Knollenbal Kindercarnaval Zondagavond 26 februari PAGINA 7 Zondagmiddag 14.00 tot 17.00 uur Kinderen van 4 jaar t/m 12 jaar hebben hun ei gen carnavalsmiddag. Op zondagmiddag barst dat los in de Knollenburcht. De kindercommis sie heeft weer leuke dingen bedacht om ieder een, weer een heerlijke middag te bezorgen. Er zijn weer spellen waarmee de mooiste prij zen zijn te winnen. Er komt ook een geweldige artieste die de leukste dingen voor de kinderen in petto heeft. Dan is er natuurlijk weer veel muziek, zodat we niet kunnen vergeten dat het carnaval is. En als iedereen op zijn plaats zit, dan komt Prins Joop de Eerste met zijn Raad van Elf naar binnen en gaat hij de prijzen uitrei ken aan die kinderen die het mooiste gekleed zijn. Dus wil je ook zo'n mooie prijs winnen zorg dan dat je er heel mooi uitziet. Natuurlijk krijg je van al dat polonaise lopen en zingen vreselijke honger en dorst. Geen nood: de Narre Knollen hebben van bedrijven en an dere mensen allemaal lekkere dingen gekregen om dat aan jullie uit te delen. Mede doordat de bedrijven in Soest graag mee werken en het kindercarnaval sponsoren d.m.v. advertenties, maar ook met cadeaus en andere giften, kunnen wij dit feest laten uit groeien tot een van de gezelligste middagen van het carnaval. De kaarten voor dit kinderspektakel zijn in de voorverkoop te verkrijgen a f 5,00 en op zon dagmiddag aan de zaal vanaf 13.30 uur. Voor de ouders, die de kinderen brengen en willen blijven wachten, is er weer een aparte ruimte vrijgemaakt, waar zij gezellig wat drinken en praten. WOENSDAG 15 FEBRUARI 1995 KNOLLENKRANT Het Knollenbal is een van de drukst bezochte avonden en wij zij n blij dat er een tendens te be speuren valt dat deze avond weer door de iets oudere carnavalsvierders wordt bezocht. Echter iedere bezoeker die deze avond mee maakt zal thuis nog even wakker liggen om te bekomen van de intensiteit van het carnaval, want niet alleen zijn Jan en Gijs Luytelaar pa raat, maar ook platenjockey Kees van Amers foort. Daar zijn we zeer verheugd over, ook weer met de Ëemlander Blaaskapel. Vanzelf sprekend gaat ook hier Prins Joop de Eerste weer voorop in de polonaise en zal menig car- navalist af moeten zien om deze Prins bij te houden. Het zal er dan ook op het Knollenbal weer als vanouds knotsgek aan toe gaan. De feestgrage Knollendammers zullen zich weer in de meest vreemde en fantastische vermommin gen hullen, zodat u twee keer zult moeten kij ken om familie, kennissen, vrienden of buren te herkennen. Entreeprijs voor deze avond is f 12,50 voor le den f 7,50. De deuren zwaaien om 20.30 uur weer open en om 02.00 uur zullen Prins Joop en zijn adjudanten u uitgeleide doen en daarna persoonlijk de deur op slot doen.

Soester Courant | 1995 | | pagina 39