V OP 'X Huil 'VARiAl BENT U OP ZOEK NAAR EEN NIEUWBOUW-WONING? Soest 50 jaar geleden Een v< bij Nieuwbouw Boerenstreek A t 'Geen co en Spulli WOENSDAG 21 JUNI 1995 SOESTER COURANT PAGINA 4 WOENSDAG Geslaagden Mavo Soest Wie aan politiek doet leest de Soester Courant HYPOTm=EKnvm hypotheekshop NVM Hypotheekshop Deelen Edelsteenslijperij "De Sprong 99 Deze week in Soest Wim van lloorn RENOVATIE f NVOB g EN 'M Dankbetuiging woensdag 21 juni 1995 A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST A 4 4 Oogm Oogm Rood-( Nabij t Oogdr Van Logtensi Mi 1x8,1 Depositaii Griftland College Mavo 4 Jeroen Aijtink, Sandra Broerse, Geert- Jan Cnossen, Herman van Drie, Don Engelbracht, Tialda van Grinsven, Debbie Groenewegen, Mélanie de Groot, Patricia Heggelman, Pieter Jan Heida, Laurens van den Heuvel, Jacintha Hofman, Nathalie Huisman, Tamara La Lau, Martijn van Laarhoven, Willianne Muntz, Venu Nieuwenhuizen, Richard van 't Riet, Dennis Rowe, Sylvia Schothorst, Elco Stalenhoef, Afke Steenhof, Laurette Westeneng, Monique Wilhelm, Manon Boute, Mariska Slappendel, Martine van den Berg, Jessica Becker, Claudia van den Berg, Peter van den Berg, Anne Dagmar Bootsman, Judith van den Breemer, Charlotte Bruijn, Wouter Buning, Rick van Dorresteijn, Jesse Drost, Esmée Ebbinkhuijsen, Andrea Engelberts, Pieter-Jan van Es, Charlotte van Essen, Martine Ferwerda, Bart Fuijkschot, Martijn Gerritsen, David Glas, Rosanna Groenendijk, Juliet van der Heide, Léonie van der Heide, Den nis de Jong, Merel van Klooster, Miranda van 't Klooster, Linda Lammertse, Geoffrey van Leijenhorst, Sjoerd Lub, Carla Luit, Remco van der Meij, Rebecca Middelman, Bijan Moayeri, Ramon Moerman, Jacqueline van den Oosterkamp, Chrisja Overgoor, Ivo Peek, Willemijn Saly, Stefan Schoonderbeek, Jeroen Schoonhoven, Mark Sesink, Suzanne Smeeing, Lieneke Snijders, Jan Steenbrink, Marieke Tibbe, Susanne van Tol, Patrick Treffers, Edgar van Tricht, Marieke van der Veen, Paul-Jochem Vegter, Karianne Verver, Ian Verwoerd, Joery Visser, Dennis van Vugt, Zoë White, Niels van der Zeyst. Havo 5 Nicolet Blom, Elina Bos, Jiska Bours, Jochgem van Delft, Niels Fennis, Sabrina Fleischer, Thijs Hesselink, Bastiaan Karlas, Thamar Lups, Annemije Melse, Petra Niezing, Maar ten van den Oudenalder, Bianca Pauw, Judith Roeleveld, Sonia Socias Solench, Astrid Veldhuis, Lisette Verwoerd, Yvonne Visser, Kristel Vos, Victor de Vries, Jeroen de Zinger, Rutger Nagel, Bart Willeman, Rob Willeman, Daniël van den Berg, Jeroen van Amstel, Cindy Bakker, Martijn Bax, Rick Ben schop, Michiel Bieshaar, Floortje Brou wer, Daniël van Brummelen, Natalie Corsmit, Marieke van Dijk, Martine van Dijk, Jiska Doekes, Susan Dorrestein, Daniël Floor, Lineke Folkers, Paul Grift, Jolanda de Groot, Marleen Hanse, Jitske Haven, Leontine Hilders, Claudia van den Hoed, Nathalie Hordijk, Sonja Huijskes, Jelle Huizenga, Eline van Hunen, Roland de Jong, Stephan de Jong, Marieke de Klerk, Joyce Klomp, Robbert Knipscheer, Patrick Kuijer, Lucas Kuiphof, Tim van Leek, Angelique van der Linden, Christa van der Linden, Patricia van der Meij, Lennart Nagelhoudt, Daniël van Noppen, Dong Paans, Renee Poortvliet, Marion van der Put, Siebren Roorda, Marco Roskam, Dagmar Ruiter, Arjan Rullmann, Suzanne Samplonius, Ischa Schalkx, Brigitte Schlebaum, Peter Sem- per, Lobby Sleutel, Willemijn Steentjes, Marise Tiel, Heather Treffers, Alexander Varikat, Anneke Voorhans, Erica de Waard, Michel van der Weide, Ramon Wijnands. VWO 6 Jacomina Baatje, Peter van den Berg, Willem Birkhoff, Pieter Bot, Hilde Gams, Bram de Kruijff, Michiel Löschner, Goosje Meulemans, Gerben van der Vuurst, Aukje Aerts, Marije Ambags, Jurriaan Bles, Gerben Bons, Rolf van den Breemer, Ole Chavannes, Richard Dam, Maarten van Dijk, Michel van Dijk, Jeroen van Dorresteijn, Paul Dreef, Linda Erskine, Christian Gijtenbeek, Mathijs Hendriks, Robin Huisman, Rutger Huisman, Sandra Hullegie, Jonne van Hunen, Ronald Jansen, Geert Jonker, Michel van Keu len, Charissa Kiezebrink, Jeroen ten Kleij, Marianka Knottnerus, Sebastiaan Kokelaar, Gerben Korten, Brian Kort- wijk, Christian Kraima, Jan-Peter Kui per, Georgette Ledegang, Machteld van der Meulen, Marieke van der Meulen, Hein Mooij, Sjoerd Nienhuis, Chantal Opmeer, Sander Rasker, Armand la Rose, Jonieke ten Seldam, Pieter Smid, Marije Stiphout, Serge Tool, Christie Toorman, Aijen Veen, Mariska van 't Veer, Thessa Visser, Donald Vrakking, Nathalie Vrakking, Hylke de Vries, Petra de Waard, Koen van der Wal, Tessa van Wijk, Linda van Willigen, Jus tin Wuring. Mavo 4 Mohammed Amhaual, Edwin Berendse, Sharon Berghoff, Ravin Boedhram, Rosemarijne Boontjes, Ivor Bosch, Ellie Broos, Wouter Brouwer, Jordi Bunck, Myrna van Dam, Bas van Dijk, Nagiem El Hamdioui, Susanne Elshout, Ibrahim Emik, Mare Evers, Niels van der Graaf, Simone den Hartog, Susanne den Hertog, Remko Huijink, Bianca van Hunen, Mustafa Ilbay, Niels Jager, Wendy Jansen, Maurice Jeths, Rianne Kareisen, Vera van Katwijk, Ferry van Kleef, Twan Knopperts, Timon van Egmond, Sabine Krijgsman, Emmy Kröner, Jenny Kruit hof, Jeroen Kuipers, Alemdar Kurt, Patricia van der Leen, Miranda Leenen, Barry Luijsterburg, Daniël van der Meer, Viola van 't Net, Saskia van Nielen, Aaron Simmons, Diana van Os, Erik Overbeek, Hendrik Postma, Sylvia Pureveen, Karin Schouten, Linda van Slooten, Osman Suna, Marco Tolboom, Murat Türk, Angela Valkente, Rudy Venema, Mariska Verschuren, Linda Volkers, Nathalie van Wijnbergen, Ronald Willems, Manon van Nieuw- burg, Anita van de Hoek, Wendy Bezemer, Sonja van de Veen. Groenhorst College Maartensdijk VBO-groen Carla Bart, Mijke te Vaarwerk. Scholengemeenschap De Koppel Amersfoort Consumptieve techniek (koken/ serveren) Matthias Boerhoop. Electrotechniek Micha Fetter. Mode/kleding Angela van de Broek. Mechanisatie techniek Rob van Straaten Het Nieuwe Eemland College Amersfoort, Mavo 4 Hendrickje de Backer, Nicole van Eeten, Genoveva Koenen, Martijn Koops, Hans van Lidt De Jeude, Debby Prins. Havo 5 Rogier van den Brink, Lylian van Kam pen, Rozemarijn de Rooij, Joris de Schepper. VWO 6 Peter Koop, Mirl Rensen. Keistad College Amersfoort Afdeling VBO Coen van Atten, Mirjam Haarsma, Maarten Kieft, Robert Jan Laan, Beverly van Meel, René Pieters, Tamara Smit, Mirjam van Soest, Stanley Tans, Timo Timmer, Peter Tjeerdsma, Patricia Vonk. De voor u belangrijke geldgevers (zoals banken, verzeke ringsmaatschappijen en andere geldverstrekkers) hebben hun rente-kortingen en speciale tarieven bij ons neer gelegd. Echt onafhankelijke hypotheekverzorging krijgt u dus via shop uw geld plan voor huis èn leven Soesterbergsestraat 43 - Soest - Tel. 22301 25 ,-9 rx rx ti eigen collectie gouden sieraden met edelsteen en brillant zilveren sieraden met edelsteen en colliers reparaties, colliers knopen etc. eigen slijperij Lange Brinkweg 66 Soest Tel. 02155-13042 Uit de Soester Courant van 22 juni 1945 Naar wij vernemen is de nog in de eer ste oorlogsjaren zoo actief gewerkt heb bende Vereeniging Nederlandsche Vrouwen Electr. Ver., niettegenstaande alle stormen, die dergelijke ver- eenigingen hebben moeten doormaken, blijven bestaan, al hebben de leden in de afgeloopen maanden niets meer van het Bestuur gehoord. Thans heeft dat Be stuur zich met een mededeeling tot haar leden gewend, en is voornemens, zoodra de omstandigheden zulks weer toelaten, de leden wederom als vanouds bijeen te doen komen. Terzake clandestien gebruiken van electrische stroom werd reeds één inwo ner in arrest gesteld. Men bedenke dat thans zeer zware straffen worden opge legd. Op een terrein langs een der zandwegen in de bosschen, even voorbij het Natuur bad, is het in verren staat van ontbin ding verkeerend lijk gevonden van een onbekend manspersoon. Het is onge twijfeld een der meerdere personen, die aldaar door de Duitschers werden neer geschoten en ter plaatse begraven. Wegens heling van goederen, ont vreemd uit woningen, welke door den vijand in gebruik zijn geweest, werd in arrest gesteld P.K. alhier. Onder begunstiging van prachtig weer werd j.1. Zondagmiddag in den tuin van Nieuw-Mariënburg de jaarlijksche Sacraments-processie gehouden. Voor het eerst werden weer meegedragen de vaandels van meerdere tijdens den oor log verboden vereenigingen, terwijl ook weer een muziekgezelschap deelnam. Na afloop werd kapelaan Wilmink van de parochie aan de Steenhoffstraat, die met de krijgsgevangenen als aalmoeze nier naar Duitschland was vertrokken en nu weer naar Soest terugkeerde, feeste lijk ingehaald. Op de Birkstraat hadden I Sinds 1963 BOUWBEDRIJF SOEST UITVOERING VAN: NIEUWBOUW VERBOUW ONDERHOUD LAANSTRAAT 52 - 3762 KE SOEST TEL. 02155 - 15073 - FAX 02155 - 17496 zich verzameld 'n veertigtal ruiters en groepen verkenners en gymnasten. In een rijtuig reed Z.E. naar de pasto rie, alwaar hij werd opgewacht door den pastoor en de kapelaans, een groep bruidjes en het zangkoor der kerk. Na het zingen van Jubilate Deo door dit koor, werd door kapelaan Wilmink een plechtig lof gecelebreerd, waaronder door hem een feestpredicatie werd ge houden. Heeren auto- en motorrijders wijzen wij er op, dat de politie weer eischt, dat de verkeersregelen stipt in acht worden ge nomen. Strenge controle heeft weer plaats op rijbewijzen, nummerbewijzen, wegenbelastingkaarten, rijvergunningen enz. Wanneer een overtreding wordt geconstateerd, wordt het voertuig in beslag genomen. Het eerste slachtoffer viel in den persoon van E. v.d. B. Vrijdag j.1. vierde de pas opgerichte Vereeniging 'De Birkt' met de bewoners van dit deel der gemeente het 'bevrijdingsfeest op het sportterrein Birkhoven, dat fraai met vlaggen van vele naties was omgeven. Des morgens werden kinderspelen ge houden, terwijl de middag meer dan gevuld was voor de ouderen met ring steken met sjezen, losse paarden en rij wielen, stoelendans met paarden en een gecostumeerden voetbalwedstrijd. Naast de zeer vele aanwezigen waren des middags mede aanwezig Burge meester Des Tombe, wethouder Hilhorst en de heeren v.d. Brandeler en De Vries, commandant der B.S. De goed geslaagde feestdag werd des avonds besloten met de opvoering van het toneelwerk 'Oorlog, Bevrijding, Vrede', hetwelk' onder leiding van den directeur, den heer Hasting werd opge voerd, terwijl de gelegenheid tot het maken van een dansje danig werd be nut. Aan al mijn zakenvrienden en buurtgenooten betuig ik mijn oprechten dank voor het zoo treffend medeleven en de groote belangstelling, welke ik van hen heb ondervonden, bij de herope ning van mijn zaak. Ik spreek gaarne de hoop uit, dat het mij gegeven moge zijn mijn bedrijf weer tot groote bloei te kunnen brengen, niet uitsluitend om het stoffelijk voordeel, doch wel in de eerste plaats om daarmee voldoening te kunnen schenken aan allen, die mij, door hun sympathieken daad, de moed hebben gegeven het le ven weer te aanvaarden en mijn taak weer te hervatten. Hoogachtend, W. Cornax. Uitgave: Gemeente Soest Staf Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 02155 - 93 459 93 460 BESLUITEN B. EN W. d.d. 13 juni 1995 ONDERWERP Wethouder R.O.V.M. m.b.t. be zwaarschrift Blaak, n.a.v. aan schrijving Autohandel Amersfoort- sestraat 1. Wethouder R.O. c.a. inzake het bezwaarschrift namens de heer A.P.A. van Hofslot ingediend door mr. O.W. Wagenaar inzake de aan schrijving bouwen zonder ver gunning Birkstraat 133a d.d. 24 januari 1995. Weigering kapvergunning beuk. BESLISSING Bezwaarschrift gegrond verklaren. Bedrijfsmatige aktiviteiten op het perceel inpassen in het nieuwe we bestemmingsplan Soesterberg Noord. Met de vaststelling van dit plan deze wijziging opnemen. Bezwaarschrift ongegrond verklaren, aanschrijving handhaven, termijn zes weken na verzending beslissing op bezwaarschrift. Vergunning geweigerd; advies aan bieden over verantwoorde snoei. INGEDIENDE BOUW AANVRAGEN/MELDINGEN BETREFT INGEDIEND uitbreiden van een woonhuis 7-6-95 wijzigen van de voorgevel 6-6-95 bouwen van een kippenhok 8-6-95 uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een garage 7-6-95 plaatsen van een dakkapel op het rechter dak vlak 8-6-95 plaatsen van een dakkapel op de achterzijde van het dakvlak 8-6-95 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BOUWPLAATS Honingbij 42 Krommeweg 2 Molenstraat 77 Nassaulaan 16 (95317) (95314) (95322) (95321) Noorderweg 3 (95324) Noorderweg 3 (95325) KENNISGEVING INCIDENTELE FESTIVITEITEN De burgemeester maakt bekend dat in het kader van het Besluit Horecabedrijven milieubeheer Café 't Hartje Koninginnelaan 72 op 24 juni 1995 van21.00 tot 01.00 uur vrijstelling zal gelden van de geluid- en trillingsvoorschriften van genoemd besluit. Inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 02155-93593. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 8 juni tot 15 juni 1995 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: VERLEENDE VRIJSTELLING EX ART. 19 W.R.O Burgemeester en wethouders hebben aanlegvergunning en vrijstelling van het bestemmingsplan Soesterveen verleend (verzenddatum 16 juni 1995) voor: het bouwrijpmaken van de le fase van het gebied Boerenstreek nabij de Koningsweg en Dorre- steinweg. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet Awb) kunnen belanghebbenden een gemo tiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaar schrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet binnen zes weken na de eerder genoemde verzenddatum wor den ingediend. BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. uitbreiden van een woonhuis, Ie Heeserlaantje 26; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) bouwen van 101 eengezinswoningen (fase 1) in het gebied Boerenstreek; (artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) BOUWPLAATS Apollo 30 Apollo 82 Chr. Huygenslaan 110 Colenso 34 Dorpsplein 2 J.H. Isingserf 18 Kastanjelaan 37 Kastanjelaan 63 Koninginnelaan 130 Mercury 75 Steenhoffstraat 67 Turfstreek 142 Vondellaan 5 Zeisterspoor 10 BETREFT VERZENDDATUM (95295) (95074) (95236) (95283) (95270) (95294) (95187) (95246) (95256) (95095) (95264) (95175) (95252) plaatsen van een tuinhuisje 7-6-95 bouwen van een berging 9-6-95 plaatsen van een dakkapel 9-6-95 uitbreiden van een woonhuis 7-6-95 vernieuwen en veranderen van de achtergevel 7-6-95 plaatsen van een tuinhuisje 9-6-95 uitbreiden van een woonhuis 7-6-95 bouwen van een serre 9-6-95 uitbreiden van een woonhuis 7-6-95 plaatsen van een dakkapel 7-6-95 bouwen van een garage 7-6-95 plaatsen van een tuinschuurtje 7-6-95 uitbreiden van een woonhuis 9-6-95 veranderen van de oostgevel van gebouw V40 7-6-95 Perceel: Speenkruidstraat 33 Hobbemalaan 28 Gallenkamp Pelsweg 26 Varenstraat 284 Hartweg 18 Prins Bernhardlaan 46 Weegbreestraat 16 Krekel 18 Plesmanstraat 16 Betreft: 1 denneboom 1 ceder 1 vlierbes 1 berk 1 conifeer 1 conifeer 1 ceder 1 kronkelwilg 1 ceder bouwen van 83 eengezinswoningen (fase 2) in het gebied Boerenstreek; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) plaatsen van een transformatorstation in het gebied Boerenstreek; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) uitbreiden van een woonhuis, Dorresteinweg 16; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 6. verplaatsen van een fietsenstalling, Noorderweg 79; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 22 juni 1995 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000,3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. BOUWZAKEN/MONUMENTENWET De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvraag met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen voor: het wijzigen van een bijgebouw en het herstellen van het Rijksmonument Eemstraat 6. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 22 jlini 1995 eventuele bedenkingen schrif telijk bij burgemeester en wethouders naar voren te brengen. Monumentenwet 1988 Tevens ligt gedurende een termijn van veertien dagen ter inzage, de aanvraag om vergunning ex artikel 12 van de Monumentenwet 1988 tot wijziging van het monument. Een ieder kan gedurende deze periode van veertien dagen eventuele zienswijzen ten aanzien van de aanvraag schriftelijk bij burgemeester en wethouders naar voren brengen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijnen, da gelijks van 8.30-12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwza ken), Raadhuisplein 1, ter inzage. Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen en milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 93709. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 8 juni tot 15 juni 1995 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Nieuwe weg 64 Roggeveld 22 Weegbreestraat 58 Thorbeckestraat 56 v. Hamelstraat 63 Denneweg 9 Speenkruidstraat 61 Varenstraat 65 lnsingerstraat 27/29 Plesmanstraat 38 Betreft: 2 coniferen 3 berken 21 douglassparren 1 prunus 2 coniferen 2 coniferen 1 grove den 1 fijnspar 1 berk 1 conifeer Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen zes weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest Post bus 2000, 3760 CA, te Soest. ONTWERP-BESTEMMINGSPLAN "BOERENSTREEK 1995' Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 23 van de Wet op de ruimtelijke ordening bekend, dat het ontwerp van het bestemmingsplan "Boerenstreek 1995" met ingang van 22 juni 1995 gedurende vier weken in het gemeentehuis aan het Raad huisplein 1 bij de afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken); geopend iedere werkdag van 08.30-12.30 uur), in het gemeentelijk INFOrmatie-centrum (gedurende de gebruikelijke openingstijden), m de plaatselijke bibliotheken, alsmede in de dependance publiekszaken te Soesterberg, voor een ieder ter inzage ligt. Een ieder kan gedurende deze termijn van terinzage- leggmg schriftelijk zijn zienswijze omtrent het ontwerp bij de gemeenteraad kenbaar maken De gemeenteraad stelt degenen, die tijdig hun zienswijze kenbaar hebben gemaakt in de gelegen heid tot het geven van een nadere mondelinge toelichting. 6 Automatisch Het bekende Voor het juisl Het bepalen Een meting d Door een lucl Maak gebruik Bel of kom Ian BRILLE Optometi BURG. GROTHESTR/ "Het College heeft n een conflict met Spu ten ontstaan. Er is verschil, alleen een ai tatie van een raadsbc Dat zei wethouder Ries (CDA) vorige week in a gen van Rob Joustra (I formeerd had naar het flict" tussen de gen kringloopcentrum ovei de huur, die Spullen nieuwe gebouw aan d betalen. De BAM-fractie ziet a probleem dat het huu waar duidelijk is over dt cent van de stichtingski deze stichtingskosten n eerd zijn. Spullenhulp "reële" stichtingskosten wijl de gemeente rekent van f 720.000. Het kr wil niet opdraaien vo> omdat dat veroorzaakt "toeters en bellen" die c zélf heeft gewild. Joustra wilde van Van ten of er nu inderdaad i schil is en vroeg om opi ook al omdat er nog st€ zou zijn van een officie maar slechts een conci Dillenburglaan

Soester Courant | 1995 | | pagina 4