Knollenburcht Bos en Duin Leuk gekleed goed besteed Bal der Zotten Andere avond Jeugdcarnaval Ml Zaterdagavond. 25 februari AGER Garderobe gratis en onbewaakt W uit m loft, nis. 'tijd ;cue ëlle. 13 44 KNOLLENKRANT *-m, J a t.eX%«l j##.*-®j«In SH -• „M 1- i *33lH □□■UqiUaiUn Feesten is leuk, maar kleding is en blijft belangrijk. Die stelregel staat bij De Narrc Knollen hoog in het vaandel ge schreven, hetgeen bij de outfit van de Prins en zijn gevolg ontegenzeggelijk opvalt. Hoe leuker, ludieker en gekker men zich kleedt, des te meer kans maakt men op de prijs die bij ieder bal wordt vergeven. De gene met de meest in het oog springende uitdossing wordt naar voren geroepen om de bijbehorende prijs in ontvangst te nemen. Dat geldt tijdens het Jeugdcarna val op vrijdagavond, het Bal der Zotten op zatérdagavond, het Kindercarnaval op zondagmiddag, het Knollenbal op zondagavond*, en het Seniorencarnaval op maandagmiddag. Carnaval op z'n zotst. De zotte carnavalsvier ders komen op zaterdagavond aan hun trek ken. Vanaf 20.30 uur kunnen zij zich volledig uitleven in de Knollenburcht Bos en Duin. Mu- aal zal deze avond onder leiding staan van lijs en Jan van Luytelaar en platenjockey Kees van Amersfoort. De toegangsprijs voor deze jwond bedraagt f 12,50, voor leden f 7,50. Na- fc turlijk zal Prins Joop de Eerste en zijn Raad in Elf weer nadrukkelijk aanwezig zijn en ge- fen de ijzeren conditie van deze Prins, kunt u van verzekerd zijn dat het u menig zweet- uppeltje zal kosten. Is een ware regent zal hij er ook op toezien dat I weer prijzen uitgereikt worden voor de drie est verklede gasten. Het belooft ook dit jaar leer een groot succes te worden. Aangezien et bal der Zotten samen met het Knollenbal [et drukst bezocht worden is het raadzaam om kaarten in de voorverkoop te kopen, (kijk ior adressen elders in deze krant). 'nder leiding van de Narre Knollen zal menig nollendammer zich heerlijk uit kunnen leven 102.00 uur, want dan sluiten de poorten van Knollenburcht. EO De Raad van Elf heeft jarenlang voor de be- Iwaking van de .garderobe kunnen zorgen, maar tot onze grote spijt helaas dit jaar niet I meer. I Dit komt door een andere opstelling van de I garderobe en wisseling in de personele be- I zetting. Wij adviseren u dus met klem om als |u een jas meeneemt dan het liefst een oude. lu maakt dan ook gebruik van de garderobe lop eigen risico en de Narre Knollen zijn op generlei wijze aansprakelijk voor diefstal of Vermissing. Bos en Duin is de Knollenburcht van De Narre Knollen. A lle binnenactiviteiten van de carnaval-vierders vinden hier plaats. In tegenstelling tot de vorige carnavalsfeesten heeft het bestuur van de Narre Knollen beslo ten om het jeugdcarnaval van de maandag avond naar de vrijdagavond te verplaatsen. Het is een feest voor jeugd van 12- tot en met 18 jaar en zij kunnen nu aan de bak op vrijdag 24 februari. De deuren van de Knollenburcht zwaaien open om 21.00 uur. De jonge benen zijn vrijwel de hele avond op de vloer, zo leert de ervaring. Hossend, dansend, swingend, zin gend, housend en polonaise lopend bewegen de jeugdige carnavalisten zich voort. En de discjockeys van Veronica's Drive In Show zor gen er wel voor dat er geen stil ogenblik zal val len. "Van polonaise tot house", dat is ongeveer het credo van deze avond en dat gaat door tot 01.00 uur. Van rustperiodes lijkt de jeugd nooit gehoord te hebben. Het is voor de jury tijdens het jeugdcarnaval een moeilijke opgave om de meest ludieke kle ding uit te zoeken voor de gebruikelijke kle- dingprijs. De meeste bezoekers van deze avond zijn zeer bedreven en spitsvondig als het gaat om leuke creaties. Prins Joop de Eerste zal de prijzen weer uitreiken. De entree voor het jeugdcarnaval kost f 12,50. De Knollenburcht zal weer op haar grondves ten trillen.

Soester Courant | 1995 | | pagina 37