'DE BOSRAND" 1750.; BOSMAN amersfoort 033 - 610812 Autocenter Hans Huigen introduceert 'accessoirepunten' voor auto-extra's 'Slaapstudio' bij Wasiel Steitner: kwaliteitsbedden te kust en te keur VAKANTIE BEZORGERS Verletbestrij dingsprij s wordt in Soest uitgereikt Drie bedrijven genomineerd voor provinciale Milieuprijs heeft een leuke voorjaars-aktie: bij aankoop van een DOUCHE-HOEKINSTAP gratis montage rr 1 ROLDEURKASTEN VERTIKAAL HapfyRent MET DE VAN BETER Vrouwen afgetuigd na kermisbezoek Gevraagd Soester Courant HENRI NEFKENS SOEST BV 13-14.15 April OPEN HUIS WOENSDAG 31 MEI 1995 Door staatssecretaris Dick Tommei A. v.d. Breemer (Soest) kanshebber SOESTER COURANT HANDEL WANDEL I PAGINA 7 HET SOESTER TUINCENTRUM WIEKSL0TERWEG37(W.Z.) SOEST TEL. 02155-1677G Klant is koning bij Hyundai-dealer Slaapkamer van 150 vierkante meter Uw voordelen: De gemonteerde kwaliteitsroldeurkast voor een 'niet gemonteerde prijs' Schoudertas, jas en portemonnee weg 5 jaar all-in garantie kunststofglas met motief zeer gemakkelijk schoon te houden magneetsluiting standaard hoogte 1,73 cm verstelbare breedte tussen 78 en 80 cm GRATIS MONTAGE Auto's gekraakt y NU kantoorefficiency vanaf f61,- per dag 200 kilometer vrij all risks verzekerd incl. BTW RAMEN DEUREN KOZIJNEN SERRES en VERBOUWINGEN Gecertificeero Waarborg- installateur Twee vrouwen zijn zondagavond tussen elf uur en half twaalf bij het verlaten van de kermis op de Tal- malaan door een groep van zes mannen aangevallen. De 23-jarige vrouw werd getrapt, geslagen en aan haar haren getrokken. Toen de 22-jarige schoonzus haar te hulp schoot, moest ook zij klappen in casseren. De mannen zijn ontvlucht en van hen ontbreekt een signale ment. Bij thuiskomst ontdekte de 23-jarige vrouw dat de mannen twee gouden kettingen en een ring van haar hadden gestolen. De politie komt graag in kontakt met eventuele getuigen van het in cident. voor de voor de maanden juni, juli en augustus. EXTRA BELONING! Aanmelden: tel. 1 41 52 VOORDELIG OPEL HUREN ^|H VOORDELIG SgJlSl UIT EN THUIS Blrkstraat 30, Soest Telefoon 02155-12364 den aangepast. Er zijn bedden waar van zowel het hoofdr als het voeten einde in de meest comfortabele stand kunnen worden gezet. Daarnaast zijn er maar liefst acht verschillende soor ten lattenbodems en minstens 15 ver schillende soorten matrassen. Ook de bekende "boxspring" - populair ge zegd: de matras op een matras, door velen beschouwd als het grootst denk bare slaapcomfort - is bij Steitner volop verkrijgbaar. Voor alle ledikan ten en matrassen geldt een snelle levertijd van ca. twee h drie weken. Gemak Verstelbare bedden komen steeds meer in trek. Vooral ouder wordende slapers stellen hoge eisen aan het bedieningsgemak en voor mensen van nog hogere leeftijd, die bijvoorbeeld wegens ziekte langdurig in bed moe ten liggen, is het makkelijk te bedie nen bed een ware uitkomst. Ook voor de eventuele verzorgers en verplegers is een in hoogte verstelbaar bed een bijzonder groot gemak. Voor de oude ren die moeilijk ter been zijn biedt Steitner overigens nog een extra ser vice: zij kunnen op Steitners kosten een taxi nemen om de collectie op hun gemak te komen bekijken. De collectie is overigens niet alleen afgestemd op de oudere slaper, want een flink stuk van de Slaapstudio is ingericht als een kleurrijke kinderka mer, compleet met gezellige stapel bedden en ander kinderkamer- meubilair. Bij Steitner vindt men - met uitzondering van het "beddegoed" (textiel) - alles wat de slaapkamer De dames Steitner (r.) en Van Vliet adviseren de klanten in de slaapstudio. compleet kan maken, dus inclusief nachtkastjes en ander meubilair. Uiteraard is in de nieuwe Slaapstudio ook een collectie kussens verkrijg baar, die o.a. zijn uitgerust met een speciale nekrol van polyethe of bolle tjes (waardoor de rol iets zachter of juist harder gemaakt kan worden). Dat geeft extra steun en is dus zeer bevor derlijk voor een goede nachtrust. Geen overbodige luxe Slapen is - hoe tegenstrijdig het ook klinkt - een van de belangrijkste men selijke "activiteiten". Ongeveer een derde van het totale leven brengt de mens slapend door, zodat men best ei sen mag stellen aan de manier waarop dat gebeurt. Vroeger sliepen mensen zonder veel bezwaar op een strozak of een paardedeken. Dat er op het gebied van slaapcomfort heel wat veranderd (en verbeterd is) valt bij Steiner goed vast te stellen. Toch lijken sommige mensen de uitgave voor een goed bed, met een goede matras op een goede spiraal of lattenbodem, nog wel eens te beschouwen als een vorm van over dreven luxe. Dat is het beslist niet. "Mensen doen soms veel te lang met hun oude bed," aldus de dames Steitner en van Vliet, de beide slaap kamer-adviseuses. "Dat is niet echt gezond. Dan hoor je dat ze al twintig of vijfentwintig jaar op dezelfde ma tras slapen. Vind je het dan gek dat ze wel 's pijn in hun rug hebben...?" SHOWROOM: Radiumweg 5, 3812 RA Amersfoort Openingstijden: Ma van 13.00 - 17.00 Di t/m vrij. van 10.00 - 17.00 uur Zaterdag van 10,00 - 15.00 uur In restaurant Darthuizen wordt dit jaar de Verletbestrijdingsprijs uit gereikt. Dat gebeurt op woensdag 7 juni door staatssecretaris Dick Tommei van het ministerie van vrom. Dit jaar valt er ook een pers prijs te verdienen. Het is de zesde keer dat de Verlet bestrijdingsprijs wordt uitgereikt. De winnaars kwamen tot dusver uit Am sterdam, Utrecht, Veenendaal, Gorre- dijk en Maalden. Het Baarnse bedrijf Var Wijnen kreeg vorig jaar de lustrumprijs, omdat het in de eerste vijf jaar de meeste nominaties achter zijn naam had staan. De wedstrijd is uitgeschreven door het Bureau Verletbestrijding van het So ciaal Fonds Bouwnijverheid. In okto ber 1994 werd een campagne gestart met als doel het verlet ten gevolge van klimatologische omstandigheden te rug te beperken, dan wel te voorko men. Dat in verband met de hoge kos ten die het verlet met zich meebrengt. In de winter van 1993 moest het So ciaal Fonds Bouwnijverheid niet min der dan 495 miljoen gulden uitkeren. De-prijsuitreiking op 7 juni begint om 15.00 uur en duurt tot 18.00 uur en is alleen bestemd voor genodigden. Drie agrarische bedrijven zijn genomineerd voor de Milieuprijs 1995 van de provincie Utrecht. Het zijn de bedrijven van H. van der Maat te Bunnik, P. de Koning te Vleuten en A. van den Breemer te Soest. Zij zyn gekozen uit 15 aan meldingen. De platformgroep Milieuprijs 1995 heeft de drie bedrijven voorgedragen aan een deskundige jury, onder voor zitterschap van burgemeester Schakel van Lopik. De jury gaat zich erover beraden welk bedrijf op 6 juni, in het kader van Wereldmilieudag, de Mi lieuprijs 1995 in ontvangst mag ne men. De heer R.C. Robbertsen, gedepu teerde voor milieu en landbouw, zal de prijs uitreiken. De prijs bestaat uit een oorkonde en 10.000 gulden. De win naar moet de prijs besteden aan nieuwe milieu-maatregelen in het be drijf. De feestelijke prijsuitreiking vindt plaats op de proefboerderij in Zegveld. De platformgroep die bestaat uit vertegenwoordigers van landbouw, natuur en overheid, heeft een bezoek gebracht aan elf agrarische bedrijven. Op grond van de gestelde criteria zijn drie bedrijven naar voren geschoven. Genomineerden 1. H. van der Maat te Bunnik (melk vee/fruitteelt): De activiteiten die het bedrijf ontplooit op het gebied van de fruitteelt zijn genomineerd voor de milieuprijs. Het bedrijf experimen teert om zo min mogelijk chemische bestrijdingsmiddelen te gebruiken. Natuurlijke vijanden worden ingezet tegen plagen en besmettingen. Ge bruik van houtsnippers moet voorko men dat onkruid opkomt, waardoor minder bestrijding nodig is. 2. P. de Koning te Vleuten (glas tuinbouw): De activiteiten richten zich op het terugdringen van het ge bruik van schadelijke bestrijdingsmid delen, maar ook op energie- en water- besparing en arbeidsomstandigheden. Met als motto: 'door registratie van het gebruik daalt het verbruik'. Het bedrijf heeft nauwelijks afvalwater. Kaasproduktie 3. A. van den Breemer te Soest (melk vee/kaasmakerij): Het bedrijf werkt volgens de normen van de ecologische landbouw. Het gebruikt dus geen che mische onkruid- en insektenbestrij- dingsmiddelen en geen hormoon preparaten. In plaats van kunstmest wordt klaver als stikstofbinder ge teeld. Door de extensieve bedrijfsvoe ring en de eigen produktie van kracht voer zijn de overschotten op de mineralenboekhouding zeer laag. Van de melkinstallatie wordt warmte te ruggewonnen. Kaasproduktie is schoon: er worden geen salpeter of kleur- en smaakstoffen aan toege voegd. De kazen worden niet van een geplastificeerde maar van een afbreekbare coating voorzien. De provincie Utrecht looft jaarlijks een prijs uit voor een Utrechts bedrijf dat zich bijzonder onderscheidt op het gebied van milieuzorg. Om ervoor in aanmerking te komen moet een bedrijf op het milieugebied origineel en innovatief zijn, stimulerend en repre sentatief zijn en een gezonde bedrijfs structuur hebben. Vorig jaar ging de prijs naar een midden- en kleinbedrijf: de fabrikant van onderhouds- en reinigingsartikelen Procar Holding uit Soest. Dit jaar is de prijs bestemd voor een land- of tuinbouwbedrijf. De pro vincie heeft de Milieuprijs vorig jaar ingesteld om milieuzorg te stimuleren. Sinds vorige week is de bekende tapijtzaak van Wasiel Steiner aan de Lange Brinkweg - tegenover de Remu - uitgebreid met een "slaap studio". De bovenverdieping van het pand biedt onderdak aan wat men een slaapkamer van honderd vijftig vierkante meter zou kunnen noemen. Wie op zoek is naar een ander bed - een ledikant of een matras, of beide - vindt bij Steitner een bijzonder ruime keus. Op de boven-etage van de tapijt winkel, die tot voor kort in gebruik was bij een andere firma, staan enige tientallen voorbeelden van modern slaapcomfort van Nederlands fabri kaat, het bekende merk Eastborn. Dat betekent dat het om bedden gaat van hoge kwaliteit tegen een alleszins aan vaardbare prijs. Het eigen label "Sweet Dream" ligt wat de prijs be treft zelfs nog iets gunstiger. De bezoekers kunnen in de Slaap studio op hun gemak rondkijken en mogen zich gerust enige tijd op de bedden neervlijen om proefondervin delijk vast te stellen welke matras hun het beste bevalt. De "proefbedden" zijn gedeeltelijk voorzien van een be schermende hoes en de dames Steitner en Van Vliet, die de nieuwe bedden afdeling runnen, hebben er geen enkel bezwaar tegen als men zich even uit strekt om te ondergaan wat modern slaapcomfort in de praktijk betekent. Opmerkelijk is het aantal en de varia tie in (elektrisch) verstelbare bedden, waardoor elke matras aan de persoon lijke wensen van de beslaper kan wor- Bosman Loodgieters b.v. - Soest/ Hoevelaken - Bel gratis 06-0.22.22.11 De kwaliteit van de service, de zorg voor de klanten en de persoonlijke benadering - dat zijn de zaken waarmee Hyundai-dealer Hans Huigen b.v. (in Soest al zo'n 27 jaar en in Amersfoort intussen ook al weer bijna vier jaar) hoog scoort. In een landelijk onderzoek kwam het Soester autobedrijf onlangs met een bekroonde plaats uit de bus. "De klant is bij ons nog echt koning," zo vat Robert Jan Huigen de bedrijfs filosofie kort samen. Die benadering wordt overigens krachtig ondersteund door het opmerkelijke succes van Hyundai, het jonge automerk dat de Nederlandse automarkt stormender hand verovert. Bij Hans Huigen zijn ze dan ook vol lof over Hyundai. "Het automerk is de kinderschoenen echt ontgroeid, het is zeer sterk in opkomst en er wordt dit jaar volgens plan een verdubbeling verwacht van het marktaandeel," zegt Robert Jan Huigen. Garanties daar voor zijn volgens hem de hoge kwali teit van de Hyundais, de rijke stan daard-uitrusting en het brede aanbod in types en modellen. Klantenzorg Om Hyundai kan niemand meer heen. Robert Jan Huigen is dan ook niet weinig trots op de bekroning, die het gevolg was van een beste beoordeling - onder de klanten uitgevoerd - op het gebied van persoonlijke benadering en betrouwbare service. "Toen we destijds voor Hyundai kozen trok ons vooral de klant-is-koning-filosofie, en de bekroning is daarvan de erken ning," zegt Robert Jan Huigen. "We besteden veel aandacht aan de klantenzorg. Dat kón ook, want we zijn nog een klein bedrijf, waar de klant nooit een nummer kan zijn." Een betrouwbare combinatie: wie denkt aan Hyundai, denkt aan Hans Huigen b.v. Na meer dan een kwart eeuw ervaring in Soest, waar de naam Hans Huigen al een uitstekende repu tatie opbouwde, zit inmiddels ook de nieuwe Amersfoortse vestiging goed in de lift. Robert Jan Huigen: "Hyundais zijn prachtige auto's, en binnen enkele jaren wordt de produk tie met nieuwe fabrieken verhoogd tot twee miljoen auto's per jaar, maar een klant kijkt verder. Die verlangt uitste kende service en een persoonlijke be nadering." Accessoirepunten Dat laatste heeft bij Hans Huigen b.v. nog meer inhoud gekregen door de in troductie van de "accessoirepunten", volgens een door Hans Huigen ont wikkelde unieke formule. Bij elke be steding - of het nu gaat om de aankoop van een nieuwe Hyundai of een occasion (van welk merk dan ook), om een reparatie, een servicebeurt of het herstel van een schade - krijgt de klant deze punten geheel gratis. Voor iedere bestede honderd gulden krijgt men f 2,50 aan accessoirepunten. Men kan de punten sparen of direct inwisselen voor de auto-extra's, zoals een radio, een kinderzitje, metallic lak, een trekhaak, een zonnedak, een imperiaal, etc. Zelfs bij de rijk uitge ruste Hyundais is vast nog wel iets te vinden wat men er nog graag, buiten de standaard-uitrusting om, bij zou willen hebben. De accessoirepunten worden aangetekend op een speciale kaart, die overdraagbaar is en tot 500 gulden oploopt. Is de kaart vol, dan is dat geen enkel bezwaar, want dan komt er gewoon een nieuwe kaart bij. Pinkstershow In het komende Pinksterweekeinde maakt Autocenter Hans Huigen b.v. een bezoekje aan de showrooms - in Soest aan de Kerkstraat 109, in Amersfoort aan de Nij verheidsweg- Noord 64 - extra de moeite waard. De showrooms worden opnieuw ingericht en verwelkomen de bezoekers niet al leen in oosterse sfeer, maar ook met aantrekkelijke aanbiedingen en na tuurlijk de gratis accessoirepunten. VAN DE VEN KOCHT VOOR U EEN GROTE PARTIJ Uit de kantine van het tenniscomplex aan de Schrikslaan is vorige week een schoudertas gestolen. In de tas die toe behoort aan een 39-jarige vrouw uit Niewegein, zaten pasjes, geld en cheques. Op de kermis aan de Soesterengweg is vrijdag een 19-jarige jongen bestolen van zijn portemonnee. In de porte monnee zaten wat kleingeld en een ov-jaarkaart. In een café aan de Bosstraat is uit de garderobe de jas van een 19-jarige jongen gestolen. Produktomschrijving: Hüppe hoekinstap type Alfa (80 x 80 cm) ft. 1140 (incl. BTW). Bij andere modellen tegen geldende verkoopprijs) óók gratis montage. Aluminium-kleurige profielen. Ook keuze uit echt veiligheidsglas. Diverse types zijn te zien in ons bedrijf. FORMAAT 1980 X 1200 X 450 MM. INKLUSIEF 4 LEGBORDEN. De vertikale metalen kwali- Aan de Eemweg zijn zaterdagmiddag vijf auto's opengebroken. Drie mensen hebben aangifte gedaan. De dieven gingen ervandoor met autoradio's en cd's. teits roldeurkasten zijn lever baar in de RAL-kleuren 7035 (lichtgrijs), 7016 (antraciet) en 9005 (zwart) en voorzien van kunststof roldeuren. De legborden zijn voorzien van een lateraal hangmap pensysteem (spoorbreedte 33,5 cm), geschikt voor A4 hangmappen en op elke ge wenste hoogte te monteren. Roldeuren voorzien van slot. [aktie-aanbieding/aktie-aanbied) NIJVERHEIDSWEG 24 A - 3762 ER SOEST TELEFOON 02155-10115-FAX: 02155 -22022 inklusief 4 legborden prijzen exclusief BTW 'opzetkast optioneel 'Zolang de voorraad strekt 'franco huis. n

Soester Courant | 1995 | | pagina 7