Als u automaterialen zoekt... Kerstcross en NK Veldrijden Wildschut Optiek BREZAN AUTOMATERIALEN dat kan niet missen Saricar-Kerstcross Nederlands Kampioenschap Organisatie Jury Saricar-Kerstcross Jury Nederland Kampioenschap De organisatie bedankt: Zuidpromenade 14 SOEST, Hartje-Zuid Telefoon (02155) 222 12 Voorwoord voorzitter "Tempo' SOEST Nieuwerhoekplein 4 Tel. 02155-25673/25707 \J IlOSS WOENSDAG 14 DECEMBER 1994 KERSTCROSS PAGINA 3 Maandag 26 december (2e Kerstdag) 12.00 uur: Junioren 12.02 uur: Nieuwelingen/dames 13.00 uur: Amateurs/nationaal 14.30 uur: Amateurs/beroepsrenners Zaterdag 7 januari Zondag 8 januari 10.30 uur: Dames Junior-dames 11.45 uur: Cyclo-sportieven 13.30 uur: Nieuwelingen 15.00 uur: Neo-amateurs 11.00 uur: Veteranen 13.00 uur: Junioren 14.45 uur: Amateurs en Beroepsrenners Cees Hardeman, Culemborg Paul Nijhuis, Soest Arie Bakker, Soest John Bosboom, Soest Voorzitter wedstrijdleider Wedstrijdcommissaris Wedstrijdcommissaris Starter/aankomstrechter Microfonist aankomst Microfonist terrein Commissaris verzorging Commissaris verzorging Commissaris terrein Commissaris rugnummers J. Houben, Geleen R. Dorhout, Hilversum M. Swinkels, Beek en Donk M. Bruin, 's Gravenhage J. Peeters, Eindhoven Th. Moen, Monster J. van Zanten, Deil J. van Galen, Cothen A. Verschoot, Vianen E. de Wilde, Utrecht Voorzitter wedstrijdleider Wedstrijdcommissaris Wedstrijdcommissaris Starter/aankomstrechter Microfonist aankomst Microfonist terrein Commissaris verzorging Commissaris terrein Commissaris terrein Fotofinish Commissaris rugnummers M. Swinkels, Beek en Donk H. van de Kamp, Utrecht J. Houben, Geleen M. Bruin, 's Gravenhage J. Peeters, Eindhoven Th. Moen, Monster J. van Zanten, Deil A. Verschoor, Vianen W. Kroon, Nieuwegein P. Tijmersma, Spijkenisse E. de Wilde, Utrecht Burgemeester en Wethouders van Soest Buurtbewoners Soestduinen Voetbalvereniging SEC Rode Kruis, afdeling Eemland Boswachterij Soest Regio Politie Eemland Directie Polychrome/Chemco EHBO, afdeling Soest Gemeentewerken Soest Vele vrijwilligers Het verheugt mij een woord van welkom te schrijven aan alle deelnemers en be zoekers van de door de Ren- en Touris- tenvereniging Tempo te organiseren Kerstcross en Nederlands Kampioen schap Veldrijden. Voor de 40e keer wordt op Tweede Kerstdag de zeer bekendstaande inter nationale veldrit in de Soester bossen en duinen gehouden. En voor de 2e keer vindt het nationale kampioen schap veldrijden binnen de gemeente grenzen van Soest plaats. Ik - en met mij sportminnend Soest- ben blij dat wij de mogelijkheden hebben om dergelijke evenementen hier te houden. De natuurlijke gesteldheid van het terrein zal het uiterste van de deelnemers vra gen, maar dit zal de strijd zeker ten goede komen. De organisatie van beide veldritten vraagt vele opofferingen van een groot aantal medewerkers. Tientallen mensen hebben veel, zeer veel kostbare tijd opgeofferd om beide evenementen voorte bereiden en in financieel opzicht mogelijk te maken. Voor hun inzet wil ik hen gaarne bedanken. De ongetwijfeld vele bezoekers wens ik een aantal sportieve dagen met boeiende ritten toe. De burgemeester, J. de Widt Namens de wilervereniging "Tempo" heet ik u van harte welkom op de 40e Saricar- Kerstcross en op het Nederlands Kam pioenschap veldrijden. Het is voor ons een eer dat wij voor de tweede keer het NK mogen organiseren. Het betekende tevens dat er verschrikke lijk veel werk moest worden verzet om wie- lerminnend Nederland in Soestduinen te kunnen ontvangen. Een jaar lang vergaderen en afspraken, maken door het organisatie-comité met in stanties en sponsors ging hieraan vooraf. Het zorgvuldig uitgestippelde parkoers is bij de renners erg in trek, zodat we ons weer kunnen verheugen in een grote be langstelling van rennerszijde. Alle ingrediënten voor spannende wed strijden zijn bij voorbaar aanwezig. Tenslotte wens ik alle deelnemers/deel neemsters sportieve en succesvolle wed strijden toe en hoop ik, dat de toeschou wers veel plezier in Soestduinen zullen leven. Namens het bestuur v— 40e internationale SARICAR 40e internationale SARICAR Soestduinen 1994 Soestduinen 1994 40e internationale SARICAR Soestduinen 1994 40e internation SARICA Soestduinen 1

Soester Courant | 1994 | | pagina 43