cr Nieuws van de bibliotheek Molendael-dermatoloog J. Toonstra: J^en bruine huid is niet gezond' enigheid Vijf nationale kampioenen bij Rellum VARIA) Dansvoorstelling voor kinderen in Kasteel Groeneveld Baarn Onderdak voor Scouts Canada Dom Pomocy krijgt magnetrons Soesterberg haalt fors uit Nieuwe zaak Rademakerstraat Winkel van de maand: Jelle's Bloemenshop Prijs majorettes Odeon Bouw van et Jelle's Bloemen en snuffelshop Nieuws vai 'Soesterbei WOENSDAG 24 MEI 1995~ Boek over effecten van zonlicht op de huid SOESTER COURANT Ruitercontrole Tentoonstelling 'Rikkie Rups' Verkooptentoonstelling prima geslaagd KVO wint laatste wedstrijd op het nippertje: 14-15 Maximale zege op Bosch en Duin TENNIS Forever Young goed van start stichting openbare bibliotheek Nieuwe aanwinsten voor volwassenen Klachten bezorging Eerste plaats in openluchtfestival den hervormde ge Mare van Veen en Nicole van den Heuvel prolongeren titel Humanitas viert 50-jarig bestaan /T^ 1 De dermatoloog dr. J. Toonstra, sinds 1983 verbonden aan Medisch entrum Molendael en eveneens werkzaam voor het Academisch Ziekenhuis in Utrecht (AZU), heeft net boek 'Licht en Huid' uitge bracht. Het boek gaat over de ef fecten van (zon)licht op de huid. Dr. Toonstra heeft dit boek samen met de heer Van Weelden, licht- fysicus bij het AZU, geschreven naar aanleiding van het 75-jarig bestaan van de Utrechtse kliniek voor dermatologie. Di\ Toonstra is op zijn vakgebied een bekende en vooraanstaande specialist. Sinds 1983 is hij verbonden aan Me disch Centrum Molendael. Binnen het ziekenhuis behandelt dr. Toonstra pa tiënten met huidziekten en huid afwijkingen van velerlei aard. Hij is gespecialiseerd in huidaandoeningen die door (zon)licht veroorzaakt wor den of die er sterk op lijken. In het Academisch Ziekenhuis Utrecht werkt dr. Toonstra mee aan onderzoek naar de effecten van licht op de huid. "Een zorgelijke situatie is dat het aan tal patiënten met huidkanker, en dat zijn steeds vaker jonge mensen, sterk toeneemt. Dat komt vooral doordat met name jonge mensen zich teveel aan het zonlicht blootstellen. Voor zichtigheid met de hoeveelheid licht is echt geboden. Eigenlijk zorgen een De politie heeft maandag ruiters aan de Monnikenbosweg in Soestduinen gecontroleerd op het dragen van de verplichte ruiterpenning. De komende maanden zullen meer van deze contro les plaatsvinden. Twee automobilisten werden op de Monnikenbosweg bekeurd in verband met overtreding van de geslotenverklaring. paar minuten, die nodig zijn voor de vitamine D-productie, op de fiets in de zon, al voor genoeg 'licht op de huid'!," aldus dr. Toonstra. Sinds 1919 wordt er, binnen het AZU, reeds onderzoek gedaan naar de effec ten van licht op de huid. Het onder zoek gaat nog steeds door. Er is een hoop praktische informatie verkregen in al die jaren, maar die is vaak ver spreid over verschillende bronnen en daarom moeilijk toegankelijk. Dr. Toonstra heeft samen met de heer Van Weelden alle informatie die tot nu toe verkregen is uit tal van onderzoe ken, in het boek 'Licht en Huid' ver werkt. "Vorig jaar vierde de Utrechtse kliniek voor dermatologie haar 75-ja- rig jubileum. We zagen dat als een goede aanleiding om het boek te schrijven," aldus dr. Toonstra. 'Licht en Huid' In 'Licht en Huid' worden huidaandoe ningen beschreven die door licht ver oorzaakt zijn. Het boek is verrijkt met veel duidelijke foto's over de verschil lende huidaandoeningen. "Een bruine huid is niet gezond, maar een teken dat de huid een moeilijke tijd achter de rug heeft. Zeggen dat iemand er goed uitziet als hij of zij lekker bruin van vakantie terug komt, gaat dus niet op. 'Je ziet er slecht uit, zeker in de zon gelegen,' zou beter op zijn plaats zijn," aldus dr. Toonstra. "Raar toch dat we iemand er goed en gezond uit vinden zien als hij lekker gekleurd is, terwijl het voor de huid helemaal niet goed is! "Geniet, maar met mate," benadrukt dr. Toonstra dan ook, "want licht kan zeer schadelijke gevolgen hebben." Het boek is, gezien het vakjargon, vooral interessant voor dermatologen en assistenten-in-opleiding in Neder land. Ook huisartsen kunnen het boek als naslagwerk gebruiken. Het is voor f 100,- te bestellen bij: GLAXO BV, Postbus 780, 3700 AT Zeist. Op Hemelvaartsdag (morgen), wordt in de Orangerie van Kasteel Groeneveld in Baarn de dans voorstelling 'Hoe een rups een vlin der wordt' opgevoerd. Deze voor stelling, geschreven en gespeeld door Marie-José Pelzers, is uitste kend te combineren met een be zoek aan de succesvolle tentoon stelling 'Rikkie Rups', die nog een paar dagen, tot en met 28 mei, te zien is in het Baarnse Kasteel. De voorstelling begint met een ei. Uit dat ei komt een rups, die ontdekt dat ze handjes heeft waarmee ze van alles kan doen, maar ook een mond die vol gepropt kan worden met eten. Nadat ze haar buikje vol heeft gaat ze slapen. De volgende morgen ontdekt ze dat ze veranderd is in een prachtige vlinder en dat ze voeten en poten heeft om mee te lopen en vleugels om mee te vliegen. Dan wordt de vlinder moe van het vliegen en legt een eitje. Daar mee kan het verhaal opnieuw begin nen. Marie-José Pelzers, werkzaam bij dansproducties 'Angoramuis', koos bewust voor een korte voorstelling van twintig minuten. De aandacht van peuters en kleuters is namelijk niet lang vast te houden. In de voorstelling zorgt ze ervoor dat elk moment span nend is en de kinderen worden uitge daagd. Eerdere opvoeringen in onder andere Eindhoven en Amsterdam lie ten zien dat 'Hoe een rups een vlinder wordt' een onvergetelijke ervaring is voor peuters en kleuters. 'Hoe een rups een vlinder wordt' is in principe bedoeld voor kinderen van twee tot vier jaar, maar is ook geschikt voor wat oudere kinderen. De voor stelling start om 13.30, 14.30 en 15.30 uur. Toegang: f 3,- per persoon. Ouders en verzorgers: f 1,50. Voor ongeveer honderd Canadese Scouts zoekt de organisatie van de Wereld Jamboree nog onderdak. Deze jongeren tussen de 14 en 18 jaar nemen deel aan de Wereld Jamboree die deze zomer van 1 tot 11 augustus in Dronten wordt ge houden. De Scouts reizen na 11 augustus niet onmiddellijk terug naar hun land. Om wat meer van de Nederlandse cultuur te leren kennen, willen ze graag ge bruik maken van de gastvrijheid van Nederlandse gezinnen. Een aantal Soester Scouts neemt ook deel aan de Jamboree. Zij nemen na afloop van de Jamboree ook zeker enkele buiten landse gasten mee naar huis. Maar daarmee zijn nog lang niet alle gasten onder dak. Cfe Wereld Jamboree is een enorm groot Scoutingkamp. Eens in de vier jaar wordt ergens ter wereld zo'n Jamboree gehouden. Dit jaar is Neder land aan de beurt om gastheer te zijn. Er nemen deze keer naar schatting zo'n 25.000 Scouts aan deel. In Dronten zijn de voorbereidingen al in volle gang. Het is niet noodzakelijk dat de gasten in 'Scoutinggezinnen' terecht komen. Het is de bedoeling dat ze een beetje Nederlandse cultuur 'opsnuiven'. Dat kan heel eenvoudig door ze typisch Nederlandse maaltijden voor te zetten, ze mee te nemen op een wandeling door eigen stad of dorp of ze bijvoor beeld te laten zien hoe in ons land een verjaardag wordt gevierd. Tegenover deze vorm van gastvrijheid staat geen financiële vergoeding. Het gebeurt - net als alles bij Scouting - op vrijwillige basis. De gasten zijn verze kerd door de Jamboree-organisatie en zijn (bijna) allemaal Engels-talig. In principe is het de bedoeling dat et twee Scouts per gezin geplaatst wor den. Meer informatie over deze unieke manier om verdraagzaamheid in praktijk te brengen, wordt graag ge geven door André Janssen (03404- 62236) of Margreet Keelan (03463- 51059). Het kindertehuis Dom Pomocy in Kedzierzyn/Kozle kan zijn keuken voor de kinderen vernieuwen. De verkooptentoonstelling van wer ken van de Poolse beeldend kunste naar Józef Drong heeft een uitste kend resultaat gehad: inclusief en kele donaties t.b.v. het kinderhuis meer dan f 2500,-. De stichting Dom Pomocy i.o. is dan ook bijzon der tevreden. In de voorlaatste week van de tentoon stelling was het streefbedrag van f 2000,- al bereikt en werd in Kedzier zyn/Kozle overlegd met zuster Johanneta, de directrice van het kinderhuis. Zij was zeer tevreden met de steun vanuit Soest. De aktie van de stichting Dom Pomocy werd voorbe reid en uitgevoerd in nauw overleg met de leiding van het kinderhuis. Er is een grote bereidheid in Soest om projekten in Kedzierzyn/Kozle te steunen, maar goed overleg is noodza kelijk. Met de opbrengst kan ervoor worden gezorgd dat de vele gehandicapte kin deren die in het huis verblijven en waarvan er velen gevoerd moeten worden, warm eten krijgen. De nu aan te schaffen magnetrons krijgen per verdieping een plaats in de verdeel- keuken. De aktie heeft echter vol doende middelen opgebracht om nog meer materialen aan te schaffen. Hij bijzondere aan deze aktie was en is dat authentieke Poolse kunst tegen lage prijzen kan worden aangeschaft. Slechts éénderde van de prijs is voor de Poolse kunstenaar, de rest komt ten goede aan de directe steun. Het projekt wordt dan ook uitgebreid en meer Poolse kunstenaars zullen wor den benaderd om hun steun aan het projekt Dom Pomocy te geven. Bin nenkort wordt tijdens het 'plener' in Kedzierzyn/Kozle, een grote kunste naars-manifestatie, overlegd met an dere Poolse beeldend kunstenaars. De stichting zal de activiteiten gelei delijk uitbreiden. Ook aanverwante produkten zullen verkocht gaan wor den, waarvoor de medewerking is ver kregen van lijstenmakerij Levelframe, Soesterbergsestraat 10. Er zal een kleine permanente tentoonstellings- hoek worden ingericht. Dr. J. Toonstra: "Voorzichtigheid met licht is geboden. De laatste competitiewedstrijd van dit seizoen werd met een nipte overwinning door KVO afgesloten. Reehorst werd met 1-15 verslagen. Het begon gemakkelijk, want na een vlotte eerste helft met veel doelpun ten, stond KVO al snel op een 5-11 voorsprong. Met de rust was de stand 7-11. In de tweede helft bleef KVO in gebreke wat betreft het afmaken van doelrijpe kansen en kwam Reehorst steeds dichterbij. Uiteindelijk werd met 14-15 gewonnen. Dit was de laatste wedstrijd voor Rob de Peuter. Hij stopt met korfballen na dat hij vele jaren in het eerste team van KVO heeft gespeeld. Doelpunten wer den gescoord door Monique van Hooff (3), Rob de Peuter (3), Wietze Hoekstra (3), Jaap van de Hoek (3), Marcel Bos (2) en Angelique Jansen die inviel voor Mien Driessen (1). Overige uitslagen: Ter Leede 2-KVO 3 3-7 (KV03 kampioen), KVO 5-Het Bosch 2 7-13, KVO Al - Dalto A3 6-10, KVO Dl- Ekva Dl 2- 4. KVO El-Antilopen E2 10-1. Het eerste team van Soesterberg ging met de bakfiets naar het na bij gelegen Bosch en Duin, dat on deraan staat. Eugenie Plekkepoel had in de eerste set nog grote pro blemen met het spel van de tegen stander en verloor die met 7-6. Maar in de tweede en derde set speelde ze het spel veel beter en won de rest van de partij met twee keer 6-0. Mildred Klinkenberg had geen moeite en won met ook twee keer 6-2. Sander Hilkeman speelde in de eerste single een te hoog tempo voor-zijn tegen stander met het gevolg dat hij met 6-0 en 6-3 won. Ingmar Kosidon had slechts in de tweede set, na 6-2 set winst in de eerste set, even wat moeite met haar tegenstander. Maar ze wist na een spannende strijd ook de vol gende set met 7-5 te winnen. In de damesdubbel waren de Soesterbergse dames iets beter, 6-4 en 6-4. De herendubbel van Verhaar en Koridan verliep vlekkeloos tot 5-0, waarna de machine stokte. Bosch en Duin kwam zelfs terug tot 5-5. De set zou beslist worden in de tiebreak, die door Soesterberg werd gewonnen. In de tweede set werd Bosch en Duin weinig kans gegeven: 6-2. De eerste mix van Klinkenberg en Hilkman le verde weinig problemen op en werd met 6-2,6-2 gewonnen. Zo ook met de tweede set van Plekkepoel/Verhaar, 6- 1 en 6-2. Het is duidelijk dat Soester berg veel sterker was. Soesterberg staat nu op de vijfde plaats en kan niet meer degraderen of kampioen worden. Wellicht kunnen ze nog één plaats stijgen als ze de vol gende week van Ultrai winnen. Schoorvoetend en met een zichtbare drempelvrees kwamen afgelopen za terdagavond de eerste jongeren in de voor hen nogal indrukwekkende ruimte van dansschool Rellum. Het leek even spannend te worden toen zich 's avonds om kwart over negen nog niemand had gemeld, maar even later was de ruimte gevuld met zeker een dertigtal jongeren. Uiteraard was het eerst even verken nen en wennen, maar weldra dreunde de muziek zoals zij dat graag horen. Hun favoriete cd's gooiden de klanken in de disco-achtige ruimte en nodig den zelfs enkelen op de dansvloer. Het werd een avond van met elkaar praten, afgewisseld met een drankje maar vooraf veel muziek. Dhr. en mw. Rellum ontvingen hun jonge gasten en zorgden voor de nodige begeleiding, alsof ze het al jaren hadden gedaan. 'Vergeet niet dat wij dit elders goed hebben bekeken en dan sta je niet voor een verrassing', aldus André Rellum. Ook de jongeren waren zichtbaar happy met deze voor hen nieuwe ruimte. Op de vraag hoe ze het vonden ging meestal de duim omhoog. 'Ja, dit is wat wij zochten', was de algemene reactie. De volgende data staan genoteerd op zaterdag 27 mei en zaterdag 17 juni, aanvang 21.00 uur. Forever Young, een plaats van henzelf en waar ze zichzelf kunnen zijn. Naast Mode de Korte aan de Rademakerstraat is men sinds enkele weken druk doende. Het witte gebouw, waar vroeger radio en tv-handel Schoemaker was gevestigd, werd binnen zeer korte tijd afgebroken en nagenoeg netzo snel waren duidelijk de contouren van een nieuw pand zichtbaar. Veel plaatselijke winkels en bedrijven werden als de nieuwe eigenaars genoemd. Nu is het zeker dat de Flora en Faunazaak aan de Buijs Ballotlaan zich daarin gaat vestigen. De ruimte wordt volledig benut om bloemen en planten, maar ook de dieren en daarbij behorende zaken alle ruimte te geven. De opening staat ge pland in augustus of begin september. 09 Dorpsplein 17B 3769 DA Soesterberg De kunstminnaar (Simon Bec- kett) Kunsthandelaar Donald Ramsey is succesvol en vermogend, het enige tamelijk onschuldige plezier dat hij zich veroorlooft is zijn geheime collectie erotische schilderijen. Het web van de vampier (Suzy MacKee Charnas) Een antropoloog die gespeciali seerd is in het analyseren van dro men is in werkelijkheid een vam pier die gedwongen wordt d.m.v. psychoanalyse zijn wezen te door gronden. Enkele reis (Michael Marshall Smith) In een futuristische stad komt een keiharde detective te staan tegen over een geheimzinnige tegenstan der, die eigenlijk dood zou moeten zijn. Sesam geschiedenis van de Twee de Wereldoorlog (G.B.J. Hilterman). Een handzaam standaardwerk in twee delen, geïllustreerd met tien tallen kaarten en foto's. Nieuwe aanwinsten jeugdboeken M(jn eerste alfabet (Marie-Agnes Gaudrat) ABC-boek, vanaf ca. 3 jaar, waarin alle hoofdletters en kleine letters op een speelse manier door peuters worden uitgebeeld in kleurige, grote tekeningen. Het doe-het-zelf-huis dat Jan bouwde (John Yeoman) Prentenboek vanaf ca. 5 jaar, waarin Jan zijn eigen huis wil bou wen en daarbij hulp krijgt van aller lei mensen en dieren. Papa Wapper en het rode vracht- -wagentje (Hans de Beer) Papa Wapper en dochter Spruitje trekken in hun rode vrachtwagentje door het land en helpen onderweg veel mensen. Voorlezen vanaf ca. 4 jaar, zelf lezen vanaf ca. 7 jaar. Voor de abonnees in Soesterberg is het klachtennummer 02155-21841 (C. van Barneveld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18.30 en 19.30 uur worden gebeld voor nabe- zorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. Wie kent nog de schoenenzaak van Voorberg, met later het vervolg van Jan Lucassen? Dat was voor 1984, want in dat jaar kwam ene Jelle en maakte er een bloemen shop van. De winkel is sinds die tijd een paar keer veranderd: aange past aan de verkoop, noemt men dat. Samen met zijn echtgenote runt hij deze goed beklante zaak en met ple zier. Soms krijgen ze assistentie, zoals de zaterdag voor Moederdag, want dan loopt het storm. Als je de winkel binnenkomt komen de vele soorten bloemen als een kleurige waaier op je af. En niet alleen bloemen, ook bloempotten, vazen, glas en mand werk en vele andere voorwerpen die met bloemen en planten te maken heb ben. Jelle's Bloemenshop is gespeciali seerd in alle takken van de bloemsier- kunst. Rouw- en trouwboeketten kun nen er worden besteld. Maar ook voor exposities en tentoonstellingen draait Jelle z'n hand niet om, daarom is het Officiers Casino zijn vaste klant met vrij forse bloemstukken als aankle ding voor diverse zaken. Het bevalt hen best aan de Buijs Bal lotlaan en ze zijn dan ook niet voorne mens elders hun heil te zoeken. Veel nieuwe gezichten zien ze vanuit Apollo en Gemini, maar ook buiten klaarblijke eensgezindheid i vergadering van donderdag 1 i waarin de beide kerkerade n zeventig gemeenteleden van c aatselijke hervormde gemeen de gereformeerde kerk van h orgenomen besluit de Hoeks,e. laten verdwijnen, is kennel iet totaal geweest. nder leiding van P van Groning G J. Rosing zijn ongeveer honderd en van de hervormde gemeente bei met het verzoek hun k«keraa •Wagen een gemeente-avond voo ?en leden van de hervormde fcTk ieente tehouden.81react.es wen het dorp weet men de kwaliteit ^"^^neen^rgele^dend^chrij waarderen. Jelle leverde het Oranfajtders- „g^ou Comité de vele bossen bloemen vo/Uzen Z1J °P op,te\A werd da de afgelopen geslaagde feest- verf herinneringsdagen. De huidige opstejereformeerae ling van de winkel bevalt hen en ooien- ze het op zijn n de klanten het best. Er is meer ruimPok ^ir\ e de bosten verkoop va en ook een ruimer aanbod. Tee£l; mnet worden aangev En ineens stond daar mw. van Leen'Joeksiaoacjteit van de hui wen, de klant van de maand, in Jelle)m de ?e ker^ le vergroten Bloemenshop. Voordat ze kon reagé®ret°"J® dat ;ujst om die r ren had ze een groot boeket in haar aftl" van men. Dat ontlokte haar reactie: 1 kom nog eens terug'. Een opmerkinQfltCTCCht U(XYlTiUXillfl die zeker herhaald zal worden als mei T T4-»- bij Jelle's Bloemenshop is geweest. Provincie uu ~|Vele inwoners kregen afgel zaterdag per post een aanm in de brievenbus, met het vei om de zuiveringsheffing 19 betalen. Heel lakoniek stond vermeld d: kens hun gegevens deze heffir niet was voldaan en men tien extra aanmaningskosten 510® ilen Echter blijkt dat de Provo betreffende aanslagen niet het zonden, dan wel dat de door h Bij inlevering van deze advertentie een boeket voor Autosnelweg A-28 De Ver. Soesterbergs Beli directie van Rijkswalerst: het dorp Soesterberg bij kingen over eventuele van de autosnelweg A-- ken. Duidelijk werd dat c jaren zich geen wijziging importantie zullen voor hun stellig voornemen duidelijk in hun plannen Rijkswaterstaat zal schn gesprek in kennis wordt de duidelijkheid te bevo Asverstrooiing De VSB heeft nogal wal fend om de asverstro Kampdwarsweg te doe Daartoe vond een nauw met de afdeling milieu van de gemeente Zeist, de VSB schriftelijk 00 tie medegedeeld dat de aan de Kampdwarswej het beroep in deze za ken. De intrekking vi ming om as te verstrot onherroepelijk geword de asverstrooiing daa gestaakt. Soesterberg Kom De VSB zal het colleg richtingsverkeersborde van Leeuwenhoeklaai zoals in het h Soesterberg Kom stol keer van en naar het Kerklaan wordt volge maatregel onnodig g Rademakerstra: Bij herhaling wordt gemaakt van de makerstraat door ca de VSB zijn klachtei dat kinderen, na campinghouders, in afvalzakken neuze teerd worden met s< Menigeen raakt gen van dit illegaal kaï 1 en vrouwen durven meer op de fiets 1 VSB is van menin Zeist op aandrang Bpys Ballotlaan 15 Soesterberg Tel. 03463 - 53602 De majorettes van Muziek vereniging Odeon namen deel aan het openluchtfestival in Eist. Naast drumband-korpsen deden hier 14 majorettes groepen mee, waarvan negen in dezelfde divisie als de da mes van Odeon. Ondanks een harde wind en dat het veel te koud was voor de tijd van het jaar, liepen de majorettes van Odeon een geslaagde show. Zelfs zo goed dat ze werden uitgenodigd om met de plaatselijke drumband aan het défilé deel te nemen. Daarna was er in het Dorpshuis van Eist de bekendmaking van de prijzen. Tot hun grote verras sing werd daar bekend gemaakt dat zij de eerste prijs in hun divisie hadden gewonnen. In hun enthousiasme hoorden ze niet eens dat ze dit hadden behaald met 82 punten. Nog was alle eer niet weg, want ook kregen ze de wisselbeker voor de groep majorettets die die dag het hoogst aantal punten hadden be haald. Hun dag kon uiteraard niet meer stuk. En dan te denken dat ze zondag 23 april ook nog een derde prijs hadden behaald op de Neder landse Kampioenschappen in Amster dam. Woutéra, Heidi, Elisabeth, Cin- dy, Lyanne, Thessa, Wendy, Linda, Jolanda en Tessa, zijn de trots van Odeon's majorettes. Op zaterdag 24 juni kan men hen in Schaarsbergen zien waar ze deel gaan nemen aan een groots openluchtfestival. Onder auspiciën van de jubileren de Algemene Nederlandse Dans- leraren Vereniging werd op 21 mei in Driebergen de Nederlandse Dans Kampioenschappen 1995 voor amateurs gehouden. De vijf juryleden hadden alle kennis, kunde en ervaring nodig om een beslissing te nemen. Het werd een prima wedstrijd die perfect op schema lag. Voor de vele dansparen van dans school Rellum heeft dit jaarlijks terug kerende evenement een vaste plaats in hun agenda gekregen. Met goede mu ziek en een opperste stemming werd het een spannende strijd. Danspaar Van Veen/Van de Heuvel mocht zich verheugen in de belangstelling van de meeste toeschouwers en werden als winnaars aanwezen. Het is dan ook een paar met flair en uitstraling. Na hen kwamen alle andere paren van dansschool Rellum goed uit de verf. Om precies 18.00 uur werden alle finalisten op de dansvloer geroepen om hun dik verdiende prijs in ont vangst te nemen. Na de uitreiking werd deze dag in stijl afgesloten met ha Wilhelmus voor de Nederlandse kampioenen. De uitslag was: Ballroom Brons klasse: Peter en Marian Bezemer: Ne derlands Kampioen. Latin American Brons: Peter en Marian Bezemer: Ne derlands Kampioen. Ballroom Zilver klasse: Michel Jongbloed en Lucienne Rouw, een 2e prijs. Latin American Zilver: Michel Jongbloed en Lucienne Rouw, Nederlands Kampioen. Latin American Zilver: Dick en Maja Woudenbergh, een 2e prijs. Latin American Goud: Janneke en Ludwig van Kerckhoven: Nederlands Kam pioen. Latin American Goud: Gerrit-Willem en Henriette Timmer, een 2e prijs. Ballroom Goud-klasse: Dick en Maja Woudenberg, een 2e prijs. Ballroom Goud-klasse: Mare van Veen en Nicole van den Heuvel, een 3e prijs. Ballroom Goud-klasse: Gerrit-Willem en Henriette Timmer, een 4e prijs. Ballroom D-klasse: Janneke en Ludwig van Kerckhoven, een 2e plaats. Maar de topper Latin American C- klasse: Mare van Veen en Nicole van Mare van Veen en Nicole van den Heuvel werden wederom Nederlands kampioen. den Heuvel hebben hun titel als Ne derlands Kampioen geprolongeerd. De Rellum Dansers behaalden in to taal 12 bekers. Op woensdag 31 mei wordt het 50-ja- rig bestaan van Humanitas Eemland gevierd. Ter gelegenheid hiervan zoe ken wij de 'Beste Buur' van de regio. Heeft u een bijzondere buur? Schrijf dit aan Humanitas, t.a.v. G, Stekelenburg, Generaal Winkelman straat 134, 3769 EH Soesterberg. De huldiging van de Beste Buur geschiedt op 31 mei. Aan de Amersfoortsewe, Stuk bos gekapt. In de f°" gaat bouwen. Het wordt ee. bedoeling is dat het pomps,

Soester Courant | 1995 | | pagina 12