5 |Dit vind je nergens, het is uniek" e, iA de bedstee Claudia wint nieuwe auto ames in het Oranje Comité Nieuwe protesten van VSB tegen asverstrooiing Storingen in verband met werkzaamheden van REMU SUPERKOOPJES WOENSDAG 1 FEBRUARI 1995 Lig VEN amei\ Anneke Vestering groot in creativiteit Medewerkster van Drogisterij Sukking Mevrouw Nijs, Pley en Viersen NU VERS GEBAKKEN BIJ UW EIGEN BAKKER: DR. MOERMAN BROOD Dr. MOE Brood, en Banketbakkerij A. Tammer KORFBAL KVO lijkt niet meer te stuiten Kerkdiensten Medische dienst Botsing op Kampweg Spullen ter waarde van tien mille uit schuur gestolen Wie vergelijkt leest de Soester Courant Laatste restanten wintermode halve prijzen of minder. Rokkenvanaf 39.- Pantalonsvanaf 49.- Blousesvanaf 29,- PakjeSvanaf 125,- Jumpersvanaf 55,- Oude voetbalkantine nu onderdak van Certus Technology B. en W. komen in Soesterberg praten Ons Kent Ons 1 Mei 1940 Agenda °p^aven voor de I Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 eweldig ia. Een in hóog-f liefst 30 rieel- ol vanden akt, zo- kunnen iet inte- ogelijk- draad iktische Over het algemeen wordt een za terdag gebruikt voor diverse huis-, en keukenklusjes. Ook veel Svtijakelende mensen, kennelijk [moet voor het begin van de nieuwe HnË alles weer worden aange hold* De Rademakerstraat was af gelopen zaterdag dan ook vol met 'deze en soortgelijke mensen. [Opvallend was dat juist op zaterdag de Bjrjgierplaatsen voor Restaurant de |Tuin vol stonden. Binnen liepen dames fin lange witte jassen, besmeurd met verf in alle kleuren. Centraal stond mw. An- neke Vestering, met haar echtgenoot ^eigenaar van Brasserie dé Tuin en gaf ^hier endaar aanwijzingen aan een vijf- tiental dames en één heer, die druk be- izig waren met zagen, schilderen, teke- jnen. 'Vandaag is het een ééndags- iworkshop waarin we Amerikaanse 'Mailboxen, wandtableaux, dienbladen op een originele wijze leren te be ffen. Dit stuk creativiteit heb ik ouden in de tijd dat ik als kleu- IKjgSÈf met de peuters bezig was. Ik ont dekte dat juist hierin veel mogelijkhe den zaten om zelf iets moois te maken. HHt het restaurantwerk en mijn gezin snooot en twee kinderen en ver- hond niet) had ik tijd om mij HB&i verder te bekwamen. Dat doe ik nu ^'ongeveer een jaar of tien en het gjpjfpiteeds beter en mooier worden. In het begin kwamen er een stuk of vijf op dagen, maar nu moet ik vaak nee zeg gen pmdat het vol is. Het is een mon- d-op-m ond reclame geworden en de deelnemers komen uit alle windstreken van [Nederland. Vandaag tekenen en schilderen we afbeeldingen als bijvoor beeld eenden, bloemen, een fruitmand enz op voorwerpen die de deelnemers kunnen uitkiezen. Sommigen hebben zelf iets meegenomen om dat thuis te kunnen gebruiken. Waarom die men sen hier op af komen? Dat moetje hen zelf maar vragen en als je het niet erg vindt dan ga ik weer verder', aldus de al tijd Bbezige Anneke Vestering. Een vrouw die haar sporen in dit stuk creati viteit heeft verdiend in aquarelleren, bloemschikken, kerstversieringen ma ken en straks met Pasen haar bekende Paasshow. Veelzijdig Ook is zij bekend als verslaggeefster in het fadioprogramma Rondje Soester berg van Radio Soest. Een veelzijdige vrouw die haar sterke emoties heel goed in een stuk creativiteit kan verwerken. Aan een tafel zat mw. Lize van den Burg uit De Koog en dat is inderdaad het eiland Texel. 'Een jaar of vier gele den hoorde ik bij toeval van mijn vrien din uit Aalsmeer van de workshops van Ahneke. Om helemaal van het eiland hier naar toe te komen, wel dan moest zij wel wat aanbieden. Sinds die tijd be zoek ik al haar work-shops. De work shops van Anneke vind je nergens, die zijn uniek. Je leert hier in één dag zoveel fijne dingen en dat gecombineerd met een enorme goede verzorging in koffie, thee en een drie gangen maaltijd. Maar ook de gezelligheid en die sfeer, dat moetje beleven. Ik drijf op mijn eiland een Engelse Pub, een klein gezellig ca feetje. Vandaag heb ik een wandtableau gemaakt met naast versieringen het woord welkom. Dat hangt straks naast de ingang van mijn zaak. Zo'n dag als vandaag is voor mij even er helemaal er uit zijn. Met vriendinnen dit stuk ont spanning te beleven, daar kan ik maan den op teren. Eigenlijk ben ik stom om er zoveel ophef van te maken, want straks komen ze allemaal en dan kan ik buiten blijven staan. Maar ook daar zal Anneke wel iets op weten. Dat mens is zo veelzijdig, dat houd je niet voor mo gelijk. Ze heeft een kunsttalent waar we zuinig op moeten zijn. Ze zullen mij met de regelmaat van de klok hier in het ge zellige restaurant en het mooie dorp Soesterberg terugzien', aldus de Texel se mw. van den Burg. Tegen vijf uur 's middags vertrokken de vijftien gasten na een dag vol plezier en gezelligheid en allemaal met een kunstwerk onder de arm. Anneke Vestering: 'Zaterdag 4 fe bruari en donderdag 16 maart is er van 's morgens negen tot 's avonds vijf weer een work-shop. Er zijn nog een paar plaatsen over, dus men is welkom. Ook als men geen enkel tekentalent heeft, gaat men 's avonds met een eigen ge maakt kunstwerk naar huis. Geïnteres seerden kunnen mij bellen tel. 03463-51273 of een fax naar 03463-51868'. En weg is ze weer, want het restaurant eiste'nu al haar aandacht. Ook hierin kan men zeggen: waarin een klein dorp als Soesterberg toch maar weer groot kan zijn. De winkel van Drogisterij Sukking daverde een week geleden op haar fundamenten toen Claudia van - Wankum (21), medewerkster van deze winkel, via de telefoon hoor de dat zij de hoofdprijs had gewon nen in de Universo prijsvraag. Onder alle Nederlandse drogisterijen was deze prijsvraag uitgezet om in ge schreven tekst, foto en tekening duide lijk te maken waarom juist dat stuk he- ren cosmetica zo goed is. En Claudia [£eft dat uitgepakt in heel wat moge- |kheden, voorzien van daverende gzinnen en dat alles verpakt in fel ;eel gekleurd glanzend papier. Toen ar via de telefoon bekend werd ge maakt dat ze de hoofdprijs had gewon nen, was ze uiteraard in alle staten. Er ger nog, ze had zelfs recht op twee prij zen. Maar ze moest een keuze maken: of een kleuren televisie of een Renault Twin- go. Die keus was voor Claudia niet moeilijk. Afgelopen vrijdagmiddag was het zover. De blauwe Renault Twingo stond voor de winkel van Drogisterij Sukking en werd onder vrij veel belang stelling aangeboden door de heer De Graaf, directeur van General Cosme- tics. Zaterdag nam Claudia een vrije dag om haar nieuwe aanwinst uit te pro beren. 'We zijn het met elkaar eens ge worden. Ik hou van haar en zij van mij', aldus Claudia. 1304 _iet Oranje Comité heeft in zijn gelederen de dames Nijs, Pley en Viersen. Zij verzetten bergen werk, zoals financiën, notulenver- slagen en het contact met de aan gesloten verenigingen. «Ze zouden heel graag versterking willen ■hebben van uiteraard enkele dames om F de toenemende inzet het hoofd te kun- f nen bieden. Naast de vijf heren hebben I zij een grote en positieve inbreng in het I geheel. Dank zij toestemming van de P gemeente zijn ze nu al bezig om de te houden collecte begin april in goede ba- j nen te leiden. De oude getrouwe groep gaan ze binnenkort weer benaderen voor het belangrijke werk. Ook het j Oranjeboekje speelt daarin een grote rol. Deze keer wordt het een prachtig exemplaar op A4-formaat. Ook willen de dames de leus 'geef het Oranje Comité de vijf meer bekend heid geven. Dat bedoelen ze letterlijk in een directe steun en figuurlijk door vijf gulden te storten op giro 159009 ten name van het Oranje Comité Soester berg. Met hun mannelijke collega's staan zij er voor om het feestelijk geden ken dat men 50 jaar geleden werden be vrijd, van donderdag 28 april tot en met zondag 7 mei elke dag te vieren. Ze zijn van mening dat dit gedenken recht heeft om het zo mooi mogelijk te vieren. "Laten we hopen dat alle ouderen en hun kinderen een bevrijdingsfeest zul len meemaken die hen nog jaren lang zal heugen," aldus de drie dames van het Oranje Comité. Ze zijn bereikbaar via de telefoonnummers 52227, 51612 en 51931. Nieuw in het assortiment van uw bakker: Dr. Moerman Brood. Een (h)eerlijk brood dat uit puur natuurlijke ingre diënten is bereid. Uw bakker maakt op ambachtelijke wijze het Dr. Moerman Brood. Kom dat maar eens proeven; zo'n ouderwets lekker brood. DAT SMAAKT GEZOND! DR. MOERMAN BROOD IS VERKRIJGBAAR BIJ: Veldm. Montgomeryweg 3 - Telefoon 51236 Buys Ballotlaan 13 -Telefoon 51611 Het vlaggeschip van KVO is goed op weg om het kampioenschap binnen te halen en weer op districtsniveau te kun nen spelen. De wedstrijd tegen Ter Leede was de achtste overwinning op rij. KVO werd door het Leerdamse Ter Leede op geen enkele wijze in moeilijk heden gebracht. De rust ging in met de stand 2-10 in het voordeel van KVO en de eindstand was uiteindelijk 4-18. Doelpunten werden gescoord door Sit- ty Vissia, Jaap van de Hoek en Rob de Peuter (ieder vier), Wietze Hoekstra (3), Petra Jansen (2) en Moniek van de Hooff (ij. Overige uitslagen: Arena 3-KVO 3 10-8, SKF 4-KVO 4 10-11, Fortissimo 8-KVO 5 7-14, KVO Al-Altius Al 2-6, KVO A2-Altius A2 8-5, Unitas C3-KVO Cl 12-3, KVO Dl-Doorn Dl 4-2, Arena El-KVO El 5-5. Zondag 5 februari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 zie geref kerk GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. J. van Marion, mmv koor uit Vlaardingen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 mevr. Alice Visser Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplien 10, tel. 51700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. Twee auto's zijn vrijdagmiddag bescha digd als gevolg van een aanrijding op een kruising van de Kampweg. Een 6 I-jarige Soesterberger zag een 27-jari- ge inwoner van Bunnik over het hoofd toen hij de kruising op reed. Uit een schuur aan de Christiaan Huy- genslaan is voor ongeveer tienduizend gulden aan spullen gestolen. De inbre kers namen onder meer een hengel ter waarde van 2.400 gulden mee. Verder verdwenen een tweede hengel, diverse visartikelen en electrische gereed schappen, waaronder twee boormachi nes, een decoupeerzaag, een raat en een graveermachine. De Vereniging Soesterbergs Be lang (VSB) heeft andermaal schriftelijk geprotesteerd bij de ge meente Zeist tegen asverstrooiing door begrafenisonderneming Mo- mento Mori. Op een terrein van ongeveer zestien hectare en vlakbij Soesterberg pleegt deze begrafenisonderneming as van na bestaanden uit te strooien tot een maxi mum van 2200 kilo per jaar. In '1992 heeft de VSB voor het eerst en met suc ces hiertegen geprotesteerd. De ge meente Zeist trok daarop de vergun ning in, mede doordat een dergelijke massale verstrooiing van negatieve in vloed is op de bodemgesteldheid. Mo- mento Mori ging hiertegen bij de Raad van State in beroep en kon bedingen dat zij per jaar op dat terrein toch nog ruim 300 kilo mocht strooien. Aangezien uit onderzoek is bewezen dat ook een verstrooiing van zelfs 300 kilo enerzijds in strijd is met het milieu beleid en het anderzijds een negatieve uitwerking blijft houden op het aldaar gelegen bosterrein, meende de VSB hiertegen met kracht te moeten protes teren. Zij acht dat de uitstrooiïng, juist in het bosterrein waar veel Soesterber- Rademakerstraat 11-13 Soesterberg Telefoon 03463 - 5 18 45 <öiwr y o Bij veel Soesterbergers is het vrij riante clubgebouw van de voetbal vereniging Soesterberg aan de Sterrenbergweg nog wel bekend. Vanwege interne moeilijkheden ging deze vroeger zo goed bekend staande vereniging failliet. Lange tijd stond het gebouw leeg, met al le gevolgen van dien. Ondeskundi ge illegale slopers maakten er een spookhuis van. Eind 1993 ver scheen een aannemersbedrijf en verbouwde het spookhuis binnen een half jaar tot een hypermodern ingericht kantoorgebouw. In april werd het opgeleverd en kreeg het zijn bewoners: Certus Technology. Eigenaars zijn dhr en mw Bruinsma uit Hoogland. In 1989 begon dhr. Bruins ma als zelfstandig ondernemer in de de tachering. Later werden er ook compu ters en aanverwante zaken verkocht. Medio 1992 moest mw. Bruinsma in het bedrijf assisteren om aan de toene mende vraag te kunnen voldoen. Om dat de techniek niet bleef stilstaan kwam de vraag naar snelle modems, een apparaat om data en faxen te ver zenden met de computer. Van dit pro- dukt maakten zij hun specialisatie en binnen de kortste keren kwamen zij handen tekort. Momenteel telt het bedrijf acht mensen die alle zeilen moet bijzetten om aan de bestellingen te kunnen voldoen. Elke dag eisen inkoop, verkoop, administra tie, verzending en voorraadbeheer, technische support en technische dienst alsmede relatiebeheer de volledige aan dacht van het achttal. De modems wor den ontvangen uit Taiwan en de Ver enigde Staten om daarna doorverkocht te worden aan de dealers en grote be drijven in Nederland. Elk nieuw pro- dukt wordt eerst door de eigen dienst uitgebreid getest. Het bedrijf staat be kend om zijn goede service en snelle le vering. Primair wordt verkocht aan dealers. Er is een klantgerichte verkoop per telefoon met een uitstekende sup port. Het bedrijf staat garant voor een uitgebreid assortiment met kwalitatief hoogwaardige produkten. Niet voor niets worden zij 'de modem specialist' genoemd. Het is weer bewe zen dat men binnen vijf jaar een eigen en zeer renderend bedrijf kan opbou wen. Voor Soesterberg een aanwinst en een parel aan de Sterrenbergweg. gers plegen te wandelen, in strijd is met de goede normen en zeden. Het was voor haar redenen om de gemeente Zeist andermaal hierop te moeten wij zen met het verzoek een hernieuwde procedure bij de Raad van State op te starten ten dienste van het behoud van een prachtig stuk natuurgebied. Het is bekend dat ook de gemeente Zeist een eigen onderzoek heeft ingesteld en op grond daarvan met bezorgdheid de voortgaande verstrooiing gadeslaat. Een ambtenaar van de gemeente deel de desgevraagd mede dat zij een her nieuwde procedure tegen Momento Mori zullen opstarten. Het voltallige College van Burge meester en Wethouders van de ge meente Soest, bestaande uit Neks Blommers, Pieter ten Hove, Ries van Logtenstein en burgemeester Hans de Widt, komt op woensdag 15 februari naar Soesterberg. In de grote zaal van het Dorpshuis hebben particulieren en verenigin gen van 20.00 tot 22.00 uur de kans om hun vragen en opmerkingen aan het college voor te leggen. Voor de pauze kunnen vragen worden ge steld, die zo mogelijk direct worden beantwoord. Na de pauze kan men persoonlijk met één of meer leden van het college spreken. Geen televisie, voor een beter beeld. Dat was de eerste reactie van de REMU in Soest. Er waren nogal wat klachten binnen geko men met de vraag waarom bijna el ke morgen zowel het radio- als het tv-signaal van de centrale antenne inrichting (cai) buiten gebruik was. Myijam Bakker-Boone van de REMU "De tv-beelden worden van Amers foort naar Soest en Soesterberg via ka bels aangevoerd. Om bepaalde afstan den worden ze via versterkers verder geleid. Uit reacties bleek dat de tv-sig- nalen in Soesterberg vrij slecht werden ontvangen, in het bijzonder die van de kabelkrant. Dat was voor ons redenen om mede in het kader van preventief onderhoud, deze versterkers uit circa 1978 eens goed te controleren. Het bleek dat ze allemaal vernieuwd moes ten worden en dat is de vorige week ge beurd." "Uiteraard kun je de vraag stellen waar om juist in die week. In feite kan het nooit want iedereen heeft zo zijn eigen favoriete programma's. We hebben ge tracht het zo snel mogelijk op te lossen. Voor eventueel ongemak onze veront schuldigingen. We hadden dit vooraf wel via de media gemeld, maar mogelijk heeft men het over het hoofd gezien." Een wekelijkse column van of over een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: wijlen dhr. K. Pastunink, Plesmanstraat 37. (In de Soesterbergse Courant van 11 ja nuari j. I. stond te lezen dat in 1950 dhr. K. Pastunink uit Indië terugkeerde. De ze Kees Pastunink was een rasechte Soesterberger en bij velen bekend. Ik had de eer om een jaar geleden zijn me moires met betrekking tot de oorlogsja ren te mogen noteren. Bij deze maak ik u gaarne deelgenoot van enkele van zijn belevenissen.) Samen met zijn vrouw woonde hij in de wijk Ons Belang, gebouwd voor officie ren van het Nederlandse leger. Ook Kees Pastunink was militair. Bij de mo bilisatie werd hij opgeroepen en gele gerd bij Ypenburg, ter bescherming van het vliegveld. Op 10 mei 1940 werden bij de Duitse inval hier parachutisten gedropt. Kees Pastunink raakte betrok ken bij hevige gevechten tegen deze Duitse parachutisten. Op een gegeven moment werd hij, samen met enkele tientallen collega's, krijgsgevangen ge maakt en opgesloten in een boeren schuur. Kees Pastunink was echter geen man die het hier bij liet zitten. Hij zweepte de groep op en het lukte hen om uit te breken. Onder zijn leiding ge lukte het om de Duitsers te ontlopen en zodoende aansluiting te vinden bij Ne derlandse eenheden. Hier werden ze weer van wapens voorzien en konden zij opnieuw deelnemen aan de strijd, totdat het Nederlandse leger capitu leerde. Na de capitulatie keerde hij terug naar Soesterberg. Zoals vermeld was Kees geen man die het erbij liet zitten. Zo kwam hij terecht bij het Soesterbergse verzet. Deze groep viel onder de ver zetsgroep Zeist, waar Piet Top com mandant was. De plaatselijke comman dant van Soesterberg was dhr. A.A.H. Preusser en plaatsvervangend com mandant dhr. Binnenweg. Zijn verzets activiteiten waren divers en zeker niet ongevaarlijk. Dhr. Pastunink: 'We hadden Joodse onderduikers in huis. De Duitsers kre gen daar lucht van en ik werd getipt dat we wellicht een huiszoeking zouden krijgen. Ik vertelde de onderduikers hoe ze bij onraad door het zolderraam over de daken konden vluchten. Op een gegeven moment werd er aangebeld, Duitsers, huiszoeking! Ik schreeuw naar de Joden dat ze moesten vluchten. In plaats daarvan komen ze met de han den omhoog de trap af gelopen. Ze werden ingerekend en ik moest ook mee. Ik vertelde die Duitsers dat ik eerst nog even moest plassen. Op het toilet wrong ik mij door het wc-raampje en kon zo ongezien wegkomen'. In plaats van Kees werd zijn vrouw door de Duitsers meegenomen. Kees dook onder en na een tijdje werd zijn vrouw losgelaten. Toen het voorval in de ver getelheid raakte, keerde Kees weer te rug en nam zelfs weer onderduikers in zijn huis. Springstof Een andere keer dat hij door het oog van de naald kroop was tijdens een transport van springstof. Hij wikkelde deze springstof in papier en bond dit pakje op de bagagedrager van zijn fiets. Onderweg zag hij twee Duitse soldaten op de weg staan. Alsof er niets aan de hand was, reed Kees hen gewoon voor bij. De Duisters blaften dat hij moest stoppen. Denkend aan zijn lading ach terop de fiets was het gehoorzamen of vluchten. Hij zag dat vluchten geen zin had en ging naar de Duitsers. Ze wilden de fiets van hem hebben. Koelbloedig haalde hij het pakje van de bagagedra ger en gaf zijn fiets aan de Duitsers. Heel rustig liep hij daarop met de springstof onder de arm weg, 'de niets- beseffende Duitsers achterlatend met zijn fiets. De springstof heeft hij daarna inder daad gebruikt. Luisteren we naar wijlen dhr. Pastunink: 'Eind 1944 kregen we opdracht de spoorlijn tussen Amers foort en Utrecht op te blazen. De Duit sers evacueerden de gevangenen uil Kamp Vught per trein naar Duitsland. Daarom moest de spoorlijn worden op geblazen voordat de trein gepasseerd was. Aangezien we weinig tijd hadden, stelde ik de springlading met tijdklok alvast thuis in. Met deze op scherp staande lading achter op de fiets gebon den, reed ik richting Soestduinen. Ik had dé tijd zodanig ingesteld, dat ik geen moment kon verliezen of anders werd ikzelf opgeblazen. Bij de spoorlijn gekomen moest ik een kuil in het grind graven, om zo de lading onder de rails te kunnen plaatsen. Terwijl ik hiermee be zig was, zag ik ineens een man van de spoorwegbewaking naar mij kijken. Hij was kennelijk bang om door een 'parti- san' te worden neergeschoten en deed of hij niets zag. Hij liep zelfs van me weg. Ik was net op tijd klaar want in de verte zag ik de trein al aankomen. Om te zien of de explosie wel het juiste resul taat zou hebben, bleef ik vlakbij wach ten. Het werd een enorme ontploffing, zand en grind vlogen mij om de oren. De spoorlijn was zodanig vernield dat er geen treinverkeer meer mogelijk was. Daarna wist ik door het bos te ontko men'. Tijdens de bevrijding hielp hij de Cana dezen bij het ontwapene'n van de Duit sers. Niet lang daarna vertrok hij naar Indië, om daar dienst te doen bij het KNIL. Hij was daar onder andere chauffeur van een officier. Als opval lende feiten noemde hij de twee keer dat hij als chauffeur van een jeep van wege roekeloos rijden over de kop sloeg, zonder zelf een schrammetje op te lopen. In 1950 keerde hij in Soester berg terug. Epiloog Kees Pastunink zag zijn aandeel in het verzet als vanzelfsprekend en wilde niets weten van heldendom of iets in die zin. Toch was hij ietwat verbitterd om dat hij en vele anderen met hem, nooit de erkenning hebben gekregen voor het vele verzetswerk wat zij hebben gedaan. Onlangs is dhr. Pastunink overleden. Opdat wij niet vergeten... R de Mos *agenda:tel. 512521 Donderdag 2 februari 20.00 Oranjecomité, Dorpshuis 21.00 Recreantenbadminton Banning- hal Vrijdag 3 februari 18-21 Chemokar, Buys Ballotlaan 20.00 Bingo Vios, Hoeksteen Zaterdag 4 februari oud papier-aktie Buijs Ballotlaan 09.00 workshop, de Tuin 20.00 feestavond vogelver., Sterren- berg 20.45 KVO 1-Telstar 1, Banninghal 21.00 Opwarmavond Carnaval, Bar Ti me Out Maandag 6 februari 12.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest tot 22.00 avondvliegen heli's Dinsdag 7 februari 10.00 Spreekuur dienstencentrum, Drie Eiken Woensdag 8 februari 20.00 Praten met B. W., Dorpshuis

Soester Courant | 1995 | | pagina 11