Hypotheek-adviseurs ...met kennis van zaken. jÉVan Kreukelen Vast-goed 'Vuurwerk' bij heropening SNS-bank 1 HANDEL WANDEL I Nieuwe «showroom autobedrijf Bosboom met champagne en vuurwerk ingewijd v^lJIJH Bourgondisch Familie Buffet: onbeperkt genieten bij 'De Soester Duinen' Boutique Uno op nieuwe plek in 'Zuid' WOENSDAG 25 JANUARI 1995 SOESTER COURANT 'Grote, kleine bank' blijft geld uitdelen PAGINA 7 Koninginnelaan 40, Soest Tel. 02155-17962 1000e Chrysler zorgt voor extra feestelijk tintje SNS opent geldautomaat bij Honsbergen NIEUW BIJ WILLEM VAN OOSTEN Kleintje karnaval in Knollenburcht om te onthouden OPEN HUIS Inbraak in berging flat Weegbreestraat Elke laatste zondag van de maand, met live muziek De Soester Duinen 3-gangen verrassingsmenu Donderdag en vrijdag 'open huis' Kleurenfoto's CHEQUE 9.00 ij Geld uitdelen. Het leek wel alsof de SNS-bank in Soest er geen ge noeg van kon krijgen. Ter gelegen heid van de heropening van het verbouwde hoofdkantoor aan de Van Weedestraat werden cheques en certificaten uitgereikt aan ver tegenwoordigers van instanties en particulieren. Het Comité 50 jaar bevrijding is verze kerd van een klapstuk ter afsluiting van de festiviteiten in april en mei. De SNS-bank wierp zich vrijdagmiddag op als sponsor van het vuurwerk en comi té-lid Günther Plomp mocht vrijdag middag alvast een symbolische cheque in ontvangst komen nemen. Hij was niet de enige die bij bankdirec teur A. Trippaers en burgemeester Hans de Widt (die de officiële hande ling van de heropening voor zijn reke ning nam) mocht komen. Ook een ver tegenwoordigster van Stichting Kinder centra Soest werd naar voren geroepen en ging met een cheque naar huis. Met het geld kan een speeltoestel voor kin derdagverblijf Olleke Bolleke worden aangeschaft. Alsof dat allemaal nog niet genoeg was, mochten een dag later alle Soesters een sleutel uitkiezen en kijken of ze daar mee de kluis konden openen. Meer dan achthonderd mensen maakten gebruik van de uitnodiging, die huis-aan-huis was verspreid, en waagden een poging. Dertien van hen bleken de juiste keuze te hebben gemaakt en verdienden daar mee bedragen, variërend van honderd tot en met duizend gulden. Voor de 'pechvogels' hadden de medewerkers van de SNS-bank een zakje drop klaar liggen als troost. De SNS-bank deelde dus gul uit. Daar voor had burgemeester De Widt al ge memoreerd dat veel verenigingen en in- SNS-directeur A. Trippaers (Ijnks), burgemeester Hans de Widt en Günther Plomp van het Comité' 50 jaar bevrij ding bewonderen de cheque stellingen in de Soester SNS-bank een onmisbare sponsor hebben gevonden. "De gemeente zoekt ook nog zo'n sponsor," voegde De Widt daaraan toe. Dat de SNS-bank een belangrijke rol speelt in de Soester samenleving, werd ook onderstreept door districts-direc- teur G.J. Wesselink. "We mogen niet zeggen dat we 'Dé bank' zijn, want dat heeft een concurrent van ons geclaimd. Maar we zijn wel 'Dé Soester bank'. Het hoofdkantoor van de bank is tij dens de verbouwing volledig gemoder niseerd. Meest opvallende verandering voor de cliënten is dat de glazen wand van de balie is verwijderd. Het contact tussen medewerkers en cliënten is daar door nog persoonlijker. Groot feest, afgelopen woensdag middag bij Bosboom, de bekende Chrysler- en Suzuki-dealer aan de Birkstraat 105. Onder zeer grote belangstelling werd daar de nieu we showroom geopend, waarvoor op het eerste gezicht bijkans half Soest was uitgelopen. De officiële opening werd eendrachtig verricht door de importeurs Hulshoff (Chrysler) en Van Doorn (Suzu ki), waarmee nog eens werd on derstreept dat de beide automer ken bij Bosboom een "gelukkig huwelijk" zijn aangegaan. De talrijke genodigden werden niet te leurgesteld. De opening ging gepaard met een spetterend spektakel, waarin chapagne én vuurwerk beide een hoofdrol speelden. Daarnaast was er gezorgd voor een zeer uitgebreid "hap je en sapje", waardoor het de bezoekers aan niets ontbrak. Bovendien kregen ze een een leuke attentie mee naar huis, die bij het autorijden nog van pas zal ko men. Eigenlijk vierde Bosboom die woens dagmiddag twee feestjes tegelijk, want de officiële opening van de showroom werd voorafgegaan door een ander feestelijk moment: de overhandiging van de sleutels van de 1000e (nieuwe) Chrysler die Bosboom aan een Soester klant had verkocht. Die klant was dhr. Bert v.d. Dijssel - van het bekende loodgietersbedrijf - en hij werd die mid dag dan ook de gelukkige eigenaar van een fonkelnieuwe Chrysler Neon LE en een speciaal aandenken met inscriptie. De sleutels werden hem - op uitnodi ging van commercieel directeur L. Ja cobs van Bosboom - overhandigd door directeur B. Hulshoff van Chrysler Im port Holland, die blij was dat V.d. Dijs sel voor deze "jongste telg" in de Chrys- ler-familie gekozen had. Lof Enige tijd later - de nieuwe showroom stroomde intussen vol bezoekers - trad de heer Hulshoff opnieuw voor het voetlicht, nu in gezelschap van zijn Su- zuki-collega J.A. van Doorn. In korte toespraken zwaaiden beiden het Soes ter autobedrijf alle lof toe voor de uit stekende samenwerking, die zich ver taalt in uitstekende service en aandacht voor de klant. Daarin speelt ook de "af- ter-sales-afdeling" een belangrijke rol, "want," aldus Hulshoff, "de eerste auto wordt in de showroom verkocht, maar de tweede en volgende in de werk plaats..." Beide importeurs kondigden aan dat zowel Chrysler als Suzuki op de binnen kort te houden Auto-RAI een aantal nieuwe modellen zal presenteren. Dat het met beide merken in Nederland zo goed gaat is mede te danken aan de in zet van autobedrijven als Bosboom, die De sleutel-overdracht van de 1000e Bosboom - Chrysler. door Chrysler zelfs is uitgeroepen tot "pilot-dealer". Wat Suzuki betreft speelt Bosboom in de toekomst een nog belangrijker rol, als het rayon wordt uit- gebrèid tot en met Amersfoort. De beide importeurs boden ook ca deaus aan. Hulshoff liet de directeuren Gerard Bosboom en Ludi Jacobs een speciale Chrysler-display onthullen en Van Doorn bood hen een fraaie Japan se prent aan van een kabuki-acteur. Ploegendienst Directeur Gerard Bosboom leidde ten slotte de officiële openingsplechtigheid in met een dankwoord aan "onze eigen jongens", de medewerkers van Bos boom, dat overigens vanaf maart de pri meur heeft het eerste Soester autobe drijf te zijn dat overgaat tot de instelling van een ploegendienst. "We zijn voor taan niet acht uur per dag open, maar slechts zeven uur gesloten," aldus Bos boom. "Da's andere koek!" Met een gezamenlijke druk-op-de- knop brachten de heren Hulshoff en van Doorn yervolgens een spectaculair vuurwerk tot ontploffing, waaruit ten slotte een enorme champagnefles zicht baar werd. Alle aanwezigen konden met het geestrijk vocht tenslotte een welgemeende toost uitbrengen op de toekomst van het Soester autobedrijf. De SNS-bank opent een geldauto maat bij dienstencentrum Honsber gen. De bank compenseert daarmee gedeeltelijk het verlies van het post agentschap van Postkantoren bv in Super van Doorn aan de Wiardi Beckmanstraat. Het initiatief van de SNS-bank is door vertegenwoordigers van Hons bergen met gejuich ontvangen. "We zijn enorm gelukkig, want het valt voor veel mensen niet mee als ze twee keer per week verder weg moe ten om geld te halen voor hun bood schappen," aldus mevrouw Van Waveren vrijdagmiddag tijdens de bekendmaking. Voorlopig zal er een mobiele geld automaat worden geplaatst. Zodra Super Van Doorn een interne ver bouwing achter de rug heeft, komt er een permanente automaat. Direc teur A. Trippaers van de SNS-bank heeft meegedeeld dat medewerkers van de bank de bewoners van Hons bergen tekst en uitleg zullen geven over het gebruik van de geldauto maat. 7 x 10 cm. fl. 0,49 9 x 13 cm. fl. 0,98 10 x 15 cm. fl. 1,10 1 uur fotoservice Superkwaliteit Mislukte foto's betaalt u niet 7 x 10 foto's in karton box. lllemVbn Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57, Soest Tel. 02155- 13109, fax 27269 van Weedestraat 147, Soest Tel. 02155 - 25942, fax 20726 Hamseweg 21IV, Hoogland Net als in voorgaande jaren heeft carna valsvereniging De Narre Knollen het Kleintje Carnaval gehouden in de knol lenburcht Bos en Duin. Ditmaal met de bevriende vereniging uit Purmerend 'de Keutelaars' die ook hun eigen blaas kapel mee hadden gebracht. Deze, de Blaospiepers en disjockey Kees van Amersfoort hebben de Knol lenburcht weer totaal op z'n kop weten te zetten. Het is dan ook een feest ge worden waar nog lang over gepraat zal worden. Prins Joop de Eerste heeft zich ontpopt als een prins met een ijzeren conditie die de hele zaal op sleeptouw neemt. Het gerucht gaat dan ook dat z'n adjudanten stiekem conditietraining krijgen om hem bij te houden. Alvorens de Narre Knollen weer in Soest acte de presence geven gaan zij komend weekeinde op bezoek bij de Buulder Bok in Budel. De week daarop zijn zij op bezoek bij de Zotteklappers in Soesterberg en daarna bij de Lappie- dollers in Utrecht. Van 24 tot en met 28 februari zetten ze Knollendam op z'n kop. Heropening! op 26 en 27 januari van 11.00 - 21.00 uur. Onder het genot van een hapje en een1 drankje kunt u zich oriënteren op de nieuwe voorjaarskollektie. Exclusieve damesmode, Byoux, Beenmode, Lederaccessoires, Schoenen ZUID PROMENADE 5 SOEST TEL 24314 Een onbekende dader heeft vorige week ingebroken in een flatberging aan de Weegbreestraat. De buit bestond uit een fiets, een parasol, een fietspomp en een tuintafel. Aangifte deed de 28-jari- ge bewoonster. Smullen, naar hartelust en in een gezellige ambiance - dat is kort weergegeven de formule waarmee restaurant "De Soester Duinen" vanaf komende zondagmiddag het Bourgondisch Familie Buffet in troduceert. Elke laatste zondag van de maand - tussen 15.00 en 18.00 uur - kan men zelf bepalen wat men opschept en hoeveel, dus niemand komt te kort. Het Bourgondisch Familie Buffet maakt waar wat de naam al doet ver moeden: het bevat alles wat men zich maar kan wensen, van soep vooraf en een heerlijk nagerecht toe, met daartus sen in een keur van heerlijke warme en koude hoofdgerechten. Voor een prijs van slechts f 29,50 per persoon is er van alles meer dan genoeg. Voor kinde ren tot 12 jaar kost het Bourgondisch Familie Buffet zelfs maar f 15,- en de jeugd kan inderdaad met een gerust hart worden meegenomen, want in de speciaal ingerichte speelhoek van het restaurant zullen ze zich geen moment vervelen. De gezellige ambiance van restaurant "De Soester Duinen" maakt het verblijf er op zichzelf al plezierig, maar de sfeer wordt nog eens versterkt door de aan wezigheid van levende muziek. Die wordt verzorgd door de bekende Soes ter pianist Piet Daalhuizen, die samen met een andere musicus gezellige mu ziek ten gehore zal brengen. "Geen ge schreeuw of zo," aldus de heer Dekker van De Soester Duinen, "maar rustige, sfeervolle muziek, waar iedereen zich thuis bij voelt." Wat het eten zelf betreft maakt De Soester Duinen zijn belofte meer dan waar. Alles wordt in buffet-vorm geser veerd, zodat de bezoeker zelf zijn keus bepaalt en ook zo vaak en zo veel hij of zij dat wenst kan opscheppen. De lei ding van het restaurant heeft daarvoor een 'zeer uitgebreid menu samenge steld, dat gekenmerkt wordt door een grote verscheidenheid. Ruime keus Om te beginnen kunnen de Buffet-be zoekers een keuze maken uit drie heer lijke soepen: voorlopig is de keus be paald op tomatensoep, groentebouillon en uiensoep, uiteraard vergezeld van stokbrood en boter. Daarnaast is er rui me keus uit diverse soorten salades, va riërend van huzarensalade, rusissche salade en zalmsalade tot aardappel-, to maten- of komkommersalade, aange vuld met gevulde eieren en gevulde to maten (met garnaaltjes), asperges met ham, paprika, selderie en gevolgd door "tussendoortjes" van opgemaakte pa tés en koud vlees als gebraden varkens rib, haring in kerrie- of mosterdsaus, mosseltjes in kerriesaus en gerookte ham met meloen. De hoofdgerechten worden attractief opgediend op de bekende "shaving dis hes" - prachtige schalen - en omvatten bijvoorbeeld kip Stroganoff, varkens- haas,in pindasaus, jachtschotel, gehakt balletjes in pikante saus en visragout, vergezeld van diverse sauzen, rijst, ge bakken krielaardappeltjes en aardap- pelkroketjes, diverse groenten-van- het-seizoen en salade. Als feestelijk slot van dit overheerlijke buffet kunnen de genieters kiezen uit twee soorten pudding, ijs in diverse smaken (die men zelf uit de koelwagën Het Bourgondisch Familie Buffet: el ke laatste zondag van de maand bij de Soester Duinen. mag scheppen), fruitsalade of yoghurt, al dan niet voorzien van slagroom. Reserveren Restaurant De Soester Duinen ver wacht heel wat belangstelling voor het Bourgondisch Familie Buffet. Reserve ren is daarom op z'n minst zeer sterk aan te bevelen. Dat kan telefonisch via nr. (02155) 12793, uiterlijk tot zater dag 19.00 uur. RESTAURANTS PARTY EN VERGADERCENTRUM f 28,50 p.p. keuze uit vis of vlees Onbeperkt vleesgrillen div. sausjes, salade en frites, f 29,50 p.p Ideaal uitgangspunt voor uw wandeling. Kinderspeelhoek met video en spelletjes. Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 02155-12739, Fax 02155-25961 Met een feestelijk "open huis" maakt Boutique Uno morgen en overmorgen (donderdag 26 en vrijdag 27 januari) een nieuwe start in Hartje-Zuid. De deuren van de kledingzaak staan van 's ochtends 11.00 tot 's avonds 21.00 uur open en wie dat wil is welkom oni met een hapje en een drankje rond te kijken in de nieuwe bouti que. Daar wordt ook een voor proefje van de vroege voorjaars collectie gepresenteerd. "Eindelijk is het zo ver," aldus Mirjam Grift-Verhoeff en haar medewerksters. In de afgelopen maanden is hard ge werkt aan de uitbreiding van het win kelcentrum aan de Zuidpromenade, waarin ook Boutique Uno een nieuwe lokatie kreeg, overigens pal naast de oude. Tien jaar geleden begon Boutique Uno daar met een geheel nieuwe formule: het totale modebeeld met een zeer per soonlijk advies. "Voor de dames die dat willen," aldus Mirjam Grift. "Uiteraard kunnen ze bij ons ook altijd gezellig rondsnuffelen, zonder enige verplich ting om te passen of te kopen, maar ge woon even ideetjes opdoen en je lekker oriënteren op wat het modebeeld en de kleuren gaan worden." Miijam verzorgt zelf de hele inkoop met de bijbehorende staaltjes, en is bo vendien ook heel regelmatig in de zaak aan te treffen. "Zo weet ik precies wat de wensen van m'n klanten zijn. We ha ken daar altijd snel op in, vandaar dat er naast de bestaande seizoenscollecties ook wekelijk 'hot items' bijkomen." Succesformule Als de nieuwe collecties binnenkomen is alles afgestemd ojd de kleuren van de kleding: bijoux, ceintuurs, tassen, spe ciaal voor Boutique Uno in Italië ge maakte schoenen en gympen, en zelfs shawls en "beenmode". Die formule is een grandioos succes gebleken en dat is dan ook de hoofdreden waarom de boutique nu "een deurtje verder" is ge gaan. "De oude lokatie was echt veel te klein geworden om onze collectie mooi te kunnen presenteren," aldus Mirjam Grift. Vanaf heden heeft Boutique Uno de klanten dan ook heel wat meer te bie den. De nieuwe winkel, op een van de Mirjam Grift in de nieuwe zaak aan de Zuidpromenade. schitterendste lokaties van Hartje- Zuid, heeft een oppervlakte van ca. 95 meter en is dus heel ruim van opzet. De boutique is efficiënt ingericht en voor zien van de nieuwste snufjes op het ge bied van modepresentatie. "Maar toch hebben we bewust geprobeerd het oude vertrouwde gezellige sfeertje erin te houden." Grotere maten Boutique Uno gaat nu ook het accent leggen op de wat grotere maten. Die zijn er - door ruimtgebrek - tot nu toe een beetje bij in geschoten, aldus Mir jam Grift, "terwijl er juist steeds meer behoefte aan is." Vanaf nu is er dus vol op chique, sportieve, betaalbare, mo dieuze kleding, ook in maat 46. Tot april blijven er dagelijks nieuwe items bijkomen. Wie een kijkje in de nieuwe boutique wil nemen is morgen en overmorgen - donderdag 26 en vrij dag 27 januari, van 11.00 tot 21.00 uur - hartelijk welkom tijdens het "open huis" aan de Zuidpromenade 5 (tel. 17009). r

Soester Courant | 1995 | | pagina 7