OP 'T Centraal Meldpunt uit startblokken Soest 50 jaar geleden 1 ACTUEEL GasoioderfioiAcI Visser neemi vuur over k 'Eerst bezuir dan onderzo» WOENSDAG 17 MEI 1995 SOESTER COURANT PAGINA4WOENSDAG 17 MEI Burgemeester de Widt legt eerste kontakt De Soester Duinen Bourgondisch Familiebuffet Politiecontrole op 'uitstallingen' Zuidpromenade Uw totaalinstallateur P.A. van den DIJSSEL bv voor al uw installatiewerk LOODGIETER VERWARMING ELECTRA bij VERBOUW NIEUWBOUW ONDERHOUD Tevens Laanstraat 34a - Soest Telefoon 02155-12472 Uit de Soester Courant van 18 mei 1945 Soest in deze week. Burgemeester Des Tombe, afstammeling van Willem den Zwijger. DE TROMSLAGEI 02155-22871 SLA UW tromSL kringloopcentrum SPULLENHULP Onrust onder med woensdag 17 mei 1995 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST Van Logtenstein h JUSTFOR Van Weedestraat fr. Het Centraal Meldpunt Vrij- willigershulp Soest-Soesterberg is maandag voortvarend uit de start blokken gegaan. Vanaf deze week is het telefoonnummer (02155) 31119 "operationeel" voor het aan vragen van (aanvullende) hulp bij een van de 22 aangesloten vrijwilligersorganisaties. Burgemeester De Widt verrichtte maandagmiddag de officiële opening in de Rode Kruis-villa de Zonheuvel aan de Soesterbergsestraat, waar het meldpunt voorlopig - tot het huis met het ziekenhuis wordt gesloopt - gratis onderdak geniet. Hij nam zelf het eer ste telefoontje aan, afkomstig van een bejaarde Soester, die klaagde over eenzaamheid en zelf het huis niet uit kwam. De burgemeester verwees hem in dit geval door naar de Zonnebloem. De opening werd gevolgd door een bijeenkomst met vertegenwoordigers van de instellingen en uiteraard de telefonistes die het meldpunt gaan "bemannen". Ook oud-wethouder Frans Kingma was aanwezig. De Widt hield nog een toespraakje waarin hij de initiatiefnemers lof toezwaaide voor de manier waarop ze aan de slag zijn gegaan, zonder eerst af te wachten tot de beroeps-hulporganisaties ook zo ver zouden zijn. "Eigenlijk is het jammer dat het zo moet, maar de overheid kan nu een maal niet aan alle vragen voldoen en de maatschappij is sterk aan het veran deren. De individualisering leidt tot veel meer eenzaamheid. Vroeger kon den mensen eerder terugvallen op het familieverband of de buurt. Je wist van elkaar of je hulp nodig had. De sociale kontakten waren vroeger ster ker," aldus de burgemeester. Hij stelde vast dat het meldpunt zeker in een behoefte voorziet en sprak in dat verband de hoop - en niet meer dan dat - uit dat het met de financiering ook goed zal komen. De Widt vond het overigens een beetje vreemd dat de hulpvragers (de "bellers") geheel gratis gebruik kunnen maken van de service en hij gaf de initiatiefnemers in overweging om de mensen op z'n minst uit te nodigen een gift te doen of vaste donateur te worden. Over de continuïteit van het nieuwe initiatief maakte De Widt zich geen zorgen. "U bent hier in zo'n groten getale dat ik er alle vertrouwen in heb dat het goed zal gaan. En wat de huis vesting betreft - daar komen we samen Burgemeester De Widt verwijst de eerste beller naar de Zonnebloem; links Nel Pelzer van het meldpunt. wel uit." Namens de "huisbaas", het Rode Kruis, verwelkomde Peter Vortrefflich de nieuwe "inwoning" met enkele har telijke woorden en een bloemetje voor de initiatiefneemsters, Nel Pelzer en Marijke Smit, en meldpunt-coördina tor Els Aalbersberg. In de folder die deze week huis-aan- huis wordt verspreid staat duidelijke informatie over doel en werkwijze van het meldpunt. Als voorbeelden wor den o.a. genoemd: begeleiding naar arts, ziekenhuis, winkels; boodschap pen doen; klusjes in en om het huis; formulieren invullen; oppashulp bij ouderen, zieken, gehandicapten; het bezighouden van kinderen of ze naar school brengen en ophalen; zorg voor huisdieren; spelletjes doen; voorlezen; handwerken; wandelen; senioren- vervoer en zelfs vakantiereizen voor zieken. Het Centraal Meldpunt Vrijwilligers- hulp Soest-Soesterberg is op werkda gen tussen 9.30 en 11.00 (daarna via het antwoordapparaat) bereikbaar op nummer 31119 in Soest. RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM 28 mei, onbeperkt genieten voor slechts 29,50 p.p. Iedere laatste zondag van de maand met rustige sfeervolle live-muziek, aanvang 15.00 uur Bel en reserveer voor beide dagen, dan zit u zeker. Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 02155-12739 De politie is afgelopen vrijdag tijdens de koopavond opgetreden tegen en kele winkeliers aan de Zuidpro menade, die een fors deel van de stoep in gebruik hadden genomen voor de uitstalling van hun koopwaar. Drie winkeliers kregen te verstaan dat ze de spullen moesten weghalen, omdat het voetgangers- en fietsverkeer erdoor gehinderd werd. De eerste roes van openbare bevrijdingsvreugde is voorbij. De Engelsche tanks worden niet meer toegejuicht, hier en daar haalt men de vlaggen binnen. Door de jeugd is er evenwel de laatste tien dagen goed feest gevierd, op vele tegelvloeren langs den grooten weg werd gedanst, padvinders huldigden den burgemees ter voor zijn huis. P.V.O. concerteerde, grote en kleine optochten trokken langs de straten, 5000 kinderen proef den op Hemelvaartsdag sedert jaren voor het eerst weer chocolade en er is braaf gelachen om de voor de I.K.O te slachten clandestiene koe, die uitvoe rig beschilderd het gemeentehuis bin nenwandelde. Toch was de stemming niet onver deeld te loven. Men weet zich vrij van Duitsche onderdrukking; de schaal slaat nu te ver door naar den andere kant. Men gedraagt zich als was men vrij van elke band en elke verplich ting. Hulpvaardigheid is b.v. in Soest op het oogenblik ver te zoeken. Heb zucht treedt telkens duidelijker aan het licht. Diefstallen van fietsen en aller lei andere dingen uit de door de mof fen ingeleverde voorraden hebben een grooten omvang aangenomen. Men is vlug met zijn critiek op de voedsel voorziening en 1 afgunstig als de een worstjes krijgt en een ander een grooter stuk spek. Naruurlijk is er wel reden tot ontevre denheid hier en daar. De geallieerde levensmiddelen zijn hier iets later aan gekomen dan in enkele steden, maar daarvan zijn niet de autoriteiten te Soest de schuld. De verkenners hebben hierbij goed geholpen tot laat in den avond. Ook is er nogal wat ergernis over de samen stelling van de B.S., doch dit schijnt ons een zaak, die men aan de be voegde personen rustig kan overlaten. Het is zeer gemakkelijk vijf jaar lang bang te zijn en nu flink te kankeren op menschen die men niet goed kan beoordeelen, omdat men niet alles van hen weet. Het oppakken van leden der N.S.B. heeft wel erg lang op zich laten wach ten, maar waarschijnlijk hebben die leden zelf daarvan de meeste narig heid en onzekerheid ondervonden. Het recht begint nu zijn loop. Een spontane, ietwat barbaarsche volks berechting vormde het kaalknippen en beschilderen van een groot aantal slet ten. Dinsdags begon grootscheeps het oppakken van de N.S.B.-ers onder ruime belangstelling. Zij werden met hun bezem en emmer overgebracht naar gebouw 'Trein 8.28' aan den Kolonieweg, waar zij in goede handen komen. Ook de dagen van het Duitsche leger zijn geteld. Vanaf 9 Mei leverden zij in de omgeving van den weg naar Bilt- hoven hun wapens in en alles wat zij van ons stalen. Op Hemelvaartsdag verdween de gehaten Hermann Göringdivisie uit soet. Op Soest- duinen werd verzet geboden en veel schade aangericht. De Duitschers zelf, onder strenge bewaking, moesten den volgenden dag de rommel opruimen en zij zullen ook worden gebruikt voor het schoonmaken van de huizen, die zij beestachtig vervuilden. Het drukke verkeer en het vinden van springstof fen veroorzaakte verschillende onge vallen met doodelijken afloop. Groote vreugde heerschte daarentegen in menig gezin, waar vader of zoon na jarenlange alwezigheid terugkeerde. Wij hoorden ó.m. de namen Linzel, Moens, Van Hattum en Uiting Profi ciat! Ook de drie eerste krijgsgevan genen, van der Kuil, Brand en Stavast zijn terug. Dat burgemeester Des Tombe, wiens terugkeer op zoo enthousiaste wijze is gevierd, met hart en ziel Oranjeklant is, mag zeker wel algemeen bekend verondersteld worden. Wat echter ver moedelijk slechts heel weinig Soesters weten, is, dat hun burgerva der ook Oranjebloed in de aderen heeft. Het zal velen wellicht ongeloof lijk in de ooren klinken, maar de heer Des Tombe behoort tot de nazaten van den grooten Vader des Vaderlands, prins Willem van Oranje. De zaak zit zoo: Uit het huwelijk van Willem den Zwijger met Anna van Saksen werd, behalve prins Maurits, een dochter ge boren, Emilia geheeten, die een avon tuurlijk leven heeft gehad. Zij huwde n.1. op 7 November 1597 met Don Emanuel, prins van Portugal, pretend ent naar den Portugeeschen troon. Emilia's verwanten hadden, en te recht, vele bezwaren tegen dit huwe lijk, waarvan het voornaamste wel het verschil in geloof was: want Don Emanuel beleed de Katholieke gods dienst. Vooral prins Maurits was er heftig tegen gekant en heeft het zijn zuster uiterst kwalijk genomen, dat zij, ondanks zijn uitdrukkelijk verbod toch haar zin heeft doorgezet. Slechts weinig vreugde beleefde Emilia van Oranje van haar stap. Don Emanuel bleek lang niet de ideale rid der, dien zij zich had voorgesteld. Hij is later in Spaanschen dienst overge- gaan en liet zijn jonge vrouw met een aantal jonge kinderen zoo goed als on verzorgd achter. Emilia heeft zich daarop met haar familieleden ver zoend. In 1629 is zij te Genève gestor ven. Emilia's beide zoons vestigden zich Nederland en namen daar dienst in het leger. De oudste van hen, evenals zijn vader Emanuel geheeten, heeft geruimen tijd aan het hof van Frederik Hendrik vertoefd. Zijn dochter Elisabeth Maria, prinses van Portugal, trad in het huwelijk met Adriaan, ba ron van Gendt, die hooge rangen bekleede in het Nederlandsche leger. De jongste dochter van Elisabeth Maria, Antoinette Albertine Frederika, huwde met een naar ons land geëmigreerden Franschman, Ivon Pierre Bigot de Villandry, heer van Morgues, wiens kleindochter Wilhel- mina Elisabeth zich weer een Nederlandsch edelman tot echtgenoot koos: Mr. Willem van Schuylenburgh, heer van Bommenede en Ulenpas. Hun achterkleindochter, Jkvr. Marga- retha Nicolasina van Schuylenburgh, gehuwd met Mr. Willem Carel, baron van Boetzelaer, is de moeder van Antoinette Louise, baronnesse van Boetzelaar, echtgenoote van den heer J.W. des Tombe. Zij zijn de ouders van Mr! Antoine Louis des Tombe, gebo ren 19 Februari 1907 te de Bilt en sinds einde 1939 burgemeester der ge meente Soest. Wij eindigen met den wensch, dat bur gemeester Des Tombe spoedig in de gelegenheid moge zijn, zijn achter achternicht, H.K.H. Prinses Juliana, in onze gemeente te verwelkomen. J. van Dyl. De catering- en partyservict specialist van Soest e.o. Steenhoffstraat 58 - Soest Telefoon 18730 De Schans 20, 3764 AX Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Na telefonische afspraak. B. en W. zullen iets moett om de onrust onder de mi kers van de gemeente, naai ding van de kerntaken-O) weg te nemen. Dat is de st van de schriftelijke vragen Visser (GroenLinks-Prog het College heeft voorgele; Visser wil van B. en W. weli delijk horen hoe zij de beoog< nigingen denken te realisere plannen om flink te snijde personeelskosten bij de geme maar ook bij de Muziekschoc en de bibliotheek niet gehaal worden. "Wat doet u met c neelsleden die eigenlijk weg maar geen kans zien om el functie te verwerven?" Visser wil weten hoeveel medewerkers wellicht eer functie krijgen en welke er College daarbij qua rechtspo teert. Hij wil ook weten of Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 02155 - 93 459 93 460 BESLUITEN B. EN W. d.d. 9 MEI 1995 INGEDIENDE BOUW AANVRAGEN/MELDINGEN VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN ONDERWERP Verzoek gebruik agrarische grond aan de Molenweg door school Prak tische Leergang t.b.v. praktijk-lessen Vergunningen wegen buitengebied Jaarlijkse subsidie-aanvraag Voetgangersvereniging VBV. Plaatsen videoscherm op Nieuwer- hoekplein Bijstellen huren 1995 welzijns- accommodaties. Aanzegging bestuursdwang carport drie wanden, ca 3.20 m hoog, Ere- prijsstraat 223. BESLISSING Toestemming verleend. - Vergunning voor Toerclub '94 verleend; - verzoek hr. Van der Meer afgewezen; - Dhr. Nagel en dhr. Van der Meer conform concept-brief op de hoogte stellen. - Subsidie-aanvraag afgewezen en VBV op de hoogte stellen conform concept-brief; - ter inzage leggen voor cie ROVW. Geen toestemming verleend tot plaatsen van een videoscherm op Nieuwerhoekplein. - Huren per 1 juli 1995 aanpassen met 5%; - wijzigingen 1995 verwerken via begrotingswijziging; - wijzigingen 1996 en volgende opnemen in primitieve begroting. Eigenaar carport Ereprijsstraat 223 bestuursdwang aanzeggen; bin nen 6 weken de carport aanpassen conform de regels voor een ver- gunningvrije carport dan wel de carport amoveren. BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 105a (90368) Apollo 186 (95254) Chalonhof 2 (95255) Choristenpad 82 (95257) Foekenlaan 10 (95259) Kastanjelaan 37 (95187) Kerkstraat 87 (95015) Koninginnelaan 130 (95256) Rademakerstraat 6 (95032) Wielewaal/Koperwiek (94427) Zeisterspoor 10 (95252) BETREFT INGEDIEND uitbreiden van een sauna/ fitnesscentrum (wijziging) 3-5-95 plaatsen van een tuinschuurtje 2-5-95 plaatsen van een blokhut/berging 3-5-95 plaatsen van een schutting 3-5-95 aanbouwen van een berging en het plaatsen van een dakkapel 4-5-95 uitbreiden van een woonhuis 3-5-95 uitbreiden van een bedrijfsgebouw 3-5-95 uitbreiden van een woonhuis 3-5-95 bouwen van een serre 3-5-95 bouwen van 67 woningen met ber gingen en garage (KI. Eng. fase VI) 2-5-95 veranderen van de oostgevel van gebouw V40 2-5-95 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN Periode: 4 mei tot 11 mei 1995 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Generaal Winkelmanstraat 35 Hildebrandlaan 34 Betreft: 1 berk 2 coniferen, 1 den en 1 berk BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1.* plaatsen van een blokhut, Apollo 154; (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2. uitbreiden van een woonhuis, Koninginnelaan 130; (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3.* bouwen van een bedrijfspand, Stemerdingweg hoek Amersfoortsestraat; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 4. plaatsen van een tuinschuurtje, Turfstreek 142; (artikel 11 van de voorschriften van het bestemmingsplan herziening bestemmingsplan Overhees) 5. het bouwen van een trap (nooduitgang) t.b.v. de woningen boven supermarkt Hoogvliet, Wiardi Beckmanstraat 491. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 18 mei 1995 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken). Raadhuisplein 1, ter inzage. De met een gemerkte bouwplannen liggen tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00-16-00 uur. BOUWPLAATS Apollo 220 Batenburgweg 7 Goudvink 6 Hommel 31 Nieuwstraat 73 Spinet 62 Stemerdingweg (ong.) Wieksloterweg O.Z. 69 Wostok 34 BETREFT VERZENDDATUM (95182) bouwen van een tuinhuisje 3-5-95 (93560) bouwen van een bedrijvengebouw 3-5-95 (95237) plaatsen van een dakkapel 3-5-95 (95168) vergroten van een dakkapel 3-5-95 (95215) plaatsen van een blokhut 1-5-95 (95239) plaatsen van een prieeltje 3-5-95 (95067) bouwen van een bedrijfsgebouw 3-5-95 (94578) bouwen van een woonhuis met garage (vervanging) 2-5-95 (95217) plaatsen van een tuinschuur 3-5-95 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000,3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de verzenddatum worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 4 mei tot 11 mei 1995 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Betreft: Nieuweweg 64 2 coniferen Roggeveld 22 3 berken Weegbreestraat 58 21 douglassparren Thorbeckestraat 56 s 1 boom en 1 japanse kers v. Hamelstraat 63 2 coniferen Dennenweg 9 2 coniferen Bartolottilaan 40 snoeien dunnen van 6 beuken, kappen van 4 beuken Speenkruidstraat 61 1 den Varenstraat 65 1 blauwspar Insingerstraat 27/29 1 berk Plesmanstraat 38 1 spar Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen en milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 93709. AC Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen zes weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA te Soest. AFSLUITEN DOODLOPENDE WEG "DE MEYERY" De doodlopende weg gelegen naast het recreatieverblijf "De Meyery" wordt voornamelijk door Defensie en bezoekers van "De Meyery" gebruikt. In de afgelopen jaren is gebleken dat door het organiseren van evenementen op het terrein "De Vlasakkers" bovengenoemde weg als toegang naar de Vlasakkers gebruikt wordt wanneer er geen evenementen plaatsvinden. Daar het terrein van de Vlasakkers buiten de evenementen om afgesloten is leidt het gebruik van de weg tot overlast. Door ter plaatse genoemde weg fysiek af te sluitendoor middel van een slagboomkan deze pro blematiek afdoende worden opgelost. De nota en de bijlagen daarbij ligt van 11 mei tot 9 juni bij de hulpsecretarie op het Dorpsplein 17, tijdens openingstijden en het informatiecentrum te Soest ter inzage. Tot uiterlijk 11 juni bestaat de gelegenheid om schriftelijk uw mening kenbaar te maken. Op woensdagmiddag 31 mei van 15.00 tot 17.00 uur zal in het Dorpshuis de gelegenheid tot in spraak worden geboden over de voorgestelde maatregelen. Naast de mogelijkheid voor beant woording van uw eventuele vragen kunt u hierbij ook mondeling uw mening geven over de maat regelen. Perceel Grasland te huur in buurtpark KLEIN ENGENDAAL In het buurtpark Klein Engendaal ligt een perceel grasland. Om de aantrekkelijkheid van dit buurtpark te vergroten bestaat de mogelijkheid dit grasland te laten beweiden door siervee (bij voorkeur schapen). Daartoe bestaat het voornemen dit grasland te huur aan te bieden. Belangstellenden worden verzocht schriftelijk te reageren onder vermelding van de diersoorten die het grasland zullen gaan beweiden. Informatie - Het perceel is groot ca. 5.000 m2; - De jaarlijkse vergoeding voor het gebruik bedraagt thans f 580,- (Per 1 januari 1996 wordt overwogen deze vergoeding aan te passen). Belangstellenden kunnen zich tot en met 19 mei a.s. schriftelijk aanmelden als gegadigden bij burgemeester en wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de afdeling wegen, grondzaken en verkeer (kamer 2.19), Raadhuisplein 1 te Soest, dagelijks van 8.30 tot 12.30 uur (R. Bisschop, telefoonnummer 02155-93654). VERLEENDE VRIJSTELLING EX ART. 19 W.R.O. Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling van het bestemmingsplan Industrieterrein Soesterberg verleend (verzenddatum 11 mei 1995) voor: het bouwrijpmaken van de uitbreiding industrieterrein Soesterberg aan de Stemerdingweg na bij de Sterrenbergweg. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet Awb) kunnen belanghebbenden een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaar schrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van' Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de eerder genoemde verzenddatum wor den ingediend. t' f Als het om de bezuinigin kent het spraakmakenc takenvoorstel van B. en 1 wat "witte plekken", zc posten, waarop nog geen 1 zijn ingevuld. Daarnaast het College op een aantal1 onderzoek aan, waarbij r ken moet worden hoe de o gen zullen uitpakken en c verantwoord is. Zulke onderzoeken heeft h' bijvoorbeeld aangekondigd het wegenonderhoud (wal zo'n 400.000 gulden mir gaan kosten), het groen-' (50.000 gulden minder) ei (200.000 gulden minder! zacht", zijn deze bedragen daar genoemd, want of de ook maar enigszins haalba nog moeten blijken. In de raadscommissie Mil het Collegevoorstel niet op bezwaren, althans niet bij d meerderheid. D66, BA1V Links-PS wezen de meesti len af, de coalitiefracties CDA konden er wel mee Gemeentebelangen bewoo gens daartussendoor. De I liever nog helemaal geen in afwachting van de komt vergadering die geheel aa taken-operatie gewijd zal z Veel verrassingen waren ei wethouder Ries van I raakte aan het slot van d nog verwikkeld in een hef o.a. met Teeke Glastra van de volgorde waarin de besl moet gaan plaatsvinden. Ellen Huberts (VVD) al dat het College de gemee genlijk alleen maar lijkt te in te stemmen met de ond< dus nog geen uitspraak ovi gen zélf. De wethouder mj lijk dat de raad zich eerst n ken over "de richting van (en dus de alvast ingev nigingsbedragen voor zi Esprit Part-Two Sandwich BettyBarcl

Soester Courant | 1995 | | pagina 4