ecyclingcentrum Tammer Amersfoortsestraat Race met echte zeepkisten afwezig Uitbreiding industrieterrein n bevrijdingsweek in Soesterberg J. Kamminga (MKB) spreekt bij VOS Opdat wij niet vergeten... Reisclub RIOS Kerkdiensten Medische dienst J5urgerlijk^tanc^| Hulpverlening fj F.P. Prause 'De Drie Eiken' Maatregelen op Dorpsplein in bevrijdingsweek Politie deelt 126 bekeuringen uit op N237 De Chinooks komen met vertraging Dormaël mag drie dagen verkopen vanuit magazijn Meningen van lezers St. Joseph Lokvogel in kooi en klapnet aan Kampweg gevonden Kennemer Automobiel Genootschap naar £amp van Zeist Autobandenfraude bij de luchtmacht B.& W. houden zich aan hun woord Wim Overgoor officieel PHILIPS dealer SPULLENHULP Soester Courant in Soesterberg Soesterberg op de versierderstoer Dennendal zoekt 'bezoekrelaties' Agenda ingang van 1 maart is het stort at aan de Amersfoortsestraat geslo- n. De Gebrs. Tammer zijn om die reden voornemens een nieuw yclingcentrum achter het BP-sta- on aan Amersfoortsestraat te ope en, speciaal ingericht voor het ver verken van bouw- en sloopafval en voorzien van een houtversnipperaar. WOENSDAG 15 MAART 1995 Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463)51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 t)e milieu-eisen, verbonden aan het storten van afval, zijn onlangs aanzien lijk zwaarder geworden. Dat betekende Idat op last van de provincie Utrecht een Teinde moest worden gemaakt aan het storten van afval in het stortgat aan de mersfoortsestraat. Volgens de fa. arnmer had men er nog jaren gebruik an kunnen maken. 'et terrein is afgesloten om het afval tijd te geven voor inklinking. Daarna wordt het met folie en met aarde afge dekt. Het is de bedoeling dat het ter rein beplant zal worden met bomen en struiken. Intussen zat de fa. Tammer niet stil en moest een alternatief voor het storten van bouwafval worden gevonden. Het oog viel op het braakliggend terrein aan de Amersfoortsestraat, achter het BP- benzinestation. Het nieuw te bouwen, recyclingcentrum krijgt een afmeting van 40 x 30 m., met een hoogte van acht meter en vier meter diep in de grond. Het gebouw wordt overdekt en van geluidwerend materiaal voorzien, waardoor geen geluidhinder kan ont staan. De dichtstbijzijnde huizen aan de Veldm. Montgomeryweg liggen op enkele honderden meters van het ge bouw. De aan- en afvoer mag niet via de Amersfoortsestraat; om die reden zal de inrit afgesloten worden met een aar den wal. Aan het eind van de Veldm. Montgomeryweg, bij de aansluiting van de Batenburgweg, komt de offi ciële in- en uitgang van het nieuwe ter rein. Dat betekent dat een deel van Defensie werd gekocht. Vervolgens werd een bouwvergunning aange vraagd. De grootste moeilijkheid is de toestemming van de provincie Utrecht, wat betekent dat men aan heel wat mi lieu-eisen zal moeten voldoen. Het nieuw te bouwen sorteercentrum zal geschikt gemaakt worden voor her gebruik met een capaciteit van onge veer 100.000 ton per jaar. De fa. Tam mer hoopt over een jaar met dit nieuwe bedrijf te kunnen starten, wat extra werkgelegenheid biedt aan ongeveer vijftien mensen. Ter gelegenheid van het tienjarig be staan van de VOS (Verenigde Onder nemers Soesterberg) wordt op maandagavond 27 maart een feestelijke bijeenkomst gehouden in het Kontakt der Kontinenten aan de Amersfoortsestraat. Speciale gast is dhr. J. Kamminga, voorzitter van de Koninklijke Vereniging MKB Neder land. Hij komt spreken over het belang van een krachtige ondernemers vereniging voor een optimaal ondernemersklimaat. De bijeenkomst is vanaf 20.30 uur toegankelijk voor genodigden. üén van de vele activiteiten die in isterberg wordt 'gehouden in het kader van de bevrijdingsweek, is ""ush-Cart-Racen. Vroeger werden ze ook wel zeepkisten genoemd. Deze push-cart-race wordt gehouden op naandag 1 mei van 14.00 tot 16.00 uur op het plein van de Wethouder de Haanschool. Het wordt georganiseerd door de ■Ouderraad van de Wethouder de Haan- Ischool en bestaat uit de navolgende drie onderdelen: De Show-Ronde. Onder begeleiding Van vrolijke muziek wordt de pushcar getoond aan het publiek. De mooist yersierde en leukst bedachte pushcarts rijgen een prijs. Behendigheidsproef. Zo snel mogelijk noet een proef worden afgelegd met uiteraard diverse opdrachten. De be doeling is zo weinig mogelijk fouten te naken. Hellingproef. De pushcart rolt een hel ping af en moet met de voorwielen zo dicht mogelijk bij een streep komen. Dok hiervoor zijn prijzen te verdienen, naar tevens wordt bekeken wie de laat- Tste twee proeven samen het beste heeft r gedaan. De winnaar mag zich dan 'De [Pushcart Kampioen 1995 van Soester- gberg' noemen. Deelnemers zijn alle schoolkinderen, verdeeld in klasse 1 r van de groepen 3,4 en 5 en klasse 2 van de groepen 6, 7 en 8. Wedstrijdeisen I Voor de deelnemers en hun pushcart L gelden de volgende regels: De push-cart moet goed bestuurbaar zijn, mag geen trappers of zoiets heb ben, mag alleen geduwd worden door iemand van dezelfde leeftijd, mag van wiel tot wiel hooguit 70 cm breed zijn, moet tenminste vier wielen hebben, mag wielen hebben die ten hoogste 42 cm (diameter) groot zijn. Een bouwtekening is verkrijgbaar voor vaders en moeders die een dergelijk ve hikel voor hun kind willen maken. Van één school werden in de groep 3 tot en met 5 reeds zes inschrijvingen ontvan gen, waaronder twee meisjesteams en in de groep 6 tot en met 8 elf inschrij vingen. Vooral de aangebrachte versie ringen kunnen van grote invloed zijn om in de prijzen te vallen. De pushcar hoeft echt niet mooi te zijn, hoe gekker hoe mooier. Een echt wed strijd raceformulier kan men verkrijgen bij G. Lamers, Rumpler 21, tel. 52705 of C. Vroonland, Aviatik 9, tel. 53899. Ook kan men bij hen alle relevante in formatie verkrijgen. De inschrijvingstermijn sluit op 31 maart. Ook worden nog vrijwilligers gevraagd. Tot slot van de serie over 'boven Soesterberg getroffen vliegers' van daag het eerste vliegtuig dat neerge schoten werd. Met deze laatste afleve ring zijn alle vliegers bij name ge noemd en is op deze wijze een eerbe toon gebracht aan hun offer voor onze vrijheid. Opdat wij hen niet vergeten. Op donderdag 27 juni 1940, nog geen twee maanden na de Duitse inval, werd er voor het eerst een aanval op Soester berg uitgevoerd door een Britse bom menwerper. Het betrof een Blenheim Mk4 van het 82e United Provinces Squadron in 2 Group Bomber Command van de Royal Air Force, met de code UX-Y en werknummer R3731 Die middag steeg het samen met 23 andere Blenheims op vanuit Groot- Brittannië. Van deze 24 toestellen had den er twaalf verkenningsopdrachten (extensive reconnaissance) voor de Kanaalkust. De andere twaalf waren aangewezen voor bombardements doeleinden in Duitsland. Slechts zes van hen bombardeerden daadwerkelijk, waarvan vijf op doelen in Hannover. Ze vernietigden een olieopslagplaats en er vielen enkele doden. Waarschijnlijk viel het zesde toestel van deze vlucht Soesterberg aan als een mogelijk bekend alternatief doel. Het kwam op een hoogte van ongeveer 800 meter vanuit oostelijke richting aange vlogen en gooide enkele lichte bom men af die ten zuiden van de Du Moulinkazerne terecht kwamen. On middellijk stegen vier Duitse Messerschmitt Me-109 jacht- Rios houdt op woensdag 19 april een dagtocht met Eemlandreizen naar de Zuidhollandse eilanden. Via de Delta werken en de Haringvlietsluizen gaat het naar Middelharnis waar de lunch wordt genuttigd. In het prachtige voor malige Raadhuis kan men het werk van Rien Poortvliet bewonderen en zijn boeken kopen. Wat kan men meer ver wachten. Koffie met gebak. In Overflakkee een koffietafel en gratis entree in het Rien Poortvliet Museum. Dat alles voor f59.00. Men vertrekt om 08.00 van het Dorpsplein om daar te 18.00 uur weer terug te zijn. Opgave vóór 25 maart bij: mevrouw I. Mariens, Moerbessenberg 12, tel. 52856, me vrouw F. van Dijk, Dorpsplein 41, tel. 51625, mevrouw B. Weijers, Plesmanstraat 16, tel. 52129. vliegtuigen van 9./JG54 op van het vliegveld Soesterberg. Om 16.20 uur werd de Blenheim ter hoogte van de toenmalige Johannes Stichting (nu Sterrenberg) onderschept. Er ontstond een luchtgevecht waarbij één Duitse Me-109 werd neergeschoten. Direct daarna werd de Britse Blenheim getrof fen en stortte neer. Het lukte Pilot Officer A.A. Stenley, observer, om met zijn parachute het toestel te verlaten. Hij landde in de bossen tussen Zeist en Austerlitz, waar bosarbeiderds hem hielpen te ontkomen aan de vijand. De Blenheim stortte neer bij de Krakeling, tussen Zeist en Austerlitz. Pilot Officer R.A. Percy, pilot, en Sergeant A.M. Clark, wireless operator/airgunner, kwamen beiden om het leven. Stanley werd later helaas toch nog krijgsgevan gen gemaakt. De Duitse Me-109 stortte ook in de buurt van Zeist neer. Hierbij kwam Oberleutnant G. Schneider, Flug Führer, om het leven. Hij werd begra ven op de R.K. begraafplaats van Soesterberg. De Britse vliegers werden op de Algemene Begraafplaats te Zeist begraven. De volgende dag maakte een persbe richt in de Nederlandse kranten mel ding dat de vorige dag zeven Britse vliegtuigen zouden zijn neergehaald. In werkelijkheid waren het vijf Britse Blenheims. De bosarbeiders die Stanley hielpen te ontsnappen, werden kort daarop gearresteerd. Zes van hen werden doodgeschoten wegens 'hulp verlening aan den vijand'. De vijf an dere bosarbeiders werden tot enkele jaren tuchthuisstraf veroordeeld. De beide genoemde Britse vliegers lig gen nog altijd in Zeist begraven. De genoemde Duitser werd in IJsselstein Zondag 19 maart ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18..00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie de Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 mevr. A. Visser Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00, uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder) Paltzerweg 277, tel. 030-280626 Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenart H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 3 maart: Martha Maria Tusenius-Mul- der (97 jaar), de Heybergh. 6 maart: Hendrik Snel (73 jaar), Kamp weg 28. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschap pelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06.11. Grof vuil Tel. 02155-93666. HUISARTS wegens nascholing van 20 t/m 24 maart De collega's nemen waar voor spoedgevallen. I Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 -5 14 02 In verband met de festiviteiten in de bevrijdingsweek zal op het Dorpsplein een aantal tijdelijke verkeersmaatregelen worden uitge voerd. Het gaat om het gedeelte tussen de Van Angerenstraat en de Generaal Winkel manstraat. Dit gedeelte wordt op een aantal dagen afgesloten voor alle ver keer, met uitzondering van voetgan gers. De maatregel geldt op de volgende tij den: •vrijdag 28 april (18.00 uur) tot zater dag 29 april (24.00 uur). •zondag 30 april van 19.00 tot 22.30 uur. •maandag 1 mei van 19.00 tot 22.30 uur. vrijdag 5 mei van 12.00 tot 24.00 uur. herbegraven. Jaren na de oorlog werd bij graafwerkzaamheden op het terrein ten zuiden van de Du Moulinkazerne nog een '40 pounder' bom gevonden, mogelijk een blindganger van het bo ven omschreven bombardement. Richard de Mos Tijdens diverse controles op de N237 heeft de politie vorige week 126 be keuringen uitgeschreven. De meeste bonnen (112) werden uitgedeeld, om dat automobilisten te hard reden. De hoogste snelheid bedroeg 130 kilome ter per uur, vijftig kilometer boven de toegestane snelheid. Twee bestuurders moeten in de buidel tasten, omdat ze met hun voertuig de doorgetrokken streep overschreden. Eén autombilist negeerde het rode licht, een ander sorteerde niet voor. Verder werden negen fietsers en één brom fietser bekeurd, omdat ze niet op het fietspad reden. "Volgens het contract met Boeing zou den in september van dit jaar zeven gemodificeerde Chinooks naar de vliegbasis Soesterberg komen. Dit zal echter enkele maanden later plaatsvin den en men rekent nu op december 1995 of zelfs later. Dit is het gevolg van nogal belangrijke veranderingen binnen het Boeing-concern. Dat heeft ook zijn weerslag op de trainingen van de bemanningen en de daaraan gekop pelde oefeningen met de Luchtmobiele Brigade. Het gevolg is dat men in die periode helicopters in andere landen moet huren." Aldus een woordvoerder van het De partement van Defensie. Hij voegde daaraan toe dat verdere risico's op dit gebied niet moeten worden uitgesloten. "Het ligt dan ook aan de politiek hoe die hierop zal reageren, gezien het kostenplaatje. Die risico's zullen zoveel mogelijk worden beperkt en kunnen misschien inhouden dat door een ver hoging van de prijzen minder helicopters afgenomen zullen worden. Maar op dit moment zijn daar nog geen redenen voor. Hetzelfde geldt voor de nieuwe NH-90 helicopter, de opvolger van de Lynx." Evenals vorig jaar mag Dormaël in Soesterberg drie dagen lang een magazijn verkoop houden. Het bedrijf had een vergunning gevraagd voor vier dagen (22 tot en met 25 maart), maar de gemeente wil niet verder gaan dan drie. Voorwaarde voor de vergunning is dat Dormaël kan aantonen, dat de buren geen bezwaar hebben tegen eventuele parkeerproblemen. Verder stelt het col lege nadrukkelijk dat het om een één malige vergunning gaat, waaraan geen rechten kunnen worden ontleend voor mogelijke volgende magazijn- verkopen. N.a.v. uw schrijven 'Woningbouw vereniging St. Joseph blundert' het volgende: Dat de heer Westerveld en mevrouw E.A.M. Donker-Heuver van de Wo ningbouwvereniging St. Joseph niet weten dat een mondelinge overeen komst ook wettelijk is, is jammer, maar het is toch een feit. Tot driemaal toe heeft onder getuigen van bekenden mevrouw Donker teogegeven dat de familie Huisman, Van Angerenstraat 16, Soesterberg de leeggekomen wo ning aan de generaal Winkelmanstraat 11 Soesterberg kon gaan betrekken te gen een huur van f 750,- per maand. Volgens het B.W. is de woningbouw vereniging dat verplicht, mede gezien Art. 1586 waarin staat: Verplichtingen van verhuurder. De ver huurder is, door den aard van de over eenkomst, en zonder dat daartoe eenig bijzonder beding vereischt wordt, verpligt 1. Om het verhuurde aan den huurder ter beschikking te stellen. 2. Om hetzelve te onderhouden in zoodanigen staat, dat het tot het gebruik waartoe het verhuurd is, dienen kan. 3. Om den huurder het rustig genot daarvan te doen hebben zoo lang de huur duurt. Kijk, dat deze personen met Joseph boter op het hoofd lopen is mij via het schrijven in de Soesterbergse Courant reeds duidelijk geworden. J .v. Loveren Op het terrein van het voormalige zand- gat aan de Kampweg heeft de politie een gekooide lokvogel en een klapnet verwijderd. Wie de lokker daar hebben neergezet met als doel vogels te van gen, is niet bekend. De Kennemer Automobiel Genoot schap is een vereniging van bezitters van klassieke automobielen. Regelma tig plegen de leden gezamenlijke acti viteiten te ontplooien. Op zaterdag 25 maart zullen ze in dit verband het Kamp van Zeist aandoen als een hoogtepunt van een dan te houden rally. Met onge veer dertig klassieke (sport-)wagens zal daar onder andere de reuzenslalom worden verreden. Het is tevens een voorproefje op het feest van het in dit Een onderdeel van de Koninklijke Luchtmacht in het Kamp van Zeist ontdekte onlangs tijdens een interne controle dat gekochte nieuwe autoban den opeens spoorloos verdwenen wa ren. Door de vervalsing van schrifte lijke stukken werd dit aanvankelijk niet ontdekt, maar er bleef in de praktijk een hiaat in de feitelijke voorraad autoban den. Toen het aantal opliep tot 500 werd de Koninklijke Marechaussee gevraagd een onderzoek in te stellen. Die kwam tot de ontdekking dat een 29-jarige Didammer en een 31-jarige inwoner uit Almere, beroepsmilitairen en werkzaam in het Kamp van Zeist, sinds 1993 deze vervalsingen hadden gepleegd en daardoor een bedrag van ca f 200.000 in hun eigen zak hadden gestoken Ze werden aangehouden en zullen worden vervolgd. Van de onder ling verdeelde f200.000 kon niets meer worden achterhaald. Na de verhoren kon ook een 53-jarige heler uit Almelo worden aangehouden. De Koninklijke Marechaussee sluit niet uit dat meer arrestaties zullen volgen. Na het gesprek met Burgemeester en Wethouders op 15 februari heeft de af deling Wegen, Grondzaken en Verkeer de volgende zaken geregeld. Kromge trokken of omvergehaalde verkeersbor den werden in hun oorspronkelijke stand gebracht. In Apollo werd onder zocht welke borden kennelijk als sou venir zijn meegenomen. De ontbre kende ^nrden zijn besteld en zullen over ongeveer zes weken op hun plaats worden gezet. In urgente gevallen zijn tijdelijke exemplaren aangebracht. De Prof. Lorentzlaan is aan het begin ingericht voor tweerichtingsverkeer en de borden zijn als zodanig gewijzigd/ verwijderd. Ook is de Kerklaan naast de Caroluskerk geëgaliseerd en in het najaar van 1995 wordt er een asfaltlaag op aangebracht. Het terrein aan de Kampweg was maandenlang een vuilnisbelt. Het is nu schoon, geëgaliseerd en met graszaad ingezaaid. Om die reden wordt men verzocht dit stuk terrein de rust te gun nen die de groei van het gras nodig heeft. Een duidelijk bewijs dat de gesprek ken met het College van Burgemees ter en Wethouders niet alleen goed zijn, maar ook vrij snel resultaat bieden. Verkoop enf video en huishoudelijke apparaten. Ssopand «aitaf 10.00 uur.. Maandag ite ge hete dag eo wuejisiagmiddas gestoten. Rademakerstraat 288, Soesterherg Telefoon 03463-51850 kringloopcentrum Telefoon 18730 De Schans 20, 3764 AX Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Na telefonische afspraak. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel.(02155) 21841. kamp gelegerde Motor Transport Squadron van de Koninklijke Lucht macht, in het kader van haar 40-jarig bestaan. Het industrieterrein in Soesterberg- Noord, ten westen van de Sterrenberg weg, wordt aanzienlijk uitgebreid. Grote betonnen rioleringsbuizen liggen opgestapeld, terwijl men elders diepe sleuven graaft om ze daar in te graven. Het voorheen beboste terrein is een vrij kale vlakte geworden, in afwachting van de nieuwe bebouwing. In het kader van de bevrijdingsfeest- week verzocht de Vereniging Soesterbergs Belang de bewoners van Soesterberg hun tuinen, straten en mo gelijk wijken daarvoor te versieren. De mooiste tuin, straat of wijk valt dan in de prijzen. Uit reacties blijkt dat deze suggestie aanslaat en men hier en daar reeds de nodige voorbereidingen aan het treffen is. Wijken zijn voornemens om de oude bekende groenversierde ereboog of bevrijdingsboog weer in te voeren, stra ten zijn bezig met vlaggetjes, tuin- verlichting werd hier en daar aange schaft. De deskundige jury die dit al les straks zal moeten beoordelen, juicht deze actie toe en deelde desgevraagd meda. alle versieringen zijn toege staan, bijvoorbeeld ook kunstbloemen. Balkons en dergelijke vanaf de straat zichtbare ornamenten worden ook in het totaal betrokken. De jury doet een beroep op de winkeliers artikelen ter verkoop aan te bieden die dit alles kun nen bevorderen. Gedacht wordt aan bloemen, planten, vlaggen, oranje- papier en dergelijke versieringen. Dennendal is op zoek naar bezoek relaties voor een aantal mensen die er wonen. Door allerlei oorzaken ontvan gen ze weinig tot geen bezoek, terwijl ze hier wel behoefte aan hebben. Er wordt vooral gedacht aan mensen die niet te ver van Dennendal vandaan wonen (Den Dolder en omliggende gemeenten), zodat reistijd geen pro bleem hoeft te zijn. Momenteel komen 45 mensen geregeld op bezoek bij bewoners van Dennen dal, centrum voor mensen met een ver standelijke handicap. Inmiddels is de behoefte aan bezoekrelaties toegeno men. Niet alle bewoners bezitten vol doende vaardigheden om zelf contac ten te leggen en te onderhouden, waar door ze in een maatschappelijk isole ment terecht kunnen komen. Het bezoekersproject is erop gericht mensen te zoeken die met een van de bewoners een speciale band aan wil len gaan. Het sleutelwoord hierbij is elkaar in vriendschap te willen ontmoe ten, zoals de contacten die men met broers, zussen, oom, tante, opa en oma, buren en anderen kan hebben. Voor de bewoners is een dergelijke re latie kostbaar. Iemand die speciaal voor jou komt, iemand die om je verjaardag denkt, iemand met wie je een kopje koffie kunt drinken. Dit zijn eigenlijk heel gewone dingen, maar van grote betekenis. Wie interesse heeft kan zich wenden tot Annette Stigter, coördinator vrijwil ligerswerk, tel. 030-299457/400, voor informatie en aanmelding. Gezien het grote belang voor de bewoner en de bezoekrelatie worden in een gesprek met de coördinator vrijwilligerswerk en een inhoudelijk deskundige de weder zijdse verwachtingen uitgesproken al vorens tot een besluit te komen; De eerste kennismaking met de bewoner kan uitmonden in een kostbare vriend schap. •Woensdag 15 maart - 22.00 avondvliegen helicopters •Donderdag 16 maart 09.30 Aquarellen, De Tuin 09.45 PCOB, Drie Eiken Vrijdag 17 maart 19.00 Bingo, Drie Eiken 20.00 Optreden Odeon, Sterrenberg Zaterdag 18 maart 12.00 KV05-Reflex3, Banninghal Maandag 20 maart Laatste dag PTT Dorpsplein Dinsdag 21 maart PTT-kantoor gesloten Woensdag 22 maart Opening PTT-kantoor Rademakerstraat - 20.00 avondvliegen helicopters Opgaven voor de agenda: tel. 51252. V.

Soester Courant | 1995 | | pagina 15