PAGINA 11 lENSDAG 15 FEBRUARI 1995 KNOLLENKRANT Berend Sieben Gibo Knol Is ook dit jaar weer als adjudant gevraagd door Prins Joop. Is er verantwoordelijk voor dat de Knollenburcht op de juiste manier wordt opge bouwd. Door zijn grote kennis van het carnaval kunnen de Eerstejaars Raadsleden altijd bij hem terecht. ijaak de Vries 'nstallatie Knol sqezig aan een jubileum jaar n.1.11 jaar lid van le Narre Knollen. Is dit jaar zowel adjudant als Spurslid en niet weg te denken bij de vereni- jng. Organiseert ook het seniorencarnaval en Hpacteert de artiesten. Wasiel Steitner Penningmeester Na twee seizoenen Prins te zijn geweest heeft Wasiel het beheer van de penningen op zich ge nomen. Heeft als tapijtkoning een drukke baan, maar voor het carnaval is er altijd tijd vrij te maken. Heeft als motto "niet praten maar doen". Ook voor een goede mop kun je altijd bij Wasiel terecht. Rijk van Gardingen Secretaris Heeft de drukste baan van het bestuur. Onder houdt de contacten met andere verenigingen. Heeft zich in z'n eerste jaar onmisbaar ge maakt. Is daarnaast nog druk in de weer met de Act-commissie. Henk Landaal Handels Knol Een doorgewinterde knol op het gebied van or ganiseren. Zat dit jaar in de Prinsencommissie en is er mede verantwoordelijk voor dat Joop Oranje Prins van Knollendam is geworden. Beijer orzitter :de wijn behoeft geen krans. Als oud prins Lre-lid van de Narre Knollen leidt hij de ver- ;ing op sublieme wijze. Staat altijd met raad laad klaar voor iedereen.

Soester Courant | 1995 | | pagina 43