus vóór 19 no vember worden ingediend bij de Stichting Coördinatie Kermissen Soest, p/a afdeling WVC, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het verzoek dient ten minste in te houden: een duidelijke omschrijving van de acti viteiten en een begroting van inkom sten en uitgaven. Inzameling hulpgoederen 26 november De Soester stichting Velika, die reeds twee keer bij de vluchtelin gen in het Kroatisch dorpje Velika op bezoek is geweest, gaat half de cember opniemy hulpgoederen brengen. Dit keer worden er pak ketten samengesteld voor ca. 70 gezinnen in nood, variërend van twee tot twaalf personen. De inza meling wordt gehouden op zater dag 26 november, van 9.30 tot 13.30 uur bij glashandel Van Ede aan de Nieuwegracht IA. Allereerst is in Velika dringend behoef te aan (houdbaar) voedsel en toiletarti kelen. De vluchtelingen houden zich voornamelijk in leven met wat hen door de bevolking van Velika wordt gebo den. Aangezien de Kroatische bevol king zelf veel te lijden heeft gehad van de oorlog, is deze manier van hulpverle ning niet genoeg. Naast voedsel is er dringend tekort aan toiletartikelen, lin nengoed, nachtkleding, ondergoed en sokken, dekens, kussens, pannen, bor den en bestek. Ook kleding, schoenen etc. zijn welkom. Melkpoeder Bij het vorige transport is een grote hoe veelheid melkpoeder meegegaan, ge kocht van het geld dat was ingezameld. Opnieuw is er dringend behoefte aan melkpoeder, speciaal voor de ca. 150 kinderen in Velika, waaronder meerde re baby's. Het transport is reeds be taald, er is echter voor dit melkpoeder, ondanks dat het zo dringend nodig is, bijna geen geld meer beschikbaar. Stichting Velika doet dan ook een drin gend beroep op de Soester bevolking om geld over te maken op de rekening van de stichting, onder vermelding van 'Kerst, óók in Velika'. Ook tijdens de inzameling staat er uiteraard een collec tebus klaar voor bijdragen. Hier kan men eveneens een setje kaarten kopen die gemaakt zijn van kindertekeningen van kinderen in Velika. Bedrijven helpen Inmiddels heeft al een aantal bedrijven positief gereageerd op de oproep van Stichting Velika. In Soest zijn dat de fa. Schoemaker, die een tv meegeeft voor een gehandicapt vluchtelingenmeisje; de fa. Yves Rocher, die een doos sham poo ter beschikking heeft gesteld, en glashandel Van Ede, die opslagruimte ter beschikking stelde. Ook landelijk zijn er inmiddels diverse bedrijven die iets meegeven voor de vluchtelingen in Velika. Zo heeft bijvoorbeeld bakkerij Het Stoepje uit Bunschoten 75 kren tenbroden toegezegd om in de pakket ten te doen. Voor informatie kunt u contact opne men met Martin en Ivonne Wierink, tel. 14963 (na 18.00 uur). Uw bijdrage kunt u overmaken op Stichting Velika te Soest, gironummer 2339176. (publikatie onder verantwoordelijkheid van de Soester Courant) Bouwzaken B. en W. willen vergunning verlenen voor: 1het uitbreiden van een bedrijfsge bouw, Eeimveg 2 (art. 19 WRO en art. 50.5 Woningwet); 2: het aanleggen van een zwembad, Park Vredehof 4 (art. 19 WRO); 3: het plaatsen van een carport, Turf- streek 61 (art. 18A WRO); 4: het verhogen van een garage. Van Mecklenburglaan 27 (art. 50.5 Wo ningwet); 5: het bouwen van een serre Wilhel- minalaan 31 (art. 19 WRO en art. 50.5 Woningwet); 6: het bouwen van een woonhuis met garage (kavel 5), Bosstraat (art. 19 WRO en art. 50.5 Woningwet). Schriftelijke bezwaren binnen twee weken bij B. en W. Stukken liggen ter inzage in het gemeentehuis, afdeling ROB. Burg. Grothestraat 51: bouwen ber- voor behoi ging met carport; Gerrit v.d. Veenstraat 47: plaatsen n. M o dakkapel (in dakvlak voorgevel); Pc koest van het Larixlaan 1: plaatsen dakkapel; he.e" z,ch von8e week tof dt Zuidergracht (ong.): bouwen be vriende Tweede-Kamerfractit drijfsgebouw. wend met het dringende verzoi Bezwaarschriften AWB: binnen 6 weken bi, bemiddelen in de strijd VOOI B.en W.Stukkenliggenterinzagein'hetge- behoud van het postagentsi aan de Wiardi Beckmanstraat. Soester CDA hoopt dat de po in Den Haag de dreigende slui Gevraagd(per 31 december) kunnen uit; Choristenpad 82: 2 vogelkers, 1 !en ot «"gedaan maken, rekei boom houdende met de "gewijzigde Bezwaren binnen 4 weken bij afdeling Standigheden". Groen, Natuur en Landschap, tel. 93709. j r De inschakeling van de kamerfraci Verleend: een uitvloeisel van de betrokken Van Mecklenburglaan -.6: 1 ceder; van het Soester CDA-bestuurslid L Van Mecklenburglaan 33: 1 ceder; de Jong, die in de wijk Klaarwatei "Van Maarenplein 36: 1 eik, 1 grove aanspreekpunt van alle verontruste meentehuis, afdeling ROB. Kapvergunningen Bouwvergunningen Gevraagd: Apollo 81: plaatsen blokhut; Birkstraat 124A: vernieuwen/ve randeren bijkeuken; Insingerstraat 15A: bouwen kippen hok; Nieuwegracht (ong.): bouwen be- 'drijfshal; Oude Tempellaan 18: plaatsen pre fab garage; Van Mecklenburglaan 27: verhogen garage; Vedelaarpad 53: uitbreiden opslag/ stallingsruimte; Vosseveldlaan 46: plaatsen blokhut; Winterkoning/Specht 13: verhogen tuinmuren. Verleend: Apollo 105: plaatsen blokhut; den; Duinweg 37: 3 coniferen; Prunuslaan 22: 1 grove den; Ereprijsstraat 3: 1 grove den; Julianaplein 10: 1 eik; Steenhoffstraat 33: 1 prunus. Bezwaren binnen 6 weken bij B. en W. Wegverkeer Informatie De Vereniging Soest-Kédzieryn/Koz- le (SKK) en de Stichting Jumelage Soest-Kédzieryn-Kozle hebben in een gecombineerde vergadering van de dagelijkse besturen, besloten om ook dit jaar weer een gezamenlijke kerst actie te houden. Werden er vorig jaar kerstpakketten verstrekt, dit jaar willen beide organisa ties geld inzamelen om de armste inwo ners van onze partnerstad t.g.v. het Kerstfeest een hoeveelheid kolen te woners is geworden. De Jong is vo week samen met COSBO-voorz Cees Groen (namens de ouderent den in Soest) wezen praten met nemanager W.v.d Kreeft van Post* toren b.v. In dat gesprek bleek de I overigens geen krimp te geven en .verminderd vastte houden aan de vc genomen sluiting van het postkante 'tie- B. en W. hebben besloten i.v.m. de Nadat hij zich in de Soester Courant Wielerveldrit van Amersfoort op zater- schikbaar had gesteld als actiecoöi dag 17 december (9.00-16.00 uur) denator ontving De Jong een flink aai Zandlaan d.m.v. bord Cl gesloten tereactiés, variërend van suggesties v< verklaren voor alle bestuurders, uitge- demonstraties en telefoontjes met zonderd bestemmingsverkeer. minister tot het aanspannen van kort geding. De Jong en Groen werc I vervolgens uitgenodigd door zoner |nager V.d. Kreeft voor een persoon Voor alle nadere informatie: Gemeen- SesPre^- J^at verliep in goede or tehuis, Raadhuisplein 1, postbus 2000,maar de Soesters kregen zoals uit ti 3760 CA Soest, tel. (02155) 93411, fax ™laa^k'8een P001 aan de 8™"' (02155) 93689, of bij de betreffende af- PTT-zijde werd nog eens uitgelc deling wat de (bedrijfseconomische) acht gronden van de omstreden beslissi zijn, waarbij de teleurstelling over I verdwijnen van een postagentscl p-om-de-hoek wel wordt begrepi Door de groei van het elektronisch 1 talingsverkeer daalt het aantal geldha delingen fors, en dus de inkomsten v schenken. de PTT. Voor een gezond rendemeni Het ligt in de bedoeling om op vrijdag ian sanering niet te ontkomen, aldus 25 en zaterdag 26 november in vijf su- PTT. In de stedelijke gebieden (zo; permarkten in Soest en twee in Soester- Soest) moet daarom een aantal ves berg kolenbonnen te koop aan te bie- gingen worden afgestoten, want op h den van vijf, tien en 25 gulden. Beide platteland moet een redelijk verzc organisaties doen een dringend beroep gingsniveau blijven bestaan. "Op aa op het winkelende publiek één of meer vaardbare afstand en in winkelcent kolenbonnen te kopen van de mede- blijven vestigingen bestaan." werkers die zich in de Soester en Soes terbergse supermarkten zullen bevin den op de genoemde data. I Sinds 1963 BOUWBEDRIJF SOEST UITVOERING VAN: NIEUWBOUW VERBOUW Ï,11IA- RENOVATIE f NVOB - ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST TEL. 02155 - 15073 - FAX 02155 - 17496 Het live-discussieprogramma "Het Gesprek van de Dag" van Radio Utrecht wordt vanavond (16 no vember) opgenomen in Soest. On derwerp is de aanleg van een rond weg. Discussieleider Anthon van der 'Neut praat met politici en publiek over deze omstreden weg. Het College van B. en W. zou giste ren een standpunt over de rondweg bepalen. De politiek praat er later deze maand over. De gemeenteraad is verdeeld. De uitzending vindt plaats tussen 18.00 en 19.00 uur in café De Kuil, Kerkplein 4. De toegang is vrij. Niet relevant Of het postagentschap Honsbergen zichzelf rendabel is, is niet releva vindt de PTT. De sluiting past simp weg in de noodzakelijke landelijke i Snelle service en kwaliteit voor een scherpe prijs. Nieuwst raat is, Soest. Op een parkeerterrein van de Johanne Poststraat is de auto van een 26-jarig vrouw uit Soest opengebroken. De da der forceerde het portierslot. Hij moe aan de stuurkolom hebben gerommel en nam een zonnebril en enkele casset tebandjes mee. Bij Wildschut is een bril een kwestie van passen en meten. Zuiver vakwerk met behulp van verfijnde apparatuur. Bij Wildschut kunt u rekenen op de deskundigheid van de gediplomeerde opticien/optometrist. Die neemt de tijd voor u, adviseert u met smaak. U hebt recht op die bekwame en persoonlijke begeleiding. Met het oog op uw bril. ©GROOTSTE COLLECTIE BIJ: j ZUIDPROMENADE 14 - SOEST HARTJE-ZUID - TELEFOON (02155) 2 22 12 op de prijs van 7 grote klassiekers in de 150g massiefverzilvering Rqbbe Berking - S E I T 1 8 7 4 - viert 25 jaar 150 g verzilvering van Weedestraat 54a - Soest 4

Soester Courant | 1994 | | pagina 4