1 JlhU' esmm E VUUR A WERK W teuze-sortering vuurwerk dringt fiets lij Jac. de Bruin even naar achtergrond 25 korting 7HANDEL WANDEL I ONVOLDOENDE GEHAALD? BEL TRAMEI! Telefoon 02155 -17089 4 Combi van Essen gaf mountain bikes weg 0 Gratis Railrunner voor de kids rÜat is nou Icotst zonder hot 13>(auwo ^ètuifijo! Verboiiwingsuitverkoop op de gehele collectie Nieuwe expositie bij Nijhof Baarn Blauwe Druifje beloont 'klant van de maand' met bon van f 50 heeft 'n leuke CD-aktie 111 ATAG SUawe WOENSDAG 14 DECEMBER 1994 SOESTER COURANT PAGINA 13 -.12600 ing Al 20 jaar verstand van BIJLESSEN TENTAMENBEGELEIDING EXAMENTRAINING STUDIEBEGELEIDING (Wij zijn verhuisd naar de Soesterbergsestraat 3) Veel belangstelling voor videoshow 20% korting op bestellingen tot 25 december JtTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT^ AANBIEDING ^ITTTTTTIT«T»»**T«T»ITmTTr Vuurwerkteam Kindervoordeel bij NS in decembermaand ^loemmnöerij Jut piaufee ,3a Over enkele weken verhuizen wij!!! Daarom nü incl. schoenen, tassen, byoux, ceintuurs, shawls en feestkleding. ZUID PROMENADE 5 SOEST TEL 24314 Nieuwe actie vervangt klantenkaart Volop Kerst Klachten bezorging Soester Courant MET DE VAN BETER (Gratis CD bij offerte-aanvraag). Uw voordelen: Zuinige en milieuvriendelijke HR-verwarmingsketel Hoogwaardig Nederlands kwaliteitsprodukt Comfortabele warmwater-voorziening Vakkundige installatie door Atag select-dealer *5 jaar all-in garantie Gratis onderhoudscontract tot 1-1-'96 Ook mogelijkheid tot lease of huur Momenteel met f200,- milieusubsidie VRAAG VRIJBLIJVEND ONZE DOCUMENTATIEMAP AAN. Bosman Loodgieters b.v. - Soest /Hoevelaken - Bel gratis 0.6-0.22.22.11 Tijdens de videoshow bij Combi van Essen in winkelcentrum Har tje-Zuid werden zaterdag de eer ste twee kopers van een Hitachi- videocamera beloond met een mountain bike. Om negen uur 's morgens stonden de eerste kopers al op de stoep. Een van de fietsen werd weggegeven aan de familie Van Hornsveld uit Soest. De twee de werd meegenomen door een klant uit Leusden. De videoshow trok zeer veel belangstel ling van videoliefhebbers. Vooral de die uwe cameralij n van Hitachi kreeg de 'jfindacht. De nieuwe camera is zeer ^Rnvoudig te bedienen, heeft een "stea- dy shot" (voor bibbervrije beelden) en (^■bovendien waterdicht: een belangrij- I ke eigenschap omdat de videocamera I®eeds meer wordt gebruikt bij sport en ll^wider zware omstandigheden. flyoor de gevorderde videofilmer werd er non-stop gedemonstreerd met Vi- janco-montage en trucage-apparatuur. betoond werd hoe eenvoudig het ei genlijk is om meer te maken van video- ipnamen. De beelden winnen aan kracht wanneer de minder geslaagde of Belfs slechte scenes eruit worden ge- naald. J/eel bezoekers aan de Combi van Es- Ben-videoshow werden overtuigd en zullen hoogstwaarschijnlijk in het weekend hun video-opnamen hebben verbeterd en bewerkt. Alle kopers van een Vivanco-apparaat werden beloond met een gratis cd met achtergrondgelui den. Niet alleen tijdens de show was infor matie te krijgen over Hitachi-camera's en Vicanco-montagesets. Bij Combi van Essen zijn altijd specialisten aanwe zig die uitgebreid informatie kunnen geven. "Nee, de fietsen worden niet ver geten," zegt Ben de Bruin van de bekende rijwielhandel aan de Gal- lenkamp Pelsweg 1. "Dat gaat ge woon door, maar verder staat de komende weken hier zo'n beetje alles in het teken van het vuur werk." De fietsenzaak in Soest-zuid is een van de adressen waar heel Soest deze maand terechtkan voor vuurwerk, om daarmee op gepaste wijze het oude jaar uit en het nieuwe in te luiden. Zoals be kend mogen de "knallers" en de "spui ters" alleen op oudejaarsavond worden afgestoken, maar de voorverkoop is in middels al royaal op gang gekomen. De firma heeft de afgelopen week op ruime schaal een kleurrijke huis-aan- huisfolder verspreid, waarop vuur werkliefhebbers hun bestellingen in alle soorten, maten en prijzen kunnen note ren. De bestelformulieren stromen in tussen binnen, en dat is geen wonder want Jac. de Bruin geeft een korting van maar liefst 20 procent op elke bestelling die vóór 25 december wordt ingele verd. De verkoop zelf vindt plaats op 29, 30 en 31 december. Uit de bestellijst blijkt dat Jac. de Bruin een enorme sortering vuurwerk te bie den heeft. Van fonteinen met kleur en geluidseffecten ("Toverfontein", "Sparking Stars" en nog veel meer), zwermpotten, op de grond draaiend vuurwerk, Bengaalse vuurpotten en Romeinse kaarsen of lichtkogels tot ASTRONAUT de W&Z ECBTKt 200 $t, voor 3*05 Liflyputpijl met knal 144 st. voor 3.95 luchthuHwpij! 144 st. voor 4.95 Gromibloero 25 st voor 2.95 Jumping Jack 20 $t voor 3.95 Romeinse Kaars 10 star 12 st voor 3.55 /A RIJWIELSPECIALIST ?Jac. do Bruin I i o winkelcenirum Soesl-Zuid ■^"^GALLENKAMP PELSWEG 1 SOEST-TELEFOON 02155-12857 speciaal luchtvuurwerk, Chinese (su per) vuurpijlen, knalwerk en een hele serie super-voordeelpakketten sier vuurwerk (vanaf f 9,95) met exotische namen als "Sprookjespakket", "Fanta- sy Assortiment", en topclass-raketten met namen als "Sunny Silver", "Paradi- se" en "Hong Kong by Night" en diver se speciale aanbiedingen. De firma de Bruin betrekt zijn vuur werk van de Eerste Nederlandse Vuur werkfabriek J.N. Schuurmans, waar door kwaliteit en veiligheid verzekerd zijn. Schuurmans is ook een van de grootste vuurwerk-importeurs van het land. Volgens Ben de Bruin zijn de "astronauten" van Schuurmans (de enige echte) momenteel het populairst. De Bruin verkoopt ze exclusief in Soest: f 3,95 voor 200 stuks ("zo groot als een slof sigaretten", aldus Ben de Bruin. Ook in het Hartje-Zuid chequeboekje is een speciale aanbieding opgenomen. Het "Family Assortiment" (35 stuks vuurpijlen, potten en grondvuurwerk) van f 36,- voor f 25,-! De vuurwerkverkoop is bij de "jongens van de fietsenzaak," zoals Ben ze om schrijft, in goede handen. Het vuur werkteam wordt gevormd door vader Jac. de Bruin, Ben de Bruin en de me dewerkers Jorg van Kleef en Willem Harder, en vooral de laatste heeft vol gens Ben veel ervaring met vuurwerk. "We zijn allemaal zelf óók vuurwerk liefhebbers en we knallen er met oud jaar aardig op los." Ook Bens vrouw Jeannette springt bij tijdens de ver wachte topdrukte in de laatste dagen van dit jaar. Zoals gezegd: de fietsen worden bij Jac. de Bruin natuurlijk niet vergeten. Het nieuwe assortiment is al grotendeels binnen en ook op het gebied van de tweedehands rijwielen beschikt de fir ma over een flinke voorraad. Maar voorlopig draait (bijna) alles om het vuurwerk. "2155-22559 Soesterbergsestraat 22a - Soest - Tel. 22559 Voor een kind is december de leuk ste en spannendste maand van het jaar. Want december is een echte cadeautjesmaand. NS wil niet bij Sinterklaas en de Kerstman achter blijven en pakt uit met gratis Rail runners voor kinderen van 4 t/m 11 jaar. Gedurende de hele maand de cember kunnen de kids een dag on beperkt reizen door heel Neder land. De NS maakt de dure kerstmaand op deze manier wat minder kostbaar. Een volwassen begeleider 19 jaar en ouder) mag maar liefst drie Railrunners mee nemen. De kleintjes kunnen in decem ber ook met een studerende broer of zus, in het bezit van een OV-studenten- kaart, meereizen. In de laatste maand van het jaar is het wel heel aantrekkelijk om de kinderen mee te nemen als u op stap gaat. Naar opa en oma, de dierentuin of gewoon op visite bij familie die nou niet direct om de hoek woont. Bovendien vinden kinderen een treinreis vaak een hele be levenis, terwijl een lange autorit al snel vervelend voor ze wordt. In de maand december is het kinder kaartje Railrunner, dat normaal f 2,50 kost, gratis bij het loket af te halen. Als extra verrassing krijgen de kleintjes er nog een leuke Railrunner-prentbrief kaart bij cadeau. Met deze actie wil NS het Railrunner-kaartje nog eens extra onder de aandacht brengen. Railrunner is inmiddels heel populair onder de kleine NS-klanten en hun ouders. Jaar lijks pakken meer dan 2 miljoen kinde ren de trein, vooral tijdens de school vakanties. Tot en met vrijdag 27 januari is in de expositieruimte van Nijhof, Kunsthof genaamd, het werk te bezichtigen van Nel van Gelderen- Hooijberg. Nel van Gelderen wil alles proberen. "M'n leven is een ontdekkingsreis", zegt zij zelf. Ze beoefent meerdere tech nieken, zoals schilderen, schilderen op zijde, aquarelleren en collageren. Vooral in die laatste vorm kan ze veel van haar emoties kwijt. Het wordt de kijker in de Kunsthof niet gemakkelijk gemaakt. Het werk van de ze kunstenares dwingt tot kiezen. Er vrijblijvend aan voorbijgaan kan nie mand. Mooi of niet mooi, iedereen mag het zeggen. De bekende klantenkaart van 't Blauwe Druifje, de gezellige bloe menwinkel aan de Soesterbergse straat 22A, houdt per 31 decem ber op te bestaan. Daarvoor in de plaats wordt vanaf volgend jaar telkens een "klant van de maand" beloond met een waardebon van 50 gulden. Sinds de start van het Blauwe Druifje, nu tweeëneenhalf jaar geleden, kregen de klanten van Sandra Los en Jacqueli- ne van Knobelsdorff bij elke aankoop van minimaal 15 gulden een aanteke ning op de klantenkaart. De kaart werd in korte tijd populair en gaf, als hij vol was, recht op een leuke korting van twintig gulden bij een nieuwe aankoop. Sandra en Jacquleine vonden het echter tijd worden voor iets nieuws, en daar voor hebben ze de "klant van de maand" bedacht. De klanten kunnen vanaf 1 januari - de oude klantenkaart blijft geldig tot 31 december - bij elk aankoop hun naam en adres invullen. Het formuliertje wordt vervolgens in een grote bus gedeponeerd en maande lijks - op de laatste zaterdag van de maand - trekken Sandra en Jacqueline de "winnaar". Die krijgt dan een waar debon van 50 gulden, te besteden bij het Blauwe Druiije. Een belangrijk verschil met de oude klantenkaart, waarop alleen aankopen van minimaal 15 gulden werden bijge houden, is dat voor de "klant van de maand" elke aankoop meetelt. "Ook al is het maar voor een klein bedrag, bij voorbeeld f 1,50," aldus Sandra en Jac queline. De oude klantenkaarten blijven als ze vol zijn geldig tot het eind van het jaar. Wie hem dan inlevert houdt recht op de afgesproken twintig gulden korting. Mensen die een niet volle kaart inleve ren krijgen trouwens ook een klein ca deautje, beloven Sandra en Jacqueline. In de gezellige bloemenwinkel aan de Soesterbergsestraat is het momenteel volop kerst. Het Blauwe Druifje heeft ook een grote sortering snuisterijen en cadeau-artikelen, waarmee Sandra en Jacqueline binnenkort ook op de Soes- ter Kerstmarkt (17 december) present zullen zijn. Er zijn bijvoorbeeld allerlei bakjes, schotels, opgemaakte stukjes en zelfs betonnen engeltjes. Wie de Kerst markt mist kan voor al deze zaken uiter aard ook in de winkel zélf terecht. Een van de kunstwerken van Nel van Gelderen. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 14152). De krant wordt dan de zelfde avond nog nabezorgd. LOODGIETERS Voorwaarden: Bij aanvraag van 'n offerte om uw huidige c. v. -ketel te vervangen, ontvangt u 'n leuke CD Deze aktie geldt van 1 november 1994 t/m 31 maart 1995. Gecertificeerd Waarborg- installateur ;v\.°SgëSSgESSi

Soester Courant | 1994 | | pagina 13