3R1 Soesterberg viert samen carnaval SC;"1 Medische dienst Hulpverlening Avonturen in een wissellijst Bewoners krijgen toch iets hogere herinrichtingspremie Dorpsplein Soesterberg warmer met zonnestudio Avant-Soleil Soesterberg neemt afscheid van Alouette-helicopters Veel kaartplezier tijdens marathon Oranje Comité slag na overleg kan aan de met clubs Agenda £tlsSe», "««■ij WOENSDAG 1 MAART 1995 De Zotteklappers kunnen terugzien op geslaagd evenement Een uitdaging aan muziektalent Kerkdiensten 'Burgerlijke stand' VSB op zoek naar accordeonist Kunstuitleen-collectie in Dorpshuis Harry en Rob zetten zonnewereld op z'n kop Peutergym in het Medisch Centrum Ons Kent Ons Odeon vertelt... Meningen van lezers Meester Harry van der Veur met VUT KORFBAL KVO maakt zich op voor kampioenschap Midden-Nederland weken al klaar Jr egaa^% 'I "«aar "'ets ov Jien de ristisch( imt venass, an pogh te halen i,; orde«l hadi te hehki. Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 --- uaan te hebben !\d'Ookal3 'd aan de 'ogen. 1 ur, tel. >ver het algemeen lijkt het of men ondanks onze welstand ge bukt gaat onder iets heel ergs. Sombere gezichten, diepe zuchten en veel klagen. Uiteraard kan daar een reden voor zijn maar meestal niet. Daarom is het een goede zaak dat het carnaval een mens leert om ook eens te lachen. Laten we daar om het leven vieren." Met deze woorden werd het plaat selijk carnavalsfeest geopend. On der leiding van Zijne Dorstlustige Hoogheid Prins Zotteklap IV en zijn Adjudant Huub werd het een groots feest. Van ouderencarnaval in De Drie Eiken, militair carnaval in het Kamp van Zeist, gemeentelijk carnaval in de Raadszaal te Amers foort, schoolcarnaval in de Carolus- school, eigen carnaval in de Leut- bunker, een carnavalsmis in de Ca- roluskerk, een kindercarnaval in het Dorpshuis en nog veel meer werd 'samen het leven gevierd'. Carnavalsfeesten. Afgelopen vrijdagmiddag schoolcarna- val. De oudste groepen van de Carolus- i school hadden zich daarvoor verkleed. Als bijzondere g^st van Zijne Dorst- luchtige Hoogheid werden de heer en ^mevrouw Hagmeijer in een echte Cadil lac met chauffeur opgehaald. Beiden kregen daar de Gouden Zotteklapper uitgereikt, een onderscheiding die men ontvangt indien men zich op een bijzon dere wijze verdienstelijk heeft gemaakt voor het dorp. Ruim veertig jaar leiding geven aan de sportvereniging Laetitia en even zoveel avondwandelvierdaag sen organiseren waren terecht redenen voor deze bijzondere onderscheiding. Afgelopen zaterdag kreeg Prins Zot- B^teklap IV uit handen van burgemeester de Widt de sleutels overhandigd, waar door de Prins vier dagen lang zich de baas van het Zotteklapland mocht noe men. koninginnedag is eenMag van feest en daarbij behoort muziek. Het Oranje Comité daagt muziekbands, maar ook olisten uit hun talenten op die dag ten gehore te brengen. Men kan zich hier voor opgeven bij Emmy Viersen, Gen. Winkelmanstraat 62, tel. 51931. Soesterbergers denken dat ze vergele ken met Soest achtergesteld worden, daarom overhandig ik u de grootste sleutel om te bewijzen dat die gedachte onjuist is', aldus de burgervader. Van Prins Zotteklap kreeg hij een NIET- stok voorzien van onder andere een strippenkaart indien de bus naar Soest er NIET is, een toeter als men NIET naar hem luistert, een lichtgevend staaf je indien men hem NIET ziet. Langzaam maar zeker vulde zich de re sidentie De Leutbunker met opvallend veel gasten uitgedost in uiteenlopende kleding. Opperzot Hoekstra en de Heiskneuters van Odeon werden door de Prins geroemd en geëerd vanwege hun enorme inzet. Het werd een mooi feest zoals een niet te herkennen gast zei: "Dit is niet in woorden uit te druk ken. Zo'n feest met elkaar, het dansen en zingen dat geeft zoveel ruimte in je geest en lichaam, dat je er weer tegen aan kunt. Zoiets zou je regelmatig moe ten doen, wedden dat de wereld er dan anders uitzag." Carnavalsmis Zondagmorgen waren velen naar de Caroluskerk gekomen om de carna valsmis mee te maken. Onder leiding van pastor Van der Zandt ep zr. Ma- rie-Anne, het gemengd koor onder lei ding van mevrouw Nijs, organist Theo Hes, de Boerenkapel en uiteraard Prins Carnaval met zijn groot gevolg werd het een feestelijke viering met daarna koffie en limonade voor de kinderen, 's Mid dags waren de kinderen het middelpunt in het carnaval. Uitgedost in soms kunstzinnige creaties, stond de ruimte van de Stichting Jeugdwerk in het Dorpshuis bol van veel plezier en jolijt. De clown en tovenaar Liberto uit Wou denberg maakte op de kinderen grote indruk, vooral toen hij zo maar heerlij ke koekjes kon bakken uit stukjes pa pier. De Leutbunker was die «avond ander maal de residentie van Zijne Dorstlusti ge Hoogheid en met hem vele carnava leske hoogwaardigheidsbekleders uit de regio. Al met al was het een geslaagd feest dat carnaval heet. Zondag 5 maart ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Woensdag 19.00 gemengd koor (As woensdag) Vrijdag 14.30 Heybergh Zaterdag 19.00 cantores; aalm. H. Wanders Zondag 10.30 dameskoor; aalm. H. Wanders Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 J. Meijerink Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: W. Brandt (Den Dolder) Dolderseweg 57A, tel. 030-293100. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. '06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (ge- ref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06.11. Grof vuil Tel. 02155-93666. OVERLEDEN 26 februari: Bernardus Johannes Gerardus Hetem, (46), Plesmanstraat 275. Opgaven: Van Maarenplein 1. De Vereniging Soesterbergs Belang zoekt voor haar bijzondere ledenverga dering op vrijdag 28 april een accordeo nist (amateur). Deze avond staat voor het grootste deel in het teken van '50 jaar vrijheid'. De VSB zoekt iemand die muziek uit die periode kan spelen. Con tact kan worden opgenomen met Coby Esseveld, tel. 53150 of Wil Stekelen burg, tel. 53380. Kunstenaars kiezen kunst als vorm voor dat wat hen raakt, be zighoudt, opvalt. Soms is duide lijk wat hun voor ogen stond, soms moet je er, lijkt het, naar raden. Veel mensen beginnen er daarom maar niet aan. Dat is jammer, want waarderen kan je t leren. Tijdens drie avonden wordt o.l. v. docent Theo Naessens geprobeerd grip te krijgen op zulke 'ongrijpbare' kunst- werken. Een selectie uit de zeer geva rieerde collectie van de Kunstuitleen Soest vormt de basis. Het besproken werk zal tevens een maand te zien zijn in het Dorpshuis Soesterberg, waar ook de besprekingen plaatsvinden. De avonden maandag 6,13 en 20 maart zijn begrijpelijk voor alle geïnteresseerden. Iedereen kan op zijn/ haar eigen manier het kunstwerk bele ven. En al zal niet alles te waarderen zijn na drie avonden, toch zullen een aantal 'raadselachtige' kunstwerken met andere ogen bekeken worden. Wellicht besluit men ze daarna in te huren via de Kunstuitleen Soest. Toegang per avond: f 7,50; passé part- out f 17,50. Kaartverkoop tijdens de avond zelf, of bij C-drie, Willaertstraat 49. Aanvang: 19.30 uur. Telefonische informatie: tel. 22188 in Soest. De bewoners van de Christiaan Huij- genslaan 1-33, Anthonie van Leeu wenhoeklaan 1-13 en Professor Lo- rentzlaan 2-24 verzochten in aanmer king te mogen komen voor een herin richtingspremie van duizend gulden op grond van geleden schade na de in grijpende woning restauratie. In eerste instantie werd dit bedrag niet toegwezen en werd driehonderd gulden aangeboden. Daarop volgde op 2 fe bruari een hoorzitting naar aanleiding van hun ingediend bezwaarschrift van 24 november 1994. Een en ander was het gevolg van een bestreden beschik king tussen de Woningstichting Soest en één van de bewoners. Deze verzocht de bestreden beschik king te vernietigen en de herinrichtings premie vast te stellen op 1.000 gulden, omdat het investeringsbedrag per wo ning zou zijn uitgekomen op circa 47.500 gulden. De gevraagde 1.000 gulden zou ook zijn uitgekeerd als eer der met de werkzaamheden was begon nen. Door uitstel zijn de werkzaamhe den vertraagd, terwijl aan bewoners van woningen van hetzelfde type in Soest die eerder waren gerenoveerd, een her inrichtingspremie was toegekend van 800 gulden tot 1.200 gulden. De gemeente Soest heeft besloten het bezwaar gedeeltelijk gegrond te verkla ren en de herinrichtingspremie vast te stellen op 545 in plaats van 300 gulden. De extra 245 gulden kan worden ge haald uit het SDV-fonds. Sinds november 1994 zijn de etalageramen van Dorpsplein 4 witgekalkt. Daarachter is men koortsachtig bezig met de op bouw van een hyper moderne zonnestudio, voorzien van alle gemakken en mogelijkheden die men daarin kan verwachten. Harry en Rob zijn de beide trotse eige naars van dit zonnig geheel. Harry is geen onbekende in deze branche en mag van een jarenlange ervaring spre ken, terwijl Rob de technische kant voor zijn rekening neemt. Beiden zoch ten een centraal gelegen ruimte en von den die in de leegstaande winkel aan het Dorpsplein. Harry: 'Je kunt niet zeggen dat dit een gat in de markt is, maar wel de uitvoe ring die wij er aangeven. Wij zijn geen fabriek waar men zo snel mogelijk bruin moet worden om daarna de stu dio ten spoedigste te verlaten. Wij bie den de klant een breder pakket aan met 'naast zonnen, een dosis gezelligheid met een hapje en een drankje tegen sterk concurrerende prijzen. Men moet zich hier thuis voelen of er even heer lijk uit zijn, net zoals men het wil heb ben. Het moet tevens een ontmoetings plaats worden waar een stuk sociaal verkeer kan plaats vinden. Voorop staat dat we de gezondheid van de klant voorstaan. Dat betekent tevens de ga rantie voor een goede en deskundige begeleiding. Vooraf kan men een 'huid analyse-kaart' verkrijgen, uitgaande van de Stichting Verantwooord Zon nen. Met andere woorden zeggen we het ook duidelijk indien het zonnen on verantwoord is'. Rob: 'Het gaat ons niet in de eerste plaats om het geld maar om het wel zijn van de klant. Het nemen van zon nebaden kan ook een verbetering in houden van bepaalde spierfuncties en kan het heilzaam werken bij bijvoor beeld rugklachten. Maar ook stress en andere onprettige zaken kunnen door middel van zonnebaden worden bestre den. Kortom staat het geheel in dienst van de mensheid'. Ondanks de drukte van schilders, tim merlui en electriciens komt er tekening in het geheel. Na de royale entree, gebruiksvriendelijk voor invaliden en minder validen, nodigt een bar je uit om even te gaan zitten. Van daaruit ziet men de zes zonnecabines in een halve cirkel staan. Gezellige hoekjes geven gelegenheid voor een rustig gesprek en het geheel wordt omfloerst met zachte tinten. Van maandag tot en met vrijdag is men daar van 09.00-22.00 uur welkom en op zaterdag van 09.00 tot 17.00 uur. Opvallend is dat zij ook geopend zijn op maandagmorgen om de winkelier de kans te geven van de zonnebank ge bruik te maken. Het zal zijn bekend heid krijgen van onder andere verse vruchtesap en broodje gezond met on dertussen een blik in de vele aanwe zige kranten. Kortom het wordt een ruimte waar voor elk wat wils is. Heeft men interesse voor aanschaf van een eigen zonnebank, dan toont een showroom de bekende merken Hapro, AliSun, Beauty Sun en Beauty Skin om thuis de teint op peil te houden. Zonnestudio 'Avant-Soleil' gaat in de eerste week van maart 1995 open voor zeker veel gegadigden. Maandag 6 maart start om 10.00 uur een cursus peutergym. Kinderen van 2 en 3 jaar kunnen er lekker bewegen, springen en ringen, samen met andere kinderen en hun ouders. De lessen worden gegeven door een kinder- fysiotherapeute. De kosten zijn f 50,- voor 10 lessen of f 6,- per keer. Men kan zich hiervoor opgeven bij Elly Renkes, Gen. Winkelmanstraat 65, tel. 54683. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841. Op de vliegbasis Soesterberg kent men reeds vele jaren het 298 Squadron. Een eenheid die men meer herkent aan het bekende helicoptergeluid van de zo be kende Alouettes. Eén van hun taken was de tactische sluipvlieg- opdrachten. In samenwerking met en ten behoeve van bijvoor beeld landmachteenheden wer den tot voor kort verkennings- en waarnemingsvluchten uitge voerd. Daarbij was het devies 'zien zonder gezien te worden'. Speciaal opgeleide en vanwege de vele oefeningen zeer ervaren helicoptervliegers kregen deze taak opgedragen. Vaak in samenwer king met andere helicopters werden de gevraagde klussen steeds perfect uit gevoerd. Zo zijn de vliegers meesters in het zich verbergen achter bossages. De man naast de vlieger is tijdens zo'n vlucht constant bezig met de verbin dingen met de grondtroepen en andere helicopters iiï zijn team. Ook moet hij of zij zijn eigen sluipvlieger bijpraten. Met een stafkaart op de knieën worden alle relevante gegevens genoemd. Om die reden zijn ook de regelmatige avondvluchten om de man of vrouw te blijven trainen. Maar voor deze spe ciale taak is de Alouette langzamerhand niet meer zo geschikt en zullen zij wel dra naar Gilze-Rijen verdwijnen om Een wekelijkse column van een min oj meer bekende Soesterberger. Deze week: dhr. P. G. Klandermans, Kamp weg 110. In 1927 ben ik geboren, dus over en kelejaren mag ik de leeftijd van 70 ja ren bereiken. Bij mijn geboorte was ik direct groot, tenminste ik ging met veel plezier doör het toen erg kleine vlieg dorp Soesterberg. Dat is nu wel iets anders, bij een rondgang haal ik bij lange na alle straten niet. Ik heb de af gelopen jaren heel wat meegemaakt en als je er zin in hebt wil ik je dat wel eens vertellen. Het is net een mensen leven, zo was ik doodziek en zo werd ik gezond als een vis. Om heel eerlijk te zijn, het lag vaak aan de mensen. Kijk, als de omstandigheden soms te gen zitten, dan zie je dat onmiddellijk aan mij. Dan wil het niet meer, de fut is er dan uit. Hoe ik mij nu voel? Ja, sinds ze mij een ander jasje hebben aangetrokken voel ik mij als herboren maar ik moet er nog wel even aan wen nen. Mijn stem is zo anders geworden weetje, van fanfare naar harmonie, dat is nogal wat. Uiteraard hebben jullie dat allemaal gevolgd, de één meer dan de ander. Jammer dat er toch nog zo veel 'anderen' zijn. Vinden jullie mij soms niet zo leuk, met mijn harmonie én drumbamd én minimajorettes én majorettes? Nou dan, help mij dan een beetje om dat alles op de been te hou den. Per slot van rekening ben ik ook al bijna zeventig jaar. Weet je, vroeger waren alle Soesterbergers donateurs, ze waren al lemaal van mij en ik apetrots door het dorp lopen. En nu? Ik loop soms door wijken waar ik niemand ken, dat ligt niet aan mij. Ik blaas en sla er behoor lijk op los. Nee, dat ligt aan jou, als jij mij nu eens steunde of als lid of als donateur, wedden dat ik er dan heel wat beter uit zou zien? Of ik dat nodig heb? Weet je wat mijn lijf kost, nog gekker, een heel klein stukje ervan kost al een paar duizend gulden. Ik doe mijn ui terste best om dat zo te houden, maar je weet: een griepje kan je soms een klap geven. Als jullie nu eens allemaal over de brug kwamen als donateur, of je bent vroe ger muzikant geweest en dat tv-kijken is ook niet alles en je komt mij verster ken. Nou, dan zouden wij het samen best met elkaar kunnen vinden. Ik maak een afspraak met jullie en wel deze. Bij elke 100e donateur kom ik voor je deur een serenade brengen en nou jij. Waar je je kunt opgeven? Laat ik eerst Jan van Vliet de voorzitter noemen. Hij woont aan het Zwarte wegje 13, het laat ste huis links, telefoon 51127. Maar je kunt natuurlijk bij al mijn leden terecht, zoals bv. bij de fam. Buter, Gen. Winkelmanstraat 178, tel. 52459, maar ook bij dhr. van de Brink, Chr. Huijgenslaan 69, tel. 51958. Hij zorgt voor mijn gebouw tegenover de Caroluskerk. Beste mensen, ik heb iets van mijzelf verteld, komen jullie nu naar mij? Met elkaar de schouders eronder en dan hebben we in 1997 een groot feest op mijn 70e verjaardag. O ja, en alvast bedankt. Muziekvereniging Odeon De Alouette, een vertrouwd gezicht op Soesterberg. daar het nieuwe 302 Squadron fleur te geven. Voor Soesterberg staat alles nu in het teken van de naderende Chinook. Hoe wel het eerste toestel in Amerika reeds aan de luchtmacht is gepresenteerd, zal de machine naar verwachting pas in september op Soesterberg zijn opwach ting maken. Om die reden zijn veel Nederlandse vliegers en crewchiefs op het Amerikaanse Army Aviation Cen ter in Fort Rucker, Alabama en bij Boeing Helicopters in Philadelphia om te worden opgeleid tot CH-47D piloot en flight-engineers. Ook het onderhoudspersoneel van het 298 Squadron bereidt zich voor op de nieuwe helicopters. De Chinook kenmerkt zich door een grote mate van elektronische uitrusting die men heel duidelijk in de cockpit kan terugvinden. Ook zijn de veel grotere Chinooks op andere gebieden technisch veel gecompliceerder dan de eenvou dige Alouettes. Ook daarop is het 298 Squadron al een poos voorbereid. Een deel van het squadronpersoneel dat niet naar de Chinook zal overstappen, gaat in mei met de Alouettes richting Gilde- Rijen. Op 15 mei wordt daar het nieuwe 302 Squadron opgericht en hoopt men nog een aantal jaren met deze oude en getrouwe Alouettes te kunnen vliegen. 27 januari 1995: Toen ik het stukje in de Soester Courant van 18 januari j.1. las zei ik direct tegen mijn vrouw: ik ga naar Bleiswijk en ga naar mijn lievelingsmeester van mijn lagere school om hem een gezond en langdu rig VUT toe te wensen. Gelukkig had ik tijdens zijn lessen beter opgelet dan de schrijver van het eerder genoemde stukje in uw courant, zodat ik Bleiswijk wél kon vinden op de kaart van Neder land (zonder eerst te zoeken naar Blijs- wijk). Maar ik ging niet alleen om mijn mees ter, ik ging ook uit eigenbelang. Ik hoogte in ieder geval school kameraadjes te treffen na bijna dertig jaar! En die trof ik ook: Joke Meijer, Hans Venema en Roel Seinen. Ook een aantal medeleerlingen van eerdere óf latere jaargangen, niet geheel onbekend vopr mij, maar toch. We raakten in gesprek en na twee uur staande te praten keek ik voor het eerst op mijn horloge (hoe boeiend is het jeugdsentiment). We spraken over klasgenootjes zoals: Jannie Bonofrié, Jan Koffrie (of was het Frans), Janneke Venema, Co van de fiets met versnel ling in het handvat (hoe fascinerend in 1966), Judith van Endhoven, Armand Opten (nog steeds wonend in Soester berg), Anita Blom (helaas jong overle den), Henk Timmerman, Barbara Schaafsma ('Babs'), maar ook juffrouw Van Marle en meester Van Veen. Veel namen waren niet meer voorhan den maar de daden en gedachten wel. Daarom leek het ons (schrijver dezes, Joke en Roel) een goed idee om vol gend jaar, wanneer het echt dertig jaar geleden is, dat wij onze zesde klas beëindigden een reünie te houden met al onze klasgenootjes (jaargang 1965- 1966). Voel je hiervoor, meld je dan bij: Joke Meijer en Roel Seinen (03413-2722) of Simon van der Winden (036- 5325977). Zijn er andere jaargangen die voor een reünie voelen, dan kunnen zij zich melden bij: Joke van Leijenhorst (03463-53055) of Hannie Peters en Jacob Gerssen (03406-64542). S.A. v.d. Winden Twee uur voor aanvang van de kaart- marathon zaten zaterdag enkele deel nemers reeds in het Dienstencentrum van De Drie Eiken. Plaatselijk maar ook regionaal was de belangstelling groot en om precies elf uur kon Anneke Pley het startsein geven. De 93 deelne mers voor zowel klaverjassen als joke ren begonnen met plezier aan hun ma rathon, omdat de heerlijke reuk van een goede pot snert hun daarbij activeerde. Huiskok Jan Pley zorgde voor deze heerlijke winterkost, alsmede belegde broodjes. Om ongeveer 16.00 uur wa ren de kaarten geteld en voor het kla verjassen werden de eerste drie prijzen aldus verdeeld: 1. de heer Schalkwijk uit Soest, 2. me vrouw Musolf uit Soest, 3. Jan de Groot uit Soesterberg. Het jokeren was een Soesterbergse aan gelegenheid: 1. mevrouw Haman, 2. mevrouw Vos, 3. mevrouw Lith. De kantine van KVO kon het aan tal medewerkers aan de Oranje festiviteiten maar nauwelijks ber gen. Meer dan twintig verenigin gen waren donderdagavond pre sent om enerzijds de laatste ont wikkelingen van het Oranje Comi té te vernemen en vervolgens hun en eikaars activiteiten te bespre ken. Suggesties en adviezen vlogen over de lange tafel als er ergens iets haperde. Spontane hulp als een vereniging er niet goed raad mee wist. De vele zaken wer den goed met elkaar afgesproken en al- KVO moest de laatste zaalcompetitie wedstrijd in Utrecht spelen. Deze wed strijd werd afgesloten met een ruime overwinning: 6-13. Op de tribune zat de coach van DOC, de kampioen in de andere eerste klasse van Midden-Ne derland. Zaterdag 11 maart gaan de twee teams uitmaken wie zich kam pioen van Midden Nederland mag noe- Overige uitslagen: KVO 2 - HKC 3 15-11: DOS3KVO3 7-15;HKC5-KVO4 13-7; TerLeede Al - KVO Al 14-12; KVO A2- Atlantis A3 5-3; Arena Cl - KVO Cl 3-2; KVO Dl - Nova D2 4-1; DOS El - KVO El 0-2. len gaan nu definitief van start. De oud ste groepen van de plaatselijke scholen hebben tekeningen gemaakt met daarin haar visie over bevrijding. Een deskun dige jury zal de mooiste uitzoeken en die wordt gepubliceerd op het voorblad van het in april uit te geven Oranje boekje, een suggestie die de aanwezigen zeer op prijs stelden. Voor de vele activiteiten moet men vooraf kaarten bestellen. Het Oranje Comité zal dit op één of meer avonden bundelen. Ruime uitleg werd gegeven over de activiteit op 4 mei, waarvoor al le verzetsstrijders die destijds in Soes terberg actief waren, zijn uitgenodigd. De leden van het Oranje Comité kun nen nu overgaan op de definitieve uit voering van het gestelde programma. Woensdag 1 maart Heijbergh viert 1-jarig bestaan - 22.00 avondvliegen helicopters Vrijdag 3 maart 10.00 ouderdag DuMoulinkazerne 20.00 Bingo Vios, Hoeksteen 18-21 Chemokar, Buys Ballotlaan Zaterdag 4 maart oudpapier, Buijs Ballotlaan 13.15 KV03-SKF5, Banninghal Maandag 6 maart 10.00 peutergym, Medisch Centrum 12.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest Dinsdag 7 maart 10.00 spreekuur, Drie Eiken Woensdag 8 maart 19.30 bidstond geref. kerk Opgaven voor de agenda: tel. 51252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 11