4 i ÜE> w E E ER K WEER VEEL NIEUWS ONDER DE ZON iHANDEL WANDEL t Kerst-koopa vonden -Geuren bij ETOS voor een lage prijs. k PRETTIGE KERSTDAGEN Smitshof-openingsacties enorm succes BOSMAN jjg Franchisenemer van de ETOS jjg 'gaat zaken anders aanpakken feffaa®Ak"'- 0,1 M m 37," 32/° 37," 591° Trane stapt over op Dodge-bedrijfswagens Droomcruise of reissom terug bij Star Travel reisburo heeft 'n leuke CD-aktie [WOENSDAG 21 DECEMBER 1994 SOESTER COURANT PAGINA 9 Hét adres voor uw Kerstkado's! donderdagavond vrijdagavond Ingeborg Saat: zelfstandig ondernemer 30 Voor u mevrouw, I II L'airdutemps LouLou C'estlavie ^095 Anais 0095 Voor u meneer, Kouros Cacharet Fahrenheit Van Gils Zaterdagmiddag a.s. is het raak. Dan hebben wij deKERSTMAN in de zaak! ETOS SADÉ SOEST Contract met A utobedrijf Bosboom elektrotechnisch installatieburo ETB BINNEN EN BUITEN Wij wensen alle relaties en bekenden Enthousiast uitstapje naar Düsseldorf i star 'travel Wie aan politiek doet leest de Soester Courant MET DE VAN BETER (Gratis CD bij offerte-aanvraag). Uw voordelen: Zuinige en milieuvriendelijke HR-verwarmingsketel Hoogwaardig Nederlands kwallteitsprodukt Comfortabele warmwater-voorziening Vakkundige installatie door Atag select-dealer 5 jaar alt-in garantie Gratis onderhoudscontract tot 1-1-'96 Ook mogelijkheid tot lease of huur 1 Momenteel met f200,- milieusubsidie ATAG SltuiWi Gujet VRAAG VRIJBLIJVEND ONZE DOCUMENTATIEMAP AAN. Bosman Loodgieters b.v. - Soest /Hoevelaken - Bel gratis 0.6-0.22.22.11 Van Weedestraat 46C, Soest "^5^' Tel. 02155 - 10824 ge- ver- t ekr. las, f- e heet Ingeborg Saat, heeft der jaar ervaring in drogisterijen, omt uit Epe en is nu zelfstandig ondernemer in Soest. Sinds kort is rij de nieuwe baas in de Etos aan de Yan Weedestraat. De winkelketen met ongeveer 180 ves- igingen in Nederland, is bezig om circa ïonderd filialen voort te zetten op fran- :hise-basis. Eén daarvan is de winkel in ioest. De Etos-formule blijft gehand- raafd, maar Ingeborg Saat kan nu zelf )epalen welke produkten ze gaat voe- en. De klanten kunnen dan ook veel lieuws verwachten. Tot nu toe hadden we niet veel pro- iukten voor huidverzorging. Dat gaan ve opnieuw starten met produkten van Vlarbert. Ook de geurenlijn wordt uit gebreid met onder meer duurdere mer- ten. Dat zijn dingen die we nu zelf kun- ïen bepalen," zegt de jonge onderne- ner. Als zelfstandige heb je veel meer mo- Franchisenemer Ingeborg Saat (rechts) met een aantal medewerkers in de Etos-zaak aan de Van Weedestraat. Foto: Goos van der Wilt gelijkheden. Ik kan nu zeggen: ik heb het niet, maar ik zal het bestellen. Daar door is de keuze voor de klant ruimer. Hiervoor hadden we iets of hadden we iets niet en daar hield het mee op. We kunnen zelf acties ondernemen en klantgerichter gaan werken. Met ge neesmiddelen gaan we ook het assorti ment uitbreiden," aldus Ingeborg Saat die een extra grote toeloop op de Etos verwacht, nu de mogelijkheden niet meer beperkt zijn. De drie vaste medewerkers van de Etos zijn gebleven en dat is iets waar ze blij mee is. In haar korte periode heeft ze ook al met plezier kennis gemaakt met de klanten van de zaak. "Uit ervaring weet ik dat klanten stug en lastig kun nen zijn, maar in Soest is dat kennelijk niet het geval, is mijn ervaring." |V| ••K| cdt. 48 ml spray nu cdp. 30 ml. spray nuöyf edt. 50 ml. spray nu1 0/ cdt. 30 ml. spray nu afther shave 50 ml. lifter shave spray S0 ml. mi aftershave 50 ml. nu af er shavedeo spray nu van weedestraat 18 telefoon 02155-12756 Het bekende aan de Koningsweg gevestigde bedrijf Trame, specia list in koeling en airconditioning, beschikt over een belangrijk bui tendienstnetwerk, dat installatie- en onderhoudswerk in heel Neder land verricht. Deze servicedienst van Trane zal haar autoparle»ver- nieuwen met de Dodge Ram Yan. Hiertoe is een eerste kontrakt voor 16 auto's afgesloten met Autobe drijf Bosboom aan de Birkstraat. Ludy Jacobs, verkoopdirecteur bij Au tobedrijf Bosboom, legt uit waarom hij denkt dat Trane uiteindelijk voor de Dodge Ram Van heeft gekozen. "De keuze van Trane zal niet gemakkelijk zijn geweest. Er is natuurlijk veel op de markt. Toch lijkt het, als je een bepaald pakket van eisen hebt, niet zo erg moei lijk. Wat onze Dodge bedrijfswagens betreft mag je stellen dat het vooral een ruime en veelzijdige auto is, die zich qua interieurmogelijkheden gemakkelijk laat inrichten voor bedrijven die ser viceactiviteiten ontwikkelen en veel on derdelen bij zich hebben. De auto moet zowel op de lange afstand als in het stadsverkeer goed voldoen. Zuinigheid in brandstofverbruik speelt natuurlijk een grote rol mee. Maar ook de wend baarheid - denk aan het inparkeren in een drukke stad - is van belang. Een be drijfsauto moet vooral kwaliteiten in zich hebben die gericht zijn op econo misch en betrouwbaar gebruik. De in- en uitstap van de cabine is gemakkelijk. Een servicemonteur houdt daarvan: de auto is een stuk gereedschap voor hem. Ook de veiligheid is een aspect dat mee heeft gespeeld. We bieden Trane goede garanties voor een perfect onderhouds- programma, snel en efficiënt, zodat ze hun planningen in de hand kunnen houden en een wagen die 'aan de beurt is' daardoor zo kort mogelijk buiten dienst hoeft te zijn." Complete bedrijfsauto De Dodge Ram Van van Chrysler wordt aangeprezen als een zeer com plete bedrijfsautomobiel, met alle denkbare comfort en veiligheid verho gende faciliteiten. Er is een dubbele air- Een nieuwe Dodge 'Trane Car'. bag en er zijn extra voorzieningen in de vorm van dwarsbalken in de deuren. De auto is standaard uitgerust met stuurbe krachtiging - voor stadsgebruik een handige bijkomstigheid - en getint glas. De schuifdeur opzij en de achterklep verhogen in belangrijke mate de toe gankelijkheid van het interieur, voor een serviceagent een belangrijk plus punt. Tenslotte: de Ram Van heeft voorwielaandrijving en ook dat draagt bij aan een vaste wegligging en een - in combinatie met de stuurbekrachtiging - soepele wendbaarheid van de wagen. De wagens worden allemaal 'omge toverd' in duidelijk herkenbare Trane Cars. Soesterbergsestraat 61a- 3768 EB Soest - Tel. 02155-20656 - Fax 02155-24861 Aanleg en onderhoud van: licht-, kracht-, telefoon-, oproep-, cai-, beveiligings-, brandmeldings- en stofzuigerinstallaties Bij Star Travel staat de zomer alweer voor de deur, Of u nu rust zoekt of juist een aktieve vakantie wenst, onze nieuwe gidsen staan weer boordevol met de aantrekkelijkste Vakanties, van eigen land tot de meest exotische lokaties waar ook ter wereld. reissom Bovendien kunt u bij Star Travel profiteren van vroegboekkortingen tot 100,- per persoon. Wanneer u uw vakantie boekt bij Star Travel maakt u zelfs kans op terugbetaling van uw reissom door mee te doen aan onze prijsvraag. Kom gauw eens langs! r e 1 s O u r o Star Travel Reisburo Soesterbergsestraat 22,3768 EJ Soest Telefoon 02155-22803 STERREN IN REIZEN Bij Star Travel, het reisburo aan de Soesterbergsestraat, is de zomer in volle gang! De nieuwe zomerbro- chures zijn weer verschenen met veel nieuws onder de zon: van vakantie in Nederland tot in de verste uithoeken op de wereld. Wilt u genieten van zon, zee, natuur of cultuur? Zoekt u een sportieve vakantie of houdt u meer van rust? De mensen yan Star Travel weten het allemaal voor u te vinden. Voor degenen die een reis boeken met een vertrekdatum voor 1 oktober 1995 heeft Star Travel een heel aantrekkelijke reisprijs in petto. Wat kunt u winnen? Uw betaalde reis som retour of een droomcruise! Rond de kerstdagen zal de Star Travel-zo- merkrant in de bus vallen. Daarin staat een deelname-formulier met de vragen die u moet beantwoorden. Verder mag u al uw creativiteit aanwenden om een limerick op originele wijze af te maken. De meest originele inzending wordt be loond met teruggave van de betaalde reissom (tot een maximum van f 10.000,-). De tweede prijs is een on vergetelijke cruise voor twee personen, varende op het droomvakantiepaleis Ectasy door het exotische Caraïbische gebied. Dat maakt het nog aantrekkelij ker om de vakantie bij Star Travel te boeken. Persoonlijk reisadvies Voor een persoonlijk reisadvies is men het hele jaar door bij Star Travel van harte welkom tijdens de gebruikelijke openingstijden: maandag t/m vrijdag 9.00-18.00 uur, vrijdag-koopavond 19.00-21.00 uur en zaterdag 0.00- 6.00 uur, maar het is ook mogelijk om 's avonds een afspraak te maken, bijvoor beeld voor een vakantie op maat, waar bij wat meer dan het gebruikelijk op- zoekwerk komt kijken. Wie zich graag thuis wil oriënteren op de vakantie kan bij Star Travel gratis vi deobanden lenen over de gekozen be stemming. Wilt u iemand eens een echt origineel cadeau geven? Wat dacht u van een Star Travel-reischeque, een leuke verrassing voor bijzondere gele genheden. Kom gauw eens langs bij St£r Travel! Wanneer u niet in de gelegenheid bent om de nieuwe zomerprogramma's af te halen dan volstaat een telefoontje om deze thuis bezorgd te krijgen: tel. 22803. De vier weken lang durende prij zenregen van de Smitshof-winke- liers, ter gelegenheid van de feestelijke (her)opening van het vernieuwde winkelcentrum, is-vrij dagavond afgerond met de laatste prijsuitreiking. De hoofdprijs viel niet in Soest: Conny Dassen uit Amersfoort mag in februari op kosten van de Smitshof naar Euro- Disney. Voor de laatste en belangrijkste prijs uitreiking hadden de Smitshof-winke- liers vrijdagavond een flink aantal prijs winnaars ontboden in het winkelcen trum. Ze maakten een "toer" langs alle ondernemers, waar ze een passend ca deau kregen aangeboden (meestal een waardebon of een geschenk "in natura" ter waarde van ca. 25 gulden). Zowel bij de etalage-actie (oplossing van de laatste week: "komkommer- schaaf') als bij de stempel-actie had de Smitshof een aantal kerstdagtochten naar Düsseldorf als prijs uitgeloofd. Ook de laatste winnaars scheepten zich al de volgende dag - zaterdag - vroeg in voor de bustocht naar Duitsland, onder leiding van Ineke Westerbeek, die het evenement voor het winkelcentrum or ganiseerde. In totaal gingen er 41 Soesters naar Düsseldorf, telkens twee personen uit de families Te Riele, Mulders, Branes, Verweij, Konijn, Tijhuis, Koot, Herklots, Biesterveld, de Ruiter, van Eek, Koelewijn, Stöver, Bosboom, de Rijk, Woltjer, Eskine, van Haren, Ram- belje, Haalboom en Veenendaal. 's Morgens werden ze al onthaald op kof fie met gebak, en na het winkelen in het (drukke) winkelcentrum van Düssel- De prijswinnaars van de laatste Smits- hof-actieweek verzamelden zich bij Shell-station Zwiers. Foto: Goos van der Wilt dorf wachtte hen nog een vorstelijk di ner in een restaurant in het Limburgse Beek. Dat het gezellig was bleek wel uit de enthousiaste verhalen die de deelne mers - een enkeling zelfs op rijm - in het "logboek" neerschreven. Volle bak Vooral de stempelactie is een door slaand succes geworden. De grote bak in de passage bij AH, waarin de volle kaarten gedeponeerd moesten worden, puilde uit en moest tussentijds een aan tal malen geleegd worden. Aan de actie deden rille (oude en nieuwe) Smitshof- ondernemers mee: drogisterij Kok, 't Kaaspunt, opticien Donker, 't Groene Hoekje, videotheek Smitshof, ABN- Amrobank, lectuur en tabak Smitshof, bakkerij Van Buuren, Albert Heijn, Gall Gall, Shell-station Zwiers, sto merij Actief, bloemenhuis Jasmijn en Rabobank. Van de ballonnenwedstrijd die bij de opening werd gehouden is inmiddels ook de uitslag bekend. De winnaars zijn Henok Amichal en Kara Hoyer (beiden van de Weegbreestraat). Hun ballon nen kwamen resp. in Kamen (Duit sland) en Doetinchem terecht. Ze mo gen voor een bedrag van 35 gulden- speelgoed gaan uitzoeken. LOODGIETERS Bij aanvraag van 'n offerte om uw huidige c.v.-ketel te vervangen, ontvangt u 'n leuke CD Deze aktie geldt van 1 november 1994 t/m 31 maart 1995. Gecertificeerd Waarborg- installateur

Soester Courant | 1994 | | pagina 9