Verdwenen Soest -2 Verdwenen Soest hervonden c nieuws /T\ i (1 ~tOP SOESTt 0Q in PROGRAMMA- overzicht 0) 3 0) CO Radio Soest op z'n zomers WOENSDAG 31 MEI 1995 SOESTER COURANT PAGINA 11 Rondje Soest PINKSTEREN Wie van Soest houdt leest de Soester Courant Bromfietster slipt Museum Oud Soest Stucadoors- en afwerkings- bedrijf Kluis gestolen Vrijwilligers ontgroenen studenten? Utrecht, historisch hart van Nederland! Volksuniversiteit Soest/Soesterberg Kunst in de Ronde van Soest NNereldH/inkel Vrienden van Adesa RADIQw^ door Arie Wandelaar Zonder op de preekstoel te willen staan probeert Arie deze week iets O® papier te zetten dat zich het best >inkstergedachte laat omschrij- Anders dan anders dus. Mfoet, bij wijze van uitzondering, kunnen. Abraham Kuyper, de klokkeluider dw gereformeerden, bracht hem op het idee. Aan het eind van de vorige eeuw wprspelde de voorman van de gelo vige 'kleine luyden' De Zegen des ;ren over onze kerken. Op basis irvan veronderstelde hij een ;ds groter wordende belangstel ling voor het kerkgebeuren. "Nog een halve eeuw van gelijken vooruitgang, en onze sterkte zal, mits we niet het koord van het sèptarisme (neiging of streven zich als secte af te scheiden of afgeschei den te houden) om onze vleugelen binden, maar die vleugelen moedig imtslaan, om te benijden zijn," aldus dl optimistische Abraham Kuyper. 1|| dezelfde eeuw uitspraken van fï- lofen en ook theologen die haaks inden op het verwachtingspa- n van Abraham Kuyper. d werd namelijk dood ver- d. Argumentatie: We kunnen t uit de voeten met de traditio- ile boodschap van het Christen- •m (te beluisteren in de kerken) it God een bedoeling met deze we- ild heeft. De eeuw waarin zy leef- m produceerde zoveel ellende dat het onmogelijk was er Zijn hand in te zien. In hun visie moest de mens zelf zin aan het leven geven. Vanuit die gedachte werd de basis gelegd ior hooggestemde idealen van een :htvaardige wereld, een mens- ardige samenleving. constatering: Abraham juyper had de onterechte hoop dat hokjesgeest het zou verliezen van eenheid binnen zijn kerk. iokjesgeest die later zou overslaan iar tal van R.K. kerkprovincies, recht, mtie. en in de 02 (ederland voorop. liep dus anders. Dominees en iesters preken voor steeds leger 'ordende banken. Met uitzonde- iig van het protestantse orthodoxe rkvolk neemt het aantal kerkgan- irs, rouwen/trouwen en Kerstmis argelaten, drastisch af. De kerke- ike toekomst oogt evenmin roos- leurig. Het Sociaal/Cultureel Plan- reau voorspelt dat in 2020 drie an de vier Nederlanders buiten- erkelijk zijn. iOd dus dood? i dat geval zijn er buiten de kerk- >rens die al eeuwenlang naar de emel wijzen alternatieven uit oorraad leverbaar. Weliswaar eert half Nederland de religie de ug toe, religiositeit, godsdienst onder kerkelijk stempel, is de ieuwe trend. Per slot van rekening loet er toch iets tussen hemel en arde zijn! New Age is in opmars, oga helpt, reïncarnatiegedachten lemen de plaats in van eeuwig le- m Tiel, met in de hoofdrol bmanda, is de nieuwe bedevaart- laats geworden. Zo geven velen, de erk er vooral buitenlatend, invul- ng aan zijn/haar op mystiek lij dende innerlijke beleving. Ondanks erandering van smaak betreft het ier toch invulling van een reli- ieuze leegte. Opmerkelijk detail in leze nieuwe koers, hulpverleners in le geestelijke gezondheidszorg ma len overurem Toeval, of ook een rend? Vis en waarachtig hebben de ker- .en schuld aan de afbrokkeling. Veliswaar hebben ook zij gepredikt oor een rechtvaardiger, vreedza- ïer en veiliger samenleving. De >oodschap van Pinksteren uitdra- en als het persoonlijke noden, per- oonlijke vragen, persoonlijke on- ekerheid betreft fungeerde in vele .evallen als bijwagen. Actief naar luiten, passief naar binnen. Voeg 'laaraan toe het vasthouden aan erouderde dogma's, oppervlak- tige vernieuwingsdrang, het iguurzagen aan de liturgie. Op- ieuw dient een verklaring voor de scheiding van de geesten zich aan. )ver een paar dagen krijgen bui- enkerkelijken en kerkgangers »inksteren weer in de aanbieding. Cen feest waar geen mens buiten tan, omdat het een uitnodiging aan i en Arie betreft van een levende ïod. Een jaarlijkse oproep, herin nering en aanmaning om vruchten van de geest te zaaien en te oogsten. Het gaat om de promotie van onder- inge liefde, blijdschap, vrede, wel willendheid, goedhartigheid, be- rouwbaarheid en gematigdheid. Pinksteren, feest van een nieuw be- »in, samen een nieuwe tijd geboren laten worden. Met, en als het niet anders kan, zon der kerk. Pinksteren, doorbraak van licht en warmte, een jaarlijks geschenk van een Schepper die ons daarin voor ging, er voor werd gekruisigd. Pinksteren, laten we elkaar een kans geven! ARIE WANDELAAR Een 25-jarige Soesterse is vorige week gewond geraakt toen ze met haar bromfiets slipte en ten val kwam. De vrouw reed op het fietspad langs de Beukenlaan en schrok toen twee "voorliggers" plotseling naar links zwenkten. Ze werd met blessures aan heup en been voor onderzoek naar de Lichtenberg gebracht. Op het rechter raam staat 'Electrotechnisch Installatie-Bu reau', en op het linker 'Fongers' plus 'G. Landman, telef. 72', en het was allemaal de zaak van Land man. Verschillende mensen hebben ons met deze foto vooruit geholpen. Onze dank. Maar de meeste informatie heb ben we toch van Marinus Landman uit Apeldoorn, die zelf op de foto staat, derde van rechts. De foto is in 1929 genomen, waar schijnlijk op 31 augustus 1929. Het gezelschap zat te wachten op de op tocht die er langs zou komen, van wege de verjaardag van koningin Wil- helmina. We zitten aan de Burgemeester Grothestraat, nummer 28, (hoewel het in 1929 nog wel 26 zal zijn geweest). Er naast, op nummer 30 (oud-28) huisde drogist-opticiën D.F. Voigt. Landman was er in 1910 komen wo nen met zijn jonge, uit Zeeland af komstige vrouw Joppa Marina van 't Hof, en hij zou er blijven tot in de ja ren '60 tot na de dood van zijn vrouw. Het pand is tegenwoordig (sinds 1978) eigendom van B. van Soest die er in 1989 een nieuwe behuizing heeft gecreëerd voor zijn moderne 'woon winkel'. Kijken we nu naar de mensen die daar in 1929 zaten te wachten in de augus- tus-zon. Vijftien personen, jong en oud, en links te beginnen. De vijf hele maal links heetten Van der Velden en werden goede vrienden van de familie Landman. Sommigen zijn dat nog steeds. Vierde van links was Neeltje Van der Velden-Boot, links van haar (nr. 3, dus) was haar schoonzusje. Het jongetje met schillèrkraagje en strop das (nr. 5) was Kees van der Velden. Dan, met strohoed, ziet u Landman zelf, met naast zich de jongste Land man, Paul, die toen zes jaar was en door zijn moeder aan de hand wordt gehouden. Daarnaast komt (nr. 9) mej. Marie Berenkamp, een vriendin van moeder Landman, en déérnaast drie Veldhuizens: Martha, haar moeder Annie, en Gerard. 'Tante Annie' was een zuster van Landman. Gerard zou later, terwijl hij schuilde voor het slechte weer, door bliksem worden ge troffen. Dan komt Marinus, geboren in 1918, met (staande) Piet (1913) en tenslotte Maartje. Afwezig is Gerrit, de oudste zoon, mogelijk doordat hij in militaire dienst zat - waar hij uit zou komen met multi ple sclerose die hem de rest van zijn leven zou beheersen. In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten Ergens in de Soester duinen, en het werd 'de blokhut' genoemd. Maar waar was het, wanneer heeft die hut er gestaan en wie was de eigenaar? Zijn er nog lezers die hier wat over kunnen vertellen? We zijn benieuwd! Voor in formatie, tel: 16372. Uw specialist in stucwerk en wandafwerking Bel voor een vrijblijvende offerte Tel. 02155- 18267 Fax 02155- 26625 Van Straelenlaan 7 3762 CS Soest In een café aan de Koninginnelaan hebben dieven een kluis die verankerd in een muur zat er met grof geweld uit gesloopt en meegenomen. Volgens de 72-jarige eigenaar zat in de kluis een bedrag van 2.500 gulden. Tijdens de introduktietijd van studen ten-verenigingen worden de nieuwe lingen ontgroend. In tegenstelling tot traditionele ontgroeningen, houden veel studentenverenigingen werkwe ken in het landschap, waarbij de nieuwe studenten gaan werken aan het onderhoud van het Utrechtse land schap. Zij worden begeleid door vrij willigers van Landschapsbeheer Utrecht. Gedurende de zomer organiseert Landschapsbeheer Utrecht deze natuurwerkdagen voor grotere groe pen studenten en scholieren in het landschap. Deze groepen werken één of enkele dagen op terreinen van Het Utrechts Landschap, Staatsbosbeheer of partikuliere landgoedeigenaren. De studentengroepen verrichten veel werk wat anders zou blijven liggen. Het werkgebied beslaat heideterreinen waar wordt geplagd, strooisel geharkt en maaisel verwijderd; moeras gebieden waar opslag wordt verwij derd en bossen op de Utrechtse Heu velrug waar Amerikaanse vogelkers wordt bestreden of omvorming naar meer natuurlijk bos wordt gereali seerd. Voor het komende seizoen, dat loopt van eind juni tot en met augustus, heeft Landschapsbeheer Utrecht nog enkele plaatsen voor mensen die graag met studenten en scholieren willen werken. Het werk van begeleider be staat uit het verdelen van het werk, instrukties geven en letten op veilig heid. De begeleider houdt kontakt met dé terreineigenaar, studenten begeleiders en medewerkers van Landschapsbeheer Utrecht. Het werk is behalve erg nuttig ook gezellig; er ontstaat een goed kontakt met de groe pen en met andere begeleiders van Landschapsbeheer Utrecht. De vrijwillige begeleiders van Landschapsbeheer Utrecht worden met een cursusdag op het werk voor bereid. Begeleiders worden in de gele genheid gesteld deze cursus te volgen. De voorbereidingscursus 'Begeleiden van natuurwerkdagen' wordt gehou den op donderdag 8 juni a.s. te De Bilt. Na afloop van de cursusdag kan men zich inschrijven voor de begelei ding van één of meerdere zomer kampen. Wie meer wil weten of zich op wil ge ven kan bellen met Landschapsbeheer Utrecht, tel. 030-205534 (Maarten Pere). Steenhoffstraat 9A, tel. 1 20 75 Dit jaar is het 1300 jaar geleden dat de bewoners van de Lage Landen kennis maakten met Willibrord, de rondtrek kende bisschop. In 695 werd hij door de paus gewijd tot aartsbisschop onder de Friezen. Als zetel koos hij het toen malige Trajectum, nu beter bekend als Utrecht. Vanuit de kerkengroep in het hart van Utrecht (het gebied op en rondom het huidige Domplein) brengt hij in onze streken het begin van be schaving door de barbaarse Friezen te kerstenen. Willibrord staat aan het be gin van Nederland. Door het bouwen van kerken en een kloosterschool heeft hij ook letterlijk het fundament voor het huidige Utrecht, het 'Histo risch Hart van Nederland', gelegd. Onder dat motto organiseert de pro vinciale WV Utrecht allerlei activi teiten en evenementen (b.v. een Kastelenmaand, een Fortenmaand). Dit jaar staat de Tuinenmaand weer op het programma. Deze valt samen met de maand juni. Op het VVV-kantoor zijn folders gratis verkrijgbaar met het hele programma. Eén van de vele onderdelen vormt o.m. de Bomenfïetsroute die de VW- Soest in samenwerking met de ge meente Soest heeft ontwikkeld: een route langs prachtige laan beplantingen en markante bomen in Soest en Soesterberg. De route is voor f 3,50 te verkrijgen, ook kan na reservering onder leiding gefietst wor den op alle zaterdagen in juni vanaf 14.00 uur (start bij de VW/ANWB Soest). Duidelijk in verband met het Willibrordjaar staat de mogelijkheid om het hele jaar door in de hele pro vincie Utrecht historische kerken te bezoeken. Ook hieraan draagt Soest zijn steentje bij. In de eveneens gratis af te halen folder over dit evenement staan alle data en alle kerken in de pro vincie Utrecht die meedoen. In de maand juni zijn op alle zaterdagen in Soest de Petrus en Pauluskerk (10.00 - 12.00 uur) en de Oude Kerk (13.00 - 14.00 uur) gratis te bezichtigen: Een deskundige gids kan alles vertellen over de historie en architectuur van deze kerken. Als extraatje biedt de VVV Soest op de zaterdagen 3 en 17 juni ook nog gelegenheid om de toren van de Oude Kerk te beklimmen tus sen 12.30 en 14.00 uur (f3,50 volw. en f 2,- kinderen). Nieuw verschenen in het kader van het Willibrordjaar is een heerlijk fïets- boekje met als titel '7 Fietstochten door het Utrechtse Land' (f 10,95). Overzichtelijke kaartjes samen met een routebeschrijving wijzen de weg langs prachtige weggetjes, lanen, fietspaadjes en boerenwegen. Daar naast treft men uitgebreide informatie aan over monumenten, tuinen, kaste len, natuurgebieden, landgoederen, stadjes en dorpen (o.a. veel historische en landschappelijke informatie). Dit boekje zet al meteen de toon voor een zomer met veel fietsplezier! X Steenhoffstraat 9A, tel. 22195 Kalligrafie Voor beginners en vervolg beginners. In deze cursus maakt men kennis met het letterschrijven. Uit de vele schrift soorten die de geschiedenis rijk is, heeft zich een groot aantal alfabetten ontwikkeld. Deze vormen de basis voor het schrift zoals dit vandaag de dag wordt gebruikt. In tien lessen wordt één alfabet en de toepassingen daarvan behandeld. Onderwerpen die aandacht krijgen zijn: schrijven met losse bandschriftpennen; schrijven met inkt, écoline en plakkaatverf; op bouw van de letters en het oefenen van de schrijfwijze; vlakverdeling van de tekst; werkstukjes uitvoeren. Eerste les meebrengen: zwarte vulpeninkt (bijv. Quink van Parker), papieren zakdoekjes, liniaal, ruitjespapier (A4- formaat, grootte ruitjes 0,5 cm), twee HB-potloden en twee elastiekjes, doosje voor de pennen. Pennen en penhouders zijn te koop bij de docent. Aanvang cursus: woensdag 27 sep tember, 19.00 - 20.30 uur. Docent: mevr. P. van Stapele-Krone. Cursus adres: voormalig Kard. Alfrink mavo, Di Lassostraat 65. Aantal lessen: 10 van ll/z uur. Cursusprijs: f 125,- (materiaalkosten plm. f 12,- via do cent). Nederlandse literatuur Met andere discussiëren over de in houd van een roman verruimt uw inte resse in de Nederlandse literatuur en is tevens een aansporing tot bewust en kritisch lezen. Het is aan te bevelen voor aanvang van de cursus het eerste van de vier boeken die besproken wor den te lezen: 'Indische duinen' van Adriaan van Dis. Aanvang cursus: maandag 25 septem ber, 20.35 - 22.05 uur (1 x per 3 we ken). Docent: mevr. G. Hulsbergen van Arkel, Cursusadres: voormalig Kard. Alfrink mavo, Di Lassostraat 65. Aantal lessen: 4 van Wz uur. Cursusprijs: f 55,- Inlichtingen en inschrijving bij de Volksuniversiteit Soest/Soesterberg, Steenhoffstraat 9a, tel. 22195; maan dag en woensdag 13.00 - 16.00 uur; dinsdag en donderdag 10.00 - 13.00 uur. De maanden juni, juli en augustus zijn ook bij Radio Soest de vakantiemaanden. Na een seizoen van creatieve arbeid loopt een aan tal programma's af en gaan de pro grammamakers zich weer opladen voor het nieuwe seizoen. Soest zal de komende maanden een aantal programma's gaan missen. Dat zijn bijvoorbeeld Jan Vissers 'De ronde van Soest', Ellie Pliesters 'Ellie Vandaag' en Piet Ekel en Anton v.d. Deijssel met 'Soest Oud en Nieuw'. In juli gaat de sportredactie met vakan tie, maar begin augustus gaan zij er weer volop tegenaan. In juli en augus tus zal de luisteraar het ook zonder het natuur en milieuprogramma 'Ommetje in natuur en milieu' van Joke Vrolijk moeten doen. Maar er zijn ook nieuwe programma's zoals 'Soest 55+'; weliswaar een be kende titel, maar met een geheel ver nieuwde inhoud. Rob Joustra en Miep Jansen zullen dit programma eenmaal per 14 dagen presenteren, te beginnen op woensdag 7 juni, van 13.00 tot 14.00 uur. Het programma richt zich tot de oudere luisteraars met informatie over alle voor hen relevante zaken. Te den ken valt aan sociale wetgeving, vrije tijdsbesteding, medische zaken, maat schappelijke kwesties enz. Iedereen die suggesties heeft is van harte wel kom om contact op te nemen met Rob Joustra (tel. 10582) of Miep Jansen (tel. 14077). Ook nieuw is het programma 'Zomer- tips'. Elke dinsdag en vrijdag van 11.00 tot 12.00 uur zullen Ada van Os en Lonneke Meijer informatie geven over de uitgaansmogelijkheden in Soest en wijde omgeving. Maar ook interessante informatie over activitei ten in de rest van Nederland zal zeker aan bod komen. Radio Soest heeft hierbij uiteraard veel medewerking van de lokale VW. Op woensdagen van 13.00 tot 14.00 uur, eenmaal per 14 dagen, presenteert Rob Joustra een aflevering van Zomertips. In juli en augustus zal op de zondag morgen een compilatie van de ge sprekken die Ellie Pliester het afgelo pen seizoen heeft gehad met haar vaste gasten, uitgezonden worden. Het aantal uren dat Radio Soest uit zendt is enigszins ingekrompen, met dien verstande dat doorgaans 's mor gens om 8.00 uur wordt begonnen en om 17.00 uur geëindigd. De program ma's van Radio Soest staan elke week volledig vermeld in de Soester Cou rant. De laatste uitzending van dit seizoen van het programma 'De Ronde van Soest' is gewijd aan kunst. Zondag middag 4 juni a.s. om 14.00 uur. Her haling op woensdagmiddag 7 juni om 14.00 uur. Jan Visser praat met galeriehoudster Ali van den Berg over de expositie 'Beelden in Soest '95' in de beelden tuin De Hazelaar aan de Bosstraat. Daarna gaat Visser in discussie met Werner Paans van de gemeentelijke adviescommissie Beeldende Kunsten over het nieuwe Soesterbergse kunst werk 'Reminiscence' (billboards voor de herinnering) van Raoul Teulings: vijftien 'vleugels' die door het hele dorp worden verspreid. Totale kosten: f 189.000,-. Het radioprogramma begint zoals al tijd met poëzie. Deze laatste keer twee gedichten van Leo Vroman ('Juni') en van Jan Hanlo ('Vers per 7 juni '52'). Eit Algra spreekt zijn column uit. De. Ronde wordt technisch gerealiseerd door Wout van Houdt en geredigeerd door Peter Ensdorff. X^SticjTting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 28132 In de Wereldwinkel zijn verschillende artikelen te koop die via de stichting 'Vrienden van Adesa' zijn ingekocht. Deze stichting, in 1986 opgericht, tracht in Peru, in de krottenwijken van Lima, de mensen uit een vaak uitzicht loze situatie te helpen. In die krottenwijken leven de meeste bewoners in een vochtig krotje, kam pend met ziekte, zonder werk en met angst voor legerbenden. Onderwijs ontbreekt, medische voorzieningen zijn zeer gering en er is zelfs niet vol doende voor een dagelijkse maaltijd. De stichting tracht daarin verandering te brengen door het gratis of tegen ge ringe vergoeding aanbieden van zo veel mogelijk medische, sociale en educatieve hulp. Er worden EHBO- ers opgeleid; er is een alfabetiserings programma, een ziekenhuis, een vakantieschool, een sociale werk plaats en een kinder-opvangcentrum. Door aankoop van kunstnijverheids- artikelen uit Peru kan men de stichting helpen hun idealen te verwezenlijken. Bovendien wordt de producent van het artikel eerlijk betaald, draagt u een steentje bij aan de kosten van de ge noemde projecten, en koopt u een ori gineel produkt. In de Wereldwinkel in Soest vindt u van Adesa o.m. zilveren sieraden (o.m. Nasca-lijnen),. oorhangers, hangertjes, armbanden; blankhouten gebruiks voorwerpen en bewerkte kalebassen. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo/; ether: FM 105.9. DONDERDAG 1 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Loes Voet in gesprek met Sidney en Tammy Rubinstein, chiropractors. 12.00 MIDUUR Presentatie: Thys Schlebaum. 13.00 RADIO SOEST NON-STOP 14.00 EEN WERELD VAN MU ZIEK Presentatie: Peter Ensdorff. 15.00 RADIO SOEST NON-STOP 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 Sluiting. VRIJDAG 2 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 VAKANTIE-VITAMINEN 11.00 ZOMERTIPS 12.00 VAKANTIE-VITAMINEN 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma. Presenta tie: Jap van Vuuren en Mieke Boon. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 OP MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND "Der Ewig Junger" van Robert Stolz, deel 1. Presentatie: Paul Spamaaij. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 SOESTAND Presentatie: Leen Cramer c.s. 18.30 Sluiting. ZATERDAG 3 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 OUD GOUD I Presentatie: Ap Kruitbosch. 11.00 LOKAAL TOTAAL Met o.a. politienieuws, het belspel, het asiel en het regionieuws. Presentatie: Eef van der Horst. 13.00 OUD GOUD n Presentatie: Ap Kruitbosch. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY- SONG Presentatie: Gerard van Holland. 15.00 SPORTNIEUWS Presentatie: Stephan van Hal en Joop van Ipenburg. 1700 VAN HET RAADHUIS PLEIN Herhaling van 31 mei. 18.00 DE BIJBEL VOOR MEN SEN VAN NU Samen bijbel lezen. Presentatie: Rita van Zweeden. 19.00 Sluiting. ZONDAG 4 JUNI 09.00 KLASSIEK NON-STOP 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. Pre sentatie: Joke Vrolijk. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Herhaling van 29 mei. 12.00 LEESTEKENS Presentatie: Paul Sparnaaij. 13.00 KRAKENDE CURIOSA Presentatie: Tim de Wolf. 14.00 DE RONDE VAN SOEST Presentatie: Jan Visser. 15.00 Sluiting. MAANDAG 5 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN DA-drogisterij Kok. Presentatie: Gerda Alders. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 COCKTAIL Presentatie: Cock Schouten. 14.00 MUZIEKPALET Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 15.00 KLASSIEK NON-STOP 17.00 JONGERENPROGRAMMA Presentatie: Martijn Bax en Ivo van Gurp. 18.00 Sluiting. DINSDAG 6 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 VAKANTIE-VITAMINEN 11.00 ZOMERTIPS 12.00 VAKANTIE-VITAMINEN 13.00 VAN ALLES WAT Presentatie: Gerda Alders. 14.00 MUZIKAAL INTERMEZZO Presentatie: Paul Sparnaaij. 15.00 RADIO SOEST NON-STOP 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 Sluiting. WOENSDAG 7 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Hef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeentelijk voorlichtingsmagazine. Presentatie: Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 55-PLUS Programma van en voor ouderen in Soest(erberg). Presentatie: Rob Joustra en Miep Jansen. 14.00 DE RONDE VAN SOEST Herhaling van 4 juni. 15.00 KLASSIEK NON-STOP 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 Sluiting.

Soester Courant | 1995 | | pagina 11