ROB DE NIJS cr Nieuws van de bibliotheek Kunstwerk van de maand tob de Nijs roept Soest op massaal laar zijn benefietconcert te komen NOG 8 DAGEN ZELF ZINGEN s.o.s. aruóhocK 1 CULTUUR WELZIJN 1 m ■dSm m J: >traks meer speeltoestellen in Soester kinderparadijs BENEFIETCONCERT KINDERPARADIJS DE VRIJE TEUGEL Kinderparadijs de Vrije Teugel Soest TOF-benefietfeest (125 man) voor kindertehuis Dom Pomocy Yuri Honing's Deliverance avontuurlijk en overtuigend Gospel-avond met 'Message' en 'Revelation' in Cabrio Opbrengst voor kinderparadijs De Vrije Teugel Iw' !J W Opbrengst: 1200 gulden Vaderdag Voor altijd iets aparts Openluchtconcert in Soest Ouderenbus 'Zero Patience' Kinderparadijs De Vrije Teugel WOENSDAG 14 JUNI 1995 SOESTER COURANT PAGINA 13 f 4 ïob de Nijs was deze week even [in Soest om te vertellen over het benefietconcert dat hij op don- I derdag 22 juni in het kinder paradijs De Vrije Teugel geeft. "Rob de Nijs: "Iedereen moet ko- men. Ik kom hier maar zelden en |het gaat hartstikke leuk worden. Bovendien doe ik het voor nop en Ikomt de opbrengst ten goede aan ■De Vrije Teugel." I Gehuld in Harley Davidson-jack, I motorlaarzen en een zonnebril op, stapt f Rob de Nijs het kantoor van De Vrije I Teugel aan het Vedelaarpad binnen. Aan zijn kleding te zien lijkt het erop I dat hij op zijn geliefde motor naar Soest 1 is gekomen. Niet dus, voor het raam van f het kantoor staat zijn zilverkleurige auto I met geblindeerde ramen. De Nijs lacht I zijn kenmerkende tanden bloot en zegt: I "Ik praat ontzettend veel hoor." Meteen I voegt hij daad bij woord en vertelt I openhartig over zijn carrière en zijn pe- Iriode die hij in Soest doorbracht, f "Mijn kinderen hebben hier bij De Vrije ■Teugel verjaardagsfeestjes gevierd", ver- 1 telt Rob de Nijs. Daardoor is er een I goede relatie ontstaan tussen de familie I De Nijs en Leo van den Berg, de direc- I teur van De Vrije Teugel. Van den Berg I trok de stoute schoenen aan en vroeg I De Nijs om in 1994 een benefietconcert ten bate van het kinderparadijs te geven. I De zanger stemde met het voorstel in en t gaf een concert dat teleurstellend wei- nig bezoekers trok. "Waarschijnlijk ge- 1 loofden de mensen niet dat ik echt zou j komen", verklaart De Nijs. I Theaterman I Ondanks de kleine opkomst van het I publiek was het volgens De Nijs, "het I beste concert van het seizoen." Met veel energie en enthousiasme gaf hij een ge weldige show die zelfs langer duurde Fdan gepland was. De Nijs: "Ik kan en jwil het gewoon niet op een andere ma nier." Rob de Nijs hoeft niet zo nodig ivoor een enorme massa op te treden. t heeft te maken met de aard van het [beestje. De Nijs: "Ik ben een theaterman jen ik wil graag de man op de achterste •rij blijven zien." Rob de Nijs heeft een speciale band met Soest. Begin jaren tachtig heeft hij zo'n yier maanden in een huis naast het aardenkamp in Soest gewoond. Via kennissen kreeg hij te horen dat de ge- neubileerde woning te huur was. De Nfijs: "Het was er klein. De slaapkamer was meer een soort vliering en je moest pppassen dat je niet je hoofd stootte. /laar het was een romantische tijd, want ik kende Belinda net." Zijn vrouw tJelinda Meuldijk, een echte paarden- jiefhebster, heeft destijds nog werk in de iwi benefiet-sfeer,voor het Paardenkamp gedaan, vertelt De Nijs. 'Zwarte periode' In de periode dat de zanger in Soest woonde, werd het album de 'De regen voorbij' geschreven door- onder andere Belinda Meuldijk. Het album 'De regen voorbij' sluit een zwarte periode uit het privéleven van zowel Rob als Belinda af. Na een periode in Soest te hebben ge woond, is De Nijs met zijn Belinda naar Bos en Duin verhuisd. "Het is er heer lijk wonen en vlakbij Soest. Vanuit Bos en Duin kun je zelfs helemaal door het bos naar Soest", vertelt de zanger. "We gaan met het gezin nog wel eens wan delen in de Korte Duinen." De Nijs heeft ook een huis in het Gelderse Garderen. Hier overnacht hij vaak tij dens een concertperiode. De artiest komt dan vaak pas diep in de nacht thuis en wanneer hij dan in Garderen verblijft, verstoort hij de nachtrust van zijn gezin niet. Omgekeerde volgorde Naar eigen zeggen verloopt de carrière van Rob de Nijs in de omgekeerde volg orde. De Nijs: "Ik heb het gevoel dat ik me nog steeds ontwikkel. Ieder nieuw produkt dat ik breng is van een hoger niveau." De Nijs was de eerste die het in 1982 aandurfde een tournee langs de Nederlandse schouwburgen te maken. "Net als bijvoorbeeld Paul de Leeuw streef ik steeds naar vernieuwing. Te genwoordig worden er wagonladingen zingende Amsterdammers losgelaten en die brengen die vernieuwing niet. Ik zeg niet dat ik beter ben dan anderen, maar anders", zegt de zanger. Rob de Nijs is ervan overtuigd dat ook jonge mensen hem en zijn muziek ken nen en waarderen. De Nijs: "Vooral bij de theatertournees van de afgelopen twee jaar zie ik steeds meer jonge men sen bij mijn concerten. Die jongeren gaan bij het eerste nummer al helemaal uit hun dak." De zanger werd twee we ken geleden nog geïmiteerd bij de playbackshow van Henny Huisman op tv. "De jongen die mij na deed won en dat is natuurlijk hartstikke leuk", vertelt De Nijs glunderend. Hoe is het mogelijk dat de 53-jarige Rob de Nijs het zware artiestenvak al 33 jaar volhoudt. "Mijn grootste geheim is dat ik me voor een optreden altijd goed concentreer. Ik bid tot Onze Lieve Heer en dat is voor mij heel belangrijk. Het is voor mij een vorm van ultieme con centratie." Verder probeert Rob de Nijs negatieve stress te voorkomen, rookt hij niet en drinkt hij wekelijks een stevige borrel met Belinda. De Nijs doet niet aan een bepaalde sport. "Een optreden van drie uur is echt topsport", zegt hij. Rob de Nijs: "Mijn kinderen hebben op De Vrije Teugel hun verjaardags feestjes gevierd. Foto: Goos van der Wilt Weer of geen weer, het enefietconcert van Rob de Nijs ;aat door", zegt Leo van den (erg, directeur van het kinderpa- adijs De Vrije Teugel. De op brengst van het concert op don derdagavond 22 juni komt ten goede aan de uitbreiding van speeltoestellen op het kinder paradijs. "Het gaat goed met de kaartverkoop voor het concert", aldus Van den Berg. Om het concert grotere bekendheid te geven, zijn zo'n tweehonderd posters in winkels en bedrijven opgehangen. Bo vendien worden er straks vijftienduizend flyers huis-aan-huis verspreid. Van den Berg: "We hebben al veel reserveringen binnen en we hebben uiteindelijk plaats voor tweeduizend bezoekers." Rob de Nijs verdient geen rooie cent aan het concert. De Vrije Teugel moet wel zo'n zevenduizend gulden aan kos ten betalen voor de technicus en voor de posters en flyers, aldus Van den Berg. De opbrengst wordt besteed aan uitbrei ding van nieuwe speeltoestellen. Op de laatste aankoop, een draaimolen ter waarde van 45.000 gulden, rust nu nog wust laag gehouden. Een volwassene betaalt 15 gulden en een kind tot twaalf jaar 7,50 gulden. Van den Berg: "Nor maal betaal je voor een concert van Rob de Nijs al gauw vijftig gulden, maar wij wilden het voor iedereen betaalbaar houden." Vorig jaar keken veel toeschouwers vanaf de overkant van de gracht gratis naar het concert. Van den Berg: "Dat gaan we nu tegen door het concert daar af te schermen met landbouwplastic." De Vrije Teugel heeft de kosten voor de draaimolen grotendeels zelf opgebracht. De gemeente Soest zorgt voor het grote onderhoud aan het kinderparadijs. Jaar lijks passeren zo'n 40.000 duizend be zoekers de hekken van de kinderboer derij. Volgens Van den Berg, die dit jaar twintig jaar directeur is bij De Vrije Teu gel, stijgt het aantal bezoekers per jaar nog steeds. Dit jaar heeft De Vrije Teu gel toestemming van de gemeente ge kregen om tijdens het concert alcoholi sche drankjes te verkopen. Van den Berg: "Zelf was ik absoluut geen fan van Rob de Nijs. Tot dat ik hem twee jaar geleden zag optreden. Wat een supervakman!" Van den Berg, een schuld van 10.000 gulden. De prijs - die zelf regelmatig op het toneel staat. van de draaimolen viel hoger uit dan verwacht door bijkomende kosten voor veiligheidsmaatregelen. Lage entreeprijs De Vrije Teugel heeft de entreeprijs be- X4 waardeert vooral in Rob de Nijs dat hij zo snel contact legt met zijn publiek. Van den Berg: "Vlak voor een optreden is hij ontzettend zenuwachtig. Maar dan springt hij het podium op, grijpt de mi crofoon en wint direct het publiek." 'Tijdloze nummers' Tijdens het concert van 22 juni zingt De Nijs nummers van zijn laatste cd 'Iets van een wonder'. Natuurlijk zingt De Nijs ook zijn grote hits 'Malle Babbe', 'Bo', 'Zondag' en 'Het werd zomer'. De zanger vindt het niet moeilijk\ deze 'hits van toen' anno 1995 nog met enthou siasme te brengen: "Het zijn tijdloze nummers." Van house houdt hij niet, dat vindt hij voorbijgaande muziek. De zan ger maakt een soort gruwelgeluid wan neer de Ajax-houseversie van 'Malle Babbe' ter sprake komt. Terwijl hij met zijn hand een wegwuifgebaar maakt zegt hij: "Vreselijk, qua zang en kwaliteit is het echt heel slecht." Rob de Nijs doet niet mee aan de trend van de laatste jaren om stoffige oude hits uit de kast te halen en die vervol gens 'up to date' te maken door er een 'house-sausje' over te gieten. Het ligt dus niet in de lijn van verwachting dat we net als de house-versie van Gert en Hermiens' 'Duifjes op de dam', straks Rob de Nijs zijn hit 'Zondag' horen rap pen. "Ik doe geen water in de wijn om daar commercieel beter van te worden. Daar zou ik me jaren later nog over schamen", legt De Nijs uit. Rob de Nijs is de laatste tijd regelmatig op televisie te zien in een reclamespot voor de pincode. Daarin zegt hij: "Je mag alles van me weten behalve mijn pincode." De Nijs vindt het een leuke reclame omdat het op een ludieke ma nier inspeelt op de roddelpers. "Ik pro beer de roddelpers zo veel mogelijk te vermijden. Mij zul je dan ook zelden op van die party's zien," De Nijs kan nauwelijks onder woorden brengen hoe het toch komt dat tijdens zijn concerten zo'n speciale sfeer heerst. De Nijs: "Die sfeer is niet inwisselbaar voor enig andere sfeer. Een concert van De Nijs kun je niet uitleggen, dat moet je mee maken." en dan geeft een op DONDERDAG 22 JUNI AANVANG: 19.30 UUR ENTREE: fl. 15,00 TOT EN MET 12 JAAR: fl. 7,50 RESERVEREN ELKE WERKDAG VAN 8.00 tot 18.00 UUR, TEL. 18136 De opbrengst van het benefietconcert komt ten goede aan speeltoestellen op het terrein van De stichting Dom Pomcy, die zich vanuit Soest inzet voor het gelijk namige kindertehuis in de zuster stad Kedzierzyn/Kozle, is sinds afgelopen zaterdag 1200 gulden rijker. Dat geld werd "verdiend" met de organisatie van een groot benefiet-feest bij Speciaal- drukkerij TOF aan de Industrie weg. De stichting - inmiddels officieel opge richt - krijgt ervaring in het organiseren van benefiet-feesten, want ze dankt haar bestaan in zekere zin aan een soortge lijk feest dat vorig jaar op touw werd gezet ter gelegenheid van de verjaardag van initiatiefneemster Regina Bos. Zij en haar mede-bestuursleden, Bert Krijger en Bartho Anderson, vonden bij het TOF-duo Van Brummelen en Ver hoef een welwillend oor. Dat resulteerde Het optreden van de groep Deliverance in Artishock werd glansrijk afgesloten met een van hun eigen composities, met daarin een adembenemend mooie solo van bassist Arnold Dooyeweerd. Op zijn beurt vormde dit concert van afgelopen zaterdag een waardige afsluiting van het jazzseizoen in Soest. Deliverance bleek zich in haar kórte bestaan tot een hechte formatie te heb ben ontwikkeld, waarbinnen behalve voor de nodige solistische uitstapjes, veel plaats bleek te zijn ingeruimd voor collectieve improvisaties. Of die nu spaarzaam en ingetogen waren, of juist zeer hectisch, altijd bleef de muziek overtuigend. Dit gold met name voor de bijdrage van saxofonist Yuri Honing die, bedoeld of onbedoeld, de meeste aan dacht trok met zijn indringende spel. Naast het eigen werk werden ook een paar opmerkelijke interpretaties van composities van anderen ten gehore ge- Geef Vader eens een andere fles. Op donderdag 15 juni vrijdag 16 juni en zaterdag 17 juni betaalt u bij Glass géén 100% maar 75% van de prijs op alle karaffen en scheepjes in de fles. Laanstraat 41a, Baarn. Tel. 02154-24739 In het Cabrio-openluchttheater aan de Soesterbergsestraat vindt komende zondagavond - bij goed weer - weer een bijzonder concert plaats. Ditmaal prijkt een gospel avond op het programma. De avond wordt verzorgd door het chr. jongerenkoor "Message" uit Baarn, on der leiding van Ingrid Alewijnse, en de Hilversumse gospelgroep "Revelation". Het koor - dat met zo'n 60 leden in de regio geen onbekende is - opent het concert met o.a. "Get together", "Lift up your voice" en "Let me see what you're hiding". De Hilversumse gospelgroep heeft een kleinere bezetting en zal in groepjes van twee of drie optredens, begeleid op piano en drums. Het jongerenkoor uit Baarn vervolgt dan met o.a. "Lord I stretched my hands", "Heaven has landed", "Healer in the House", "Undivided" en "Operator". Het concert begint om 19.30 uur. En tree: f 6,-. Bij slechte weersomstandig heden komt het optreden te vervallen. bracht. Een fraai voorbeeld van dat laat ste was een uitvoering van de Monk- compositie 'Nutty'. De improvisaties waren eigenzinnig genoeg en het stuk kreeg een wat frivolere 'groove' dan je zou verwachten. Dit alles leverde precies die eigenaardige mengeling op van her kenning en verrassing die je bij eigen tijdse uitvoeringen"van oude stukken zo vaak mist. Deliverance is een ongewone groep, niet in de laatste plaats door de bijdrage van Maarten van der Grinten op gi- taarsynthesiser. De mogelijkheden van de electronica, nog vaak argwanend be keken binnen de jazz wereld, werden door hem spaarzaam maar (juist daarom?) effectief benut. De synthe tische, vreemde klanken (soms zweve rig, vaak juist percussief) bleken voor uiteenlopende doeleinden bruikbaar: ondersteunend, dan wel als dwarse tegenstem of ter verdere kleuring. Een en ander maakt nieuwsgierig naar het spel van Maarten van der Grinten op 'gewone' gitaar. Wellicht komt hij als zodanig nog eens aan bod in de onvol prezen concertserie, zoals die door de jazzwerkgroep binnen Artishock na de zomervakantie wordt voortgezet. zaterdag j.1. in een spectaculair bedrijfs feest, waarvoor de gasten met enthou siasme een entreebedrag neerlegden. Er kwamen op de 140 uitnodigingen maar liefst 125 aanmeldingen binnen, zodat de stichting al met al met een flink be drag kon opstrijken. Dom Pomocy - de stichting wel te ver staan - legt zich toe op het genereren van inkomsten voor het kindertehuis, waar ruim 70 gehandicapte kinderen worden verpleegd. Regina Bos nam zelf een flink deel van de "inwendige verzor ging" van de feestgangers voor haar re kening; de drankjes waren voor reke ning van TOF zelf, La Pergola ver zorgde de pasta-gerechten en ijssalon Nieuwerhoek sponsorde het toetje, een complete "coupe". Het feest sloot aan op de bene fiettentoonstelling van schilderijen van Jozef Drong, die in de afgelopen maan den werd gehouden bij Levelframe aan de Soesterbergsestraat. Die was een suc ces - Regina heeft inmiddels de eerste 800 gulden overhandigd aan zuster Krystina Jasfnska, de directrice van Dom Pomocy - waarmee de eerste mag netron is aangeschaft. Exclusief kristal Omdat niet iedereen een kunstwerk wil kopen, ook al is het voor een goed doel, heeft de stichting haar werkterrein ver breed met het organiseren van be nefietfeestjes en andere zaken die geld in het laatje kunnen brengen, zoals de verkoop van exclusief Pools kristal in Nederland, waarmee binnenkort een begin wordt gemaakt. Bij Levelframe zijn overigens voortaan nog meer kunst werken van Poolse kunstenaars te zien en te koop. De stichting Dom Pomocy laat geen middel onbeproefd om Soest "warm" te maken voor de zaak van het kinderte huis. Daartoe is ze ook naarstig op zoek naar donateurs. Wie een gift wil over maken kan dat doen op op bankreke ning 45.65.25.858. Voor meer informa tie kan men bellen: tel. 28196 in Soest. Voor informatie en opgave elke werkdag van 9.30 - 13.00 uur, tel: 19190. es stichting openbare bibliotheek Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Het kunstwerk van de maand is van Corneille, zonder titel. Het is een litho en het formaat is 90 x 71 cm. Corneille is een pseudoniem van Corneille Guillaume van Beverloo (Luik 1992). Corneille en Karei Ap pel kenden elkaar -uit de oorlog en werkten geregeld op het atelier van Appel aan de Oudezij ds Voorburg wal in Amsterdam. In 1947 kregen Corneille en Appel - net terugge keerd van een gezamenlijke reis naar Parijs - contact met Constant. Het Nederlandse drietal exposeerde in kunstzaal Santee Landweer en dat was het begin van een samenwerking die eerst tot de oprichting van de Ne derlandse Experimentele Groep en vervolgens tot de aansluiting van deze bij Cobra zou leiden. De voorletters van drie steden (Ko penhagen, Brussel, Amsterdam) ge ven naam aan de beweging Cobra. Tal van leden waren sterk politiek bewust en zagen hun werk niet als een object maar als een instrument in donkere dagen. Temidden van het zwart van de koude oorlog krijgen de kleuren van Cobra dan ook bijzon dere betekenis: van felheid, woede, verlangen, eenvoud. De essentie van Cobra noemde Dotremont eens: "de muilkorven wegrukken." Bekende leden waren: Appel, Con stant, Corneille, Alechinsky, Jorn, Jacobsen, Brands, Lucebert, Dotremont. Corneille was betrokken bij alle belangrijke Cobra gebeurte nissen. Corneille over zijn werk: "Bij mij staat voorop dat het maken van een schilderij spontaan moet gebeuren. Ik heb verf, ik heb linnen, een paar kwasten en dan begin ik. Verder wil ik nergens aan denken. Dat schilde rij heeft ook zijn rechten, ik zou zelfs nog verder willen gaan: het schilde rij wordt gemaakt maar heeft een ei gen stem en maakt mij dus ook." Zomersluiting De kunstuitleen is in de maand juli gesloten. De kunstuitleen Soest is gevestigd in bibliotheek Overhees aan de Willaertstraat 49, naast Cultureel Centrum C-drie, telefoon 12468. Openingstijden: maandag- en vrijdagavond van 18.30 tot 20.30 uur. woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00 tot 17.00 uur. Steenhoffstraat 46, tel. 19577 Donderdag 15 juni: Het idee voor de musical 'Zero Patience' werd geboren toen de Canadese film maker John Greyson in 1987 op een tijdschrift de headline zag: De Man Die Aids Naar Noord-Amerika Bracht. Daarbij een foto van een Canadese ste ward, die in 1984 was overleden. En dat terwijl uit bestudering van ziekte rapporten en oude bloedmonsters al gebleken was, dat reeds eind jaren '60 Amerikanen waren overleden aan Aids. Blijkbaar had de maatschappij een zon debok nodig die werd gevonden in 'Patiënt Zero'. Greyson koos voor de vorm van een musical om een paar misverstanden over Aids uit de weg te ruimen. In een musical is gewoon veel meer mogelijk: fantasy, shownummers, on-logica, in camera kijkend rechtstreeks tot het pu bliek spreken... Zijn homo's trouwens niet altijd dol op musicals? Waarom komen ze er zelf dan nooit in voor!? Het draait in Zero Patience om de 19e- eeuwse sexuoloog en ontdekkingsreizi ger Sir Richard Burton. Nee, niet de man van Liz Taylor, maar de tijdgenoot van Stanley en Livingstone, die net als zij lange tijd in Afrika heeft doorge bracht. In het Victoriaanse Engeland moest hij zijn homoseksualiteit natuur lijk verbergen. Doordat hij ooit in de Fontein van de Eeuwige Jeugd viel leeft Burton nog steeds. 170 jaar oud werkt hij aan een tentoonstelling over besmettelijke-ziek- ten-door-de-eeuwen-heen. Daarin mag Aids natuurlijk niet ontbreken en een videopresentatie over Patiënt Nul moet het pièce de resistance worden van deze 'Hall of Contagion'. Hij interviewt daar voor vrienden van stewart Zero, maar monteert hun uitspraken zeer manu- pulatief. Zero kan dat niet op zich laten zitten. Hij komt even terug op aarde, alleen zichtbaar voor Burton, om wat dingen recht te zetten. Dat lukt: Burton wordt zelfs ACT UP-activist en... de minnaar van Zero. Misverstanden Drie misverstanden heeft Greyson met zijn film uit de weg willen ruimen: dat Patiënt Nul degene was die Aids naar Noord-Amerika heeft gebracht, dat de ziekte oorspronkelijk een ape-ziekte was (die hypothese is nooit bewezen), en dat het HlV-virus de veroorzaker is van Aids. Ook dat is nog nooit definitief aangetoond Daarnaast krijgt ook de far maceutische industrie een veeg uit de pan, die met HlV-remmende middelen zoals AZT miljoenen winsten kan ma ken. Dat HlV-virus ziet er onder de micro scoop van Burton uit als een waterballet a la Ester Williams. In verdere musical- nummers bezingen twee muppet-achtige anussen het voor en tegen van anale seks en horen we hoe we ons moeten gedragen in het homo-sauna. Aan het eind van de film ziet Zero zich zelf als 'de slet die mensen geïnspireerd heeft tot safe sex.' Zijn taak is volbracht en hij verdwijnt in een grote video-wall. "It is a suitably inspiring image for a film which attempts to combine memory of those we have lost with pride ,in those we are, a graceful and surprising mo ment indeed" (Sight Sound). Aanvang: 20.30 uur. Entree: f 7,50; cjp/65+ f 5,-. Vedelaarpad 53, tel. 18136 Donderdag 15 juni: Vandaag komt groep 7 van De Wegwij zer dieren bestuderen, bij het project "dieren en gedrag", 's Middags komt groep 8 van De Wegwijzer hetzelfde project doen. Ook komt de Lagen oord- school voor een schoolreis. Om kwart voor, vier is het weer feest, want dan komen er maar liefst driejarigen; Frank, Suzanne en Daan. Vrijdag 16 juni: Vandaag komt De Duizendpoot uit Almere een boerderij- en een detective schoolreis bij ons doen. De Wegwijzer komt met groep 6 het project verzorging volgen, 's Middags komen er weer ge zellig veel jarigen: Zagory, Mark, Gina en Marleen. Zaterdag 17 juni: Zijn er geen verjaardagen of andere ac tiviteiten, want vandaag gaan de mede werkers er zelf een gezellige dag van maken. Zondag 18 juni: Vandaag weer geopend voor iedereen die even gezellig langs wil komen. Maandag 19 juni: Er komen maar liefst twee scholen; de Amersburg uit Amersfoort en de Wil- helminaschool uit Hilversum. Ook ko men er twee scholen de projecten vol gen, 's morgens komt de Van der Hucht met groep 1 en 2 het project "Ganzen- pad" doen en 's middags komt groep 3 van De Bron het project "Wat eten die ren" doen. Dustin en Mark komen van daag hun verjaardag vieren. Dinsdag 20 juni: Komen de Kievit uit Maartensdijk en de Aloysiusschool uit Amsterdam voor hun schoolreis op het Paradijs, 's Middags komen Chantal, Michelle en Milou met al hun vriendjes en vriendinnetjes hun verjaardagsfeest vieren. Woensdag 20 juni: Vandaag komen De Windvang uit Hui zen en peuterspeelzaal Pinkeltje de boerderijschoolreis doen bij ons. Van middag is Michelle onze jarige gast sa men met al haar vriendjes en vriendin netjes. •f

Soester Courant | 1995 | | pagina 13