OP 'X 1 ACTUEEL! Pim Jonker: 'Hier in Soest moet je de slag om de gunst van het publiek elke dag opnieuw leveren...' Kleurr Soest 50 jaar geleden 'Van Dolle Dinsdag tot het Blikken Tijdperk' Particuli nieuw ki VAKG. WOENSDAG 1 FEBRUARI 1995 SOESTER COURANT Directeur van C-drie vertrekt naar Den Haag Jacques Janssen opvolger Jonker bij C-drie PAGINAJ WOENSDAG Daltonschc Inbrekersduo in de kraag gevat De Soester Duinen ONBEPERKT DTïïTTTl Opening mo Brutale tasje aan Varensti woensdag 1 februari 1995 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST Het einde van een tijdperk. Zo kan het vertrek van Pim Jonker als di recteur van C-drie, het cultureel centrum van Soest, misschien nog het best omschreven worden. Jon ker (39) is per 1 februari benoemd tot directeur van 't Paard in Den Haag, een cultureel centrum dat niet alleen aanzienlijk groter is dan C-drie, maar ook "cultureler": geen horeca, geen cursussen, maar wel volop muziek, theater, film, beeldende kunst en literatuur. Dat komt meer tegemoet aan zijn per soonlijke voorkeur en zijn "sensa tiezucht". Het lijkt veel langer, maar uiteindelijk is Jonker nog geen drie jaar het "gezicht" van C-drie geweest. Om precies te zijn: twee jaar en tien maanden geleden werd hij aangesteld als directeur van het wat zieltogende culturele centrum in Over- hees. Dat hij nu al vertrekt is volgens hem voor niemand een verrassing. "Ik had gezegd dat ik wel drie jaar zou blij ven. Nou, dat is het toch bijna gewor den." Voor zijn komst naar Soest was Jonker artistiek leidey van het Amsterdamse theater De Brakke Grond en daarvóór "programmeur" bij het Shaffy-theater in de hoofdstad. Hij rolde het theater vak in toen hij - na een korte studie bio logie ("ik wilde eigenlijk dierenarts worden") - algauw tabak had van "al dat gestudeer", overstapte naar de kunstacademie en stage liep bij de thea terschool. De laatste jaren was hij op freelance-basis nog verbonden aan de Balie, waar hij een live magazine mee- produceerde en presenteerde: "een beetje a la Soestand hier." In zekere zin vertrekt hij op het hoogte punt van zijn carrière in Soest: C-drie zit weer in de lift qua bezoekersaantal, de organisatie en de accommodatie zijn sterk verbeterd en voor het voortbe staan van het centrum hoeft - voorlo pig? - kennelijk niet meer gevreesd te worden. Toen hij kwam was dat anders, want vooral de theater-functie van C-drie kwam nauwelijks uit de verf. Gelukt "Toen ik begon was er eens in de twee weken een theatervoorstelling, nu zijn het er - alles bij elkaar - twee per week. Dat was het doel dat ik me gesteld had. Het theater voor volwassenen liep niet. Toen ik hier kwam dacht ik: óf we schaffen de boel af, óf we zorgen dat we regelmatig meer publiek gaan trekken. Dat is gelukt. De laatste tijd zitten we niet meer met tien man in de zaal, zoals vroeger nogal eens voorkwam. Het be zoekersaantal steeg vorig jaar naar 4000 en als de trend van dit jaar zich tot december doorzet komen we uit rond de 8000." "Wat hem deugd doet is dat daarmee wordt onderstreept dat de cultuur-tak van C-drie wel degelijk zin heeft. "We hebben de enige goed geoutilleerde theaterzaal in Soest. Ook het Soester Muziekgezelschap, de Muziekschool en het amateurtoneel treden hier nu op. Het kindertheater liep altijd al goed, de cursussen ook, en de horeca bleef op z'n minst op peil, werd zelfs jaarlijks beter." De "redding" van C-drie is volgens hem vooral te danken geweest aan de finan ciële ruimte die hij kon creëren binnen het budgetcontract met de gemeente. Daardoor kon de theaterzaal verbouwd worden en de interne organisatie verbe terd, al leverde het personeel van C-drie tegelijk ook bijna een hele func tie in. Niet iedere medewerker beefl daarover staan juichen, zoals hij beseft. "Er moest harder gewerkt worden, ook vaker 's avonds, en dat werd niet ge compenseerd." Privatisering is theorie De makke van C-drie was volgens hem dat er altijd veel geld in ging zitten, maai dat de output - "het produkt" - betrek kelijk gering was. "De nieuwe theater zaal is vorig jaar net op tijd gerealiseerd, denk ik. Als ik het dit jaar had voorge steld was het er vast niet van gekomen. Het budgetcontract loopt binnenkort al en door de komende bezuinigingen zal het allemaal wel een stuk krapper wor den. Maar door de nieuwe opzet is het heel moeilij k om C-drie nog af te stoten, zoals je hier en daar wel hoort, want dat is dan pure kapitaalsvernietiging." Pri vatisering van C-drie is volgens hem al leen maar theorie'. "Het gebouw is praktisch onverkoopbaar, ondanks de mooie zaal. Bovendien: de gemeente heeft het zélf zo neergezet; ze moesten er toch wat mee toen het als wijkcen trum mislukt was." Of Jonker bij C-drie zijn ei kwijt kon is maar de vraag. "Van huis uit ben ik al tijd meer geïnteresseerd geweest in een andere vorm van cultuur, die hier in C-drie te weinig te zien is. Wat mij be treft hoeft het niet zo populair. De filo sofie bij het Shaffy-theater, waar ik m'h leukste tijd heb gehad, sprak me altijd wel aan: het theater is er in de eerste plaats voor de maker zelf, niet voor het publiek. Shaffy was natuurlijk elitair. De opvolger van Pim Jonker als di recteur van C-drie is inmiddels be kend. Het is de 43-jarige Jacques Jansen, sinds elf jaar directeur van 't Klooster, het centrum voor kunst zinnige vorming in Harderwijk. Met 1300 cursisten is het een van de be kendste centra op dit gebied. Jans sen treedt per half mei fulltime in dienst van C-drie. Binnenkort gaat hij op parttime-basis al in Soest aan de slag. We hebben er ooit een groep gehad die pertinent weigerde om teksten uit het hoofd te leren, want dat vonden ze on natuurlijk. Ze lazen dus gewoon vooi vanuit hun tekstboek, en eigenlijk geel ik ze wel gelijk. Als het in het theater om de werkelijkheid gaat is een acteur die twee uur lang uit z'n hoofd staat te ore ren natuurlijk belachelijk..." Minder populair In Soest zou zoiets ondenkbaar zijn, geeft hij toe. "Maar als ik het voor het zeggen had zou ik liever wat minder po pulair theater willen en kiezen voor de overgangsvormen tussen theater, beel dende kunst, muziek en dans. Zelfs Ju les Deelder, Paul Haenen en Ivo de Wijs - mijn smaak is het eigenlijk niet. Ol neem zoiets als de Gijsbrecht, die ze nu weer in een nieuw jasje hebben gesto ken. Dat moetje toch niet meer opvoe ren. Het heeft z'n tijd gehad en ik vind het sowieso niet zo'n best stuk." C-drie biedt eigenlijk geen plaats voor "het experiment", maar dat wist hij van tevoren. Jonker kwam ook naar Soesf omdat hij zich wilde bekwamen in de meer beleidsmatige aspecten van het theater: de financiën en het personeels beleid. Maar zijn "inhoudelijke" over tuiging heeft hij nooit prijsgegeven en dat zal ook bij 't Paard in Den Haag niet gebeuren. "Ze hebben me juist daarom benoemd." Over het culturele klimaat in Soest is hij overigens niet ontevreden. "Er is veel gebeurd. Ik was niet speciaal aange trokken om C-drie in stand te houden, maar er is veel gerealiseerd waarvan ik denk: dat is goed voor C-drie. Wat de kunstzinnige vorming (de cursussen) betreft: dat is een heel ander proces. Het gaat veel langer duren om dat kwa litatief te verbeteren en ik weet niet of ik daarvoor de juiste directeur zou zijn. Het is veel moeilijker om daarin te snij den. Als de cursussen kostendekkend en commerciëler moeten worden, wor den ze tweemaal zo duur en krijg je de helft minder bezoekers. En anders kom je algauw op het terrein van de Volksu niversiteit, wat ik altijd heb willen ver mijden." Dood punt i Na de zomer zat Jonker eigenlijk op een dood punt. "Ik wist niet goed hoe het verder moest. Als het duidelijk was ge weest dat C-drie onder één dak terecht zou komen met Radio Soest of de bi bliotheek, zou ik me daarvoor zeker hebben ingezet. Maar we zijn daar al twee jaar over aan het praten: wel-niet- wel-niet, zo gaat het de hele tijd. Ik kan dat zelf niet beïnvloeden, want het is uiteindelijk een zaak van de gemeente en andere varianten zijn niet meer denkbaar." De verhuizing van Radio Soest naar C-drie lijkt inmiddels defini tief van de baan (die gaat vermoedelijk tóch naar de kelder van het gemeente huis), maar de eventuele verplaatsing van de centrale bibliotheek naar het centrum, eerder van gemeentewege af geblazen, wordt nu toch weer opnieuw bekeken. Is het dus een soort "vlucht-terug-naar- de-stad" iiie hem heeft doen besluiten uit Soest te vertrekken? Jonker: "Ach, in de stad valt de belangstelling ook wel eens tegen, al ben je meestal wel zeker van publiek. Dat komt wel opdraven. Hier in Soest moet je de slag om de gunst van het publiek elke keer op nieuw leveren." Hij heeft zich in Soest ook niet zozeer een cultuurmissiona- ris-op-het-platteland gevoeld - "er ge beuren ook heus wel leuke dingen" - maar van zijn nieuwe baan bij 't Paard (compleet met filmhuis, literatuur, popmuziek en allerlei evenementen) verwacht hij toch meer bevrediging van wat hij omschrijft als zijn "sensatie- zücht". "Ik kan er m'n ideeën beter kwijt, denk ik. Bovendien zijn er 175 medewerkers en er komen jaarlijks 120.000 bezoekers..." Andere gedachten Wat hem - missionaris of niet, en onver schillig of het in Soest, Amsterdam of Den Haag gebeurt - eigenlijk voor ogen staat, is dit: "Mensen confronteren met kunst en cultuur. De hele wereld is vorm gegeven, niet door God, maar door de mens. We realiseren ons nau welijks dat zelfs over de vorm van een tafel of een telefoon diep is nagedacht. Wat ik wil is mensen bewust maken van wat er om hen heen gebeurt, waardoor ze misschien op andere gedachten ko men. Dat maakt kunst en cultuur zo an ders dan de televisie, want die bevestigt alleen maar wat ze al weten..." Of zijn "missie" in Soest in dat opzicht na bijna driejaar enigszins succesvol en zegenrijk geweest is durft hij niet te zeg gen. "In C-drie zijn voor het eerst een aantal dingen goed gegaan, maar het ef fect moet nog zichtbaar worden en het moet verder uitgebouwd. Toch hoor ik hier en daar wel eens dat de mensen in C-drie iets gezien of gehoord hebben wat ze zich nog altijd herinneren. Als je de mensen er maar van kunt doordrin gen dat er in zo'n cultureel centrum iets wezenlijks te doen is..." Notities uit het oorlogsdagboek van Marinus Brouwer 26 Januari 1945 't Heeft opnieuw 's nachts gesneeuwd. Men zegt geschut gehoord te hebben. Een nieuw plakkaat verschijnt er aan de boom! Nu vraagt men vrijwilligers voor het spoorterrein te Amersfoort, 's Mid dags met Frans een boom naast ons huis voor de helft omgezaagd, 's Avonds de rest van het werk gedaan. Nieuws: volgens Radio Oranje is Ber lijn ontruimd! 27 Januari 1945 In de nacht van Vrijdag op Zaterdag zwaar geschut gehoord. In de middag het schuurtje naast ons met meneer B. weer wat gesloopt. De takken van de gesneuvelde boom bij elkaar gegaard en opgeborgen. Zo, we kunnen weer een paar dagen vooruit. 28 Januari 1945 Het heeft weer eens gesneeuwd. Na tuurlijk weer op melk uit geweest. Voor het eerst sinds twee weken eten we aardappels van de Hap-Hap. 29 Januari 1945 "Het gaat goed," zeggen de mensen. Toch gaan we maar op koolraap uit. 's Nachts komen er veel vliegtuigen over. Nieuws: aanstaande week krijgen we maar 125 gram brood. Maar beter nieuws is dat de Tommy's nog maar 125 kilometer van Berlijn afzitten! 30 Januari 1945 Dooi ingevallen. Het schuurtje naast ons nog maar eens verder gesloopt. Te gen een uur of acht werd er geschoten op mensen die nog op straat liepen. 31 Januari 1945 De Rijksdag komt vandaag bijeen. Wat zullen ze gaan doen? Uitslag: we vech ten door tot de laatste man. Alweer ka nongebulder gehoord. 1 Februari 1945 Gedurende de nacht komen er veel au to's door. 's Middags de was voor de zusters weggebracht, wat mij tweemaal eten opleverde. Ook bombarderen eni ge jagertjes de spoorbruggen. Er waait een flinke wind die de dooi sterk bevor dert. De politie heeft vorige week in de nacht van dinsdag op woensdag twee Amster dammers aangehouden, die hadden in gebroken in enkele caravans bij een re creatiecentrum aan de Birkstraat. De eigenaar had het tweetal zien wegvluch ten en waarschuwde de politie, die on middellijk de omgeving uitkamde. In een auto werd een 20-jarige man aan getroffen en even later kon de politie op de Zandlaan zijn 42-jarige makker aan houden. Bij een van de caravans had den ze al een tv-toestel naar buiten ge dragen. In de auto werd een andere tv aangetroffen. RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM gourmetten, steengrillen of fonduen 29,50 inclusief uigebreide garnituren en salades Bourgondisch Familiebuffet onbeperkt genieten voor slechts 29,50 p.p. Iedere laatste zondag van de maand, met rustige sfeervolle live-muziek. Bel en reserveerdan zit u zeker! Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 02155-12739, Fax 02155-25961 Regen is er in de overvloed gevalle Driesprong waren de regenboog te z niets met de val va ter te maken. De D de St. Theresiastrai mee aan het proje* Kop, Kleur'. Het betreft een lespr< Steunpunt Kunstzi: Eemland, dat in een weken wordt uitgevoi cundaire, warme en 1< komen allemaal aan b voelswaarde van klei van verf en verschille In de praktijk beteken lingen van alle acht werk gingen met verl van bekende schildert vens maakten. Die zul 9 februari te koop wo tijdens een heuse kun Kunstwerken De veiling is een initia De kans is groot dj zomer in Soest een dagverblijf wordt particulier initiatie Schat en Willy M kunnen bogen op e gebied. Schat was al nauw betr richting van kinderdag boot in Utrecht, waarv schermen nog steeds verricht. Willy Mol is g verstandelijk gehand woongroepen leven, ken met een kinderd het werk vertoont ve sten. Je werkt met men; met ouders en je moe ren." Het tweetal was in Am naar een geschikte rui niet wat het zocht. E: meeste, zo niet alle daj keistad een wachtlijst 1 verlegden ze hun grenzi gemeenten. Momente* Schat en Mol de moge Soest te beginnen. Bij langstelling kunnen ze ten met het kinderda naam Dodo zal krijger Het kinderdagverblijf z kinderen van nul tot De politie kreeg vori} nisch een melding binm tale tasjesroof, die w plaatsvond op de V< Soesterse die uit haar a daar aangesproken doe de jongeman, die haar het was omdat hij vol trein nog moest halen, antwoord niet af maar j de vrouw en maakte zie de voeten in de richtin weg. In de tas zaten o bankpasje en wat geld. 1 was: een tengere jongen meter lengte met lichtl gekleed in een kort bla Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 02155 - 93 459 93 460 BESLUITEN B. EN W. d.d. 24 JANUARI 1995 INGEDIENDE BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN ONDERWERP Stopzetten subsidie Rode Kruis Bouwen zonder vergunning Birk straat 133a Bezwaarschrift n.a.v. weigering bouwvergunning Parklaan 15. Bezwaarschrift namens dhr. en mevr. W. van Logtenstein-Dijkman n.a.v. illegaal bouwen/gebruik Parklaan 15. Bezwaarschrift namens mw. Dijkman van- Hoeven n.a.v. illegaal wonen Park laan 15. Aanschrijving illegale overkapping Wieksloterweg WZ 37c. Vaststellen definitief subsidie voormalige stichting CMD 1993 BESLISSING Afdeling Soest/Soesterberg van het Rode Kruis berichten dat subsidie m.i.v. 01-01-96 wordt ingetrokken. Het vrijkomende bedrag reserveren voor eventuele andere mogelijk heden voor het inzettén van vrijwilligers bij rampenbestrijding. Dhr. A.P.A. van Hofslot aanschrijven het zonder vergunning gebouwde ongedaan te maken conform concept-brief. Bezwaarschrift ongegrond verklaard; geen vrijstellingsverlening achteraf. a. Illegale bewoning maximaal 3 jaar gedo gen; hierna worden de dwangsommen ge- geïnd, b. illegaal bouwsel dient binnen 3 maanden afgebroken te zijn, zo niet, dan wordt be stuursdwang toegepast. Illegale bewoning garage/berging maximaal 3 jaar gedogen; in deze periode dient een andere oplossing te worden gezocht; na 3 jaar dient het gebruik in overeenstem ming met de bestemmingsbepalingen te wor den gebracht. Dwangsommen zullen na 3 jaar worden geïnd. Eigenaar perceel aanschrijving de overkap ping vóór 1 mei a.s. te verwijderen. Bestuurs dwang toezeggen. Subsidie 1993 AMW; f 614.519,-; SWOS: f 120.709,55; IVC: f 5.692,50; f 247,68 terugvorderen. BOUWPLAATS Amnestylaan 37 en 41 (95021) Apollo 74 (95019) Braamweg 86 (95022) Hildebrandlaan 2-2a (94557) Kerkstraat 17 (95018) Peter van de Breemerweg 7 (94576) Van Weedestraat 157 (95027) Walraven van Hallhof 38 (94551) Wieksloterweg O.Z. 83 (95024) Wieksloterweg W.Z. 39 (95020) Zuidpromenade 6 (95017) BETREFT INGEDIEND uitbreiden van 2 woonhuizen 17-1-95 plaatsen van een blokhut 16-1-95 uitbreiden van een slaapkamer op een bestaande uitbouw 17-1-95 verbouwen en splitsen van en kantoorpand met een woonhuis 19-1-95 verbouwen van een woonboerderij en het bouwen van een droogloop 16-1-95 uitbreiden van een wooffhuis 19-1-95 verbouwen van eèn appartement (wijzigen van de voorgevel) 19-1-95 veranderen van een dakkapel (wijziging verleende vergunning) 19-1-95 plaatsen van een hekwerk 18-1-95 bouwen van een garage/berging 17-1-95 aanbrengen van een luifel 16-1-95 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN AANVRAGEN EN ONTWERP-BESCHIKKINGEN Burgemeester en wethouders van Soest maken bekend, dat zij een verzoek om vergunning inge volge de Wet milieubeheer hebben ontvangen van: 1. Fa. De Jong en Zoon, voor het wijzigen van een roggebroodbakkerij/groothandel koek en biscuits op/in het perceel Verlengde Kolonieweg 3 in Soest. Het voornemen bestaat om positief te beschikken op de onder 1 genoemde aanvraag. Aan de desbetreffende vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere daarop betrekking hebben stukken liggen ter inzage van 1 februari tot 1 maart 1995 - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren. Gedurende deze termijn kan een ieder gemotiveerde schriftelijke bedenkingen tegen het ontwerp van de beschikking inbrengen bij het gemeentebestuur (Postbus 2000,3760 CA Soest). Deze worden mede ter in zage gelegd. Wanneer de indiener van bedenkingen daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk tegelijkertijd met de bedenkingen bij het gemeentebestuur worden ingediend. Een ieder kan ook mondeling in persoon of bij gemachtigde bedenkingen inbrengen op een openbare zit ting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtenwisseling. waarbij de vergunningaanvrager even eens wordt uitgenodigd. I' gelieve daartoe desgewenst vóór 22 februari 1995 een afspraak te maken. Beroep tegen de beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden ingesteld door degene die binnen de gestelde termijn bedenkingen heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de beschikking straks af wijkt van het ontwerp. Voor nadere inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 02155-93593. BOUWPLAATS Bosstraat 102 Gallenkamp Pelsweg 2a Heetakker 65 Heideweg 66 Koninginnelaan 99 Kooiweg 2 Lange Brinkweg 35 Molenstraat 105 Nieuwe weg 101 Smitsweg (ong.) Vedelaarpad 53 Verlengde Talmalaan 19 Winterkoning 23 Winterkoning 1, 11, 13/ Specht 2, 12, 14 Van Weedestraat BETREFT (94494) vervangen van een houten blokhut door een ge metselde berging (95014) uitbreiden van een bijkeuken (94587) dichtmaken van een patio (94471) plaatsen van een dakkapel (94424) plaatsen van een hekwerk (94407) vervangen van de bestaande bijgebouwen (94584) vergroten van een dakkapel (95011) bouwen van een houtopslag (94479) bouwen van een garage/bergruimte (94499) plaatsen van een reclamemast (94531) uitbreiden van een opslag-/'stallingsruimte (94583) bouwen van een garage (94543) bouwen van een tuinmuur (94521) verhogen van tuinmuren (93363) bbuwen van een gezinsvervangend tehuis, win kels, kantoren, appartementen en parkeervoor zieningen Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burge meester en Wethouders van Soest, Postbus 2000 CA, Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na deze publicatie worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VOORBEREIDIN GSBESLUIT De burgemeester maakt ter uitvoering van artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening be kend dat door de raad van de gemeente Soest bij zijn besluit van 19 januari 1995, nr. RB 95-03 en RB 95-04, bestemmingsplannen in voorbereiding zijn verklaard voor de gebieden die op de bij dit besluit behorende tekeningen in grijs zijn aangegeven en welke als volgt kunnen worden omschreven. 1. een perceel aan de Dorresteinweg, sectie G, nr. 8526 ged.: 2. het perceel Rademakerstraat 61. VERLEENDE VRIJSTELLING EX ARTIKEL 19 W.R.O. De gemeenteraad heeft vrijstelling verleend voor: het bouwen van een gezinsvervangend tehuis, winkels, kantoren, appartementen en parkeer voorzieningen op het perceel Van Weedestraat 139. Omdat de gemeenteraad in beroep de vrijstelling heeft verleend kan een ieder op grond van arti kel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht een beroepschrift bij de Arrondissementsrechtbank in Utrecht indienen. COMMISSIE VOOR DE BEZWAAR- EN BEROEPSCHRIFTEN De voorzitter van de Commissie voor de bezwaar- en beroepschriften bestemd voor de gemeen teraad maakt bekend dat deze commissie op vrijdagmiddag 17 februari 1995 in een openbare zitting de indiener van het hieronder vermelde bezwaarschrift in de gelegenheid stelt zich te doen horen. De zitting vindt plaats in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1. De op het bezwaarschrift betrekking hebbende stukken liggen in het Infocentrum voor belanghebbenden ter inzage op werkdagen van 08,00-17.00 uur. 15.30 bezwaarschrift van A. van Amerongen-Looyengoed tegen het besluit van de gemeente raad tot het niet nemen van een voorbereidingsbesluit voor een perceel, gelegen aan de Dorresteinweg, sectie G, nummer 2877. BELASTINGVERORDENINGEN De volgende belastingverordeningen zijn bij genoemd besluit goedgekeurd: - bij besluit van Gedeputeerde Staten van Utrecht van 16 januari 1995: "de Verordening tot 1 e) wijziging van de Verordening op de heffing en de invordering van af valstoffenheffing en de reinigingsrechten 1995", nummer 5650004/81; "de Verordening tot (2e) wijziging van de Verordening op de heffing en de invordering van af valstoffenheffing en de reinigingsrechten 1995", nummer 5650005/66. Deze belastingverordening ligt gedurende 8 dagen na deze publicatie voor een ieder ter inzage op de afde ling belastingen, Raadhuisplein 1 te Soest. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 19 januari t/m 25 januari 1995 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen. Perceel: Betreft: Luytenaarpad 28 1 prUnus Dorresteinweg 76 1 populier Reigerpad 25 1 berk Koninginnelaan 100 2 kastanjes Bartolottilaan 30 1 prunus en 3 bomen Noorderweg 13 i blauwspar Kornet 58 x conifeer Eigendomweg 79 1 conifeer Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling Groen en Mi- lieu, Postbus 2000, 3760 CA, Soest, telefoonnummer 93709. Dit besluit treedt in werking op 2 februari 1995 VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 19 januari tot 25 januari 1995 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Betreft: Groen v. Prinsterenstraat 32 1 prunus Lange Brinkweg 58 1 wilg Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunningen kunnen binnen zes weken na deze bekendma king schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de eemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. 6 Altijd vertrou APK Onderhoud Reparatie Erkend inbo goedgekeur Verkoop nie Particuliere Nijverheidsw H

Soester Courant | 1995 | | pagina 4