tfé - - G. vanden POL bv Gasmderfawd KERKPLEIN 4 - SOEST TELEFOON 02155-19647 Reinald van Egdom: Een niet-onverdienstelijke lokale kracht loodgieters- en verwarmingsbedrijf - komplete sanitaire installaties - dakbedekking - centrale verwarmingsinstallaties - service- en onderhoudsafdeling Van Lenneplaan 69 Aardvletterweg 14b Soest Montfoort Tel. 02155 -1 99 54 Tel. 03484 -17 06 Iedere gemeente in ons land waar mooie sportevenementen-plaatsvinden heeft na tuurlijk ook deelnemers uit eigen gelede ren. Zij hebben meestal geen nationale of internationale naam en faam maar in de ei gen contreien zijn zij altijd goed bekend en graag geziene deelnemers. Een van die "lokale kanjers" is Reinald van Egdom, weliswaar lid van onze zusterver eniging De Adelaar uit Hilversum maar wel wis een waarachtig een Soester. Op zijn sport-vrije zondag spraken wij met hem in het knusse clubgebouw van Tem po. Van Egdom telt 25 jaar en is licentie houder KNWU sinds 1989. Hij reed aan vankelijk in de categorie van de liefheb bers maar toen die opgedoekt werden stapte hij over naar de amateurs. Hij ver toont zijn kwaliteiten zowel op de weg als in hetveld en heeft nog geen definitieve keus gemaakt. Wanneer we het over de Soester Kerstcross hebben dan bedoelen wij na tuurlijk het veldrijden en daar timmert hij toch wel aan de weg hetgeen resulteerde in deelname aan internationale evene menten. Gedurende het seizoen 92-93 was Ronald opgenomen in de militaire Vereniging van Nederlandse Installatiebedrijven ploeg van de veldrijders. Hij was daartoe geselecteerd door de bekende trainer van die militaire ploeg, n.l. Max de Vries, bij ons op Soest geen onbekende. Hij deed toen mee aan het WK voor militairen bij Corva in Italië en plaatste zich in dit internationale geweld als 9e. Voorwaar niet gek. Hoewel hij zichzelf op de weg beter vindt maakt hij in het veld steeds goede uitslagen, door gaans altijd bij de eerste tien. Zo was hij 2e in Hank en in Harderwijk eindigde hij als 6e waarbij aangetekend dient te worden dat de eerste drie profs waren. Aan de kerstcross heeft hij al een paar keer deelgenomen en hoopt ook deze keer weer van de partij te zijn wanneer tenmin ste de zenuwen niet de baas over hem worden want dan "slaat hij vast" en krijgt hij de pedalen niet rond, en dit is in het verle den wel eens gebeurd, bekent hij zelf. Reinald moet zijn sport uitoefenen in de tijd die hem rest na Zijn werk want het werk gaat, vooral in deze tijd, nog steeds voor. Na zijn LEAO en MCO is hij, na zijn militaire dienst, terecht gekomen bij de veiling Aalsmeer. Op de vraag wat hij daar voor functie heeft zegt Reinald, zonder blikken of blozen, dat hij de klokuitstoot regelt. Even moest uw redacteur slikken bij dit woord en vulden de vraagtekens zijn oog pupillen maar gelukkig, naderhand blijkt dat te maken te hebben met de computer verwerking van de transakties die op deze grote veiling plaatsvinden. Reinald ondervindt veel steun bij zijn sportbeleving van Ruud van der Hee (ex- Jan van Zuylen-Hilversum) die hem met technische adviezen en materiaal terzijde staat en ook andere coureurs, zoals de be kende Rick Rutgers, staan hem met raad en daad bij. Kortom, het zit wel snor met Reinald van Egdom en u kunt dat allemaal "in het echt" zien tijdens de Kerstcross en later bij het NK in Soestduinen. 40e internationale SARICAR Soestduinen 1994 40e internationale SARICAR 40e internationale SARICAR Soestduinen 1994 Soestduinen 1994 40e internationale SARICAR Soestduinen 1994

Soester Courant | 1994 | | pagina 54