ag het i r zijn? fcAAtltuhf an Infodag Wonen bij Rabobank Soest Supervlaai: paradijs voor smullers eiviseui nieuwe TCX stofzuiger. Open huis - Mode Flitsen XENEMi Vitalité houdt open huis Renault-dealer Stam Soestdijk presenteert topmodel Safrane Voorjaarscollectie van Firstlady: kleurrijk en zeer vrouwelijk Voor silo zekerheid! technische dienst - tel. 10344- OPEN HUIS SOESTER COURANT 1HANDEL WANDEL t PAGINA 11 WOENSDAG 15 MAART 1995 Zaterdag 25 maart, 10.00 - 16.00 uur Iers. gen tel. ukJ Winkeldief gepakt Blikschade bij achteruitrijden A.S. ZATERDAG 18 MAART showen wij doorlopend vanaf 11.00 uur de nieuwe VOORJAARSKOLLEKTIE. Onder het genot van een hapje en een drankje kunt u zich overtuigen van: "De zomer wordt dit jaar iets moois" oest 3 woensda, uurtje over 3ter Courar Zaterdag 18 maart: 9.00-16.00 uur Maart-festival met kans op gratis Twingo Gezellig trefpunt in Hartje Zuid Open Huis op zaterdag 18 maart Philips Gewoon beter. leem Kom langs en ontdek waarom Vitalité beter is dan ooit! Geniet van een gratis kopje koffie of thee en ontmoet de nieuwe eigenaar Lorenzo Serna (oud politie-officier en bodyguard uit Californië) OPEN HUIS AKTIE Bij een zonnebank- of sauna-abonnement een fles zonne- of huidverzorgingsprodukt van Biodermal, Ying Yang of Millie Little GRATIS! Geldig tot 31 maart a.s. (op=op!) U bent van harte welkom. Geopend ma t/m vr van 09.00-13.00 en van 16.00-21.00 u. za van 09.00-16.00 u. KERKSTRAAT 86 - SOEST 02155-1 89 90 sclioemaker IIIU -Jl VAN WEEDESTRAAT 78 - TEL. 17253 de Philips stofzuigers uit de nieuwe TCX-serie. De X staat voor Xtra. Voor extra mogelijkheden en gemak. Allereerst biedt een Philips fCX stofzuiger u 20% meer zuigkracht dankzij de 1400W Turbo Compressor Motor. Welk vermogen u ook gebruikt. Het topmodel van de Philips rCX-serie heeft ook nog eens: p een "remote control" op de handgreep, I voor het direct bedienen van de zuigkracht van 0 tot 1400W. p een handige "parkeerstand" waarmee u het stofzuigen tijdelijk kunt onderbreken. En.... dat "ietsje meer" voor de Philips stofzuigers uit de TCX-serie betekent bovendien: een automatisch oprolsnoer van wel 8,5 meter; een hygiënische, afsluitbare 4,5 liter stofzak; en een uniek 5-filtersysteem, dat zorgt voor schone uitblaaslucht. van 09.00 tot 16.00 uur. bij 18 maart 1995 I dag He een eigen huis zoekt, gaat op |lnfodag Wonen, op 25 maart, geld verdienen bij de Onder dit motto orga- de Rabobank ook dit jaar een open dag waar iedereen recht kan met vragen over de aan- ;p en het bezit van een huis. ral als men op het punt staat een uis te kopen, kan een gesprek met |I hypotheekadviseur op de Info- veel geld besparen. Maar ook wie al huiseigenaar is, kan er wyzer van worden. Zowel het kantoor in Soest aan het Kerkplein als in Baarn aan de Eemnesserweg is 25 maart van 10.00 - 16.00 uur geopend. Voor bezoekers die uitkijken naar een koophuis is het de moeite waard een gesprek aan te kno pen met een van de daar aanwezige adviseurs. Dat levert niet alleen infor matie op, maar ook een waardebon. Deze bon geeft recht op een korting van maximaal duizend gulden als men in de toekomst een hypotheek afsluit bij de Rabobank. Bernhard Dijkstra, hypotheek-adviseur van de Rabobank: "Zeker is dat wij 'iemand met lege handen naar huis la ten gaan. Er zijn allerlei informatie stands en u kunt vrijblijvend rondkij ken. Ook als u bij een andere bank ban kiert, bent u van harte welkom. Er wordt koffie geserveerd." Bij Bernhard Dijkstra en zijn collegs's kan men te recht met financiële vragen op het ge bied van wonen. Een paar voorbeelden: U twijfelt of u een huis gaat huren of -* kopen? Samen met u kan op een rijtje gezet worden wat de financiële ver schillen zijn. De voor- en nadelen voor uw specifieke situatie kunnen worden bekeken. Op welke manier kunt u een eventueel te kopen huis financier-en? Hoeveel kunt u lenen op basis van uw inkomen? Wat zijn de kosten per maand? Als u al een gedeelte van uw hypotheek heeft afbetaald, kunt u dat beschouwen een soort 'spaarpot'Dit 'spaargeld' int u gebruiken om bijvoorbeeld een iknapbeurt of een verbouwing te be ien. Hoe dat in z'n werk gaat, kan tij dens de open dag worden uitgelegd. U heeft al een poosje (bij de Rabobank of een andere bank) een hypotheek lo pen. Misschien is die hypotheek wat verouderd. Mogelijk is het gunstiger om over te stappen naar een nieuwe hypotheekvorm. Dat kan op de Info dag voor u worden uitgerekend. Ruim aandacht is er dit jaar voor ver zekeringen die met het eigen huis te maken hebben. Een goed moment dus om uw verzekeringen eens door te ne men. Zeker als u twijfelt of uw huis of inboedel nog wel voldoende zijn ver zekerd. Voor de Infodag Wonen heeft de Rabobank diverse instanties uitgeno digd. Zij geven allen gratis advies. Zo zijn medewerkers van de notaris kantoren Terhorst Smit, Windhorst in Baarn en Schippers en Elferink, Bokdam de Visser in Soest aanwe zig om vragen te beantwoorden over koopaktes en andere juridische vraag stukken. De politie en medewerkers van de brandweer informeren omtrent de beveiligings- en preventie- aspekten in en rond uw huis. Architectenburo J. Peters kan adviseren over het verwe zenlijken van bouwkundige wensen. Ook de makelaars zijn aanwezig. In Soest makelaar Strater en in Baarn de makelaars Prins en Van Berkum. Overbruggingsplan Als eerste bank in Nederland introdu ceert de Rabobank een financiering waar men bij ziekte en werkeloosheid wordt vrijgesteld van de maandlasten van de lening. Dat is toch een zeker gevoel, want wie is er in deze tijd nog zeker van zijn baan? En ziekte komt in iedere familie voor. Zowel voor de Per soonlijke Lening en Doorlopend Kre diet als voor de Spaar Optimaal Hypo theek kunnen deze voorwaarden gel den. Een officiële gezondheids verklaring of medische keuring is niet nodig. Natuurlijk wilt u meer weten over dit unieke produkt, dat u een hoop kop zorgen kan besparen. Speciaal voor deze Infodag komt de heer David James uit Engeland om u te informe ren. Hij is werkzaam bij een financiële Bij een supermarkt aan de Tamboerijn is vorige week een 44-jarige vrouw uit Soest betrapt op het zonder betalen meenemen van boodschappen. Ze had voor 78 gulden aan spullen bij zich. Ze moest mee naar het bureau, waar ze voor f 200,- een transactie kreeg aan geboden. Uiteraard moest ze de bood schappen weer afstaan. Op de Rubenslaan ontstond blikschade aan twee auto's, toen een 51-jarige Soester met het portier open wegreed van een parkeerplaats. Het portier be schadigde de bumper van de auto van een 44-jarige plaatsgenoot. MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT \eufce a Soesterbergsestraat 49A Soest - Tel. 02155-23584 instelling uit Engeland, waar al jaren deze financieringen met succes worden verstrekt. Kortom, alle reden om op zaterdag 25 maart de Rabobank Soest- Baarn te bezoeken. Komende zaterdag houdt Vitalité aan de Kerkstraat open huis. De Fitness Zonnestudio is die dag tussen 9.00 en 16.00 uur voor ieder een geopend. Opvallende onderde len van het programma zijn de infrarood sauna en de holistische massage. Voor dat laatste komt masseuse José Lentink naar Vitalité. Zij zal tekst en uitleg geven over deze speciale vorm van relax-massage die de gezondheid bevordert. Natuurlijk zijn er ook de monstraties. Interessant is tevens de infrarood sauna, een nieuwe uit de Verenigde Staten 'overgewaaide' vorm van sauna. Vol gens Lorenzo Serna zijn de reacties hierop zeer positief. Serna, sinds enkele maanden de nieuwe eigenaar van Vitalité, heeft de privé-cabine van de nieuwe sauna namelijk al enige tijd in zijn studio staan. De mogelijkheden bij Vitalité zijn niet op de vingers van één hand te tellen. In het zonnecentrum kan men gebruik maken van bijvoorbeeld de snelbruiner, de superbruiner, het gezichtskanon en de gewone zonnebank. En in de fitnessruitme kan aan zowel cardiovasculaire (actieve) als onbelaste fitness worden gedaan. Tijdens het open huis op zaterdag kan verder informatie worden ingewonnen over de lagere prijzen en de acties die Serna in petto heeft. Futness Zonnestudio Vitalité heeft overigens ook nieuwe openingstijden. Die zijn als volgt: maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 13.00 en 16.00 tot 21.00 uur; zaterdag van 9.00 tot 16.00 uur. Voor inlichtingen kan ook telefonisch contact worden opgenomen, tel. 18990. Onder het motto 'U zit goed bij Renault-dealer Stam' organiseert Stam Soestdijk B.V. tot en met 20 maart een aantrekkelijk festival. Tij dens dit evenement presenteert Renault zijn verder geperfectio neerde topmodel Safrane en de meest comfortabele uitvoeringen van de andere modellen. Tevens zijn er interessante aanbiedin gen. Bovendien maakt iedere bezoeker van dit voorjaarsspektakel kans om één van de vijf Twingo's te winnen. De vernieuwde Safrane heeft naast een middenarmsteun vóór ook fraaie imitatiehouten sierstrips, velours- bekleding en een rijkere uitrusting. De aantrekkelijke combinatie van comfort en scherpe prijzen geldt voor het ge hele Renault-gamma. Om daar de aan dacht op te vestigen staan tijdens het twaalf dagen durende Maart-festival de Twingo Easy, Clio Symbol en RSi, Renault 19 Europa 1.4 Energy, Laguna Diesel en Espace Cyclade in de schijn werpers. Net als de Safrane bieden deze Renaults stuk voor stuk een opmerke lijke luxe uitrusting. De Twingo Easy is zeer gemakkelijk te bedienen dankzij de automatische koppeling. Een vernuftig systeem, dat het rijden met deze handzame Renault extra comfortabel maakt. De recent geïntroduceerde Laguna Diesel is dankzij de stille motor één van de fijn ste reisauto's van dit moment in de za kelijke klasse. Kraskaart De bezoekers van het Maart-festival kunnen niet alleen kennismaken met een keur aan fijne Renault-modellen, maar maken ook kans om een nieuwe Renault Twingo te winnen, ledereen ontvangt bij Renault-dealer Stam Soestdijk B.V. een kraskaart, die mo gelijk de winnende combinatie heeft. Er zijn maar liefst vijf Twingo's te w: nen tijdens het Maart-festival Firstlady kiest dit voorjaar bewust voor veel kleur in haar collectie. Na de sobere kleurschakering van de afgelopen tijd neemt Firstlady een voorschot op een vrolijk kleurrijk voorjaar. Daarbij staat zoals gebrui kelijk het draagcomfort centraal. De collectie bestaat uit kledingstukken die uitstekend met elkaar te combine ren zijn. Maar natuurlijk leent ieder kledingstuk zich ook prima om afzon derlijk gedragen te worden. Vier kleurgroepen bepalen dit voorjaar het modebeeld van Firstlady: blauw, rood, groen en geel, in eindeloos veel tinten. Het resultaat is een prachtige collectie die zich onderscheidt door uitbundig kleurgebruik, dat terugkomt in prachtige dessins, streepjes en prints. Een goede prijs/kwaliteit verhouding, comfortabele belijning en een grenze loze mogelijkheid tot combineren. Dat alles biedt de collectie van Firstlady. De collectie bestaat uit blazerblouses, gilets, heerlijk zittende elegante non chalant wijde pantalons, volle crêpe achtige jurkjes en blouses. Vooral de comfortabele cupro-kwaliteit is terug te vinden in de diverse kledingstukken van dit voorjaar. Wat later in het sei zoen zullen de basiskleuren, enigszins afgezwakt, in pasteltinten terug te vin den zijn in romantische zomerjurkjes met schitterende Indiase prints. Ook Kennedy-jurkjes met transparante blouses en slanke pantalons van stretch, allemaal bijzonder vrouwelijk, behoren tot deze collectie. Modieus Met Firstlady kan men zich dit voor jaar en deze zomer modieus maar bo venal vrouwelijk kleden. Voile-achtige jurkjes die over elkaar heen gedragen kunnen worden, rokken weer gecom bineerd met jurkjes. Want ook dit voor jaar kan men weer naar hartelust laag jes over elkaar heen dragen. De kle ding van Firstlady is geschikt voor overdag, maar nodigt straks ook uit tot flaneren langs het strand. Vrolijke kleu ren in combinatie met hoogwaardige kwaliteit vormt het uitgangspunt van de Firstlady-collectie. Een collectie die comfortabel is voor u én voor uw por temonnee. Aanstaande zaterdag 19 maart houdt Firstlady, Soesterbergsestraat 49a in Hartje-Zuid, open huis met mode- flitsen. Onder het genot van een hapje en een drankje kunnen de bezoekers vanaf 11.00 uur kennismaken met de nieuwe collectie en zij krijgen ook een leuke attentie. Sinds vorige week donderdag kun nen fijnproevers volop aan hun trek ken komen bij Supervlaai, de nieuwe "vlaaienwinkel" aan de Zuid promenade 7A. De zaak trok direct na de opening al heel veel belang stelling van mensen die zich de vlaaien - in alle mogelijke variaties - goed lieten smaken. Supervlaai staat onder leiding van Ad Reehorst - bepaald geen onbekende in Hartje Zuid - die trouwens aan de Van Weedestraat ook de vlaaienwinkel "Vlaai en Vlaai" onder zijn hoede heeft. Dus, als het voor u best ietsje meer mag zijn... I kom dan nu naar Schoemaker. Er is al een 1000 Watt stofzuiger voor f 169,- Hij verdeelt zijn tijd dus over Soest dijk en Soest-zuid, maar in de zaak aan de Zuidpromenade kan hij zich verla ten op de steun van de vaste mede werksters Saskia en Claudette, die op zaterdag nog weer assistentie krijgen van Lisette. Bij Supervlaai draait natuurlijk alles in de eerste plaats om vlaaien. Ze zijn er dan ook volop, minimaal 25 soorten en variaties, en allemaal elke dag vers. De vlaaien worden gemaakt door een ge specialiseerde bakkerij in Wijchen bij Nijmegen en dat betekent dat ze van de hoogste kwaliteit zijn. Iedere vlaai-liefhebber vindt bij Supervlaai wel iets van zijn gading, van de eenvoudige Limburgse kersen-, abrikozen- of appelvlaai tot de meer luxe soorten, zoals de vlaaien met verse vruchten, de advocaat-schelpvlaai of de bosvruchten-schelpvlaai (met hun krokante bodems), de vlaaien met chocolademousse of zelfs de champagne vlaai. Ze zijn allemaal roy aal opgemaakt met slagroom. John en Robert Reehorst openen de winkel onder toeziende blik van hun ou ders. 12.00 uur en op vrijdagavond (koopa vond) doorlopend tot 21.00 uur. Op zaterdag is de winkel om 17.00 uur gesloten. Het is ook mogelijk telefo nisch een bestelling te laten reserve ren: tel. 29198. Coffeecorner Alle vlaaien zijn verkrijgbaar in de for maten heel, half, kwart of (eenpersoons) punt. Wie dat wil hoeft de lekkernij niet persé mee naar huis te nemen, maar kan bij Supervlaai ook op zijn gemak plaatsnemen in de ge zellige coffeecorner. Er zijn zeven ta feltjes met in totaal 21 zitplaatsen, dus ruimte is er genoeg. Bovendien kun nen de bezoekers daar volop genieten van een lekker kopje koffie (ook expresso, cappucino, Wiener Melange) en is er voor de "hartige klanten" ook een vers afgebakken saucijzebroodje of een belegd pistoletje (bruin of wit) ver krijgbaar. Voordat de deuren van Supervlaai op donderdag opengingen voor het pu bliek vond woensdag de officiële ope ning plaats. De zonen Reehorst (John en Robert) knipten daarbij - onder het goedkeurend oog van Ad en Mimi Ree horst - een lint door, waarmee de start van de nieuwe vlaaienwinkel een his torisch feit was. Supervlaai is alle werkdagen geopend van 9.00 tot 18.00 uur (ook tijdens de lunchpauze), op maandag echter vanaf

Soester Courant | 1995 | | pagina 11