ihandel WMdël Veel prijzen in kerstactie Schoemaker "Voor even terug in het verleden" m Deze bon is al gauw honderden guldens waard! fAGiNA^pOENSDAG 14 DECEMBER 1994 SOESTER COURANT PAGINA 11 ESTRa Vergadering KvK 3 Jw goud \\s geld waard %x\S§C€N tejaarde vrouw lupe van inbraak OPEN DAG ZONDAG 18 DECEMBER Suzuki Swift en geluidsapparatuur te winnen bij Soester zaak Tien procent korting bij aankoop Eind Goed Al Goed-occasionshow bij Renault-dealer Stam Tuincentrum 't Vaarderhoogt houdt traditie kerststal levend Westeneng Extra uitstel voor schoonheidssalon aan Grote Melmweg NIEUW BIJ WILLEM VAN OOSTEN Auto gestolen Nieuw: gourmet /steengrill compleet Feestdagen met de Tromslager, die smaken altijd uitstekend! Soester Onderlinge Ziektekostenverzekeringen voor mensen met gezond verstand Prima Premie Polis Offerte-Bon "M Morgenmiddag C15 december. 1 teinweg 60 Soest on 1 32 88 ;oopt ÏN, IJZER, ïn METALEN na 12.00 uur LOTEN. >rgenmiddag (15 december, 15.30 Ir) vindt een openbare vergadering ^kats van de Kamer van Koophandel en Fabrieken Eemland in het kantoor van de Kamer. Op de agenda staan o.m. hft concept-beleidsplan 1995, de her- loeming van voorzitter, ondervoor- ters en adviserende leden, een toe- iting op de ontwikkelingen op het gebied van handelsvoorlichting en in- ^•nationale handelsbevordering en de Tslagen van de commissies en de acti- teiten. "0 m m le tapijten 1965 verkoop, i, reinigen moud candi uit Perzië) 26, Baarn i4-15577 X ont- ndt de "slote- mid- toofd- o. En Dus och te nd in tel ijk Oude sieraden liggen soms jaren in de la. Zonde van uw goud en van uw geld. Ruil 't hier voor een nieuw sieraad of we betalen u de dagwaarde kontant uit. Ook oude merkhorloges ruilen of kopen wij van u in (defekt is geen bezwaar). "O™ DIAMANTAIR JUWELIER Laanstraat 18, Baarn Tel. 02154-15937 Van Weedestraat 145, Soest Tel. 02155-20670 3p de Ferdinand Huycklaan is zondag Bngebroken in een woning. Een tachtig- Harige vrouw heeft dat gemeld bij de po- Bitie. Maandagmorgen was nog niet be leend wat de dader heeft meegenomen. 8000 m2 woonideeën VAN 11.00 TOT 17.00 UUR Bang Olufsen show 030 BE0-syrst@m j Presentatie W' Horloges van Jacob Jensen en Rndo Expositi* Schilderijen van Gert van Reenen MEUBELHERSTSHOW 17 t/m 31 DECEMBER 1994 c\,c\.txk,(ro-y9 500, - Makkelijk bereikbaar: Al afslag Bunschoten/Amersfoort, 2e stoplicht links, na 50 m rechts, dan vindt u ons na 200 m aan de rechterkant. Hamseweq ie, Amersfoort Hoogland Tel 033.001441 Pointer, Salty Dog Ikks, Cakewalk, Pepe, Oilily, Mexx Barbara Farber kinderver k i e z e n nar H"'" Van Weedestraat 61Soest. Tel. 02155- 16286 Schoemaker, vakspecialist in on der meer video, audio, KTV, was automaten en koelkasten, heeft een daverende kerstactie opgezet. Bij de zaak aan de Van Weede straat kan een Suzuki Swift wor den gewonnen. De auto vormt de hoofdprijs van de ac tie. Verder maken de deelnemers kans op een Philips KTV, een Sony audioset, een JVC video en een Samsung magne tron. Ook worden vijftig Sony walk mans en 50 Philips koffiezetters ver loot. Klanten van Schoemaker kunnen in de winkel van de vakspecialist een wed- strijdformulier verkrijgen. Ze kunnen dan meteen een kijkje nemen bij het grote assortiment met de noviteiten. De Suzuki Swift is de hoofdprijs in de kerstactie van de firma Schoemaker. Want Schoemaker staat bekend om zijn uitgebreide en gevarieerde aanbod van artikelen van alle bekende merken. De zaak is haantje-de-voorste als het gaat om nieuwe ontwikkelingen en is aange sloten bij de grootste electronica orga nisatie in Nederland. Dat betekent dat er eisen aan de fabrikanten kunnen worden gesteld. De consument merkt dan ook de voor delen bij Schoemaker op het gebied van prijs, service en garantie. Kopen bij Schoemaker betekent nu niet alleen zorgeloze zekerheid, maar kan tijdens de kerstactie ook één van de vele mooie prijzen opleveren. De hele maand december ont vangt de klant maar liefst tien pro cent korting op de aankoop van een occasion bij Renault-dealer Stam. Met vestigingen in Amers foort, Barneveld, Bussum, Dron- ten, Hilversum, Huizen en Soest- dijk is Stam de grootste dealer van Nederland. "U waant zich voor even in het verleden." Dat voorspellen de me dewerkers van 't Vaarderhoogt de bezoekers van het tuincentrum, die een kijkje nemen in de traditio nele levende kerststal. Die is sinds vorige week weer in volle glorie te bezichtigen. Dit jaar is de stal in het geheel in de open lucht gesitueerd, al is er uiteraard een overkapping voor de grote verschei denheid aan dieren. Van verschillende particulieren en Dierenpark Amers foort kreeg 't Vaarderhoogt dieren be schikbaar gesteld, zodat de traditie in ere kan worden gehouden. Zo zijn dit jaar aan de Dorresteinweg een echte os en ezel te zien. Ook koeien en kalveren van het Dexter ras grazen in de stal. Deze stammen af van het in het wild levend Ierse bergvee en zijn kleiner dan het Nederlandse rundvee. Verder verblijven een lama met jong, schapen met lammeren, de ezelin met veulen, geiten, kippen en konijnen tijdelijk in de kerststal aan de Dorresteinweg. Een groot aantal mensen heeft aan de levende kerststal gewerkt. Volgens Ge- rard Heinen van 't Vaarderhoogt ko men elk jaar duizenden mensen een kijkje nemen. Ook in schoolverband bestaat de mogelijkheid de kerststal te Een grote verscheidenheid van dieren in de levende kerststal. Foto: Goos van der Wilt bezoeken. Scholen die belangstelling hebben, kunnen daarvoor contact op nemen met Lucas Mocking, tel. 12883. De kerststal is te bezichtigen tijdens de openingstijden van tuincentrum 't Vaarderhoogt: maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 18.00 uur (vrijdag koopavond) en zaterdag van 8.00 tot 17.00 uur. Op zondag 18 december (10.00-17.00 uur) en op Tweede Kerstdag (12.00-16.00 uur) is 't Vaar derhoogt ook open. Stam biedt de klant een hoge inruilprijs voor zijn huidige auto, maar geeft bo vendien een jaar Top Occasion Garan tie op de occasion. Dat betekent: per fect rijden en toch minder betalen! Over de exacte vobrwaarden daarvoor geeft Stam graag meer informatie. De Top Occasion Garantie bestaat uit 12 maanden garantie in bijna heel Eu ropa, altijd scherp geprijsd, gratis sleep dienst bij pech onderweg, 14 dagen om- ruilgarantie en een vervangende auto bij langer durende reparaties. Neusje van de zalm met tien procent Stam geeft gedurende de hele maand december op de nog geen jaar oude oc casion - de "Classe Elite" - tien procent korting. Een unieke manier om een prachtige Renault te rijden tegen een bijzonder billijke prijs. In de "Classe Elite" is alles nieuw - behalve de prijs! De voordelen: Alle auto's jonger dan een jaar, minder dan 30.000 kilometer op de teller, één jaar volledige garantie, 14 dagen omruilgarantie, vérvangende auto's bij reparaties onder garantie van meer dan 24 uur; gratis auto-installatie. Wie vandaag nog langskomt bij Stam heeft de meeste keus. UURWERKMAKERIJ voor reparaties met ambachtelijke precisie. T U H Den Blieklaan 48 - Soest -11766 Eigenlijk is de schoonheidssalon aan de Grote Melmweg tegen de regels. Dat meent het college dat in juli echter te kennen gaf dat de salon tot 1 januari 1995 zou worden gedoogd. Nu mag de schoonheidssalon van de fa milie Westerveld nog langer in bedrijf blijven. De familie heeft uitstel ge vraagd en gekregen tot 1 mei volgend jaar. De reden daarvan is de volgende: In no vember heeft de familie ee bouwaan- vraag ingediend voor perceel Konin- ginnelaan 24. Daar wil ze de schoon heidssalon naar toe verplaatsen. Vol gens het college wordt de aangevraagde vergunning waarschijnlijk verleend. Het is echter onmogelijk om de verbou wing voor 1 januari gereed te hebben. Daarom is het college bereid de familie extra tijd te geven. Zodra de verbou wing achter de rug is, verhuist de salon van de Grote Melmweg naar de Konin- ginnelaan. TENSLOTTE WILLEN WE ALLEMAAL ONDER DE VIJFTIG BLIJVEN. Liever minder dan 2 kwartjes per foto dan méér. Bij Willem van Oosten kan dat. Nu op het leuke mini-formaat van 7x10 cm., dat we nog zo goed kennen uit grootmoeders album. Perfect afgedrukt uiteraard. En origineel verpakt in Willem's Fourtynine BOX. Gewoon doen: Lekker voordelig onder de vijftig cent per afdruk blijven. Alweer een nieuwe kwaliteits-service van Willem van Oosten. Villem Vbn Oosten [fotoservice Tel. 02155-13109, fax 27269 Van Weedestraat 147, Soest Tel. 02155 - 25942, fax 20726 Hamseweg 21 IV, Hoogland Ook Willem van Oosten blijft op de kleintjes letten. Aan de Bosstraat is vorige week een au to van een 45-jarige Soester gestolen. Het gaat om een gele VW Golf met het kenteken FR-96-TL. Ieder feest - klein of groot - wordt een succes als de Tromslager voor het eten zorgt, maar dat geldt ei genlijk nog een beetje méér in de maand december. De bekende Soester catering- en partyservice staat dan extra "op scherp" om bij voorbeeld van de kerstdagen en de jaarwisseling extra smakelijke feestdagen te maken. De Tromslager is dan ook het aangewe zen adres voor geheel verzorgde buffet ten (warm en koud), fraai opgemaakte schotels (salades, hapjes) en diverse an dere feestelijke gerechten. Alle schotels worden samengesteld uit de beste in grediënten, alles vers en zelf gemaakt. Voor de komende feestdagen heeft de Tromslager een top-6 samengesteld, die begint met de nieuwe Tromslager gourmet-steengrill, compleet verzorgd vanaf vier personen. De samenstelling is: huzarensalade gegarneerd met ge vulde eieren, ham/kaas-soesjes, pom pernikkel, 200 gram biefstuk, 200 gram fricandeau, 200 gram kipsaté, 200 gram hamburgertjes, 200 gram cordon-bleu, aangevuld met twee grote Franse stok broden, een bakje kruidenboter, vier bakjes saus (saté, knoflook, cocktail en ravigotte), een hele fles goede wijn (wit of rood) en een kersttafelkleed met ser vetten en onderzetters. Dit alles voor de prijs van slechts f 99,50! Op de speciale Tromslager bestellijst voor Kerst en Oud Nieuw prijken verder de gerenommeerde Tromslager hors d'oeuvres (huzaren of zalm). De huzaren-hors d'oeuvre is o.a. gegar neerd met gevulde eieren, gevulde soesjes, pompernikkel, fricandeau, ros bief, ham en kipfilet en kost f 15,- p.p. De zalm-hors d'oeuvre is eveneens ge garneerd met gevulde eieren, gevulde soesjes en pompernikkel, maar wordt De Tromslager-schotels zien er niet alleen verzorgd en feestelijk uit, maar smaken ook uitstekend. gecompleteerd met zalm, garnalen, pa ling en krab en kost f 17,50 p.p. Daarnaast heeft de Tromslager nog een drietal zeer speciale gerechten voor de feestdagen, zoals de Tromslager kipsaté met satésaus (per portie van 3 stokjes f 6,95), de Tromslager beenham met peperroomsaus (per portie van 250 gram f 4,95) en de Tromslager Frans Stokbrood met kruidenboter. Bestellijsten liggen vanaf heden klaar in de winkel aan de Steenhoffstraat 58, maar de Tromslager is ook bereikbaar via tel. 22871 of fax 28159 in Soest. De bestellingen kunnen tijdens alle feest dagen worden afgehaald tussen 14.00 en 15.00 uur. m Geen enkele andere ziektekostenverzekering is tegelijkertijd zó compleet en zó voordelig als de Prima Premie Polis van ZHV. Een overstap naar ZHV levert u per jaar al gauw honderden guldens op: Uiterst lage premies Volwassenen al vanaf 52,55 per maand. Acceptatie tot 50 jaar. Unieke korting! Korting bij niet declareren kan oplopen tot 30% van de totale gezinspremie. Snelle vergoedingen Declaraties als regel al binnen 10 dagen ver goed. Zeer volledige dekking Omvat o.a. ook second opinion, preventieve behandelingen, alternatieve geneeswijzen, thuis verpleging en orthodontie (tot 4000,- per ver zekerde). Uitgebreide aanvullende verzekering Voor ondermeer diverse AWBZ-verstrekkingen. Onze offerte bewijst het! Vul daarom nü de bon in en verstuur hem vandaag nog. U ontvangt dan een offerte met alle 6 eigen risico-moge lijkheden. U kunt informatie opvragen bij: f Soesterbergsestraat 26 3768 EJ Soest Tel. 02155-29060 Zend mij uitvoerige informatie en een vrijblijvende offerte voor de Prima Premie Polis op basis van de gegevens die ik hieronder heb ingevuld Geboortedatum man: Geboortedatum vrouw: Geboortedatum kind(eren) Naam Voorletters: Adres: Postcode: Woonplaats Telefoon Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel aan: Ik ben op dit moment verzekerd bij:

Soester Courant | 1994 | | pagina 11