Avondbus Soesterberg nagenoeg leeg Leusdenaar ernstig gewond Stortgat Tammer gaat op 1 maart dicht ISPORTt Volleybalsters verrassen koploper Woudenberg: 3-1 Ouderen ongerust over pinmaat A. Tammer Ook verbinding op zon- en feestdagen wordt geschrapt WOENSDAG 25 JANUARI 1995 Auto vliegt uit bocht Zeisterspoor Publiekszaken op dinsdag 21 februari iets eerder dicht Betere kwaliteit van tv-beeld Forse buit bij inbraak woning aan Huygenslaan Bonden steunen protest bij Postkantoren NU VERS GEBAKKEN BIJ UW EIGEN BAKKER: DR. MOERMAN BROOD Dr. MOE Brood, en Banketbakkerij Dr. Moerman Brood bij Bakker Tammer 'Opwarmavond' van De Zotteklappers in 'westernstijl' Kerkdiensten Medische dienst Burgerlqk^tandJ Hulpverlening Voor de derde keer prijs bij Sukking Automobilist (29) onder invloed Meningen van lezers Samen sterk?! Provincie verliest maar blijft dreigen STICHTING DORPSHUIS SOESTERBERG Multifunctioneel Centrum VOLLEYBAL KORFBAL KVO heeft weinig moeie met VIKO Recreatief badminton I Monument voor pastor Ypma Amnesty houdt weer schrijfmiddag Eenheid der christenen Agenda Correspon den t ie-adres P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 De busverbinding die Midnet net subsidie van de gemeente s avonds onderhoudt tussen Soest :n Soesterberg, blijft een kindje net een waterhoofd. Per avond ervoert het speciale busje gemid- leld nog geen drie reizigers, ïezien het geringe aantal reizigers stelt rtidnet dat het vervoersaanbod niet inger gerechtvaardigd is. Voorgesteld rardt dan ook de speciale lijn uit de lienstregeling te nemen. Het ligt in de ijn der verwachtingen dat het gemeen- ebestuur daar positief op reageert. Dat ou betekenen dat de avondbus op vrij- ,ag 25 februari voor de laatste keer tus- en Soest en Soesterberg rijdt. )e bus begon vorig jaar bij wijze van iroef te rijden, nadat uit de Soester- lergse bevolking tal van klachten waren jekomen over het vervallen van de ivondverbinding. Twee keer per avond >endelt Midnet sindsdien tussen Soest n de 'enclave' over de bult. Midnet zal ook de busverbinding op zon- en feestdagen (verzorgd door lijn 73) schrappen. Met vier tot zeven reizi gers per dag ligt het gebruik ver onder de norm die het rijk stelt (twaalf reizi gers per dag), zodat de busmaatschap pij niet langer zal kunnen rekenen op subsidie van het ministerie. Alleen als de gemeente Soest het exploitatietekort wil overnemen, is Midnet bereid de lijn dienst op zon- en feestdagen in stand te houden. Dat ligt niet voor de hand, te meer daar geen enkele woonkern van openbaar vervoer verstoken zal blijven. Soester- bergers kunnen van lijn 56 (Amers- foort-Zeist) gebruik blijven maken en Soestduinen heeft een treinverbinding met Amersfoort en Utrecht. Rademakerstraat Midnet wil de route over de Radema kerstraat gaan verlaten. De bussen (52, 56, 73 en 79) worden teveel gehinderd als gevolg van de nevenfuncties van de ze weg als winkelstraat, stelt Midnet. Tot nu toe rijden alleen de bussen van- Met ernstige verwondingen is een 44-jarige inwoner van Leusden vorige week opgenomen in het Academisch Ziekenhuis Utrecht. Hij was donderdagmorgen vroeg met zijn auto op het Zeisterspoor uit de bocht gevlogen en tegen een boom gebotst. De politie werd om negen minuten voor drie op de hoogte gesteld door een be waker van militaire gebouwen en terrei nen die de plek des onheils was gepas seerd. Het vermoeden bestaat dat het ongeluk al een uur daarvoor was ge beurd. De juiste toedracht is niet be- De dependance van de afdeling pu bliekszaken in Soesterberg gaat op dinsdag 21 februari iets eerder dicht. In plaats van 13.30 uur sluit het kantoor voor onder andere het aanvragen van paspoorten en rijbewijzen die dag om 12.00 uur. Dit heeft te maken met inter ne opleidingen voor de ambtenaren van deze afdeling. Het is goed mogelijk dat Soesterbergers gisteren en eergisteren last hebben ge had van storingen op de televisie en de radio. Die zijn het gevolg geweest van het aanbrengen van versterkers in de aanvoerleidingen. Doel van deze werk zaamheden is de kwaliteit van de beeld ontvangst in Soesterberg te verbeteren. kend. Volgens de politie was er geen al cohol in het spel. De marechaussee was er als eerste bij. De man was toen nog bij kennis. Later verkeerde hij in een shock-toestand. Om de bekneld geraakte man uit zijn benarde positie te bevrijden, moest de brandweer er aan te pas komen. Die ar riveerde om zeven minuten over drie, tien minuten nadat ze was gewaar schuwd. In overleg met het ambulance personeel werd besloten het dak en de deur van de auto te verwijderen. Die werkzaamheden namen ongeveer een uur in beslag. Vervolgens werd de stoel van de automobilist naar achteren ge schoven en kon de man op de brancard worden gelegd en met de ambulance naar het AZU worden vervoerd. De zwaar beschadigde BMW moest met een takelwagen worden verwijderd. De Leusdenaar heeft gecompliceerde bovenbeenbreuken opgelopen. Ook zijn knie en enkels braken als gevolg van de botsing. Verder hield hij zware verwondingen aan zijn gezicht aan het ongeluk over. Op de Christiaan Huygenslaan hebben inbrekers kans gezien een forse buit in te slaan in een woning. In het weekeinde doorzochten zij het hele huis om er uit eindelijk vandoor te gaan met een kleu rentelevisie, een tuner van een schote lantenne, een groot aantal sieraden, een fototoestel en een portemonnee. Na mens de bewoners deed een zeventien jarig meisje aangifte van de inbraak en de diefstal. Vrij massaal hebben vooral oude ren zich geuit over het voornemen van Postkantoren BV om de pin maat 'in' het postkantoor te ver wijderen. Een daartoe in te stellen onderzoek zal volgens hen in hun nadeel uitvallen. Uit diverse reacties blijkt dat ouderen geen voorstander zijn van het zoge naamd 'geld uit de muur halen'. Ener zijds omdat zij de procedure niet of moeilijk onder de knie kunnen krijgen en vervolgens omdat ze dan 'open en bloot' staan. In een tijd van toenemende criminaliteit zijn zij bang dat zij juist de kwetsbare groep zijn van eventuele overvallers. Daarbij wijzen ze op een voorval van een fietser die een oudere op klaarlichte dag een tas met geld ont futselde. Ook de stille en donkere voet paden van De Drie Eiken naar het nieuw te openen postkantoor aan de Rademakerstraat, zien zij als een ge- Verkeersdrukte De bewoners van De Drie Eiken zien dagelijks het af- en aanrijden van soms grote auto's die post halen en brengen. Ze vragen zich af hoe dat straks op de toch al zeer drukke Rademakerstraat zal gaan. Nu heeft men reeds veel par keerproblemen en straks nog meer. De veiligheid van hen als ouderen komt dat niet ten goede. Zij zijn van mening dat op korte termijn afdoende maatregelen moeten worden genomen om dit euvel het hoofd te kunnen bieden. De ouderenbonden hebben al deze vra gen en opmerkingen naar zich toe ge trokken en zullen in onderling overleg naar adequate oplossingen zoeken. 'Op voorhand kunnen wij ook nog geen op lossingen aandragen, dat zal mogelijk kunnen na intern beraad', aldus een be stuurslid van het PCOB. Daarbij noe men ze een samenwerking met plaatse lijke belangenverenigingen om op deze wijze eventuele voorstellen kracht bij te zetten. uit de richting Zeist over de Radema kerstraat. Met ingang van de nieuwe dienstregeling (vanaf zpndag 28 mei) zullen ze dezelfde route volgen als de bussen die richting Zeist rijden (over de Veldmaarschalk Montgomeryweg en de Amersfoortsetraat). De halte bij de R.K. kerk wordt daarom vervangen door een halte aan de Amersfoortsestraat. De halte bij 't Zwaantje verdwijnt eveneens. Daar voor in de plaats komt er op de Veld maarschalk Montgomeryweg een nieu we overstapplaats. Deze maatregelen houden in dat de busgebruikers uit Soesterberg-West een grotere afstand moeten lopen om de halte te bereiken. Aan de gemeente is verder door Midnet meegedeeld, dat de vervoersonderne ming geen voorstellen zal doen om te komen tot een busverbinding Soest- Soesterberg-Zeist Centrum. De wijken Mercury en Apollo zullen evenmin door een bus worden bediend. De Ver eniging Soesterbergs Belang (VSB) had nadrukkelijk gevraagd om een half uursdienst die de verbinding met deze wijken en. het Militaire Luchtvaart Mu seum zou onderhouden. Uit een gehou den enquete trekt Midnet de conclusie dat er te weinig vraag naar is. Nieuw in het assortiment van uw bakker: Dr. Moerman Brood. Een (h)eerlijk brood dat uit puur natuurlijke ingre diënten is bereid. Uw bakker maakt op ambachtelijke wijze het Dr. Moerman Brood. Kom dat maar eens proeven; zo'n ouderwets lekker brood. DAT SA/IA AK T GEZOND! DR. MOERMAN BROOD IS VERKRIJGBAAR BIJ: Veldm. Montgomeryweg 3 - Telefoon 51236 Buys Ballotlaan 13 -Telefoon 51611 Het bekende Dr. Moerman Brood wordt vanaf nu ook gebakken in de oven van Bakker Tammer. De recep tuur, samengesteld door Dr. Moerman, is gebaseerd op natuurzuivere grond stoffen die op ambachtelijke wijze wor den verwerkt. Daarom is het brood gezond, lekker en past het in een verantwoord voedings patroon. Het Moerman Brood bestaat al sinds 1977 en was aanvankelijk al leen te koop bij een select aantal bak kers. De vraag naar Dr. Moerman Brood nam echter steeds meer toe, wat de reden is geweest dat Bakker Tammer dit brood in zijn assortiment heeft geno men. Het Dr. Moerman Brood wordt op ambachtelijke wijze gebakken en ge presenteerd in een speciale papieren verpakking die de versheid garandeert. Als extra 'kwaliteitskeurmerk' vindt de cliënt onder iedere Moerman Brood een ouwel. Carnavalsvereniging De Zotteklap pers heeft een 'opwarmavond' georga niseerd: het zogenoemde countrycar- naval dat gehouden wordt op zaterdag 4 februari in Sporthalbar Time Out. Het zal bijna alleen al voor de aankle ding de moeite van een bezoek waard zijn, want de versiercommissie onder aanvoering van Opperzot Henk Hoek stra, is bezig met prachtige decoraties. De live muziek wordt dit keer verzorgd door 'De Amerbloazers' uit Amers foort, zodat de Heiskneuters ook zelf mee kunnen doen aan de square dance. Voor de vaste bezoekers is het inmid dels overbodig te melden dat de Zotte Wijven weer de aandacht zullen trek ken met een maffe act, dit keer in 'wes ternstijl'. Er wordt hard gewerkt aan de voorbereidingen voor het carnavals weekend van zaterdag 25 tot en met dinsdag 28 februari. Kindercarnaval op school en bij de Stichting Jeugdwerk, bejaardencarnaval op 18 februari en de kerkdienst in de Caroluskerk op 26 fe bruari zijn zo wat de ingrediënten bui ten de feestavonden op 25,26 en 28 fe bruari. Zondag 29 januari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 deken F. Zwarts, mmv cantores Zondag zie geref. kerk Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. B.M. Meijndert GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn, oecumeni sche viering Raad van Kerken; H.A. STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227tel. 030-280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. GEBOREN 11 januari: Isabelle Daniëlle en Caroli ne Alexandra, tweeling van Frans en Margie van Rijthoven-Knopper, Wos- tok 20; 19 januari: Gijsbertus, zoon van Gijs en Karin Haage-Boelen, Mercury 75. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst SoesterbergHulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (gëref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Eén keer per maand wordt het blad Voila huis aan huis bezorgd door dro gisterij/parfumerie Sukking. Elke keer kan men een prijs winnen door een kruiswoordpuzzel in dit blad op te los sen. Voor de derde keer viel deze bij fa. Sukking en nu was Lyanne Simon, van Wostok 22, de gelukkige. Op de Kampweg hield de politie in de nacht van maandag op dinsdag een 29-jarige automobilist uit Soesterberg staande. Bij controle bleek dat de man naar alcohol rook. Hij moest mee naar het bureau om te blazen en scoorde 0,8 promille, wat beloond werd met een proces-verbaal. Naar aanleiding van 'ode aan' van 18 ja nuari j.1. wil ik graag in persoon reage ren. Met het stukje van mevrouw Brou wer kan ik mij volkomen verenigen. Ook ik heb op heel bijzondere wijze met de vrijwilligers en de werkgroep mogen samenwerken bij de organisatie van di verse activiteiten, en heb een grote be wondering voor wat zij jaren lang heb ben gedaan en neem mijn'petje af voor hun getoonde inzet. Maar ik wil wel graag even kwijt, dat ik nu als 'inval kracht' het heel moeilijk vind om in De Drie Eiken te werken. Ook ik betreur het wat er allemaal is gebeurd, maar ik hoop dat wij in de toekomst toch weer met elkaar om de tafel kunnen zitten om een praatje te maken. Omdat ^e nieuwe groep mensen het nog nie 3 kunnen doen als hun voorgangsters ge daan hebben, hoop ik dat zij toch begrip kunnen krijgen voor de 50-plussers van ons dorp, voor hun inzet. Dat is voor mij een persoonlijke noot voor wat betreft het Drie Eiken gebeuren. Mevrouw M. Dusschooten De firma Gebr. Tammer gebruikt sinds jaar en dag de stortplaats aan de Amersfoortsestraat 51. In de afgelopen jaren is de milieuwetge ving aanmerkelijk strenger gewor den. Dat was voor de provincie Utrecht redenen om Tammer op 12 januari 1993 een brief te schrij ven waarin werd bepaald dat de vergunning van stortactiviteiten tot 1 januari 1995 nog aan de Amersfoortsestraat mochten plaats vinden. Aangezien de brief pas op 1 maart naar Tammer werd gestuurd tekende deze beroep aan omdat het stortgat niet over een jaar maar na tien maanden gesloten zou worden. De Raad van State gaf hem gelijk en besliste dat de beëindiging rechtens per 1 maart 1995 moest in gaan. In een brief van 16 december 1994 deelt de provincie Utrecht subtiel mede dat dit formeel-juridisch wel waar is, maar dat dat dankzij hun goedheid is bereikt. Want, zo stellen ze, er waren di verse belangenafwegingen die daarin een rol speelden en hen tot deze gulheid deed besluiten. Met andere woorden: de firma Tammer moest hier heel erg blij mee zijn. Op geen enkele wijze werd genoemd dat dit op grond van het beroep van Tammer werd bereikt. Als soorten belangen stel de de provincie die van derden, de be scherming van het milieu en van strin gente rechtshandhaving. De brief noemde dan ook: 'Gezien het boven staande en gelet op de korte duur van de activiteiten in relatie met de benodigde proceduretijd, zijn wij 'bij hoge uitzon dering' bereid om in dit bijzondere ge val de beëindiging van het storten met ingang van 1 maart 1995 te doen plaats vinden'. En dan komen de bekende trekjes van allen die in hoogheid zijn gezeten en neerzien op al dat gepeupel: 'Maar dan zullen alle wettelijke regelingen tot 1 maart 1995 stipt moeten worden nage leefd. Wij kondigen echter nu reeds aan dat wij, indien u na 1 maart 1995 nog stortingsactiviteiten ontplooit, zullen Te koop aangeboden: 2e HANDS 1N/IEUBILAIR 250zw. kuipstoelen df 5,-p/st. 30tafels90x80) èfl5,-p/st. 10 tafels (120x80) ófI5,-p/st. Voor verenigingen etc. Voor meer informatie: dhr. H.C. Appeldoorn Dorpsplein 17, tel. 03463-51975 Spelen tegen de koploper, dat moet verliezen worden. Maar met de gedachte van 'je weet maar nooit', ging het damesteam van AGAVS er tegen aan. Vanaf het begin werd er enthousiast ge speeld. Woudenberg liep in de eerste set uit tot 7-2. Iets ongrijpbaars ging ineens door de Soestefbergse dames; alles liep en gelukte. Het team muntte uit door goed spel en veel inzet. Dat was de reden dat de eerste set met 15-7 werd gewonnen. De tweede set ging gelijk op tot de stand 5-5. De thuisclub kreeg grip op het spel van de tegenstander en zette ze onder In een niet te moeilijke wedstrijd heeft KVO met enige overtuiging kunnen winnen van VIKO uit Vianen. Na een snelle start was het 4-0 voor KVO. De rust werd ingegaan met de stand 7-4. In de loop van de tweede helft kon KVO de wedstrijd rustig uitspelen, zo dat de eindstand uiteindelijk 15-8 werd. Een goede bijkomstigheid voor KVO is dat Hebbes uit Utrecht, die op de tweede plaats in de poule stond, de wedstrijd tegen Telstar heeft verloren. Daardoor staat KVO nu ruimschoots op de eerste plaats, met op de tweede plaats Hebbes met een achterstand van vier punten. Overige uitslagen: KVO 2-Luno 2 13-10, Dalto 8-KVO 4 10-7, OWO 8 - KVO 5 5-21, KVO Al-DOC Al 6-10, KVO A2-Eemvogels Al 13-11, SKF C4-KVO Al 1-5, SAMOS Dl-KVO Dl 2-3. druk. Dat resulteerde in de stand 12-6. Maar Woudenberg kon een nederlaag niet hebben en zette alles op alles, tot de set na een heroïsch gevecht met 16-14 werd gewonnen en de stand in even wicht was. De derde set werd een combinatie van beide voorgaande. Knokken om elke bal en ifaet soms acrobatische slidings werden de ballen opgevangen en gere tourneerd. Deze set werd met 17-15 ge wonnen. Toen moest de vierde set ge speeld worden. De ballen gierden de Woudenbergse dames om de oren. On der een bulderend gejuich werd deze set met 15-1 gewonnen en werden twee heel belangrijke punten aan de totaal stand toegevoegd. Overige uitslagen: AGAVS 1-Woudenberg 2 3-1, AGAVS 2-Stam/Sovoco 6 2-2, AGAVS3-Switch 6 3-0, AGAVS 4-Surf 4 0-3, AGAVS 1-Nederhorst 11-3, AGAVS 3-Switch 4 3-1, AGAVS Bl-Surf B2 3-0, AGAVS El-Vollkei C2 2-1. Men kan onder begeleiding en in ver enigingsverband meedoen aan de bad- mintonsport. Ook puur voor plezier en gezelligheid (dus geen competitiever band) is men elke donderdagavond van 20.00 tot 23.00 uur welkom in de Ban- ninghal. Gratis kan men een voorproef nemen bij badminton van AGAVS Soesterberg. De open recreanten kam pioenschappen staan genoteerd op de donderdagen 26 januari, 2 en 9 februa ri, Banninghal, aanvang 21.00 uur. Ie dere beginner mag gratis meedoen, leenrackets en shuttles zijn aanwezig. Opgave tot tien minuten voor de start. overgaan tot toepassing van bestuurs dwang'. Helemaal geen dankjewel voor de mooie afgelopen periode of voor de goede samenwerking, niets van dat al les. Met de botte bijl er tegenaan en het liefst zo hard mogelijk. Nederlanders kankeren zo veel en zo vaak. Zelfs een radioprogramma werd er aan gewijd. Ook heel vlak bij hoor je dat Soester bergers zo kankeren. Indien echter de overheid op deze wijze met zijn burgers omgaat, dan begint toch iedereen te kankeren. Maar indien wij samen, over heid en burgers, eens leerden om wat vriendelijker met elkaar om te gaan, wedden dat het wereldje om ons heen ineens veel vriendelijker zou zijn? Maar ook dit nobel streven zal wel te gen dovemansoren zijn gezegd. De Gebr. Tammer en met hen allen die dit lezen weten nu dat het stortgat per 1 maart a.s. dicht gaat. 'En als ze het niet doen...' Ho, stil maar, hij gaat gewoon dicht. Binnen de plaatselijke r.k. parQchie is men voornemens een blijvende herinnering op te richten ter nage dachtenis aan pastor Ypma. Hier voor is reeds een bedrag van ca. f 2000 opgebracht. Dat is echter niet voldoende. Giften voor dit doel zijn welkom op giro 297269 t.n.v. penningmeester r.k. parochiebestuur Soesterberg, onder vermelding van: 'Monument Pastor Ypma'. Op vrijdag 27 januari is er 'schrijven voor gevangenen' in het Dorpshuis. Een ieder is van harte welkom tussen 13.30 en 15.30 uur. De brieven gaan deze keer naar China, Georgië en Cu ba. Voor informatie: mevrouw R. Suk king, tel. 52109. Jaarlijks is er van 18 tot 25 januari een 'Gebedsweek voor de eenheid der christenen', georganiseerd door veel kerken en in een onderlinge samenwer king. Bij de protestanten werd dit aan bevolen en bevorderd door de in 1846 opgerichte Evangelische Alliantie. In de r.k. kerken ontstond in 1908 een ge lijksoortig gebruik door de stichting van een 'Octaaf van gebeden voor de chris tenen'. Door de invloed van de oecu mene en onder leiding van de Raad van Kerken werd dit vanaf de beginjaren 60 gezamenlijk gedaan. In Soesterberg wordt dit op zondag 29 januari te 10.00 uur in de gereformeer de kerk, aan de Gen. Winkelmanstraat gehouden. Om die reden zijn er geen diensten in de beide andere kerken. 'In deze bijzondere gemeenschappelij ke viering wordt God om hulp gevraagd om de verschillen die de kerken ge scheiden houden, te overwinnen. Om een diepere gemeenschap te vinden met onze broeders en zusters in verbonden heid als Zijn volk, overeenkomstig de Bijbel in Matth. 18 vers 20 zegt: Waar twee of drie in Mijn naam zijn verenigd, daar ben Ik in hun midden', aldus de Raad van Kerken, die een ieder van harte welkom heet in deze kerkdiènst. Woensdag 25 januari tot 22.00 avondvliegen helicopters Donderdag 26 januari 09.30 aquarellen, De Tuin 21.00 recreanten badminton, Banning hal Vrijdag 27 januari 13.30 Schrijfmiddag Amnesty, Dorps huis Zaterdag 28 januari 12.00 Korfbal KVO, Banninghal Zondag 29 januari 10.00 Oecumenische viering, geref. kerk Opgaven voor de agenda: tel. 51252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 11