J k odelijk ongeval Amersfoortsestraat GEMEENTE SOEST Co Haring geeft stokje aan Toet Nijs Nieuwe start dienstencentrum eeste sneeuw in Soesterberg Geslaagd nieuwjaarsbal van de Zotteklappers in Time Out afwezig Plannen Soesterbergers opgelet! a9 I Slachtoffer (23) uit Huis ter Heide botst tegen lichtmast Bestuur Werkgroep De Drie Eiken SOESTERBERG Nieuwjaarsreceptie van ondernemers Kerkbalans: Houdt de vlam brandend Kerkdiensten Medische dienst P.L. Galjart Hulpverlening ij KORFBAL KVO pakt nummer twee ranglijst in WOENSDAG 11 JANUARI 1995 Nieuwe dirigent voor Caroluskoor Auto in brand Soesterberg Nieuws in 1950 Ons Kent Ons Soesterbergse Rus Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 899,- 398,- 299,- 299,- 299,- 499,- 599,- 399,- 249,- 249,- 599,- 799,- 299,- 299,- 999,- 999,- 'p de oude rijksweg tussen mersfoort en Utrecht is ter hoog- van Soesterberg een 23-jarige lan uit Huis ter Heide veronge- ikt. Het slachtoffer was, volgens e politie, op slag dood. De man reed donderdagmiddag tegen vijf uur in een Porsche in de richting Utrecht. Ongeveer honderd meter voorbij de Veldmaarschalk Montgo- meryweg botste hij tegen een lantaarn paal in de middenberm. Hoewel de exacte oorzaak van het eenzijdig onge- Zoals u weet heeft het bestuur van de beheercommissie met ingang van 1 januari zijn werkzaamheden neergelegd. Wij zijn hen dankbaar voor al het werk dat zij hebben ge- laan en hopen dat dit voor de toe komst onverminderd van kracht olijft. Om die reden heeft de SWOS een nieuw bestuur 'Werk groep De Drie Eiken' gevormd, dat deze werkzaamheden op zich zullen nemen. Het bestaat uit dhr. Cees Verheus, voorzitter, mw. Riet Lensink, secretaris, en dhr. Herman Willemse, penningmees ter en lid van de SWOS, tevens woonachtig in Soest.' Wij zullen streven om het dienstencen trum weer het middelpunt te laten zijn van de ouderen in Soesterberg. Helaas hebben de vorige vrijwilligers gemeend Dok hun funktie te moeten neerleggen. Echter zijn wij blij nu met enkele nieu we te kunnen starten. Wij doen een dringend beroep op allen die het welzijn van het dienstencentrum in zijn totali- :eit voorstaan en ons als vrijwilliger te willen steunen ten dienste van de oude en in Soesterberg'. \ldus opende dhr. Cees Verheus de foieuwj aarsreceptie op dinsdag 3 januari |s morgens in het dienstencentrum van Je Drie Eiken. Tevens waren daarbij aanwezig de besturen van de SWOS, ANBO en PCOB. Vooral bij hen werd een dosis nervositeit geconstateerd. De vraag was natuurlijk of dit eerste begin zou slagen, de consternatie van het ver leden was immers nog zo jong. Tussen de vijftig en zestig personen hadden aan de uitnodiging gehoor ge geven. Een verschil met vorige jaren, toen het meestal volle bak was. Het bleef bij het openingswoord van de kersverse voorzitter Verheus en nadat een toost op het nieuwe jaar was uitge bracht vertrokken de meesten weer. Aan een tafeltje zaten enkele ouderen, zij wilden wel wat dieper op de zaak in gaan. 'Het is allemaal erg vervelend ge weest en volgens ons had het ook an ders gekund, maar het gaat niet om het spel maar om de knikkers. Laten we het snel vergeten en overgaan tot de orde van de dag. Er zijn nu nieuwe mensen die zich willen inzetten voor een goed vervolg. Geef hen de steun die ze nodig hebben'. Enkele ex-vrijwilligers stonden buiten het dienstencentrum. 'Uiteraard is het fijn dat men een nieuwe start heeft ge maakt. Maar men moet begrijpen dat wij daar vanmorgen nog niet aanwezig kunnen zijn. De pijn is nog schrijnend, maar met de tijd zal ook dat helen al zal het litteken blijven.' Vrijwilligers worden verzocht zich bij het dienstencentrum op te geven, tele foon 51402. GÊM, SOEST controle i Op vrijdag 6 januari 1995 viel in Soesterberg 12 centimeter. Daarmee was Soes terberg de plaats, waar de meeste sneeuw viel. Dat werd vrijdag althans meegedeeld door de Radio Nieuwsdient van het ANP. Afgelopen zaterdag vond het nieuwjaarsbal van carnavalsver eniging de Zotteklappers plaats. ZDH Prins Zotteklap IV en zijn Adjudant Huub, hebben vele han den mogen schudden waarbij goe de wensen werden uitgesproken. In de zeer feestelijk versierde residentie Sporthalbar Time Out, werden ook weer vele kilometers polonaise gelo pen, samen met gastvereniging De Reutemeteuters. De plaatselijke slijter Rob Brouwer hield het Slokje Zot teklap Jenever ten doop dat tot en met het carnavalsweekend in zijn zaak ver krijgbaar is. De Zotte Wijven versche nen in complete duisternis ten tonele om vervolgens alle aanwezigen te laten huiveren onder het aanhoren van hun bizarre laatste jaarwisseling. Door mid del van zaklantaarns werd elk detail be licht. Boerenkapel De Heiskneuters, die zo langzamerhand ook wel de bij naam Straatzangers verdienen, zorgden voor veel leut. De onlangs benoemde Stadsprins van Amersfoort Joris XIX, vereerde de Zotteklappers met vooral zijn zingende aanwezigheid. Hij bezorgde ook nog een onvoorziene spontane afsluiting van het nieuwjaarsbal, door het zingen van het speciale Zotteklapperslied. De Carnavalsvereniging gaat zich nu op maken voor het volgende feest van za terdag 4 februari, dat als opwarmertje voor het carnavalsweekend van zater dag 25 februari wordt gehouden. Volgens de politie moet het slachtof fer op slag dood zijn geweest toen hij te gen de lichtmast botste. val niet bekend is, bestaat het vermoe den dat de man te hard heeft gereden. Vermoedelijk is de wagen twee keer om zijn as gedraaid, voordat die tegen de lantaarnpaal botste. Remsporen wer den niet ontdekt. Toen de politie arriveerde, was het slachtoffer al overleden. Brandweerlie den en mensen van de GGD moesten het stoffelijk overschot uit de wagen be vrijden. De wagen zat om de lantaarn paal gekruld en was opengereten. Het bovenste gedeelte van de mast was bij de botsing geknakt en op de wagen te recht gekomen. De nieuwwaarde van dè auto is 274.000 gulden. Op de teller stond ongeveer 10.000 kilometer. Uit de wagen lekte benzine die door de brandweer in bakken werd opgevan gen. Medewerkers van de Remu haal den de stroom van de vernielde licht mast, waarvan de bedrading open lag. In verband met de werkzaamheden werd het verkeer in de richting Zeist ge durende drie uur omgeleid via de Veld maarschalk Montgomeryweg. Het ver keer in de richting Amersfoort kon ge bruik blijven maken van de rechter rij baan. De Verenigde Ondernemers Soester berg (VOS) nodigen hun leden en aspi rant-leden uit voor een nieuwjaarsre ceptie op vrijdag 13 januari in het Kon- takt der Kontinenten. De aanvang is 20.30 uur. Deze keer staat de wereldberoemde Sheherazade op het programma. Voor zitter W.J.B. Putman en burgemeester Hans de Widt staan op de sprekerslijst. In de binnenlanden van Afrika is dat de kunst van de goede huisvrouw. Op elk moment van de dag kun je bij haar bin nenlopen om een stukje brandend hout te vragen. Door voortdurend te blazen ontvlamt het smeulende stukje hout en weldra zet het de klaarliggende blokken hout in vuur en vlam. De gemeenschap is afhankelijk van die ene vrouw, die in haar hut de vlam brandend weet te hou den. Soms zijn het vonken onder de as die, aangeblazen, tot vlammen worden. Kerkbalans wil helpen de vlam bran dende te houden en de vonken onder de as aan te blazen. Daarom zullen tussen 8 en 22 januari 1995 medewerkers van de plaatselijke kerken hun leden bena deren. Want zonder hun inzet kan het niet. Samen zijn zij aangewezen op wat ieder van hen bijdraagt. Ook als het om de financiën gaat, het geld dat nodig is. Daarom de oproep: houdt de vlam brandend. Zondag 15 januari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; H.A. Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel. 51700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. HUISARTS 23 t/m 27 januari De plaatselijke huisartsen nemen waar. Hulp Stichting Hulpdienst SoesterbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344'* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. KVO moest zaterdag naar Zeewolde om tegen het op de tweede plaats staan de Wolderwijk te korfballen. Het werd een moeizame wedstrijd. In het begin gaven de teams elkaar maar heel weinig ruimte en scoorden om en om. Bij de rust was de stand 5-6 in het voor deel van KVO. Pas bij een stand van 7-8 wist KVO uit te lopen tot een voor sprong van 7-12. Daarna kon Wolder wijk pas weer de korf vinden. Toen was voor KVO de wedstrijd gelopen en werd de eindstand 9-15De doelpunten werden gescoord door Rob de Peuter (6), Jaap van de Hoek (5), Petra Jansen (3) en Sity Vissia. Overige uitslagen: Huizen 3-KVO 3 11-18, KVO 4-HKC 5 12-14, KVO Al-Reflex Al 24-4,KVO Cl-Arena Cl 4-4, KVO Dl-Tovers Dl 6-2, KVO El-OVVO E2 0-1. De gemeente Soest biedt bij inschrijving te koop aan het pand Dorpsplein 2 te Soesterberg. In dit pand, dat met enige grond een oppervlakte heeft van circa 200 m-, is nu het postkantoor gevestigd. Het perceel is bestemd voor het vestigen van een praktijkruimte. Uitgangspunt is het pand met deze bestemming te verkopen. De bodemprijs voor het pand is vastgesteld op 118.750.- exclusief overdrachtsbelasting en k.k. De inschrijving staat open van 12 tot en met 27 januari 1995. Het pand is te bezichtigen op maandag 23 januari 1995 van 09.30 tot 10.30 uur. Bekendmaking van de inschrijving vindt plaats op dinsdag 31 januari 1995 om 16.30 uur in het gemeentehuis. De gemeente behoudt zich het recht van gunning voor. Inzage van stukken, nadere inlichtingen, alsmede inschrijf formulieren zijn vanaf 12januari 1995 verkrijgbaar bij de af deling wegen, grondzaken en verkeer in het gemeentehuis (dhr. R Vernhout, tel. 02155-93606). Tijdens een informele nieuwjaars bijeenkomst van het Caroluskoor droeg de scheidende dirigent Co Haring van het Caroluskoor het stokje over aan zijn opvolgster Toetie Nijs-van Daal. Dat gebeur de donderdagavond. Dirigent Haring, officieel in dienst van de parochie Carolus Borromaeus, werd toegesproken door de voorzitter van het parochiebestuur Frans van Dillen. Voor zijn inzet kreeg hij een dinerbon, terwijl mevrouw Haring en Toet Nijs in de bloemetjes werden gezet. Organist Theo Hes memomeerde middels een geluidsfragment de beroemde 'val van de scheresliep' tijdens het eerste con cert dat Haring dirigeerde in 1985 en liet de nieuwe dirigent horen hoe het er soms op een repetitie aan toe kan gaan. De tenoren, van wie sommigen onher kenbaar, deden een muzikale 'greep uit het leven' en een gecombineerde Frans- Groningse deputatie van de sopranen zong de scheidende dirigent toe. Uit handen van de voorzitter van het koor mocht Co Haring een afscheidscadeau ontvangen in de vorm van een tafelaan steker met inscriptie. Terugblik. Co Haring nam na het overlijden van Bert van As, in januari 1985 het diri gentschap op zich en ontving op zijn beurt het voor het koor zo traditionele stokje uit handen van mevrouw Van As. Tijdens zijn tien-jarig dirigentschap wist Haring een eigen stempel op het koor te drukken, dat naast de parochië le activiteiten medewerking verleende aan veel dorpsevenementen, zoals kerstsamenzang, dodenherdenking, schuifdeurenconcert en het afscheid van de Amerikanen. Een hoogtepunt in zijn loopbaan was het jubileumconcert in 1987, bij gelegenheid van het 150-ja- rig bestaan van het koor. Het nu 158 jaar oude koor zal voor het eerst in zijn geschiedenis een vrouwelijke dirigent krijgen. In de persoon van Toetie Nijs-van Daal haalt het koor heel wat muzikale kennis binnen en dat is maar goed ook, want het heeft een zwaar programma voor de boeg. Naast de voorbereidingen voor Pasen zal het Caroluskoor aandacht moeten besteden aan de gezangen voor de Dodenherdenking op 4 mei, die in dit jaar van 50 jaar bevrijding een spe ciaal karakter zal hebben. Vervolgens staat het koor voor het Bevrijdingscon cert, dat samen met het Luchtmacht mannenkoor op 6 mei in het Casino zal worden uitgevoerd. Politie en brandweer werden vorige week gealarmeerd wegens een auto brandje óp de Amersfoortsestraat. De 42-jarige bestuurder uit Huis ter Heide was alvast uitgestapt. Het vuur bleek te zijn ontstaan onder het dashboard. De brandweer kon niet voorkomen dat de BMW nagenoeg uitbrandde. Nog steeds hangen grote plannen boven onze hoofden, plannen van uitbreiding, plannen van het vlieg veld, plannen met de Amersfoort- sestraatweg, plannen der Ge meente etc. etc. Met deze plannen behoort u, indien u inwoner van Soesterberg bent, wel degelijk re kening te houden. Er is n.1. een nieuw 'uitbreidingsplan' ontwor pen, waarin op vele plaatsen grote veranderingen met wegen, grond en huizen kunnen plaats vinden. Binnenkort zal dit uitbreidingsplan ter inzage komen bij de Gemeente-Secre tarie alhier. Wanneer deze plannen ter inzage komen, wordt nog medege deeld, doch reeds nu moeten wij er onze lezers op wijzen, dat zij niet verzuimen kennis te nemen van alle wijzigingen in onze plaats. Men kan dan op tijd recla meren en zijn bezwaren naar voren brengen. Doet men dit niet, dan kon dit wel eens zeer onaangename gevolgen hebben voor de betrokkenen. Men zij dus reeds nu gewaarschuwd! Hulpprediker De heer J. Dol werd de afgelopen week benoemd tot hulpprediker bij de Ne- derlandsche Hervormde Gemeente. Onze jongens komen terug Verschillende. Soesterbergse jongens zijn weer uit Indië in ons dorp terugge keerd. L.P. Rokebrand en C. Pastunnik waren deze keer aan de beurt. Met de 'Waterman' keerden zij terug. 'Sint Jo zef onze harmonie, verwelkomde hen, terwijl namens de 'Niwin' de heer Luyf een toepasselijk geschenk overhandig de. De jongens kregen een hartelijk ont haal, wat vanzelfsprekend wel verdiend Pater van Burgsteden SVD naar India Terwijl bovenvermelde Soesterbergse jongens uit Indonesië terugkeerden, vertrekt naar India (vroeger Brits-In- dië) een andere Soesterbergse 'jongen' naar de buurt van Calcutta. Pater van Burgsteden gaat echter vrijwillig ter missionering onder de Hindoe-stam men. Zijn nieuwe missie Sambolpur is groter dan geheel Nederland en telt ca. 5 millioen inwoners. Zondag 2 April gaat Pater van Burgsteden naar Rome om vandaar naar zijn missie-gebied te vertrekken. Hulde voor deze kranige pionier en van harte veel succes toege wenst. Soli Deo Gloria In Huis ten Halve gaf de Christel. Ge mengde Zangver. 'Soli Deo Gloria' op 18 dezer een mooie zangavond, waar aan o.m. medewerking verleende Me vrouw van Diggelen sopraan. Velen uit de omtrek van Soesterberg waren aan wezig. Uit het verslag wat de heer Rij per gaf, bleek dat deze zangvereniging wel actiefis, gezien de vele uitvoeringen welke Soli Deo Gloria gaf in deze om geving. Zeer verdienstelijk zong het koor o.l.v. de heer Rooke diverse num mers, terwijl dë sopraan Mevr. van Dig gelen liederen ten gehore bracht van Cath. van Rennes, Arnold Spoel etc. De heer Rijper oogste veel succes met de zangertjes. Een welgeslaagde avond. Gegeven opdracht Door de architecten G.H. Kleinhoud Ir. A.J. v.d. Steur te Amsterdam, is de electrische en kookinstallatie, loodgie ters en sanitairwerk aan de Industrie- en Huishoudschool te Zeist opgedragen aan de Fa. J. Th. Pas en Zonen, alhier. Een wekelijkse column van of over een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: G.J. Nijhoff, Sterrenberg weg 31. Een nogal rijzige, ietwat grijzende vijfti ger opent de deur. 'Kom binnen'. We zitten nog maar net of het verhaal begint al. Bouwkundig technicus werkzaam bij DGWT. Daar gaan we weer met de mi litaire afkortingen: Dienst Gebouwen Werken en Terreinen van het Departe ment van Defensie. Nee, geen militair, gewoon burger. Eerst bij de BABOV in huize Merelhof op de hoek Oude Tem- pellaan-Banningstraat. BABOV? Dat is de Luchtmacht DGWT. In 1976 naar Camp New Amsterdam en daar het zelfde werk bij de Amerikanen gedaan. Aangezien de Amerikanen vertrokken per 1 oktober overgeplaatst naar Lei den. Maar intussen gereageerd op een vraag wie vrijwillig naar voormalig Joe goslavië wilde. Helaas niet verkozen, maar wel de vraag: Wil je voor de Stichting Building for Peace naar Rusland? Daar worden voor terugkerende militairen uit Duit sland huizen gebouwd. Een stuk Ne derlandse technische bouwkennis is daar nodig. Defensie kan geen geld ge ven maar wilde wel een technicus af staan. En zo is het gekomen. Dhr. Nijhoff is kort in het verstrekken van informatie; in een paar woorden moetje de rest begrijpen. Hij vertrok 10 oktober en kwam pas 22 december te rug. Vlak boven Moskou - 160 km ten noorden daarvan - ligt het 'dorp' Tver, met een half miljoen inwoners. Is dat een dorp? 'Ja, alles is laagbouw en uitgestrekt, het is één erg groot dorp. Daar wordt een project van 200 eengezinswoningen ge bouwd door een Russisch bedrijf. Ik breng daarin de techniek van b.v. spouwmuren en dubbelglas. De Russen bouwen nog huizen met muren van 60 cm dik, spouwmuren kennen ze niet. Na heel veel praten heb ik hen nu zover dat ze spouwmuren gaan gebruiken, dat kost de helft minder aan geld en tijd. Dubbel glas is wat moeilijker, dat ken nen ze helemaal niet. Er is geen Rus sisch bedrijf dat dit maakt dus moet het onder andere uit Duitsland en Neder land komen. Samen met nog een Nederlander uit Amsterdam zetten we daar ook een huurvereniging op waar men de wonin gen tegen een huurcontract kan huren. Ook dat is onbekend en ze willen ook niet geloven dat zoiets bestaat. Men be taalt gemiddeld f 25,00 huur per maand voor een redelijke woning zonder enig huurcontract of iets in die zin. Dat bete kent, als er morgen een ander komt en voor die woning f 30,00 per maand wil betalen, dan ga je er uit, en zo snel mo gelijk. Meestal is dat een dag later. Toen wij met een huurvereniging kwa men en een huurcontract zoals wij dat in Nederland kennen, dachten ze dat we hen voor de gek hielden. Via een tolk hebben we dit verscheidene keren moe ten uitleggen en nu beginnen ze het te begrijpen. Uiteraard zijn ze laaiend en thousiast. Alles wat ze niet kennen en voor hen nieuw is, bekijken ze met ar gusogen. Ze denken dat ze op één of an dere manier beetgenomen worden. We hebben nu zo'n woningbouwver eniging opgericht die ook financieel ge steund word door provincie en ge meente. Vraag me niet hoe lang dat duurde. We moesten zeker tachtig handtekeningen van weet ik welke or ganisatie hebben, maar het is ons ge lukt. De Stichting Building for Peace heeft een miljoen gulden in dit project gestopt, met de toezegging van nog een half miljoen dit jaar. Dus ik zit daar nog wel een poosje. In het begin wilde ik wel kruipend te rug. Alles is armoedig en bij slecht weer één modderpoel. Dan zitje ook nog met de taalbarrière, wat de zaak niet mooier maakt. Je moet enorm wennen aan hun gewoonten. Ga je bijvoorbeeld naar een restaurant en je bestelt wat op de kaart staat, dan krijg je soms heel iets anders. Sorry meneer, maar dat is er niet, zeggen ze dan. Dus nu vraag ik eerst wat er wel is. Maar als je een voor afje bestelt, met een hoofdmaal en zeg maar ijs toe, dan brengen ze dat in één keer. Dus je bent verplicht om eerst het ijs op te eten. Inkopen in een grote winkel kost me bij na een dag. Er zijn in een grote zaak ze ven toonbanken waarachter verschil lende goederen liggen. Midden in de zaak staat de kassa en ergens anders de inpakafdeling. Als ik een pak koffie wil hebben ga ik in de rij staan bij de toon bank waar dat te krijgen is. Dan in de rij om de koffie te betalen en dan nog een keer in de rij om het op te halen. Daarna ga je weer in de rij staan voor het andere product datje wilt hebben. In het begin word je daar stapel van, maar ik begin er nu wat aan te wennen. En dan het vervoer in de niet verwarm de trolleybussen, die altijd propvol zijn. Vlak voor een halte remt de chauffeur erg fors, waarop alles naar achteren wordt gedrukt en zo is er weer plaats voor nieuwe passagiers. Zakkenrollers heb je niet in de bus, want als iemand achter in de bus dat probeert voel je dat tot voor in de bus, zo dicht sta je tegen elkaar. In mijn hotel moest ik eerst dou che, toilet en wasbak gangbaar maken. Ook moet je zelf zorgen voor toiletpa pier. Na al die maanden ben ik van dat land en die mensen gaan houden. Het zijn 1 prachtlui en wat is het mooi om hen op deze wijze te kunnen helpen. Nu in de winter zijn er mensen die nog geen huis hebben en 's nachts in een rioolput krui pen, omdat het daar warm is. Ik ga straks met plezier weer terug, al leen even weer wennen dat alles wat langer duurt dan hier. Als ze mij nu vroegen: of naar Leiden of naar Rus land, dan koos ik voor het laatste'. Nijhoff is via Schiphol weer voor een drie uur durende vlucht naar Moskou vertrokken. Daar moet hij vier uur wachten op-zijn vervoer naar Tver, om maar niet te spreken hoe lang die reis zal duren. Ongetwijfeld zullen wemeer van horen van deze Soesterbergse Rus. Woensdag 11 januari tot 22.00 avondvliegen helicopters Donderdag 12 januari 20.00 Oranje Comité, Drie Eiken Vrijdag 13 januari 20.30 jaarvergadering VOS, KdK Zaterdag 14 januari 15.45 KVOl-DVSl, Banninghal Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1.

Soester Courant | 1995 | | pagina 12