m mn. O Nieuwe 'Firstlady' opent haar deuren innaars broodprijsvraag bij C-1000 'In den Houten Klomp' legt nadruk op Ikwaliteit voor de consument iHANDEL WANDEL I ViePmmse Loempia's! Advisie Automatisering Soest gaat samenwerken met Amerikaans concern Jean Paul Gaultier-brillen bij Brilcentrum Nota Betalen per computer steeds meer in opmars "-LEOL UXPrimeur WOONCENTER agiima .WOENSDAG 22 FEBRUARI 1995 SOESTER COURANT KvK-seminar voor ondernemers over nieuwe tel.nummers OPICAL Zonnestudio Donderdag op de MARKT. Meer mogelijkheden voor expansie >P :N i Eethuisje en snackbar ondergaan opknapbeurt Turkse specialiteiten Catering en dagschotels 1 V Rabo Telebankieren Bedrijven OPENINGSAANBIEDINGEN Jacks nu159,- Pullovers nu98,- Denim blouses nu39?5 LEOLUX Blouses en rokken uit winkel gestolen BIJ KOK Lm tcmi Makkelijk bereikbaar: Al afslag Bunschoten/Amersfoort richting Hoogland, 2e stoplicht links, rotonde rechts dan vindt u ons na 500 m aan de rechterkant. Ruime parkeergelegenheid. Op 10 oktober 1995 wijzigen zes mil joen zakelijke en privé telefoonnum mers in ons land! Ruim 75% van alle aansluitingen krijgt een ander nummer. Het hele land gaat over op een 10-cijfe- rig regime. Zo simpel als het lijkt is het echter niet. Niet alleen uw eigen briefpapier, recla- mewerk en andere dragers van tele foonnummers moeten worden gewij zigd, maar al uw klanten moeten op de hoogte worden gebracht. En wat dacht u*van alle publikaties waarin uw bedrijf vermeld staat? Echter niet alleen uw ei gen telefoonnummer wijzigt, maar ook de telefoonnummers van al uw klanten veranderen. Derhalve dienen al uw da tabases, klantenbestanden, telefoon centrales, faxen e.d. te worden aange past. Oktober 1995 ligt ogenschijnlijk nog ver in de toekomst. Te verwachten valt dat veel organisaties de problemen zul len onderschatten. Hoe gaat u bijvoor beeld om met het wijzigen van alle tele foondragers van reclame en promo tie-uitingen? Of, hoe denkt u op te val len tussen alle telefoonwijzigingen die iedereen aan iedereen zendt? Een en ander zal van grote invloed zijn op uw logistieke én financiële bedrijfsvoering. Om u meer inzicht te geven in wat er nu gaat wijzigen en wat daarbij komt kij ken, organiseert uw Kamer in samen werking met PTT-Telecom en Aksept Marketing en Reclame op 1 maart aan staande in Tulip Inn te Amersfoort een middagseminar onder de titel: '10 ok tober 1995: Dit telefoonnummer is ge wijzigd'. Nadere informatie en aanmeldingsfor mulier voor deze bijeenkomst, die om 15.00 uur begint, kunt u opvragen bij de Kamer van Koophandel, tel. 033-612964. De kosten bedragen f 45,- p.p. Na afloop ontvangt u een do cumentatiemap én een handige hand leiding op diskette. Voor nadere infor matie kunt u ook contact opnemen met de afdeling Handelsvoorlichting van de Kamer, de heer drs. H.G. Kroon, op bovengenoemd telefoonnummer. VERKOOP VAN ALLE SOORTEN ZONNEHEMELS EN ZONNEBANKEN ZONNEHEMELS vanaf Voor partikulier en professioneel gebruik. Scherpste prijzen van Nederland. Grote showroom aanwezig. Ook 's avonds geopend. Brinkstraat 34, Baarn 02154-22392 Advisie Automatisering in Soest en het Amerikaanse concern Mi croAge Inc. met hoofdkantoor in Tempe, Arizona, hebben besloten tot verregaande samenwerking. MicroAge, dat vorig jaar haar om zet met 47 procent zag groeien tot 2,2 miljard dollar, verkrijgt via Advisie toegang tot de Nederland se markt. Advisie, met een omzet van 30 miljoerf gulden in 1994, heeft in MicroAge een solide part ner gevonden om haar plannen tot expansie te realiseren. MicroAge neemt een belang van 25 procent in Advisie. MicroAge is op haar thuismarkt één van de belangrijkste automatiseerders van grote ondernemingen en instellin gen, waaronder de Amerikaanse over heid. Om ook buiten de VS de belangen van haar vele internationaal opereren de cliënten te kunnen behartigen, bouwt MicroAge een mondiaal net werk op. In elk land wordt zorgvuldig een strategische partner geselecteerd. De directie van Advisie Automatise ring, bestaande uit de heren A.C.J. Bart en J. Pronk RA, ziet de overeenkomst met MicroAge als een bevestiging van de juistheid van de gekozen koers. Sinds de oprichting in 1981 heeft Advi sie zich geconcentreerd op het bedie nen van haar cliënten vanuit een hoog kennis- en kwaliteitsniveau. Daardoor verkreeg Advisie onder meer de maxi male kwalificaties van Microsoft, Exact en Novell. In 1994 werd Advisie voor het* derde achtereenvolgende jaar 'Exact Dealer van het Jaar'. Advisie heeft 80 mengen in dienst, directeur J. Pronk: "Ondanks het ver schil in schaalgrootte, hebben wij elkaar gevonden op basis van onderlinge over eenkomsten. Beleid en activiteiten van MicroAge en Advisie vertonen signifi cante paralellen. Beide ondernemingen zijn merkonafhankelijk. En in hun res pectievelijke markten zijn zij toonaan gevend reseller en server van A-merken op het gebied van informatiesystemen, netwerken en software. De samenwer king en deelname geeft Advisie een be tere toegang tot internationaal georiën teerde afnemers en leveranciers en stelt ons beter in staat de groei te continue ren en te investeren in nieuwe ontwik kelingen." Sinds korf heeft Brilcentrum Nota de unieke monturencollectie in het assortiment opgenomen van de bekende Franse ontwerper Jean Paul Gaultier. Gaultier creëert, al tijd geïnspireerd door klassieke vormen, een totaal nieuw en mo dern bewustzijn. Juist door het combineren van de ver schillende klassieke en extreme vor men, zijn zijn correctiemonturen en zonnebrillen origineel, stijlvol en van hoog niveau. Voor die mensen die zich willen onderscheiden van de massa en zij die altijd vooruit lopen op trends. Over zijn ontwerpen zegt Gaultier zelf: "Ik wil altijd heel dicht bij de ontwikke lingen zijn en een vinger aan de pols houden met de tijd waarin ik leef. Ik wil niet zomaar mode ontwerpen omdat dat toevallig mijn vak is. Ik wil alles le ren over muziek, architectuur, ontwik kelingen in electronica en wat er zich af speelt in de politiek, om de behoefte en het begrip van deze tijd te vangen." Brilcentrum Nota aan de Van Weede- straat geeft graag advies welke creatie van Jean Paul Gaultier het beste het ge zicht zou kunnen sieren. Het daarbij be horende glasadvies spreekt voor zich. Alle monturen van Gaultier worden ge leverd met een prachtige bewaarcasset- te, geheel in Jean Paul Gaultier-stijl. mbad RDAG jut. De heren Tekinen Tuncay en hun me dewerkers in de vernieuwde snackbar. Foto: Goos van der Wilt op hun gemak op hun bestelling kunnen wachten. De nieuwe ondernemers van "In den Houten Klomp" zijn in Soest niet onbe kend. De heer Tekin startte enkele ja ren geleden aan de Steenhoffstraat de Turkse groentezaak "Pamukkale", waar hij in de loop der jaren steeds meer Nederlandse Soesters zag verschijnen, aangelokt door de uitstekende kwaliteit van zijn produkten. Zijn neef Servet Tuncay heeft een grote horeca-ervaring meegebracht. Kwaliteit staat ook bij "In den Houten Klomp" voorop en samen met zijn neef Servet Tuncay doet Osman Tekin er al les aan om het de consument naar de zin te maken. Voor het assortiment in de snackbar/cafetaria heeft dat nauwelijks of geen veranderingen ten gevolge, maar de mogelijkheden in het eethuisje zijn groter geworden door de toevoe ging van enkele Turkse gerechten en specialiteiten, zoals lamsvlees en sjas- lik. Ook schenkt "In den Houten Klomp" tegenwoordig espresso-koffie. "Wij werken graag naar de vraag van de consument toe," aldus Tekin en Tun cay. "Wat de klant lekker vindt, daar gaan we van uit, en we kiezen voor de beste kwaliteit op het gebied van vlees en groente. We kopen zelf alles vers in. De verbouwing is geen geringe investe ring geweest, maar Tekin en Tuncay zijn vol vertrouwen. "Je moet ook een beetje lef hebben. Maar we geloven in onszelf en dan lukt het ook." "In den Houten Klomp" heeft ook een uitstekende naam als catering-specia list voor o.a. de verzorging van partijen en feestelijke bijeenkomsten. Dat blijft, evenals de warme dagschotels die dage lijks (mits voor 14.00 uur besteld via tel. 22967) in grote aantallen vanaf om streeks half vijf de zaak verlaten: com plete maaltijden met een hoofdgerecht en een toetje, die afgehaald slechts f II,- kosten en voor f 12,50 worden thuisbezorgd. Om de geslaagde verbouwing een beetje te vieren heeft "In den HOuten Klomp" het komende weekeinde een aantrekkelijk aanbieding voor de snackbar-klanten. Bij elke bestellijng van minimaal vijf gulden wordt er zater dag en zondag een gratis frikandel ver strekt. PAGINA 11 Op ludieke wijze waren de kinde ren Schuitemaker hierbij inge schakeld. Zij betraden een op de grond getekende weg: symbool voor de nieuwe weg die de familie Schuitemaker met 'Firstlady' in slaat. Een groot aantal mensen had aan de uitnodiging gehoor gegeven. Voorzien van een hapje en een drankje kon men met eigen ogen de 'face-lift' zien die het bedrijf heeft ondergaan. Ook de open huis-dagen zijn een groot succes gebleken. "We hebben al veel at tenties weg gegeven," aldus Schuitema ker. "Die ontvangen de klanten als ze De kinderen Schuitemaker zetten de eerste stap, gevolgd door hun ouders. Foto: Goos van der Wilt een ingevulde postcard inleveren voor ons klantenbestand. Bovendien hebben we besloten nog een week door te gaan met onze speciale (her)openingsaan- biedingen." Dus nog tot en met zaterdag 25 februari kan men profiteren van deze grote kor tingen die gelden bij aankoop van een denim blouse, een jack of een pullover. 'Firstlady' is gevestigd aan de Soester- bergsestraat in het winkelcentrum Har tje-Zuid. Zaterdag vond bij de C-1000 aan de Zuidpromenade de uitreiking plaats van de prijzen in de speciale broodprijsvraag tijdens de "broodweken" die de supermarkt organiseerde. De deelnemers moesten raden hoeveel soorten brood er bij de brood-afdeling te verkrijgen zijn. Het juiste aantal was: 87. Dat werd geraden door drie klanten: de heer Wortel, me vrouw Overduin en een mevrouw met een tot nu niet achter haalde naam. Ze werden door Arnaud v.d. Graaff en het C-1000-broodteam onthaald op een tegoedbon van vijftig gulden, een flesje wijn en een kleine attentie. Op de foto neemt de heer Wortel zijn prijs in ontvangst. Foto: Willem van Oosten 1993 as 13.950,- 11.8 GLXi 1992 i 36.950,- ELIG? 1992 8.950,- ^£2S. 3Li HB 00 km. 16.950,- N sse- 'S irwiel >95,- "Kwaliteit voor de consument, dat is waar het ons in de eerste plaats om gaat." Dat zeggen de heren Os man Tekin en Servet Tuncay, de nieuwe eigenaars van "In den Houten Klomp", het bekende et- huisje/snackbar aan de Molen straat 2, op de hoek van de Steen- hoffstraat/Middelwijkstraat. De horecazaak heeft in twee fasen een opknapbeurt ondergaan. RNa het aantreden van de beide onder- Ij nemers - nu enkele maanden geleden - Iwerd eerst het eethuis-gedeelte van de zaak al onder handen genomen. Het in terieur werd grondig opgeknapt en straalt met zijn blauwe gordijnen en ta felkleedjes en de nieuwe wanden (de coratieve boomstammetjes, spiegels) een stukje eigentijdse gezelligheid uit. De snackbar werd pas onlangs aange pakt. Die kreeg behalve een compleet nieuwe bakwand o.a. een nieuw pla fond en ook meer ruimte voor de klan ten. De nieuwe "bar" werd wat opge schoven, zodat er ook aan de achter wand meer zitgelegenheid gecreëerd kon worden. Bovendien staat er voor de "wachters" nu een bankje klaar, waar ze Het aantal particulieren en bedrij ven dat de computer gebruikt om bankzaken af te handelen neemt steeds verder toe. De verwachting is dat de komende jaren het elek tronisch bankieren echt door zal breken. De Rabobank heeft on langs een nieuw produkt op de markt gebracht dat elektronisch bankieren nog aantrekkelijker maakt. Een personal computer en een modem, meer is er niet nodig om elektronisch te bankieren. Overdag, 's avonds of in het weekend. Het stelt de gebruiker in staat om z'n bankzaken af te handelen wan neer het hem uitkomt. Een gang naar de bank of de brievenbus is niet meer no dig. Met elektronisch bankieren kan men niet alleen betalen, maar ook spa ren, zelf rekeningafschriften afdruk ken, het budget bewaken en met de bank corresponderen. Het grootste voordeel van het ver nieuwde 'RaboTelebankieren' is dat de gebruiker zijn financiële administratie kan doen zonder dat er sprake is van een constante telefoonverbinding met de computer van de bank. Dat bespaart aanzienlijk op de telefoonkosten. Doorgaans worden alle gegevens bin nen één minuut aan de centrale bank- computer doorgegeven. Daardoor wordt het lage lokale telefoontarief in rekening gebracht van f 0,15 per keer. De mogelijkheid van budgetcodes maakt de financiële administratie zeer overzichtelijk. Op die manier kunnen bij voorbeeld alle betalingen die aftrek baar zijn van de belastingen voorzien worden van een eigen code. Bij de in vulling van het belastingformulier kan dan door intoetsen van die code een overzicht worden verkregen van alle af trekposten van het betreffende jaar. Op dezelfde wijze kan inzicht worden ver kregen in alle uitgaven voor de auto, vaste lasten, uitgaven voor het huis e.d. Telebankieren heeft voor bedrijven een groot aantal voordelen. Betalen gaat snel en gemakkelijk. Bovendien be schikken bedrijven over de meest ac tuele rekeninginformatie. Telebankie ren is voor bedrijven ook een hele voor delige manier van bankieren. Elektro nische betaalopdrachten zijn namelijk aanzienlijk goedkoper dan betalingen via een overschrijvingsformulier. Bedrijven kunnen bij de Rabobank kie zen uit twee Telebankier-pakketten. Het basispakket is bestemd voor bedrij ven die hun binnenlandse betalingsver keer snel en efficiënt willen regelen. Daarnaast is er een pakket dat extra mogelijkheden biedt, zoals buitenland se betaalopdrachten en spoedopdrach ten. Met dit uitgebreide pakket kan ook een koppeling met het boekhoudpak- ket worden gelegd, wat veel tijd kan be sparen. Het elektronisch bankieren lijkt het in de toekomst helemaal te gaan maken. Vooral door een sterk groeiend PC-be- zit en doordat jongeren al vroeg ver trouwd raken met de personal compu ter. Allefen al bij de Rabobank maken zo'n 40.000 particulieren en ruim 30.000 bedrijven gebruik van elektro nisch bankieren. Meer informatie bij al le kantoren van de Rabobank Soest- Baarn. Deze aanbiedingen zijn geldig t/m a.s. zaterdag. MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT Soesterbergsestraat 49A Soest - Tel. 02155-23584 2-zitsbank v.'a. 3595.- (in Wapitileer) Ook verkrijgbaar als 2^i en 3-zitsbank Bijpassende fauteuil: Carabas 948 v.a. 2375.- NU AL BIJ ONS TE ZIEN: MODEL MINCIO Enkele blouses en rokken zijn woens dagmiddag uit een zaak aan de Soester bergsestraat gestolen. De daders zij voortvluchtig. Mogelijk gaat het om een groepje van twee mannen en drie vrou wen. Terwijl de mannen het winkelper soneel afleidden, namen de vrouwen waarschijnlijk de kleding mee. Kort na dat de bezoekers waren vertrokken, werd de diefstal ontdekt. De winkel waarde van de buit bedraagt duizend gulden volgens de 32-jarige Soester die aangifte deed bij de politie. Onder grote belangstelling heeft 'Firstlady' (voorheen Mode Schui temaker) afgelopen week haar deuren voor het publiek geopend. Als eerste onthullen wij voor u de vor men van de Leolux Mincio: zitcomfort dat nu reeds is bekroond. Het design is van Hugo de Ruiter. Wij stellen u in de gelegenheid om de première van de Mincio mee te beleven. Terwijl de rest van Nederland nog even moet wachten, staat de nieuwste Leolux vandaag al bij ons in de zaak!

Soester Courant | 1995 | | pagina 11