J (Militairen ontvangen certificaten S? WÖRTl APK KEURINGSSTATION F.A. Tammer Aanleg parkeerplaatsen aan Prof. Lorentzlaan uitgesteld goede feestdagen voorspoedig 1995 Rijkswaterstaat betrekt bewoners bij onderzoek rijksweg A-28 Hoop na gesprek SWOS en vrijwilligers De Drie Eiken APK-keuren zonder afspraak75r ïamen werkingstraject tussen Essenbergh en KdK geslaagd Automobielbedrijf SB: Fietspad aan ianningstraat moet vorden verbeterd 'Houd de dief!' Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke stand Hulpverlening VERENIGING .SOESTERBERGS Z^JBELANG ZWO-groep vraagt handtekeningen tegen onrecht WOENSDAG 14 DECEMBER 1994 Soest slaat plank mis met onjuist verkeersadvies Parkeerplaatsen voor invaliden Ouderenbus Ons Kent Ons Radiozendamateur: hobby met inhoud KORFBAL KVO haalt fors uit tegen Hebbes: 11-3 'De Drie Eiken' Activiteiten in december Agenda let ingang van heden bezit de Ko- inklijke Landmacht professione- aisen in haar Banen Informa- le Centra Koninklijke Landmacht Igekort BiCaKL). Vrij vertaald Is Militaire Arbeidsbureaus. Bin- lenkort wordt de dienstplicht ver engen door alleen beroepsmili- [airen. pe krijgsmacht dient zichzelf aan te bie- en en dat was tot voor kort een onbe- jendgegeven. De afdeling personeels- oorziening van de Koninklijke Land- lacht begreep dat de verandering naar en beroepsleger alleen kon plaatsvin- len als men meer ging investeren in .oorlichting en werving. Dat moest irofessioneler worden aangepakt, oorzien van de laatste ontwikkelingen ip gebied van communicatieve vaar- ligheden. enburgh en KdK. -n waar kan men beter terecht dan in jsenburgh in Hierden en het Kon- ^ler Kontinenten in Soesterberg. wee instituten waarin begrippen als vorming en scholing al jaar en ikend zijn. Onder leiding van des- Sge docenten werd in overleg met idmacht een leergang op maat ge- jen en aan leergrage, meestal jon- .ndmacht-militairen verstrekt. Zij :n werken aan de basis van de ty- jnkties Banen Onbeperkte Tijd en Banen Beperkte Tijd (BBT). Zatste kan tot de leeftijd van 30 jaar en verricht met de mogelijkheid ver te gaan naar de BOT. Het eind maat is dat men streeft naar een ïere militaire organisatie met een je flexibiliteit. De eerste mensen die liervoor willen inzetten kregen af- [pen vrijdag de zo felbegeerde certi- [en. Met een schat aan informatie en en durven zij die uitdaging aan ze dat duidelijk lieten weten. veranderde leger Fuykschot, één van de docenten als thuisbasis De Essenburgh, weet (rover hij spreekt als we het over het omstig leger hebben. 'Inderdaad fdt de landmacht een aanzienlijk ere organisatie, maar daartegen- flexiber. Nu zitten mensen in prin- drie jaar op een funktie. Dat is een mde zaak en als het goed wordt uit- erd is dat geen kapitaalvernieti- ig. Steeds zullen nieuw opgeleide en lotiveerde krachten die veranderin- opvangen en hun verse krachten vernieuwde inzichten voortzetten, jit zal de slagkracht worden van het inderde leger. Mensen die hen daar- |op een deskundige wijze kunnen dichten zijn de mensen die wij op en. Zij staan in het centrum van een enwisseling en uiteraard de benade- van aanstaande collega's. Dat is een spannend maar ook verfrissend en creatief gebeuren. Andere mensen op nieuwe plaatsen zetten, staat voor «Beiding van kennis en know how, en cfflze kruisbestuiving zal zijn rente ruim schoots opleveren', aldus de enthou siaste docent Dick Fuijkschot. Majoor van Doorn van de personeels voorziening KL ziet dit als een uitste kende stap die de KL heeft gedaan. De selectie voor deze funkties uit alle be staande wapens en dienstvakken en uit allp rangen, is volgens hem uitstekend eest. Het zijn zeer gemotiveerde en ïrd lof en ng Klaar terwijl u wacht Herkeuring gratis Bij 10.000 km beurt APK gratis 20 uitstekende occasions Reparatie en onderhoud alle merken auto's. Ook lichte bedrijfswagens. SCHADE-REPARATIES +SPUITEN LASWERK Postweg 58 (ind. terrein) Soesterberg, tel. 03463-53381 Geopend: 08.00-18.00 uur Vrijdagavond koopavond Zaterdag geopend van 09.00-16.00 uur. )e Vereniging Soesterbergs Belang eeft de gemeente Soest schriftelijk erzocht met spoed het fietspad aan de Janningstraat op mankementen na te ijken en te herstellen, let blijkt dat na werkzaamheden op di verse plaatsen tegels losliggen met het »evolg dat er ongelukken kunnen ge beuren. Vooral bij duisternis zijn gaten ïn losliggende tegels niet direct zicht baar. Bewoners aan deze straat blijken de gemeente bij herhaling hiervan in tennis te stellen. Volgens hen komt dan een auto van de gemeente die hier en daar zand strooit wat echter onvol doende is. Dat bleek onlangs toen op een avond een oudere fietser een opstaande tegel niet zag en met een smak op het fietspad viel. Met vrij ernstige verwondingen werd hij overgebracht naar een zieken huis in Amersfoort. gedreven mensen met een grote werk lust en vol creatieve ideeën. Hij prees de leiding van deze cursus die een goede leergang heeft ontwikkeld en de cursus hebben aangepast op grond van erva ringen van cursisten. De docenten An- nelies van der Molen, Mike W. Euphro- sina en Dick Fuykschot accepteren het met een glimlach. In dit verband noem de hij ook Ritmeester Ouwehand die mede verantwoordelijk is geweest voor dit geslaagde stuk opleiding. Hij wenste de geslaagde cursisten veel succes voor de toekomst en besloot met de woor den: 'De opleiding gaat gewoon door als een bewijs van een goede verstand houding tussen De Essenburgh en het Kontakt der Kontinenten'. De Essenburgh Namens het Instituut De Essenburgh, was de directeur mw. A.J.M. Clooster- man aanwezig. Zij overhandigde de cursisten de certificaten maar wilde vooraf nog wel iets kwijt. Daarbij con stateerde zij dat het niet zo maar een leergang was geweest. 'Er worden hoge eisen gesteld aan uw functie, daar bent u ook voor geselecteerd. U en uw colle ga's zijn het visitekaartje van de KL, u moet uw organisatie verkopen op de ar beidsmarkt, aan potentiële kandidaten voor het leger. Dat moet u doen in een tijd waarin defensie enorm onder druk staat. Er wordt bezuinigd, defensie heeft een andere functie gekregen na melijk peace-keeping and peace-enfor- cings taken, met als gevolg een cultuur verandering binnen de organisatie van de KL. Dat betekent dat u moet weten wat u verkoopt en aan wie. Maar bo venal moet u ook goed kunnen verko pen. U bent de betrouwbare brug tussen de KL en de burgermaatschappij. Uw werk bestaat uit balie-werk, telefoon contacten, beurspresentatie, voorlich ting aan scholieren, contacten met ar- beidsbureaux, bedrijfsleven, schoolde- kanen enz. U heeft te maken met man nen en vrouwen, met allochtonen en autochtonen. Bij al deze mensen moet u de goede snaar raken, de juiste toon aanslaan, inzicht hebben in culturen en subculturen, in normen en waarden'. Zij besloot met: 'Ik ga er vanuit dat u een grote hoeveelheid kennis, inzicht en vaardigheden heeft opgedaan d.m.v. deze leergang om die taak zo goed mo gelijk te vervullen. Namens beide orga nisaties wens ik u erg veel succes en on getwijfeld zullen wij meer van u horen en zien'. Cursus reactie T. Wijnsma is hoofd van een gepoemd militair banencentrum in Leeuwarden, waar men met drie heren en vier vrou wen voor de opdracht staat Noord-Ne derland met deze opdrachten te bom barderen. 'Ons centrum is op 5 septem ber geopend en in de maand november hebben wij 397 gesprekken gevoerd met potentiële aanstaande collega's. Door deze cursus ben ik aanmerkelijk beter uitgerust voor mijn taak. Ik ben beter op de klant gericht, je durft het ge sprek ook beter aan te gaan. Zelfs een telefoongesprek wat vroeger bijzaak was, is nu ook hoofdzaak geworden. Ook daarin hebben we geleerd èen juis te methodiek toe te passen. Ja, ik ben enthousiast over wat we hier geleerd hebben', aldus Wijnsma. Een aantal omstanders was er vorige week getuige van dat een onbekende man op de hoek van de Banningstraat en de Oude Tempellaan een bromfiets pikte. De achtervolging werd ingezet, waarbij de dief na enige tijd de brom fiets maar achterliet. Hij werd niettemin in de kraag gevat en overgedragen aan de politie. Het bleek te gaan om een 34-jarige Amersfoorter. De bromfiets was het eigendom van een 16-jarig meisje uit Soesterberg. Op 15 november besloot het Col lege van B. en W. in Soest om een gedeelte van de Prof. Lorentzlaan volgens het vastgestelde ontwerp te voorzien van haaks gesitueerde parkeerplaatsen. De commissie Milieu werd verzocht zich hierover nader uit te spreken. Dat heeft ze gedaan en ze heeft de nodi ge bedenkingen tegen dit plan. Met na me betrekking hebbend op het al dan niet bestaan van bezwaren van bewo ners in deze straat. Het blijkt dat er nog al wat bedenkingen bestaan en op basis van dit gegeven wenst vooral de WD een bespreking hiervan. Dat betekent dat de zeer uitvoerige inspraak weer dunnetjes wordt overgedaan. De aangevoerde bedenkingen zijn niet nieuw; in de besluitvorming heeft ech ter de invoering van tweerichtingsver keer zwaarder gewogen dan de wens van de bewoners van dit gedeelte van de straat. Om die reden zal deze zaak op nieuw dienen voor de commissie Mi lieu, met als Collegestandpunt de uit voering van het vastgestelde ontwerp met haaks parkeren. Zondag 18 december ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 kardinaal Simonis; cantores Zondag 10.30 kardinaal Simonis; da meskoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn 19.00 Volkskerstzang, zr. Marie-Anne van Erven; mmv Caroluskoor en Odeon GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; H.A. Huisarts Vrijdag 18.00- maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 7 december: Arie Burgerhout (85), Dorpsplein 37. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst SoesterbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. wenst u en een De Zending, Werelddiaconaat en Ont- wikkelingssamenwerkingsgroep, afge kort ZWO-groep, van de beide plaatse lijke protestantse kerken, richt de aan dacht op vrouwen en meisjes. In veel landen worden ze nog als tweederangs burgers beschouwd. De ZWO-groep wil dat onder de aandacht van de be trokken leiders brengen. Zo richten zij de aandacht op novicen (aanstaande kloosterlingen) in Tibet, vaak nog kinderen, die gearresteerd worden en dwangarbeid moeten ver richten. Eén van hen, de 12-jarige She- rab Ngawang uit het Michungri-kloos- ter, werd veroordeeld tot drie jaar her opvoeding. Dit feit is in strijd met de Verklaring van de Rechten van het Kind, die ook door China is onderte kend. De ZWO-groep legt zondag na afloop van de kerkdiensten van 11.00 en 19.00 uur in de Hoeksteen brieven in de hal ter ondertekening. De ene is gericht aan de president van Tibet waarin de situa tie van Sherab Ngawang wordt beschre ven en gevraagd wordt om onmiddellij ke en onvoorwaardelijke vrijlating. De andere is gericht aan de Dalai Lama, de gevluchte religieuze leider van de Tibe- tanen, die zich momenteel in India be vindt. Hij wordt over de aktie geïnfor meerd en gevraagd dat door te willen geven aan een soortgelijke organisatie in Tibet. Hoe meer mensen de brieven onderte kenen, hoe groter de druk op de autori teiten. In het verleden is al diverse ma len gebleken dat het werkelijk helpt. Op deze wijze helpt men mee om de rech ten van ieder mens te verdedigen, aldus de ZWO-groep. Correspondentie-adres: P. Taai. Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Onlangs stond in enkele regionale kranten een advertentie waarin mensen die last ondervonden van rijksweg A-28 zich per telefoon konden melden. Het bleek een ex periment van Rijkswaterstaat te zijn, uitbesteed aan een gespeciali seerd bureau. Wie snel reageerde kon zich vervolgens opgeven voor een discussie over het stuk rijksweg A-28 tussen Utrecht en Amersfoort. Daaruit werden negen groepen van ongeveer negen personen samengesteld, zijnde omwonenden van deze snelweg. Hieronder bevonden zich ook twee leden van het bestuur van de Vereniging Soesterbergs Belang. Rijkswaterstaat wil, alvorens iets aan deze rijksweg te veranderen, de menin gen en ervaringen van omwonenden horen. De discussie bestond uit een aantal gedeelten. Eerst konden positie ve en negatieve ervaringen over de rijksweg uitgewisseld worden. Vervol gens kwamen de knelpunten aan de or de, variërend van files, onrustige weg door vele afritten en wisselende wegla- gen, de aanzuigende werking van ver keer tot en met geluidsoverlast. Daarna kon een ieder oplossingen voor de knelpunten aandragen. Ook hier was genoeg variatie, van onderzoek naar alle verkeersstromen, inhaalver- bod voor vrachtverkeer, maximum snelheid, meer rijstroken, geen plaatse lijk (oneigenlijk) verkeer op de rijks weg, ringweg bij Amersfoort, minder op- en afritten enz. enz, Vervolgens een rondvraag waarin keuzes gemaakt moesten worden die moesten voldoen aan waarden zoals veiligheid, niet be lemmerend voor de economie, niet meer lawaai voor omwonenden. Het werd een lange en boeiende discus sie vanwege de vele en verschillende in valshoeken tussen weggebruikers en omwonenden. Rijkswaterstaat gaat nu praten met verkeers- en andere experts, waarna een kleinere groep deelnemers uit de omwonenden de resultaten van die onderzoeken verder zal uitwerken. Tenslotte zal Rijkswaterstaat al deze gegevens evalueren en mogelijk in de besluitvorming betrekken, indien zij deze rijksweg gaat veranderen. De Vereniging Soesterbergs Belang ontving een brief met de vraag of het oversteeklicht voor fietsers op de krui sing Amersfoortsestraat/Montgome- ryweg synchroon met dat van de voet gangers kon worden gesteld, waardoor ouders met kleine kinderen voldoende tijd krijgen om veilig over te steken. De VSB richtte deze vraag aan het Col lege van B. en W. te Soest, waarop aldus werd geantwoord: 'Dat voetgangers lichten in het algemeen niet synchroon met fietserslichten veranderen, heeft als reden dat de snelheid van een fietser hoger is dan die van een voetganger. Wij adviseren u, indien het oversteken lang duurt, dat u beter op de knoppen voor voetgangers kunt drukken, zodat u tijd genoeg heeft om veilig, met groen licht, over te steken'. De briefschrijver vraagt zich af of dat wel een juist advies is en meent dat het zelfs in strijd is met de geldende voor schriften. Bij gebouwen en projecten moeten al gemene invalidenparkeerplaatsen wor den aangelegd die als zodanig herken baar zijn. Bij de herinrichting van het Dorpsplein is hier ook rekening mee ge houden. Er zijn vier algemene invali denparkeerplaatsen aangelegd nabij de hoofdgebouwen van dit plein. Twee bij De Drie Eiken, één bij de bibliotheek en één bij de hoofdingang van het Dorps huis. Voor informatie en opgave elke werkdag van 9.30 - 13.00 uur, tel: 19190. 'Zolang er nog gepraat wordt, is er hoop', aldus een opmerking van een oudere donderdagmiddag in De Drie Eiken. En daarbij wees hij naar de grote zaal van het Dien stencentrum waar op dat moment het voltallig bestuur van de Stich ting Welzijn Ouderen Soest (SWOS) met bijna alle 34 vrijwilli gers rond de tafel zat. Het was een besloten vergadering waar in Ina Vader van het Kontakt der Kon tinenten als onpartijdige voorzitter de beide partijen hun zegje liet zeggen. Het SWOS-bestuur had de uitnodiging van de vrijwilligers aangenomen om nu eens niet 'over' hen maar 'met' hen te spreken. Voor zover bekend hebben beide par tijen hun standpunten naar voren ge bracht. Van de vrijwilligers zijn de pun ten langzaam maar zeker wel bekend. Ondanks dat de SWOS tot op heden niet heeft willen reageren, is bekend dat zij theoretisch gelijk hebben. Echter staat de werkelijkheid vaak haaks op die theorie. Je kunt naar de 'letter van de wet' handelen, maar je kunt ook 'naar de geest van die wet' de nodige stappen ondernemen. En voor zover bekend ligt juist daar het knelpunt. Het kan anders, van beide kanten, maar dan moet daar die bekende hand zijn om aan te pakken. De vrijwilligers hebben dit hand nu duidelijk uitgestoken. Naar het schijnt kan of wil de SWOS dat nog niet doen. De vrijwilligers hebben de SWOS nu beleefd, maar dringend gevraagd hen voor 1 januari een ope ning aan te bieden waarop men verder kan gaan. Alle ouderen en vooral de alleenstaan den in Soesterberg hopen van harte dat het plezier en de ontspanning die zij nu van de vrijwilligers ontvangen, ook in het nieuwe jaar 1995 mag gebeuren. Met andere woorden: 'Er is nog hoop'. van OS.OO- 230 uur AUTOBEDRIJF B&S Rademakerstmat 3'!., Soesterberg, tel. 03463-1'! 530 Een wekelijkse column van of over een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: dhr. en mw. Boender, Prof. Lorentzlaan 86. Wat is de definitie van amateurradio? Amateurradio is een technische hob by. Het is een mogelijkheid tot persoon lijke vaardigheid met de fascinerende toepassingen van elektronika en het is tevens een gelegenheid tot communica tie met andere amateurs via de korte- golf-radio. Verdeeld over de wereld zijn er honderdduizenden radio-ama teurs, die onderling communiceren overeenkomstig de daarvoor geldende internationale wetten. Deze gelicen- seerde amateurs hebben een persoon lijke doelstelling zonder enige financië le bijbedoelingen en zijn middels zelf- training, onderling overleg, technische onderzoeken mogelijk mede dienstbaar op maatschappelijk en sociaal terrein. Zij noemen zich: radio-amateurs'. Het is een hele mond vol maar geeft wel een stuk duidelijkheid. Twee mensen die dit vak, want dat is het, duidelijk verstaan zijn dhr. en mw. Boender. In de jaren zeventig begon het met een 27 MC-bakje. Dat werd uitgebreid totdat ze in 1980 overstapten op gelicentieer- de zendapparatuur, dat wil zeggen dat men in het bezit moet zijn van een machtiging om op te treden als zend-a- mateur. Dat is pas het begin en het was mw. Boender die haar echtgenote over haalde zich samen hierin te verdiepen. Dat betekende studeren en samen kro pen ze in de boeken om zich de materie van radio-amateur geheel eigen te ma ken. Ze deden in 1985 beiden examen en slaagden voor de 'uitgebreide mach tiging'. Dat beieKenüe dat ze op alle toegestane - en dat zijn veel frequenties - zendban- den mochten opereren. Hadden ze reeds heel wat apparatuur aangeschaft, dit werd toen aanmerkelijk uitgebreid. Achter in de tuin werden antennes en een schotel geplaatst om al die moge lijkheden te benutten. Sommigen me nen dat de zend- en ontvangapparatuur storend werkt op radio, tv en zelfs tele foon. Dat zijn fabeltjes omdat strenge eisen van PTT Telecom dit volledig uit sluiten. Hun 'radiokamer' staat vol met zend en ontvangapparatuur en uit diverse richtingen hoort men alle soorten be richten. Scherp komt ineens een tele foongesprek boven de rest uit. Dhr. Boender draait hem weg met de opmer king dat iemand vanuit zijn auto het kennelijk nodig acht zoveel privacy weg te geven. Het blijkt dat alle draadloze berichten, dus ook van draadloze tele foons, opgevangen kunnen worden. Veel vertrouwelijke gesprekken kun nen worden afgeluisterd en kennelijk is men hiervan niet op de hoogte. Naast deze hobby is dhr. Boender secretaris van de landelijke Vereniging van Radio Zend Amateurs en penningmeester van de afdeling Utrecht. Mw. Boender is se cretaresse van de afd. Utrecht en redac tiemedewerkster van het blad CQ-PA van de Vereniging van Radio Zend Amateurs. Dhr. Boender beheert een technisch adviesburo thuis en kan werk en hobby op deze wijze uitvoeren. Mw. Boender werkt parttime op Sterren- berg. De meeste tijd kan men hen in hun hobby-ruimte vinden waar de hele we reld in een ruimte van slechts 2x3 me ter wordt opgevangen. Uiteraard horen ze veel berichten en soms heel bijzonder. Zo konden ze de Falklandoorlog van destijds op de voet volgen, gesprekken van Nederlandse militairen in de Libanon, SOS-berich- ten van schepen en vliegtuigen en zelfs hebben ze een gesprek gehad met de Jordaanse koning Hoesein, ook een verwoed radio zend-amateur. Het is met recht eeri hobby met inhoud. KVO heeft na een gemakkelijke over winning op Hebbes uit Utrecht, de kop positie kunnen behouden. Hebbes, dat nog geen verliespunten had, kon bij KVO geen vuist maken. Na een 6-0-voorsprong incasseerden de Soes- terbergers pas één tegendoelpunt. In de rust was de stand 7-1. Na de rust werd door KVO beter verdedigd dan aange vallen wat uiteindelijk resulteerde in een 11-3-overwinning. Overige uitslagen: SDO 2-KVO 2 12-11, KVO 5-DESTO 4 18-3, KVO A2-Huizen A3 3-8, KVO Cl-Doorn Cl 3-5, Nova D2-KVO Dl 1-5. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 De activiteiten voor ouderen in de maand december zijn: woensdag 14 december: kerstsjoe len; donderdag 15 december: koffiemid- dag van de ANBO; vrijdag 16 december: 14.00 uur, bin go, kosten f 6,- per kaart incl. koffie; woensdag 22 december: kerstdiner; menu: grapefruitcocktail, runderbouil lon met bospaddestoelen, granite van witte wijn, gevulde kalfsborst met roomsaus, gegratineerde bloemkool, haricots verts, gemengde salade in schaal, gekookte krielaardappelen, kerst-ijstaart en koffie met bonbon. Kosten f 25,— p.p. opgave tot uiterlijk 16 december; zondag 25 december: 14.00 uur een kerstinstuif; opgave vóór 21 december. Het Oudjaarsavondfeest op 31 decem ber komt te vervallen. Telefoon beheer commissie: 51402. Donderdag 15 december 14.30 Kerstmiddag ouderen, Hoek steen Zaterdag 17 december 14.00 Kerststukjes SJS, Dorpshuis Zondag 18 december L4.00 Open Huis, Drie Eiken 19.00 Volkskerstzang, Hoeksteen Woensdag 15 december tot 22.00 Avondvliegen helicopters Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1994 | | pagina 15