«ijijr R.0UD Verhuur 1PMBÜRÖI De Hypotheekwinkel Jrote Tientjesloterij PVO Kledingbeurs bij De Bron CT Nieuws van de bibliotheek «IA 16 lOENSDAG 8 MAART 1995 vervanging dak te kunnen betalen SOESTER COURANT PAGINA 17 loierdag in peuterspeelzaal Kinderdagverblijf De Larix opent op zaterdag 18 maart ud1 stichting openbare bibliotheek Aanwinsten voor volwassenen 35.000 ,- 103.937,= 504,= 40.000,= 124.615,= 600,= 50.000,= 165.973,= 816,= 60.000,= 207.330,= 946,= 70.000 248.687 1.040,= Burgerlijke stand ïllem Van Oosten B fotoservice Muziek in Utrecht De C van het CDA centraal tijdens lezing in De Rank Friendship Gospel Choir concerteert in Julianakerk b 5; co Reuma-collecte: 13 t/m 18 maart Dennendal zoekt bezoekrelaties' Psychometrie en waarnemingen Bingo De Vijverhof van wijkvereniging Open dag biologisch gezondheidscentrum De Lopers van de week V olksuniversiteit Soest/ Soesterberg Helpt U mee? Geef bloed, word RODE KRUIS Soest/Soesterberg Tel. (02155) 1 79 98 Bloedbank Gooi en Eemland Hilversum Tel. (035) 24 50 27 Natuur (O) Nabij Kerkdiensten Medische dienst IVN-wandeling bij pompstation WMN Met De Schoof naar de Efteling Team Seniorenbus zoekt versterking Dierenlief Dierenleed Cursus in Soest: natuurgeneeskunde Actie Ichtuskerk voor projecten in de Derde Wereld KBO-vergadering Verrassingstocht met Seniorenbus i/n zit weer hooc en dmno t dat hij aetdan, 'efoons Veront- zullen ar daar- rechter ekeurig n raakt ens van of het nge ju- lligaan Toch len. De en ide- an. Net 'erkent zoek is ar jon- gevoe- ïchtlij- weeft rschil- sen de die el- i in het bijna nings- oor el- dankt oofde, iguste, erecht erzien vorige in de iet het ilijker Rood harts- >k een :k aan oveel imera er het haar 7,50; ;0 zit weer hoog en droog. Afge- pen maanden is hard gewerkt aan ,j nieuw dak voor het PVO-ge- jUw. Door de vele lekkages van de atste jaren was besloten het dak en i dakgoten te vervangen. (gelijkertijd is door een groot aantal fijwilligers van PVO de buitenzijde an het PVO-gebouw onderhanden eiiomen. Oude verflagen werden (gekrabd en het geheel werd van een jeuwe verflaag voorzien. Het onder- sinen van PVO kan er weer even te- ;t«. «VO is hier natuurlijk erg blij mee, „aar er is diep in de buidel getast. De as van de penningmeester is dan ook ïhoorlijk leeg. Vandaar dat PVO een Bntjesloterij houdt. Van 1 maart tot 6 mei a.s. zullen 1500 loten h tien gul den worden verkocht. Hiermee zijn prijzen te verdienen. Onder de winnaars zijn zes hoofdprij zen te verdelen, waaronder een week end Londen en een weekend in een bekend bungalowpark in Nederland. Verder nog een videorecorder, portable u -en maênetron. Behalve de nootdpnjzen wordt nog eens een be- ag van 2500 gulden aan prijzen ver- r?,?1. zullen door notaris irennk de winnende nummers wor den getrokken en zullen de winnaars bekend worden gemaakt. Voor infor matie over de tientjesloterij, maar ook voorandcrc informatie over PVO, kan altijd gebeld worden met het PVO-ee- bouw tel. 22268. of met de penning- "le"'er van PVO, de heer Hooft, tel. Z1oö5. De jaarlijkse voorjaars- en zo- merkledingbeurs van peuterspeel zaal De Bron wordt op zaterdag 11 maart gehouden. De zaal aan de Wiardi Beckmanstraat (bij Hons- bergen) is daarvoor van 10.00 tot 11.30 uur geopend. Kleding voor de beurs kan op vrijdag 10 maart worden ingeleverd. Tussen 19.00 en 21.00 uur zitten medewerkers die dag klaar om de kleding te registreren. Van alle verkochte kleren komt de helft van de opbrengst ten goede van de mensen die ze hebben ingeleverd. De andere helft is bestemd voor De Bron. Die zal van het geld speelmaterialen aanschaffen. Afrekenen van verkochte kleding en ophalen van niet verkochte kleding stukken geschiedt zaterdag 11 maart om 13.00 uur. Kleding die niet wordt verkocht en ook niet wordt opgehaald, wordt door De Bron aan een goed doel geschonken. Voor informatie kan contact worden opgenomen met peuterspeelzaal De Bron, tel. 10901. Op de grens van Soest en Amersfoort wordt op zaterdag 18 maart tussen 10.00 en 16.00 uur het kinderdagver blijf De Larix geopend. Het biedt een 24 uurs opvang aan de Larixlaan in Amersfoort. De Larix is vooral gericht op mensen die in Soest wonen en in Amersfoort werken of andersom. Zij kunnen hun kinderen onderweg naar of van hun werk op variabele tijden afzet ten en ophalen. Voor meer informatie, tel. 033-620006. dmet k van ssette pro- en in ïsje - dheid :1 ook meer as en 5 ver heeft Wat c ligt voor met zeer hand n en i an- punt gens Het nen- van aaar de itein emt me ster, rit- vor- 'eri- de ïan- teld laai een ge- als den nee aul- !ge- der x>n lijk Er ein ien en- ich ck. de ïen ich ele me en ar; 1 - Bel ons even, voor een GRATIS ADVIES: 02155-22204 De hypotheekwinkel Soesterbergsestraat 8 Soest as Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Romans Allegretto, Michael: Fatale obses- sie. Een zevenentwintig-jarige vrijgezel vat een obsessionele liefde op voor een jonge kunstenares en is bereid ieder die hem bij haar vandaan pro beert te houden uit de weg te ruimen. Eliot, Winslow: De verdwenen vrouw. Een door een invloedrijk Ameri kaans politicus verkrachte en mis handelde jonge vrouw wil via een carrière in de filmwereld wraak ne men. Verhaal met spanning, intri ges, liefde en verdriet. Gabriel, Marius: Het masker van de tijd. Verschillende mensen die elkaar tij dens of na de Tweede Wereldoorlog hebben ontmoet, gaan na de oorlog op zoek naar personen die zijn ver dwenen. Daarbij stuiten ze op raad selachtige en tragische gebeurtenis sen. Glamour-roman met spanning en sensatie voor een groot publiek. Mansell, Jill: Tophit. Na een ongeluk verliest een nacht clubzangeres zowel haar baan, haar huis als haar minnaars. Een ontspan nend en amusant verhaal. Morgan, Diana: Zeven verloren ja ren. Als een jonge vrouw na zeven jaar bijkomt uit een coma blijken in haar leven schokkende dingen gebeurd te zijn. Spannend verhaal. Engelse romans: Binchy, Maeve: The glass lake. Een jonge vrouw, die verdwenen is en van wie men aanneemt dat ze ver dronken is, duikt op in Londen met de man die ze liefheeft. Bradford, Barbara Taylor: Every- thing to gain. Een 33-jarige vrouw probeert de dood van haar man en 6-jarige twee ling, die bij een beroving doodge schoten zijn, te verwerken. Nieuwste roman van deze bekende schrijfster. Cookson, Cartherine: Justice is a woman. Vanaf het moment dat een indus trieel in het mijngebied in Noord- oost-Engeland zijn jonge vrouw in troduceert in zijn landhuis, is het on heil niet van de lucht. Roman staat nl. 1 op de Engelse bestsellerlijst. Krantz, Judith: Lovers. Wanneer een jonge vrouw een baan krijgt bij een vooraanstaand recla mebureau en een flitsende carrière opbouwt, heeft ze aan mannelijke belangstelling geen gebrek. Echte ontspanningsroman voor vrouwen. Michener, James A: Recessional. Een nieuwe arts leeft mee met de we derwaardigheden van de vele bewo ners van een bejaardenhuis in Flori- da. Onderhoudende roman voor een groot lezerspubliek. Sayer, Paul: The storm-bringer. Wanneer een jong echtpaar besluit een huurder in huis te nemen, zijn ze niet voorbereid op de schok die deze jongeman in hun leven teweeg brengt. Adembenemende roman die zich als een thriller laat lezen. Informatieve boeken 629.2 Feestmenu's: Kookboek voor heuglijke gebeurtenissen. Ideeën'en recepten voor feesten en dineetjes. Inspirerend met mooie fo to's. 627.39 Forbes, Isabella: Gordijnen kiezen en maken. Opmeten en afwerken, ophangen en onderhoud, stijlen, stoffen en tech nieken. Handboek voor het maken van allerlei soorten gordijnen en ac cessoires. Openingstijden Centrale Bibliotheek Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest, tel. 02155-15210. Woensdag- tot en met zaterdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.30-17.30 uur. Dinsdag- en vrijdagavond van 18.30- 21.00 uur. Openbare bibliotheek Overhees Wil- laertstraat 49, 3766 CP Soest, tel. Dinsdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Maandag- en vrijdagavond van 18. JU- 20.30 uur. Openbare Bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 17b, 3769 DA Soesterberg, Woensdagmorgen van I0-00"12-3°d,iur2 Maandag- woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Vrijdagavond van 18.00-20.00 uur. Periode 27 februari t/m 3 maart 1995. GEBOREN: Pien Anne Carina, dochter van B.J. Jasperse en P.M. Kolsteeg. ONDERTROUWD Petrus Antonius Johannes Cornelis van der Heijden en Inge Paro. - Jaap Schuitemaker en Antoinette Alida van der Molen. - René Majoor en Karin Oosthoek. - Mikel Robin Aalbertsberg en Alexandra Nesselaar. GETROUWD: Johan Hendrik Bos en Hendrika Johanna Harsevoort. - Frans Albert Vonk en Jessica Naber. OVERLEDEN: Bernardus J.G. Hetem, geh. m. J.E. Kuipers. - Arnoldus J. van Doornik, geh. m. M.C. van de Goede. - Gerrit W. Weenink, geh. m. C.J. Rozeboom. Rijkje van der Schagt, geh. gew. m. C.L. de Jeu. bruto hypotheek netto inkomen som maandlasten Soesterbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 02155-13109 Van Weedestraat 147 Soestdijk 02155-25942 Hamseweg12IV Hoogland 033-807151 Zaterdag 11 maart, Domkerk: 'Stabat mater" van Pergolesi voor so praan, alt, strijker en continuo, m.m.v. Christine Jansen, sopraan, en Ninenvan Strien, alt, o.l.v. Jan Jansen. Aanvang 15.30 uur. Toegang vrij. Zondag 12 maart, Ste. Gertrudiskerk: Hoornsuite in F-dur, cantate "Deines neuen Bundes Gande" en Traverso-so- nate in A-dur, m.m.v. Susanne Weide, sopraan, Annette Hartenstein, tra verso, en vocale en instrumentale solisten van de Nederlandse Cantorij o.l.v. Maarten Kooy. Aanvang 13.00 uur. Toegang: vrijwillige bijdrage. Waar staat de C van het CDA voor? Op die vraag gaat ds. J. W. Huisman uit Soest in tijdens een bijeenkomst van het CDA-Vrouwenberaad. De openbare discussieavond wordt ge houden op maandag 20 maart in De Rank aan de Soesterbergsestraat en be gint om 20.00 uur. Na de inleiding van ds. Huisman is er gelegenheid tot het stellen van vragen. Op zaterdag 25 maart vindt in de Julianakerk de jaarlijkse uitvoering plaats van het Friendship Gospel Choir. Het Soester koor, drie jaar geleden op gericht door dirigente Edith Kastelijn, brengt de originele "black gospel" op een enthousiaste manier tot leven. Het concert begint om 19.30 uur. Kaarten f7,50 zijn te bestellen via tel. 11775 of 25614 in Soest. MjVerkoop-Verhuur-Reparaties fa/71 van gereedschappen en CentIR machines voor de vakman Ruim 400.000 Nederlanders lijden aan een lichtere of zwaardere vorm van reuma. Hiervan zijn er zo'n 50.000 gehandicapt. Reuma is een verzamel naam voor zo'n 200 aandoeningen van het bewegingsapparaat. Een aantal van deze aandoeningen kan ernstige en blij vende klachten veroorzaken die niet altijd tot het bewegingsapparaat be perkt blijven. Gezien het totaal aantal patiënten is reuma, na hart- en vaatziek ten, volksziekte nummer twee! Ieder een kan reuma krijgen, jong en oud, man en vrouw. Het Nationaal Reuma fonds trekt grote bedragen uit voor wetenschappelijk onderzoek, voorlich ting, universitair onderwijs, individuele hulp en aangepaste vakanties. Over de ernst, omvang en sociale ge volgen van reuma bestaan helaas veel misverstanden. Want reuma kost de samenleving veel geld door ziektever zuim, thuiszorg en bijzondere aanpas singen. Juist in een tijd van bezuini gingen maakt het Reumafonds zich sterk voor de ruim 400.000 Nederlan ders met reumatische aandoeningen. Daarom is voorlichting een belangrijke taak. Want reumapatiënten zijn niet zie lig maar verdienen wel een steuntje in de rug. Vaak meer dan een klein steun tje. De geldmiddelen voor reuma bestrijding worden hoofdzakelijk door particulieren en het bedrijfsleven bij eengebracht. Een andere inkomsten bron bestaat uit erfenissen en schenkin gen. De jaarlijkse collecte wordt gehou den van 13 t/m 18 maart a.s. en steunt alle reumapatiënten: jong en oud, man en vrouw. Help de reumabestrijding, geef uw bijdrage aan de collectant(e) of maak een bedrag over op bankreke ning 70.70.70.848 of giro 324. en de doe-het-zelver Industrieweg 37b - Tel. 19589 Dennendal is op zoek naar bezoek relaties voor een aantal mensen die er wonen. Door allerlei oorzaken ontvan gen ze weinig tot geen bezoek, terwijl ze hier wel behoefte aan hebben. Er wordt vooral gedacht aan mensen die niet te ver van Dennendal vandaaa wonen (Den Dolder en omliggende gemeenten), zodat reistijd geen pro bleem hoeft te zijn. Momenteel komen 45 mensen geregeld op bezoek bij bewoners van Dennen dal, centrum voor mensen met een ver standelijke handicap. Inmiddels is de behoefte aan bezoekrelaties toegeno men. Niet alle bewoners bezitten vol doende vaardigheden om zelf contac ten te leggen en te onderhouden, waar door ze in een maatschappelijk isole ment terecht kunnen komen. Het bezoekersproject is erop gericht mensen te zoeken die met een van de bewoners een speciale band aan wil len gaan. Het sleutelwoord hierbij is elkaar in vriendschap te willen ontmoe ten,1 zoals de contacten die men met broers, zussen, oom, tante, opa en oma, buren en anderen kan hebben. Voor de bewoners is een dergelijke re latie kostbaar. Iemand die speciaal voor jou komt, iemand die om je verjaardag denkt, iemand met wie je een kopje koffie kunt drinken. Dit zijn eigenlijk heel gewone dingen, maar van grote betekenis. Wie interesse heeft kan zich wenden tot Annette Stigter, coördinator vrijwil ligerswerk, tel. 030-299457/400, voor informatie en aanmelding. Gezien het grote belang voor de bewoner en de bezoekrelatie worden in een gesprek met de coördinator vrijwilligerswerk en een inhoudelijk deskundige de weder zijdse verwachtingen uitgesproken al vorens tot een besluit te komen. De eerste kennismaking met de bewoner kan uitmonden in een kostbare vriend schap. Met behulp van psychometrie zal Klara Ruizendaal morgenavond helderzien de waarnemingen verrichten in het clubgebouw van De Vriendschap aan de Nachtegaalweg. Ze doet dat tijdens een bijeenkomst van PASO. De aan vang is 20.00 uur. De toegang kost 2,50 gulden voor leden en 7,50 gulden voor andere belangstellenden. In De Vijverhof aan de Klarinet wordt zaterdagavond een bingo van wijkver eniging Overhees gehouden. Tussen de ronden door is er ook een loterij. Kaar ten voor de bingo kosten zes gulden voor leden en donateurs. Andere deel nemers moeten twaalf gulden per stuk betalen. De zaal gaat om 19.30 uur open, de bingo begint om 20.00 uur. Op zaterdag 25 maart houdt het Biolo gisch Gezondheidscentrum aan de Kerkstraat 3-5 een open dag van 13.00 tot 16.30 uur. Er is volop informatie over cursussen (o.a. polariteits- en in tuïtieve massage, Bach-bloesemreme- dies, Integra volgens dr. Roy Martina, meditatie en aromatherapie) en behan delingen, zoals homeopathie, neuro- emotionele integratie, allergie behandeling, laseren, afvallen, stoppen met roken, massages, healing/mag- netiseren etc. "Dat mag in de krant," hoor je de mensen wel eens zeggen als iemand een mooie prestatie heeft geleverd. Dat vinden wij ook en daarom zwaaien we hier graag lof toe aan "de lopers van de week". Dat zijn de jon gens en meisjes die de krant rond brengen en daarbij een tijd lang - twee maanden - geen enkele klacht hebben gekregen. Ze krijgen een ex traatje (voor het goede voorbeeld) én een eervolle vermelding. Deze week zijn het: Mariëtte v.d. Velde Esther Verwijs Steenhoffstraat 9A, tel. 22195 Paasversieringen In deze cursus leert men natuurlijke paas-voorjarsdecoraties te maken. In de eerste les wordt van gaas en mos een kip gemaakt. De tweede les wordt be steed aan het vervaardigen van onder andere eieren van mos en andere na tuurlijke materialen. De eerste les mee brengen: schaar, (draad)-tang, wikkel draad (binddraad). Dit draad is even tueel bij de docent te koop. Aanvang cursus: woensdag 29 maart van 19.00-21.30 uur. Docent: mevrouw C. Uijland-Wijnands. Cursusadres: De Open Hof, Veenbesstraat 2. Aantal les sen: 2. Cursusprijs: f 55,- (materiaal kosten f 20,-). Demonstratiekoken Het omgaan met een combi-magnetron levert voor veel mensen problemen'op. In deze cursus worden de mogelijkhe den van het apparaat gedemonstreerd, zoals ontdooien, koken, gratineren en bakken. Diverse gerechten worden be reid die men mag proeven en Waarvan men de recepten mee naar huis krijgt. Tevens krijgt men informatié over al lerlei kookgerei dat geschikt is voor de combi-magnetron. Aanvang cursus: donderdag 13 april van 19.30-22.00 uur. Docent: mevr. H. van Leeuwen. Cursusadres: De Open Hof, Veenbesstraat 2. Aantal lessen: 2. Cursusprijs: f70,- (inclusief ingrediën ten). Inlichtingen en inschrijving bij de Volksuniversiteit Soest/Soesterberg, Steenhoffstraat 9a, tel. 22195. Kantoor geopend: maandag en woensdag van 13.00-16.00 uur; dinsdag en donderdag van 10.00-13.00 uur. Zondagmiddag 12 maart 1995 wordt in Soestduinen een natuurwandeling gehouden op het (niet vrij toeganke lijke) terrein van het Pompstation van Waterleidingbedrijf Midden Nederland aan de van Weerden Poelmanweg. Gid sen van IVN-Eemland staan om 14.00 uur bij de ingang, dicht bij de spoor wegovergang van NS-station Soest duinen. Er is zeer beperkte parkeer ruimte en op zondag rijdt hier geen bus, dus benenwagen, fiets of trein aanbe volen! Door die niet-vrije toegankelijkheid is dit terrein een oase van rust voor plant en dier. Vanuit het thema 'de ontwa kende natuur' zullen de IVN-gidsen daar naarstig het mooie, leuke en boeiende opsporen. Informatie: zaterdag 11 maart 13.00 15.00 uur, tel. 11186. De Schoof, De Engh, De Praatpaal, tel. 12527 tel. 21987 tel. 19546 Op woensdag 19 april kunnen belang stellenden met De Schoof per touring car naar De Efteling. Voor gezinnen is er een leuke kortingsregeling. Voor ouders/verzorgers die zelf hun kinde ren onder hun hoede nemen, gelden de volgende prijzen, (inclusief toegang en vervoer per luxe touringcar). Voor vol wassenen f 40,-; voor kinderen die on der begeleiding meegaan gemiddeld f 35,- per kind. De normale entreeprijs voor de Efteling is al f31,- per per soon. Voor kinderen die onder begeleiding van De Schoof meegaan gelden onge veer dezelfde prijzen. Wel moeten ze tussen de 6 en 13 jaar zijn. Opgave vóör 23 maart, bij Jolanda. Woensdag 8 maart (Biddag) HERVORMDE KERK Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 14.30 ds. J. Koppelaar, Kinderdijk 19.30 ds. R. van Kooten CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 15.00 en 19.30 ds. J.W. Schoonder- woerd GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 19.30 ds. G.E. Geerds Zondag 12 maart ROOMS-KATHOLIEKE KERK Petrus en Pauluskerk, Kerkplein 2 Zondag 11.00 mannenkoor Mariakerk, Burg. Grothestraat 82 Zaterdag 19.00 samenzang Zondag 10.30 kinderkoor H. Familiekerk, Wiliibrordusstraat 19 Zaterdag 19.00 Cantate Domino Zondag 09.30 samenzang Joanneskerk, Willaertstraat 51 Zondag 11.00 vormselviering HERVORMDE KERK Oude Kerk, Torenstraat 1 10.00 ds. J.W. Huisman Emmakerk, Regentesselaan 2 10.00 ds. L.M. Vreugdenhil, Amersfoort Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 ds. H.J.J. Radstake Ichthuskerk, Albert Cuyplaan 2 10.00 ds. J. v.d. Velden, Amersfoort 17.00 ds. R. van Kooten GEREFORMEERDE KERK Julianakerk, Julianalaan 19 10.00 zie Emmakerk Wilhelminakerk, Soesterbergsestr. 18 10.00 ds. J.C. Greive Open Hof, Veenbesstraat 2 10.00 ds. H.J.J. Radstake M.C. MOLENDAEL SOEST Soesterbergsestraat 125 10.00 pastor B.W. Alkemade CHR. GEREFORMEERDE KERK Julianalaan 90 09.30 en 16.30 ds. J.W. Schoonder- woerd GEREF. KERK VRIJGEMAAKT Parallelweg 1 10.00 stud. D. de Jong, Kampen 17.00 ds. G.E. Geerds GEREFORMEERDE GEMEENTE Rehobothkerk, Dalweg 44 09.30 leesdienst 19.00 ds. W. Visscher, Amersfoort NED. PROTESTANTENBOND Rembrandtlaan 20 10.15 H.W. Kuiper EV. GEMEENTE IN DE RUIMTE Insingerstraat 39-53 10.00 Kees Goedhart CHRISTENGEMEENTE SOEST Griftland College, Noorderweg 79 10.00 Ido Buwalda; H.A. NIEUW APOSTOLISCHE KERK Rembrandtlaan 11 Zondag 9.30 en/17.00 uur; woensdag 20.00 uur JEHOVAH'S GETUIGEN Koninkrijkszaal St. Theresiastraat 18 Gemeente Soest: dinsdag 19.25 uur; zaterdag 18.00 uur Gemeente Baarn: zondag 10.00 uur; donderdag 19.25 uur SOESTERBERG Zie Soesterbergse pagina BAARN DOOPSGEZINDE GEMEENTE Eemnesserweg 63B 10.30 ds. A.A. van Daalen NED. GEREFORMEERDE KERK Waldheim Mavo, Vondellaan 2 12.00 (in Emmakerk Soest) ds. J.D. Smit, Apeldoorn; bevestiging/ intrede van ds. M. Janssens AMERSFOORT EVANGELISCH-LUTHERS Lutherse kerk, Langestraat 61 10.30 oec. dienst Joriskerk Het team van de Seniorenbus zoekt versterking voor de telefoondienst van het senuiorenvervoer in Soest. Wie be langstelling heeft kan bellen: tel. 19190 (werkdagen 9.30-13.00 uur). Amivedi, tel. 17001 VERMIST 25-2 Zwarte poes, witte bef, sokken en rechterhelft bovenlip. Rode vl. bnd. met adr. koker. Inl. Hr. Meijer, Erëprijsstr. 177, 3765 AH Soest, tel. 17511. 26-2 Cyp. poes, veel beige a/d voor kant. Inl. Hr. Haage, G. Pelsweg 2, 3768 HV Soest, tel. 14175. 26-2 Rode kater, witte bef en poten, wit langs neus. Inl. mevr. v. Hornsveld, Gr. v. Prinstererstr. 39, 3762 TS Soest, tel. 21123. 27-2 Blauw-witte Parkiet, geringd. Inl. Mevr. Scheurwater, Soesterbergsestraat 133, 3768 MB Soest, tel. 27710. 27-2 Zieke grijze kater, kale plekken. Inl. Hr. Geijtenbeek, Lindenlaan 33. 3741 WN Baarn, tel. 02154-18863. 1-3 Witte kater, 1 jr. beige vl.bnd. Inl. Fam. Steenbakker, v. Weedestr. 149, 3761 CD Soest, tel. 31452. 1-3 Teef, bas. Colly, zw., witte bef. witte punt aan staart loops, Inl. Mevr. v. Hornsveld, Insingerstr. 11, 3766 Ma Soest, tel. 10196. 1-3 Cyp. gec. kater, ca. 1 jr. witte on derkant. is getat. Inl. Fam. v. Mourik, Sophialaan 17, 3761 DJ Soest, tel. 16802. GEVONDEN 4-3 Rode ongec. kater, witte bef en voetjes gev. o/d Pr. Bernhardln., Soest. Zwarte poes, rode vl.bnd. Zwarte hond, rode halsb. gev. o/d K. Brinkweg, Soest Inl. over bg. dieren: Dierentehuis Soest, tel. 13583. Zaterdag 11 maart en zondag 12 maart Huisartsen Zaterdag 08.00 - zondag 24.00 uur: Groep A: W.G. Bavinck, Turfstreek 235, tel. 12566. Groep B: J.H.H. Overbeek, Foekenlaan 16, tel. 12333. lGroepsindeling huisartsen: Groep A: Bavinck, Van Dorssen, Krijger, Mout, Rupert, Spelberg, Walter. Groep B: Von Bartheld, Chavannes/ Verberne, Huitema, Oudshoorn, Nicolas, Overbeek, Smits-Schaffels. Het is aan te raden niet direct naar de dienstdoende arts te gaan. Eerst opbellen! Apotheek Vanaf vrijdag 17.30 uur: Apotheek Soest, Driftje 4A, tel. 12497. Extra dienst zaterdag 9.00-12.30 uur: Apotheek Julius (Baarn), Laanstraat 26, tel. 02154-12432. Tandarts Zaterdag en zondag 13.00-13.30 uur: W.H.A. Steen, Nassauplantsoen 27, tel. 15970. Dierenarts Vrijdag 19.30 - zondag 24.00 uur: Grote en kleine huisdieren: J.H. J. Meursing, Van Mecklenburglaan 13-15, tel. 15215. M.C. Molendael Soesterbergsestraat 125, tel. 92911 Molenweg 2, Baarn, tel. 02154-82511 Bezoektijden: Alle verpleegafdelingen Dagelijks: 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur. Op zondag tevens 11.00-11.30, 15.00- 16.30 en 18.30-20.00 uur. Medium Care In overleg tussen patiënt, familie en verpleging. Kinderafdeling Baarn Doorlopend bezoek voor familie. Overig bezoek: 15.00-16.30 uur. Kr aamafdeling Baarn Voor vaders en kinderen: 15.00-16.30 en 18.30-20.00 uur; Overig bezoek: 15.30-16.30 en 19.00- 20.00 uur. Spoedeisende hulp - tijdens kantooruren: m.c. Molendael Baarn en Soest, of de huisarts; - buiten kantooruren en in het week einde: m.c. Molendael Baarn, of de huisarts. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht: 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Rode Kruis/Bloedbank Aanmelding nieuwe bloeddonoren: Bloedbank Gooi en Eemland, Rem brandtlaan 31, 1213 BE Hilversum, tel. 035-245027; Donorwerving Rode Kruis afdeling Soest/Soesterberg, Valeriaanstraat 129, 3765 EL Soest, tel. 17998. Secretariaat Rode Kruis Soest/Soester berg: Ir. Menkolaan 4, 3761 XA Soest, tel. 22673. SOESTERBERG zie Soesterbergse pagina Jacqueline van der Kley, natuur- en pa ranormaal genezeres voor mens en dier, geeft binnenkort een cursus natuurge neeskunde en de praktische toepassin gen. In de lessen komen verschillende geneesmethodes aan de orde, die direct toepasbaar zijn in de praktijk. Ze werkt daarbij met onder andere kruiden, drai nage, aura-healing en voetreflexmassa ge. Voor inlichtingen kan contact wor den opgenomen met Van der Kley, tel. 19271. In de Ichtuskerk aan de Albert Cuyp laan wordt zaterdag 11 maart een ver koping gehouden. De opbrengst komt ten goede aan ontwikkelingsprojecten in de Derde Wereld. Tussen 10.00 en 13.00 uur kunnen kooplustigen een keuze maken uit on der meer cd's, schrijfwaren, pop- pekleertjes, huishoudtextiel, handbe schilderde klompen, babyslabben, bloemstukjes, boeken en speelgoed. De organisatie is in handen van het plaatselijke Woord Daad-comité. Die houdt zich aanbevolen voor ge spaarde postzegels, hoesjes en labeltjes van theezakjes en benzine-, koffie- en zuivelpunten. Tijdens de verkoping kan tevens oud papier worden ingeleverd. De afdeling Soest van de Katholieke Bond van Ouderen (KBO) houdt op vrijdagmiddag 17 maart haar algemene ledenvergadering in de Vijverhof. Op de agenda staan de jaarstukken, waar onder bestuursverkiezingen. Aftredend maar herkiesbaar zijn penningmeester A. Bosboom en 2e penningmeester H. Koenders. Na afloop is er bingo. Het team van de Seniorenbus organi seert op 22 april en 13 mei weer een verrassingstocht. De busreizigers gaan genieten van natuur en landschap. De uitstapjes duren van 9.00 tot 13.00 of van 13.00 tot 17.00 uur. Prijs, inclu sief koffie met gebak: f 20,-. Opgave op werkdagen (9.30-13.00 uur) via tel. 19190. Wie het eerst komt...

Soester Courant | 1995 | | pagina 17