TZoo? aan 1995 I A? wfm «c. ig- en rant. 'AGINA WOENSDAG 15 FEBRUARI 1995 KNOLLENKRANT PAGINA 13 ;n 'ij paraat ilen 614 Frans Elshout Glas Knol Tweedejaars raadslid. Is als voorzitter van de Raad afgevaardigde bij het bestuur. Doordat zijn dochter jarenlang dansmarieke is geweest zelf ook warm gelopen voor het carnaval. Is werkzaam in de glashandel, snijdt zich hooguit in z'n vingers, maar heeft nooit een snee in zijn neus. Rob Hinten Naai Knol Tweedejaars Raadslid. Is er samen met zijn vrouw verantwoordelijk voor dat de Dansma riekes er zo schitterend uitzien. Heeft naast zijn drukke baan een uitlaatklep gevonden in het carnaval. Zijn brabantse bloed is daar zeker de bet aan. Chris Kenter Zang Knol Tweedejaars Raadslid. Heeft het carnaval met de paplepel ingegoten gekregen. Is de zanger van het Knollencafé, maar zingt ook Hazes en Alberts met het grootste gemak. Loopt, als lid van de vrijwillige brandweer, het vuur uit zijn sloffen tijdens de polonaise. 'i 'Üi- fSw fert Kok Sigaar Knol irstejaars Raadslid. Is verslingerd aan siga ren. Is nog wel eens de sigaar, omdat hij maar nfet kan wennen aan zijn steek en afzetten kost eln Rondje voor de Raad. Marchel Klomp Transport Knol Marchel is derdejaars raadslid. Heeft tijdens het carnaval zijn verloofde ontmoet en vindt derhalve carnaval het einde. Is er mede verant woordelijk voor dat de Prinsenwagen op tijd af zal zijn en zorgt ervoor dat het geluid op de Prinsenwagen van stroom wordt voorzien. André Tolboom Klusjes Knol André is dit jaar doorgestroomd van de jeug draad naar de Raad van Elf. Maakt zich binnen de raad onmisbaar met het verrichten van alle mogelijke werkzaamheden. Dit jaar is heel.be- fangrijk voor André, want binnenkort gaat hij trouwen. Gerard v.d. Brink Verwarmings Knol Eerstejaars Raadslid. Heeft een hekel aan kou. Heeft de Prinsenwagen dan ook van CV. voor zien om tijdens de optocht lekker warm te staan. 61 56 31 (enk Renes 'olonaise Knol erstejaars Raadslid. Is de grote animator als st om polonaises gaat. Gerucht gaat, dat hij uis stiekem met vrouw en kinderen aan het ifenen is en op fitness zit om de conditie op feil te brengen. Henk Hogeveen Bouw Knol Henk is inmiddels een doorgewinterd Raadslid en daardoor op vele plaatsen inzetbaar. Dit jaar in wagenbouw- en aktiviteitencommissie. Heeft als kraandrijver een ruimtelijke kijk op het carnaval. Chiel Geelkerken Ziektewet Knol Eerstejaars Raadslid. Voorziet Prins en Raads leden van tips om uit de Ziektewet te blijven. Staat bij elk zuchtje wind met een das of zak doek voor de Prins klaar. Staat ook als keeper zijn mannetje. Job Lubbersen Auto Knol Job is vierdejaars Raadslid. Is bezeten van au to's en heeft van zijn hobby z'n beroep ge maakt. Is tijdens de feesten een van de gangma kers en als het even stil dreigt te vallen slingert Job de boel weer aan de gang.

Soester Courant | 1995 | | pagina 45