lactueel I Soest 50 jaar geleden 'Soestand' over 5 mei en de kerntakendiscussie 'Van Dolle Dinsdag tot het Blikken Tijdperk' Politie va gezochte WS verb van de d SOESTER COURANT Meningen van lezers Honden-uitlaat Gemeentehuis Grenzeloos bomen in Soest Wie vergelijkt leest de Soester Courant Vrijdagmiddag live vanuit C-drie PAGINA 4 WOENSDAG 22 woensdag 22 maart 1995 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST Na achtervolg, I I ff; Jii t\ I k' si, i WOENSDAG 22 MAART 1995 Aan mijn waarde bestraffer op zondag 19 maart j.1. 13.30 uur, op de hoek Prins Hendriklaan en Anna Paulownalaan. Geachte meneer, Terecht heeft u mij gewezen op mijn 'overtreding' om mijn viervoeter daar uit te laten. U kon echter niet weten dat mijn bouvier al 'uit' geweest was, en dus daar 'nazat' (vanwege de leef tijd) op de plaats waar u mij 'betrapte'. Het hoopje wat hij daar in het zand tus sen de prikkelstruiken deed, (omdat hij op de stoep of straat van mij niet mag) was dus nog kleiner als van een mini- terrier. Maar oké, u heeft gelijk, ik mag mijn hond daar niet uitlaten, en dus zittend, vanuit 'uw' plaats, wees u mij op for mele toon terecht, op de openbare weg, zonder u voor te stellen, en u wees mij de weg naar het gemeentelijk aange legde honde-uitlaatterrein met de door u omschreven borden. Dank u wel voor de informatie. Nu wil ik het volgende onder uw aan dacht brengen. Niet om u gelijkend te willen zijn, dat zij verre!, maar omdat dit veel belangrijker is als boven staande. Het is de mens niet geoorloofd de zon dag naar eigen goeddunken door te brengen. Ik weet wel, het eigen ver maak, gaat veelal onder de vlag van liefdadigheid (b.v. een bezoek bren gen), of dat de kerkgang een dekman tel is voor het overige waar we de zon dag mee doorbrengen. Nee, de zondag is ervoor te rusten en te laten rusten, en ons voor te bereiden op de nimmer eindigende eeuwigheid. Ook zult u ongetwijfeld weten dat we elkaar die nen te vermanen, te onderwijzen en te vertroosten, elkaar te vergeven, maar niet om elkaar de les te lezen n.a.v. gemeentelijke wetten, die in het leven geroepen zijn tengevolge van mense lijke gemakzucht, en daarmee menen alles over één kam te kunnen scheren. Dat is de opzet niet van deze wetten. Na uw onderhoud aan mij gingen mijn gedachten nogal vermenigvuldigen, en als ik me niet vergis, heeft u hiervan wel gehoord, en wil u dan nog eens in oprechte naaste(n)liefde hierop wijzen, zodat u het goede voorbeeld mocht zijn voor uw lieve vrouw en kind, naaste en buren en de nog geschonken rust dagen te benutten tot heil van uw ge zin. Hoogachtend, met vriendelijke groet Wed. R. van Oest-Koch Arie Wandelaar's bijdragen in de Soes- ter Courant lees ik (bijna) altijd en ik ben het ook (bijna) altijd eens met zijn visie op het reilen en zeilen in Soest. Zo ook met zijn column en de S.C. van 15 maart j.1. Mag ik er iets aan toevoegen? Een argument voor de verbouwing van het nog bijna nieuwe gemeentehuis is het "gevoel van onveiligheid" van de ambtenaren. Het lijkt mij een argument dat er met de haren is bijgesleept om de verbouwing een schijn van nood zaak te geven. Gaan die ambtenaren nou werkelijk elke dag bibberend van angst aan het werk, met vertrokken gezichten om zich heen kijkend of er misschien een ontevreden burger een keer met de vuist op de balie slaat? En als die burger nou eens echt vervelend wordt en gaat drei gen? Op enkele tientallen meters af stand is overdag altijd de politie paraat om de snoodaard in de kraag te vatten. Welk gemeentehuis is zo rijk dat de politie naaste buurman is en op afroep elke minuut van de ambtelijke werk dag beschikbaar is? En dan nog dit: de afgelopen jaren heb ben aangetoond dat grote (verbouw projecten altijd duurder uitvallen dan de oorspronkelijke begroting. Waarom zou dit in Soest niet zo zijn? Te ver wachten is dat een bedrag van f 800.000,- na voltooing van de verbou- wing moet worden verhoogd tot 1.000.000 of meer Schrijnend is dat tegen de achtergrond van het gemak waarmee over een bedrdag aan gemeenschapsgeld van f 800.000,- voor een (nodeloze) verbou wing wordt gesproken, een aantal be zuinigingen van ongeveer eenzelfde bedrag aan subsidies voor verschil lende sociale en culturele instellingen en doeleinden worden vastgesteld! Om met Arie te spreken: Gemeente Soest: doe gewoon dan doe je al gek genoeg! P.R. de Keijzer Leuk, die aanplant van 10 nieuwe bo men vanwege Nationale Boom feestdag. Samen met de 2 die er al ston den zijn dat dus 12 bomen, net zoveel als de 12 sterren uit de vlag van de Europese Unie en net genoeg voor een halve bomencirkel. Wel een beetje taktloos dat er op die zelfde pagina voor 16 bomen een kap- vergunning wordt aangevraagd en voor nogeens 20 bomen een kapvergunning wordt verleend. Zelfs een populier mag weg, terwijl die best wel zeldzaam is. Ik heb overigens begrip voor dat kap pen want in mijn voortuin is een enorme joekel van een conifair bezig om het ernaast gelegen paadje grenze loos in te pikken. Mijn conifair beslaat in zijn eentje de ruimte van een 24 ster- ren-bomencirkel, dus gaat ie te ver, dan gaat ie er aan. Maar natuurlijk kap ik mijn cirkel niet op Nationale Boomfeestdag en boven dien plant ik er, geheel in de lijn van 'Grenzeloos bomen in Soest', 1/3 boompje voor terug. Ik twijfel nog tus sen 1/3 Spaanse spair of 1/3 Hongaarse hazelair. T. Vermeulen-Voorhout f Komende vrijdagmiddag - 24 maart - vindt in het café van cul tureel centrum C-drie vanaf 17.00 uur weer een opname plaats van de talkshow Soestand, die recht streeks wordt uitgezonden via Ra dio Soest. Publiek is als altijd van harte welkom. Het actuele praatprogramma over Soest is ditmaal gewijd aan twee the ma's. In de eerste plaats de komende viering van het 5 mei-jubileum in Soest, waarvan het programma on langs bekend werd gemaakt. Na mens het coördinerende "Comité 50 Jaar Bevrijding" is Hans van de Pol uitgenodigd voor een gesprek met Radio Soests Leen Cramer. Het tweede Soestand-onderwerp is gewijd aan de actuele discussie over de kerntaken van de gemeente Soest, waarmee de politiek o.a. op zoek gaat naar mogelijkheden om een dreigend tekort van enkele mil joenen guldens op te vangen. Nadat een aantal politieke partijen eerst in beslotenheid een mislukte poging ondernam om de mogelijkheden op een rijtje te zetten en vervolgens met uiteenlopende en vaak nogal vrijblij vende suggesties voor al dan niel ingrijpende bezuinigingen naar bui ten kwam, heeft het College van B. en W. een (voorlopig) standpunt in genomen. In Soestand zijn enkele politici uit genodigd voor een discussie onder leiding van Aad Post. Het zijn VVD- wethouder Neks Blommers (van Fi nanciën) en de raadsleden Bart Krol (CDA), Kees Boerkoel (PvdA), Harry Witte (Gemeentebelangen Groen &oest), Mieke Swinkels (D66) en Jan Visser (GroenLinks- Progressief Soest). Het programma duurt tot ca. 18.30 üur en is via Radio Soest recht streeks te volgen. De column 'The Talk of the Town" wordt gesproken door Aad Post, de culturele agenda komt van Marja Kuipers en voor de muziek zorgen Semmy Prinsen en Cesar Stormvogel, die ook ditmaal weer Rosaminth Faas begeleiden bij haar "Soestand Nooitgedacht Blues". Wie het programma wil bijwonen is hartelijk welkom. De entree is gratis; verteringen - de bar van C-drie is open - zijn voor eigen rekening. Notities uit het oorlogsdagboek van Marinus Brouwer 16 Maart 1945 We moeten nog meer hout hebben, daarom ergens een grote kar geleend en toen te veld. Het wordt laat eer we thuis komen. Voor die gelegenheid krij gen we een extra sneetje mee voor in de middag. 17 Maart 1945 De tuin maar verder onder handen ge nomen. In de middag duiken jagers op Baarn en Zeist. Je kunt de bommen zien vallen, 's Nachts trekken er veel vlieg tuigen over. 18 Maart 1945 's Morgens komen er veel Rode-Kruis wagens van de moffen door. Jagers gooien bommen op de Kela en Soester- berg. 's Avonds komen enkele jagers laag over. Twee harde slagen volgen op elkaar. (Later hoor ik dat ze op de Brink terecht zijn gekomen. Veel ruiten zijn kapot.) 19 Maart 1945 In de nacht van zondag op maandag is er achter de Hooiweg een trein ont spoord. 's Morgens bonkaarten ge haald. Jagers gooien tot vijf maal toe bommen op de Kela en Soesterberg. 's Avonds op melk uit onder bewaking, 's Nachts komt er een trein door met tanks en soldaten. 20 Maart 1945 's Morgens naar het distributiekantoor geweest. Ik had bonnen te kort en kon daarom weer terug naar de Hooiweg. Tussen half tien en half elf mitrailleren en bombarderen plusminus dertig ja gertjes de barakken in de omgeving van Den Dolder. Telkens opnieuw duiken en keren ze terug. Jagers blijven de hele dag overtrekken, 's Middags om een uur of drie vallen er enige bommen in de buurt van de Braamweg. De spiegel valt door de trillingen van de wand. In de loop van de dag trekken er groepjes Duisers gepakt en gezakt voorbij. 21 Maart 1945 's Morgens om half zes worden we wakker van machinegeweren. Vliegtui gen cirkelen rond op dezelfde plaats als gisteren,. De Duitsers schijnen sper vuur aangebracht te hebben. In de loop van de morgen komen ze nog tweemaal terug, 's Middags aardappelen gehaald voor de Don Bosco-keuken. Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 02155 - 93 459 93 460 IN-WEAR PART TWO P.T.A. CLAIRE FESTOON DUTCH RAVENS GATSBY CATH. HEFFNER BRAX MONIQUE BROUNS MARC AUREL Konin Telefoo BESLUITEN B. EN W. d.d. 14 MAART 1995 INGEDIENDE BOUW AANVRAGEN/MELDINGEN AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN De politie van d Eemland-Noord en - maandagmorgen vroe tionaal gezochte drug! Duitsland aangehou beurde niet zonder si; Om drie uur 's morgen op de Soesterbergsestra een Duits kenteken rij feur negeerde de stof politie die de bestuurde den. En vervolgens gi gangetje van 140 kik richting Amersfoort. De automobilist ontwei door de politie opgi blokkade. Ook op de in Amersfoort omzeilc kade. Maar daarbij kv ONDERWERP Aanvraag vergunning Drank- en horecavergunning; schenken alco holvrije dranken in vlaaien- speciaalzaak/coffeecorner Van Weedestraat 46 Bedenking naar aanleiding van ontwerp-beschikking Wet Milieu beheer voor het wijzigen van een roggebroodbakkerij op het per ceel Verlengde Kolonieweg 3 Verzoek sloopvergunning woning Peter v.d. Breemerweg 23 Aanvraag vergunning Drank- en horecawet; café Marmaris, Koninginnelaan 25 Subsidie buurtnetwerk jeugdhulp verlening Smitsveen Aanvraag vergunning Drank- en Horecawet; Stadhouderslaan 15 Plaatsen mobiele unit met geld automaat aan de Wiardi Beck- manstraat (Honsbergen) Ontheffing winkelsluitingswet t.b.v. tentoonstelling BESLISSING Gevraagde vergunning conform concept-besluit verlenen. Bedenking ongegrond verklaren en de vergunning Wet milieubeheer verlenen. Gevraagde sloopvergunning ver lenen Gevraagde vergunning conform concept-besluit verlenen. - Akkoord gaan met het op zetten van een buurtnet werk jeugdhulpverlening in de wijk Smitsveen zoals in de rapportage beschreven; - de St. Thuiszorg en Maatschap pelijk Werk N.O. Utrecht een max. subsidie te verlenen van f 8.500,00 (incl. training) voor 1995 en f 8.000,00 per jaar voor 1996 en 1997 t.b.v. de coördinatie en dit te dekken uit de post vsoc. vernieuwing; Vergunning verlenen conform con cept-besluit. Toestemming geven voor het plaatsen van een mobiele unit aan de W. Beckmanstraat tot 31-12-95. Ontheffing verlenen conform bij gaande concept-brief met dien verstande dat op zondagen ontheffing beperkt is van 12.00-17.00 uur. BOUWPLAATS BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. plaatsen van een stalen tuinhuisje, Koperwiek 17; (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. uitbreiden van een keuken, Plasweg 60. (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 23 maart 1995 eventuele bedenkingen schriftelijke bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken). Raadhuisplein 1, VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN bouwplaats Anna Paulownalaan 33 Beukenlaan 41 Honingbij 24 Honingbij 31 Koninginnelaan 22 Anna Paulownalaan 33 Beukenlaan 41 Waldeck Pyrmontlaan 40 BETREFT (95091) plaatsen van een dakkapel (95051) uitbreiden van een woonhuis (95039) uitbreiden van een woonhuis (95069) uitbreiden van een woonhuis (95101) vervangen van een bestaande berging (95091) plaatsen van een dakkapel (95051) uitbreiden van een woonuis (95059) plaatsen van een dakkapel en het bouwen van een erker Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen.chrjft wj|t indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6*WEKEN na de7P nublicatie worden ingediend. nTctlikkpn kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Apollo 64 (95100) Beckeringhstraat 9 (95061) Den Bliéklaan 23 (95104) Dr. de Voslaan 14 (95126) Julianalaan 94 (95127) Apollo 64 (95100) Beckeringhstraat 9 (95061) Van der Griendtlaan 2 (95114) Van der Griendtlaan 4 (95113) Van der Griendtlaan 6 (95112) Van der Griendtlaan 8 (95118) Van der Griendtlaan 10 (95117) Van der Griendtlaan 12 (95116) Van der Griendtlaan 14 (95115) Versteeghlaan 24-38 (95119) Versteeghlaan 40-54 (95120) BETREFT INGEDIEND plaatsen van een tuinschuurtje 9-3-95 6-3-95 uitbreiden van een woonhuis plaatsen van eendakkapel en wijzigen van de gevel 7-3-95 uitbreiden van een woonhuis 9-3-95 uitbreiden van een woonhuis 9-3-95 plaatsen van een tuinschuurtje 9-3-95 uitbreiden van een woonhuis 6-3-95 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen 6-3-95 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 veranderen van 8 woonhuizen (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 veranderen van 8 woonhuizen (geluidisolerende voorzieningen) 6-3-95 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. BESCHIKKINGEN WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend, dat bij besluit van 14 maart 1995 vergunning inge volge de Wet milieubeheer is verleend aan: 1Fa. J. de Jong Zoon, voor het wijzigen van een roggebroodfabriek, groothandel in koek en biscuits op/in het perceel Verl. Kolonieweg 3, Soest. 2. M.E. van der Hoef, SZHV de Wieksloot, voor het oprichten van een zwembad bestemd voor zwemonderricht op/in het perceel Wieksloterweg WZ 15 Soest. Aan de desbetreffende vergunning(eri) zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. De vergunning en de andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 22 maart tot 3 mei 1995. - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren. Gedurende deze termijn kan BEROEP worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; d. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; .e. andere belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tegen de ontwerp-beschikking bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, postbus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een ver2oek doen tot het treffen van een VOORLOPIGE VOORZIENING. Dit verzoek moet eveneens binnen de genoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de hierboven genoemde afdeling van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor die datum een verzoek is ge daan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 02155-93593. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 9 maart tot 15 maart 1995 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Dr. Rupertlaan 15 Schrikslaan 55 P.C. Hooftlaan 15 Titus brandsmastraat 45 Julianalaan 45 Parklaan 22 Betreft: 4 coniferen 2 berken 1 larix en 1 berk 1 berk 1 kastanje 3 coniferen Periode: 9 maart tot 15 maart 1995 De volgende aanvragen voor een kapvergunning Perceel: Nieuwe weg 14a Heideweg 39 Prins Hendriklaan 2 Kerkpad 71 Klaarwaterweg 38 Oranjelaan 15 Isaacstraat 13 Apollo 168 Julianalaan 35 Apollo 122 Schoutenkampweg 111 Bazuin 4 Draailier 65 Apollo 73 Zonnedauw 31 Julianalaan 30 Sparrenlaan 5 zijn ontvangen: Betreft: 1 blauwspar en 1 ceder esdoorn en 1 prunus 4 berken 1 berk 2 fijnsparren, 1 conifeer, 1 hulst en 3 gouden regen 1 ceder 1 blauwspar 2 eiken en 1 berk 1 berk 3 berken 1 naaldboom 1 conifeer 1 els' 2 berken en 1 larix 3 populieren 1 ceder aantal sparren Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen zes weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouderc van de gemeente Soest, Post bus 2000. 3760 CA, te Soest. Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen en milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, Soest, telefoonnummer 93709. INSPRAAKAVOND OVER 'KERNTAKENDISCUSSIE' Dinsdag 11 april wordt 's avonds om half acht in het gemeentehuis een inspraakavond gehouden over de zogenaamde 'Kerntakendiscussie'. In de afgelopen maanden heeft het college van burgemeester en wethouders zich in het licht van de 'Kerntakendiscussie' gebogen over het taken- en voorzieningenpakket van de gemeente. Het voorlopige standpunt in de vorm van een concept-voorstel, is voor iedereen verkrijgbaar in het INFOrmatiecentrum (hal gemeentehuis) en bij de Dependance Publiekszaken Dorpshuis Soesterberg. Tot en met donderdag 13 april kan men schriftelijk reageren bij het college van b. en w. INCIDENTELE FESTIVITEITEN WET MILIEUBEHEER Burgemeester maakt bekend dat in het kader van het Besluit Horecabedrijven milieubeheer voor: Café-eethuis Lazy Louis Jazz, Burg. Grothestraat 37 Soest op: donderdagavond 30 maart 1995 tussen 19.30 en 23.30 uur vrijstelling zal gelden van de geluid- en trillingsvoorschriften van genoemd besluit. Inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 02155-93593. BESTEMMINGSPLAN "NIEUWE GRACHT 2" De burgemeester en wethouders maken ingevolge het bepaalde in artikel 28, lid 6, van de Wet op de ruimtelijke ordening, bekend dat gedeputeerde staten van Utrecht op 7 februari 1995 (afde ling RO, nr. 4343499/604, verzonden op 14 februari 1995, het bestemmingsplan "Nieuwe Gracht 2", vastgesteld door de gemeenteraad van Soest op 7 juli 1994 (nummer RB 94-83), hebben goedgekeurd. Het besluit van gedeputeerde staten en het bestemmingsplan liggen met ingang van 27 maart 1995 gedurende zes weken in het gemeentehuis, afdeling planologie bouwen (balie bouwza- ken, geopend iedere werkdag van 08.30 tot 12.30 uur), in het gemeentelijk informatiecentrum (geopend iedere werkdag van 08.00 tot 17.00 uur), Raadhuisplein 1 te Soest, in de dependance burger- en samenlevingszaken Soesterberg (geopend dinsdag en donderdag van 14.00 tot 16.00 uur) en in de plaatselijke bibliotheken, voor een ieder ter inzage. Voor zover dit besluit strekt tot goedkeuring kan daartegen beroep worden ingesteld door: a. degene, die zich tijdig op grond van artikel 27, eerste of tweede lid, van de Wet op de ruimte lijke ordening, tot gedeputeerde staten heeft gewend, alsmede door b. een belanghebbende, die aantoont, dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest zich overeen komstig artikel 27, eerste of tweede lid, van de Wet op de ruimtelijke ordening, tot gedepu teerde staten te wenden. Het beroep kan worden ingesteld bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019,2500 E A DEN HAAG, binnen de periode van zes weken dat dit besluit ter inza ge ligt Voor het instellen van beroep is een griffierecht verschuldigd van f 200,- voor een natuurlijk per- soon of f 400,- voor een rechtspersoon. Het beroepschrift heeft geen schorsende werking. Dit betekent dat, ondanks het beroepschrift, het goedkeuringsbesluit óp de dag na afloop van de beroepstermijn in werking treedt, tenzij ge durende de beroepstermijn een verzoek om een voorlopige voorziening bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak is ingediend. In dat geval treedt het besluit niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. Eind 1994 heeft VI Soest (WS) een ext< bureau opnieuw een de kwaliteit van de laten uitvoeren. Ten kwaliteitsmeting in over de gehele linie1 ders betere resultal verlening geboekt. de organisatie van ning, die begin 19S gevoerd, worden door de huurders o Zo is het oordeel var de voorlichting, bereikbaarheid, het Bouwsteen en de onderhoudsklachten positiever dan in IS 229 huurders van he Soesterberg naar hun Woningstichting Soe een klantvriendelijk verhuurder, die goe reikbaar is en goede strekt. Uit het ond Woningstichting So betreft het uitvoerer verzoek van de hui en kwaliteit kan vei lijking met de ondei 1993 blijkt echter duidelijke vooruitgï Woningstichting Soe deze progressie, ma: ning dat op onderde

Soester Courant | 1995 | | pagina 4