4K Julianakoor laat zich in C-drie van zijn beste kant horen Programma Seizoensmarkt op 17 juni 'Apollo' staat zijn mannetje ook tijdens optreden in Cabrio-openluchttheater Desmon 17 juni 'Gebakken Eieren' zorgt voor chaos in C-drie Trema'87: een prima steuntje in de rug 'De kerk die bouwt' present in Cabrio-openluchttheater SMG speelt op Seizoenmarkt Selby-badminton: prijsvraag en geweldige aanbiedingen! Even voorstellen: de Soester Bowling Vereniging Turnvereniging Soest op twee lokaties tijdens Seizoenmarkt! Orgel- en Keyboardclub Eemland: van pijp tot elektronisch orgel WOENSDAG 14 JUNI 1995 SOESTER COURANT PAGINA 10 WOENSDAG 14 VBOK zet zich in voor het leven Derde Wereldgroep presenteert nieuw kinderproject Pergamano-expositie op seizoenmarkt In C-drie, de openbare bibliotheek en openluchttheater Cabrio Dank zij zwe, Seizoenmarktbus zaterdag 17 juni 11.00 - 15.45 uur Het christelijk gemengd koor 'Juliana' te Soest is in 1931 opge richt en hoopt derhalve in novem ber van het volgende jaar zijn 65- jarig jubileum te vieren met een groot(s) concert, waarvoor nu reeds uw aandacht wordt ge vraagd. Het koor, bestaande uit circa 50 enthousiaste leden van diverse gezindten, heeft dan ook een lange traditie. Oorspronkelijk als evangelisatiekoor begonnen, heeft het zich in de loop der jaren, en met name sinds 1980, onder bezielende leiding van Gerard van Dol- der ontwikkeld tot een zangvereniging met een breed samengesteld repertoire, zowel geestelijk als wereldlijk. In het (recente) verleden heeft het Julianakoor, zoals het kortweg ook wel wordt ge noemd, zijn sporen dan ook verdiend en lof geoogst tijdens concerten en uitvoe ringen. Behalve dat treedt het koor ook regel matig in instellingen voor ouderen, zie ken e.a. op, en wordt er tevens deelge nomen aan evenementen e.d. Onder lei ding van de dirigent en met begeleiding van Henk v.d. Hoeven is de sfeer opper best, de inzet groot en is de saamhorig heid navenant. Naast het serieus oefe nen en zingen, wordt ontspanning niet vergeten en ontbreekt de humor geens- Hoewel het koor wat volume betreft zijn partij goed mee kan blazen, of liever: zingen, bestaat er toch behoefte aan nieuwe leden. Wellicht iets voor u als u vaii zingen houdt. Het koor repeteert iedere woensdagavond in gebouw Credo bij de Julianakerk, en wel van 20.00 tot 22.00 uur. U bent van harte welkom en kunt inlichtingen verkrijgen bij mevrouw L. Sneep, tel. 10919. Er wordt op u gerekend en... de koffie staat klaar! Het Julianakoor presenteert zich tijdens de Seizoenmarkt 's middags van 14.45 tot 15.15 uur in de Grote Zaal van C- drie. Ook dit jaar is op 1 juni de Inter nationale Dag voor het Leven ge houden. Zeven 'pro-life' organi saties uit Oost en West Europa vroegen op deze dag extra aan dacht voor de bescherming van menselijk leven. Deze zeven organisaties hebben inder tijd gezamenlijk verklaard: "Ieder mens, in welke levensfase hij/zij ook verkeert en ongeacht zijn of haar bekwaamheden en nut voor de maatschappij, heeft recht op bescherming. Het is de roeping van ieder mens dat na te streven. Medewerkers en vrijwilligers van de VBOK (Vereniging ter Bescherming van het Ongeboren Kind) willen deze verklaring wederom op creatieve wijze tot uiting brengen. De VBOK wil dui delijk maken dat de bescherming van het menselijk leven geen grenzen kent: ze gaat ieder mens aan, ongeacht cul tuur of kerkelijke of politieke achter grond. Ook de VBOK-werkgroep van vrijwil ligers hier in Soest zal aandacht beste den aan deze internationale activiteit. U kunt haar met een stand vinden op de seizoenmarkt in Soest op zaterdag 17 juni a.s. bij het Cabrio-openluchttheater. Speciaal voor de Seizoenmarkt heeft Cultureel Centrum C-drie een straat- theatergroep uitgenodigd, die buiten op het plein de voorstelling geeft: 'Vlie gende honden bijten niet'. Je neemt een roedel van wel twintig zelfgefokte honden van schuimrubber, voegt daar een hoop circusattributen aan toe en kruidt dit met nonsens en kolder. Roer er live muziek doorheen en twee toeschouwers, één groot feest. De voorstelling van 'Gebakken Eieren' is een van de hoogtepunten in het Seizoenmarktprogramma bij C-drie. Zie voor de andere activiteiten het complete programma-overzicht. J fSErEq OLJ'LXJ OU 3 c±tlLj U heeft ook wel eens het gevoel iets anders te willen met uw le ven: weer aan het werk, wat nieuws leren, een beroeps opleiding volgen, bestuurs- of vrijwilligerswerk gaan doen. Er is zoveel oude kennis weggezakt, maar Trema'87 kan u een prima steuntje in de rug geven. Komt u eens met ons praten. Er wer ken zeer enthousiaste docenten bij Trema'87. Op 11 september starten de volgende cursussen: 1. basiscursus Nederlands: (voor men sen die heel veel moeite hebben met le zen en schrijven): 1 jaar, 1 x per week; 2. Nederlands, rekenen, maatschappij oriëntatie: op drie verschillende niveaus, 1 jaar, 1 x per week; 3. Engels: op twee niveaus, 1 jaar, 1 x per week; 4. kennismaken met het toetsenbord: 6 weken, 1 x per week; en kennismaken met de computer: 8 weken, 1 x per week. Trema'87 is een instelling voor onder wijs aan Nederlandse volwassenen en verzorgt ook cursussen voor anderstaligen. Het inschrijfgeld bedraagt f 50,-. Materiaalkosten f 35,-. Verder zijn er geen kosten verbonden aan de lessen. Er is overdag tijdens de cursus sen kinderopvang aanwezig. De stand van Trema'87 is tijdens de Seizoenmarkt te vinden bij het Cabrio- openluchttheater. De gereformeerde kerk (vrijge maakt) aan de Parallelweg: dat is de kerk die bouwt. De kerk is uit haar jasje gegroeid en bouwt nu 'met vereende krachten' aan een nieuwe kerkzaal. Kom op de zaterdagochtenden maar eens kijken aan de Parallelweg! De kerk presenteert zich ook tijdens de Seizoenmarkt in het Cabrio-openlucht theater. Wat de leden er zelf van zeg gen: we zijn blij dat we groeien, want we voelen ons rijk. En die rijkdom delen we het liefst met zo veel mogelijk anderen. Vandaar dat u ons ook op de Seizoen markt vindt. U krijgt daar een beeld van wie wij zijn, hoe wij bouwen en wat onze rijkdom is. Ook voor de kinderen valt er wat te beleven: ieder uur is er een poppenspel, we delen kleurplaten met v v y. een liedje uit en uitnodigingen voor een kinderclub op zaterdag. Verder zal bij onze kraam om 13.00 uur en om 14.00 uur een gelegenheidskoor uit onze gemeente optreden. Omdat we zo van zingen houden. En zoekt u nog een cursus voor het nieuwe seizoen: wij hebben de Bijbel cursus in de aanbieding. De cursus gaat over de Bijbel als boek, over de inhoud van de Bijbel en over het geloof. Bij deze studie wordt u mondeling en/of schriftelijk begeleid. Want de Bijbel heeft een boodschap die ook voor u heel belangrijk is. Op de kraam vindt u er meer over. Tot ziens bij onze stand! Kunt u de seizoenmarkt niet bezoeken? 's Zondags tijdens onze diensten om 10.00 en 17.00 uur kunt u ook meer te weten komen. U bent welkom. Het Soester Muziekgezelschap, de Soester harmonievereniging onder muzikale leiding van Dick Hesselink, zal op 17 juni in het Cabrio-openluchttheater optre den met het jeugdorkest en het 'groot orkest'. Zij spelen dan voornamelijk lichte muziek, zoals pop- en filmmuziek. Tijdens de seizoenmarkt 1995 zal de nadruk gelegd worden op één van de jongste projekten van de Derde Wereld- groep Soest, het kinderprojekt in A>yawasi (Irian Jaya), gelegen in de zo geheten 'Vogelkop' van dit immense ei land, het vroegere Nederlands Nieuw Guinea. Het projekt omvat de huisvesting, in de ruimste zin, van kinderen uit een gebied ter grootte van de provincie Utrecht, die daar, ver van huis, scholing en medische verzorging krijgen. De kinderen wonen in groepen in voor een deel zeer bouw vallige huisjes waarin ze koken, slapen en hun schoolwerk maken. De DWG heeft zich de problemen van deze kinderen, die zonder uitzondering zeer arm, maar ook zeer leergierig zijn, aangetrokken nadat mevrouw Featherstone, die Ayawasi had bezocht, ons er over had verteld. Voor een deel heeft de DWG de proble men al kunnen helpen oplossen dank zij de hulp van velen. Ook wordt hulp ge vraagd voor de opzet van een rijstbouwprojekt in hetzelfde gebied ten behoeve van de eigen voedsel voorziening. Tijdens de markt zal mevr. Featherstone gedurende enige tijd, tussen 12.00 en 14.00 uur, aanwezig zijn om belang stellenden nader over deze projekten te informeren. Ook over de aanwezige au thentieke (gebruiks)voorwerpen en de fotoreportage zal zij kunnen informeren. De stand van de Derde Wereldgroep is te vinden in het Cabrio-openlucht theater. Het SMG bestaat uit een leerlingen orkest, een jeugdorkest en een 'groot orkest'. De harmonievereniging is een zogenaamd zittend orkest, wat betekent dat zij in principe enkel concerten geeft en niet in optochten loopt. Op zaterdag 1 juli a.s. is het SMG ook te beluisteren in C-drie, waar zoals ge bruikelijk het seizoen muzikaal afgeslo ten wordt met een groot bene fietconcert. De opbrengst is bestemd voor het Lilianefonds, dat hiermee en kele projecten in Tanzania wil steunen. Het muziekgezelschap is nog op zoek naar muzikanten, vooral voor het groot koper (trombone, tuba, hoorn) en voor het slagwerk. Leden krijgen de moge lijkheid lessen te volgen aan de Regio nale Muziekschool Amersfoort. Geïnteresseerden kunnen op 17 juni één van de bestuursleden aanspreken. Zes jaar geleden werd het begrip 'Pergamano' en de daarmee bedoelde hobby 'creativiteit met perkament papier', in Soest geïntroduceerd door erkend docent Piet Vonk. Sindsdien hebben enige honderden deelnemers aan deze cursussen de fijnste hobby van hun leven leren kennen. Het bewerken van perkamentpapier is niet alleen zeer eenvoudig, het geeft met weinig moeite en geduld de meest ver rassende resultaten. Steeds weer worden nieuwe toepassingen ontdekt, die weer een andere dimensie geven aan deze creativiteit. Ook de lektuur en voorbeeldmappen breiden zich steeds meer uit. U kunt het allemaal komen bekijken en misschien deel gaan nemen aan een beginners-, vervolg- of gevorderden- cursus. Er worden ook workshops geor ganiseerd voor deeltechnieken. Het buurthuis 'De Schoof zal ook weer een jeugdcursus Pergamano organiseren in het najaar. Informatie kunt u verkrij gen bij docent Piet Vonk, tel. 21121 in Soest, maar ook tijdens dé Seizoen markt in het Cabrio-openluchttheater. C-drie, Willaertstraat (11.00-16.00 uur) 11.00 Jeugdorkest RMA in grote zaal. 11.00 Turnvereniging Soest in sport zaal. 11.00 Soester Bowling Vereniging in bowlingzaal. 11.45 Badmintonclub Selby in sport zaal. 12.00 Theatergroep Gebakken Eie ren met 'It's Raining Teckels and Dogs' op het plein. 12.30 Gymnastiekvereniging De Springbokken in de sportzaal. 13.00 Turnvereniging Soest in de sportzaal. 13.00 Dansvoorstelling in de grote zaal. 13.30 Demonstratie brandweer op terrein De Wegwijzer (naast C-drie). 14.00 Badmintonclub Selby in de sportzaal. 14.15 Jeugdharmonie-orkest in de grote zaal. 14.30 Demonstratie brandweer op terrein De Wegwijzer (naast C-drie). 14.45 Julianakoor in de grote zaal. 15.00 Turnvereniging Soest in de sportzaal. 15.00 Flamenco-voorstelling van Heieen Jansen in de grote zaal. Openbare Bibliotheek Albert Cuyplaan (11.00-15.00 uur) 11.00 Tot en met 15.00 uur is de bi bliotheek geopend. Iedereen kan boeken lenen, tijdschriften en kran ten lezen. 11.00 Verkoop eerste collectie. Jeugdboeken en grammofoonplaten kosten één gulden, romans en studie boeken 1,50 gulden en ook jaargan gen tijdschriften gaan weg voor 1,50 gulden. 11.00 Rommelmarkt voor kinderen tot en met twaalf jaar. Kinderen moeten zich aanmelden bij de jeugd afdeling van de bibliotheek. Om 13.30 uur is de rommelmarkt afgelo pen. Voor degene die op de leukste manier zijn spullen heeft verkocht of die de mooiste kraam heeft, is een prijs beschikbaar gesteld. 11.00 Perron 5b geeft doorlopend optredens. De jazzformatie heeft een vaste kern leden die af en toe wordt aangevuld met andere muzikanten. 13.00 Verkoop tweede collectie boe ken, tijdschriften en grammofoonpla ten. Openluchttheater Cabrio Soesterbergsestraat (11.00-16.00 uur) 11.00 Opening door wethouder Neks Blommers. 11.00 Dansparen Gerla. 11.30 Accordeonvereniging Ani- mato. 12.10 Giorgio Pes van Spaanse rij school. 12.30 Jazz-balletgroep De Spring bokken. 12.45 Demonstratie africhten politie honden. 13.15 Trampolinespringen De Springbokken. 14.00 Mannenkoor Apollo. 14.40 Dansparen Gerla. 15.00 Soester Muziekgezelschap. 15.40 Dansparen Gerla. Op het terrein van het openlucht theater staan tientallen markt kramen, waar de volgende instellin gen en verenigingen zich presenteren: Cabrio, korfbalvereniging De Eemvogels, de gereformeerde kerk, jeugdharmonieorkest, orgel- en keybordclub, Modelvliegclub De Vrije Vogels, Regionale Muziek school Amers|oort, Stichting Wel zijnswerk Soest, Pergamano, Bad mintonclub Selby, gymnastiek vereniging De Springbokken, Bad mintonclub Badso, Turnvereniging Soest, Trema'87, Stichting Vrijwilli gers Vakaturebank, Vereniging VBOK, handbalvereniging Smeeing/ BDC, De Derde Wereldgroep, Artishock en mevrouw Borger textielschilderen. Biezenvelden Peter van der Breemerweg 11.00 Eenmalige openstelling voor publiek van de biezenvelden aan de Peter van der Breemerweg (tot 13.30 uur). Natuurlijk wil het bekende Soes ter Mannenkoor 'Apollo' zich op de Seizoenmarkt 1995 ook graag presenteren. Dat doet 'Apollo' van 14.00 tot 14.30 uur met een gloedvol concert, in een reper toire van populair tot klassiek, in het Openluchttheater Cabrio. Het mannenkoor bestaat bijna vijfen zeventig jaar en is dus één van dè oudste verenigingen in Soest. Soest zonder 'Apollo' is niet denkbaar, schreef eens een bekend dagblad; dat is dan ook zo, menen wij(!) met gepaste trots. Dit mannenkoor van 100 leden geeft jaar lijks medewerking bij de doden herdenking. Maar jaarlijks zijn er ook de bekende concerten, zoals het vooijaars-, najaars- en kerstconcert. Succesvol door de volle zalen en kerken en de aandacht die het publiek heeft op deze concerten. Ge noemd moet worden het concert van vorig jaar in het bekende Muziek centrum Vredenburg te Utrecht. Hierin excelleerde 'Apollo' Ook 'Apollo' heeft zo zijn buitenlandse kontakten. Uitwisselingen met andere koren vinden bijna jaarlijks plaats. CD en muziekcassette Binnenkort komt van het Soester Mannenkoor 'Apollo' een CD uit met een heel interessant repertoire. Van de muziekcassette (een opname van het Vredenburg-concert)(f 12,50) is nog een beperkt aantal verkrijgbaar. U kunt zich tijdens de Seizoenmarkt in het openluchttheater aanmelden als lid of als belangstellende om eens een re petitie-avond bij te wonen. Ook kunt u zich daar opgeven als donateur van 'Apollo'. Hartelijk welkom vanaf 11.00 uur, en natuurlijk op het concert om 14.00 uur. Ook dit jaar zal de badminton vereniging 'B.C. Selby' weer acte de presénce geven op de Seizoen markt. Niet alleen de hele dag met een stand bij het Openlucht theater, maar ook met een twee tal demonstraties in de sportzaal van C-drie (11.45 -12.30 uur én 14.00 -14.30 uur. Wat kunt u op beide lokaties zoal ver wachten? Allereerst ruime informatie over de badmintonsport. Een sport voor zowel jong als oud, competitiespeler als recreant; kortom een sport waarbij u zich snel gezond en goed zult voelen. Voorts alle informatie over de vereni ging 'B.C. Selby'. Een vereniging waar voor jong en oud, competitiespeler en recreant voldoende mogelijkheden zijn en activiteiten worden georganiseerd; kortom een vereniging waarbij u zich snel thuis zult voelen. In de sportzaal zullen jong en oud, recreant en competitiespeler een aantal trainings- en wedstrijddemonstraties geven. Verder kunt u deelnemen aan een prijs vraag, een letterspel! Zowel in de stand als in de sportzaal kunt u letters vinden, die uiteindelijk een woord zullen vor men. Onder de juiste inzenders wordt een leuke prijs verloot. Bezoek dus even de stand én de sportzaal en vraag daar om het wedstrijdformulier. Aanbiedingen Tenslotte heeft de 'B.C. Selby' nog een paar prachtige aanbiedingen. Als u zich op de dag van de seizoenmarkt als nieuw lid aanmeldt óf binnen veertien dagen daarna, hoeft u het verschuldigde inschrijfgeld (voor jeugd f 15,- en voor senioren f 25,-) niet te betalen. Tevens wordt onder deze 'nieuwe' leden een badminton-racket verloot. Voorts kunt u in de sportzaal één van de clubkampioenen uitdagen voor een 'oefenwedstrijdje'. Bent u tijdens dit wedstrijdje in staat de shuttle vijfmaal achtereen zonder onderbreking te retourneren en meldt u zich vervolgens aan als lid, dan betaalt u het eerste kwartaal slechts de helft van de ver schuldigde contributie. Uiteraard bent u dan ook geen inschrijfgeld verschuldigd. Reden temeer dus om u op zaterdag 17 juni de Seizoenmarkt te bezoeken, de stand van de badmintonvereniging 'B.C. Selby' op te zoeken en de sportzaal van C-drie met een bezoek te vereren. Wie kent het niet? 'Bowlen de sport voor iedereen'. Met personeelsfeestjes, verjaardagen of gewoon voor de gezelligheid eens een uurtje bowlen. We doen het allemaal, en zo moeilijk lijkt het niet om tien van die rood/ witte kegels om te gooien. Gaat het mis, pech gehad. Als je maar lol hebt. De Soester Bowling Vereniging maakt van dit spelletje een sport. De techniek, nodig voor het perfect omgooien van de pins (kegels), maakt het echt tot een sport. De leden, van 11 tot en met 65+, spe len per seizoen 35 weken in de C-drie hun onderlinge competitie. Op maan dag- of dinsdagavond spelen zij in an derhalf uur drie games 3 x 10 x meestal 2 worpen). Dat wil zeggen dat zij 60 keer met een bowlingbal van ge middeld 12 a 13 pond gooien en 60 keer een armzwaai en een kniebuiging ma ken. De belasting die dit met zich mee brengt voor arm-, rug- en beenspieren mag rustig sport genoemd worden. Naast de vast speelavond organiseert de SBV voor haar leden ook nog vier toer nooien. Deelname hieraan is op vrijwil lige basis. Aan het einde van het seizoen wordt door de drie hoogst geeindigde teams van elke serie, uitgemaakt wie zich clubkampioen mag noemen. Maar behalve onderlinge strijd staat ge zelligheid ook hoog in het vaandel van de SBV. Wilt u of uw kinderen hier eens wat meer over weten, dan kunt u de SBV zaterdag 17 juni tijdens de Seizoenmarkt vinden op de bow lingbanen van C-drie. De dienstregeling van de Seizoen marktbus is op zaterdag 17 juni als volgt. Vertrek le bus: 11.15 uur van par keerplaats bij openluchttheater Cabrio, Soesterbergsestraat (t.o. parkeerplaats Molendael). Route: Soesterbergsestraat - Von dellaan - Birkstraat - Ferd. Huyc- klaan - Peter van de Breemerweg: uit/instappen bij de biezenvelden - Kerkstraat - Middelwijkstraat - Molenstraat - Albert Cuyplaan: uit/ instappen bij de bibliotheek - Dal- weg - Dorpstreek - Willaertstraat: uit/instappen bij C-drie Obrechtstraat - Koningsweg - Os- sendamweg - Soesterbergsestraat: uit/instappen bij het Openlucht theater. Duur van de rit, inclusief wachttij den bij de lokaties: ca. 45 minuten. Tijdens de rit wordt informatie ge geven over het programma dat wordt geboden op de lokatie waar heen op dat moment wordt gere den. En zo verder. De Turnvereniging Soest zal tij dens de jaarlijkse Seizoenmarkt van zaterdag 17 juni op twee lo katies vertegenwoordigd zijn: in het Cabrio-theater èn in C-drie. Rekening houdend met het mooie weer zal bij het Openluchttheater een kraam ingericht worden, waar een ieder zich uitgebreid kan laten informeren over de vele mogelijkheden binnen deze dyna mische vereniging, voor met name de jeugd van 4 tot 25 jaar. Om e.e.a. een gezellig tintje te geven, staat bij de kraam een echte popcornmachine, waar voor een gering bedrag gesmuld kan worden van zowel zoete als zoute popcorn. De tweede lokatie is de Sportzaal bij C- drie, waar diverse demonstraties gege ven zullen worden. Tezamen met de di verse door C-drie georganiseerde festi viteiten, en aangemoedigd door een echte mascotte in de vorm van een clown, belooft dit een groot spektakel te worden. Om 11.00 uur wordt gestart Plezier beleven aan orgelspel is al zo oud als onze jaartelling. Al 2000 jaar geleden kende men in het Romeinse Rijk een instru ment met een klein rijtje pijpjes, aangeblazen door samenge drukte lucht. Wel was het 'klavier' niet meer dan een paar stokjes met een letter of cijfer erop dat de toon aanduidde, maar er kwam in elk geval orgelmuziek uit waar men over sprak en van genoot. Dat is nu in 1995 niet veel anders. Neem b.v. de Orgelclub Eemland, in 1983 door een groepje enthou siastelingen opgericht in het restaurant van Dierenpark Amersfoort. Iedere maand komen ze bij elkaar, spelen voor elkaar en wisselen ideeën uit. Wat biedt de Orgel Keyboard Club Eemland? Maandelijks een clubavond; Een uitgebreide bladmuziek bibliotheek waaruit u zelf kunt kiezen; Theorie op het gebied van registreren, akkoorden spelen en speeltechnieken; Een abonnement op 'Orgel en Keyboard' (rondzendsysteem); Gastoptredens van profèssionele or ganisten; Uitwisselingsavonden met andere orgelclubs; Een cluborgel Yamaha D85 om tij dens de clubavonden te bespelen; Zelf optreden voor derden. Graag geeft de Orgel Keyboard Club Eemland u meer informatie op de Seizoenmarkt 1995, waar de leden met een stand aanwezig zijn bij het open luchttheater Cabrio. Leerlingen van groep 8 nen op kamp. Het geld daa in de afgelopen weken zwei te pikken. Het project werd met trampolinespringen. Leden van de springgroep zullen een demonstratie geven van hun kunnen, door de vele verschillende sprongen aan het publiek te tonen. Van 12.30 tot 13.00 uur komt de basis- turngroep aan bod, waarin uiteraard hun kunnen gedemonstreerd zal wor den, maar waar ouders ook een indruk kunnen krijgen van de beginselen van het turnen, welke door intensief trainen en een zekere dosis talent kunnen leiden tot turnen op wedstrijd nivo. Van 15.00 tot 15.45 uur komt het selectieturnen aan bod. Uiteraard zal het niet mogelijk zijn een volledig parcours uit te leggen, en zal gebruik gemaakt moeten worden van de beschikbare ma terialen. Wel kan een indruk opgedaan worden van de eisen die aan de turnsters gesteld worden om op landelijk nivo te kunnen functioneren. Selectieturnen is leuk, maar kost veel tijd en inzet. Op beide lokaties is de mogelijkheid om aan een prijsvraag mee te doen en een leuke prijs te winnen.

Soester Courant | 1995 | | pagina 10