College: 'Zes sportvelden overbodig' (Lazonder zet punt achter Stam/SoVoCo Smeeing/BDC neemt tijd in aanval Yoetbalduel loopt uit de hand Hees legt beslag op periodetitel 51SeljÖd VOENSDAG 22 FEBRUARI 1995 SOESTER COURANT PAGINA 15 bezuinigingen in sport; passe-partouttarief vijfgulden duurder I Vertrouwensband tussen aanvalster en trainer/coach en team gebroken VOLLEYBAL Ontbreken wisselspelers deert ploeg niet in Volendam: 11-15 HANDBAL Mart van Hal wint weer bij veteranen ATLETIEK Eva Janssen twee keer op NK atletiek Shot stelt zich kandidaat voor kampioen: 10-0 Massale vechtpartij bij Nederhorst-SEC (zaterdag) VOETBAL zaterdag Dank zij 'unieke'zege op kampioen Cobu Boys Jr,vee grasvelden van sportorganisatie Soest twee van «Fr Uc Soest kunnen verdwijnen. Dat is het ^orlopig standp^„7dat hel loilege ve™ t ,n een brief aan de sportclnbs en de verenSg Sport- l,aad Soest (VSS) Daarmee kan de gemeente 52.000 gulden perfaa? be- Iparen. Het is een van de voorgestelde maatreoelon a i! Itanen de sportsector ,128.400 gulden Iper^aar vmlaf 1996 He rèalfs'eren1 Kiet college wd vanaf 1 januari a.s. het tarief van het pas c-naZ - leem met v.jf gulden per lid verhogen. Dat levert 32.000 gïlden op! JDe VSS draagt bij aan de taakstelling' ■door 22.000 gulden minder aan admi nistratieve ondersteuning te ontvan gen. Daarnaast wil het college met een Jdoelmatiger inzet van schoonmaakkos ten vijfduizend gulden besparen. Door 1de maatregelen (met uitzondering van [de tariefsverhoging) reeds dit jaar toe te Jpassen, zou bij voorbaat al 53.000 gul- Iden kunnen worden bespaard. lSoest, SEC en MHC Soest zijn ge- Jvraagd vóór 31 maart te reageren op de ■plannen om zes velden uit de bespeling ■en het onderhoud te nemen. Merk- Jwaardig is dat de gemeente vorig jaar ■nog stelde dat per veld 15.000 gulden ■kan worden bespaard. Nu gaat de ge- Imeente uit van nog maar ruim 8.600 ■gulden per veld. Het wekt de indruk dat de gemeente binnen de sportsector zo veel mogelijk geld wil bezuinigen. Clustering Daarnaast is uit het voorlopig stand punt van het college een duidelijke voorkeur waar te nemen voor clustering van een aantal sportaccommodaties. Meest voor de hand liggend is dat sport park Koningsweg wordt opgeheven en MHC Soest (en mogelijk ook De Knic kerbockers en De Gemshoorn) bij Soest en SEC worden ondergebracht. Die optie oppert het college al min of meer in zijn voorlopig standpunt. Vreemd is het dat WZ'49 (Eemweg) de vier velden mag behouden, terwijl die voetbalvereniging volgens de re- kenformules van de gemeente voldoen de heeft aan drie velden. Waarschijnlijk wordt dit veroorzaakt doordat de ge meente het eventueel vrijkomende veld toch nergens voor kan gebruiken. Mogelijk hoopt het college dat de clubs aan de Bosstraat elkaar in de toekomst vanzelf benaderen om te praten over sa mengaan. Het beseft dat er op dit mo ment én in de nabije toekomst geen draagvlak is voor fusies in de Soester sportwereld. Daarom stelt het college dat de clubs hun eigen kantine behou den, ook als ze op hetzelfde sportterrein zijn ondergebracht. Bij gedwongen ver huizing is de gemeente volgens het sportconvenant verplicht voor een ge lijkwaardige accommodatie te zorgen. Bovendien is schriftelijk vastgelegd wat de boekwaarde van de eigen bijdragen van de clubs in hun accommodaties is. De vraag blijft wel gerechtvaardigd of de gemeenteraad de volledige op brengst van sportpark Koningsweg ten goede laat komen van de sport. Erva ringen uit het verleden wijzen op een negatief antwoord op die vraag. Het bestuur van MHC Soest is het niet eens met het college dat de club twee grasvelden kan missen. Tot het afstaan van één veld zijn de hockeyers wel be reid, zo heeft het bestuur vorig jaar al la ten weten. Problemen Volgens voorzitter Paul Smit van s.o Soest zou zijn club met veel passen en meten op zich wel uit de voeten kunnen met vier in plaats van de huidige zes vel den, maar dat levert organisatorische problemen op. Daarbij denkt hij aan onder meer drie speelrondes op zondag (senioren) tussen 9.00 en 16.30 uur en overvolle kleedkamers met jeugd op za terdag. Smit stelt verder dat Soest in middels meer jeugdteams heeft (totaal dertig) dan in de rekenformules van de gemeente zijn. meegenomen. Het be stuur van de club moet overigens nog een standpunt innemen, omdat de noti tie pas afgelopen weekeinde binnen kwam. Het college heeft de VSS om advies ge vraagd. Verwacht mag worden dat de clubs vóór 31 maart met alternatieve voorstellen komen. Gebeurt dat niet, dan wil het college de volgens hem zes overbodige velden uit gebruik nemen. In acht dagen tijd lijken de succes- I sen van het damesteam van Stam/ ISoVoCo door interne problemen [naar de achtergrond te zijn ge- drukt. Na de nederlaag tegen Lon- ;a'59, anderhalve week geleden, I barstte de bom. Donderdagavond maakte het bestuur officieel bekend dat Judith Lazonder met onmiddellijke ingang is gestopt, twee dagen later verloor Stam/SoVo- Co met 1-3 van de nieuwe koploper I Zaanstad, waarmee Lazonder vorig sei- zoen nog in de eredivisie speelde. De Soester volleybalvereniging kan het kampioenschap nu wel uit haar hoofd I zetten. Over het vertrek van Lazonder hebben alleen voorzitter Leo Verver en Jan Lij- kedijk van de begeleidingsgroep mede delingen gedaan. De speelster was niet bereikbaar vooreen verklaring, trainer/ I coach Servaas Klute weigert elke vorm van commentaar. 1 De vertrouwensband tussen Lazonder I en het team stond al geruime tijd ge- I spannen, was eigenlijk al gebroken. De beslissing van de volleybalster, die dit seizoen terugkeerde, is volgens Verver dan ook niet van de ene op de andere I dag genomen. Omdat het al lange tijd niet boterde tussen Lazonder en Klute In verband met het plotselinge vertrek van buitenaanvalster Judith Lazonder stond Paulien Visser (links) zaterdag in de basis opgesteld. Door de 1-3-nederlaag tegen de koploper zijn de titelkansen van de voormalige lijstaanvoerder StamtSo Vo~ Co net zo groot als een uit de kluiten gewassen molecule. Foto: Aldo Allessie Voor Judith Lazonder (foto) en het team is er geen basis van vertrouwen meer. Daarom stopte de volleybalster. is in de afgelopen periode menig ge sprek gevoerd. Iedere lijmpoging mis lukte. Samenwerking "Er is niet meer voldoende basis van vertrouwen om tot een vruchtbare sa menwerking te komen. Dit team is bijna twintig uur per week bijeen. Dat bete kent dat iedereen intensief met elkaar moet samenwerken. Dat vergt veel van iedereen en dan moetje een goede basis van vertrouwen hebben. Als die er niet meer is, kan je niet verder gaan," ver klaart Verver. Concrete redenen voor het opstappen van Lazonder wil de praeses niet geven. Volgens hem hebben verschillende fac toren een ról gespeeld. "Al die factoren scherpen andere problemen aan en die problemen zijn niet meer op te lossen. Zelfs niet met al de energie die we erin gestopt hebben. Beide partijen vinden dat spijtig." Lijkedijk, die aan veel besprekingen heeft deelgenomen, zegt dat er noch van de kant van Lazonder, noch van de kant van de club rancuneuze gevoelens jegens elkaar bestaan. De speelster zelf is niet bereikbaar voor commentaar. Klute onthoudt zich daar pertinent van. "Het is zoals het bestuur heeft gezegd. De vertrouwensband tussen een speel ster en de trainer en de groep is weg. Ik zeg daar verder niets over. Daar wordt niemand beter van. Dit zijn privé-zaken van het team. De afspraak is dat nie mand daar mededelingen over naar buiten doet." Feit is dat de ontwikkelingen invloed hadden op het optreden in de topper met Zaanstad. Wat een volleybalfeest in De Bunt had moeten worden, eindig de al snel in een teleurstelling. Een 3-0- of 3-1-zege had de Soester club naast Zaanstad aan de kop van de ranglijst kunnen brengen. Zover kwam het niet. Over de wedstrijd wilde Klute wel pra ten: "Het is een hectische week ge weest. Er verandert van alles in het team en het spel. Daar moet je je in schikken, maar zo ver zijn wij nog niet," aldus de trainer die Paulien Visser op de opengevallen plaats van Lazonder pos teerde. Winst had er volgens hem nog wel ingezeten. "Zaanstad speelde niet goed en was zenuwachtig, maar onze meiden waren met zichzelf bezig en probeerden het verband in de ploeg te rug te vinden." Dat lukte dus niet. Zaanstad won de eerste set met 5-15. Daarna kreeg Stam/SoVoCo meer grip op het spel, maar ook de tweede set werd verloren (12-15). De progressie zette zich voort in de derde set: 15-4. Toen Zaanstad vervolgens binnen een mum van tijd een gat sloeg, was bekend wie er zou winnen: Zaanstad. De achterstand be draagt nu zes punten. Drie weken gele den stond Stam/SoVoCo nog één punt Beleid Het is niet denkbeeldig dat Klute zijn beleid zal wijzigen. In de komende twee bekerwedstrijden (ook al tegen Zaan stad) houdt hij vast aan de huidige ba sisgroep. In die periode worden ook de gesprekken met de speelsters afgerond, zodat bekend is welke speelsters vol gend seizoen blijven en wie er eventueel vetrekken. Klute: "Ik ga er niet van uit dat iedereen blijft. De meiden die hier volgend jaar nog wel zijn, moeten straks gaan spelen. Met hen moeten we verder bouwen aan het team. De vraag is hoe het huidige team met de ontwikkelingen omgaat. We hebben twee weken de tijd om daar achter te komen. Alleen als we nog kampioen kunnen worden, gaan we op deze voet verder." Het moet niet nog gekker worden, anders moet Gerard Tukker tegen zijn zin in alsnog het wedstrijdte nue van Smeeing/BDC aantrek ken. In de uitwedstrijd tegen Vo lendam 2 kon de coach geen be roep doen op wisselspelers, maar dat bleek achteraf niet nodig. Smeeing/BDC won met 11-15. Michel van der Horst is met een spier- scheurtje toegevoegd aan de lijst van geblesseerde spelers en ook Michel van den Hoven, noodgedwongen terugge haald uit het tweede team, moest van wege lichamelijk ongemak aan de kant blijven. Om die reden moest Smeeing/ BDC het geduld bewaren in de aanval. "We zien al gauw een kans die geen kans is, maar nu namen we de tijd," aldus Tukker wiens ploeg geen enkele keer werd af gefloten voor tijdspel. Op techniek bracht Smeeing/BDC toch steeds vol doende dreiging, al werd de score pas op gang gebracht in de zevende minuut. Tukker had wel weer de beschikking over beide keepers Berton Kemp en Dennis de Rijk. De eerste begon en stopte meteen enkele ballen. "Het is lekker datje een goede keeper achter je hebt staan. Niets ten nadele van Edwin Zoetelief, want ik ben blij dat hij de laatste wedstrijden voor ons gespeeld heeft. Maar Edwin heeft dit seizoen na tuurlijk minder getraind en dat kun je gewoon merken. De ploeg voelde zich nu gesteund door een goede keeper en dan speel je makkelijker," zei Tukker. Volendam profiteerde overigens niet van de onderbezetting in het speelveld. De ploeg had vier wisselspelers op de bank, maar verzuimde het tempo om hoog te schroeven. Dat verbaasde Tuk- ker, te meer daar Volendam 2 nog niet op een veilige positie staat: "Maar mis schien konden ze het niet. Omdat wij veel tijd namen voor de aanval, was het voor hun sowieso moeilijk om een hoog tempo te spelen." Smeeing/BDC kon het zich in de eerste helft zelfs permitteren om drie straf- worpen te missen. Dat gebeurde niet op kritieke momenten, zodat de Soesters halverwege nog met 4-7 leidden. Vo lendam verzaakte wel op een cruciaal moment bij een zeven meterworp. De Noordhollanders waren in het midden deel van de tweede helft juist terugge komen van 8-12 tot 11-12 toen De Rijk een strafworp stopte. Hij mocht meteen blijven staan en zou in de resterende tien minuten niet worden gepasseerd. Na de misser van Volendam scoorde Smeeing/BDC direct 11-13 en dat bleek achteraf het breekpunt van de wedstrijd. Opnieuw heeft Mart van Hal een eer ste prijs aan haar erelijst kunnen toe voegen. Ze won bij de veteranen de vierde Bergcross in Amersfoort. Op het 4.400 meter lange, bochtige en niet bepaald vlakke parkoers zette ze een tijd neer van 18.43. In het to taalklassement leverde dat haar de ze vende plaats op. Adri van de Zon (vete ranen II) werd tweede in haar klasse. "We hebben goed, geconcentreerd ge speeld. Van te voren wisten we dat we het met z'n zessen moesten doen. De spelers wilden vechten en hebben het in het veld met z'n zessen gedaan," vér- klaarde Tukker het succes. De Utrechtse trainer/coach wacht nog steeds op een uitnodiging van het be stuur voor een gesprek. Aan het einde van dit seizoen loopt zijn contract met de handbalvereniging af. "Deze week is er een bestuursvergadering. Ik neem aan dat ze het er dan over hebben en mij daarna benaderen voor een gesprek," aldus Tukker die vlak voor de start van de competitie werd aangetrokken als opvolger van de vroegtijdig opgestapte Paul van den Deijssel. Dames In de woonplaats van Tukker lieten de dames van Smeeing/BDC een steekje vallen tegen staartclub UDSV. Te slor dig speelden de Soesters elkaar de bal toe en in de afronding schoten ze te on zuiver. Verschillende kansen werden daarom om zeep geholpen. Zelfs twee strafworpen leverden geen doelpunt op en UDSV wist niet wat het overkwam toen het in de rust een voorsprong van 6-3 koesterde. Het herstel in de tweede helft leek vruchten af te werpen (9-8), maar UDSV plaatste nog een demarrage: 12-8. Pas in de laatste tien minuten trok Smeeing/BDC het spel naar zich toe en tien seconden voor tijd scoorde Gea Stavast de gelijkmaker: 12-12. Daarmee hielden de handbalsters, bij wie alleen keepster Martine van der Linden goed speelde, een punt over aan een slechte wesdstrijd. 'Y f De komende twee weekeinden staat er voor Eva Janssen een nationale ti tel op het spel. De atlete verschijnt zaterdag aan de start op de 1.500 meter indoor bij de meisjes A. In 1994 werd ze Nederlands kam pioen bij de B-meisjes. In verband met het geringe aantal deelnemers hoeft ze zich niet eerst via series te plaatsen voor de eindstrijd. Junior Kristiaan Smits moet zich in de Hou- trusthallen in Den Haag wel eerst kwalificeren voor de finale van de 800 meter. Een week later, op zondag 5 maart, gaat Janssen naar Duinrell in Wasse naar voor het Nederlands kam pioenschap cross over 4.275 meter. Haar voornaamste concurrenten zijn Hanne Hofmans, Daphne Pan huizen en Karin Dekkers. Met Dek kers deelt zij de eerste plaats in het nationale crosscircuit. René van Zee komt voor beide eve nementen terug naar Nederland. De naar Oostenrijk geëmigreerde trai ner begeleidt Janssen nog steeds vanuit zijn nieuwe woonplaats. In Soest wordt de succesvolle Janssen tegenwoordig bijgestaan door Jaap Zoon en Marion van den Broek. Diens broer, Dick, doet op 5 maart mee aan de NK cross voor senioren. In de derde wedstrijd van de voor jaarscompetitie heeft Shot zich ge voegd onder de kanshebbers voor het kampioenschap in de derde divi sie. Door de 10-0-overwinning op Slagvaardig stelden de tafeltennis sers in elk geval Jiun kandidatuur. De maximale zege op het zwakke Slagvaardig werd gerealiseerd door Aksel van Elteren, Martin Fransen en René Daselaar. Het drietal liet in de gymzaal aan de Heideweg niet al leen goed, maar ook leuk tafeltennis zien. En het was af en toe nog span nend ook. Fransen moest in al zijn partijen wat langer achter de tafel blijven staan om in de derde game de beslissing te forceren. In die extra games won hij met 21-12 van B. Tolmeyer, met 22-20 van R. van der Steeg en met 21-18 van A. de Ronde. Van Elteren speelde tweemaal een derde game (21-15 en 21-9), Dase laar één keer (21-15). Het dubbel spel dat Van Elteren en Daselaar wonnen, duurde twee games. "Als ik dit nog een keer mee maak, keer ik het voetbal defi nitief de rug toe." Hendrik-Jan de Boer, trainer van SEC-zater- dag is het spuugzat na de uit wedstrijd tegen Nederhorst. Het duel werd vlak voor tijd ge staakt nadat ongeveer 25 man tien minuten lang met elkaar op de vuist was geweest. Sommige mensen zaten onder het bloed en Aart Broek hield een bult op zijn hoofd over aan de massale vechtpartij. Zelfs de vrouw van Kees van de Bilt, die'een speler probeerde te beschermen, stapte met een dikke enkel van het veld. Haar man heeft een schaafwond als souvenir. Volgens De Boer treft Nederhorst alle blaam. Vanaf dat Edwin de Jong in de elfde minuut de gelijkmaker had ingekopt (1-1) zouden de spe lers van de tegenpartij veelvuldig de ledematen van de Seccers hebben geraakt. Scheidsrechter J.A. de Reuver toverde in de eerste helft van het vooruitgeschoven duel slechts eenmaal zijn gele kaart tevoorschijn. De Boer: "Na een half uur heb ik ruggespraak gehouden met ons be stuur, want ik was liever met mijn spelers naar huis gegaan. Er stond niets meer op het spel. We hebben de scheidsrechter uiteindelijk in de rust gevraagd of hij in de tweede helft strakker wilde fluiten, maar hij vond dat hij goed had gefloten. Daar heb ben we maar niets van gezegd." Chaos Vijf minuten voor tijd sloeg de vlam in de pan. De doorgebroken Razzo van Dam werd onderuit geschoffeld, hetgeen de dader op een rode kaart kwam te staan. Twee minuten later werd Van Dam getorpedeerd door de aanvoerder van Nederhorst. Bij die gelegenheid kon de spits zich niet meer beheersen. Hij gaf 'zijn tegen stander een schop terug en toen was de chaos compleet. Van alle kanten stormden spelers en toeschouwers op elkaar af. Wilde achtervolgingen, vechtpartijen en alles wat niets met voetbal te maken heeft, gebeurde. De Boer die een speler probeerde te ontzetten, kreeg zelf een trap in zijn ribben. "Het was een slachtpartij. Toen de kruitdampen waren opgetrokken, zag ik verschillende mensen met bloed op hun hoofd lopen." De Boer is verschrikkelijk kwaad over het voorval en vreest dat SEC- zaterdag het stempel krijgt opge drukt van de ploeg die steeds bij vechtpartijen is betrokken. Vorig jaar januari was er na de derby tegen Hees al sprake van een opstootje tiis- sen voetballers en het publiek. Dat was evenwel niets vergeleken met wat er zaterdag in Nederhorst ge beurde. "Mijn spelers zijn ook geen lieverd jes, maar het zou belachelijk zijn als wij hier aan blijven hangen. We heb ben de hele wedstrijd geanalyseerd en we hebben niet meer dan één ste vige overtreding begaan. Neder horst schopte voortdurend, liep ons te jennen. Dat we maar op een schaakclub moesten gaan en zo. Bij de vechtpartij stonden zelfs be stuursleden van hun te meppen. Tot die vechtpartij hebben mijn spelers zich goed gedragen." Volgens de Soester trainer zouden zijn spelers, toen ze eenmaal de kleedkamer hadden bereikt, zijn be dreigd. "Sommige mensen zeiden dat ze ons met messen zouden op wachten. Toen zijn we met z'n allen meteen weggegaan en hebben we bij SEC gedoucht. Ik ben er het hele weekeinde van onder de indruk ge weest." De stand op het funeste moment was overigens nog steeds 1-1. Van Dam en de aanvoerder van Nederhorst kregen voor hun overtredingen een rode kaart van De Reuver. Het was overigens de laatste competitiewed strijd in de derde klasse van de afde ling. De clubs zijn door de afdeling schriftelijk op de hoogte gesteld dat ze dit seizoen nog vijf vriendschap pelijke wedstrijden spelen. De eerste vijf ploegen uit 3A ontmoeten nog de bovenste vijf elftallen van 3B. Zo als de zaken er nu voor staan, wor den eerst de wedstrijden in de na- competitie afgewerkt. In een vanaf het eerste moment boeiende wedstrijd heeft Hees een einde gemaakt aan de ongeslagen status van kampioen Cobu Boys én op eigen kracht een periodetitel in de wacht gesleept. Vooraf waren reeds allerlei bespiege lingen gemaakt over de kansen van de roodwitten en menigeen was niet echt gerust op een goede afloop. Natuurlijk, de ploeg had een punt voorsprong op de enige concurrent in de tweede perio de Radiostad en een doelsaldo dat ne gen doelpunten beter was. Maar Radio- stad moest naar UW en daar zouden wel eens rare dingen kunnen gebeuren. Dat die rare dingen ook zijn gebeurd, moge blijken uit de uitslag van UV- V-Radiostad 0-13 Een gelijkspel tegen Cobu Boys zou derhalve niet vol doende zijn geweest voor de Soesters. Aantrekkelijk Hees speelde één van de beste wedstrij den van het seizoen en omdat ook Cobu Boys speelde voor wat het waard was, kregen de toeschouwers een wedstrijd voorgeschoteld die aantrekkelijk was. Het eerste kwartier was enigzins in het voordeel van de Amersfoorters en er deden zich een paar benauwde momen ten voor bij het doel van Hans Uit den Boogaard. Gaandeweg kreeg Hees echter meer grip op de wedstrijd en met goed combinatievoetbal werden de Amersfoorters onder druk gezet. Na twintig minuten viel er voor het eerst te juichen. Een vlotte combinatie bracht de goed voetballende Johan van den Brink in balbezit. Hij speelde zich knap vrij en opende met een bekeken schot de séore. Vanaf de aftrap was het alweer bijna gelijk toen de verder goed t rpkr»r«iTj n T V Ut i Xi/iii zaterdag voetballende Edwin Lazonder een fout maakte bij het uitverdedigen en de spits van Cobu Boys zodoende een uitgele zen kans gaf. De bal belandde op de lat. Eén minuut later was het aan de andere kant opnieuw raak en werd het in plaats van 1-1 ineens 2-0 voor Hees. De sterk spelende Paul Casteinspeeldézichfraai vrij en gaf de doelman het nakijken. De strijd bleef overigens boeien en over en weer deden zich kansen voor maar vooralsnog veranderde de stand niet. Het venijn zat in de staart van de eerste helft. In de 42ste minuut waren er eerst twee grote kansen voor Hees, maar zo wel Erwin de Gier als Van den Brink kwamen centimeters te kort. Een snelle uitval leverde Cobu Boys een corner op die een solo aanging om precies op tijd de meegekomen Errol Scheffer te be- eolFrint HET ADRES VOOR UW VERENIGING BEUKENLAAN 86b 3762 AK SOEST TEL.02155 -13255 FAX 02155 - 25997 Met zijn tweede treffer brengt Paul Castein de stand op 4-0. Foto: Aldo Allessie dienen, die voor de geruststellende ruststand van 3-0 zorgde. Tandje Wie dacht dat de wedstrijd gespeeld was, kwam bedrogen uit, want Cobu Boys zette na rust nog een tandje bij in een alles-of-niets poging de dreigende nederlaag ongedaan te maken. Hees bleef echter voor iedere meter vechten. Na acht minuten kreeg Cobu Boys spits Likunde een opgelegde kans, maar in vrije positie schoot hij net naast. Na twintig minuten spelen redde Wout Blankestein op de doellijn na een inzet van de Amersfoorter Koenen. Een uit val van Hees bracht Errol Scheffer in kansrijke positie. Zijn kopbal stierf te gen de paal. Hees nam langzaam maar zeker het initiatief weer over. Tjeerd Altena werd vervangen door Robert Schadee. Altena kon overigens terug zien op een goede wedstrijd. Na dertig minuten in de tweede helft werd de wedstrijd beslist door Castein die een vlotte Hees aanval bekwaam afrondde: 4-0. Een paar minuten voor tijd was Van den Brink nog dicht bij een vijfde treffer maar zijn schot ging centimeters langs de verkeerde kant van de paal. Dat Cobu Boys, practisch in het eind signaal door Groenestein nog op 4-1 kon komen, deerde de Hees spelers niet meer. Met de kampioen van de eerste perio de het Amersfoortse Posthoorn zullen de Soesters nu moeten gaan uitmaken wie er zal promoveren. Het is nog niet

Soester Courant | 1995 | | pagina 15