■^.Soesterbergse bevolking is welkom ^^bij dodenherdenking vliegbasis Odeon, groots in voorjaarsconcert [TGKLu blijft bevoorraden APK-keuren zonder afspraak75r Roefeldag: Dingen doen die de jeugd normaal niet mag Monument voor pastor Ypma WOENSDAG 26 APRIL 1995 Voormalig Joegoslavië op transport-agenda OKOtëES' ME mag oefenen op Far East Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening Eerste optreden als harmonie-orkest geslaagd Bevrijdingsconcert Odeon en PVO Wim Overgoor Philips dealer Op zaterdag 24 juni Veel belengstelling bij onthulling Zadel en hoofdstel uit schuur gestolen Overstekend konijn oorzaak ongeval op Amersfoortsestraat Apparatuur en geld uit huis gestolen 'De Drie Eiken' Handwerken voor een goed doel Rob Brouwer Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 KJ Voor het eerst worden op 4 mei 1995 burgers toegelaten bij de dodenherdenking van de Konink lijke Luchtmacht op de vliegbasis oesterberg. Eén en ander staat ok omschreven op blz. 56 van het Oranjeboekje. Het Oranje Comité eeft een verzoek daartoe gedaan, ndat een en ander ook gebruike- Jjk is bij de Koninklijke Marine en de Koninklijke Landmacht. De Bevelhebber der lucht strijdkrachten reageerde positief, met dien verstande dat het bijwonen als proef moet worden gezien. Indien de proef slaagt zal worden overwogen dit voor de toekomst als een vast gegeven te beschouwen. Onlangs werd via het J)ranje Comité Soesterberg de navol gende uitnodiging van de Bevelheb- ier van de Koninklijke Luchtmacht Knt vangen: Bevelhebber der Lucht- fcrijdkrachten, Luitenant-Generaal a.J.W. Mandersfeld, nodigt in samen werking met het Oranje Comité pesterberg hierbij de bewoners van fet Vliegdorp Soesterberg uit om op 4 lei 1995 deel te nemen aan een erdenkingsplechtigheid ter ere van Be in de Tweede Wereldoorlog geval len militairen der militaire luchtvaart en in die periode omgekomen burgers te Soesterberg. De plechtigheid vindt plaats bij het Luchtmachtmonument op de Vliegbasis Soesterberg. Gedu rende de ceremonie zal door het Oranje Comité namens de dorpelin gen van Soesterberg een krans worden gelegd, waarna een défilé langs het monument plaats vindt. Voor vervoer van en naar de Vliegbasis wordt door de Koninklijk? Luchtmacht bus vervoer ingezet. Belangstellenden worden hierbij geattendeerd op de toe gangsregeling welke geldt voor een militair terrein als de Vliegbasis Soesterberg, die inhoudt dat toegang slechts zal worden verleend aan inzit tenden van voormelde bussen. De bussen zullen om 10.15 uur vanaf het Dorpsplein te Soesterberg vertrekken. De plechtigheid vangt aan om 11.00 uur en zal ongeveer een uur in beslag nemen'. Aan deze plechtigheid is een vast pro tocol verbonden waaruit blijkt dat men het als een zeer bijzondere ge beurtenis beschouwt. De bevolking van Soesterberg zal direct na aan komst op de vliegbasis door vier mili taire gastheren naar haar plaats wor den gebracht. Men zal een bepaald H e 40-jarige Motor Transport Squadron van de Koninklijke .uchtmacht is net als een mens, 'in Ie kracht van het leven'. Als soepel Iraaiende motoren, het hart van de eenheid, zo geolied functioneert >aar organisatie. 'aren de afstanden in het begin be- rkt tot enkele binnenlandse trans- uien, daarna volgde het bevoorraden an onze troepen in Duitsland en nu itaan met de regelmaat van de klok de Italiaanse steden Ancona en Franka 'ille op het rooster. Zo ook op de [vroege dinsdagmorgen van de 18 april. Om half zes stonden drie Daf 2500 trekkers met zwaar beladen op leggers klaar voor de start. In het cen trale punt waar zelfs op dit vroege uur een heerlijk kopje koffie wordt ge schonken, stonden één vrouw en zes mannen klaar om deze klus te klaren. Majoor Vos, waarnemend comman dant MTGKLu besprak nog de laatste zaken, echter was dat voor deze door gewinterde beroepschauffeurs niet no dig. Breed lachend reageerde korpo raal Drankier op de vraag wanneer hij weer terug zou zijn. 'Dat kan ik je beter vertellen als ik weer terug ben. Dit is één van de nor male klussen, alleen duurt hij iets lan ger als normaal. Als het mee zit zijn we woensdagavond in Ancona en mo gelijk met een retourvracht uit Franka Ville kunnen we zaterdagavond terug zijn, maar daar reken ik niet op'. Ma joor Vos: 'Voormalig Joego Slavië is op enkele incidenten na kennelijk niet meer zo belangrijk, tenminste je hoort weinig over hulpverlening. De aan voer van de hulpgoederen uit Neder land gaat echter gewoon door. Van daag bestaat het transport uit medicij nen, ziekenhuis apparatuur, verband middelen, bedden, dekens enz'. 'U ver geet de twee grote dozen maandver band majoor', reageert een chauffeur lachend. 'Ja, zelfs dat gaat mee en hoort ook in het pakket medische hulpgoederen'. Met een 'kom, we gaan', spoort Drankier zijn collega's aan om naar hun voertuigen te gaan. Nog even een foto voor de auto van Drankier en kort daarop verdwijnen de rode achterlichten in de vroege morgennevel. In de stilte die daarop volgt, barst ineens een groots gezang los van merels en koolmezen. 'Ik ga deze rit als de zoveelste maar eens aan het papier toevertrouwen, het is heer lijk vroeg om nog heel wat zaken on gestoord te kunnen klaren', en met een armzwaai ten afscheid verdween ma joor Vos in de ingewanden van het grote gebouwencomplex van dit toch indrukwekkende Transport Squadron van de Luchtmacht in het Kamp van Zeist. aantal stoelen plaatsen zodat de oven- gen rekening moeten houden dat men van ongeveer 10.30 uur tot ongeveer 12.00 uur moet staan. Om 10.35 uur zullen de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht en een Eresquadron hun plaats innemen. Daarna komen te 10.40 uur alle genodigden, waaronder de Soesterbergers en leerlingen en leerkrachten van de Desmond Tutuschool te Soest vanwege hun be trokkenheid bij de '33 van Soester berg. Aangezien de leden van het Oranje Comité als speciale gasten worden ontvangen krijgen zij een aparte plaats. Om 10.45 uur komt een deputatie van de gehele krijgsmacht, om 10.53 uur hoofdofficieren en ridders van de Mi litaire Willems Orde de hoogste on derscheiding die Nederland kent). Om 10.55 uur arriveert een aantal opper- officieren van de krijgsmacht, die een bijzonder welkomsgroet krijgen met twee ereroffels van de kapel. Tot slot komt de Bevelhebber der Lucht strijdkrachten, vergezeld van verte genwoordigers van de Zee-, Land- en Luchtmacht. Ook zij krijgen een wel kom, maar nu met drie ereroffels. Dan is het 11.00 uur en wordt een aan vang gemaakt met de herdenkings plechtigheid door het brengen van de eregroet. Dat wil zeggen dat manne lijke burgers hun pet of hoed afzetten. Op dat moment klinkt het signaal tap toe, waarop de vlaggen half stok gaan. Daarna worden petten/hoeden weer opgezet. De Bevelhebber der Lucht strijdkrachten houdt vervolgens een toespraak, direct gevolgd door de Hoofdluchtmachtaalmoezenier. Na koraalmuziek van de kapel spreekt de aalmoezenier een gebed uit. Burgers en militairen (met uitzondering van hen die een helm dragen) ontbloten het hoofd. Als de kapel koraalmuziek ten gehore brengt wordt eerst een krans gelegd door de Bevelhebber der Luchtstrijdkrachten, gevolgd door de voorzitter en twee leden van het Oranje Comité Soesterberg Tot slot wordt een krans gelegd door oud- luchtmachtmilitairen. Dan is het ongeveer 11.40 uur en brengt men de eregroet. gevolgd door twee minuten stilte. Na een signaal gaan de vlaggen in top onder het spe len van het Wilhelmus. Het is hier niet gebruikelijk dat men dan meezingt. De paradecommandant meldt zich bij de Bevelhebber der Lucht strijdkrachten af, waarna het défilé be gint in een volgorde zoals dat ter plaatse wordt aangegeven. Het wordt op prijs gesteld indien burgers dit de- filé met het leggen van bloemen wil len accentueren. Via het monument gaat men naar de gereedstaande bus sen en arriveert men omstreeks 12.15 uur weer op het Dorpsplein. Het Oranje Comité verzoekt de bevol king van Soesterberg deze plechtig heid in groten getale bij te wonen. Hiervoor dient men in het bezit te zijn van een toegangskaart (zie blz. 6 van het Oranjeboekje). Deze zijn nog te verkrijgen bij leden van het Oranje comité die in het vroegere PTT-ge- bouw op het Dorpsplein hun hoofd kwartier tijdens de feestdagen hebben gevestigd. De Mobiele Eenheid van de politie heeft de gemeente Soest verzocht ge bruik te mogen maken van de Far- Eastbaan aan de Van Weerden Poel- manweg. Aangezien geen bezwaren zijn ingediend krijgt'de ME toestem ming om op 24 april, 15 en 29 mei van dit stuk terrein van de vliegbasis Soesterberg gebruik te mogen maken. Zij dient voor elke oefening contact op te nemen met de politie te Soest en een financiële zekerheidsstelling te overleggen in het kader van eventueel te ontstane schade. vcttt 0S.00-IZ.30 uur AUTOBEDRIJF B&S RademelkerstrmiH, Soesterbergtel. 03463-51550 Zondag 30 april ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 zr. Marie-Anne van Erven; cantores Zondag 10.30 zr. Marie-Anne van Er ven; gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. H. Denekamp, Hilversum GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; mmv koor/ muziekgroep Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel. 51700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoord apparaat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00- 10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschap pelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur, overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06.11. Grof vuil Tel. 02155-93666. 'Wij zullen u laten zien en horen wat we te bieden hebben. We zijn een vereniging waar Soesterberg trots op kan zijn', met deze woor den opende Jan van Vliet, voorzit ter van Odeon het voorjaars concert afgelopen zaterdagavond in het Casino. In deze concertzaal mocht hij meer dan driehonderd gasten, onder wie loco-burgemeester Neks Blommers verwelkomen. Hij had niets teveel ge zegd want het werd een wervelende show vol harmonieuze klanken. Het leerlingen-orkest opende de avond rra Three Masters Miniatures en Time is Money. Was dat inderdaad het 'leerlingen'-orkest? Duidelijk werden de beide stukken geplaatst, Odeon waardig. Maar als de leerlingen dit al konden voorschotelen, wat te zeggen van het echte korps? Vanwege het grote aantal musici, ongeveer zeventig in getal, was het podium te klein en zat men er voor. Met Aladdin, het schoffie van de straat naar een arrangement van Michael Sweeney werden de vele toe hoorders verrast door een groots or kest. Waar waren de haperingen van weleer gebleven? De soms onzuivere inzet van een enkel instrument of het niet geheel synchroom lopen van de maat? Majestueus in de dubbele forto's en strelend bij het soms kla gend geluid van de dwarsfluit als het heel stil werd. Het niet gemakkelijk stuk werd vooral na het trio recht ge daan. In een zinderend einde, waarin ■alle instrumenten betrokken waren, liet Odeon haar naamkaartje luid en duidelijk zien en horen. In Pas Redoublé 1 van Rossini kreeg het de uitdaging om harmonie-orkest te zijn. Vooral het houtwerk in de in strumenten, het kenmerk van harmo nie, mocht in dit stuk laten zien of ze die proeve konden doorstaan. Dirigent en orkest waren niet alleen hier maar heel de avond één geheel. Gerrit de Wëerd had in zijn rechterhand het dunne witte dirigeerstokje voor de maat, maar de linkerhand trok als het ware die juiste toon en inzet uit het in strument. Elke vinger van die hand had een teken, direct gevolgd door een reactie van het orkest. Streng en on verbiddelijk als iets te enthousiast naar voren kwam, maar ook strelend om dat samenspel te vinden én ook te krijgen als dat nodig was. Spektakel Ademloos luisterden de honderden naar dit spektakel. Children's Suite van Georgi Salnikov kreeg ondanks de Engelse basis ook het bekende Franse trekje. Het speelse ritme met zijn dan weer dubbel forto en dubbel piano, vergde het uiterste van dirigent en musici. De solostukken waarin soms één of meer tonen kunnen weg vallen, werd ragfijn gespeeld waarin men soms op het puntje van de stoel ging zitten, een bewijs van het willen. Ook hierin was de machtige hand van de meester heel dringend aanwezig, met weer een stuk verbluffend resul taat. Van hoempa hoempa muziek met daarin alle fijne en positieve zaken, is dit Odeon een klasse apart te noemen. Wat te denken van Paganini Variations van Willy Hautvast, een negen minu ten lang stuk van walstempo over gaand in een breed tempovol geheel. Het juiste tempo behouden waarvoor het slagwerk garant stond is in dit stuk een moeilijkheidsgraad dat echter vol ledig werd beheerst. Met de windmo len in Man of La Mancha mochten de bezoekers de vele mogelijkheden van de instrumenten horen in hun solo op treden. Bijna vertelden ze het verhaal in woorden, zo sleepten de klanken je mee in dit prachtige stuk. Tot slot voor de pauze Cats met zijn bekende vier delen. Achter in de zaal zag men vele hoofden meewiegen in de maat. De zes solisten kregen dan ook terecht een staande ovatie. Na de pauze was het meer ontspan nend, maar niet minder aantrekkelijk. De acht man sterke drumband onder leiding van Wim Brouwer, de majorettes deskundig begeleid door Woutéra Bouwmeester, het was alle maal ontspannend en daardoor feeste lijk. Het gezamenlijk optreden van alle eenheden van Odeon zette een muziekvereniging van meer dan hon derd op de been. Het werd in totaal een avond waarin men kon genieten van een stuk kunst met een grote K. Op maandag 1 mei geven muziek vereniging Odeon uit Soesterberg en muziekvereniging PVO uit Soest een bevrijdingsconcert pp het Dorpsplein in Soesterberg. Het concert begint om 20.00 uur en wordt gepresenteerd door Radio Soest-verslaggeefster Thari Schreuder. Zowel Odeon als PVO zal ongeveer drie kwartier van het concert vullen met het eigen repertoire. Tevens staan twee gezamenlijke werken op het pro gramma, dat natuurlijk in het teken staat van de bevrijding. Dat zal ook in de muziekkeuze van de beide orkesten te horen zijn. Als opwarmertje loopt zowel PVO als Odeon een korte route door Soester berg. PVO start vanaf het Officiers casino aan de Kamerling Onneslaan, Odeon loopt vanaf het eigen gebouw naar het Dorpsplein. Al met al is er een gevarieerd pro gramma te horen en te zien. Ook de drumbands en showgroepen van beide verenigingen zijn van de partij. Ieder een is van harte welkom om te komen kijken en luisteren. Het concert duurt tot ongeveer 22.00 uur. officieel (ook diverse andere merken) Verkoop en reparatie van audio-, video-en huishoudelijke apparatuur. Geopend vanaf 10.00 uur. Maandag de gehele dag en woensdagmiddag gesloten. Soesfer Courant in Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel.(02155)21841. Bij de bakker koekjes bakken, meehelpen in een restaurant, een brandje blussen met de brandweer, een kijkje nemen in de cellen bij de marechaussee. Dingen doen die anders niet mogen; welk kind wil dat niet? Op zaterdag 24 juni kan dit allemaal in Soesterberg voor de Soesterbergse kinderen. Op de Jantje Beton Roefel dag. Roefelen is een Vlaams woord en betekent: nieuwsgierig maken, snuffe len aan iets onbekends. In meer dan Enkele weken geleden begon de plaatselijke RK Parochie met een inzameling, om ter herinnering aan wijlen Pastor Ypma een monu ment op te richten. Op Eerste Paasdag, na de eucharistieviering van 10.30 uur was het zover. Nabestaanden en zelfs de bijna 95-ja- rige moeder van wijlen pastor Ypma waren vanuit hét Brabantse land geko men om dit bijzondere moment mee te maken. M.K. van Geet, voorzitter van de Parochieraad, gaf aan de vele aan wezigen een kort beeld van de zo ge liefde pastor. Treffend waren steeds zijn levenswoorden: 'Je leven breken en delen met elkaar'. En toen het doek werd opgerold zag men een puur stuk natuursteen waarop deze woorden als goud in het zonlicht stonden te schitteren. De natuurmens Jules Ypma kon niet beter worden om schreven als in dit brok natuur met die betekenis volle woorden. Nadat pastor Van der Zandt het had ingewijd en het Caroluskoor dit had onderstreept met een gevoelig en daardoor zo bewogen gezongen lied, werden alle aanwezi gen uitgenodigd aan een défilé met bloemlegging. De bejaarde moeder Ypma mocht het openen en tot in haar ziel ontroerd bleef zij zacht huilend voor dit prach tige monument ter nagedachtenis aan haar zoon staan. Zij hield haar ogen gericht op die ook voor haar zo betekenisvolle woorden: 'Je leven bre ken en delen met elkaar'. In doodse stilte met alleen het zachte ruisen van de wind in de bomen, hoorde en zag Het monument ter nagedachtenis aan pastor Jules Ypma. men dit bewogen aan. Met moeite nam mw. Ypma opnieuw afscheid van haar overleden en zo geliefde zoon. Daarna volgden de vele aanwezigen haar voorbeeld door even stil te staan en hun overleden pastor met een bloem te eren. Een oudere heer stond als laatste met de hoed in de hand naar die sprankelende letters te kijken. 'Pastor Sjuul Ypma is weer in ons mid den', mompelde hij en met een glim lach zette hij zijn hoed op zijn hoofd om zo als laatste het kerkhof te verla ten. ft 150 gemeenten is ons land openen be drijven en instellingen hun deuren, zo dat kinderen (van 6 tot en met 12 jaar) een blik achter de schermen van de 'grote-mensen-wereld' kunnen wer pen: een dagje kunnen Roefelen. In Soesterberg wordt deze dag weer georganiseerd door de Stichting 'Vrienden van het Vliegdorp'. Binnen kort zullen bedrijven, instellingen en particulieren gevraagd worden om mee te helpen deze dag tot een succes te maken. Men gaat weer op zoek naar mensen met hart voor kinderen. Men sen die één dag hun bedrijf open wil len stellen voor de nieuwsgierige blik ken van de Soesterbergse jeugd. Zij die het leuk vinden hieraan mee te werken, worden verzocht contact op te nemen met de Stichting 'Vrienden van het Vliegdorp' p/a Gen. Winkel manstraat 153, tel. 53901 of Koppen laan 21, tel. 51463. Uit een schuur op een weiland aan de Laan Blussé van Oud Alblas zijn vo rige week een zadel en een hoofdstel gestolen. De waarde van de buit be draagt 1.500 gulden volgens de Soesterbergse eigenaar. Van een vrachtwagen, die stond gepar keerd op een bedrijfsterrein aan de Willem Stuutlaan, werd een reserve wiel ontvreemd. Op de Amersfoortsestraat is vrijdag morgen om half drie een auto in de vangrail beland. De bestuurder, een inwoner van Driebergen-Rijssenburg, had de macht over het stuur verloren, omdat hij de middengeleider had ge raakt. Volgens zijn verklaring was hij kort daarvoor uitgeweken voor een over stekend konijn. Bij de botsing liep de man een gat in zijn hoofd en een pijn lijke neus op. De man kreeg overigens een rijverbod van twee uur opgelegd, omdat hij 0,7 promille alcohol in zijn bloed had. Dat bleek uit de blaastest die hij moest af leggen. Een modem, een Labtop en wat geld; zijn vrijdagnacht uit een woning aan* de Generaal Winkelmanstraat gesto-) len. De inbreker kwam via een boven-j licht van het huis binnen. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Op vrijdag 5 mei houdt de Handwerk-J club voor ouderen 'De Drie Eiken* weer haar voorjaarsverkoping. DezeB zal plaatsvinden vóór of (bij slecht^ weer) in het Dorpshuis, van 11.00 tot; 15.00 uur. Aan het einde van het handwerkt seizoen bepalen de dames zelf welkl goed doel op een bijdrage mag reke^ nen. Deze keer zal de opbrengst gaan, naar het Oranje Comité Soesterberg om zo een steentje bij te dragen aanj het vele werk dat gedurende het afge-, lopen jaar door de leden van dit co mité is verzet. De handwerkclub hoopt vele kopers aan hun kraampjes te kunnen begroeten, want zo stellen ze, een goede verkoop is niet alleen gunstig voor het Oranje Comité maar ook leuk voor de dames, die altijd zó, enthousiast bezig zijn. WIJNHANDEL SLIJTERIJ EXCLUSIEF VOOR SOESTERBERG CÓTES DU ROUSSILLON- VILLAGES met bevrijdingsetiket ,1945-1995 A KQQ per fles 7.95, 6 flessen*J OP OP SLOKJE SOESTERBERG JENEVER-VIEUX EN KRUIDENBITTER <1095 nu per flesIOa GEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG TELEFOON 03463 - 53439 Donderdag 27 april 20.30 Ultice Dulci, Hoeksteen Vrijdag 28 april 18.00 Badminton Badso, Banninghal 20.30 Ultice Dulci, Hoeksteen Zaterdag 29 april Koninginnedag met Kermis Zondag 30 april 12.00 Kermis, Kampweg 14.00 Modelvliegen Sterrenberg 16.30 Ballonnenwedstrijd, Sterren- berg 20.00 Spel Kap. Haak, Dorpsplein Maandag 1 mei 10.00 Straattekenen, Dorpsplein 11.00 Kermis, Kampweg 14.00 Pushcart-race, De Haanschool j 20.00 Concert Odeon/PVO, Dorps- plein 1 21.00 Levend Stratego, KVO-terrein Dinsdag 2 mei 09.00 Kermis, Kampweg 10.00 Theater, Pruttelpot 19.00 Spuitvoetbal Brandweer, Mer- - cury 19.30 Bridge, Drie Eiken 20.00 Versierde fietsen, Dorpsplein 20.00 Rondgang Voorwaarts uit Zeist 21.15 Lampionoptocht, Mercury Woensdag 3 mei 10.00 Evenementenmarkt, Postiljon 10.00 Rondrit brandweer, Dorpsplein 11.00 Kermis, Kampweg 13.00 Klaverjassen, Drie Eiken 14.00 Levend Stratego, KVO-terrein i 14.00 Boetseren, Dorpshuis 14.00 Springkussen, Dorpsplein 15.00 Toppers van Toen, Soest 15.00 Draaiorgel, Dorpsplein 15.00 Gaarkeuken, Dorpsplein Opgaven voor de agenda: tel. 51252. w

Soester Courant | 1995 | | pagina 11