'Knock-out' voor heren Red Stars Koppositie van Hees in het geding Topscore Wintertocht trekt 441 wandelaars SPORTr Soester schakers goed van start in Hoogoven-toernooi Sportprogramma Galerij der kampioenen Ontmoetingsdag Buro Vrije Tijd WOENSDAG 25 JANUARI 1995 SOESTER COURANT PAGINA^ WOENSDAG 2e Basketballers zien sterretjes in Bunschoten: 109-61 BASKETBAL Dames BOWLING Plaats in top vijf voor Bart Breunesse Suzanne Egberts tweede in dressuur DVSILazy Louis (6-3) en Firtina'93 (2-1) winnen wel ZAALVOETBAL DVS/Lazy Louis Vierde speelronde van bingo bij SEC SCHAKEN Olympia laat wandelaars niet lopen Jeugdnieuws Sportuitslagen OPIC Zonnestudio 495,- Rondje Soi EEN CURIEUS GEBAAR "Dit is een schande voor mijn team," zou Kees Brongers een speler van Red Stars na afloop hebben toevertrouwd. De coach van Shooters 2, ooit als trainer aan de Soester club verbonden, wist niet wat hij had gezien. Als geen ander besefte hij dat de Eemlandse basketbalderby in niets leek op wat vroeger heroïsche gevechten waren. Aan Bunschoter zijde waren Jan en Rikkert Bos en Ruud Beukers nog van de partij. Net als toen. Maar dat was dan ook de enige vergelijking die hout sneed. Het was alsof Red Stars geen te genstand wilde bieden en daar was waarschijnlijk ook de opmerking van 'Brongers op gericht. Red Stars liep in sporthal De Kuil rond als een kip zonder kop. Zonder coach hing het achttal als los zand aan elkaar. Het tweede team van Shooters haalde de bezem er flink doorheen en revan cheerde zich voor de nipte nederlaag, eerder dit seizoen in Soest. Aangeslagen Red Stars zag sterretjes in Bunschoten. Bob Kooter in letterlijke zin. Twaalf van de twintig punten die de Soesters in de eerste helft scoorden, kwamen van zijn hand. Daarna bleef hij aangeslagen aan de kant, nadat zijn hoofd in aanra king was gekomen met een elleboog. Ook als team stootte Red Stars het hoofd. De ploeg trapte in de fuik die Shooters met een zone-press opzette. Tot diep in de tweede helft was nie mand bij machte een oplossing te be denken of om daar op wat voor manier dan ook op te anticiperen. Met Jan Bos en Eddy Roos als topschutters (beiden 36 punten) werd Red Stars een dreun verkocht. Pas op 45-20 kregen de Soes ters acht tellen rust, maar daarna zou Shooters nog harder door beuken. Met onder meer negen driepunters werd de spelers van Red Stars een machteloze houding aangemeten. Maar ook onder de basket konden de Bunschoters in al le rust hun puntjes bijeen sprokkelen. Red Stars was murw geslagen en ver langde naar het einde van de wedstrijd die een smet wierp over de rijke traditie van de ontmoetingen tussen beide teams. Toegegeven, Marco van Maanen en Igor Smink ontbraken. Net als gelegen heids-coach Rinus Valk die er 'vroeger' ook al bij was, maar nu met de jongens junioren op pad was. Door zijn afwezig heid bleef Valk de afgang bespaard. Net als alle andere Red Stars-coryfeeën die in het verleden de basketbalwedstrijd tot een klassieker verheven. Zij zouden deze marteling evenmin niet hebben verdiend. In hun tijd speelde Red Stars nog tegen Shooters 1. Maar de ambitieuze en dank zij sponsors kapitaalkrachtige club uit Bunschoten zocht het hogerop, ook al speelt de hoofdmacht op dit mo ment nog maar slechts één klasse hoger. Met vijf oud heren 1-spelers bleek ech ter ook het tweede team van Shooters te sterk. De gong klonk op 109-61, maar Red Stars was toen al lang 'knock-out' gegaan. Volgens het programma hadden de da mes van Red Stars op dit moment al vijftien duels moeten hebben afge werkt. Het zijn er slechts elf. Eén over winning werd geschrapt, omdat Argon 2 uit de competitie werd gehaald. Re den: de scheidsrechters van dat team .lieten te vaak verstek gaan. Red Stars weet daar inmiddels alles van. In Bunschoten kon de ploeg voor de derde keer dit seizoen onverrichter- zake de kleedkamer opzoeken, omdat de neutrale scheidsrechters niet kwa men opdagen. Met een game van 201 heeft Bart Breunesse zich een plaats in de top vijf van de Soester Bowling Vereniging verworven. De bowler had vorige week een goede avond. Met zijn team Karei de Stoute won hij met 4-1 van het P-team. De Bluffers rekende af met Schei-L: 5-0. Opvallend bij de Bluffers was nieuwko mer Ted Jansen die een scratch van 47 3 haalde (gemiddeld 157,6). Anneke van Ede blijft in goeden doen. Voor Team Van Ede scoorde zij een se rie van 191,149en 166. Haar team won met 5-0 van Lucky Loosers. Tijdens indoor-dressuurwedstrijd in Eldorado is Suzanne Egberts als twee de geëindigd. Met Faira kwam ze uit in de Ll-L2-proef. Ze was het enige lid van de organiseren de ponyclub Eldorado die in de prijzen viel. Aan de dressuurproef in de mane ge aan de Bosstraat deden 34 mensen en paarden mee. De B-proef werd gewonnen door Mar jolein de Jong van PC De Hooglander- tjes. In de LI-L2-proef eindigde Barba- ra de Wildt van De Gouden Adelaars vóór Egberts. Bij hoofdklasser DVS/Lazy Louis is weer moed geput uit de 6-3-zege op De Lieberg/Husky. Eén klasse lager behield Firtina'93 vier pun ten voorsprong dank zij de be nauwde 1-2-overwinning op DB Unicar. En Hees verspeelde twee kostbare punten en mogelijk de koppositie in de tweede klasse door met 4-2 van Allen Weerbaar te verliezen. Coach Reijer Looijsen van Hees deed maandagavond zijn beklag over de rol die de scheidsrechter speelde in de uit wedstrijd tegen Allen Weerbaar. "We waren steeds de aanvallende ploeg, maar hebben niet meer dan twee vrije trappen gekregen, de tegenstander wel twintig. Als onze spitsen werden aange speeld, moesten ze eerst drie keer sprin gen om alle trappen te ontwijken." Het noodlot sloeg toe in de laatste tien minuten bij een stand van 2-2. Edwin Lazonder werd, volgens Looijsen onte recht, voor twee minuten weggestuurd. Allen Weerbaar scoorde direct 3-2. Lazonder was amper terug of Eric Looijsen moest gaan zitten. Opnieuw profiteerde Allen Weerbaar: 4-2. "Aan de houding van de scheidsrechter merkten we vooraf al dat we niet zou den kunnen winnen. Zelfs de tegen stander snapte na afloop niet waarom ze had gewonnen. Als het op die manier moet, laat ze er dan maar blij mee zijn," aldus de coach van de koploper die Al len Weerbaar tot één wedstrijdpunt zag naderen. Twee andere concurrenten spelen vanavond tegen elkaar. Radio- stad kan bij winst een voorsprong van één punt op Hees nemen. RKZ komt bij een zege op gelijke hoogte met de Soes ters. Spanning dus in de tweede klasse, waarin de meeste titelkandidaten el kaar nog twee keer treffen. Ramon Heijnen was maandagavond weer eens doelgericht bezig bij DVS/Lazy Louis. Met vier doelpunten verdubbelde hij zijn produktie van dit seizoen. In Beukendal maakte de punt- speler tweemaal een achterstand goed, waarna René Ribberink de Soester club voor de eerste keer op voorsprong bracht. Nog voor rust zorgde Heijnen voor 4-2. Toen Ronald de Rooij twee minuten straf uitzat, kwam De Lieberg/ Husky terug tot 4-3. Na zeven minuten ontworstelde DVS/Lazy Louis zich van de onderdrukking en werd het via Arnold Broertjes en Heijnen 6-3. Mustafa Aksit van Firtina'93 kwam net Op tijd terug van de training bij NAC om de uitwedstrijd tegen DB Unicat mee te maken. Hij scoorde de twee doelpunten, waarmee Firtina'93 een nipte zege boekte 1 -2). Daarmee wer den de klasseringen op de ranglijst niet in de eindstand weerspiegeld. Tegen het verdedigend ingestelde DB Unicar schakelde Firtina'93 niet snel genoeg om Vs er balverlies was geleden. Daar naast misten de Soesters, maar ook de Hilversummers, regelmatig kansen. Sa- ban Aksit was dan ook blij met de eind stand die al in de eerste helft werd ge realiseerd. Voor de vierde keer dit seizoen wordi in de kantine van SEC een bingo avond gehouden. Op vrijdag 27 janua ri zijn weer veel prijzen te winnen. De voetbalvereniging opent de deuren van het clubhuis om 19.15 uur. Lief hebbers kunnen dan een kaartje leggen, voordat om 20.00 uur de balletjes van de bingo gaan rollen en Gert-Jan Tim mer de nummers zal omroepen. Er worden tien spelletjes van drie ronden gespeeld. Daarna volgt de gratis ronde, Aan het 57e Hoogovens schaaktoer nooi in Wijk aan Zee doen twee leden van de Soester Schaakclub mee. Fedde van Tuinen speelt in de vierde klasse B van de tienkampen en R. van Aurich in de vierde klasse A. Het Hoogovens schaaktoernooi kent een promotie/degradatie regeling. In dien men in een tiepkamp als eerste of tweede eindigt wordt men in het vol gende toernooi een klasse hoger inge deeld. Zo kan men van de negende klasse naar de eerste klasse klimmen. De winnaars van de eerste klassen mo gen, indien zij minimaal 65 punten sco ren, naar de meestergroep. De num mers één en twéé van de meestergroep plaatsen zich voor de allerhoogste groep, de grootmeestergroep en -mat ches. Zover zal het voor de Soester deelne mers wel niet meer komen. Van Tuinen speelde ooit wel eens in de tweede klas se en Van Aurich in de derde, maar ho- ger zijn zij tot op heden nog niet ge klommen. In de vierde klasse zijn zowel Van Tuinen als Van Aurich goed van start gegaan. Van Tuinen won vrijdag de eerste ronde, verloor in de tweede ronde, maar wist de derde partij (zon dag) snel te winnen en staat nu gedeeld tweede. Voor Van Aurich is het nog be ter gelopen. Ook hij won de eerste ron de (vrijdag), moest zich op zaterdag in de tweede ronde met zwart al spoedig met remise tevreden stellen, maar de derde ronde leverde na lange strijd een vol punt op. Hij gaat op dit moment in de vierde klasse A aan de leiding. Er zijn nog zes ronden te gaan voor bei de leden van de Soester Schaakclub. El ke dag wordt er één ronde gespeeld. Op dinsdag is er een onderbreking. VRIJDAG 27 JANUARI Zaalvoetbal 2-1.00 uur Adelaars de Bruin-SEC (Naarden) ZATERDAG 28 JANUARI Badminton 9.00 uur Putten-Selby (Putten) Basketbal 16.45 uur ERB-The Red Stars, rolstoel (Eindhoven) 20.30 uur The Red Stars (H)-Oegst- geest (Beukendal) Voetbal 14.30 uur Argon-WZ'49 (Mijdracht) 14.30 uur Hees-Cobu Boys (Kooiweg) 14.30 uur Nederhorst-SEC (Neder- horst den Berg) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (D)-Formi- do Hoogezand/DAK (De Bunt) 17.00 uur SDS-Stam./SoVoCo (H) (Voorthuizen) ZONDAG 29 JANUARI Basketbal 17.30 uur The Red Stars (D)-Bull's (Beukendal) Handbal 13.45 uur HNV/Attila-Smeeing/BDC (H) Nieuwegein) 14.10 uur Smeeing/BDC (D)-BSV (Beukendal) Voetbal 14.00 uur Soest-Neerlandia/SLTO 14.00 Velox/SWU-SEC (Utrecht) Waterpolo 19.15 uur De Duihkikkers (D)-Zeist (Aqua Indoor) 20.00 uur De Duinkikkers-Het IJ (Aqua Indoor) MAANDAG 30 JANUARI Bowling 19.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Het vierde team van Selby heeft zich een plaats verworven in de galerij der kam pioenen. Met nog één wedstrijd voor de boeg is het ongeslagen badmintonteam op een onoverbrugbare voorsprong gekomen. Voor die prestatie zorgden Y vonne Her mansFrancis Hesterman, Theo Otters, FredHesterman en (invaller) Martin Her- 1Teus Verwoerd (SEC-zat.)13 Cees-Jan de Vries (WZ'49) 13 3. Paul Castein (Hees) 10 4. Danny Brandenburg (Hees) 6 Erwin de Gier (Hees)6 6. Gerard Becker (WZ'49) 4 Johan van den Brink (Hees) 4 Edwin Lazonder (Hees)4 Jeroen van Veenendaal (Soest) 4 ZAALVOETBAL 1. Danny Brandenburg (Hees) 24 2. Peter de Jong (Hees)22 3. Mustafa Aksit (Firtinia'93)20 Özcan Satikboga (Firtina'93) 20 5. Arnold Broertjes (DVS)17 6. Eric Looijsen (Hees) 14 7. Zeki Kurt (Firtina'93) 13 8. Stefan van Amerongen (Hees) 11 9. Hans Peter van Zoelen (SEC) 9 'l In het Duivezaaltje schreven 441 mensen zich in voor de wandeltocht van Olympia. Om de wandelaars niet te laten lo pen, zette Olympia zaterdag een personenbusje in. Daarmee wer den deelnemers aan de wandel tocht, die per trein op station Soest-Zuid arriveerden, naar het startbureau aan de Koningsweg vervoerd. De tweede wandeltocht in de Winterse- rie van Olympia trok meer dan twee maal zo veel deelnemers als de eerste tocht. In november volgden 217 men sen de parkoersen, afgelopen zaterdag gingen 441 wandelliefhebbers op pad. De grootste animo was er voor de 10 ki lometer. Hiervoor kozen 165 mensen. Aan de 15 kilometer deden 134 men sen mee en 118 personen liepen de 20 kilometer die was toegevoegd aan het programma. Op de kortste afstand, de 5 kilometer, registreerde Olympia 34 deelnemers. De wandelaars kwamen onder meer door de Boerenstreek en de bossen rond Lage Vuursche. Zowel de routes als de vlekkeloze organisatie maakten enthousiaste en positieve reacties los. Opvallend was het grote aantal wande laars dat uit Noord-Holland kwam. Ook waren mensen uit onder meer Zeist, Leerdam, Almere, Gouda, Ren- kum en de vier grote steden naar Soest gekomen. De derde wandeling van de 33ste Win- terserie van Olympia wordt gehouden op zaterdag 4 maart. Voor die tijd zijn er al wandeltochten in Huizen (4 fe bruari) en Zeist (18 februari). SCHAATSEN SV Eemland Vijftig pupillen van schaatsvereniging Eemland kwamen zaterdag naar de kunstijsbaan in Utrecllt, waar een elf stedentocht voor de jeugd werd verre den. In de tot Frieslandhal omgetover de ijskockeyhal werd het startschot ge lost waarna de kinderen te voet op pad gingen om de schaatsen aan te trekken en van start te gaan. Uitgedost met ski-brillen, kniebescher mers en ijsmutsen legden in totaal zo'n twaalfhonderd kinderen de 'barre tocht' af. De tocht ging niet over twee honderd kilometer, maar voerde wel langs elf nagebootste Friese steden, waar een stempel verkregen moest wor den. De goed getrainde jeugdschaat- sers van Eemland konden na ruim vijf kwartier zwoegen allemaal hun volle stempelkaart omruilen voor een heus elfsteden-kruisje. Ook bij de wedstrijdrijders werd goed gepresteerd. Subtopper Carl Verheijen wist zich afgelopen week met een derde plaats op de 3.000 meter te plaatsen voor het Nederlands Kampioenschap Junioren dat op 11 en 12 februari in Groningen wordt verreden. De Soester Martin Baltus maakte vrijdag bij de su persprint-wedstrijden in Utrecht zijn rentree met een bronzen plak. SCHAKEN Soester Schaakclub Alle vijf leden van de Soester Schaak club die deelnamen aan de regionale kampioenschappen, zijn in de bovenste helft van de eindstand geëindigd. In de laatste ronde bepaalden Marijke Kok en Hugo van Hengel hun totaal aantal punten op 3,5. Evenals Bram Otto (3 punten) kwamen zij uit in de A-catego rie (16-20 jaar). In de B-categorie was Roderick Loeber sterk begonnen met drie-uit-vier. In de laatste twee partijen kwam hij niet verder dan een remise en een nederlaag. C-speler (12-13 jaar) Anton Hagens kwam ook al op een to taalscore van 3,5 punten uit. De jeugd van de Soester Schaakclub krijgt op vrijdag 27 januari weer trai ning van bondscoach Ron Brunia. BASKETBAL The Red Stars Red Stars kadetten 1 speelde dit week einde een slechte wedstrijd. Vijftig se conden voor tijd stond het daarom nog gelijk. Op moeilijke wijze wist Guido Frank zich vrij te spelen, en op zijn beurt een driepunter te verzilveren. Eindstand: Red Stars JK1 - BS Leiden JK1 64-61 VOETBAL ZATERDAG Hees Zonder tot groots spel te kpmen, be haalden de B-junioren in Amersfoort een eenvoudige winst op het laag ge plaatste Amersfoortse Boys. Hees had vanaf de aftrap het initiatief en nam in de eerste helft, door drie doelpunten van uitblinker Jaap Davelaar, een com fortabele 3-0-voorsprong. Amers foortse Boys scoorde direct na rust wel tegen. Hees dicteerde vanaf dat moment en bracht door een fraai afstandsschot van Eerde de Jong de stand op 5-1. Hees had daarna voldoende kansen op een monsterscore, maar kwam bij gebrek aan concentratie en koelbloedigheid niet verder dan twee 'doelpunten van Cisko Puik: 7-1. SEC De A junioren van SEC speelden zater dag uit tegen Hoogland Al, waar een week eerder van werd verloren met 2-1 Nu werd er een punt mee genomen naar Soest. Na een sensationele wedstrijd luidde de uitslag 5-5. Voor de C-teams stonden er twee toppers op het pro gramma. De Cl moest naar TOV, een team dat nog geen verliespunt had gele den. Met goed en geconcentreerd voet bal werd de tegenstander bestreden. De 2-0 overwinning van SEC was dan ook zeer verdiend. De C2 ging op bezoek bij buurman SO Soest. Hier troffen zij een fellere tegenstander en een team dat zich meer kansen wist te creëren. Soest Er zijn elftallen die het moeilijk hebben in een competitie. Zo ook de C-3 van SO Soest. Het tij lijkt te keren bij de jon gens van leider Rob Rozeboom. Een comfortabele 3-0-voorsprong tegen Roda'46 bleek een weelde die niet ge dragen kon worden:,4-6, Bij de Al vol trok zich ook een historisch feit. De ul tieme linkspoot Jeroen Dorrestéin trof twee keer met z'n .gouden been doel. Het bleek niet genoeg voor een over winning. Het 3-3-gelijkspel kan als 'morsen' worden uitgelegd. WZ'49 De A2 boekte een zwaar bevochten ze ge op Spakenburg A2; 3-2. De C2 scoorde er lustig op los en won met 7-1 van Hoevelaken. De E2 is bezig met een sterk seizoen. Nu weer een 9-3-over- winning op SO Soest E4. De E3 is dit jaar goed begonnen. KWA E3 werd met 8-5 verslagen. De F1 speelde een prima wedstrijd tegen Hoogland F1 maar verloor nipt. De F2 blijft fier bo venaan staan. Ditmaal moest Roda'46 eraan geloven; 2-1. De Duinkikkers Bij vorige wedstrijden was al gebleken, dat het huisbad van de zwemclub De Duinkikkers snel was, maar dat de meisjes en jongens tijdens de derde competitiewedstrijd kans zouden zien 42 persoonlijke records te zwemmen was onvoorstelbaar. Daarbij zwommen Paul Spronk en Tish Kuiper ook nog eens clubrecord op de 100 meter wisselslag en de 100 meter vlinderslag. Welke tijdsverbetering het meest tot de verbeelding spreekt is moeilijk te zeggen. In dit door de zwembond vastgestelde zwemprogramma had de wedstrijdlei ding extra ruimte ingepland voor meis jes en jongens die onder de 10 jaar uit komen. De jeugdopbouw bij De Duin kikkers is erop gericht deze allerjong sten rustig maar consequent met een goede slagtechniek af ten toe mee te la ten zwemmen en met prima resultaten voor Leonie Oosthof, Paul Spronk en Sebastiaan Schuurman k l BASKETBAL The Red Stars Red Stars Bjl - Woodpeckers Bjl 36-34; Red Stars MJ1 - Leerdam MJ1 91-23; Red Stars MP1 - New Stars MP1 28-39; Red Stars JK1 - BS Leiden JK1 64-61Red Stars JJ2 - Bourgondië JJ1 82-52; Red stars H2 - BC Markt Hl 73-81; Rings Stars H5 - Red Stars H6 36-53; Shooters Mil - Red Stars Mil 61-55; Shooters H2 - Red Stars Hl 109-61; Blue Herons Mil - Red Stars Mi3 33-67; 't Gooi JK1 - Red Stars JK2 66-42; MSV JJ1 - Red Stars JJ1 77-83; Red Stars JP2 - New Stars JP2 68-72; Red Stars JP3 - Woodpeckers JP2 65-52. De Duinkikkers 50 meter vrije slag: Tish Kuiper 30.4; An- nuska van Drie 35.4; Lize van der Berg 32.1; Marja de Zoete 31.8; Vivian Spronk 32.3; Sandra Kuyper 30.7; Joanna Thijs 33.3; Olivier Arnold 33.1; Bram Houben 34.5; Roel Koot 36.8. 100 meter vrije slag: Eric van Walsem 0.57.2; Raymond Honderdors 1.06.7; Ro nald Ophorst 1.08.9; Rob Zandstra 1.08.7; Roel Koot 1.23.7; Olivier Arnold 1.14.0; Bram Houben 1.14.6; Peter Oosthof 1.05.2; Vincent karsten 1.25.7; Jurgen van Nimwegen 1.15.0; Robbin Blokpoel 1.31.1; Amanda Kersbergen 1.32.9; Elise Hooft 1.33.5; Leoniê oosthof 1.34.8; Paul Spronk 1.24.9; Sebastiaan Schuurman 1.26.9. 50 meter rugslag: Inge van Nimwegen 36.4. 100 meter schoolslag: Bram Houben 1.44.6; Roel Koot 1.31.5; Peter Oosthof 1.27.2; Pieter Damen 1.27.2; Ronald Op- horst 1.37.6; Roel Koot 1.33.4; Hester Vlaanderen 1.36.5; Tish Kuiper 1.28.8; Astrid Buxdorff 1.32.6. 100 meter rugslag: Joanna Thijs 1.24.3; Vi vian Spronk 1.16.5; Sandra Kuyer 1.20.5; Peter Oosthof 1.21.6. 100 meter wisselslag: Vincent Karsten 1.28.5; Jurgen van Nimwegen 1.25.8; Rob bin Blokpoel 1.36.9; Elise Hooft 1.36.3; Amanda Kersbergen 1.46.2; Sebastiaan Schuurman 1.35.6; Paul Spronk 1.31.9; Leonie Oosthof 1.46.8. 100 meter vlinderslag: Raymond Honder dors 1.25.8; Eric van Walsem 1.08.0; Astrid Buxdorff 1.46.4; Hetty van Loenen 1.41.6; Tish Kuiper 1.15.2; Vivian Spronk 1.27.2. 200 meter rugslag: Maija de Zoete 3.05.9; Annuska van Drie 2.56.5; Lize van der Berg 2.59.7. 200 meter vrije slag: Rob Zandstra 2.36.9; Ronald Ophorst 2.36.1Hester Vlaanderen 2.41.9; Inge van Nimwegen 2.35.8; Leonti- ne Loeber 2.48.9. 200 meter wisselslag: Hetty van Loenen 3.17.7; Hester Vlaanderen 3.08.9; Inge van Nimwegen 2.58.4; Leontine Loeber 2.56.4; Pieter Damen 2.52.7; Raymond Honder dors 2.45.3. BOWLING Soester Bowling Vereniging Senioren maandag: Omega - Zilveren Ster 1-4; 't Raadhuis I - No Name 0-5; Boule d'Or - big Splitters 0-5; Baanbrekers - Ar rows 5-0; Flying Pin Ten - Enghe 1-4; Luc ky Loosers - Van Ede 0-5. Senioren dinsdag: Schei-L - Bluffers 0-5; Schei-R - Toverbal 4-1; Raadhuis II - Gok kers 3,5-1,5; Stressless - H.A.M. 0-5; P-team - Karei de Stoute 1-4; Naadje - Heppie Hoekers 1,5-3,5; Ottifantjes - We- stra/Koffrie 5-0; Shj-ammer - Cobra's 2-3; Pin Down - Strajk 3-2. VOLLEYBAL Stam/SoVoCo Senioren: Piet Zoomers/D - dames 1 2-3; heren 1 - Renswouw 3-0; dames 5 - Loleem 2 3-0; heren 3 - SDS 2 3-0; heren 7 - Surf 5. Junioren meisjes: Cl - SOTO Cl 0-3. VOETBAL ZATERDAG Hees Hees F1 - Amersfoortse Boys F1 2-7; Soest D3 - Hees Dl 8-1; Amersfoortse Boys BI - Hees BI 1-7. SEC Hoogland Al-SEC Al 5-5; SO Soest A2- SECA2 1-1; SEC B1 - Altius B1 3-2; TOV Cl - SEC Cl 0-2; SO Soest C2 - SEC C2 4-1; SEC Dl - SO Soest D2 3-2; SEC El - IJsselmeervogels E2 2-5; Roda'46 E9 - SEC E2 1-0; SEC E3 - KWA E5 7-3; SEC F1 - AP WC F1 3-3; Hoevelaken F2 - SECF2 3-4; Roda'46 F10 - SEC F3 3-1. Soest MSV'19 Al - SO Soest Al 3-3; Roda'46 B3 - SO Soest BI 0-4; SO Soest A2 - SEC A2 1-1; SO Soest Cl -OSM'75 Cl 3-3; SO Soest B2-VVZAB3 3-1; Roda'46 C5-SO Soest C3 6-4; SO Soest C2 - SEC C2 4-1; SEC Dl - SO Soest D2 3-2; Lelystad Dl - SO Soest Dl 4-2; Baarn D2 - SO Soest D4 2-1; SO Soest D3 - Hees Dl 8-1; SO Soest E2 - Spakenburg E2 - 5-1; KWA El - SO Soest El 3-3; SO Soest E4 - WZ'49 E2 3-9; SO Soest E3 - WZA E4 3-3; SO Soest E6 - IJsselmeervogels E6 2-3; AP WC E3 - SO Soest E5 6-3; Roda'46 E12 - SO Soest E8 7-1; Hoogland E7 - SO Soest E7 0-3; Cobu Boys F1 - SO Soest F3 9-1; Hoevela ken F1 - SO Soest F1 1-1; WZA F7 - SO Soest F5 4-1; SO Soest F4 - Quick F3 5-0; Quick F7 - SO Soest F7 1-8; SO Soest F6- Cobu Boys F3 0-5; Vreeswijk A - Soest A 6-0; So Soest djc - MSV'19 djc 6-0. WZ'49 WZ'49 A2 - Spakenburg A2 3-2; APWC Cl - WZ'49 Cl 7-1WZ'49 C2 - Hoeve laken C3 7-1; WZ'49 Dl - Amsvorde Dl 1-3; TOV D2 - WZ'49 D2 4-2; VVZ'49 El - A'foortse boys 1-4; SO Soest E4 - WZ'49 E2 3-9; KWA E3 - WZ'49 E3 5-8; VVZ'49 F1 - Hoogland F2 1-3; Ro da'46 F6 - WZ'49 F2 1-2; WZ'49 F3 - Baarn F4 14-0. VERKOOP VAN ALLE SOORTEN ZONNEHEMELS EN ZONNEBANKEN ZONNEHEMELS vanaf Voor pqrtikulier en professioneel gebruik. Scherpste prijzen van Nederland. Grote showroom aanwezig. Ook 's avonds geopend. Brinkstraat 34, Baarn 02154-22392 Wie zijn of haar vriendenkring wil uitbreiden kan goed terecht bij Buro Vrije Tijd, dat al bijna 6 jaar bemiddelt in vrijetijdsbesteding. Het brengt mensen bij elkaar die samen of met meerderen iets wil len doen op het gebied van hobby en interesse; bijv. fietsen, wande len, zwemmen, paardrijden, ten nissen, theater, concert, vakantie, winkelen, dagjes uitgaan, gezellig samen koffie drinken, uit eten enz. Buro Vrije Tijd is geen huwelijks- of re latiebureau. De leden, ongeveer 250, zijn tussen de 20 en 75 jaar. BVT werkt in de provincie Utrecht, 't Gooi, Velu- we, Flevopolder en sinds kort ook in de regio Arnhem. Er zijn in hoofdzaak al- leengaanden ingeschreven, maar ook echtparen kunnen er goed terecht. Iedereen kent de situatie dat hij of zij door verhuizing, echtscheiding en der gelijke de vriendenkring is kwijtgeraakt of dat deze flink is uitgedund. Iedereen die nog aktief is en van alles wil onder nemen, maar niet alleen wil zijn, kap bij BVT een aktiviteitenpartner vinden. Tweemaal per jaar, in het voor- en na jaar houdt Buro Vrije Tijd een ontmoe tingsdag. Op zaterdag 25 maart a.s. zal in Utrecht de voorjaarsontmoetingsdag worden gehouden in de feestzaal van Restaurant "De Beerenkuil", Biltse- straatweg 102. Iedereen is weikóm van af 13.00 uur. Toegang: leden gratis; niet leden f 7,50, Wie ter plaatse lid wordt kan dat bedrag aftrekken van het lidmaatschap (f 36,00, per halfjaar in clusief het kontaktblad dat eens in de twee maanden uitkomt). Vanaf Utrecht CS is de zaal makkelijk te bereiken met de buslijnen 51-52-53-54. De bus stopt tegenover het restaurant. De feestzaal zelf bevindt zich naast de manege Groenestein ach ter het restaurant. Er zijn vakantiefol ders aanwezig speciaal voor alleen- gaanden, informatie over concerten, \*r3ter en ^ktiviteiten in de regio. Wie nu al lid wil worden of informatie wil, kan bellen naar Buro Vrije Tijd, tel. 13941/14650 in Soest. door Arie I De dichter Bredero is r leeft! Weliswaar is Adriaenszoon sinds 161 onder ons, één tekst va lijkt tot in de eeuwen dei grote actualiteitswaarde Arie doelt op "t Kan ve anno 1995 zonder enig boven de ingang van het g kunnen worden geplaai 'Soest Natuurlijk' alleri toon vallen. Oordeelt u zelf. Bij monde van w oordv oei der N. Blommers bezorgd van B. en W. in de week cember het bestuur van Molenschot een onverget boodschap. In negatieve z verstaan. Kort samengev inhoud: het college van B gert 1.2 miljoen aan de si lenschot ter beschikking Een bedrag dat bedoeld schadepost te compenser schade waaraan Molensch deel had. Groot was de ontzetting muren van het grootste zorgings- en verpleegtehu hoging van pensionprijze dit besluit in 1995 niet t< zijn, inkrimping van een t male personele bezetting wendbaar, het welzijn vai aantal zeer bejaarde oi langdurig op de tocht kom Naast ontzetting tenmins verontwaardiging. Het tijd de 'kerstboodschap' werd maakt, de wijze waarop er i aan werd gegeven, blonk gebrek aan tact en gevot men er mee aanrichtte. Maar er was meer waarde lenschotters na deze he woede ongeveer in de gord men. Men zou het, te ooi wat wethouder N. Blomm het college van B. en W. geheel aan zichzelf te dank Met een ander financiering een renteverlies van 1.2 n zijn opgetreden, een beroc delinge afspraken werd, zijl juiste voorstelling van zake geveegd, kortom dikke I schuld. Bovendien wist het B. en W. zich gesteund doo nen adviezen bij externe jur viseurs die er geen enkele I lieten bestaan dat de gen Soester overheid in deze o handen beschikte, hetgeen N. Blommers tot de uitspr dat zij niet wenste te horen zijn die de oudjes het vel oi haalde, aantijgingen in d volstrekt onjuist waren. Om de Molenschotters een de riem te steken schreef A dat het in het rijk van de I winter wordt. En dus werd iedereen die n stane situatie begaan was seerd. Het is, en dat moet maar eens nadrukkelijk steld, de grote verdienste vs betische volgorde) politiek als BAM - Groen Links - I Soest dat het college van B een later stadium met me' van alle politieke partijen kwestie werd "teruggeflote waar komt er in plaats van 1 'slechts' f 600.000,- op tafel lenschot, nog belangrijker smet op het beleid van In schotbestuur is weggepoets "t Kan verkeren' is dan ook toepassing op het curieuze j vorige week door college en gemaakt. De smaak die Arn ren er aan overhouden is d< niet aangenaam. Burgcmet Widt spreekt weliswaar ove schil over de 1.2 miljoen gu halveringsbasis opgelost," d wijziging van 90 graden bi tijdsbestek van een maand v om meer opheldering. Bij v Welke maatregelen worden fen om voorbarige aantijginj fijuiste veronderstellingen aar ?van instellingen en personei .{komen? {Blijft over de vraag of het In 'de stichting Molenschot mei 'promis tevreden is. ;Een volmondig 'ja' is de eer; ivan de onvermoeibare Mc ^voorzitter Ans Greefhorst. A 'dere kant van de telefoon jbij Arie. Per slot van rekenii Ier na 'het gemeentelijk gel [een verschil van zes ton. In In Iverloop van het telefonisch wordt duidelijk gemaakt dat stuur van de stichting Molen verstandig lijkt daarover te cederen. "Dan loop je het i verharding van standponten tingen te krijgen. Ook na dit moeten we met elkaar verde lang van ons werk voor de o Molenschot moeten prevale) de praeses toe. "Nog iets van mevrouw de w gehoord," informeert Arie slot van het gesprek. Een kh gaat aan het antwoord voc heeft mij verteld verkeerd pers te zijn geciteerd. Er woorden in de mond geleg nooit heeft uitgesproken." N Brederode zei het al: "'t Kï ren". ARIE WANT Quick-Styling Soesterbergsestrool 39o Telefoon 02155-107(

Soester Courant | 1995 | | pagina 14