V 2.5c Postkantoor gaat naar Rademakerstraat Oranje Comité maakt pas op de plaats Mogelijk afstoting van één kerkgebouw Geslaagde nieuwjaarsreceptie V.O.S. i var w landwerkclub De Drie Eiken er8 schenkt Oranje Comité f 500 APK-keurett zonder afspraak75r Opdat wij niet vergeten... akker h Meester Harry van der Yeur met YUT Brandweerpieper Soesterbergse Crt. Wim Overgoor officieel PHILIPS dealer eriijdem Teleurstelling over commotie rond Landelijke Manifestatie Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke Stand Hulpverlening jj Rob Brouwer KORFBAL KYO laat na rust geen spaan heel van DVS: 22-13 Hervormd en gereformeerd Soesterberg Samen op Weg Stijgende economie en oosterse dynamiek 'De Drie Eiken' Info van Werkgroep De Drie Eiken Agenda t: 4 Geruime tijd was er sprake van dat j het postkantoor op het Dorpsplein zpu verhuizen. De gemeente, eige naar van de huidige ruimte, wil het verkopen en heeft het ook als zo danig al aangeboden. Postkanto ren BV was niet geïnteresseerd in de koop en wilde ook in een ande re opzet verder gaan. e gemaaktakgii Jzaam. Ie ii banket- ammer sa jH ibakkenro huit, diver 9 bak. ankreet: 'l| alle vorm imer te \t d op de fo tart vanl mmer. Vele oud-leerlingen van de Postiljon- school zullen hün meester Van der hVeur nog kennen. De man met zijn zware stem en zijn schaterende lach, en altijd vol humor. Op 1 januari 1958 kwam hij rechtstreeks uit de militaire dienst op de toenmalige christelijke la gere school in Soesterberg. Hij heeft hier tot 30 juni 1972 met plezier ge- werkt, maar kreeg meer mogelijkheden in Blijswijk. Daar is hij 23 jaren lang met .hart en ziel aan de c.b.s. de Wiekslag gslrbonden geweest. Nu heeft hij de VUT-gerechtigde leeftijd bereikt en ^jfprdt hem een grandioos afscheids feest aangeboden. Dit alles zal plaats vinden op vrijdag 27 januari 1995, van 19.30 tot ca 21.30 uur, in de Wiekslag, IJ'svogellaan 1-3 in Blijswijk. Oud-leer lingen en andere belangstellenden uit Soesterberg, die hierbij aanwezig willen zijn, wordt verzocht zich te melden bij mw. E.M. Smit-Meijer, Nachtegaallaan 58, 2665 EJ Blijswijk, tel. 01892 - 16072, liefst na 17.00 uur. Dhr. Huisman, hoofd van Postkantoren BV te Utrecht beaamt dit. 'De PTT van vroeger is sterk gewijzigd. Destijds viel alles onder de noemer PTT, maar nu is er een groot verschil tussen de afdeling loketten, postbussen, pinloketten en postbestelling. Om die reden waren we genoodzaakt in Soesterberg ergens an ders opnieuw te beginnen. Ik kan dan ook alleen spreken over het loketge- beuren en dat is op maandag 20 maart 1995 op het Dorpsplein voor het laatst geopend." Dinsdag 21 maart is het kantoor geslo ten omdat op die dag veel apparatuur wordt overgebracht naar het perceel Rademakerstraat 51c, waar vroeger Welkom was gevestigd en dat nu voor de helft wordt gebruikt door kapsalon Langkamp. De andere helft staat al ge ruime tijd leeg en wordt op woensdag 22 maart a.s. geopend als het nieuwe postkantoor. In het begin zal dat onge veer hetzelfde zijn als nu, met de bedoe ling dat het in de toekomst een soort Bruna-achtige winkel gaat worden. Postkantoren BV heeft hiervoor geko zen omdat er aanmerkelijk minder geld wordt gehaald en betaald dan vroeger. Ter compensatie werd een combinatie gevonden in het verstrekken van kaar ten en schrijfbenodigdheden. Voor wat betreft de postbussen en post bestelling blijft alles hetzelfde. De mo- De Soesterbergse Courant is met in gang van heden opgenomen in het brandweeralarmsysteem. Op ludieke wijze vond onlangs de overdracht plaats van de semafoon. In de brandweerka zerne werd staande voor een brand weerwagen de volgende proclamatie voorgelezen: 'De Soesterbergse Cou rant heeft heden, 7 januari 1995, einde lijk de zeer lang verwachte alarm-ont vanger (in de volksmond pieper ger noemd) ontvangen. Na uitleg te hebben verkregen van de Soesterbergse Brand weer Pieper Nr 1, belooft de Soester bergse Courant dat bij alarm, hetzij des daags dan wel des nachts, hetzij bij weer of onweer, ter plaatse te zullen zijn ten einde voor de Soester en Soesterbergse bevolking en in de Soesterbergse Cou rant een uitstekend verslag te leveren voorzien van de mooiste foto's. Aldus aangehoord, aangenomen en getekend in het bijzijn van de brandweerstaf.' Waarvan acte. gelijkheid bestaat dat het aantal post bussen wordt uitgebreid. Wel is het vol gens dhr. Huisman de bedoeling dat de pinmaat in het postkantoor gaat ver dwijnen. Dit hangt af van het aantal ge bruikers; een onderzoek is momenteel gaande. Men is dan alleen aangewezen op de giromaat aan de buitenkant van het gebouw, het zogenaamde geld-uit- de-muur. Concurrentie De tegenover het nieuwe postkantoor gelegen boekhandel Maijolein werd door Postkantoren BV gevraagd in het nieuwe pand te trekken, aangezien hun boekhandel te klein was. De eigenaar van Maijolein vond dat een te grote operatie. Ook werd een combinatie met Postkantoren BV niet op prijs gesteld; het karakter van de winkel zou dan ver dwijnen. "Het kan nu door één persoon worden gedaan en dat zou wel eens kunnen ver anderen. Uiteraard stellen wij een der gelijke concurrent vlak voor je neus niet op prijs, maar wat kun je als kleine win kel daartegen inbrengen? Voor het wel zijn van de middenstand van Soester berg is het natuurlijk niet zinvol, maar kennelijk is dat het beleid," aldus de ei genaar van Marjolein. Ook de Corner- shop aan de Buys Ballotlaan is teleurge steld dat niet op hun verzoek werd inge gaan. Zij hadden Postkantoren BV uit genodigd in hun winkel te trekken en dit richting Plesmanstraat uit te brei den. Een aanvraag bij de gemeente Soest was al goedgekeurd. Volgens de eigenaar van de Cornershop zou het postkantoor dan meer centraal in het dorp komen te liggen, gezien de nieuwe wijken Apollo en Gemini. Vervolgens was het een goede zaak geweest voor het gehele bedrijfsleven aan de Buys Ballotlaan. (ook diverse andere merken) Verkoop en reparatie van audio, video eti huishoudelijke apparaten. Geopend vanaf 1G.ÖÖ uur. Maandag da ge- Telefoon 03463-51850 definitief; 1 ie nalatet I j j 1 gaven c 'arette as en verzi sstemmiC: :er te gaa erichteof. special i deze uil dt ook i De berichten in de landelijke- en regionale pers omtrent de commo tie rond de Landelijke Manifesta tie die van 27 april tot en met 7 mei op de vliegbasis Soesterberg zal worden gehouden, heeft het plaat selijk comité doen besluiten pas op ïelgebouv de plaats te maken en de ontwik- ;maaktof kelingen af te wachten. 912, Ben; Tijdens de vergadering van het comité n limousi op 12 januari sprak voorzitter Wim inibussen Koevoets zijn teleurstelling uit over het aters, ca 'hiogelijk niet doorgaan van deze mani- zijn echt festatie, omdat één van de sponsors mede-ei "hermeende) collaboratie wordt verwe- ït hij afer ''ten. Een beschuldiging die tot op heden iet hard is gemaakt, maar nog steeds ior enkelen in de pers wordt geuit, 'e stellingname van het Nationaal Co- lité 4 en 5 mei tegen de manier waarop fe financiering plaats vindt, is eveneens igenuanceerd en niet onderbouwd, lij vinden dat door gebruik te maken h nog vel' te realisi" renbergf ogrami uropa [porteen en de of aretterno- den. van sponsors, de commercie de over hand krijgt en wijst op voorhand, even eens via de pers, de beschuldigende vin ger naar de organisatoren. "Dat is jan ken voordat je geslagen bent," aldus Koevoets. "We leven nu eenmaal in een tijd dat je uitsluitend activiteiten voor de gemeenschap kunt organiseren door gebruik te maken van de mogelijkhe den die het bedrijfsleven biedt. Van overheidswege is de bereidheid om fi nanciële ondersteuning hiervoor te ge ven, minimaal of zelfs niet aanwezig. Sterker nog: je moet betalen voor ver leende diensten." Als voorbeeld noemt hij dranghekken. "Heb je deze nodig, dan mag je ze van de gemeente huren. Materiaal dat nota bene met gemeenschapsgeld is be- 'taald." Plaatselijk Koevoets: "Deze situatie geldt dus voor dorpse- en landelijke activiteiten. Als afdeling it een fefl ir van oe( 3D op hC41 stukken ze ter be- n kan de- srg, P°s' ?ofafge- Mercuf)] Clke maandagmiddag komen ouderen in het Dienstencentrum van de De Irie Eiken bij elkaar om een uurtje te landwerken. Dit kan bestaan uit een Gezamenlijk handwerkgegeven of het «elf vervaardigen van een bepaalde 'opdracht. ie gemaakte stukken worden één keer >er jaar aan de man gebracht. Van de [opbrengst koopt men nieuwe hand- 'erkspullen. Aangezien de opbrengst 'eel meer is dan de aanschaf van de be nodigde goederen, wordt elk jaar een bedrag aan een goed doel besteed. Voor het jaar 1995 heeft de handwerk groep vijfhonderd gulden overgemaakt aan het Oranje Comité Soesterberg, als een steun in de rug voor de grote op dracht die zij dit jaar moet verrichten. Tevens nodigt de handwerkgroep allen uit hen in dit voorbeeld te volgen door het comité financieel te steunen. Giro 159009 tnv Penningmeester Oranje Comité Soesterberg. mensen denken dat evenementen of de eigen dorpse feestelijkheden zomaar van de grond komen, dan kan ik alleen maar constateren dat ze zijn blijven ste ken in een tijd die inderdaad 50 jaar te rug staat. Ik vraag mij af of deze mensen nog enige organisatorische realiteitszin hebben. Daarnaast is het triest te moe ten constateren dat Nederland, 50 jaar na dato, nog steeds niet in staat blijkt om op een meer eigentijdse manier, minder emotioneel en meer rationeel, met de herdenkingen van 4 en 5 mei om te gaan." "De tot nu toe niet onderbouwde kri tiek die de stichting van de Landelijke Manifestatie krijgt, is onheus en de ma nier waarop dit wordt gebracht is zeker niet terecht. Het begint op een hetze te lijken. Wij kennen de Stichting Lande lijke Manifestatie en de bestuursleden daarvan als zeer integere mensen. Laat het daarom duidelijk zijn dat het Oranje Comité Soesterberg achter de doelstel ling van de stichting blijft staan om deze manifestatie het Nederlandse volk, kosteloos en belangeloos aan te bieden. Immers tijdens de oorlogsjaren zijn er véél meer zaken aan de orde geweest die de afgelopen 50 jaar niet of nauwe lijks aandacht hebben gekregen. Ook hiervoor geldt: opdat wij niet verge ten," aldus Koevoets. Het comité hoopt dat de stichting Lan delijke Manifestatie zich niet uit het veld laat slaan en in staat zal zijn om sponsors te vinden. Het onverhoopt niet doorgaan van de Manifestatie dwingt het Oranje Comité Soesterberg om de eigen reeds gemaakte plannen bij te stellen. "Wij wachten het met span ning af," aldus het comité. WOENSDAG 18 JANUARI 1995 Correspondenti&dres: P. Taai. Van Maarenplein 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463)11252. Klachten bezorging: C. van Bamevekff Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Zondag 22 jnuari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 299, tel. 030-284555. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst™ heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. GEHUWD 13 jnuari: Roelof Jaap van der Horst (Pernis) en Barbara Monique van He- teren, Van Maarenplein 20. Hulp Stichting Hulpdienst SoesterbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06--8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. WIJNHANDEL SLIJTERIJ RODE SPAANSE WIJN MEDITERRANEO TINTO 495 nu"1 SLOKJE SOESTERBERG GRAANJENEVER #1095 van 22,95 nuI Z7a DUJARDIN AAQe VIEUX 20?5 PEDRODOMEC SHERRY 095 medium of dry van 9,95 nuOa GEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG TELEFOON 03463 - 53439 KVO moest zaterdag thuis spelen te gen DVS uit Utrecht. Een ploeg die uit vijf wedstrijden vijf punten haalde, terwijl KVO het dubbele aantal pun ten uit de laatste vijf wedstrijden scoorde. KVO begon de wedstrijd met een ge wijzigd team, want Wietze Hoekstra blesseerde zich tijdens de warming-up. Voor hem kwam Folko de Raad die juist een wedstrijd in het tweede had ge speeld. Het leek een gemakkelijke wedstrijd te worden, want KVO startte goed en kwam op een 4-0-voorsprong. DVS moest blijkbaar even wennen, want even later kwam het langszij en nam het zelfs een voorsprong: 5-7. KVO hield daarna grip op de wedstrijd. Was het niet rust nog 7-7, in de tweede helft liep KVO steeds verder uit. Uit eindelijk werd het het 22-13 voor KVO. Doelpunten werden gescoord door: Jaap van de Hoek (6), Petra Jan sen en Rob de Peuter (5), Folke de Raad (3), Marcel Bos (2) en Mien Driessen. Overige uitslagen: KVO 2-DOS 2 12-8, SKF 3-KVO 3 15-15, Sparta 4-KVO 4 10-7, KVO 5-SVMM 3 11-6 en KVO El-DOS El 2-0, Sinds 1968 bestaat het begrip 'Sa men op Weg' binnen de hervorm de en gereformeerde kerken in Nederland. Het was toen een drin gend verzoek van vooral jonge kerkleden om te zien wat elkaar bindt en niet te zoeken naar zaken die een scheiding accentueren. Ook Soesterberg maakte destijds die stap met ds. Van Boven (NH) en ds. Eijk (GK), in een tastend zoeken naar elkaar. Het was toen meer omdat het van boven (synode) werd gevraagd, maar beide kerken telden voldoende leden en fi nanciële armslag om alleen verder te gaan. Dat was ook de reden dat het aan vankelijk bleef bij enkele gezamenlijke diensten. Vanwege een toenemende se cularisatie ook binnen de beide plaatse lijke kerken kwam meer de noodzaak tot samenwerken. Het kerkbezoek loopt conform het landelijk beeld dras tisch achteruit en bij gezamenlijke dien sten is er ruimte over. De terugloop van leden drukt ook zwaar op de begroting. Er moeten im mers twee dure kerkgebouwen in stand worden gehouden. Naast de ambtelijke samenwerking wordt ook gekeken naar materiële samenwerking. In dat ver band staat het voorstel om één van bei de kerkgebouwen af te stoten hoog op de agenda. Het is tevens ook het moei lijkste punt, want geen van beide ker ken verliest graag hun nagenoeg even oude gebouw. Na een jarenlange discussie bleek on langs dat de beide kerkeraden er nu in zijn geslaagd een oplossing te vinden. Een doorslaggevend onderzoek is in handen gelegd van een commissie, be staande uit leden van de plaatselijke Kerkvoogdij en Commissie van Be heer, aangevuld met enkele externe deskundigen, die op z'n vroegst in fe bruari verslag van haar bevindingen zal doen. De beide kerkeraden en hun ach terban hebben zich voorgenomen zich bij deze beslissing neer te leggen. De be doeling is dat dan één van beide kerken mogelijk wordt afgebroken; het is nu afwachten welk kerkgebouw dat zal worden. van 08.00-12.30 uur AUTOBEDRIJF B&S Rademakerstraat 31Soesterberg, tel. 03463-5'1530 'Het kon beter, het moest beter, maar het was niet zoveel beter als het jaar 1993. De verwachtingen van 1994 waren hoopgevend, maar de feitelijke resultaten vielen tegen. Positief was dat onze regio landelijk het beste uit de bus kwam, ook te vertalen in het minst slecht'. Aldus opende Wim Putman als voorzit ter van de Verenigde Ondernemers Soesterberg de Nieuwjaarsreceptie die afgelopen vrijdagavond in de grote zaal van het Kontakt der Kontinenten werd gehouden. In tegenstelling tot voor gaande jaren hadden velen en vooral veel dames gehoor gegeven aan de uit nodiging. Of lag de reden in het verkap te geheim van iets oosters spannends, dat de zaal liet vol lopen tot bijna hon derd mensen? Nadat dhr. Wico Bunskoek als direc teur van het Kontakt der Kontinenten zijn gasten welkom had geheten, gaf dhr. Wim Putman zijn epiloog voor het jaar 1994. Grote bedrijven scoorden het best, dit in tegenstelling met de klei ne. 'En nu met het paarse kabinet. Een kleur als in de kerk, je moet erin gelo ven. Zo kennen we sinds kort ene Wij- ers als minister van Economische Za ken, die nu al bekend is om zijn deregu lering. Hij meent een bijdrage te kun nen leveren door de tijd van vóór de oorlog in te voeren en de winkels van 's morgens vroeg tot 's avonds laat open te houden'. Ook het aanwezige nieuwe team van Burgemeester en Wethouders had zijn aandacht. 'Een prima team om mee te werken als ze willen luisteren naar ons verlanglijstje'. Daarop noemde hij de bekende onderwerpen als verbreding van rijkweg A-28, verbetering/uitbrei ding industrieterrein Soesterberg- Noord, de toekomst van de vliegbasis, de nog heersende leegstand in Gemini en Apollo, parkeerproblemen in de Ra demakerstraat. Met andere woorden: gemeente doe er wat aan. Lijstje De nog steeds kersverse locoburge meester en wethouder mw. Neks Blom- mers verving burgemeester de Widt die wegens ziekte niet aanwezig kon zijn. Haar openheid is haar ontwapenende kracht en zonder papier gaf zij de aan wezige ondernemers haar visie in een duidelijk en kort betoog. Onmiddellijk ging ze in op de vragen van dhr. Put man. "Ik ken uw lijstje zo langzamer hand, dus heb ik mij er maar op gepre pareerd'. De A-28 met zijn files is ook een doorn in het oog bij de gemeente, 'maar juist wij weten de wettelijke we gen daarin te bewandelen' en die zijn vaak lang. Toch is er een stuk beweging met hoop op de nabije toekomst. 'Ster renbergweg, wil je een sprookjesachti- ger naam voor de industrie hebben?' wijzend op de kleine ondernemers in het bedrijfsverzamelgebouw die het door de bank genomen goed doen. Als nieuwtje noemde ze de medewerking van Defensie om Soesterberg-Noord via de Sterrenbergweg verkeerstech nisch beter te ontsluiten. In februari zal een aanvang worden genomen om het in maart in gebruik te kunnen nemen. De mogelijkheden aan de Richelleweg voor industriële doeleinden blijken bin nen Defensie op moeilijkheden te stui ten, waardoor een ongewenste vertra ging is ontstaan. Luxe probleem Ze constateerde dat de vliegbasis nog steeds in beheer en eigendom is van De fensie. 'We verwachten binnenkort na der geïnformeerd te worden over het beleggingsplan alsmede het stationeren van de Luchtmobiele Brigade'. Ze noemde het parkeerprobleem in de Ra demakerstraat een luxeprobleem 'en daar gaan we in het NKS-overleg iets aan doen'. Ze besloot met: 'Laat het jaar 1995 niet alleen een handhaving zijn van een stuk werkgelegenheidsbe leid, maar ook een stimulering voor nieuwe initiatieven bijvoorbeeld aan de Sterenbergweg.' De aanwezigen werden daarna verrast door een oosterse schone, die heupwie gend een stuk kunst vertoonde. Man nen werden opvallend door hun echt genotes in de gaten gehouden. Of was dat de reden dat er zoveel dames wa ren? Het werd een geslaagde bijeen komst, waarin vooral in de wandelgan gen vele onderlinge goede zaken wer den gedaan. Het is vrijdag 27 maart 1942, 's avonds 10.24 uur. Angstig gillen de sirenes van de vliegbasis. Luchtalarm! Direct daarop snellen Duiste Flaksoldaten naar hun ge- schutsopstellingen. De lopen van hun vierlingkanonnen wijzen naar de grauwe, regenachtige hemel. Enkele minuten later is daar ineens het zwaar grommend geluid van een bom menwerper. Het is een Blenheim Mk4, van het 114e Squadron van de Royal Air Force en voert een directe aanval uit op de vliegbasis Soesterberg. Het Duitse afweergeschut schiet verwoed op het zeer laag overkomend vliegtuig. Maar de piloot weet de dodelijke grana ten te ontwijken door bijzonder laag te vliegen. De projectielen vliegen gierend over het al stille dorp Soesterberg en er gens slaat een 88 mm granaat in een wo ning aan de Zeister Dijnselweg. De be woners komen met de schrik vrij, maar hun huis is behoorlijk beschadigd. Bij het steil optrekken wordt de RAF- bommenwerper geraakt. Het tracht via Huis ter Heide weg te vliegen, maar dan staat ineens het toestel in lichterlaaie. De bemanning probeert door de vlam men heen het brandende vliegtuig te verlaten. Op nog zeer geringe' hoogte springen ze eruit. De parachutes ope nen zich nog, maar te laat. Ze slaan te pletter tegen de grond. Als het brandende vliegtuig aan de Woudenbergscheweg in Zeist neer stort, hoort men op grote afstand de enorme klap. De bommenlast ontploft en veroorzaakt een grote krater met ver daar omheen de brokstukken van het vliegtuig. De deels verkoolde lijken van de drie bemanningsleden worden de volgende morgen door de Duitse ber- gingsdienst opgehaald. Ze worden naar de begraafplaats Rusthof in Leusden gebracht waar ze door de Duitsers met militaire eer worden begraven. Dat was toen nog zo. Maar als enkele jaren later ook Duitse steden worden gebombar deerd, bestempelt Hitier de RAF-leden als terreurvliegers. Wij eren flight officer H.P. Brancker, observer, fligt sergeant C.H. Gray, wi- reless operator/airgunner en wing commander J.F.G. Jenkins, pilot. Met 228 kameraden kan men hun graven vinden op rij 2, met de nummers 22, 23 en 24 op de begraafplaats Rusthof in Leusden. Opdat wij ook hen niet verge ten... Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Op zaterdag 25 februari wordt in de grote zaal van het dienstencentrum van De Drie Eiken de jaarlijkse kaartmara- thon gehouden. De zaal is open om 10.00 uur, terwijl de wedstrijd om 11.00 uur begint. Donderdag 19 januari 09.45 koffiemorgen PCOB, Drie Eiken Vrijdag 20 januari 20.00 Bingo de Zonnebloem, Drie Ei ken Zaterdag 21 januari 20.45 KVO 1-Viko 1, Banninghal Woensdag 25 januari tot 22.00 avondvliégen heli's Opgaven voor de agenda: Van Maarenplein 1. jt* 1 i

Soester Courant | 1995 | | pagina 11