1 ïwoners Gemini/Mercury zijn het zat f Amerikanen bedanken Soesterberg Jeugd komt tijd te kort op Roefeldag afscheid van directeur Zorg Handwerkclub geeft geld weg Fiets-vierdaagse in juli Apostolisch Genootschap in kerk gereformeerde gemeente Sport, spel en cursussen Keukeninventaris naar Polen PAGin WOENSDAG 28 JUNI 1995 idaag wegblokkade als gemeente niet aan verzoeken voldoet Sterrenberger Ton ten Thij met de VUT Gemeente: Far East is geen algemeen parkeerterrein Parkeerverbod Plesmanstraat Videoband van drie dagen feest Kerkdiensten Medische dienst JBurgerlijk^tandJ Hulpverlening [j Kinderen mogen overal ongestoord aanzitten Aan Oranje Comité en De Paardenkamp Afsluiting van sportseizoen in De Banninghal Veel activiteiten in De Drie Eiken 40-Jarige MTGKLu in Krotoszyn Informatie over riolering Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 lewonersvereniging GEMER, de wijken Gemini en Mereury, "let na twee jaar zeuren en bede lij de gemeente Soest meer dan In een onlangs gehouden verga- Jfcig werd keiharde taal gespro- in, werden vuisten gebald, en er geroepen: Aktie! Aktie! itter John Marijnen: "Al meer dan jaren vragen we de gemeente Soest juate maatregelen te willen nemen le veiligheid voor onze kinderen op Taten in onze wijken te verbeteren, steeds mag men hier gelimiteerd ■snelheden van 80 kilometer per uur Rn. Nog steeds staan hier 's avonds fc vrachtwagens geparkeerd met alle "lgen van dien. Nog steeds zijn geen ^en geplaatst die dit gevaar kunnen jgdringen zodat de politie laliserend kan optreden. Nog steeds oversteekplaats van onze wijk over ^—--ampweg, waar diverse keren per dag enkele honderden kinderen te voet ^^er fiets oversteken, levensgevaar- 1 dat kan volgens hem anders, indien pp het gemeentehuis nu eens gingen ien wat ze twee jaren lang alleen maar ieloven. "We zijn het zat en zullen ensdag 28 juni de kruising Richel- Jveg en Mereury van 7.00 tot 9.00 uur Ét dertig auto's blokkeren. Ik heb dit afdeling verkeer van de gemeente Best woensdag telefonisch medege- Jeld. Toen ik begreep dat zij daar ken nelijk niet heet of koud van werden, heb B getracht de burgemeester hiervan in gnnis te stellen. Aangezien deze met kantie was, kreeg ik wethouder Ten Jïove aan de telefoon. Tot mijn verba- jzing wist hij niets van de jarenlange pro blematiek in onze wijk. Hij beloofde jet spoed de nodige borden te plaat- K." Kennelijk heeft de dreiging geholpen want de gemeente heeft de oversteek plaats op de Kampweg beveiligd met yaarschuwingsborden van overstekende fietsers en is op het wegdek een parkering aangebracht. Ook zijn op de Mereury en bij de aansluiting met de [lichelleweg de borden Soesterberg en 50 km geplaatst. Volgens de bewoners- rereniging is dat niet voldoende en moet ok op de Mereury nabij de Kampweg pet bord Soesterberg worden geplaatst. "Dat geeft volgens hen het begrip be bouwde kom aan met de wettelijke ver plichting van een maximum snelheid wan 50 kilometer en een verbod voor pet parkeren van vrachtauto's. "Aan het eind van de Generaal Winkel manstraat staat dit bord ook terwijl dat geen enkele zin heeft. Verplaats dat bord naar het begin van de Mereury en alles is rond. Ook hebben we gevraagd of Mereury of een gedeelte daarvan in aanmerking kan komen voor een 30 ki lometer zone. De hele wijk voldoet aan de daaraan gestelde eisen. Maar wat je ook schrijft of vraagt, Soesterberg ligt achter de bult en dat vernemen wij be hoorlijk', is hun verbolgen reactie." "Een heel ander voorbeeld is het speel veldje voor de kinderen, het vroegere honkbalveldje. Mooi omheind door een hek, dus een ideale speelplaats voor onze kinderen. Dit jaar is daar niets aan gedaan, waardoor het gras bijna een meter hoog staat. Uiteraard wij weer bellen naar de gemeente. Ja, dat had wel moeten gebeuren, was hun reactie en verder verneem je niets." De bewonersvereniging heeft afgelopen maandag voor de zoveelste keer telefo nisch contact met de gemeente gehad en hen medegedeeld dat zij woensdag tot actie over zullen gaan indien voor die tijd niet alle gevraagde borden zijn ge plaatst. Marijnen: "Dat is geen dreiging maar het enige alternatief wat wij nog kunnen doen. Moeten er eerst zware gewonden of zelfs doden te betreuren zijn, voordat men iets gaat doen? Het verkeersgevaar vormt bij heel veel ouders angstcomplexen. En wat wij vra gen is niets meer dan een paar stomme borden die men zo van de plank kan halen en desnoods willen wij die wel plaatsen. Woensdagmorgen staan wij klaar met voldoende voertuigen om al het verkeer over de Richelleweg plat te gooien en daar gaan wij mèe door tot dat die borden zijn geplaatst. Dan kan de politie tegen overtreders optreden, wat ze best willen doen." Vrijdag 23 mei, half drie, Lichtpunt Sterrenberg. De kerkzaal is vol met nensen die afscheid wilden nemen an de vertrekkende directeur Zorg an Sterrenberg, Ton ten Thij. Een net zorg gekozen ensemble zorgt voor de sfeer. Ms directeur Zorg hadden de bewoners zijn eerste belangstelling en daarom wa len zij ook het eerst om dat tot uiting te brengen. De twee bewonersraden Orbis bn Kluster deelden in korte en duide lijke bewoordingen mede dat ze hun di recteur zouden missen. 'Misschien zien we je nog eens en wie weet denk je nog ^ens aan ons' en met een paar ferme oenen werd hij door hen bedankt. Dud-voorzitter A. van Amerongen be nadrukte de goede onderlinge samen werking ten dienste van het welzijn van He bewoners en prees de kwaliteiten van Ten Thij. Speelman blikte terug op de (geschiedenis van Sterrenberg met de ja- [ren zeventig als de pionierstijd. Daarna [volgden de jaren '80-'85 die men ook wel de organisatie en ontwikkelingstijd [noemde. In die periode kwam de ach terstand in de verpleging aan de orde. J)at resulteerde in 1985 in een nieuwe [structuur. Het was in die tijd dat naast ■de twee bestaande directeuren en een ■algemeen directeur, Ton ten Thij als ■adjunct directeur Zorg, Sterrenberg bin- Inen trad. Hij kreeg als opdracht om iets van de verpleging te maken. 'Nu na 10 jaar is dat iets groots geworden. Als pedagoog, schoolmeester, was deze klus voor Ten Thij een schot in de roos. Ton haalde diverse nieuwe en voor de directe staf soms wel heel verwarrende dingen bin nen Sterrenberg. Dan werd dat door hem geïntroduceerd met 'onderzoekt alle dingen en onthoud het goede'. Zo was hij mede verantwoordelijk dat Sterrenberg veranderde en verbeterde en het is zoals het nu is: sterk in zorg', aldus Speelman. Hij memoreerde de soms pittige discussies tussen de direc teuren onderling die altijd in het alge meen belang van Sterrenberg was. Daarin stond Ten Thij ten principale al tijd voor 'zijn' bewoners. Ook de crisistijd 1986/1987 heeft hij overwonnen, de tijd vari bezuinigingen op alle fronten. 'Maar vanuit elke crisis werd er iets nieuws geboren. Sterren berg zal een manager van formaat mis sen, maar dat mag hij nu thuis zijn. Ton, namens de directie 'bedankt'. En met deze woorden werd afscheid genomen van een man die tien jaren lang zich heeft ingezet voor het welzijn van de bewoners van Sterrenberg. Vele sprekers spraken lovende woorden over Ten Thij, al namen sommigen wel even de kans om nog iets 'recht te zetten'. Het werd voor Sterrenberg en voor de scheidende Ton ten Thij een feestelijke middag. Uitgeversmaatschappij Bonaven- tura houdt van 1 tot en met 24 sep tember een woonbeurs te Zeist. Daarbij verwacht zij een grote toe stroom van bezoekers in personen auto's, waarvoor men in Zeist te weinig parkeervoorzieningen heeft. Om die reden kreeg zij toestemming van de luchtmacht om het Far East terrein aan de Van Weerden Poelmanweg als parkeerterrein te gebruiken, mits de ge meente Soest daar geen bezwaren tegen had. Vandaaruit zouden bezoekers per bus naar Zeist worden vervoerd. De gemeente Soest reageerde daarop dat het gemeentelijk beleid in deze dui delijk is en consequent wordt toegepast, inhoudende dat geen aan de bestem ming vreemde activiteiten daar mogen plaatsvinden. De bestemming van Far East is 'natuurgebied, mede bestemd voor militair oefenterrein'. Om die re den is het niet toegestaan Far East als parkeerterrein voor een woonbeurs te gebruiken. Bij de herinrichting Soesterberg-Kom, is het parkeren geconcentreerd in zoge naamde gestoken vakken. Ondanks dat er voldoende parkeergelegenheid is, blijkt er ook tegenover de vakken gepar keerd te worden. Daardoor wordt het in- en uitrijden van de vakken bemoeilijkt, omdat de weg dan te smal is. De bewoners van de Plesmanstraat, tussen de Buijs Ballot- laan en de Simon Stevinlaan, hebben bij de gemeente het verzoek ingediend ter plaatse een parkeerverbod in te stellen. Deze stelde daarop een inspraaktermijn vast, waarop slechts een enkele reactie is binnengekomen. Deze zijn in het inspraakverslag van een kanttekening voorzien. Tevens zijn ze niet van dien aard dat het voorgenomen besluit wijziging behoeft. Om die reden wordt binnenkort bedoeld gedeelte van de Plesmanstraat en tegenover de aldaar gelegen parkeervakken, een parkeer verbod ingesteld. I Van vrijdag 5 mei tot en met zondag '1 mei waren vijf Amerikaanse oud militairen, van het destijds zo be roemde 101 American Airborne Division, en hun echtgenotes de gasten van het Oranje Comité Soesterberg. Zij waren ondergebracht bij gast- gezinnen in Eindhoven. Dank zij de enorme medewerking van de Comman dant van de Vliegbasis Soesterberg en andere luchtmachtautoriteiten, maakten de vijf oud-strijders op zaterdag 6 mei hun sprong uit een Russische Dakota om daarna een goede landing op de vliegbasis te maken. Toen ze enkele dagen later naar Ame rika terugkeerden, was hun reactie: 'We hebben een fijne tijd in Holland gehad, maar de drie dagen in Soesterberg sloeg alles!' Nog steeds ontvangt het Oranje Comité Soesterberg zowel van de Ame rikaanse oud-strijders als v&n de Eindhovense gastgezinnen enthousiaste reacties. Dankbetuiging Zo werd een schriftelijke dankbetuiging ontvangen met de volgende inhoud: 'The great involvement and interest of Burgomaster Mr. J. de Widt, which gave much inspiration for the liberation- activities in Soesterberg; the unbridled enthousiasm and the endless energy - we are convinced about that considering the results we saw - of the Oranje Co mité Soesterberg; the great cooperation and attendance of the population of Soesterberg; and the true, grateful and warm interest for us veteran- liberators of the American lOlst Airborn Division were the reasons for very impressive celebrations of the 50th Anniversary of the Lioeration of the Netherlands in Soesterberg and for three unforgetable days in picturesque and beautiful Soesterberg. Thank you all very much. Bill and Anna Galbraith, Anthony Garcia, Oscar and Aurora Mendoza, Thomas and Elaine Morrison, Kelly Stumpus. Ook werd van hen een videofilm ont vangen waarin zij hun impressies weer geven van hun drie-daagse verblijf. Daarin komen hoogtepunten voor zoals onder andere hun ontvangst op 5 mei, het Bruinisser Visserskoor, de luchtmachtshow en hun afscheid op zondag 7 mei. Echter werd hun aan dacht ook getrokken door de bevolking van Soesterberg en hun gesprekken met hen. Het Oranje Comité is voornemens deze videofilm in breder verband te la ten tonen. Reeds zijn gesprekken ge weest met het Dienstencentrum de Drie Eiken voor het aldaar vertonen van deze film die vooral de enorme sfeer oproept. Geïnteresseerden voor deze film kunnen informatie daarover verkrij gen via telefoonnummer 51252. Onderscheidingen De Stichting 18 september-festival te Eindhoven, die de Amerikaanse oud strijders heeft uitgenodigd, heeft als dank voor de ontvangst en het verblijf van zowel de Amerikanen als hun Eindhovense gastgezinnen in Soester berg, de leden van het Oranje Comité en hun directe medewerkers een draag- speld en een legpenning geschonken. De draagspeld bestaat uit de kaart van Nederland met vanuit Eindhoven een brandende toorts, het teken van de lichtstad. De zilveren legpenning toont aan de ene zijde Market Garden 1944- 1994, en aan de andere zijde eveneens de kaart van Nederland met een para chutist en het cijfer 50. Het Oranje Co mité Soesterberg heeft burgemeester De Widt reeds een penning overhandigd als een erkentelijkheid voor de ondervon den steun gedurende de feestweek. Bin nenkort ontvangen de andere medewer kers dit sierlijk kleinood van het Oranje Comité Soesterberg. Zondag 2 juli ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE en GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 09.00 ds. H. Denekamp, Hilversum (HA) 10.45 ds. M.A.A. Nawijn (HA) APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 101-103 zondag 09.30 M. Kroonenberg (ere dienst) woensdag 20.00 M. Kroonenberg (weekdienst) STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 A. Visser. Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier, Paltzerweg 299, Den Dolder tel. 030-284555 Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekend dienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordapparaat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 21 juni Map Burgerhout (78) Opgaven: tel. 51252. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), teL 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkdagen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00- 21.00 uur; overige tijden: tel. 02155- 19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. "De kinderen bezoeken vandaag twaalf bedrijven of instellingen om daar alles met de handen beet te pakken waar ze anders niet aan mo gen komen. En daarbij krijgen we ook nog mooi weer, dus het kan een feest worden." Dat waren de woorden van Hans van Epen, voorzitter van de Stichting Vrien den van het vliegdorp, afgelopen zaterdagmorgen in het Casino. En het werd een feest. Terwijl om even over half tien de eerste kinderen met of zon der begeleiding van vader of moeder naar hun eerste Roefelplaats gingen, liep het nog steeds storm in de grote voorzaal van het Casino. "Waar wil jij het eerste naar toe?', vroeg Toet Nijs aan een jongen. De ogen van de dreumes van amper zes jaar begon nen te glinsteren. Moet je voorstellen: een keus maken uit een bezoek aan de brandweer, Motortransportgroep van de luchtmacht, Garage Plekkepoel, Politie post, Schepershof, Dansschool Rellum, Drogisterij Sukking, Ben Langkamp Hairstyling, Ton de Groenteman, Toneelvereniging Ultice Dulci, Brasserie de T\iin en de vliegbasis met alles erop en eraan. De kleine baas sloeg de handen voor de mond van volle verbazing. Smekend keek hij zijn vader aan, maar deze liet de keus aan hem. Met een benepen stemmetje kwam het verlossende woord eruit: 'Zeperskop'. Hij wilde naar Schepershof met de konijntjes, de paar den en nog veel meer. Nog even stond hij stil om het formulier en een speld in ontvangst te nemen, maar toen zag men alleen een paar hakken en weg was hij. Vader hollend achter hem aan, maar wie kan een jongen bijbenen die voor het eerst op een paard mag rijden? Na 'Zeperskop' ging hij naar het Kamp van Zeist om daar achter het stuur van een grote truck te zitten. De zware galmende claxon bracht hem in alle staten. Op zijn kleine beentjes ging het vervolgens in een draf naar de vliegbasis. Vader had de moed al lang opgegeven en was naar huis gegaan om de fiets op te halen. Bezweet en achter de adem vloog de kleine knaap door het geopende hek van de vliegbasis aan het eind van de Montgomeryweg. De lachende poort wachter keek hij maar even aan. Maar toen ineens, als versteend stond Tiij stil. Met volle verbazing keek hij naar Y een F-27 Fokker Friendship vliegtuig en kleine groene militaire voertuigen. Op datzelfde ogenblik kwam een grote brandweerauto gillend om de bocht en reed warempel recht op hem af. Dit al les werd het baasje te veel. Hij sloeg zijn handen voor de ogen om tot bezinning te komen en kon alleen maar uitbren gen: Zo hé? Het was allemaal echt en hij mocht daar niet alleen naar kijken, nee, hij mocht dat allemaal beetpakken. Hij wurmde zich met een verbazende snelheid door al die grote kinderen heen en zat kort daarop met een grijns van oor tot oor in de cockpit van die grote ijzeren vogel. Toen in de brandweerauto en weer had hij geluk, hij mocht tussen de bestuurder en de man daarnaast zit ten. Het kon niet op toen hij ook nog de sirene mocht bedienen. Roefeldag was het voor de kinderen, een feest was het voor jong en oud, met een saluut aan de mensen die dit alles hebben georganiseerd. Twee dames van Jantje Beton, want dat is de basis van Roefeldag, kwamen hoogst persoonlijk uit Utrecht om te kijken hoe dat in Soesterberg werd gehouden. In het Dienstencentrum van De Drie Eiken komen wekelijks oude ren bij elkaar voor de handwerk club. Zo is de één handig in het breien van babysokjes, terwijl een ander poppen maakt. In het voorjaar wordt een markt gehou den waarop de gemaakte werkstukken te koop worden aangeboden. De op brengst van de laatste markt was 750 gulden. De dames van de handwerkclub beslis sen zelf voor welk goed doel de op brengst ter beschikking wordt gesteld. Andermaal werd het Oranje Comité Soesterberg bedacht en nu met het be- drag van 500 gulden. Volgens de pen ningmeester van het Oranje Comité, die zeer met deze donatie was ingenomen, kan daarmee het nadelig saldo worden weggewerkt en heeft men een basis voor het volgende jaar. De Paardenkamp in Soest kreeg 250 gulden. De eerste keer dat een gift van Soesterberg naar Soest gaat. Wie weet volgt nu een Soester in stelling richting Soesterberg. Ter afsluiting van het seizoen 1994-'95 houdt de Time Out Bar van sporthal De Banninghal een slotfeest. Dat wordt aangeboden door het echtpaar Van Vel- sen, die de sporthalbar exploiteert. Het feest wordt gehouden op zaterdag 1 juli en begint om 20.00 uur. De band 't Repelsteeltje luistert de feestavond op met live-muziek. De jubilerende Sportvereniging Laetitia organiseert ook dit jaar op veler verzoek weer een fiets-vier daagse. Deze zal plaatsvinden van maandag 17 juli tot en met donder dag 20 juli. Het bestuur van Laetitia heeft wel de eis gesteld dat er minimaal 40 deelnemers moeten zijn. Men kan zich met ingang van vrijdag 7 juli inschrijven op het adres Koppènlaan 22. De start is dage lijks van 18.30 uur tot 19.00 uur vanaf het Dorpshuis. Het inschrijfgeld be draagt vijf gulden per persoon en dient gelijk met de inschrijving te worden vol daan. Indien het vereiste quorum van veertig niet wordt gehaald, zal het inschrijfgeld via bank- of gironummer worden gerestitueerd. Om die reden moet bij de inschrijving ook het bank- of gironummer worden vermeld. Voor meer informatie kan men zich wenden tot mevrouw D.G. Hagmeijer- van de Lienden, tel. 51705. iifj'.i De voormalige gereformeerde kerk aan de Generaal Winkelmanstraat is tot december van dit jaar ver huurd aan de Apostolische Genoot schap te Zeist. Zijn kerkcentrum aan de Graaf Lodewijklaan, moet verbouwd worden en pogingen om in Zeist tijdelijk een andere ruimte te vinden, hadden geen succes. De gereformeerde kerk kwam vrij, na dat deze gemeente de kerkdiensten sa men met de hervormde gemeente houdt. Ook is bekend dat beide ge- De gereformeerde kerk aan de Gene raal Winkelmanstraat. meenten voornemens zijn De Hoek steen af te stoten. Om deze procedure de tijd te geven, is het kerkcentrum aan de Generaal Winkelmanstraat derhalve beschikbaar. Om die reden werd positief op het ver zoek van de Apostolische Genootschap uit Zeist gereageerd. Het ongeveer 300 leden tellende genootschap houdt elke zondag om 09.30 uur een eredienst en elke woensdag om 20.00 uur een week dienst. Het Dienstencentrum De Drie Ei ken gaat in september weer van start met een scala aan activiteiten, bestemd voor de 55-plussers. Tot half juli 1996 kan men gemiddeld 28 cursussen of aktiviteiten volgen. Op maandagmorgen is er sport en spel, 's middags gevolgd door yoga. Elke dinsdagmorgen is er gelegenheid tot gymnastiek en op woensdagmorgen kunnen belangstellenden deelnemen aan volksdansen. In de middaguren wordt les in de Engelse taal gegeven. Zwemmen Het zwembad van Sterrenberg staat elke woensdag en donderdag van 15.30 tot 16.00 uur open voor 55-plussers. Een abonnement kost veertig gulden per kwartaal. Dat bedrag moet vooruit wor den betaald. Informatie Alle activiteiten en cursussen worden gegeveji onder deskundige leiding. Voor meer informatie over bovenstaande mogelijkheden kan men elke werkdag, met uitzondering van donderdag, tussen 09.00 en 12.30 uur contact opnemen met het kantoor van het Diensten centrum De Drie Eiken, tel. 51402. Het is zinvol zich zo vroeg mogelijk op te geven, want ook hier geldt: 'vol is vol'. De 40-jarige Motor Transport Groep van de Koninklijke Lucht macht in het Kamp van Zeist staat haar mannetje als het om bijzon dere transporten gaat. Op maandag 19 juni werd een complete keukeninstallatie van Brummen naar Krotoszyn in Polen vervoerd. De Stich ting Brummen-Krotoszyn heeft sinds een aantal jaren een groep vrijwilligers, die tweemaal per jaar renovatie- en her stelwerkzaamheden verricht aan het zie kenhuis en diverse scholen in het Poolse Krotoszyn. Bij het internaat van één van de basisscholen was een keuken inventaris dringend aan vervanging toe. Bij een jeugdtehuis in Brummen was een complete keuken-outillage over, die gratis ter beschikking werd gesteld aan de stichting. Naast de keukeninventaris werden tevens zes invalidenliften en 25 kinderbedden naar Krotoszyn overge bracht. Maandag vertrok een MTGKLu transport per aanhangercombinatie met een medewerker van de stichting naar Polen. De gemeenteraad heeft op 14 juni be sloten geld beschikbaar te stellen voor het aanpassen van het rioolstelsel in Soesterberg om op die manier de water overlast op te heffen. Op maandag 10 juli wordt om 19.30 uur in De Hoek steen, Buys Ballotlaan 2, een informatiebijeenkomst gehouden, waar een toelichting wordt gegeven op de uit te voeren werkzaamheden. Die bestaan voornamelijk uit het leggen van riolen op het bedrijventerrein Soesterberg- Noord en het maken van een regenwaterlagune langs de Veldm. Montgomeryweg. Woensdag 28 juni 18.30 clubkamp. tennis Sportpark 19.30 sjoelen Drie Eiken Donderdag 29 juni 18.30 clubkamp tennis Sportpark 19.30 jeu de boules Drie Eiken Vrijdag 30 juni 14.00 Schrijven voor gevangenen, Dorpshuis 18.30 clubkamp tennis Sportpark Zaterdag 1 juli 09.00 oud-papier Buijs Ballotlaan Rabobank 10.00 clubkamp enkel tennis Sportpark Zondag 2 juli 13.00 clubkamp enkel tennis Sportpark 14.00 open huis Drie Eiken Maandag 3 juli s 19.30 klaveijassen/jokeren Drie Eiken Dinsdag 4 juli 20.00 bridge Drie Eiken Woensdag 5 juli 19.30 sjoelen Drie Eiken Opgaven voor de agenda: tel. 51252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 9