enigheid over verdwijnen Hoeksteen Zaterdag-opvang van Sterrenberg is een uitkomst voor de ouders ouw van een benzinestation Nieuws van de Vereniging 'Soesterbergs Belang' PAGIMaJ 'en hervormde gemeente klimmen in de pen Mdm™ism"lOnterecht aanmaning verstuurd - geweest i>r0yincje utrecht blundert u Rob Brouwer RUM 1£95 Schoonmaak JOP één week later AFWEZIG Soesterberg op Radio Soest Info renovatie voor huurders St. Joseph Kunstwerken van Teulings in Soesterberg M Kerkdiensten Medische dienst Burgerlijke stand Hulpverlening Wim Overgoor Philips dealer Loslopend paard op rijksweg A-28 Informatie van de Pruttelpot Extraverzorging bedreigd door bezuiniging? Ons Kent Ons Automobielbedrijf Agenda WOENSDAG 24 MEI 1995 Correspondentie-adres: H P. Taai, Van Maarenplein 1 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, I tel. (02155) 21841 aarblijke eensgezindheid in irgadering van donderdag 11 waarin de beide kerkeraden ;eventig gemeenteleden van de :selijke hervormde gemeente gereformeerde kerk van het lenomen besluit de Hoeksteen verdwijnen, is kennelijk lieft totaal geweest. Onder leiding van P. van Groningen r ;n J. Rosing zijn ongeveer honderd le- len van de hervormde gemeente bena- ierd met het verzoek hun kerkeraad te -vragen een gemeente-avond voor al- een leden van de hervormde ge- neénte te houden. 81 reacties werden de kwaliteit pntvangen van zowel voor- als tegen- rde het Oranjitaoders. In een begeleidend schrijven bloemen vooWijzen ZÜ op een in 1984 gehouden =de feest- ep^erzoek waarin gesteld werd dat de huidige opstelgereformeerde kerk diende te verdwij- alt hen en o#en- is meer ruimtlQök vinden ze het op zijn minst »od. vteemd dat de kosten verkoop van de ksteen moet worden aangewend de capaciteit van de huidige efomeerde kerk te vergroten. Zij van mening dat juist om die reden nw- van Leeu' aand, in Jelle'; ze kon reagel ïket in haar reactie: de gereformeerde kerk verkocht moet worden. Ook zijn zij van mening dat de versterkte informatie door middel van de brochure Kerk Onderweg, on toereikend is. Daarbij gaan zij voorbij aan de extra schriftelijke informatie die gedurende die vergadering werd verstrekt en waarin één en ander vrij duidelijk werd verwoord door een on afhankelijke commissie. Vergelijkingen In het schrijven worden onderlinge vergelijkingen gemaakt met een door slaggevende tendens naar De Hoek steen. Intussen hebben de brieven de nodige standpunten ingenomen, al thans dat is te vernemen aan de hand van diverse reacties. Een kleine harde kern werpt alle wapens in de strijd voor het behoud van De Hoeksteen, terwijl een meer gematigder groep dit niet als een must ziet. Ook zijn er die het voornemen hebben om het onchri stelijke in dit geheel duidelijk in de te plannen vergadering naar voren te brengen. Dit zijn vooral jongeren die hun laatste hoop in de kerk met dit gekrakeel zien verdwijnen en daarom een dringend beroep doen op een to tale samenwerking. Daarbij moet vol gens hen een stenen gebouw onderge schikt zijn. De beide kerkeraden heb ben gisteren, dinsdag 23 mei hun defi nitief standpunt ingenomen. De kerke raad van de hervormde gemeente zal daarna het verzoek van de 81 gemeen teleden behandelen. De kogel is wel door de kerk, maar er zal nog heel wat water door de Rijn stromen voordat de partijen het hierin eens zullen zijn. le inwoners kregen afgelopen iterdag per post een aanmaning in de brievenbus, met het verzoek jm de zuiveringsheffing 1995 te talen. !eel lakoniek stond vermeld dat blij- ns hun gegevens deze heffing nog 5et was voldaan en men tien gulden «tra aanmaningskosten moest beta- n. Echter blijkt dat de Provincie de :treffende aanslagen niet heeft ver- mden, dan wel dat de door hen ver zonden post in ongerede is geraakt. Immers gaat het niet om één persoon, maar zelfs hele straten hebben de aan slag niet ontvangen en moet de oor zaak bij de provincie worden gezocht. Maandag 22 mei deelde de provincie desgevraagd mede dat zij inderdaad een fout had gemaakt en alle verzon den aanmaningen als 'niet ontvangen' moet worden beschouwd. 'Men krijgt opnieuw de aanslag, maar dan zoals het hoort', aldus een ambtenaar van de betrokken afdeling. Aan de Amersfoortseweg, tussen Mac Donalds en Sterrenberg, is een groot Istuk bos gekapt. In de grond zijn tanks geplaatst waarop Shell een tankstation I gaat bouwen. Het wordt een eenmansbediening met tevens een autowashal. De I bedoeling is dat het pompstation op woensdag 19 juli wordt geopend. Autosnelweg A-28 De Ver. Soesterbergs Belang heeft de directie van Rijkswaterstaat gevraagd het dorp Soesterberg bij hun bespre kingen over eventuele wijzigingen van de autosnelweg A-28 te betrek ken. Duidelijk werd dat de eerste paar jaren zich geen wijzigingen van enige importantie zullen voordoen. Het is hun stellig voornemen Soesterberg duidelijk in hun plannen te betrekken. Rijkswaterstaat zal schriftelijk van dit gesprek in kennis worden gesteld om de duidelijkheid te bevorderen. Asverstrooiing De VSB heeft nogal wat druk uitgeoe fend om de asverstrooiing aan de Kampdwarsweg te doen beëindigen. Daartoe vond een nauw overleg plaats met de afdeling milieu en landschap van de gemeente Zeist. Onlangs werd de VSB schriftelijk door deze instan tie medegedeeld dat de asverstrooiing aan de Kampdwarsweg is gestaakt en het beroep in deze zaak is ingetrok ken. De intrekking van de toestem ming om as te verstrooien is daardoor onherroepelijk geworden en tevens is de asverstrooiing daarmee definitief gestaakt. Soesterberg Kom De VSB zal het college vragen de een- richtingsverkeersborden in de Anth. van Leeuwenhoeklaan te verwijderen, zoals in het herinrichtingsplan Soesterberg Kom stond vermeld. Ver keer van en naar het Sportpark aan de Kerklaan wordt volgens hen door deze maatregel onnodig gehinderd. Rademakerstraat Bij herhaling wordt illegaal gebruik gemaakt van de verlengde Rade makerstraat door caravanhouders. Bij de VSB zijn klachten binnen gekomen dat kinderen, na vertrek van de campinghouders, in aldaar gedumpte afvalzakken neuzen en geconfron teerd worden met soms bizarre zaken. Menigeen raakt geirriteerd bij het zien van dit illegaal kamperen en meisjes en vrouwen durven daar 's avonds niet meer op de fiets langs te rijden. De VSB is van mening dat de gemeente Zeist op aandrang van de gemeente Soest deze weg zodanig moet afslui ten, dat dit illegaal gebruik niet meer kan voorkomen. Daartoe kunnen pa len worden aangebracht die door mid del van een sleutel kunnen worden verwijderd. De aldaar gelegen RK Kerk Carolus moet dan in het bezit van een sleutel gesteld worden om de weg eventueel te gebruiken als par keerplaats voor kerkbezoekers. Dienstencentrum Onlangs werd in de Soesterbergse Courant vermeld dat het diensten centrum van De Drie Eiken rechtens een tapvergunning is verstrekt. Ook werd daaraan toegevoegd dat alleen ouderen woonachtig in De Drie Eiken in dit centrum bijvoorbeeld een, huwelijksfeest mochten vieren. De VSB vraagt zich af waarom dit alleen aan ouderen woonachtig in De Drie Eiken is voorbehouden en niet aan ouderen die elders in het dorp wonen. Volgens de VSB staat het diensten- centrum geheel los van De Drie Eiken en is hier sprake van een onjuiste bevoordeling. De betreffende afdeling van de gemeente Soest zal om uitleg worden gevraagd. WIJNHANDEL SLIJTERIJ EXCLUSIEF VOOR SOESTERBERG JONGE JENEVER HARTEVELT <1Q95 per literI Zj VIEUX DU JARDIN *)f)95 per liter4Ui STROHCARIBBEAN bruin en wit. per flesI w GEN. WINKELMANSTRAAT 37 SOESTERBERG TELEFOON 03463 - 53439 Op het (kermis)veldje aan de Kamp weg en naast de ijsbaan, ligt de Jonge ren Ontmoetings Plek (JOP). Inwen dig is het beschadigd en beklad. De gemeente wil de schade ad f 3500 her stellen mits vanuit de jongeren een initiatief komt om het inwendige een goede schoonmaakbeurt te geven. Voorgesteld werd dit op zaterdag 27 mei te doen, maar dat wordt één week later, dus op zaterdag 3 juni, vanaf 's morgens 11.00 uur. Schoonmaakmiddelen worden door de gemeente geleverd. Indien blijkt dat er op zaterdag 3 juni a.s. geen of onvoldoende belangstel ling is, zal de gemeente het JOP ver wijderen. Men hoeft zich niet op te geven, op 3 juni om 11.00 uur aanwe zig zijn is voldoende. Desgevraagd halen de meeste jonge ren hun schouders op over dit voor stel. 'We kunnen het wel weer schoon maken, maar er blijven altijd figuren die het daarna weer vernielen. Voor ons mag de gemeente het direct afbre ken. Het was een mooi voorstel, maar tegen vernielzucht staan ook wij machteloos', is hun reactie. H.J.M. Tonino P.B.E. Tonino-van Schieveen DIERENARTSEN van zaterdag 27 mei t/m zondag 11 juni Waarneming: Dierenarts Mevr. Horzinek Röntgenlaan 47, Bilthoven (grens Den Dolder) Tel. 030-280129 Dierenarts Mevr. Van Donk Rubenslaan 9, Bilthoven Tel. 030-286091 Radio Soest tracht het dorp Soester berg optimaal in haar programma's te betrekken. Bekend is het programma Rondje Soesterberg, dat om de veer tien dagen elke maandag van 12.00 tot 13.00 uur wordt uitgezonden. Anneke Vestering is tot op heden de enige die dit voor haar rekening neemt en ver sterking zou een goede zaak zijn. Om die reden worden vrijwillig(st)ers ge vraagd die haar hierin willen assiste ren. Men kan zich dagelijks opgeven bij Radio Soest, telefoon 02155- 26292 of 20420, vragen naar de direc teur, dhr. Peter Ensdorff of dhr. Ad van Wijngaarden. Ook worden elke zaterdagmorgen om 09.00 uur in het programma Soest Actueel de Soester bergse actualiteiten vermeld. Via ge noemde telefoonnummers en perso nen kan men informatie doorgeven. De bewoners van de huurwoningen van de woningbouwvereniging St. Joseph, woonachtig op de nummers 13 tot en met 41 en 2 tot en met 46 van het Van Maarenplein en de nummers 11 tot en met 27 van de Generaal Winkelmanstraat, worden uitgeno digd om op maandag 29 mei te 20.00 uur in De Hoeksteen aanwezig te zijn. Daar krijgen ze alle informatie over de geplande werkzaamheden aan hun woningen betreffende het plaatsen van een nieuw keukenblok, het toilet en dakramen. De bedoeling is dat de werkzaamheden vóór de bouwvak- vacantie gerealiseerd zullen zijn. De gemeente Soest heeft de heer Teulings opdracht gegeven om in Soesterberg kunstwerken te plaatsen. Het zal bestaan uit ongeveer twaalf elementen die op gevels van wonin gen worden geplaatst. Het heeft de vorm van vleugels met daarin de centrale gedachte dat Soesterberg de bakermat is van de luchtvaart, maar ook het spannende gevoel om zelf eens te kunnen vlie gen. Hét zal iets hebben van de vleu gels van een libelle en de propellors van een vliegtuig. De Provincie Utrecht zal gevraagd worden dit te willen steunen met een subsidie van 60.000 gulden. Afhankelijk van de hoogte van deze subsidie worden de twaalf kunstelementen of minder aan- I gebracht. Zondag 28 mei ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 kinderkoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 zie De Hoeksteen STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 J. Meijerink Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 51200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. GEHUWD 19 mei: Adriaan van Kooten en Brenda van Dijk, Apollo 145. OVERLEDEN 18 mei: Theodorus Johannes van Hattum (63), Chr. Huijgenslaan 106. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00- 10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschap pelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. officieel RademakarstfBM 28 G Soesterberg Tel 03463-61850 (ook diverse andere merken) Verkoop en reparatie vanaudio-, video-en huishoudelijke apparatuur. Geopend vanaf 10.00 uur. Maandag de gehele dag en woensdagmiddag gesloten. Op de rijksweg A-28 heeft de Konink lijke Marechaussee een loslopend paard gevangen. Het dier had zich in het bos ontdaan van zijn berijder, een 16-jarig meisje. Een paardeliefhebber uit Soesterberg heeft het paard in een aanhangwagen teruggebracht naar Zeist. Op de A-28 zijn geen verkeers problemen ontstaan en het meisje heeft geen letsel aan haar val van het paard overgehouden. Informatiemiddag: Op dinsdag 30 mei is men van 13.00 tot 14.00 uur van harte welkom in peuterspeelzaal de Pruttelpot om kinderen van 1,5 jaar in te schrijven. Tevens heeft men dan de gelegenheid kennis te maken met de leidsters, de speelzaal te bekijken en informatie in te winnen. Ook voor kin deren die al aangemeld zijn is het leuk om vast eens een kijkje te nemen. Zomermarkt: De Pruttelpot, gevestigd aan de Van Angerenstraat 1houdt op zaterdag 17 juni van 10.00 tot 13.00 uur haar jaarlijkse zomermarkt in en om de school. Traditioneel is er van alles te koop, zoals speelgoed, kle ding, creatieve dingen enz. Grotere stukken worden d.m.v. een veiling verkocht. Voor de kinderen is er een grabbelton, poppenkast en ze kunnen zich laten schminken. Tegen een kleine vergoeding is er koffie, thee, cake en crêpes te koop. Tevens kan men kinderen van 1,5 jaar laten in schrijven. Ze worden op een wacht lijst geplaatst en vanaf 2,5 jaar zijn ze van harte welkom op de speelzaal. 'Dit zou voor ons gezin verschrik kelijk zijn. Eenmaal om de veertien dagen kunnen we alle aandacht aan onze andere kinderen geven en dingen doen die anders niet kun nen. Franklin eist elke dag onze volledige aandacht. Deze fantas tische opvang geeft ons ruimte om daarna weer ruimer adem te halen. Het lijkt wel of ze in Den Haag met de botte bijl regeren', aldus één van de ouders. Op de vroege zaterdagmorgen hangen versieringen in één van de nieuwe ge bouwen van Sterrenberg. Heieen en Gretha, ervaren gediplomeerde krach ten, zetten alles klaar voor de opvang van de zaterdag-opvang van verstan delijk gehandicapten. Tussen 09.00 en 16.30 uur zijn ze daar welkom waar ze met nog drie vrijwilligers een heer lijke dag beleven. Mw. Kraats is met haar 78 jaren de oudste vrijwilligster en wil het voor geen geld missen. De opvang is gericht op kinderen en volwassenen met een verstandelijke handicap en in de leeftijd van zeven tot 49 jaar. 'Het is elke zaterdag morgen een verrassing wie er komen. Per groep kunnen we acht gehandi capten opvangen, dus we kunnen even vooruit', merkt Gretha in het voorbij gaan op. Een dagje uit Even over 9 uur komt Franklin met zijn ouders als eerste. 'Gaan we van daag zwemmen?' is zijn eerste reactie. Helpende handen bieden hem snel een stoel en koffie. 'Liever melk', reageert hij, terwijl een springend konijn al zijn aandacht vraagt. Kort daarop komen er meer kinderen en ouderen. Ze be groeten elkaar enthousiast. 'Gaan we straks naar de schapen?' Gretha, Heieen en Marjon komen han den tekort maar alles loopt op rolle tjes. Een vader brengt een tweeling van 9 jaar die beiden heel wat leven in de toch al vrolijke ruimte brengen. 'Waar is oma', is hun reactie, doelend op mw. Kraats. 'Die komt vanmiddag' en even later zijn ook zij druk met de vele spelletjes die hun aangeboden worden. Peter is vanmorgen de laatste gast en vertelt dat hij gisteren jarig is geweest. Natuurlijk wordt hij toe gezongen en aan het hiep, hiep hoera doet hij het meeste mee. Een uitkomst Dhr. Speelman, directeur van Sterren berg, heeft zijn visie op de bezuinigin gen de laatste tijd luid ep duidelijk ge geven. Ook deze keer is zijn reactie: 'Een gehandicapt kind is vaak een enorme belasting voor een gezin. Ze ker in de weekeinden, als dagverblij ven en scholen gesloten zijn. Sterren berg is daarom in augustus vorig jaar begonnen met deze zaterdag-opvang voor verstandelijk gehandicapten. Voor ouders is het een uitkomst. Ze kunnen bijvoorbeeld boodschappen doen of bij familie op bezoek gaan, .terwijl ze weten dat hun kind zich prima vermaakt." De kinderen kunnen op Sterrenberg naar hartelust knutselen, spelletjes doen, hun energie kwijtraken in het zwembad, de speeltuin of kinderboer derij. De zaterdag-opvang kan name lijk gebruik maken van diverse facili teiten op Sterrenberg. De begeleiding wordt verzorgd door ervaren beroeps krachten, die geassisteerd worden door vrijwilligers. Op die manier kan de zaterdag-opvang tegemoet komen aan de verschillende interesse moge lijkheden van de deelnemers. De begeleiders vinden het werken op zaterdag aantrekkelijk. Ze hebben veel mogelijkheden om er voor de deelnemers een leuke dag van te ma ken. Op zaterdag is het veel rustiger. Het belangrijkste doel is een gezellige en ontspannen sfeer te scheppen. Aan vankelijk begon Sterrenberg met één groep, in januari was het al nodig om met een tweede groep te starten. Thuissituatie Coördinator Anneke Ritzen: 'Met de zaterdag-opvang willen we vooral de ouders en andere gezinsleden wat te gemoet komen. Een gehandicapt kind betekent vrijwel altijd dat;het gehele gezinsleven wordt afgestemd op dat kind. Er moet altijd rekening gehou den worden met de handicap. Door de ouders af en toe te ontlasten wordt het mogelijk om hun kind in de thuis situatie te laten wonen. Natuurlijk is ook van belang dat de deelnemers het naar hun zin hebben, zich thuisvoelen en graag komen. De begeleiders ver zorgen zeer afwisselende activiteiten, ze stimuleren tot deelname, maar als een kind die activiteit niet aanspreekt, ,'JfS H®K0t, /VERHUURT HAAST ALLES IftttSCHTOOM-sam? 2OSTCO34O4-2S088 Een wekelijkse column van of over een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: Herko Verhuurbedrijf. "Hoeden en petten en damescorsetten..." een regel uit een versje van toen over een winkel waar men van alles kon huren. Aan de Batenburgweg 9, tegen de vliegbasis aan, kan men een soortgelijk bedrijf vinden met de naam Herko. Eigenaar is dhr. P.M. van Baarn, een rustige ruime veertiger die men geen knollen voor citroenen hoeft te verkopen. Met echtgenote, twee dochters en een zoon, aangevuld met nog enkelen, staat hij voor een groot verhuur bedrijf. Een bakkerskar van toen is de eerste kennismaking als men de zaak bin nenkomt. In de kleine gezellige kan tine smaakt de koffie goed en als de werkkrachten lachend zijn verdwenen gaan we even terug naar het begin van deze eeuw. In 1903 begon opa van Baarn een klein winkeltje in graf kransen en Minervabeelden, de be kende Griekse godinne-borstbeelden. Vader van Baam zette dit na de oorlog voort en breidde het uit door verhuur van tribunes en het verzorgen van con gressen. Het was in de tijd van de grote landdagen van groeperingen, kerken, radioverenigingen enz., waar deze zaken een veel gevraagd artikel waren. Dichtbij kenden we toen de patiëntendagen van Zonnegloren en het Harderwijks Sanatorium, die vaste klanten waren. In de jaren 60 was er ineens de uitbreiding met stoelen en tafels voor examens. Zo leveren ze elk jaar deze attributen voor een examen van 8500 mensen in één keer. In 1972 werd in Baarn het bedrijf van Koppens Servies gekocht om de grote vraag naar serviesgoed het hoofd te kunnen bieden. In 1989 werd een pand in de Hortensialaan in Zeist betrokken voor opslag van groot materiaal. Het aantal artikelen nam toe en dit jaar werd de huidige ruimte aan de Baten- burgerweg gevonden. Het werd tege lijk de hoofdvestiging van Herko Verhuurbedrijf. "Her" komt van de he raut, de man die vroeger nieuwe zaken aankondigde en "ko" komt van het overgenomen bedrijf Koppens in Baarn. De grote hal staat tot de nok toe vol- gestapeld met tafels, stoelen, parasols, versieringen, aankledingsornamenten, bloemen enz. Sinds 1993 is het bedrijf ook nog gespecialiseerd in het leveren van complete tenten, waarvan de grootste afmetingen heeft van 12 x 20 meter, voorzien van vloeren, verlich ting, serviesgoed enz. Met vier vracht wagens en in totaal negen werknemers is het elke dag tot vaak 's avonds laat vliegen en draven om aan de wensen van de klant tegemoet te komen. De fijne sfeer in het bedrijf laat zich duidelijk merken als een auto ingela den moet worden. Kennelijk een feest in oosterse sferen vanwege ipalmen en aanverwante zaken, staat er op het programma. 'Ik zou niet weten wat we niet hebben', aldus dhr. van Baarn. 'Ik zeg meestal: noem het maar en wij le veren het, al zou het via een collega moeten zijn'. Herko, een bedrijf dat inderdaad veel meer heeft dan hoeden en petten en damescorsetten. IK verzinnen ze wel iets anders. Hoe groot de verschillende interesses ook zijn, het lukt de begeleiders vrijwel elke keer het iedere deelnemer naar de zin te maken.' De zaterdag-opvang is een succes. Toen er in maart van dit jaar sprake was dat bezuinigingsmaatregelen on der andere de toekomst van de zater dag-opvang Sterrenberg onzeker maakten, reageerden ouders, maar ook algemeen directeur N.W. Speel man met onbegrip en verontwaardi ging. Nu de overheid terugkomt op deze voornemens en minder gaat be zuinigen dan men aanvankelijk van plan was, kan de zaterdag-opvang vooralsnog doorgaan. Subaru JustyGI 4-drs .'87 5.650,- Ford Scorpio 2.4 i CL LPG, ABS, centr. vergr .90 11.950,- Mazda 626 GT 2.0 inj. LPG, 4-drs, elektr. ramen, centr. vergr .'86 6.250,- Mercedes 190 D sp. velgen, centr. vergr., donkerblauw .'86 13.750.- Opel Rekord2.0S trekhaak, Berlina uitv., prima auto .'84 3.950,- Volvo 240 station onderbouw LPG .'85 3.500.- Ford Siërra 2.0 .'84 3.500,- Renault 21 4-drs .'86 4.950,- Mitsubishi Galant 2.0 GL automaat, centr. vergr .'87 4.750,- Renault 19 GTD Chamade 4-drs .'90 9.500,- VW Golf 1600 autom. incl.APK .'82 1.950,- Fiat Uno 45 LPG .'88 5.950,- Toyota Starlet 13 Si sp.velgen, elektr. ramen, 80.000 km, centr. vergr B/'92 17.950,- Toyota Tercel 1.3 GR autom. LPG .'83 1.750,- Ford Escort 1.4 '86 4.500,- BMW 324 diesel stuurbekr., centr.vergr. grijs m '87 8.750,- Div. goedkope auto's met APK-keuring vanaf 750,- UW VOORDEEL! 'APK Keuringsstation Gratis herkeuring Schade reparatie 'Las- en spuitwerk Klaar terwijl u wacht Perfecte service! Postweg 58 (ind.-terrein) - Soesterberg Telefoon 03463 - 5 33 81 Open: 8.00-18.00 u. Vrijdag koopavond Zaterdag open van 9.00-16.00 u. Woensdag 24 mei 1330 Tennis mini-comp. junioren, Sportpark Donderdag 25 mei C9D Tennis mini/maxitoernooi, Sportpark Vrijdag 26 mei 1000 Tennis huismannentoernooi, Sportpark Zaterdag 27 mei 08.30 Tennis comp. district, Sportpark 11.00 Korfballen, KVO-terrein 20.00 Cabaretavond KVO 21.00 Forever Young, Dansschool Rellum Zondag 28 mei 10.00 Tennis comp. KNLTB, Sport park Maandag 29 mei 09.00 Tennis KLu-toernooi, Sportpark 12.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest 18.00 Start avond-vierdaagse Dinsdag 30 mei 13.00 Informatiemiddag Pruttelpot 18.00 2e dag avond-vierdaagse 20.00 Tennis grabbelavond, Sportpark Woensdag 31 mei 1330 Tennis mini comp. junioren, Sportpark 18.00 3e dag avond-vierdaagse Opgaven voor de agenda: tel. 51252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 13