int in rouwkleding in De Drie Eiken lp 't Hoogt niet op de hoogte Porto Nuovo nu Prima Nuovo Mooie vogeltentoonstelling 'Familie Van Niekerk aan een ramp ontsnapt' IJLT WOENSDAG 7 DECEMBER 1994 wossamme, ik ben boos en verdrietig Soester Courant in Soesterberg 'Wat doe jij in de kerstvakantie?' Sfeervol Italiaans restaurant Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening j] ^urgerHjke^tancJ Kerstactie van VOS-winkeliers Meningen van lezers Vrijwillig Al 2.600 bekeuringen op N237 BEZORGER IN SOESTERBERG Prijswinnaars Onze Gevleugelde Vrienden Kunst in't Lichtpunt van Sterrenberg Bromfiets weg Achttien kilo staal dwars door huis KORFBAL Moeizame zege voor KVO op Viko: 9-12 Kerststukjes maken bij S'bergs Belang Wederom vergunning 'Oranje' jaarmarkt Kerststukjes maken Agenda MNIER 'EN Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 grote zaal in het dienstencen- m van De Drie Eiken was vrij- 2 december tot de laatste stoel et. Vanaf twee uur heerste er bijzondere gezellige sfeer en d men muzikaal bezig gehou- Veel versjes van toen werden d meegezongen en al was de mte klein, gedanst werd er zelfs nog. en vier uur kwam de spanning er in, ral vanwege de vele Sint Nicolaas- es die bij de ouderen nog goed be- d waren. Eindelijk was het zover en ad Sint Nicolaas met twee van zijn en de volle zaal. Onmiddellijk wilde deze bijzondere bejaarde en goed- ligman toezingen, maar daar wilde Sint niets van weten. In plaats van bekende fel rode mantel had hij nu zwart kleed omgehangen. Geen te handschoenen, maar zwarte. Het k wel of de Sint in rouw was. 'Swos- ïme, ik ben heel boos en verdrietig', waren de eerste stamelende woor- die de Sint naar voren bracht. 'Wat ik gehoord? Wat willen ze met de willigers doen? Swossamme, nog er uren van mw. Van Bussel afne- n? Dat pikt de Sint niet en daarom is swossamme boos en verdrietig', t deze woorden had hij de aanwezi- direct op zijn hand. Openlijk bracht hulde aan een verbaasde mw. Van 'den, voor haar spontaan pleidooi ens het gesprek met de ouderenbon- en de SWOS. Het grote boek werd pend en daarin stond duidelijk ver- ld dat de enige beroepskracht in ^sterberg ten behoeve van de oude- i moest blijven. feeststemming zat er toen goed in en En die reden wisselde de Sint zijn zwar- I rouwkleed voor de mooie rode man- I en maakten de zwarte handschoenen I lats voor de bekende witte. Iloedeloos l:n van de dienstdoende vrijwilligers )nd in de deuropening en bekeek dit es met de opmerking: 'En dan te be nken dat dit voor het laatst is. Alles en we nu voor de laatste keer. Moet eens zien wat een feest en dat kan ks niet meer'. Hoofdschuddend cht ze het blad met de lege kopjes naar de keuken waar ook vrijwilligers druk doende waren ten behoeve van dit Sint Nicolaasfeest, want dat was het. Echter bleef de sombere toekomst het beeld beheersen. Een andere vrijwilliger was van mening dat de lol er nu al af was. 'Ze hebben ons de kroon van het hoofd gestoten, het hoeft voor mij niet meer'Intussen bleef de stemming in de zaal opperbest en kreeg de Sint een ovatie als hij weer eens naar de SWOS uithaalde. Een bezoeker wilde wel een vertaling geven voor de afkorting SWOS: 'Slopers Werk Oude ren Soesterberg of Soest Wil Ons Stik ken'. Uit gesprekken blijkt dat men het onbe grijpelijk vindt dat in een tijd van toene mende vergrijzing, waarin rapporten over eenzaamheid bij vooral alleen staanden over de tafel vliegen, de reac tie dan is het zelfs met de helft terug brengen van de toch al weinige uren van de enige beroepskracht in het Diensten centrum. Volgens hen siaat dat als een tang op een varken, dat is geen beleid Mevrouw Van Bussel bij de Sint. maar wanbeleid. Waarom zulke maat regelen nemen en niet eerst naar een oplossing zoeken? Waarom een be langrijke partij als de vrijwilligers zon der enig gesprek passeren? Mw. Anneke Pley was één van de velen die bij de Sint haar verhaal moest doen. Voor de zoveelste keer vertelde ze het standpunt van de vrijwilligers, -het ge sprek met de burgemeester wat niet had geholpen. Het was duidelijk zichtbaar dat ook bij haar een vermoeidheid was ingetreden. Toekomstplannen De vrijwilligers laten het er echter niet bij zitten. Zo hebben zij op 8 december een gesprek met het voltallig bestuur van de SWOS. 'Dat zal voor de eerste keer zijn dat zij rfiet ons praten en het zal wel een monoloog worden. Maar ja, ze hebben nog nooit met ons gesproken dus zal dat ook eens een keer moeten gebeuren. Dé uitslag staat nu al vast, wij moeten slikken of stikken. Daarna gaan wij met diverse Soesterbergse maat schappelijke geledingen om de tafel zit ten, want van Soest zal geen hulp ko men. Wij moeten uit deze impasse ko men anders wordt het voor alle ouderen en in het bijzonder die van De Drie Ei ken met ingang van 1 januari 1995 een ramp', aldus de vrijwilligers. Aangezien deze sombere gedachten bij nagenoeg alle ouderen leven is het zaak dat partijen inderdaad met elkaar gaan praten en daarbij niet het eigen belang centraliseren, maar in het bijzonder denken aan dat van de vele ouderen en vooral alleenstaanden. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155)21841. p pagina 2 van de gemeentelijke voor- jhtingskrant Op 't Hoogt van 16 no- nber stond bovenaan een foto van de jngeren Ontmoetings Plek aan de fcnningstraat. Onder deze foto stond jrmeld: 'Bij de Jeugd Ontmoetings pk (JOP) op de hoek Kampweg-Ban- hgstraat in Soesterberg hebben jonge- jen - nadat ze enige maanden geleden ^lf hun ontmoetingsplaats hadden ngelegd - hard gewerkt om een ver- htingspunt te realiseren. Met behulp ^Rn de gemeente is dat nu gelukt. Op de fro het feestelijke moment van het pbrengen van de verlichting.' En Soesterberg op 16 november kijken i ijskar die verlichting die er helemaal niet jwas. De foto was wel bekend en werd ■finomen tijdens de opening in april van 'dit jaar. Op bijgaande foto kan men zien hoe de verlichting toch werd aange bracht maar dat was op maandag 29 no vember. Valt zoiets onder onjuiste voorlichting, of Was Op 't Hoogt niet op de hoogte? Het Militaire Luchtvaart Museum geeft Imogelijkheden. Met een bonzend hart ,de vliegtuigladder beklimmen, voor- izichtig in de cockpit stappen. Na het j&stmaken van de riemen zakt lang ham het cockpitdak... Ready for take öff! Wie heeft het niet eens willen weten hoe het is om jachtvlieger te zijn? Dat !kan men nu ervaren, want diverse vlieg- filigen staan open. Het Militaire Luchtvaart Museum or- k Hmiseert voor de derde maal van 11 tot 'en met 30 december de 'Open-Cock- [öit-D^gen'. Iedereen, jong en oud, rijgt de gelegenheid om met een ticket verkrijgbaar bij de ticketbalie) in te appen in een cockpit van bijvoorbeeld en echte straaljager. De deskundige geleiding legt de werking van het toe- el uit en vertelt iets over de geschiede- is. Van de volgende vliegtuigen staat cockpit open: Dakota, Alouette (he- opter), Starfighter, Hunter, Sabre en- 4F-5. De toegang is gratis. Jet museum is van dinsdag tot en met Tijdag geopend van 10.00-16.30 uur n op zondag van 12.00-16.30 uur. De jeide Kerstdagen en Nieuwjaarsdag is et gesloten. Wil men meer weten, dan can men bellen met mw. W. Boom- ;aart, tel. 03463 - 32838. Een jaar geleden vestigde zich aan de Rademakerstraat 32 te Soester berg een Italiaans restaurant. Wat begon in een 'op goed geluk' is na een jaar uitgegroeid tot een excel lent restaurant dat tot ver buiten Soesterberg bekend is geworden. Kenners van de echte Italiaanse keuken hebben hier hun stekkie gevonden. Een vertegenwoordiger die wekelijks naar Italië reist, kent geen betere Italiaanse keuken als die van Porto Nuovo. Zo roemt hij het typisch Italiaanse gerecht tiramisu en tartafu en de heerlijke cap- pucino en expresso, met de daarbij be horende Italiaanse likeuren zoals Sam- buca, Grappa en Amaretto. Deze 'Nieuwe Haven' is beroemd om zijn specialiteiten, maar vooral de echte specerijen die men gebruikt en de daar bij behorende wijn van kwaliteit. Men heeft een keuze tussen vele soorten piz za's en pasta, maar ook zijn ze sterk in andere gerechten. Een blik op de k la cartekaart toont een variatie van moge lijkheden. Bovendien zijn de speciali teiten gunstig geprijsd. Voor de toe komst heeft Porto Nuovo heel wat Een blik in Porto Nuovo aan de Rade makerstraat. plannen, zo worden de Italiaanse ge rechten sterk uitgebreid. Gezellig Porto Nuovo heeft in één jaar tijd een vrij grote en vaste klantenkring verkre gen. Daaronder niet te vergeten de vele 'afhalers', want ook daarin is het be kend geworden. De sfeervolle ruimte ademt gezelligheid en warmte waarin een ieder zich onmiddellijk thuis zal voelen. En dat is ook de bedoeling. De afspraken voor de aanstaande Kerstda gen lopen bij Porto Nuovo al aardig vol. Daarom is het zaak tijdig te reserveren want vol is vol. Vrijdag 9 december viert Porto Nuovo op bescheiden schaal zijn een-jarig bestaan. Alle gasten ont vangen dan een klein presentje als aan denken aan dit eerste begin. Het begin van een goede toekomst en om die re den wenst Porto Nuovo u voor de aan staande feestdagen 'Buon Natale e Feli- ce Anno Nuovo'. Porto Nuovo, is gevestigd aan de Rade makerstraat 32, tel. 03463-54009. Zondag 11 december ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00- maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 19, tel. 51700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst SoesterbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. OVERLEDEN 30 november: Hendrika van Duinsber- gen-van Drie (96); 1 december: Gerritje Govers-van Peet december: Antonie Albertus Broek (62). Opgaven: Van Maarenplein 1. De winkeliers, verenigd in de Verenig de Ondernemers Soesterberg (VOS), houden van 12 tot 24 december een ac tie. Voor aankopen vanaf tien gulden ontvangt men een bon waarop een re bus staat vermeld en een slagzin moet worden ingevuld. Deze bon kan men bij elke deelnemen de winkelier inleveren, herkenbaar aan de poster op de deur. De hoofdprijs is een reischeque ter waarde van 750 gul den. De tweede prijs is een reischeque ter waarde van 250 gulden. De win naars worden in januari bekend ge maakt. Al wekenlang is het onrustig in Soester berg door de gebeurtenissen in en rond Dienstencentrum 'De Drie Eiken'. Langzamerhand is de zaak dusdanig uit de hand gelopen dat herstel van de si tuatie welhaast onmogelijk lijkt. Het is bekend dat de gemoederen dusdanig zijn verhit dat mensen beschadigd wor den en anderen er letterlijk en figuurlijk niet van kunnen slapen. Omdat ik niet tot de groep vrijwilligers behoor, geen lid ben van de Beheer commissie, geen bestuurder ben van de SWOS, ANBO of PCOB (ik ben dus 'neutraal'), wil ik een poging wagen de betrokkenen tot rede te brengen. Wie in Soesterberg jarenlang actief is op diver se terreinen weet dat er wel eens geslikt moet worden, dat zaken anders gaan dan men voor ogen had, om welke re denen dan ook. Dat kan heel moeilijk zijn en soms ook heel verdrietig. Niet al tijd kunnen we de dingen naar onze hand zetten. Daarom zou ik alle betrok kenen met klem willen vragen zich nog eens goed te beraden, misschien een stapje terug te doen en de situatie aan vaarden zoals die nu eenmaal is. Boven dien lijkt het me ook denkbaar dat voor bepaalde zaken oplossingen worden gezocht en gevonden zodat er weer nor maal gewerkt kan worden. Waar een wil is, is toch ook een weg te vinden? Daarmee wens ik een ieder van harte sterkte en wijsheid. Riet Lensink Sinds de politie in september de actie startte om de N237 (de oude weg tussen Amersfoort en Utrecht) veili ger te maken, zijn al 2.600 bekeurin gen uitgedeeld. Wekelijks worden ruim tweehon derd processen-verbaal uitgeschre ven tijdens wisselende controles. In de meeste gevallen worden automo bilisten betrapt, die te hard rijden. Zo ook vorige week, toen 208 men sen op de bon werden geslingerd. In 206 gevallen ging het om een snel heidsovertreding. De topsnelheid was 139 kilometer per uur, 59 kilo meter te hard. Twee bestuurders kregen een bekeuring, omdat ze de doorgetrokken streep op het wegdek overschreden. PERSCOMBINATIE fkomf Int» PERSCOMBINATIE VRAAGT VOOR DE OCHTENDKRANTEN Trouw en Volkskrant. Aantal adressen: 55 Duur: 55 minuten Verdienste: f 60 per week Telefoon 03465-72014 'Onze Gevleugelde Vrienden', op gericht op 14 juni 1955, hield op 1, 2 en 3 december haar jaarlijkse vo geltentoonstelling in het Lichtpunt van Sterrenberg. Donderdag avond mocht voorzitter H. Vos- kuylen vele belangstellenden wel kom heten op deze 29ste vogel show. Hij noemde de inbreng van weer zoveel vogels positief, gezien de daling daar van bij zusterverenigingen. Er waren acht prijzen te verdelen, vervolgens een bondskruis en een bondsmedaille. Hij wenste een ieder veel plezier in deze show en verklaarde de tentoonstelling voor geopend. In een door de plantsoe nendienst van Sterrenberg prachtig aangeklede ruimte van het Lichtpunt stonden vele kooien met kanaries, Ja panse meeuwen, zebravinken, tropi sche vogels, grasparkieten en dwergpa- pegaaitjes. De kampioenen waren duidelijk her kenbaar aan de rozetten en behoorden aan de navolgende eigenaars: pigment kanarie, A.J.H. Naron met roodagaat intensief met 90 punten; verfstof kana rie, H.L. Naron met recessief wit van 90 punten, postuur kanarie, A.L. Blan- kensteyn tevens clubkampioen met een gloster gladkop van 90 punten; Japanse meeuw/zebra, J. Snoeyer met een witte man van 90 punten; tropen, D. Bos met donkerbruin zilverbekje van 89 punten; grasparkieten, A.H. van Velzen met een grijsgroene van 90 punten; agapor- niden, G.G. Golstein met een Lutino van 90 punten; grote parkieten, H. Voskuylen met een veelkleuren parkiet van 91 punten. Tevens mocht hij het bondskruis en de gemeente beker voor de mooiste vogel TT 1994 eigen kweek ontvangen. Daarmede werd hij ook al gemeen kampioen. Gedurende de drie dagen had men niet te klagen over be zoek en werden vele vogels verkocht. Ook werden vogels van bewoners van Sterrenberg tentoongesteld, een geste die zij zeer op prijs stelden. Expositie Claire van Emden en Rika van Erven Tot 14 januari kan men in de ont vangstruimte van het Lichtpunt kunstwerken zien van twee mede werkers van Sterrenberg: Claire van Emden en Rika van Erven. Een hobby van twee vrouwelijke mede werkers is iets nieuws, zelfs voor Ster renberg. Duidelijk is er een verschil te zien tussen de werken van deze twee kunstminnende dames. In de schilderij en van Rika van Erven kan men een herkenningspunt ontdekken, zoals een gezicht, een clown en een spinneweb. Die van Claire van Emden zijn volledig abstract, in soms vreemde kleuren. Het ademt een geheel eigen §tijl, waarin vaak een vrouwelijk lichaam herken baar is. De hand van deze meesteres vond kennelijk rust in deze kunst, al thans geven de beelden soms een ver warde indruk. Het is net of de drukte om haar heen haar opjaagt en de pen seel haar weer in rustiger vaarwater brengt. De stukken van Rita van Erven ademen daarentegen een rust uit. De beelden zijn dan ook goed afgewerkt en er werd kennelijk alle tijd aan besteed. De kleu ren werden hier normaal gebruikt en met elkaar in een stuk harmonie verwe ven. Twee soorten kunstwerken van kenne lijk twee heel verschillende dames. Toch is het een belevenis dit zo samen te zien omdat ze ergens een geheel vor men. De mens in zijn feitelijk wezen is hierin herkenbaar; of men even voor een spiegel staat. Kunstwerken en te recht, vooral als ze van twee beginners komen. Sterrenberg, niet alleen sterk in zorg maar ook in kunst. Uit de voortuin van een huis aan de Mercury is vorige week een Vespa Ban- dit-bromfiets gestolen. De brommer stond op slot en was het eigendom van een 17-jarige Soesterbergse. In de krant van 16 november jl. werd nader kennis gemaakt met dhr. en mw. van Niekerk. Naast de vele zaken die toen naar voren kwamen staat ook de datum dins dag 20 november 1956 in hun ge heugen gegrift. Kranten van toen vermeldden onder bovengenoem de kop het volgende relaas. 'Het was ongeveer half twaalf toen op die datum een Super Sabre straaljager van de vliegbasis Soesterberg in moei lijkheden kwam en een noodlanding moest maken. De Amerikaanse piloot David Scott zette het toestel met veel moeite op de startbaan. Aangezien de motor was uitgeschakeld weigerden de remmen en kon ook de remparachute niet in werking worden gesteld. Het ge volg was dat het vliegtuig met een ge weldige kracht op de zogenaamde flightbarrier terechtkwam. Dit is een soort vanginstrument waarmee een vliegtuig wordt opgevangen als hij niet tijdig tot stilstand kan worden gebracht. De kracht waarmee het toestel op de flightbarrier terechtkwam had tot ge volg dat een schakel hiervan losraakte en met grote vaart in het luchtruim werd geslingerd. Het stuk metaal van onge veer 18 kilo schoot over een afstand van honderden meter in de richting van de woning van de familie Van Niekerk aan de Kampweg. Het sloeg eerst finaal de top van een boom af om vervolgens door het dak van het perceel, bewoond door de fam. Van* Niekerk, te slaan. Daarna boorde het zich door een tus senmuur om door de achterwand naar buiten te verdwijnen. Na diverse kleine bomen te hebben geveld sloeg het in de tuin van de achterbuurman in de grond. De slaapkamers van de fam. Van Nie kerk boden een aanblik als een explo sie. Blijkbaar was het zware metalen voorwerp rakelings over de bedden ge scheerd en had in zijn vaart dekens en kussens vernield. Wonder boven won der zijn er geen ongelukken te betreu ren. Dat was zekerhet geval geweest in dien de heer Van Niekerk, die als regel nachtdienst heeft, thuis was geweest om te slapen. Nu had hij een extra vroege dienst. Ook mevr. Van Niekerk, die kort tevo ren in de slaapkamers bezig was ge weest en even naar beneden was ge gaan, is op het nippertje voor een groot onheil bespaard gebleven. Het toestel zelf kwam bij de van Weerden Poel- manweg naast het einde van de start baan met zijn neus in de grond tot stil stand. De piloot kon ongedeerd het toe stel verlaten'. Een dag later bezocht de Amerikaanse vlieger David Scott de fam. Van Nie kerk en bood zijn verontschuldigingen aan. Op 25 juli 1957 verhief een 111 meter hoge Saturnus-5 raket, met de naam Apollo-15 zich brullend en vuur- brakend van het platform. Het was de derde ruimtevlucht van astronaut Da vid Scott. De fam. Van Niekerk heeft met een glimlach al die ruimtevaart- vluchten van 'hun piloot David Scott' gevolgd. KVO heeft in een moeizame wedstrijd in Vianen een overwinning behaald op Viko: 9-12. De score kwam pas na vijf minuten op gang en met een ruststand van 3-6 leek KVO de betere ploeg. In de tweede helft kwam Viko steeds dichterbij maar wist de stand steeds net niet gelijk te trekken. Aan het eind van de wedstrijd kon KVO met enkele rake treffers de score verder uitbouwen. Rob de Peuter (4) en Jaap van de Hoek (3) zorgden samen voor meer dan de helft van de doelpunten. Overige uitslagen: SGV 3-KVO 4 13-8, KVO 5-Fortissimo 822-11, Doe Al-KVO Al 14-4, Atlantis A3-KVO A2 9-5, RDZ C2-KVO Cl 6-3, KVO Dl-Woudenberg Dl 5-3, KVO El-Arena El 0-0. Traditiegetrouw kunnen er ook dit jaar weer - voor de elfde keer - kerststukjes worden gemaakt in het Dorpshuis, op woensdag 14 december, 20.00 uur. De organisatie is in handen van Soester- bergs Belang. De deskundige leiding is van mevrouw L. Hofman. Kosten: f 25,- voor leden, f 35,- voor niet-le- den, inclusief alle materialen en groen- pakket. Opgave: tel. (03463) 52969. Burgemeester Hans de Widt heeft we derom vergunning verleend voor het organiseren en houden van de jaar markt op de Banningstraat. Die wordt traditioneel op koninginnedag (30 april) gehouden. Deze datum valt vol gendjaar op een zondag. Omdat de an dere Oranje-activiteiten op 29 april worden gehouden, zal ook de jaarmarkt op die zaterdag plaatsvinden. Stichting Jeugdwerk Soesterberg tel. 02155-19546 03463-53411 Stichting Jeugdwerk Soesterberg orga niseert op zaterdag 17 december van 14.00 tot 16.00 uur 'Kerststukjes ma ken' in het Dorpshuis. Dit is bestemd voor de Soesterbergse jeugd tot 14 jaar. Als tegemoetkolning in de kosten wordt f 1,50 per stukje gevraagd. 2elfs bestaat de mogelijkheid om kersttulpen van stof te maken k f 0,50 per tulp. Woensdag 7 december tot 22.00 Avondvliegen helicopters Donderdag 8 december 20.00 Oranje Comité, Drie Eiken Zaterdag 10 december 15.40 KVO 1-Hebbes 1, Banninghal Zondag 11 december 14.00 Open Huis, Drie Eiken Maandag 12 december 10.00 Inloopochtend, Hoeksteen 12.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest Opgaven voorde agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 17