Voor een kleurrijke zomer! 'DE BOSRAND" Verdwenen Soest Vilei 'n5 naar de Zaterdag 17 juni op vier lokaties: de vijfde Soester Seizoenmarkt! nieuws 1 OP SOESTr ft PROGRAMMA- buikpijn Biezenvelden Soest voor Soest stara De Bibliotheekbus van de Toekomst vrijdag in Soest Gemeentebestuur Kozle werkt aan hechte band met inwoners WOENSDAG 7 JUNI 1995 Rondje Soest SOESTER COURANT PAGINA 17 Soester busplan-voor-één-dag Lokatieprogramma's (11.00-16.00 uur) Wie en wat bij openluchttheater Cabrio? De kracht van de reclame ligt in de herhaling Wie van Soest houdt leest de Soester Courant HET SOESTER TUINCENTRUM WIEKSLOTERWEG 37 (W.ZJ SOEST TEL. 02155-16776 qnvrso9 aa iwiHiNaaNiiu, oaMmoiSMM dnvusob aa miUNaarau De vliegende dirigent li] 11 Museum Oud Soest 1! 111 Seizoenmarktbus zaterdag 17 juni 11.00 - 15.45 uur ANW% Cultuur-historie op de fiets Elke zondag jazz op Radio Soest: 'Something Else!' RADIO-^w OVERZICHT door Arie Wandelaar Omdat verandering van décor een mens goed kan doen, had Marie be dacht dat we op Pinkster-twee onze gezamenlijke tegoedbon van de Ne derlandse Spoorwegen maar eens moesten gaan consumeren, gen goed idee, slechts het tijdstip s verkeerd gekozen. Nauwelijks hadden de Nederlandse Spoorwegen zich voor ons in bewe ging gezet, °f het begon treiterend zachtjes te regenen. Een weerstoestand waarin ook na aan komst van ons reisdoel, een klein provinciestadje, geen verandering optrad. Ter plekke bleek de hele wereld te gen ons te zijn. De historische kerk die we van binnen zouden bekijken was gesloten. Het aanpalende mu seum werd gevangen gehouden door steigers waarvan het, volgens een mededeling van de directie, eerst op 18 juni a.s. zou worden be vrijd. Wellicht om deze en andere redenen had de plaatselijke VW een snipperdag genomen. Marie had voor de straatbedekking waarover wij ons voortbewogen het verkeerde schoeisel gekozen en dus kwam Arie's voorstel, op zoek naar een versnapering te gaan, evenals de regen, als een geschenk uit de he mel. Binnen de horeca-onderneming heerste een ontspannen sfeer. Veel bekenden onder elkaar, lessing van dorst werd als een alledaagse bezig heid beoefend. Teneinde stamgasten en vreemd volk geruime tijd aan zich te binden besloot de eigenaar van het etablis sement de hulp van het medium te levisie in te roepen. Het werd Ne derland 3, met daarop de Pinkster- boodschap van een of ander Pink popfestival. Een grote, ronde stamtafel ver leende ons gastvrijheid. Wachtend op de bestelde consumpties vroeg en kreeg een man van middelbare leef tijd toestemming om naast Marie plaats te nemen. Ik kijk geen televisie meer, ik krijg er buikpijn van," liet hij onge vraagd weten. Een deel van de stamtafel reageerde instemmend. De waard begreep de hint en bracht het popfestival tot zwijgen. Ook in ander opzicht bleek het ongemak van de man een vol treffer te zijn. Marie opende de dis cussie. Hoofdpijn kan ik mij voorstellen, maar waarom zou u buikpijn van televisie kijken krijgen," vroeg ze zich daarop hardop af. De aangesprokene keek gepijnigd, alsware hij een leerling die door de juffrouw van de klas op een vierde graads domme opmerking was be trapt. "Als u dat niet kan invoelen dame dan heb ik er niets aan toe te voe gen," antwoordde hij gekrenkt. Een zekere Gerrit, die bij nadere kennismaking de plaatselijke bevol king van zuivelproducten bleek te voorzien, voelde zich spontaan ge roepen een bijdrage aan het ge sprek te leveren. "Wat is dat nou voor een antwoord! Deze dame stelt toch een logische vraag," stelde hij trefzeker vast. De kastelein bood zijn diensten als bemiddelaar aan. "Wat maakt het nou allemaal uit?" sprak hij sussend, teneinde een aan komend binnenbrandje te blussen. "Als Willem buikpijn van televisie kijken krijgt dan hebben we dat te respecteren." Gerrit de melkboer had er geen vrede mee. "Als jij buikpijn van televisiekijken krijgt dan heb je Ajax - AC Milaan zeker niet goed bezien. Misschien heb je wel een bril nodig," veron derstelde hij. De eigenaar van de bewuste buik snoof hoorbaar misprijzend. "Ik heb het over mijn buik en niet over een bril. Trouwens, ik heb geen bril nodig. Vanuit hier zie ik door beslagen ramen en de regen heen de museumklok op half twee staan." Gerrit benutte doeltreffend zijn kans voor open doel. "Kunst, die klok staat al zeven maanden op half twee." Willem die zijn snoeverij doorge prikt zag gokte op een acceptabel gezichtsverlies. Samenvattend concludeerde hij: "Het gaat er niet om of ik wèl of niet goed kan zien. Ik krijg buikpijn van televisiekijken. Daar was het om be gonnen, en bovendien krijg ik dorst van al dat geklets. Alsof het de aanreiking van een vredespijp betrof liet hij voor zijn rekening de kopjes en de glazen vul len. Een met vrede gevulde stilte keerde terug. Slechts voor even. Gerrit, de aangeboden consumptie met smaak nuttigend, nam de rol van dagsluiter voor zijn rekening. "Toch blijft het raar dat jevan televisiekijken buikpijn krijgt, luidde zijn eindconclusie. Tot op het bot getergd stootte Willem zijn glas om, bezorgde Marie een lading Dommelsch bier op haar Pinksterpakje en ver dween, zonder er verder nog een woord aan vuil te maken, uit het café. Op weg naar het station bleek Willems kwaal Marie nog steeds be zig te houden. Raar hè, buikpijn krijgen van televisiekijken. Snap jij het Arie?" "Zou met The Bold Beautiful te maken kunnen hebben. Daar krijg ik ook spontane oprispingen en krampen van," luidde zijn dia gnose. ARIE WANDELAAR Zaterdag 17 juni, dan gebeurt het. Op die dag geen gezoek meer naar welke buslijn je moet hebben. Ge woon instappen bij C-drie, het Openluchttheater, de Bibliotheek aan de Albert Cuyplaan of bij de biezenvelden aan de Peter van den Breemerweg. Dan brengt de bus je waar je zijn moet: naar één van bruisende lokaties van de vijfde Soester Seizoenmarkt. Nu eens niet op één plaats, maar op vier lokaties waar alle deelnemende instellingen en verenigingen zich beter dan ooit uitstekend kannen presenteren. Sport in de sportzaal, de bibliotheek met alle boeken die de bibliotheek heeft, C-drie met de theaterzaal en alle cursusruimten, koren en muziek verenigingen op een podium met uitstekend geluid en een Openlucht theater dat de hele dag het theater is voor muziek, zingen, dansen, trampolinespringen, africhten politie honden en een spectaculair optreden van demonstratieruiter Giorgio Pes met zijn "Alta Scuola Savoya". Bij het Openluchttheater Cabrio staan ook ca. 20 marktkramen waar men kennis kan nemen van al de aktiviteiten die de verenigingen en in stellingen organiseren./Voor de klein tjes ook een poppenkast, demonstratie elektronisch orgel en keyboard, infor matie van de vrijwilligers vacature bank, modelvliegtuigen en nog veel meer... Zaterdag 17 juni, van 11.00 tot 16.00 uur. Let op de uitgebreide in formatie in Soester Courant van woensdag 14 juni a.s. Openbare bibliotheek C-drie Willaertstraat Tijdens de Seizoenmarktdag wordt de spectaculaire boekenverkoop twéé maal gehouden. De eerste verkoop vindt plaats vanaf 11.00 uur en de er varing leert dat het dan dringen wordt. Daarom wordt er op deze dag nog een tweede kans geboden. Die tweede ver koop start vanaf 13.00 uur. Maar er is nog veel meer. Kinderen die graag eigen spulletjes verkopen kun nen een plaatsje krijgen op de rommelmarkt, die op het voorterrein van de bibliotheek wordt gehouden. Graag even aanmelden bij de centrale jeugdafdeling van de bibliotheek op de Albert Cuyplaan. Muziek is er ook. De in Soest bekende jazz-formatie Perron 5B treedt regel matig op. De bibliotheek is ook ge woon open. U kunt er boeken lenen en ook gewoon de krant eens lezen. Krijgt u honger of gewoon zin in iets hartigs? De bibliotheek zorgt voor een hapje en een drankje. U hoeft zich niet te vervelen. En als u eens ergens an ders u licht op wilt steken.... neem de bus!. In een ritje van drie kwartier ziet u de vele gezichten van Soest. De bos- omgeving van het Openluchttheater, de weilanden bij de Peter van den Breemerweg, de oude Kerkebuurt, de bebouwing langs de 'rijksweg' en het nieuwe van Overhees. De bus, ge woon gratis. Op zich voor al die auto- forensen in Soest al een hele beleve- Openluchttheater Cabrio De officiële opening van de Seizoen markt zal worden verricht door mw. Neks Blommers, wethouder voor o.a. cultuur en loco-burgemeester. De ope ning en start vindt plaats in het Open luchttheater. Daarna zal zij per bus de andere lokaties bezoeken. Wat gebeurt er in het Openluchtthea ter na de opening? Een korte opsom ming: Demonstraties en optredens van dansparen van dansschool Gerla, accordeonvereniging Animato, de rui ter Giorgio Pes van de "Alta Scuola Savoia", de jazz-balletgroep van De Springbokken, het africhten van politiehonden, trampolinespringen De Springbokken, het Soester Mannen koor "Apollo" en het Soester Muziek gezelschap. Zaterdag 17 juni is C-drie volop in be drijf als theater, als centrum voor creativiteit(scursussen), als sportcen trum, als bowlingcentrum en als demonstratieterrein. Van alles dus. Op vier plaatsen bij/in C-drie. In de grote zaal: het Jeugdorkest van de RMA-muziekschool, een dans voorstelling van de klassen van Coleta Lustenhouwer en Carolien Bottema (thema "reizen"), het Jeugd Harmonie Orkest, het christelijk gemengd koor "Juliana", een Flamenco-voorstelling verzorgd door Heieen Jansen, live begeleid door een flamenco-gitarist, de theatergroep Ge bakken Eieren met de hilarische voor stelling "It's raining teckels and dogs" of "Blaffende honden bijten niet" (op het plein vóór C-drie (bij slecht weer binnen in de Grote Zaal). In de sportzaal: turnvereniging Soest, badmintonvereniging Selby en De Springbokken. In de bowling: doorlopende bowling demonstratie. (Neem zelf de bal ook eens ter hand!) Op het voorterrein: de Soester vrijwil lige brandweervereniging met specta culaire demonstraties levensreddend werk. Zorg dat je er bent. Dus neem de bus! Tijdens de Seizoenmarkt gaat er elke drie kwartier een bus naar de volgende lokatie. Je kunt overal zijn. Je kunt haast alles zien. En dan wel onder motto: "Mooi Soest, mooi actief, naar een mooi seizoen! Het Openluchttheater Cabrio biedt Soest zelf een heel programma, maar de lokatie biedt ook plaats aan vele instellingen. Men kan er dan ook in formatie krijgen over de Stichting Cabrio, die het Soester Openluchtthc ater nieuw leven heeft ingeblazen, maar ook staat er een kraam met infor matie over het Soester Jeugd Harmo nie Orkest. En over de orgel- en key boardclub Eemland. De modelvlieg club De Vrije Vogels is present en na tuurlijk ook de RMA, de Regionale Muziekschool. De Stichting Welzijns werk Soest geeft informatie over textielschilderen, pergamano, apart met papier. De sport is ook aanwezig, met informatiestands/kramen van de korfbalvereniging De Eemvogels, de badmintonclubs Selby en Badso, de Springbokken, de nieuwe turn- vereniging.Soest en Smeeing BDC. Heel contrasterend: ook wordt er in formatie gegeven door de vereniging tot bescherming van het ongeboren kind (de VBOK), de Gereformeerde Kerk (die bouwt!), veel cursusinformatie wordt verzorgd door Trema '87, de Derde Wereldgroep geeft informatie over de actuele pro jecten of hoe je je kunt inzetten via de Vrijwilligers Vacature Bank. Maar ock Artishock biedt in het open luchttheater alle informatie over deze creatieve vereniging. Er is een fietsen stalling en een goed verzorgde catering. Er is dus heel wat te beleven bij het Openluchttheater. En je komt er heel gemakkelijk. Stap in de bus, de eigen Seizoenmarktbus Het oogt niet spectaculair, het maakt geen lawaai, er komt (bijna) geen mensenhand aan te pas, je ruikt het (nog) niet, er zijn karre- vrachten zand en andere grond door het dorp naa^ toe gereden... de Soester biezenvelden. Achter een groot hek aan de Peter van den Breemerweg groeien daar authentieke biezen. Niet om stoelen mee te matten, maar om de resultaten van o.a. de stoelgang biologisch en natuurvriendelijk weg te werken. Ook andere rioolstoffen en vuil water wor den via de biezenvelden gereinigd en dan weer geloosd op het oppervlakte water. Eén dag gaat het hek open voor pu bliek, om van nabij te zien en uitge legd te krijgen wat daar gebeurd in ons aller milieu-belang. Van 11.00 tot 13.30 uur bent u op zaterdag 17 juni welkom. Een milieu-tip extra: Neem de bus! Voor één dag is er een buslijn naar de Peter van den Breemerweg. TUINCENTRUM DE BOSRAND WIEKSLOTERWEG TUINCENTRUM DE BOSRAND CD tü Het komt vaker voor bij verenigin gen: het zijn dikwijls dezelfde mensen die het doen. Minder vaak komt het voor dat dezelfde mensen het bij meer verenigingen doen. En dan ontstaan er wel eens komische situtaties. Zo ook tijdens de seizoenmarkt Want het Soester Mannenkoor "Apollo" treedt van 14.00 tot 14.30 uur op in het Soes ter openluchttheater Cabrio, onder leiding van dirigent: Gerard van Dolder. Maar van 14.45 uur tot 15.15 uur treedt in C-drie het christelijk ge mengd koor Juliana op onder lei ding van... Gerard van Dolder. Na tuurlijk zou Gerard van Dolder de bus willen nemen, de Seizoen marktbus. Maar die rijdt dan net de andere kant op. Dus wordt het in tempo voor Gerard van Dolder van het Openluchttheater naar C-drie. Houdt de baan vrij tussen Soesterbergsestraat en Willaert straat, van 14.30 tot 14.45 uur. Dan loopt het programma op tijd! In samenwerking met Av1Fotoservice Willem van Oosten. <4| Ie! De dienstregeling van de Seizoen marktbus is op zaterdag 17 juni als volgt. Vertrek le bus: 11.15 uur van par keerplaats bij openluchttheater Cabrio, Soesterbergsestraat (t.o. parkeerplaats Molendael). Route: Soesterbergsestraat - Von dellaan - Birkstraat - Ferd. Huyc- klaan - Peter van de Breemerweg: uit/instappen bij de biezenvelden - Kerkstraat - Middel wijkstraat - Molenstraat - Albert Cuyplaan: uit/ instappen bij de bibliotheek - Dal- weg - Dorpstreek - Willaertstraat: uit/instappen bij C-drie Obrechtstraat - Koningsweg - Os- sendamweg - Soesterbergsestraat: uit/instappen bij het Openlucht theater. Duur van de rit, inclusief wachttij den bij de lokaties: ca. 45 minuten. Tijdens de rit wordt informatie ge geven over het programma dat wordt geboden op de lokatie waar heen op dat moment wordt gere den. En zo verder. Steenhoffstraat 9A, tel. 1 20 75 De boekjes 'Cultuurhistorische routes in de provincie Utrecht: Utrechtse Heuvelrug-Noord en Eemland èn Utrechtse Heuvelrug-Zuid en Gelderse Vallei' kosten respectievelijk f 15,90 en f 17,90. In deze serie ver schenen eerder al drie andere delen: de Lopikerwaard, de Hollandse Waterlinie (beide f 15,90) en het Kromme Rijngebied (f 13,90). Ook in de net verschenen delen is, weer sprake van een overzichtelijke: kaart met fietsroutes die in het boekje- beschreven worden. Op de kaart staan nummertjes die verwijzen naar objekten en monumenten, die cultuur historisch gezien interessant zijn. Ze vertellen een hoop over de historische achtergronden van het gebied, en vor men a.h.w. informatiepunten over een meer of minder ver verleden. Zonder hen zou het landschap een stuk armer en schraler zijn, inhoudslozer en dui delijk minder aangenaam om door heen te fietsen. Deze leuke boekjes hebben ook zeker een educatieve en culturele waarde: via kennis van de achtergronden van het ons omringende landschap zal ook de betrokkenheid bij en zorg om be houd van dit landschap gestimuleerd worden. In het deel Heuvelrug-Noord en Eemland kan de inwoner van Soest zijn liefde voor en kennis van het landschap in zijn omgeving snel ver groten. Wat is onze omgeving mooi en wat kunnen we er nog veel leren... Wist u bijvoorbeeld dat de Soester duinen ontstaan zijn door overbeweiding, dat villadorpen in de omgeving ontstonden dankzij de aan leg van spoorlijnen, dat de Lage Vuursche één van de weinige kasteel dorpjes in Nederland is (samen met bijvoorbeeld Haarzuilens), dat Soest van oorsprong een zogenaamd flankesdorp is (en niet zonder reden)? U kunt het allemaal lezen in dit door zijn vele fotomateriaal, illustraties en overzichtelijke tekstopmaak zeer smaakvolle boekje. Vorige week stond in deze krant te le zen dat Radio Soest gedurende de zo mermaanden op zondag na 15.00 uur niet meer zou uitzenden. Het betreft hier een ernstig misverstand. Het kan daarom geen kwaad om er nog eens op te wijzen dat op elke zondag van drie tot vier het jazzprogramma 'Something Else!' in de lucht is. Dat betekent een heel uur lang muziek dié door de beide samenstellers wordt voorzien van enige korte en zakelijke toelichting. Er wordt, evenals in de afgelopen an derhalf jaar, volop aandacht besteed aan zeer uiteenlopende jazz. Zo is er, naast historische opnamen, veel actu ele jazz te horen alsook muziek die (ten onrechte volgens de redactie van 'Something Else!') onbekend is geble ven. Aangezien Semmy Prinsen, één van de samenstellers, verantwoorde lijk is voor de jazzactiviteiten in Artishock zal 'Something Else!' de no dige aandacht besteden aan de jazz concerten aldaar. Voor de komende tijd ziet het pro gramma-aanbod er als volgt uit: een uitzending over Thelonious Monk (11 juni), diverse van de Amerikaanse westkust afkomstige groepen (18 juni) en het duo 'Two Penguins in the Desert' (25 juni). Niet slechts jazzliefhebbers, maar ie dereen die nieuwsgierig is naar niet- alledaagse muziek, stemt zondag middag om 15.00 uur af op Radio Soest - om te beginnen aanstaande zondag! Te ontvangen via de kabel op 107.90 MHz (stereo) en 90.90 MHz (mono) en via de ether 105.90 MHz (mono). Het moet een plechtige gelegenheid geweest zijn, zo te zien, waar deze 28 mensen voor bij elkaar waren. Er kan nauwelijks een lachje af. Wat was het? Een installatie, misschien? Wie waren het, waar was het en wanneer? En kunnen meisjes zich hier nog altijd bij aansluiten? Is er iemand die ons voor uit kan hélpen? We houden ons sterk aanbevolen. Voor informatie, tel. 16372. Portugal™i 675.- pp. Corfuvanaf 695,-p.p. Zeilcruisevanaf 995,- p.p. Thailandvanaf 1175,-p.p. Curacaovanaf 1395,-p.p. I» Uw reisadviseurs, Angèlique Ruyssenaers en Marieke Kuijer Star Travel Reisburo Soesterbergsestraat 22,3768 EJ Soest Telefoon 02155-22803 reisburo STERREN IN REIZEN Op vrijdag 9 juni staat van 10.00 tot 12.30 uur de 'Bibliotheekbus van de Toekomst' op het plein voor de bibliotheek aan de Albert Cuyplaan. Het is een bibliobus die voor de gelegenheid omgebouwd is tot technocentre. In de Bibliotheek bus van de Toekomst worden de volgende ontwikkelingen getoond: Het is mogelijk grote hoeveelheden informatie die traditioneel in dikke na slagwerken staat, op te slaan op mi nuscule schijfjes. De Bibliotheek van morgen kan in één doosje; de krant kan in de computer gelezen worden en de nieuwe combinatie van geluid, beeld en tekst, de CD-I, biedt ontel bare mogelijkheden voor bibliotheek, informatie en privé-gebruik. Er zijn al computers ontwikkeld voor kleine kinderen, om spelend het alfa bet en tellen te leren en men kan elkaar nu ook zien tijdens het telefoneren, de beeldtelefoon is er. Deze apparatuur is in de bus niet al leen om te bezichtigen, maar ook om eens uit te proberen. De Bibliotheek bus van de Toekomst is een initiatief van de Provinciale Bibliotheek centrales in Nederland. De Bibliotheekbus van de Toekomst is op vrijdagochtend 9 juni voor ieder een gratis toegankelijk. Er is een aan tal medewerkers aanwezig om vragen van nieuwsgierigen te beantwoorden en demonstraties te verzorgen. VAN L)ONL)LHL)A(j 1 M WULNbUAC. Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo/; ether: FM 105.9. Wat in Nederland al een paar keer is georganiseerd, doet men in Kedzierzyn/Kozle al enkele jaren en dan nog beter ook. Want wij kennen dan misschien wel éénmaal per jaar een 'gemeentedag', in Kedzierzyn/Kozle kent men de 'gemeentedagen'. Meer dan een week zijn er allerlei ac tiviteiten en festiviteiten in de stad. Cultuur, muziek, sport, theater en noem maar op. Elke dag. Op meerdere lokaties. Tijdens deze dagen ook acti viteiten die gericht zijn op diegenen die veel doen voor kinderen en oude ren. Zo kreeg het kinderziekenhuis is Kozle een voor Poolse begrippen forse extra bijdrage voor medicamen ten en apparatuur. Niet van de ge meente, maar als resultaat van een speciale verkoop van schilderijen. Want ter gelegenheid van het driejarig bestaan van het gemeentelijke infor matie-blad 'Serwus' werd een cabaret- en zangavond gehouden in het cul tuur-huis. Alleen op uitnodiging was er toegang. Daarbij was een goed pu bliek geselecteerd, want vier schilde rijen en enkele gesigneerde cd's brach ten bij elkaar 75 miljoen (oude) Zlotys op. Dat is omgerekend bijna 5200 gul den. Er komt géén van die schilderijen naar Soest. Jammer, maar de delegatie van de gemeente Soest had geen man daat om daar grote sommen geld uit te geven. Ook deze week zijn er nog activiteiten gaande. Volgende week zal de Soester Courant daarover berichten. DONDERDAG 8 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Lonneke Meijer in gesprek met dr. R. Hoksbergen, hoogleraar adoptierecht. 12.00 MIDUUR Presentatie: Thys Schlebaum. 13.00 RADIO SOEST NON-STOP 14.00 EEN WERELD VAN MU ZIEK Presentatie: Peter Ensdorff. 15.00 RADIO SOEST NON-STOP 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 Sluiting. VRIJDAG 9 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 VAKANTIE-VITAMINEN 11.00 ZOMERTIPS 12.00 VAKANTIE-VITAMINEN 13.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma. Presenta tie: Jap van Vuuren en Mieke Boon. (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 OP MUZIKALE TOER DOOR OPERETTELAND "Der Ewig Junger" van Robert Stolz, deel 2. Presentatie: Paul Sparnaaij. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 Sluiting. ZATERDAG 10 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 OUD GOUD I Presentatie: Ap Kruitbosch. 11.00 LOKAAL TOTAAL Met o.a. politienieuws, het belspel, het asiel en het regionieuws. Presentatie: Eef van der Horst. 13.00 OUD GOUD H Presentatie: Ap Kruitbosch. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY- SONG Presentatie: Gerard van Holland. 15.00 SPORTNIEUWS Presentatie: Stephan van Hal en Joop van Ipenburg. 1700 VAN HET RAADHUIS PLEIN Herhaling van 31 mei. 18.00 RAAD VAN KERKEN Presentatie: Frederique Lucas en Jean Telder. 19.00 Sluiting. ZONDAG II JUNI 09.00 KLASSIEK NON-STOP 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU In samenwerking met het IVN. Pre sentatie: Joke Vrolijk. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Herhaling van 29 mei. 12.00 KRAKENDE CURIOSA Presentatie: Tim de Wolf. 13.00 DIVERTIMENTO Presentatie: Jack v.d. Griendt. 15.00 SOMETHING ELSE Jazzprogramma. Presentatie: Semmy Prinsen en Jelis Stam. 16.00 Sluiting. MAANDAG 12 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN Autosloperij Mugro. Presentatie: Gerda Alders. 12.00 RONDJE SOESTERBERG Presentatie: Anneke Vestering. 13.00 COCKTAIL Presentatie: Cock Schouten. 14.00 MUZIEKPALET Presentatie: Wim Leeuwenkamp. 15.00 KLASSIEK NON-STOP 17.00 JONGERENPROGRAMMA Presentatie: Martijn Bax en Ivo van Gurp. 18.00 Sluiting. DINSDAG IJ JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 VAKANTIE-VITAMINEN 11.00 ZOMERTIPS 12.00 VAKANTIE-VITAMINEN 13.00 VAN ALLES WAT Presentatie: Gerda Alders. 14.00 MUZIKAAL INTER MEZZO Presentatie: Paul Sparnaaij. 15.00 RADIO SOEST NON-STOP 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 Sluiting. WOKNSIJAG 14 JUNI 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Presentatie: Eef van der Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeentelijk voorlichtingsmagazine. Presentatie: Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 RADIO SOEST NON-STOP 13.00 ZOMERTIPS 14.00 RADIO SOEST NON-STOP 15.00 KLASSIEK NON-STOP 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 Sluiting.

Soester Courant | 1995 | | pagina 17