J M Ook contactlenzen? GOUDEN SNAAR's "BESTE KOOP" /gil UUR Nieuw: Rinus van Loon Hengelsport Schoonheidsinstituut Avant-Garde biedt schoonheid met langdurig resultaat Gratis op reis dank zij een prijs 1 V«t Steenhoffstraat 13a-15 - Soest - Telefoon 02155 -1 21 32 NIEUW BIJ WILLEM VAN OOSTEN Blaupunkt RTV 266 PAGIN^ WOENSDAG 15 FEBRUARI 1995SOESTER COURANT 1 HANDEL WANDEL I PAGINA 17 Panasonic NV-SD22EO BIJ DONKER IS VEEL TE ZIEN Voor al uw hengelsport benodigdheden, een goed advies en uitstekende service. Soesterbergsestraat 6-Soest-Tel. 02155-20319 Cursus basiskennis en computerboekhouden bij Inst. Zandbergen Zaak aan Soesterbergsestraat geopend Foto: goos van der wm Demonstratiedagen op 20 en 25 februari en 4 maart 'Funny-code' bij de Gemar Soesters krijgen Arke-cheque bij reisbureau Frits Gerth Magnetron gestolen uit snackbar Kleurenfoto's MONO rin het ritme van ons drukke be- staan vinden we nauwelijks tijd Ivoor ontspanning en rust. Tot na een zonvakantie blijkt dat de huid I vermoeid blijft, er vaal en futloos uitziet en de droogterimpeltjes veel te vroeg verschijnen. Maar wie eenmaal de weldaad van een schoonheidsbehandeling heeft on dergaan, weet hoeveel nieuwe energie dat oplevert! t.Bij het Soester schoonheidsinstituut Avant-Garde van Rie Krop, gevestigd aan de Jan de Rooystraat, staan per- rsoonlijke aandacht en perfectie cen traal. "Je komt hier lekker tot jezelf. Door de ontspannen sfeer knap je hele- maal op, waardoor je als herboren naar 1 buiten stapt. Elke behandeling wordt y toegespitst op persoonlijke wensen en op de conditie en de eigenschappen van jde huid." Het succes van schoonheidsinstituut f Avant-Garde is volgens haar gebaseerd op pure perfectie. Alles staat in dienst van "schoonheid met langdurig resul- taat". Rie Krop: "Schoonheid zit van binnen en van buiten, want dat straal je uit, het heeft niets met leeftijd te maken, maar alles met tevreden zijn met jezelf." Permanent make-up Permanent make-up is een zachte mi cro-tatoeage, waarbij gebruik wordt ge maakt van puur plantaardige en mine rale pigmentstoffen. Door de subtiele kleurkeuze, volmaakt afgestemd op de ondertoon van de eigen huidskleur, en de verfijnde opbrengtechniek is het nu mogelijk de lipcontouren te verbeteren, I de mond voller te laten lijken, de ogen sprekender en de wenkbrauwen fraaier. "Iedereen kan er daardoor verzorgd en JS 7 x 10 cm. fl. 0,49 9 x 13 cm. fl. 0,98 10 x 15 cm. fl. 1,10 1 uur fotoservice Superkwaliteit Mislukte foto's betaalt u niet 7 x 10 foto's in karton box. rSWiUem Vfan Oosten EBiL (CfSJJotoservice Soesterbergsestraat 57, Soest Tel. 02155-13109, fax 27269 van Weedestraat 147, Soest Tel. 02155 - 25942, fax 20726 Hamseweg 21IV, Hoogland "Beste koop" februari 1995 (Consumentengids) Blauwpunkt RTV-266 Normale prijs f 799,-, Gouden Snaar prijs Videorecorder met automatische koppenrei niger uitgevoerd met een nieuwe geruisloos super drive snelstart loopwerk en extra groot display. LCD-afstandsbediening met TV functies en Showview-programmering. Real time aanduiding, index-systeem en digitale tracking. voor televisie, video, camcorders, hifi-stereo, cd's voor persoonlijk advies en een stipte service voor betaalgemak bijv. Pincode binnen 8 dagen omruilgarantie voor installatie en instructie voor extra garantieverzekering tot 5 jaar brillen - contactlenzen SMITSWEG 30 - 3765 CT SOEST TELEFOON 02155 - 1 86 26 vies van de hengelsportwinkelier kan dan heel waardevol zijn en kostenbe sparend. Van belang is dan natuurlijk wel dat de winkelier de wateren kent. Bekend Rinus van Loon, inmiddels 14 jaar woonachtig in Soest, heeft al menig uur door gebracht aan de waterkant. Op zoek naar een goede stek, zoekend naar azende vis, alleen om even ver van de buitenwereld aan een klein slootje tot rust te komen of om een praatje te ma ken met een visser langs de waterkant. En natuurlijk om vis te vangen. Hier door is hij redelijk bekend met de wate ren in de provincie Utrecht en Flevo land. Voor het vangen van grote vissen wor den tegenwoordig reizen georganiseerd naar Frankrijk, Ierland, Portugal, Noorwegen en andere landen. Onge twijfeld zullen daar grote vissen worden gevangen en grotere dan in Nederland. Maar voor het vangen van een karper van boven de 25 pond hoeft de Soester niet verder te gaan dan Overhees. Van Loon heeft hier zelf al eens karpers ge vangen van boven de 25 pond waarbij de zwaarste de wijzer net onder de 28 pond liet stilstaan. Het valt dus binnen de verwachtingen, dat als deze vis nor maal doorgroeit, er binnenkort een kar per van meer dan 30 pond wordt gevan gen in Soest. Indien een dergelijke vis op de juiste wijze gewogen, gemeten en gefotografeerd wordt, zal Rinus van Loon Hengelsport hier een gepaste be loning tegenover stellen. Met de opening van Rinus van Loon Hengelsport heeft Van Loon van zijn hobby zijn werk kunnen maken. Met een totaalpakket, afgestemd op de be hoefte van Soest en omgeving, met ken nis van zaken, goede service en goede spullen voor iedere beurs hoopt Rinus van Loon Hengelsport een bijdrage te kunnen leveren aan de behoefte van de hengelsporters in Soest en omgeving. De voordelen van een geautomatiseer de administratie moge duidelijk zijn als men denkt aan de grote tijdwinst die er mee te behalen is. Zoals bijvoorbeeld bij het factureren, waarbij automatisch wordt doorgeboekt naar de boekhou ding inclusief BTW op de BTW-reke- ning en het automatisch afboeken van de voorraden; controles, zoals de bewa king van de uitstaande vorderingen op debiteuren etc. en dat alles met een fou- tenrisico dat tot een minimum is be perkt. Instituur Zandbergen haakt hierop in met twee cursussen van tien lesavon- den. De cursus 'Basiskennis Boekhou den' voor cursisten zonder boekhoud kundige voorkennis en de cursus 'Com puterboekhouden' voor cursisten met voorkennis van dubbel boekhouden op het niveau van basiskennis boekhou-, den. De cursussen zijn ideale opstap- cursussen voor twee verschillende be roepsrichtingen. In de administratieve sector: de cursus 'Praktijkdiploma Boekhouden' PDB en daarna 'Moder ne Bedrijfsadministratie' MBA. Beid cursussen zijn in blokken van 6 en 4 maanden verdeeld. Ieder blok kan wor den afgesloten met éen examen voor één of twee deelcertificaten. Deze cur sussen starten in januari en in septem ber. Zoals gebruikelijk bij Instituut Zand bergen krijgen alle cursisten naast de gebruiksvriendelijke studieboeken ook een exclusieve set docenten-antwoor- denboeken. De opleidingen zijn inclu sief examentraining. Voor informatie: Instituut Zandbergen, tel. 035-241339. Van iedere cursus kan een uitgebreide prospectus worden opgevraagd. Hengelsportliefhebber Rinus van Loon heeft zijn stekkie aan de Soester bergsestraat gevonden. stralend uitzien, ook als je net uit bed of uit bad komt," aldus Rie Krop. "En je hebt er jaren en jaren plezier van, vie rentwintig uur per dag." Permanent make-up ziet er - ook zon der verdere make-up - heel natuurlijk uit en is daarom een uitkomst voor ie dereen die bijvoorbeeld: brildragend is en problemen heeft met het opmaken; door ziekte of andere oorzaken haar- verlies heeft geleden (alopecia); geen of onvoldoende vaste hand heeft om pre cieze make-up aan te brengen; con- tourzwakke of dunne lippen heeft; door overmatige epilatie (bijna) geen wenk brauwen meer heeft. Verder is het een ideale oplossing voor mensen die weinig tijd hebben en de op- maaktijd willen verkorten, of die er door hun representatieve functie altijd perfect uit moeten zien, of veel aan sport doen, kortom: voor iedereen die altijd en onder alle omstandigheden perfect voor de dag wil komen. Afslanken en cellulite-behandeling Sinds 1987 is instituut Avant-Garde gespecialiseerd in afslanken en celluli- te-behandelingen. Zware diëten wor den daarbij gemeden. "Het gaat er veel meer om het evenwicht in je lichaam te rug te vinden," aldus Rie Krop. "Bo vendien: snel afvallen maakt oud, zeker als je geen twintig meer bent! Wie zich bij verantwoord lijnen goed voelt straalt dat ook uit." Zo'n tachtig procent van de vrouwen kampt met panniculose of cellulitis. Veel vrouwen hebben de moed opgege ven daar ooit nog iets aan te kunnen doen. Toch kan die verstoring in de vet en vochthuishouding van het onder huidse weefsel wel degelijk worden. Rie Krop van Avant-Garde aan het werk in haar schoonheidsinstituut. Foto: Goos van der Wilt koolhydraten. Afhankelijk van het jaargetijde en de gedragingen van de vissen moet dit worden bijgesteld. Hoe simpel het vroeger was, wat oud brood en een kwartje maden of een pannetje zachtgekookte aardappelen, zo ingewikkeld is of wordt het tegen woordig gemaakt. Bijna wekelijks wor den er in het voorjaar lezingen gehou den ovfer de samenstelling van lok- en aasvoer, waarvoor 'grote' jongens uit het buitenland worden gehaald. (Mochten de moderne lok- en aasvoe- ren niet werken dan blijkt de ouder wetse aardappel het nog best te doen.) Voor de jeugd worden deze verhalen echter veel te ingewikkeld, terwijl juist zij de grote vissers van de toekomst zijn. In de vijvers in Overhees en aan de Eem wordt veel gevist door de jeugd. Het is juist voor hen van belang om te weten hoe zij een goede voerstek kunnen ma ken en vis kunnen vangen op een ver antwoorde wijze. Waarbij duidelijk re kening gehouden wordt met andere vis sers langs de waterkant. Een goed ad- Dat is pas "funny"! Bij de Gemar-ge- zinsmarkt aan de Parallelweg - altijd al vooruitstrevend op het gebied van de automatisering - zijn nu gratis artikelen verkrijgbaar die berekend worden door de computer-kassa. Het Funny-Code-systeem werkt als volgt: Iedere week zijn er speciale aan biedingen en artikelen die de computer ingevoerd worden. Als zo'n artikel de scanner van de kassa passeert, berekent de computer het aantal. Als het getal van de Funny Code bereikt is geeft de kassa een signaal, waaruit duidelijk wordt dat het artikel in dit geval hele maal gratis is. De Gemar-klanten kunnen acht weken lang profiteren van het Funny-systeem. Let daarom goed op de advertentie in deze krant en de wekelijkse Gemar-fol- der. Met dubbel plezier reizen de Soes ter dames A. Thannhauser en H. Meulennian komende zomer naar Italië. Hun vakantie is namelijk aanzienlijk goedkoper uitgevallen. Het tweetal had via reisburau Gerth bij Arke Reizen een reis geboekt naar de Laars van Europa. En dus konden ze meedoen aan de actie die de tour-ope rator voerde. Het enige wat Thannhau ser en Meulenman hoefden te doen, was een kopietje van hun boeking op te sturen. Op die manier maakten ze kans om de reiskosten terug te krijgen. Arke Reizen hield onder alle deelne mers een loting en de zon lachte de Soester vrouwen al toe, nog voordat ze hun koffers hadden gepakt. Vrijdag morgen werden ze uitgenodigd in de vestiging van reisbureau Gerth aan de Van Weedestraat. Daar namen ze sym bolische cheques en een bos bloemen in ontvangst. Barbara Gerth overhandig de de winnaars hun prijzen, die over en kele maanden van een onbezorgde en goedkope vakantie kunnen genieten. V.l.n.r. Barbara Gerth, mevrouw H. Meulenman en mevrouw A. Thann hauser. Foto: Goos van der Wilt aangepakt. Insituut Avant-Garde gaat deze kwaal te lijf met behulp van een drukgolfdrainage-apparaat. De massa ge bevordert de afvoer van afvalstoffen via de lymfebanen. "Het resultaat van een behandeling van 15 minuten is ver gelijkbaar met een intensieve training van drie uur." Avant-Garde werkt uitsluitend op af spraak. Privacy en individuele behan deling staan voorop. Het is mogelijk een proefbehandeling te ondergaan voordat men zich voor een complete kuur opgeeft. De behandeling wordt ondersteund met deskundige adviezen over voeding en een gratis huid-analy se. Demonstratiedagen Op maandag 20 februari, zaterdag 25 februari en zaterdag 4 maart organi seert Schoonheidsinstituut Avant-Gar de demonstratiedagen, waar meer in formatie wordt gegeven. Op 20 en 25 februari (van 13.00 tot 17.00 uur) staat daarbij de permanente make-up cen traal; op 4 maart (eveneens van 13.00 tot 17.00 uur) gaat het om het afslanken en de cellulite-behandelingen. Ieder een die belangstelling heeft is welkom, liefst na een telefoontje vooraf in ver band met de beperkte plaatsruimte. Eventueel kan men ook een afspraak maken voor een demonstratie op een ander tijdstip. Bij Schoonheidsinstituut Avant-Garde kan men, naast gezichts- en lichaams behandelingen, ook terecht voor mas sages, zonnebank, bruidsmake-up pe dicure en manicure. Het instituut is ge vestigd aan de Jan de Rooystraat 36, 3762 HM Soest, en telefonisch bereik baar op tel. 12914. (Zie ook de adver tentie elders in dit blad.) Door een ruit in te slaan, slaagde een in breker er vrijdagmorgen vroeg in een snackbar aan de Soesterbergsestraat te betreden. Hij nam daarna een magne tron mee. Rond half acht 's ochtends was het alarm in de snackbar afgegaan, maar de dader was al gevlogen toen poolshoogte werd genomen. Rinus van Loon Hengelsport opende vrijdag zijn deuren voor al le hengelsportliefhebbers in Soest en omgeving. Van Loon begon op zeer jeugdige leeftijd met vissen in de rivier de Mark onder de rook van Breda. Een hobby die hij in de loop der jaren steeds verder heeft uitgebreid. Het begon met vissen op voorn en bra sem met de vaste stok tot de moderne visserij op snoek/snoekbaars, karper en vliegvissen. D,e samenstelling van voer en het zoeken van een goede stek neemt tegenwoordig vele dagen in be slag. Veel nadruk wordt gelegd op voersamenstelling, waarbij rekening gehouden moet worden met de behoef te van de vis aan eiwitten, vetten en Er dragen veel meer mensen contactlenzen dan u denkt. Want er is nu een comfortabele oplossing voor iedereen: vormvaste contactlenzen die op maat'gemaakt worden. De naam is GeniuS en door de perfecte pasvorm zitten ze probleemloos. Vraag speciaal naar GeniuS-lenzen bij

Soester Courant | 1995 | | pagina 17