1 i Ravage na ongeval op rijksweg A-28 IVN: 'Bos Soesterberg-Noord niet offeren voor bedrijf CDA komt in Soesterberg in de eerste plaats luisteren Don Knoop nieuwe kaasbaas Bewoners Commissie vormt nieuw bestuur van huurders Aanmelden voor Roefeldag WOENSDAG 31 MEI 1995 'De Drie Eiken' Auto's opengebroken Expositie litho's en aquarellen Bezwaar tegen wijzigingsbevoegdheid Waslijstje onderwerpen op wijksoos 'Gegarandeerd verse waren in schone zaak' Kerkdiensten Medische dienst AFWEZIG Spelletjes en pannekoeken in De Drie Eiken Nieuws van Soesterbergs Belang j Slagroomaanval Tot woensdag 7 juni Ons Kent Ons Een droomwens werd vervuld Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 De werkgroep van het Diensten centrum 'De Drie Eiken' heeft een wij ziging aangebracht in de infor matieverstrekking naar ouderen. Tot voor kort verscheen ongeveer vijf keer per jaar het 55+ boekje. Gezien de kosten en het bezorgen werd dat een probleem. De werkgroep heeft beslo ten om een klein info-blaadje uit te geven met de toepasselijke naam 'Het Eikenblaadje'. Het wordt bezorgd in de vier be-jaar- denwoongroepen van De Heybergh, Huis ten Halve, De Drie Eiken en de woningen aan het Carolusplein. Oude ren die elders wonen en het blaadje 1 willen hebben, kunnen dat meenemen uit het dienstencentrum van De Drie Eiken en het Dorpshuis. Zij kunnen zich ook daarvoor melden bij me vrouw Van Bussel in het Diensten centrum, tel. 51402. Werkgroep De werkgroep van het Diensten- centrum De Drie Eiken bestaat uit de navolgende personen: Cees Verheus, voorzitter, tel. 51652, Riet Lensink, secretaresse, tel. 52975, Herman Willems, penningmeester, tel. 02155- 14250, leden zijn Irmgard Lensink, tel. 52205 en Marri Dusschooten, tel. 53338. Het gebouw van het Dienstencentrum staat bij toeval voor De Drie Eiken. Dat wil niet zeggen dat enkel ouderen uit dit gebouw daar toegang hebben. Het Dienstencentrum is voor alle ouderen van Soesterberg. De werk groep stelt het zeer op prijs indien deze ouderen eens binnenlopen voor een kopje koffie of thee, biljarten of zo maar voor een babbeltje. Het is een centrum met als basis een stuk gezel ligheid voor elkaar. Centraal meldpunt Soms heeft men hulp nodig maar is de weg onbekend om dit te verkrijgen. Daartoe is per 16 mei voor de ge meente Soest een centraal meldpunt in het leven geroepen, bestaande uit het tel. 02155-31119. Op werkdagen en gedurende bureau-uren wordt men via dit nummer op het juiste spoor gezet. Aan de Plesmanstraat is vorige week een auto van een 49-jarige inwoner van Soesterberg opengebroken. Uit de auto werden een autoradio en een cd- speler gestolen ter waarde van 550 gulden. Aan de Vliegtuiglaan werd ook een auto gekraakt. De eigenaar, een 44-jarige bewoner, ontdekte dat de radio ontvreemd was. Tot 1 september is er een expositie van litho's en aquarellen van de kunstena res J. Brinkman-Salentijn in het Dienstencentrum van Sterrenberg. De tentoonstelling werd op 16 mei geo pend door jonkheer J.A.C. Beelaerts van Blokland, commissaris van de ko ningin van de provincie Utrecht. De kunstwerken kan men op alle werkda gen tijdens kantooruren bekijken. In een brief aan de gemeenteraad heeft het IVN-Eemland bezwaar gemaakt tegen een onderdeel van het nieuwe bestemmingsplan Soes terberg-Noord. De natuurbescher mers zijn het niet eens met de wijzigingsbevoegdheid, waarmee de gemeente een stuk bosgebied kan bestemmen tot "grondbedrijf annex puinbreekinstallatie". In de voorgestelde wijzigings bevoegdheid is opgenomen dat daar voor tot maximaal 8 procent van het totale plangebied gebruikt mag wor den. Het IVN vindt echter dat het "be stuurlijk zuiverder" is om exact aan te geven waar en voor welke activiteit er ruimte wordt gereserveerd, waarbij ook de geplande verkeersafwikkeling en de eventuele zoneringsmaatregelen (om hinder voor de woonomgeving te voorkomen) worden aangegeven. Als daarover nog geen duidelijkheid gege ven kan worden is het beter om een wijziging in het bestemmingsplan aan te brengen, aldus IVN-voorzitter Rob Maas. De plankaart laat niet zien waar de puinbreekinstallatie (verwerkings capaciteit: 100.000 ton) moet komen te staan. Het IVN heeft daarom twij fels of de benodigde afstand van 300 meter tot de woningen wel gegaran deerd wordt. Evenmin is het duidelijk men zich de verkeersafwikkeling (tientallen vrachtwagens per uur) voorstelt en het voorkomen van geluidhinder. "Door het ontbreken van dergelijke gegevens kunnen wij het gemeentebe stuur geen vrijbrief geven om het be stemmingsplan te mogen wijzigen zonder een volwaardige wijzigings procedure," aldus Maas. Hij is het eens met het provinciebestuur dat de behoefte aan meer bedrijfsterrein mo menteel niet zó groot is dat het bos daaraan opgeofferd moet worden. Alternatieve locatie? Het IVN vraagt het gemeentebestuur dan ook om samen met de provincie actief te zoeken naar een alternatieve locatie, die minder natuurverlies met zich meebrengt en waar het bedrijf (dat de plek zelf ook te klein vindt) beter uit de voeten kan. "Wij vrezen dat met het mogelijk maken van één grondbedrijf in het bosgebied, op den duur heel Soesterberg-Noord zal wor den veranderd in industrieterrein," al dus Maas. Het IVN staat daarom buitengewoon kritisch tegenover deze eerste stap. "Een procedure die de kans geeft op zoveel mogelijk inspraak van de om wonenden en van de milieu- en natuurbeweging is een absolute nood zaak." "Wat speelt er in Soesterberg?" was de vraag waarmee het Soester CDA - vertegenwoordigd door zo wel de fractie als het bestuur - vo rige week dinsdagavond naar over- de-bult was afgereisd. De wijksoos, een soort reizend CDA-circus dat van tijd tot tijd wordt geactiveerd, moest het antwoord op die vraag geven. Wat er in Soesterberg speelt bleek overigens niet veel nieuws te zijn. "Vuurwerk" was er in elk geval niet, dus de CDA-ers hadden het niet al te moeilijk. Ze kwamen volgens eigen zeggen dan ook in de eerste plaats om te luisteren. Het opgekomen gezel schap was bescheiden in getal - welge teld 17 mannen en vrouwen, de officials inbegrepen - en liet bekende items als de A-28, het verkeer in het dorp, het groen, de vliegbasis en nog zo het een en ander de revue passeren. Namens de fractie gaven wethouder Ries van Logtenstein en fractievoor zitter Bart Krol zo goed mogelijk be scheid. De avond bood dan ook een waslijstje van min of meer actuele Soesterbergse "kwesties", om te beginnen bij de A- 28 en deszelfs geluidhinder. Aan de plannen om de rijksweg te verbreden tot zes rijstroken (met in beide richtin gen één extra baan voor het vracht verkeer) wordt in Soesterberg niet echt zwaar getild, zo bleek. Meer la- Sinds 1 mei is hef kaashuis aan de Rademakerstraat overgegaan in handen van Don en Tinneke Knoop. Als vlees- en kaasex porteur en wonende in het Drentse Emmen las hij in een vakblad dat het kaashuis in Soesterberg een nieuwe eigenaar zocht. Tinneke en Don zagen dit als een uit daging en wilden hun deskundigheid ook wel eens aan de man en vrouw brengen. Kaas tot zelfs 80+ en uit lan den van Noorwegen tot Turkije kan men bij hen verkrijgen. Don durft de uitdaging aan omdat hij een jaren lange kennis heeft opgebouwd in deze branche en daardoor is hij een specia list met automatisch veel kwaliteit. Gegarandeerde verse waren in een brandschone zaak is zijn handelsmerk. Vooral reinheid is bij hem een eerste vereiste. Don Knoop is een vakman als het gaat om advies voor de barbe- Don Knoop is sinds 1 mei de nieuwe eigenaar van het kaashuis aan de Rade makerstraat. cue, feestjes, pittige hapjes, borrel gar nituur en alles wat het leven van de inwendige mens zo aangenaam kan maken. Het echtpaar staat elke dag klaar om zijn klanten van dienst te zijn. Juist het doelgericht werken: de klant dat ge ven wat zij of hij wenst is ook hun wens. Ze houden van plezier en horen graag dat ze met Don en Tinneke wor den aangesproken. Warme broodjes voorzien van beleg naar keuze zijn binnen vijf minuten klaar. Ook levert hij op bestelling via telefoon 53600. Reeds hebben veel bedrijven de weg naar deze heerlijke broodjes gevon den. Een lekkernij ook als het '12-uur- tje' of er zomaar eens tussendoor. Ver der heeft men de keus uit vele soorten wijnen, vlees en eieren. waai komt door meer verkeer, niet door een bredere weg, en vooral bij zuid-oostenwind is er sprake van hin der, was de stelling, maar wellicht is het een mooie aanleiding om de geluidwal aan te passen en te verbete ren. Rademakerstraat Voor de suggestie om de drukke Rade makerstraat - vanwege het gevaarlijke oversteken en de parkeerproblemen - aan de "Zeister" kant af te sluiten, voelden de CDA-ers niet zo veel. "Dan komt alles langs het Zwaantje en krijg je d£ér weer problemen," aldus Krol. Wel beloofde hij dat de fractie zich - mét de PvdA samen - in de ge meenteraad sterk zal maken voor het behoud van de bushalte in de Rade makerstraat, speciaal ten behoeve van de oudere Soesterbergers. Midnet wil de halte liever weg hebben om tijd winst te boeken. Complimenten waren er - maar na tuurlijk niet alleen aan het adres van het CDA - voor de keurige aanleg' van het Dorpsplein, dat tijdens de bevrijdingsfeesten heeft bewezen een prachtige ruimte te zijn. Ook het open bare Soesterbergse groen kwam ter sprake, en vooral het nogal hardhan dige snoeibeleid dat de gemeente lijkt te hanteren bij de Christiaan Huijgens- en de Anthonie van Leeuwenhoek laan. Van Logtenstein zou "er achter aan gaan", beloofde hij. Zorg Over de vliegbasis viel weinig nieuws te noteren. Soesterberg is in afwach ting van het besluit dat de Tweede Ka mer binnenkort over het beleggings plan moet nemen, maar van CDA- zijde werd goede not^ genomen van de zorg over de "opstapeling" van la waai in Soesterberg: rijksweg, oefen terreinen, vliegbasis en nog zo het een en ander. Dat gold ook voor de uitge sproken zorg voor het gebied Soester berg-Noord, waar de nieuwe vestiging van Tammer en de riool-overstort vol gens sommigen samen wel wat érg veel van het goede zijn. Met instemming luisterde de CDA- delegatie verder naar een pleidooi om de kerntakenbezuiniging op het ouderenwerk (60.000 gulden) niet ex pliciet op het cursussen- en activiteitenwerk te laten drukken, maar aan de ouderen-instellingen zélf over te laten hoe ze het geld zullen ophoesten. Zondag 4 juni ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores; aalm. Wanders Zondag 10.30 gemengd koor; aalm. Wanders Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 zie gereformeerde kerk GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn; ZWO- dienst STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra; mmv koor- en muziekgroep Sterrenberg Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel. 51700. Maandag 08.00 - dinsdag 08.00: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 299, tel. 030-284555. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts HJ.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. H.J.M. Tonino P.B.E. Tonino-van Schieveen DIERENARTSEN van zaterdag 27 mei t/m zondag 11 juni Waarneming: Dierenarts Mevr. Horzinek Röntgenlaan 47, Rilthoven (grens Den Dolder) Tel. 030-280129 Dierenarts Mevr. Van Donk Rubenslaan 9, Bilthoven Tel. 030-286091 Jongeren Ook de jongeren van Soesterberg preikten ditmaal trouwens op de poli tieke CDA-agenda. Vanuit de zaal klonk het verwijt dat er voor de opge schoten jeugd eigenlijk geen enkele voorziening is, maar voor Krol en Van Logtenstein stond het - na het échec van de JOP (de inmiddels intensief gemaltraiteerde Jongeren Ontmoe- tings Plek f 35.000,-) - helemaal niet vast dat de jeugd van Soesterberg daaraan wel zo veel behoefte heeft. Duidelijk werd dat de aanstormende generatie Soesterber-gers bestaat uit diverse groepen, die niet zo soepeitjes onder één JOP-dak te brengen zijn. Lof was er in dat verband trouwens wel voor het initiatief met de veelbelo vende titel "Forever Young", dat gro tendeels door jongeren zelf is opgelet. Ook blijkt er goed overleg te zijn ont staan tussen de (Soester) SWS en de (Soesterbergse) SJS, die zich beide met het welzijnswerk onder de jonge ren bezig houden. Vrijdagmiddag 9 juni kan men vanaf 14.00 uur terecht in Dienstencentrum De Drie Eiken, voor een spelletjes middag. Vanaf 17.00 uur zijn er ook pannekoeken. Deze pannekoeken kos ten f 1,-pér stuk. Uitbreiding bibliotheek De VSB heeft de Stichting Openbare Bibliotheek te Soest gevraagd te on derzoeken of de ruimte die binnenkort vrijkomt door het vertrek van fysio therapeut Van Loo, bij hun huidige ruimte in het Dorpshuis te kunnen be trekken. Gedacht wordt aan het inrich ten van een kinderhoek. Forever Young via St. Jeugdwerk Soesterberg De VSB heeft de Stichting Jeugdwerk Soesterberg verzocht de onlangs en met behulp van de VSB opgerichte jongerengroep Forever Young in Dansschool Rellum, de nodige steun te verlenen door de verdere organisa tie en begeleiding op zich te willen nemen. Volgens hen heeft de Stichting Jeugdwerk Soesterberg de meeste er varing op dit gebied en zien zij dit ook als een onmisbare steun voor de heer Rellum. Kerstmarkt in Soesterberg De VSB heeft plannen om in Soester- I berg een kerstmarkt te organiseren. Uit de regio blijkt dat dit goed aan slaat. Om die reden heeft zij de Vere nigde Ondernemers Soesterberg an dermaal verzocht op dit voorstel te willen reageren, aangezien zij van me ning is dat een samenwerking met de VOS een noodzaak is. Opslagterrein Amersfoortseweg De VSB heeft op verzoek van een aan tal leden vragen gesteld aan het Col lege van Burgemeester en Wethouders van de Gemeente Zeist over de legali teit van de opslag van onder andere containers aan de Amersfoortsestraat en ter hoogte van Beukbergen. Daarop werd gereageerd dat een gedeelte van de opslag medio 1996 moet zijn ver dwenen. De opslag van containers wordt gereguleerd. De VSB reageerde met de vraag of dit containerbedrijf gerechtigd is dan uit te breiden. Voorts werd verzocht een zodanige groen voorziening te plaatsen, waardoor het buiten het gezichtsveld van voorbij gangers komt te liggen. V, Soesterberg telt 516 woningen die eigendom zijn van de Woning bouwvereniging St. Joseph. Elke wijk of straat heeft zijn eigen contactadres of bestuur. Samen zijn ze door hun contactmensen vertegenwoordigd in de Bewoners Commissie Soesterberg. Onlangs werden de huurders van St. Joseph uitgenodigd voor een, bijeen komst in De Hoeksteen. Of er waren weinig opmerkingen of een voetbal wedstrijd was de oorzaak dat slechts elf personen aan deze uitnodiging ge hoor hadden gegeven. In een vlot tempo werden de activiteiten van het afgelopen jaar en het financieel ver slag behandeld. In juli krijgen de woningen van Huis ten Halve en het Carolusplein een huurverhoging van 3,5 procent en die van Hermes en Mercury 4 procent. De overige huurders moeten 4,5 procent meer huur opbrengen. Deze huur verhogingen zullen, aangezien de woningcorporaties geen rijkssubsidies ontvangen, elk jaar plaatsvinden. Piet Pieren, aanwezig als voorzitter van de Federatie Huurders Overleg Soest, waarschuwde voor de stijgende armoede onder de minima. Juist deze groep komt in toenemende mate in zorgen door de huurverhogingen. Hij adviseerde de Bewoners Commissie bij het bestuur van St. Joseph de beheersplannen van elk woning complex op te vragen, teneinde vroeg tijdig geïnformeerd te zijn van de huurverhogingen. Binnen het bestuur werden de taken aldus verdeeld. Voor zitter werd de heer Koevoets, secreta ris de heer Stein, penningmeester blijft mevrouw Van der Berg en vice- voorzitter werd de heer Prins. Be stuurlijke aanvulling is vooral ge wenst uit de complexen De Heybergh en het Carolusplein. Gegadigden wor den verzocht zich op te geven op het adres Mercury 7, tel. 52912. Twee bezoekers van een bruilofts feest aan de Rademakerstraat wer den zaterdagnacht onaangenaam verrast. Toen zij even een frisse neus gingen halen, werden zij op de hoek van de Vedlmaarschalk Montgomeryweg plotseling vanuit een auto met slagroom bespoten. Het pak van een van de heren kon worden afgevoerd naar de stomerij. Vorige week woensdag heeft de politie het druk gehad met een ongeval op de A-25 ter hoogte van Soesterberg. Daar werd een op de vluchtstrook staande vrachtwagencombinatie aan gereden door een andere vrachtwagen, die zich ca. een meter over de witte streep begaf. De chauffeur van de rij dende wagen, een 28-jarige Amster dammer, raakte gewond en werd naar de Lichtenberg overgebracht. De stilstaande vrachtwagen behoorde tot een circus dat vorige week zijn ten ten opsloeg in Bunschoten en was ge laden met o.a. snoep. Door de botsing kwam een flink deel van de lading - o.a. chips en spekkies - op de weg te recht. De bestuurder had de wagen stilgezet omdat hij een defect aan de lagers had ontdekt. De aanrijding zorgde voor een langdu rige ravage en urenlang takelwerk. Het autoverkeer stond tot 's avonds in de file. Meer berichten over Soesterberg op pagina 16 Op zaterdag 24 juni zullen veel win kels, bedrijven en verenigingen hun deuren openzetten voor de Soester bergse kinderen, want dan is het weer Roefeldag. Roefelen is een Vlaams woord. Het betekent: nieuwsgierig maken - snuf felen. Op de Roefeldag mogen kinde ren tussen de 6 en 12 jaar de wereld van de grote mensen gaan ontdekken. De kinderen die op de scholen in Soesterberg zitten, hebben inmiddels een Roefelkrant en aanmeldings formulier ontvangen. Misschien zijn er ook Soesterbergse kinderen tussen de 6 en 12 jaar die hier niet op school zitten en wel mee wil len doen. Dat kan! Maar dan moeten ze vóór 7 juni contact opnemen met de Stichting 'Vrienden van het Vliegdorp' die deze dag in Soesterberg organi seert. Voor informatie kan contact wor den opgenomen met J.E. van Epen, Gen. Winkelmanstraat 153 of bij B. Blokzijl, Koppenlaan 21. mm*- ',7. pi- Een wekelijkse column van of over een min of meer bekende Soesterberger. Deze week: Angelo, de Haflinger. Als je, vanuit de richting Amersfoort, Soesterberg via de Banningstraat bin nenkomt, kijkt het paard Angelo van uit een piekfijn opgeknapte weide je aan. Wat eens een haveloos stuk grond was, rijkelijk voorzien van doorns en distels, is nu een mooie groene gras mat geworden, omheind met een ste vig hek. Henny en Greet Reinsma mo gen zich sinds januari van dit jaar de trotse eigenaars noemen van dit stuk grond en deze edele viervoeter. Hoe komt een Soesterbergse jonge man nu aan het houden van een paard? 'Pure liefhebberij', volgens Henny. Ziet de één het in auto's of motoren, Henny vond dat bij 'één paardekracht'. Vanaf 1979 is hij vaste klant in de Soester manege, waar hij dressuur en het springen beoefende .en nog steeds beoefent. In 1988 leerde hij daar ene Greet uit Bunschoten/Spakenburg kennen en naast de liefde voor paar den bleef er genoeg liefde voor elkaar over. Zoals dat vaker gaat: ze werden een paar, trouwden en mogen zich ouders van een paar leuke dochters noemen. Samen een klein stukje grond te hebben met hun eigen paard was voor beiden een hartewens. Hun aandacht werd gevestigd op een onverzorgd stuk weiland naast de ijs baan. Greet ging aan de slag met de gemeente Soest; eerst een telefoontje, daarop praten en nog eens praten. Toen ze enkele maanden daarna niets meer hoorde zonk de moed haar in de schoenen. Weg illusie, weg droom beeld, totdat ineens dhr. Bisschop van de afdeling grondzaken belde met de voor Greet verrassende boodschap: 'Je hebt je stukje grond, je mag het van de gemeente Soest huren'. Met Henny en bijna de hele familie Reinsma gingen ze aan de slag. Snoeien, kappen, oud hout opruimen, onkruid verwijderen, hekken plaatsen enz. enz. Een vervallen stuk grond ging dit voorjaar bloeien en werd in een mooie groene weiland omgeto verd. Half april was het zover, de aan koop van hun eigen paard. Ze hebben eikaar op dat weiland even aangeke ken terwijl Angelo, het Haflinger paard, hen als zijn makkers taxeerde. Wat wil je nog meer met zo'n prachtig dier? Angelo is van zijn aard een lief en rus tig dier die veel van kinderen houdt. Op de vraag hoe oud hij is slaat hij per ongeluk twee keer met een voorbeen op de grond. Een paard van twee jaren oud moet volgens Henny en Greet het lopen nog leren. 's Avonds kan men hen beiden daar vinden, nauwlettend door paarden kenner pa Reinsma gadegeslagen. Angelo moet naast Henny leren lopen, maar dacht je dat hij dat wilde? Nu zijn beide baasjes er zijn wil hij het liefst plezier maken en zo jong als hij is dartelt hij om Henny heen. Rustig leidt Henny hem weer op zijn plaats en met Greet voorop leert hij rondjes lopen, zelfs in een draf. Helaas moet zijn baasje dan afhaken, een paard heeft nu eenmaal heel wat meer uit houdingsvermogen. 'We noemen dit longeren' zegt Greet, 'we leren hem (want het is een hij) lopen, die bewe gingen maken die hij straks voor de kar ook moet doen. En na een jaar gaat hij onder het zadel'. Ze zijn de gemeente Soest dankbaar voor het mogen huren van dit stuk grond. De huur kan nooit hoog zijn. want wie een haveloos en vervallen perceel tot zoiets moois kan maken, verdient loon naar werken. Angelo hoopt dat de gemeente hem ook nog toestemming zal geven dat hij bij re gen in een soort schuilhut mag schui len. En als alles mee zit krijgt hij in de toekomst een speelvriendje. Voor Henny en Greet is een droomwens in vervulling gegaan. Woensdag 31 mei 13.30 Mini-comp. tennis LTV, Sport park 18.00 Avondvierdaagse, Dorpsplein Donderdag 1 juni 09.30 dames-comp. tennis LTV, Sportpark 18.00 Intocht avondvierdaagse. Kampweg Zaterdag 3 juni 08.30 districtstennis LTV, Sportpark 09.00 oud papier, Buys. Ballotlaan 11.00 schoonmaken JOP, Kampweg 12.00 korfbal KVO, Sportpark Zondag 4 juni 10.00 Tennistoernooi LTV, Sportpark Maandag 5 juni 08.30 Districtstennis LTV, Sportpark Dinsdag 6 juni 20.00 grabbelavond LTV, Sportpark Opgaven voor de agenda: tel. 51252

Soester Courant | 1995 | | pagina 13