Zoek het verschil bij de nieuwe Gouden Snaar: Vanaf vandaag ziet u het verschil in één oogopslag, Woonhuis Renes opent op zaterdag flIJIJll Ur A\ sn Sam laat zijn tanden zien VAKANTIE BEZORGERS WOENSDAG 5 JULI 1995 SOESTER COURANT PAGINA 9 NBedR|j gES7TREE; Nieui koekei J. Meeder voor de verbouwing J. Meeder na de verbouwing Jacques - meneer De Gouden Snaar - Meeder blijft zichzelf. Zelfs na een ingrijpende verbouwing is De Gouden Snaar nog meer dan ooit hét audio video centrum van Soest. Waar gerenommeerde merken in beeld en geluid de boventoon blijven voeren. Waar nog steeds geen millimeter plaats is voor een wasmachine, een scheerapparaat of iets dat koffie kan zetten. Waar deskundig advies en een vakkundige service nog de gewoonste zaak van de wereld zijn. En dat alles in een compleet nieuwe behuizing. U moet maar snel komen kijken. Want uin^ki m!lm r-Êi Steenhoffstraat 15 - 3764 BH Soest - Telefoon 02155 12132 Nieuwe zaak aan de Soesterbergsestraat «iiiilli*1*"!; Informatiekrant MC Molendael gratis af te halen Snoeien van bomen voor vorm en verkeersveiligheid Wim van IKiorn Ouderenbus Motorrijder neemt bocht te scherp Kinderparadijs De Vrije Teugel Wees-olifant thuis in Amersfoort Tijdrijdenbesluit voortaan aanvragen in gemeentehuis Portemonnee uit woning gestolen Gevraagd Soester Courant Wem Van Oosten fotoservice Xfrb°uwi„s, renovatie 9evelrainig,s (vochtstra£; knapper^ a'gewerj chocola^ 'W CU La iS £3) aiiMMn Vanaf zaterdag 8 juli heeft Soest er een nieuwe zaak bij. Het is Woon- mis Renes aan de Soesterberg- lestraat 35a in Soest-Zuid. Om met de deur in huis te vallen, starten ans en Jacqueline Renes met een oordelige actie voor hun klanten. Op vrijdag 23 en zaterdag 24 juni zou de informatiekrant van Medisch Centrum Molendael huis-aan-huis worden verspreid in Soest. Gebleken is dat de krant niet overal is bezorgd. Mensen die de krant niet hebben ontvangen, kunnen die alsnog telefo nisch bestellen: 92911, 92561 of 92418. MC Molendael stuurt de krant dan kosteloos op. Ook is de krant gratis af te halen bij de recep tie bij de hoofdingang van het zie kenhuis aan de Soesterbergsestraat en bij de balie van het gemeentehuis. In de krant wordt informatie ver strekt over de ver- en nieuwbouw van het ziekenhuis in Baarn, de bouw van de buitenpolikliniek aan de Dal- weg in Soest, de ontwikkelingen op medisch gebied en nieuwe technie ken en apparatuur. Op alle luxe schuifkastwanden en gre nen meubelen wordt tot en met vrijdag 14 juli tien procent korting gegeven. Maar Woonhuis Renes heeft veel meer te bieden in de nieuwe winkel. Men kan er ook voor vloerbedekking terecht en mensen die op zoek zijn naar gordijnen kunnen eveneens hun heil bij Renes zoeken. Verder verkoopt het Soester echtpaar onder meer cadeau-artikelen. Vrij exclusief zijn de speciale wand- Jacqueline en Hans Renes nemen al vast een kijkje in de hoek van de schuif kastwanden. Foto: Goos van der Wilt. structuren die verkrijgbaar zijn bij Woonhuis Renes. Om daar een beeld van te krijgen, is het aan te raden een kijkje te nemen in het pand aan de Soesterbergsestraat. Dat kan vanaf aan staande zaterdag. Langs drie wegen in Soest laat de gemeente essen en beuken snoeien. De werkzaamheden aan de bomen zijn vandaag begonnen en nemen ongeveer acht weken in beslag. Het verkeer zal daar volgens de ge meente nauwelijks of geen hinder van ondervinden. Het snoeien van jonge es sen en beuken zal plaatsvinden op de A.R Hilhorstweg, de Spiekerweg en de Jachthuislaan. Er wordt begonnen in de polder. Het snoeien geschiedt niet alleen om de bomen de juiste vorm te geven. Het mes wordt er ook ingezet om te voorkomen dat de bomen het verkeer overlast be zorgen. BOUWBEDRIJF SOEST TEL. 02155-15073-FAX 17496 NIEUWBOUW .flVI VERBOUW #^VQB RENOVATIE ONDERHOUD Voor informatie en opgave elke werkdag van 9.30 - 13.00 uur, tel: 19190. Doordat hij de bocht wat te scherp nam, botste een 22-jarige motorrijder uit Soest tegen de auto van een 52-jarige Soester aan. Het ongeluk gebeurde vo rige week dinsdagmiddag. De motorrij der kwam omstreeks tien voor zes vanaf de Koningsweg aanrijden en sloeg linksaf de Beckeringhstraat in, waar juist op dat moment de auto naderde. On danks een pijnlijk onderlichaam hoefde de Soester niet naar het ziekenhuis toe. Vedelaarpad 53, tel. 18136 Donderdag 6 juli: De Bieshaarschool uit Hoogland komt met 60 kinderen voor een schoolreis met spelletjes in fantasieland. Marloes, Jouke en Michael komen 's middags hun verjaardag vieren. Vrijdag 7 juli: Gaat er weer een school spelletjes in fantasieland doen, n.1. O.B.S. het Pallet. En ook 's middags is het weer feest, want Mario, Luuk, Nadia en Yasemin zijn jarig en geven hun partijtje op het kinderparadijs. Zaterdag 8 juli: Is het net als altijd feest op het kinder paradijs. Evert, Stijn, Marline en Roselyne komen met een heel stel vrienden en vriendinnen een knal- veijaardagsfeest vieren bij ons. Zondag 9 juli: Iedereen is welkom voor een picknick, een wandeling, of gewoon voor de ge zelligheid. Maandag 10 juli: Vandaag komt de Kees Valkenstein- school uit Vleuten met een hele groep kinderen de boerderij schoolreis doen. Ze kunnen rekenen op leuke activitei ten en een prachtige theatervoorstelling, 's Middags kunnen Mark, Remy en Sabine ook rekenen op leuke activitei ten als ze met hun feestgangers komen. Dinsdag 11 juli: De Kameleon uit Amersfoort komt met 140 kleuters spelletjes in fantasieland doen. 's Middags is het de beurt aan Vincent, Jordi en Sanne om feest te vie ren, want zij komen met hun vrienden hun verjaardag vieren. Woensdag 12 juli: Wordt het kinderparadijs weer omge doopt tot 'Indianenland', want de Regenboogschool uit Nijkerk komt vooi een schoolreis. Als 's middags alle indi anen naar huis zijn, mogen de kinderen uit de buurt langskomen om leuke ac tiviteiten te doen. Sam, de drie-jarige olifant voelt zich thuis in Dierenpark Amersfoort, waar hij twee jaar geleden als weesje werd verwelkomd. De in Parijs ge boren Sam is niet alleen in gewicht en hoogte toegenomen, maar laat vooral zijn tanden zien. In mei 1993 ontfermde Mimi (10) zich als pleegmoeder over Sam. De jonge olifant is nu de lieveling van de groep en speelt vooral veel met Jula. Die is vier jaar ouder en ook zwaarder, maar Sam heeft het voordeel dat hij steeds sterker wordende stoottandjes heeft. Ook met zijn verzorger Marten Polak is Sam dikke maatjes. Sam weegt nu 800 kilo en is 1.65 meter hoog. In Dieren park Amersfoort hoopt men dat Sam rond de eeuwwisseling zijn eerste vruchtbare dekpoging zal wagen. Hoe wel Sam zijn tanden laat zien, is hij een bijzonder vriendelijke olifant. Ook met zijn verzorger Marten Polak is Sam dikke maatjes. Mensen die een zogenoemde werk map voor het tijdrijdenbesluit wil len aanvragen, moeten dat voortaan bij de gemeente doen. Voorheen verstrekte de politie de werk mappen. De wijziging is een gevolg van de verhuizing van de facilitaire onder steuning van de politie. Die is tegen woordig in het Baarnse bureau van de politie gevestigd. Voor de aanvragen van de jachtakten en de verloven tot het voor handen hebben ingevolge de wet wapens en munitie dient men zich nog wel tot de politie te wenden: Politie district Eemland Noord, bureau Baarn. Terwijl hij boodschappen uit zijn auto haalde, werd uit zijn woning de porte monnee van een man uit Soest gestolen. De diefstal werd zaterdag gepleegd aan de Speenkruidstraat. De man had de voordeur open laten staan, omdat hij nog een doos met boodschappen moest halen. In de portemonnee zafen geld en persoonlijke papieren. voor de alleen nog voor de maand augustus. EXTRA BELONING! Aanmelden: tel. 1 41 52 (of lolang de voorraad strokt) Soesterbergsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 02155-13109 Van Weedestraat 147 (naast Jac. Hermans) Soestdijk 02155-25942 Hamseweg 12IV Hoogland 033-807151 Kwaliteitsfoto's in één uur

Soester Courant | 1995 | | pagina 9