7995.- GOED wuLIEIn Wildschut Ootie< >CM Automobielbedrijf De Soester officieel dealer Soest is toe aan de nieuwe Daewoo LEOLUX Een onbezorgde Pasen? 1 HANDEL WANDEL I Spaaractie voor reischeques bij Avia-tankstations Miljoenste exemplaar van de Randstad Werkpocket Naturo Kurkvloeren heropent met gratis vierkante meters Klant-van-de-maand bij 'Het Blauwe Druifje' Zonnebril op sterkte nu extra voordelig! Van uw opticien mag u méér verwachten: WOENSDAG 29 MAART 1995 SOESTER COURANT PAGINA 9 Soester lW322SSai I.s.m. Holland International M o0o AVIA KvK-workshop over export De Soester Duinen Waar hen Je het goedkoopste uit? Op de MARKT natuurlijk. EVON-workshop over ondernemersrisico 's Fiets uit keuken van huis gestolen ERENKAPSALOI jUanced weer gevonden Vanaf 31 maart start automobiel- >edrijf De Soester aan de Kost- verlorenweg 1 met de verkoop van auto's van het Koreaanse merk Daewoo (spreek uit: Deewoe). Di recteur Jorg Karwoczik van het autobedrijf en z'n team beschik ken met de twee modellen van Daewoo, de Nexia en de Espero, over uiterst concurrerende auto's, die naar verwachting in korte tijd de Nederlandse markt zullen ver overen. Karwoczik is enthousiast over z'n nieuwe merk. "Daewoo richt zich op kopers van auto's in het middenklasse prijssegment, van pakweg 26 mille tot ruim 40.000 gulden. Voor hen biedt Daewoo aantrekkelijke auto's die zich niet alleen onderscheiden door een ui terst gunstige prijsstelling, maar ook door een opmerkelijk complete stan daard uitrusting. Zo zijn alle modellen standaard voorzien van een bestuurdersairbag, anti-diefstal start onderbreker en stuurbekrachtiging. Bovendien kunnen we de toekomstige Daewoo-rijders een niet eerder ver toonde service en garantie bieden," al dus de nieuwe Daewoo-dealer. In Nederland is Daewoo een nieuw begrip," legt Karwoczik uit. "Buiten Europa is het Koreaanse merk echter heel bekend. Sterker nog, Daewoo is de 33ste onderneming ter wereld; qua grootte is het zelfs vergelijkbaar met Philips, om maar een voorbeeld te noe men. Daewoo maakt niet alleen auto's, maar is ook actief in de scheepsbouw, de elektronica, de computerwereld en de textiel. Daewoo is een gigant. Het merk heeft nu besloten de Europese markt te veroveren en doet dat - via een kwalitatief hoogwaardig dealernet - met twee modellen: de Nexia en de Espero." Complete Nexia Hoewel het concept van de Daewoo Nexia ontleend is aan een van 's lands meest populaire auto's, heeft Daewoo's ontwikkelingscentrum een heel nieuw produkt op de weg gezet. Daartoe is volop gebruik gemaakt van hoogwaar dige technologie. Vooral als het gaat om passieve en actieve veiligheid, comfort, diefstalbescherming en milieu bewustzijn blijkt de Daewoo Nexia een meer dan up-to-date produkt te zijn. De Nexia is leverbaar in drie-, vier- en vijfdeurs uitvoeringen met, naar keuze, twee motoren: een 1,5 liter motor met 55 kW/75 pk of dezelfde krachtbron met zestien kleppen en 66 kW/90 pk. De Nexia wordt aangeboden met een handgeschakelde vijf-versnellingsbak of een viertraps automatische transmissie. De prijzen van de Nexia beginnen bij 25.995 gulden. In deze prijs is ook de 'verwijderingsbijdrage' inbegrepen. Chique Espero Met de door meester-ontwerper Bertone getekende Espero lanceert Daewoo een tot op heden ongekend niveau in de hogere middenklasse. De Espero is een vierdeurs sedan met, naar keuze, 1,5, 1,8 en 2,0 liter injectie- motoren. De Daewoo Espero is een moderne auto en dat betekent (helaas) dat antidiefstalvoorzieningen tot de standaarduitrusting dienen te behoren. Net als de Daewoo Nexia is de Espero daarom voorzien van een geavanceerde startonderbreker. Hierbij is in de con tactsleutel een microchip verwerkt. Wanneer de sleutel uit het slot wordt gehaald, dan zal de werking van de ben zinepomp, de brandstoftoevoer en de ontsteking worden geblokkeerd. Enkel het gebruik van de juiste sleutel kan deze blokkering opheffen. Service en garantie "Daewoo onderscheidt zich trouwens niet alleen van de andere merken au to's door complete kwaliteitsprodukten voor een opvallend gunstige prijs aan te bieden, maar ook door de service en garantie voorwaarden, die we iedere klant meegeven," aldus directeur Karwoczik van De Soester. "Alle Daewoo-dealers leveren de auto's af met drie jaar garantie op de techniek, drie jaar garantie op de lak en ook nog eens zes jaar carrosseriegarantie. Daewoo is bovendien 24 uur per dag Rit- ütO. 01 AVIA WENST U ALVAST EEN PRETTIGE VAKANTIE I Avia Nederland introduceert deze maand in samenwerking met Hol land International een interessante uitbreiding van het bestaande Avia-spaarprogramma 'Tanken voor Geschenken'. Met de nieuwe actie kunnen reischeques worden gespaard die bij alle honderd reis bureaus van Holland International kunnen worden besteed. De reis cheques vertegenwoordigen een waarde van f 7,50 en staan niet op naam, maar zijn aan toonder, waardoor de privacy van de consu menten is beschermd. De spaaractie van Avia voor reis cheques is een aanvulling op het AVIA spaarprogramma 'Tanken voor Ge schenken', dat al enige jaren wordt gevoerd. Iedereen die op een van de circa tweehonderd AVIA-tankstations in Nederland brandstof, motoroliën en andere produkten van het merk AVIA koopt, ontvangt daarbij gratis zegels die op een spaarkaart moeten worden ge plakt. Een volle spaarkaart geeft recht op vijf gulden contant, maar kan ook worden gebruikt voor het sparen van geschenken. Met ingang van heden betaat ook de mogelijkheid om een volle AV1A- spaarkaart in te wisselen voor een reis- cheque die een waarde vertegenwoor digt van f 7,50. Het voordeel voor de consument bedraagt dus f 2,50. De reischeque dient als betaalmiddel bij Holland International reisbureaus, die in tachtig plaatsen in Nederland zijn gevestigd. Dit betaalmiddel is verzilverbaar bij boekingen van een reis. Onder een reis wordt verstaan: een vakantiereis of zakenreis. De reis cheque kan worden gebruikt bij (deel)betalingen van complete reizen, vliegtickets, trein- en bootbiljetten, rondvaarten. Euro (R) Disney Parijs, het verblijf in een bungalowpark van Center Parcs en Grand Dorado en elke andere reismogelijkheid van Holland International reisbureaus. Net als het AVIA-spaarprogramma 'Tanken voor Geschenken' is het spa ren voor reizen niet persoonsgebonden. De reischeques staan niet op naam en zijn dus overdraagbaar. Dit maakt spa- ren-in-groepsverband (bijvoorbeeld gezinnen, families, sportverenigingen) mogelijk, terwijl een reischeque ook kan dienen als cadeau-artikel. Elke reischeque is geldig tot drie jaar na datum van afstempeling en is niet inwisselbaar tegen contant geld. Het team van De Soester met de nieu we Daewoo-modellen. Foto: Goos van der Wilt gedurende zeven dagen per week be reikbaar, mochten zich - waar dan ook in Europa! - onverhoopt problemen voordoen. Bovendien kan elke Daewoo-rijder of -rijdster 24 uur per dag een beroep doen op de snelle Daewoo Euro Service. Deze hulp, die geldig is in heel Europa, geldt voor de gehele garantieperiode van de auto. Drie jaar dus." aldus de kersverse Daewoo-dealer. Vanaf 31 maart gaat Automobielbedrijf De Soester van start met Daewoo. Dat betekent voor auto mobilisten in de regio Soest een be langrijke aanwinst. Wie zich persoon lijk van de vele kwaliteiten van de Daewoo Nexia en de Daewoo Espero wil komen overtuigen, is dus van harte welkom bij Automobielbedrijf De Soester, Kostverlorenweg 1 (tel. 21064) Profiel Automobielbedrijf 'De Soester' B.V. begon op 1 april 1956 in Soest aan de Smitsweg als garagebedrijf, vader J.W. Karwoczik was de oprichter. In 1961 verhuisde het bedrijf naar de Kost verlorenweg, het huidige adres, met als eerste dealerschap Wartburg. In okto ber 1967 vond de verkoop van de eer ste Mazda-personenauto plaats, waarna een Mazda-dealerschap van 24 jaar volgde. In 1972 werd het bedrijf uitgebreid met een showroom en in 1991 werd de zaak door zoon Jorg overgenomen. Per juni dat jaar werd 'De Soester' Nissan-ser vice-dealer. Per 31 maart 1995 is het bedrijf officieel Daewoo-dealer voor de regio Amersfoort. Automobielbedrijf de 'Soester' is be kend om zijn klantvriendelijke service. Het is een familiebedrijf waarin per soonlijke benadering centraal staat. Kenmerkend daarvoor is de werk plaats, waar dhr. Smit chef en APK- keurmeester is, met een dienstverband van al 28 jaar! Belangrijk is het jaar 1995, aangezien Daewoo in de toekomst veel te bieden heeft. Daewoo presenteert tévens een uniek pakket van 24-uur-service. De zeer gunstige prijs/klasse- en kwa liteitsverhouding is kenmerkend voor dit veelbelovende nieuwe merk. Het eerste dat een beginnend exporteur zal moeten leren, is het maken van een, kansrijke offerte. Maar ook reeds ex porterende ondernemers blijken lang niet altijd offertes uit te brengen die opdrachten tot resultaat hebben. En om die opdrachten draait het toch allemaal! Voor de tweede keer organiseren de Kamers van Koophandel te Amersfoort en Hilversum een korte indringende workshop. Alle bouwstenen voor een kansrijke offerte worden behandeld en gezamenlijk wordt een offerte opge bouwd. De workshop vindt plaats op woensdagmiddag 26 april in het ge bouw van de Kamer van Koophandel te Hilversum. Voor informatie en aan melding; 035-721225 of 033-612964. Sarafina. het jonge tijdloze design van Leolux. Een ruim telijke vorm, gevat in soepel rundleder en Alcantara kussens. Voor een bijzondere Middelman seizoenprijs. 13 I J Z 0_N r> E R 2-zits 2'/:-zits Leolux Sarafina BIJZON 13 ER Wooncentrum Middelman ligt direkf aan de grote weg van Soest naar Amersfoort, Birkstraat 99 te Soest. Telefoon 02155-11004. Vrijdag koopavond. De 19e editie van de Werkpocket van Randstad is zojuist versche nen. De Werkpocket geeft ant woord op alle vragen van werkge vers en werknemers op het gebied van arbeid. Randstad geeft de pocket vanaf 1978 jaarlijks uit. Sindsdien zijn 1.000.000 exemplaren verspreid onder uitzendkrachten en op drachtgevers. Alleen van uitgaven zo als de bijbel of het spoorboekje zijn in Nederland meer exemplaren gedrukt. De Werkpocket is gratis te verkrijgen bij alle 295 vestigingen van Randstad Uitzendbureau. De Werkpocket is in 1978 ontstaan uit de behoefte van Randstad om haar uitzendkrachten een betrouwbaar overzicht te bieden van alle regelingen op het gebied van de sociale zekerheid en arbeid. Het bleek niet alleen voor uitzendkrachten een praktisch naslagwerk, maar ook voor vertegenwoordigers van het bedrijfsle ven en overheid, het boek geeft ant woord op vragen op het gebied van Met het hele gezin genieten van een knapperig verse brunch, mét daarbij allerlei heerlijkheden waar de pasen om bekend staat en natuurlijk eieren zoeken voor de jeugd. Beide dagen vanaf 12.00 uur, p.p. f27,50. 's Avonds serveren wij een paas-4-gangen keuze menu om 18.00 uur, p.p. f 37,50. Ook serveren wij in onze spe ciale gourmet/steengrill-ruim- te een paasgourmet menu. Aanvang 18.00 uur, p.p. f 32,50. Bel en reserveer: 02155 -1 27 39 RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM SOESTERBERGSESTRAAT 188 SOESTDUINEN TEL. 02155-12739 Naturo Kurkvloeren aan de Zonnehof 3a in Amersfoort is weer open. Tijdens een korte sluitings periode is de winkel geheel gereno veerd. Ter gelegenheid van de fees telijke heropening krijgen kopers van een kurkvloer elke tiende vier kante meter gratis. Dit actie-aan bod geldt van zaterdag 25 maart tot en met zaterdag 15 april. De heer en mevrouw Koppies van Naturo Kurkvloeren Amersfoort zijn enthousiast over hun nieuwe winkel. "Ongelooflijk hoeveel werk er in drie weken tijd is verricht, je herkent de zaak niet terug van vóór de renovatie," vertelt de heer Koppies. "Op 130 vier kante meter winkeloppervlak kunnen we nu de vele mogelijkheden van kurk overzichtelijk presenteren. We hebben design-vloeren, waaronder één met een Mondriaan-motief die laat zien hoe mooi kurk in kleur is." "Maar," voegt mevrouw Koppies daar aan toe, "ook wie van klassiek houdt kan bij ons terecht. Wij hebben ver schillende vloeren in warme tinten en met een variatie van structuren en pa tronen. en in al die vloeren komen de eigenschappen van het natuurprodukt kurk tot uiting. De schors van de kruk- eik bestaat uit minuscuul kleine lucht kussentjes die zorgen voor een goed isolerend vermogen. Kurk voelt daar door warm aan, zelfs als je er met blote voeten op loopt. Bovendien dempen de luchtkussentjes het geluid. Ze absorbe ren zelfs het getikt van hakken." Levensduur: meer dan 30 jaar "Kurk is bijzonder slijtvast," verzekert de heer Koppies. "Op de luchthaven London Heathrow hebben ze een druk- belopen gang met al 30 jaar dezelfde kurkvloer, die nog nauwelijks sporen van slijtage vertoont. Een ander voordeel van kurkvloeren is dat ze anti-statisch zijn en dus geen vuil en stof aantrekken. Met een vochtige doek zijn ze gemakkelijk schoon te houden. Dat maakt kurkvloeren zelfs geschikt voor mensen met allergieën. Elke 10e m2 gratis Naturo Vloeren in Amersfoort viert de heropening met een speciaal aanbod. Iedereen die tussen 25 maart en 15 april een kurkvloer koopt krijgt elke 10e vierkante meter gratis, ongeacht welke soort en welke kleur kurk. Het aanbod geldt ook voor Naturo kurk op MDF, die bij uitstek geschikt is voor moei lijk te egaliseren vloeren. solliciteren, arbeidscontracten, flexi bele arbeidsvormen, volks verzekeringen, belastingen, pensioenen en dergelijke. De Werkpocket wordt ieder jaar geheel herzien en bevat alle recente cijfers en bepalingen. Naslagwerk Speciaal ter gelegenheid van het mil joenste exemplaar van de Werkpocket, schreef minister Melkert van Sociale Zaken en Werkgelegenheid een voor woord. De Werkpocket "is een veel ge raadpleegde vraagbaak voor mensen op de arbeidsmarkt en maakt hen op die markt zelfredzaam," schrijft Melkert.. Oook Liesbeth Kruythoff, vestigingsmanager van Randstad Uit zendbureau in Soest, ziet een belang rijke rol weggelegd voor de Werk pocket. "Sociale wetgeving en arbeidsmarktregels zijn ook voor werk gevers vaak erg ingewikkeld. De Werk pocket is dan een betrouwbaar naslag werk," aldus Liesbeth Kruythoff. Randstad Uitzendbureau is met haar bijna 300 vestigingen marktleider in Nederland. Jaarlijks helpt zij zo'n 220.000 mensen aan een tijdelijke baan en lost zij voor tienduizenden bedrij ven hun tijdelijke personeelstekorten op. Randstad Uitzendbureau maakt deel uit van de internationale Randstad Groep, een beursgenoteerde onderne ming die activiteiten ontplooit op het gebied van uitzending, schoonmaak, beveiliging, opleiding, automatisering en technische dienstverlening. De Groep opereert in Nederland, België, Frankrijk, Duitsland, Engeland, Spanje en de Verenigde Staten. In 5 min. een Vergroting even naar Willem van Oosten perfeit! en-..zo klaar! advertentie Mevrouw G. van Brummelen van de Ossendamweg is afgelopen zaterdag uitgeroepen tot klant-van-de-maand (maart) bij bloembinderij Het Blauwe Druifje. Zij kreeg de tegoedbon van 50 gulden uit handen van Sandra Los, die haar formulier uit de stapel had getrok ken. Elke klant maakt - ongeacht het bestede bedrag - kans om bij Het Blauwe Druifje klant-van-de-maand te worden. Elke laatste zaterdag trekken Sandra Los en Jacqueline van Knobelsdorff op goed geluk een win naar uit de ingeleverde formulieren. Het Eemlands Vrouwen Ondernemers Netwerk (EVON) organiseert op woensdag 5 april om 20.00 uur een bij eenkomst in Restaurant 'De Compag nie', Nijverheidsweg Noord 60 te Amersfoort. Onderwerp: Welke risico's neemt een ondernemer en hoe gaat een ondernemer hiermee om? De workshop wordt verzorgd door Marianne du Chattel en Iet Jongbloed, eigenaars van het onafhankelijke assurantieadvies- en bemiddelingsbureau Du Chattel Jongbloed Assurantiën. Na afloop is er gelegenheid ervaringen uit te wisselen. Het EVON heeft als doelstelling het steunen en stimuleren van haar leden in het uitoefenen van het ondernemerschap, het werken aan een positief ondernemersklimaat voor vrouwen en het bevorderen van infor mele contacten tussen vrouwelijke on dernemers. Belangstellende vrouwelijke (aspirant- )ondernemers kunnen zich aanmelden bij Marianne du Chattel, tel. 033- 616798. Ook voor nadere informatie over het EVON kan men bij haar te recht. Bij een inbraak in een woning aan het Kerkpad ZZ is een fiets buitgemaakt. De tweewieler stond in de keuken. Ook nam de inbreker een portemonnee mee. Niet bekend is hoeveel geld er in de beurs zat. Ook in een woning aan de Wieksloter- weg is in het weekeinde ingebroken. De politie weet nog niet wat er is weg gehaald. Beetzlaan 89, Soest Openingstijden: di. t/m vr. 8.30 - za 8.00 - 17.30 uur 15.30 uur. De auto van een 57-jarige vrouw uit Soest is zaterdag vanaf een parkeer plaats aan de Veenbesstraat gestolen. Een dag later trof de politie de auto aan in Amersfoort. Ook op de Weegbreestraat werd zater dag een gestolen auto gevonden. Die was een maand eerder ontvreemd in Amersfoort van een twintig-jarige man uit die stad. |f! Een zonnebril op sterkte zoals bijvoorbeeld hier afgebeeld vanaf f. 98,-. Met het oog op dit voorjaar en de y J komende zomer, die ons hopelijk veel zonneschijn zal brengen, lijkt ons dat een aanbieding om een zonnig humeur van te krijgen! Vakmanschap, service, persoonlijke aandacht en een uitstekende outillage. Al deze zaken vindt u bij Wildschut Optiek. Kom daarom eens een kijkje nemen in onze zaak. Bijvoorbeeld voor een oogmeting, een onderhoudsbeurt voor uw bril, vloeistof voor lenzen, enzovoort. Of om 'zomaar' even rond te neuzen in onze uitgebreide collectie monturen. U bent van harte welkom bij Wildschut Optiek! Nu met de nieuwste en modernste oogmeetapparatuur! Gediplomeerd Optometrist, lid O.V. BRILMODE CONTACTLENZEN OOGMETING OOGDRUKMETING Zuidpromenade 14, 3768 EM Soest, Tel.- en faxnr. 02155-22212

Soester Courant | 1995 | | pagina 9