Ruim 40% onverzekerd op reis Laat ze maar boos worden, dan wordt er tenminste gepraat PRIJSVRAAG Extra aandacht bij verre reizen DAG 24 MEI 1995 SOESTER COURANT ^^A/QÉNSDAG 24 MEI 40% onverzekerd met vakantie! Niets is leuker dan plannen maken voor de vakantie. Wordt het een appartement, een hotel, met een camper door Amerika of toch maar ouderwets kamperen? Aan alles wordt gedacht. Niets wordt aan het toeval overgelaten. Zelfs het imperiaal wordt aan een nadere inspectie onderworpen. De praktijk van alle dag. Helaas óók als het om het afsluiten van een reisverzekering gaat. Ruim 40% gaat onverzekerd met vakantie! Met alle ge volgen vandien. Dus ga even langs bij de assurantie-adviseur en u bent verzekerd van een zorgeloze vakantie. Uit welke reisverzeke ringen kunt u kiezen? Kangoeroe 'steelt' geld en credit-cards Rondje Soest Doorlopende Reis Polis het overwegen waard Vermissing of diefstal van een reisdocument Per Seconde Wijzer? Win een wekker! ."^3. ptog Ruim van te voren worden er plannen ge- maakt voor de vakantie. Brochures worden bestudeerd. Er worden wegingen gemaakt. Wordt het een hotel 0 een appartement? Of ouderwets kam peren? Of toch met een camper door Amerika en Canada trekken? Alle typische vakantiezaken worden gecontroleerd en in gereedheid gebracht. De tent, de caravan, de rugzakken. Het aanschaffen van een pas poort of Europese Identiteitskaart, het fo totoestel en de videocamera. Er wordt gecontroleerd of de imperiaal nog op het dak past en of de fietsen er nog steeds goed op passen. Kortom, niets wordt aan het toeval overgelaten. Maar tot dan toe is er met nog geen woord gerept over een afspraak met de assurantie-adviseur. En dat laatste komt helaas heel veel voor. Terwijl een serieus gesprek van een kwar tier voldoende is om goed verzekerd op reis te gaan. De praktijk is vaak dat men veronderstelt dat alles al geregeld is omdat men een goede auto- en ziektekostenverzekering heeft of omdat er pas nog een brief was ge komen van de creditcard-maatschappij over een gratis reisdekking. Allemaal dekken ze een deel, maar nooit alles! En soms kan dat aanvullende risico voor een paar tien tjes worden afgedekt bij de reisverzeke- raar. De assurantie-adviseur heeft een meer dan ruime ervaring en kent vooral de val kuilen. Want wees eerlijk, wie denkt er nu aan dat zelfs voor Zwitserland aanvullende voor zieningen moeten worden getroffen, om maar niet te zwijgen over verre reizen naar Azië, Afrika etcetera. Ad Toornvliet, hoofd van de afdeling Reis verzekeringen van de Goudse Verze keringen en voorzitter van de Goudse Assurantie Club, spreekt uit jarenlange er varing. 'Het percentage dat onverzekerd op reis gaat is ruim 40% en het aantal men sen dat onvoldoende verzekerd op reis gaat is nog groter.' 'Er zijn situaties bekend dat iemand, om dat hij 100 gulden bespaarde op de reis verzekering, zijn huis moest verkopen, om dat hij in Amerika een gecompliceerde beenbreuk opliep. Hij had geen aanvul lende verzekering voor de hoge zieken huiskosten in Amerika en de repatriëring met het vliegtuig. De betreffende cliënt was ervan overtuigd dat deze zaken bij zijn ei gen ziektekostenverzekeraar naar behoren geregeld waren. Dat bleek voor hem he laas niet het geval.' Losse reisverzekering Doorlopende Reispolis Annuleringskostenpolis •Top Zakenreispolis Automobilistenhulp-verzekering Vakantie Autocasco-verzekering Ad Toornvliet heeft in al die jaren dat hij reisverzekeraar is, al heel wat meegemaakt. Een van de meest opvallende schades is het verhaal van de doodgewaande kan goeroe. Toornvliet: 'Er trok een stel met een jeep door Australië. In een afgelegen bosrijk gebied stak er plotseling een kangoeroe over, die ze niet meer konden ontwijken. Nadat ze gestopt waren om te kijken hoe het met de kangoeroe was, dachten ze dat het beest dood was. Ze tilden de kangoe roe op en zetten hem tegen een boom. Om het incident voor het nageslacht te bewa ren, werden er foto's gemaakt. Ze gingen zelfs zover dat ze de kangoeroe een jasje aantrokken. Groot was de verbazing en ont zetting toen de kangoeroe zich opeens be woog, opstond en er vandoor ging. Mét het jasje aan en met daarin rijbewijs, paspoort, geld, vliegtickets en credit-cards' door Arie Wandelaai Een maand naar Frankrijk, een weekendje naar de Ardennen, een weekje winter sporten of een zakenreis, telkens is er een goede reisverzekering nodig. Met een door lopende Reis Polis is men in één keer van alle problemen af. Met dit pakket wordt in gehaakt op de trend dat veel mensen meer en korter met vakantie gaan. Er kan gekozen worden uit een Europa- en Werelddekking. De doorlopende Reis Polis biedt dekking tegen allerlei risico's, als on gevallen, verlies van bagage, geneeskun dige en buitengewone kosten. Kortom, een complete verzekering, die een jaar lang de zekerheid biedt van een zorgeloze vakan tie. En mocht er onverhoopt toch iets ge beuren, dan kan men terugvallen op snelle en persoonlijke hulpverlening via een alarmcentrale. BEL VOOR GRATIS REIS-PREVENTIEPASP00RT Als u gratis 06-0757 belt, krijgt u Goudse Verzekeringen aan de lijn. In de eerste plaats kunt u dan het adres en telefoonnummer van een ervaren assurantie-adviseur bij u in de buurt krijgen. In de tweede plaats krijgt u gratis het reis-preventiepaspoort toegezonden. Hierin behalve zeer voor de hand liggende, ook vaak vergeten zaken, waar u aan moet denken als u met vakantie gaat. Bel vandaag nog! Er gaan elk jaar veel dingen verloren tij dens de vakantie. In een groot aantal ge vallen had dit voorkomen kunnen wor den, als men met wat voorzichtiger was geweest. Verlies van bagage betekent niet alleen veel ongemak, maar als het om dierbare zaken gaat is geen enkele financiële vergoeding toereikend. Onderstaande tips kunnen veel onge makken en teleurstellingen voorkomen. 1. Lees in de voorwaarden van de reis verzekering wat de maatschappij ver staat onder de verplichting dat de ver zekerde de normale voorzichtigheid in acht neemt. Bij niet nakomen van deze verplichting wordt geen schade vergoed. 2. Laat eigendommen niet onbeheerd achter op strand, in treinen, bussen, res taurants en in het algemeen op alle voor publiek toegankelijke plaatsen. 3. Neem hewijs van inschrijving en voorwaarden van uw verzekering mee op reis en noteer in ieder geval polis nummer en het telefoonnummer van de alarmcentrale. 4. In de nacht een volgeladen auto on beheerd achterlaten is vragen om dief stal. Ook al verblijft men slechts één nacht in het hotel, is het verstandig de bagage mee te nemen naar de kamer of het appartement. 5. Wordt men ondanks alle voorzorgs maatregelen toch geconfronteerd met diefstal of verlies, doe dan altijd aangifte bij de plaatselijke politie en vraag om een afschrift van een politieverklaring. Indien de politie dat weigert, noteer dan in elk geval het adres van het politie bureau. 6. Doe in geval van beschadiging, ver missing of diefstal van bagage opeen vliegveld altijd aangifte bij het personeel van de luchtvaartmaatschappij en Iaat een bewijsstuk opmaken (P.I.R.). 7. Neem zo weinig mogelijk kostbaar heden mee op vakantie. Laat wat wel meegenomen wordt niet achter in de auto. Auto's vormen een opvallend doel wit voor criminelen. Gebruik de kluis in het hotel of op de camping. Als iemand van plan is om 'dicht bij huis' te blijven, Zwitserland bijvoorbeeld, dan moet al extra gelet worden op de dekking tegen ongevallen en geneeskundige kos ten. Die zijn daar door het ziekenfonds niet gedekt. Aanvullende voorzieningen moe ten dus zelfs voor Zwitserland worden ge troffen. Laat staan als men plannen heeft om een verre reis te maken naar Oost-Europa, Amerika, het Verre Oosten, Afrika enz. Veel problemen kunnen in zo'n geval wor den voorkomen door tijdig met de assu rantie-adviseur de bestemming te bespre ken. Het is niet verstandig om te besparen op een reisverzekering. Een verre reis maken is een hele onderne ming die duizenden guldens kost. Op zo'n bedrag is 100 gulden extra uitgeven voor een complete reisverzekering een verstan dige investering. Daarbij moet niet uit sluitend gedacht worden aan de bagage, maar vooral aan u zelf. Men kan een een voudig griepje oplopen of er moet plotse ling een kies worden gevuld of getrokken of erger, iemand moet gerepatrieerd wor den. .Dat is heel wat anders dan verlies of diefstal van de vervangbare videocamera. Het nut van een goede reisverzekering blijkt maar weer eens uit de volgende twee voorbeelden. Een Nederlandse vakantieganger krijgt in Amerika een acute blindedarmontste king en moet daar geopereerd worden. De totale kosten van de ziekenhuisopname be dragen U$ 15.000,-. Er werd echter maar Parus, Amsterdam, Arnhem, sum, Lelystad, Veenendaal, ze ben 't allemaal. Veraf en dichtbij, vaste stel waar het verval der zeden belangstellenden voor het opr liot. Naar vorige week bekend gewo is de krant die u geen week missen maakte er op de voorpi van, heeft de wildgro bedden sinds kort 01 toegeslagen. wie het bericht ontgaan is Van Goyenlaan, eerste vc nummer 36, is onlang: c.q. bordeel geopend. 'De bemanning' bestaat uit meisjes die zich in De Telegra gelmatig aanprijzen. Doels heren die regelmatig last opvliegers hebben en daarvoo ten de deur, tegen betaling var een oplossing zoeken. Even als u en Arie houden o bewoners van de Van Goy< niet van veranderingen die ee slag op hun privacy betekenei uitzondering van de bewoo van nummertje 36 is het gehe gebouw dan ook in rep en rot De waslijst met klachten ke zeer gevarieerde samensteUin dens werkdagen verandert d U$ 8.000,-vergoed door de ziektekosten- rij op de eerste verdieping polis. Gelukkig had deze vakantieganger flat in een leven tge wel een goede reisverzekering afgesloten zodat de resterende U$ 7.000,- werden ver goed. Een Nederlands echtpaar krijgt tijdens hun vakantie in Australië een ernstig ver keersongeval. Er volgt een ziekenhuisop name en nadat de patiënten aan de betere hand zijn, worden zij gerepatrieerd naar Nederland. Totale kosten maar liefst 60.000,-. Op zo'n moment ben je dus blij dat je een goede reisverzekering afgeslo ten hebt! Bij vermissing of diefstal van een reisdocument moet dit zo spoedig mogelijk bij de politie of het ge meentehuis worden gemeld. In het buitenland moet de politie, de ambassade of het consulaat op de hoogte worden gebracht. Een document dat als vermist of gestolen is opgegeven mag daarna nooit meer worden gebruikt. jACK SPIJKERMAN OVER ZIJN NIEUWE TV-PROGRAMMA 'SPIJKERS' EN ZICHZELF Jack Spijkerman is presenta tor van de radioprogramma's 'Spijkers met Koppen' en 'De Steen- en Beenshow'. Op te levisie was hij tot voor kort te zien in 'Spijkertijd'. Maar Jack Spijkerman heeft nog meer energie. Vanaf zaterdag 20 mei presenteert hij een nieuw televisieprogramma: 'Spijkers'. Een programma met actualiteit en satire on der eindredactie van Berend Boudewijn. "Een man met honderd jaar televisie-erva ring", aldus jack Spijkerman. "'Spijkers' is een satirisch programma, met cabaret door Rob Kamphues, Erik van Muis winkel) Diederik van Vleuten en columniste Carrie. Daarnaast wordt de actualiteit, die mij is opgevallen, behandeld. Het kan voor komen dat ik Hedy D'Ancona zit te intervie wen en even later een wonderlijke discussie voer met een kastelein uit Friesland die vindt dat Friesland onafhankelijk moet worden. Het is een soort vertaling van 'Spijkers met Koppen' naar televisie toe." Twee radioprogramma's en ook nog wekelijks op televisie. Hoeveel energie heb je? "Veel! Maar tijdens 'Spijkertijd' deed ik geen 'Steen- en Beenshow'. Dat was fysiek niet mogelijk. De camera-repetities van 'Spijker tijd' vonden op vrijdagmiddag plaats. Vrijdag avond waren de opnames. In de nacht van vrijdag op zaterdag bekeken we de banden om te bepalen wat we wilden gaan uitzen den. Uiteindelijk lag je dan pas om half drie in bed. Op zaterdagochtend loopt om zeven uur de wekker af want 's middags is er weer een live uitzending van 'Spijkers met Kop pen'. Ik heb veel energie, dus ik vind het ook niet erg. Normaal gesproken word ik om kwart voor achtwakker, dan sta ik ook meestal op." Het programma 'Spijkers' wordt om half twaalf 's avonds uitgezonden. "Dat vind ik wel lekker. Ik begin nèt op televisie met een eigen programma, dus laat me eerst maar allerlei dingen uitproberen, 's Avonds laat kan er net iets meer. Je kunt soms net even over de rand heen lopen. Als je om half negen 's avonds uitzendt, bereik je wel een groter publiek." Dat is niet je doel? "Ik zou het fantastisch vinden want ik maak een programma waarvan ik denk dat het leuk en goed is." Jack Spijkerman: 'Het satirische programma 'Spijkers' is een soort vertaling van mijn radioprogramma Spijkers met Koppen'. Voor een breed publiek? "Ik heb nog nooit gedacht: ik maak nu een programma voor dat publiek of voor dat publiek. Ik maak een programma dat ik kan maken. Ik heb bij de 'Steen- en Beenshow' nooit gedacht hoe bereik ik een zo groot mogelijk publiek. Nee, ik ben een programma gaan doen en daar bleken opeens twee miljoen mensen naar te luisteren en nog steeds is het één van de best beluisterde radioprogramma's. Er zijn in Hilversum ook mensen die vinden dat je minimaal per jaar vijfentwintig weken op de buis moeten zijn. Ik ben dertien weken op televisie, vind ik ook niet erg." Is je uiteindelijke doel het maken van televisieprogramma's? Nee, ik zal altijd radio en televisie combine ren. Radio is zo'n ongelooflijk leuk medium. Veel sneller dan televisie. Op radio kan ik één minuut voor twaalf nog mijn hele programma omgooien, bij televisie gaat dat veel moeilij ker, het draaiboek ligt veel vaster. Maar televisie geeft een extra dimensie; er komt beeld bij. Hoeveel mensen gaan er met een stoel voor de radio zitten luisteren? De impact van tv is veel en veel groter. We hebben iedere week drie kwartier, maar die moeten dan ook helemaal top zijn. leder onderdeel moet goed zijn. Als op de radio een onderdeel eens wat minder is, dan zetten mensen daar niet meteen de radio voor uit. Bij televisie zapt men weg zodra het niet boeiend meer is. Dan ben je je kijkers kwijt. Maar ik zal altijd radio blijven doen." Hoe zie je je rol als presentator? "Ik kom uit het theater en ben eigenlijk cabaretier. Ik dacht dat ik wat te zeggen had, dat ik weieens een mooi liedje kon schrijven en mensen aan het lachen kon brengen. En dat merkje in mijn presentatie. Af en toe ben ik een beetje cabaretier die scherp van tong is en gevat en soms helemaal niet leuk omdat het niet altijd lukt. Ik heb me nooit discjockey gevoeld. Bij de 'Steen- en Beenshow' was ik twee uur lang aan het belletje trekken." Jack Spijkermande Pietje Bell van de Nederlandse tv en radio? "Door'Spijkers met Koppen' ben ik meer een interviewer geworden en daar voel ik me heel lekker in." Meer journalist? "Nou, een journalist zal niet zo snel zijn persoonlijke mening geven en dat doe ik wel. Ik maak mij nog wel eens boos over dingen en dat steek ik niet onder stoelen of banken. Ik wil geen kleurloze presentator zijn." Pas je daarom zo goed bij de VARA? "Ik voel me heel prettig bij de VARA en krijg daar alle ruimte. Bovendien vind ik het pret tig bij de publieke omroep te werken omdat er naar mijn idee toch meer op kwaliteit gelet wordt dan op kwantiteit. Ik denk dat de 'Ronde van Witteman' nooit ontstaan zou zijn bij een commercieel station. Hetzelfde geldt voor bijvoorbeeld 'De Schreeuw van de Leeuw'. Nu willen ze Paul wel hebben, maar ze zouden hem niet gauw de kans hebben gegeven toen hij nog niet bekend was. De publieke omroep steekt wat makke lijker z'n nek uit." Ben je weieens te ver gegaan? "Dat ligt er aan in de ogen van wie?" Van jezelf. "Ik heb een grens in mijn hoofd. De luisteraar of de kijker heeft een andere grens. Die vindt bijvoorbeeld dat je over de paus geen grap pen mag maken. Ik vind dat dat wèl kan. Dus de grenzen zijn voor iedereen verschillend. Het enige waar ik achteraf spijt van heb, is dat ik ooit, in een theaterprogramma, grap pen over Claus heb gemaakt. Ik vind dat je grappen over een ziekte van iemand, waar hij niets aan kan doen, niet moet maken. Verder vind ik dat alles moet kunnen. Een cabaretier is er om op tenen van mensen te gaan staan. Laat ze maar boos worden dan wordt er tenminste gepraat." Ben je een ster? "De sterren worden geafficheerd door RTL, die staan in de bladen, 'onze sterren'. Ik ben meer geïnteresseerd in sterke persoonlijkhe den, de mensen die zelf programma's be denken. Wie?-Dat zijn er een paar. Paul de Leeuw, Paul Witteman, André van Duin, Ivo Niehe, los van of je ervan houdt. Sonja Barend, Spaan en Vermeegen om maar wat voorbeelden te noemen. In dat soort men sen ben ik meer geïnteresseerd dan in bar biepoppen zoals bijvoorbeeld Hans van der Togt, Pauline Huizinga of Patty Brard." Ben je een persoonlijkheid? "Ik hoop het wel. Ze kunnen me er in ieder geval niet van betichten dat ik als een barbie pop dingen aan elkaar praat." Maar minder Pietje Bell? "Dat is een beetje geweest. Soms kunnen dingen elkaar in de weg gaan zitten. Dat je alsmaar het image hebt dat je mensen in de maling neemt, waardoor je problemen krijgt bij een ander programma want daar doe je dat niet. Maar af en toe belletje trekken mag wel, anders word je een ouwe zak en dat moet niet, dat is gevaarlijk, dan houdt het allemaal op." In 1967 verscheen de populaire kennisquiz 'Per Seconde Wijzer' voor het eerst op de Neder landse televisie. Nog steeds wordt het programma, nu ge presenteerd door Kees Drie huis, goed bekeken en hoog gewaardeerd. Vanaf zaterdag 1 juli kunt u weer wekelijks meespelen op Nederland 3. Hier vast een voorproefje. Maak de juiste cijfer-lettercombinatie door de juiste acteur en het bijbehorende pro gramma te zoeken. Schrijf uw oplossing op een briefkaart en stuur deze vóór 1 juli naar: Per Seconde Wijzer - Wedstrijd Afd. I&EB Postbus 175 1200 AD Hilversum Welke acteur speelt in welke comedy? a In Voor- en Tegenspoed b Linda, Linda c M'n dochter en ik d De Buurtsuper e Oppassen!!! f Ik ben je moeder niet g In de Vlaamsche Pot h Ha die Pa i Vrienden voor het leven Edwin de Vries Coen Flink Rijk de Gooijer Bert Kuizenga Susan Visser Joris Lutz Serge Henri Valcke Bianca Krijgsman Peter Lusse De leerlingen van de Hartley High School: Nic Rivers, Con. Daniele, Steve, Jack, Chaka en Rosé SUCCESVOLLE AUSTRALISCHE JEUGDSERIE De belevenissen van een negental leerlingen van de Hartley High School staan centraal in de serie 'Heartbreak High', die op woensdagavond op Nederland 3 wordt uitge zonden. In welke serie speelt deze nogal zuur kijkende Rijk de Gooijer? Doorslaand succes 'Heartbreak High' is in Australië een door slaand succes. Binnen vijf weken had de serie al meer dan zeventig procent van de Australische jeugd in haar ban. Het succes in Australië bleef in Europa niet onopge merkt. De Duitse ZDF en de Engelse BBC startten vorig jaar september met uitzen den. De serie wordt wel de Australische tegenhanger van 'Beverly Hills 90210' genoemd maar verschilt op wezenlijke punten. In Heartbreak High staan 'ge wone' jongeren centraal, terwijl het in '90210'. draait om de beslommeringen Van rijkeluis-jongeren. De Hartley Highschool is een afspiegeling van een multi-culturele samenleving. De thema's die in de serie aan de orde komen hangen hier vaak mee samen: discrimina tie op school, problemen die ontstaan als gevolg van cultuurverschillen tussen ouders en kinderen, maar ook andere, vaak typische, problemen van jongeren komen aan de orde. Ria van Essen, hoofd Aankoop van de VARA, haalde de serie naar Nederland. "Een tipgever in Australië wees ons op de produktie van de serie. Vanaf dat moment hebben we de serie nauwlettend gevolgd. Toen de eerste afle veringen klaar waren zijn we gaan kijken. We hebben snel moeten beslissen want ook de commerciële televisie was geïnte resseerd." Waf vindt U zo goed aan de se rie? "Ik vind de serie tien keer beter dan 'Beverly Hills'. De verhalen zijn zeer realistisch en er wordt goed in geacteerd door jonge veel belovende acteurs." Waarom zendt de VARA de serie uit? De VARA staat graag dicht bij de mensen en gaat hedendaagse problemen niet uit de weg. Heartbreak High' is realistisch drama. Het gaat over wat jonqeren echt bezighoudt. Wie denkt u met de serie te berei ken? De serie ricfrt zich in eerste instantie op jongeren, maar ik denk dat oudere kijkers er minstens zo veel plezier aan zullen beleven. 'Heartbreak High' staat gepro grammeerd op de woensdagavond vóór GTST1 maar tegenover de soapserie 'On derweg naar morgen'. Ach, ik durf die concurrentie wel aan." waar passanten een grote I stelling aan de dag legger nummer 36. Op de begane g er sprake van een drastiscl name van het wegverkeer. E graaf lezende automobilist men er de tijd voor het Soesl van plezier te observeren. Rr tig komt het voor dat bewo die, qua uiterlijk begeerte o[ maar geen deel uitmaken va mer 36, per abuis op de inhi de advertentie worden aar ken. Naast morele bezware de poel des verderfs spelen kelijke belangen een rol. S nummer 36 alles en ongere gelijk is schijnt een aan woningen in waarde te zijn Samengevat, het is er aan Goyenlaan om uiteenlopen nen niet beter, niet leuker o den. Niet helemaal ten onrecht derstelde een aantal flati dat belastingbetalende bu deze een beroep op de O' dienaren kunnen doen, di politie dus. Los van het gegeven dat i eerst een week voor de kit tafel kwamen op de hoogti wat zich op nummer 36 konden de beste vriendei burgers de verontwaardq nig aanbieden. Tot op he dat dit Rondje Soest w ord ven werd volstaan met ging dat de surveillance a Goyenlaan zou worden vi Zoals Arie persoonlijk he stateerd gaat daar wem: tieve werking van uit. rit van nummer 36 er na die wakker zullen liggen hjh waarschijnlijk. Ter v van ieder misverstand; sie die niet bij de betrokt toetst doch wel voor de De politie houdt de behai de klachten dus op een la gemeente daarentegen g tie tegen het sekshuis voorbereiden, zo meli week een regionaal dagl Reeds nu staat vast dat van de Soester gemeer zal worden gevraag! Dit varkentje zal doo hoogst persoonlijk woi sen. Allereerst ziet het col plaatst voor de vraag oi seksclub dan wei een treft. Op de een of ar schijnt daar verschil c In een bordeel werkneemsters, figuu de koe direct bij de n seksclub gaat er een bitterballetje en een 1 deo-filmpje aan voora Stel dat er sprake is club dan kan de middenstandsdiploma horecapapieren zich bedrijfsactiviteiten. I heid waarmee kennt wordt gehouden. V» dezelfde regionale kj afdeling planalogie e de gemeente Soest zi antwoording van de2 Niet iedere commerci denk aan huisartser pedicures, is namelL bedrijfsactiviteiten woonhuis. Van Goyenlaan 36 pand? Het ligt er aan wordt verstaan. Vast staat in ieder geen werkzaamhed door hobbyisten onkostenvergoeding fend. Aktueel is ook de 1 bezwaren en veron opzichte van deze ii tijd nog wel gewic leggen. Vanuit Engeland is een geheel nieuwe V ting komen overwa 'Vreemdgaan is de rekenen. God heeft maal zo geschapen genen," vindt de schop van Edi Holloway. Een op mige leden van ningshuis als muzi klinken. Aangezien Soest ir keren ongeveer vi

Soester Courant | 1995 | | pagina 26