ewijzigd WZ'49 herstelt zich SIK Eemvogels wacht op eerste succes "Niets alleen, maar alles samen" 1SP0RTI [ees neemt opnieuw afstand Mentaal zwak SEC bemoeit zich teveel met leidsman uime zege waterpoloërs op ekkesluiter Aalscholver eer nieuwe kampioenen bij Budo Ryu Recordregen bij SV Eemland Onzekere handbalsters halen BSV na rust toch in: 18-18 y BINA 20 IQENSDAG 30 NOVEMBER 1994 SOESTER COURANT Moeizame zege op degradatiekandidaat: 2-1 PAGINA 21 VOETBAL zaterdag ZAALVOETBAL Herstel van Hees, SEC wederom matig VOETBAL zaterdag le Glind geen partij voor Soesters: 5-0 VOETBAL zaterdag WATERPOLO 'itelstrijdjudo, karate, taekwon-do en powerliften Carl Verheijen naar NK 5.00 meter SCHAATSEN TURNEN Springbokken goed uit de startblokken Voorsprong (6-5) na rust uit handen gegeven: 9-15 KORFBAL HANDBAL TAFELTENNIS Shot sluit zoals verwacht af met de vierde plaats Sporten voor 55-plussers in Beukendal vooral vrijblijvend Sociale aspect Frans van Son van Boule d'Or levert goede scratch af BOWLING Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant ieheel volgens de verwachtingen leeft VVZ'49 zaterdag de vved- [trijd tegen degradatiekandidaat e Musketiers uit Eist gewonnen, en eerste vanwege de stand op de |anglijst en de daaruit voort- loeiende kwaliteitsverschillen en :n tweede omdat VVZ'49 na het erlies van vorige week wel weer ie was aan winst. .Wederom had trainer Sjirk Bajema zijn Eam gewijzigd. Enerzijds vanwege Blessures, anderzijds omdat enkele spe- Irs (nog) niet brengen wat van ze ver- Macht mag worden. En halverwege de lerste helft was de hoofdcoach genood- Jjakt om nog een wijziging aan te bren- ■en. Willem de Vries had bij een aan vallende actie een sliding op zijn knie Intvangen en moest met een ernstige Inieblessure vervangen worden door ■rank Baars. VVZ'49 speelde niet één van zijn beste wedstrijden. Met name de voorste linie had één van zijn mindere dagen. Veel van hun acties stierven in schoonheid of de spelers waren niet alert genoeg bij aanvals opzetten. Het duurde dan ook tot tien minuten in het tweede bedrijf dat WZ'49 het net wist te vinden. Bart Baars wist bij het verdedigen zijn broer Frank te vinden, die vanaf de achterlijn de bal voor de goal bracht. Daar had WZ'49 drie po gingen nodig om doeltreffend te zijn. Allereerst vond Gerard Becker tot tweemaal toe Musketiers verdedigers op zijn weg. Tenslotte was Cees Jan de Vries wel doeltreffend. In de fase die op de goal volgde maakte WZ'49 de fout om De Musketiers meer ruimte te geven. Het gevolg was dan ook een tegengoal. Een vanuit de draai gescoord doelpunt liet Mare Brouwer kansloos. Enigszins geschrok ken hierdoor nam WZ'49 de touwtjes weer in handen, maar kon zich weinig echte kansen creëren. Tien minuten voor tijd was het dan wel raak. Een voorzet van Bart Baars kwam op het hoofd van Cees Jan de Vries die via de keeper de bal recht omhoog kop te. In de rebound kopte Frank Baars vervolgens maar half op de goal. De dwarrelbal leek de goal in te gaan, maar werd voor de lijn uit de doelmond ge stompt door één van de verdedigers. Gevolg: een rode kaart voor de betref fende verdediger en een penalty voor WZ'49. Peter van de Munt was de man die de beide punten aan de Eem- weg hield door deze gelegenheid te ver zilveren. De tien man van de Muske tiers (nog altijd zeven meer dan hun il lustere voorgangers) konden hier in de resterende tijd geen verandering meer in brengen. zaalvoetballers van Hees herstel den zich van de onverwachte en onno dige nederlaag die ze tw ee w eken gele den opliepen. De lijstaanvoerders schoten er lustig op los tegen SSOH. Het werd maandagavond 14-5 in sporthal Beukendal. Na een vlotte 2-0-voorsprong kende Hees een moeizame periode. De gasten kwamen zowaar op 2-3, maar halver wege waren de rollen weer omgedraaid (5-3). In de tweede helft kende Hees geen pardon met SSOH en kon de ene na de andere treffer worden genoteerd. Peter de Jong en Danny Brandenburg scoorden ieder vijf maal. SEC was geen schim van de ploeg die vorige week Firtina'93 op knappe wijze een gelijkspel had afgedwongen. Nadat het 4-4 was geworden, kregen de Soes- ters enkele kansen, maar tot goed voet bal kwamen ze niet. Eemnes scoorde bij één van de uitvallèn en spijkerde het doel daarna dicht: 4-5. •ndschap. do Allessii itegaalweg :enmansor- rgrond. Op len van De ar voor de -Stam/So- m) lees liet er zaterdag geen misver- land over bestaan wie van de twee loegen het meest in huis had. 'anaf het beginsignaal waren het rood-witten die De Glind volle- g onder druk zetten. Hees com- ineerde bekwaam en er ontston- talrijke doelrijpe kansen. laar in het eerste half uur slaagden de oesters er niet in om de aanvallen met en doelpunt af te ronden. Het duurde an ook tot de dertigste minuut alvo- ;ns Hees op een volstrekt logische en ik verdiende 1-0-voorsprong kwam. en van de Hees voorwaartsen werd op 0 meter voor het doel neergehaald en e vrije trap werd door Danny Bran- enburg in de hoek geschoten. Einde- jk was de ban gebroken en twee minu- n later was het opnieuw raak toen randenburg een solo op prima wijze Tondde: 2-0. (Huizen) azy Louis Hees bleef op zoek naar meer en de te genstander kwam er in deze periode echt niet meer aan te pas. Nog voor rust was het Paul Casteijn die doorging: 3-0. Gedurende de wedstrijd viel het dege lijke spel op van Wouter Blankesteijn, terwijl ook Edwin Lazonder op de voor hem vreemde linksbackplaats op een prima wedstrijd kon terugzien. In de tweede helft zakte het tempo aan zienlijk en leek het uitspelen van de wedstrijd meer op een verplicht num mer. De tegenstander uit Barneveld was echt een maatje te klein en Hees kon doen wat het wilde. Twintig minu ten na rust was het Edwin Lazonder die met een bekeken kopbal voor 4-0 zorg de en vijf minuten voor tijd was het Jo- han van den Brink die met een wonder schoon doelpunt de eindstand van 5-0 op het scorebord bracht. "Verdiend verloren," gaf Hen drik-Jan de Boer ruiterlijk toe. "Het was een slechte wedstrijd van beide kanten, maar bij Radiostad liepen iets meer spelers die er iets voor wilden doen." Bij SEC-zaterdag stroopte niemand de mouwen op en dus was de 2-1-neder laag makkelijk te verklaren. De Soes ters waren in Hilversum mentaal zwak en bemoeiden zich met name in de tweede helft te veel met de scheidsrech ter. Die had tot twee keer toe een beslis sing van grensrechter De Bruin 'overru led'. Zoon Richard, met om zijn linker arm de aanvoerdersband, liet de leids man kort na rust weten dat hij de grens rechter van SEC best serieus kon ne men. De scheids deelde die mening niet en toonde Richard de Bruin een gele kaart. Radiostad dat in de eerste helft aan de leiding was gekomen, liep twee minuten later uit naar 2-0. Enkele minuten later mocht De Bruin vertrekken toen hij met een overtreding zijn tweede kaart uitlokte. "De eerste kaart was onte recht. De scheidsrechter floot warrig, maar is niet de man die verantwoorde lijk is voor onze nederlaag," gaf De Boer zijn visie. SEC had voor rust één kans gekregen. Teus Verwoerd kopte de bal toen op de lat. Na rust kwam Verwoerd op de doelman van Radiostad af. In plaats van de bal op zij te leggen voor Krijn Schou ten, twijfelde hij en verloor Verwoerd de bal. Dat was in de 72ste minuut. In de voorlaatste minuut zou Verwoerd als nog scoren. Hij schoot de bal tegen de binnenkant van de paal. De voor Razzo van Dam ingevallen Mohammed Tou- hami werd daarna gevloerd, waarop Verwoerd de strafschop omboog in een doelpunt. -Red Star: oys (Eem- es Amers- Jterno, be- -Red Stars olendam i Almere stond de wedstrijd tus- :n de bovenste en de onderste van i ranglijst op het programma, alscholver uit Almere had tot op eden slechts één wedstrijd ge- onnen tegen één verloren wed- rijd voor de Duinkikkers. Ie wedstrijd begon erg warrig voor de eren uit Soest. Het collectief verwaar- >osde de pressing, waardoor vrij snel :gen een 1-0-achterstand aan werd ge- eken. Pas na ruim drie minuten spelen isten allereerst Marco Bremer en ver- eigens CeesThie hun kansen af te ma- en, zodat de eerste rust toch ingegaan on worden met een 1-2-voorsprong, 'e tweede periode werd het herstel ortgezet. Door twee maal binnen een lve minuut te scoren wist Wietse Bak- duidelijk te overtuigen als goede rvanger. Enkele minuten later scoor- Marco Bremer uit een strafworp zo- lat de stand op 1-5 kwam in het voor- |eel van de Duinkikkers. Het leek er, na n slechte eerste periode, op of het col- ctief het goede spel van de vorige 'eek weer oppakte. Dit gold ook voor de jonge keeper Vincent van de Vaart die als enige gedurende de gehele wed strijd zijn goede vorm continueerde. Toch moest ook hij in de tweede perio de éénmaal de bal laten gaan wegens een man-minder situatie waardoor de derde rustperiode een stand van 2-6 kende. De derde periode was wederom rom melig. Al snel slonk de voorsprong tot 3-6. In de laatste minuut werd door Marcel Brittijn en Steffen Land ge scoord zodat er toch met een ruime voorsprong kon worden gerust: 3-8. In het laatste kwart vergrootten de heren het verschil. Door een mooie omhaal en vervolgens een intikbal van Cees Thie werd de voorsprong binnen 30 secon den vergroot tot 3-10. Het laatste doel punt voor de Duinkikkers werd door Wietse Bakker gescoord, waarna de aalschover het laatste doelpunt uit de wedstrijd scoorde (4-11). ;oed doei Tt met 3 D-pupillei aan de t< is het vegkaapti :hteraf /inning o :erste heil ■edelij k iersten ;n werd 2-8. dag verloj een echtt ogelijk et 1-0. S ick lig Broek e als die Bij de pu- een zwaai en Hoog- le de scort land weel ende go'. Boer. HVC -Voordaa aest (H) oys (Bos Carl Verheijen van SV Eemland heeft zich zondag in Assen ge plaatst voor het Nederlands Kam pioenschap 5.000 meter. De Wou denberger reed zich met 7.15.85 naar een zesde plaats, waarmee hij zich automatisch kwalificeerde. Verheijen plaatste zich in een eerder stadium al voor het Nederlands Kam pioenschap 10.000 meter, dat op 17 de cember in Den Haag zal plaatsvinden. Susanne den Hertog nam in het week einde op uitnodiging van Leen Pfrom- mer in Assen deel aan een trainings kamp voor de gewestelijke selectie ju nioren C. Dit trainingskamp is bedoeld als stimulans voor de goede resultaten die Den Hertog eerder dit seizoen boekte in de clubcompetitie. Als de prestaties van de Amersfoortse zich dit seizoen verder doorzetten, zal zij vol gend seizoen naar wat wordt aangeno men gebruik mogen maken van de ijsfa- ciliteiten van de gewestelijke selectie. Ook in de clubcompetitie werden goe de resultaten geboekt. Met name bij de jeugdige wedstrijdleden van Eemland werden verschillende records geboekt. Maijan Oomkes reed op de 300 en de 500 meter met 36.95 en 58.85 twee persoonlijke records. Hester Radstake liet op dezelfde afstanden 38.96 en 1.02.41 noteren als nieuwe records. Nick van de Zouwen werd aan de finish van de 300 en 500 meter geklokt in 42.31 en 1.10.50: twee persoonlijke re cords. Ook Jacobine Vernhout en Cos- tijn Zwart zetten op de 300 meter een nieuw te kloppen tijd neer. David de Smit, Harold van Haren en Saskia Bal- tus verbeterden alle drie hun beste tijd op de 500 meter. Maar ook de meer ervaren wedstrijdrij ders hielden zich niet in. Bert Koelewijn vijzelde zijn tijden op de 500 en 1.500 meter op tot 45.81 en 2.19.55. Zijn broer Bart bleef met 46.07 op de 500 meter niet achter. Soester Mark Jansen scherpte zijn beste tijden op de 500 en 1.000 verder aan tot 41.58 en 1.25.67. ij Budo Ryu staat weer voor een lar vast wie zich kampioen van de iportschool mogen noemen. De interne titelstrijd werd zaterdag en tondag gehouden. Koen van der Wal won bij de judoka's van zes- ien jaar en ouder, Douwe Post in 'le categorieën tot zestien jaar en igrid van den Berg werd alge- ieen dameskampioen. - - judostrijd bij de senioren was ver- terk door; leeld in twee gewichtsklassen. Radmer 1 Eemdijk. ichalkx won overtuigend door al zijn. rd en won lartijen met ippon te winnen. Van der it seizoen. Wal deed hetzelfde bij de zwaargewich- raar liefst ten. Bij de meisjes/dames toonde Van is in top- den Berg zich wederom de sterkste. Ze n tanden liet onder anderen Diana Jasperse en 7-3-over- Saskia Westerveld achter zich. Kam- :nde wed- ij niet win' 1, uitslaj 'an koplo- telijk ver- SO Soes! Dr wat hel g een punt gland Dl tegen pioen bij de jongens werd Vincent Hulshoff. De jeugd kwam zaterdag op de mat en dat leverde verschillende kampioenen op. Bij de 4-6-jarigen waren dat Ingram van Heivoort, Robert Groenesteijn, Thomas Deelen en Theo de Weerdt. Bij de meisjes tot en met elf jaar was er een eerste prijs voor Eline van Luyn, Maar- tje Houben, Fenne Hoogteyling, Livia van Heivoort, Ellen van den Berg en Leonie Oosthof. In de groep jongen van 9-11 jaar zegevierden Michel van der Meer, Thomas Houtman, Mare Wes terveld, Arjan van Straaten, Jeroen Jensma en Gerlof Verstoep. Bij de 7- en 8-jarigen werden de titels verdeeld door Wouter Walet, Frederick Kimme- neij, Donald Pondman en Jan Wery. Ook de taekwon-do-ka's kwamen in actie. Budo Ryu had drie groepen sa- De jongste judoka 's kwamen zaterdag op de mat. Foto: Aldo Allessie mengesteld, waaruit Mark van de Be- dum, Erwin Tuinbeek en Jurrien Schol ten als winnaars naar voren kwamen. Spectaculair waren de partijen bij kara te op zaterdagavond. Hier waren acht poules samengesteld. De winst ging naar Michael de Gans, Frank de Laat, Jeroen van Doorn, Justin Loog, Tomas Hanedoes, Sebastiaan Drinkenburg en Jeroen Leive. De laatste pakte ook de beker voor alle categorieën. Bij de meisjes werd Pauline Fernandez eerste. De kampioenschappen van Budo Ryu waren vrijdagavond al begonnen met powerliften (Bench Press, Squat en Deadlift). Volgens de beoordeling van de Schwartzformule eiste Erwin Marsé de titel op. In Veénendaal, tijdens de eerste voorronde om het provinciaal kampioenschap, kwamen de Springbokken turners goed uit de startblokken. In deze D-lijn bewe zen alle acht turners een goede kans op een finaleplaats te maken. Met een tweede plaats bewezen Rob Demmenie, Bas Bons en Eric van Zandwijk mee te doen in de top. Als ploeg toonden zij de bekende springca- paciteiten van de Springbok en wonnen ze de onderdelen langemat en kast- springen. Rob en Bas toonden voor het eerst een handstandoverslag op de kast. Met wat progressie aan ringen en brug is het kampioenschap nog bereikbaar. In dividueel bereikte Demmenie de twee de plaats, met in zijn kielzog Bons op een vierde en Van Zandwijk op de ze vende plaats in deze goed bezette D5-categorie. Bij de D6 turnden Jacob Vriend en Bart Sanders als debutanten een goede wed strijd. Beiden bleven bij de eerste zes tien. Met 8.00 punten deed Vriend van zich spreken door derde aan ringen te worden. Nog verrassender was de eer ste plaats van Sanders op voltige. Als ploeg bereikten zij de verdienstelijke vijfde plaats, waar een beoordelings fout van de jury een hogere klassering nog in de weg stond. - Bij de jeugdturners was de ploeg goed voor de derde plaats. Debutanten Ha- ringsma en De Klerk deden het goed gesteund door routinier Eichholtz. Eichholtz werd eerste aan rek en derde aan de lange mat met salto en flickflack als bonus-onderdelen. De Klerk verras te door zesde aan voltige te worden en evenzo Haringsma met een prima lan- gematoefening die goed was voor een vijfde plaats op dit onderdeel. Individu eel werd Eichholtz vijfde. De Klerk ne gende en Haringsma twaalfde van de drieëntwintig deelnemers. v f Zaterdag ontving de Eemvogels Meeuwen uit Putten in Aqua In- door. De thuisclub verloor weer. Ditmaal met 9-15. Aukje Merema bracht de Soester korf ballers met een afstandsschot op voor sprong, maar Meeuwen maakte al gauw gelijk. Eemvogels liet zich niet intimi deren door de jonge, felle tegenstan ders. Een mooie combinatie van inval- Ier Willem Oldewarris en Henriette Wisse werd door de laatste afgerond. Alweer kwam Meeuwen op gelijke hoogte. Aanvoerster Agnes Kraaikamp strafte een fout van haar tegenstander af en even later bracht Kraaikamp met een afstandsschot de Eemvogels op een 4-2-voorsprong. Na 4-3 brachten Wil lem Oldewarris en Erik van der Pol een 6-3-stand op het scorebord. Voor rust werd het nog 6-5. Direct na de hervatting benutte Willem Oldewarris een snelle doorloopbal (7-5). Maar na dit doelpunt wilde het bij de Eemvogels niet meer lukken. De kansen werden niet benut en er kwa men conditieproblemen. Meeuwen maakte hier dankbaar gebruik van en Een goede eerstë helft was voor Eem vogels niet voldoende. Via 6-5 werd het 9-15. Foto: Aldo Allessie kwam zelfs op een 7-9-voorsprong. De jeugdige Ronald de Koster, die een pri ma wedstrijd speelde, werd door de ge routineerde Marco Kuil vervangen. Erik van der Pol scoorde nog wel, maar kon niet verhinderen dat het 8-12 werd. Kraaikamp kreeg een strafworp mee, die door Van der Pol werd verzilverd. Meeuwen bracht de stand, na een leuke sportieve" wedstrijd, uiteindelijk op 9-15. Ondanks de goede resultaten van de laatste weken leverden de da mes van Smeeing/BDC een onze kere wedstrijd af tegen BSV. Zo wel verdedigend als aanvallend viel het een en ander op het spel aan te merken, al bleef de schade beperkt: 18-18. Met name in de laatste vijf minuten van de eerste helft wist Smeeing/BDC zich geen raad met de tegenstanders. BSV maakte een achterstand goed en zat in de rust gedeeltelijk op rozen: 11-8. Op 13-13 kwam Smeeing/BDC op ge lijke hoogte, waarna beide teams om beurten scoorden. Dat laatste ging Ilo- na van de Grift het beste af. Ze trof ne gen maal het doel, waarvan vijf keer uit een strafworp. Reni Brouwer maakte drie doelpunten. Met Van de Grift en keepster Martine van de Linden onder scheidde Karin Dorresteijn zich bij do, Soesters. In de uitwedstrijd werd Smeeing/BDC vier keer veroordeeld tot een tijdstraf van twee minuten. Gea Stavast en Van de Grift moesten beiden twee keer tij delijk naar de kant. Zoals venvacht heeft Shot de competi tie in de derde divisie afgesloten met een vierde plaats. De 6-4-nederlaag tegen De Toekomst bracht daarin geen verandering. De Soester punten werden bijeen gesla gen door Aksel van Elteren en Rene Daselaar. Beiden wonnen twee enkel spelen. Martin Fransen leed vier neder lagen, waaronder een keer in het dubbel met Van Elteren. De tafeltennissers kunnen zich nu voor bereiden op de 'vooijaarscompetitie'. Die begint in januari. ".5- Het is woensdagochtend. Geen kip op de tribunes van sporthal Beu kendal. Geen zweetlucht in de hal, van waaruit vrolijke muziektonen klinken. Geen wedstrijd, maar toch wordt de geluidsband plotse ling overstemd. Er wordt gejuicht. Er is gescoord, terwijl er geen ech te wedstrijd aan de gang is. Een rond speelobject, dat het midden houdt tussen een tennis- en een hand bal, is tussen een korfbalpaal en een pion gemikt tijdens een potje rolhockey of wat daar voor door gaat. Doelpunt! De pakweg tien, vijftien ouderen bij de geluidsband gaan ongestoord verder met vrij bewegen. De drie tafeltennis sers, iets verderop, ook. Tik-tik, tik-tik, tik-tik. "Niks moet, alles mag," zegt An Kla- renbeek nadat ze zo'n vijfentwintig 55-plussers gedurende anderhalf uur sportief heeft laten bezig zijn. Zoals el ke woensdagmorgen van half tien tot elf uur in Beukendal. Alles passeert daar bij de revue. Natuurlijk de warming-up, waarbij alle spieren aan bod komen, gymnastiek, korfbal, tafeltennis, eigen lijk alle spelvormen die ouderen kun nen beoefenen. En dat zijn er nog veel. "Iedereen doet hier waar hij zin in heeft en niemand voelt zich verplicht om iets te doen. Ze verwachten geen prestaties van elkaar. Ik ben ook niet de strenge juf. Je moet juist uitkijken dat je ze niet gaat betuttelen. Dat gebeurt in andere plaatsen nog wel eens. Je moet niet ver geten dat al deze mensen zich al hebben gevormd. Kijk, ik probeer ze recht te la ten lopen, maar verder kom je niet. Dat is niet de bedoeling., We hebben heel veel plezier met elkaar en er wordt veel gelachen. Met korfballen hebben we niet eens lijnen. 'Uit' bestaat dus niet, alles is vrijblijvend. We hebben geen re gels. Ook (ex-)hart-patiënten maken deel uit van de sportieve groep. Voor hen pas ik het programma uiteraard aan." Volgens An Klarenbeek, die al vijftien jaar met ouderen sport, kijken alle deel nemers uit naar de wekelijkse les. Het sociale aspect speelt daarbij ook een rol. "Dit is een sociale groep. Ze maken ook uitstapjes met elkaar of gaan samen car navallen. In de hal doen we niets alleen, maar alles samen. Vooral voor alleen staanden is dit een uitje, maar we heb ben ook echtparen hoor. Wat me wel opvalt, is dat er de laatste jaren meer mannen komen dan vroeger. De mees ten hebben nooit gesport, omdat ze al tijd hebben gewerkt. Ik weet niet of ze .het sporten vroeger hebben gemist, Alles mag, niets moet. Dat is de enige spelregel die tijdens het sporten voor 55-plussers in sporthal Beukendal wordt gehanteerd. Foto: Goos van der Wilt. maar ze komen elke week trouw. En ie dereen gaat met een voldaan gevoel naar huis." De Soester groep van An Klarenbeek kwam voorheen bijeen in sportzaal De Bunt, tegenwoordig sporten ze in Beu kendal. An Klarenbeek: "Toen ze hier voor het eerst kwamen, zag je ze kijken. Zo'n grote hal werd er vroeger niet voor hun gebouwd. Als ze al sportten, ge beurde dat in een klein zaaltje." Sporten voor 55-plussers in sporthal Beukendal kan van september tot eind april elke woensdag van 9.30 tot 11.00 uur. De kosten bedragen 15 gulden per maand. Mensen die af en toe komen, kunnen meedoen voor vijf gulden per keer. Bowler Frans van Son van Boule d'Or had vorige week een goede avond met een serie van 131-141-192. De tegen stand van No Name mocht geen naam hebben en het team van Van Son won met 4-1. De Lucky Loosers deden hun naam geen eer aan. Onder aanvoering van Jacqueline Kaatee (161-166-161) wer den de Arrows met 4-1 geklopt. Ook Hans van Berkel van Pin Down viel op met een scratch van 543 (gemiddeld 181). Het bleek niet voldoende. Shj-ammer, waarvan Ad van de Schoot een game van 201 noteerde, trok aan het langste eind: 3-2.

Soester Courant | 1994 | | pagina 21