mi I! W 3ör Jeugdwerk wil aan de weg timmeren fieuwe gedragscode militairen? m -sttJ Soest wil af van woonwagens op gedeelte Banningstraat Wethouder de Haanschool sluit af met fancy-fair Soesterberg 45 jaar geleden Toerisme in Soesterberg? Bezoek van zes USAF-F-15 Vrijwilligers gevraagd voor Rondje Soesterberg op radio WOENSDAG 12 JULI 1995 nsma- Franse Stichting zoekt bestuursleden, vrijwilligers en ruimte ■n gebak Informatieavond Jeugdwerk morgen in Het Dorpshuis Burgemeester doet beroep op Zeist t. Klachten bezorging Nieuws van de gemeente Soest Overgang van dienstplichtig naar beroepsleger. Kerkdiensten Medische dienst ^Burgerlijk^tandJ HuIpverlening^J Vanavond in en rond schoolgebouw 'De Drie Eiken' Wie vergelijkt leest de Soester Courant Taak weggelegd voor VOS en verenigingen Soesterberg even op herhaling. Kunstexpositie 'In de Wolken' in luchtvaartmuseum Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155)21841 iet voor. ranse 'turen en ÏIJN'Vi tempels Pel) paarkaart r z n vak m 11830 ining en-te- erderij (ca. ti3 inhoud), ïtrum Soest ^drijven zijn uxe (tijdehj- erialen(au- ii )fferte voor htige loka-1 grote ber-1^ i en repre- oenthouse i ing een ui-1 het Nieu- vademen- eacciden- narmeren dakterras iparatuur,1 amer met jimte, toi- n zeer ei- en Eem- j n schitte- *eik. uursleden, vrijwilligers, meer beroepsmatige ondersteuning en een geschikte ruimte. Het verlang lijstje van de Stichting Jeugdwerk Soesterberg is lang, hetgeen niet bitekent dat de vrijwilligers organisatie ten dode is opgeschre ven. De Stichting wil zich echter ver der ontplooien en aan de weg tim- issionalisering is een moderne term die niet aan de deur van Jeugdwerk voorbij is gegaan. De bestuursleden hebben allemaal een functie gekregen. een houdt zich bezig met de vrijwil ligers, de ander met het beheer en het Onderhoud van de ruimte in het Dorps huis en de materialen, weer een ander richt zich op bijzondere activiteiten. Dat heeft wel tot gevolg gehad dat er vaca tures zijn voor de functies van voorzit ter, secretaris en penningmeester. Ook «nl Jeugdwerk iemand binnenhalen die zich bezig houdt met de 'public- 'relations'. JHljwilligers die de groep van dertig vaste medewerkers willen versterken, zijn eveneens welkom. Verder hoopt jfiaigdwerk dat de gemeente ooit nog eens subsidie verstrekt, zodat ook de Eting kan terugvallen op meer be- krachten. Mirjam Smid-Kok is op loment de enige betaalde kracht van Jeugdwerk. Ze is voor acht uur per week gedetacheerd door Welzijnswerk Soest (SWS) de Stichting die veel verder is dan Jeugdwerk, omdat ze kan terug vallen op een groot aantal beroeps krachten. Acht uur is veel te weinig voor Smid- Kok om de noodzakelijke werkzaamhe den in Soesterberg uit te voeren en de ligers te ondersteunen. Jeugdwerk ft geluk dat het enthousiasme van ,r groter is dan dat van de gemid- le Nederlander en dat ze wekelijks in het belang van de Stichting extra uren maakt. [les draait nu goed, we willen alleen leer activiteiten organiseren en daar voor hebben we nieuwe vrijwilligers en bestuursleden nodig. En om iets op te zetten, is ondersteuning van beroeps krachten onontbeerlijk. De gemeente stelt tegenwoordig zoveel eisen dat we wel professioneler moeten gaan wer ken," zegt bestuurslid Nell Ruis. Steun aan Jeugdwerk is geen wegge gooid geld of vergeefse moeite, vindt Smid-Kok. "De toeloop op de activitei ten is goed. Iedereen weet dat je hier binnen kunt lopen. De activiteiten dra gen toch bij aan de vorming, de verant woordelijkheid en ontspanning van de kinderen. Wij hebben ideëen, maar als andere mensen ideëen hebben, laat ze die maar aandragen. Ik kan niet garan deren dat we er meteen mee aan de slag gaan, maar alle suggesties zijn welkom." Op dit moment richt Jeugdwerk zich op kinderen en jeugd van 4 tot en met 14 jaar. Jeugdwerk wil meer, bijvoorbeeld voorleesuurtjes voor peuters, toneel en de voorereiding voor een tiener-inloop. Op dit moment wordt van iedereen al het uiterste gevraagd, zodat uitbreiding van de activiteiten niet mogelijk is. "Als je het doet, moet je het goed doen en niet halfbakken," zegt Smid-Kok reso luut. Jeugdwerk wil zich ontwikkelen, maar dat proces gaat nu langzaam, geeft de part-time beroepskracht aan. Bestuurs lid Ruis: "Je kunt er nu net even aan ruiken, maar je kunt het niet continue ren. De vrijwilligers hebben ondersteu ning nodig en die kunnen we ze dan onvoldoende geven." Al 23 jaar is Jeugdwerk een begrip in Soesterberg. De Stichting was voorheen gehuisvest in een schoolgebouw, maar moet zich nu tevreden stellen met een 'steriele' ruimte op de eerste etage van Het Dorpshuis en een uitstekende werkplaats op de begane grond. Het nadeel is dat de ruimte boven telkens moet worden opgeruimd, omdat ook andere instellingen en verenigingen er gebruik van maken. En het is niet mo gelijk om er twee verschillende activitei ten tegelijkertijd te doen. Ruis en Smid- Beroepskracht Mirjam Smid-Kok (links) en bestuurslid Nell Ruis van Jeugdwerk timmeren aan de weg en symboliseren daarmee de instelling van de Stichting. Kok blijven het liefste in het centrum van de dorpskern, maar beseffen dat op dit moment geen ander onderkomen beschikbaar is. Ze zitten evenwel niet bij de pakken neer. "Het komt niet eens bij ons op dat er niemand op staat. Dat is de kracht van positief denken. Het is hier zo leuk werken en er komen zoveel kinderen. Als iemand van ons het even heeft ge had, ziet hij hoe de kinderen genieten van de activiteiten. En dan kan hij er weer tegenaan," aldus Smid-Kok. In Het Dorsphuis aan het Dorpsplein houdt de Stichting Jeugdwerk don derdag 13 juli een informatieavond. De bijeenkomst van morgen begint om 20.00 uur. Het bestuur hoopt dat veel mensen komen, die denken dat ze wellicht iets kunnen doen voor Jeugdwerk. De Stichting heeft bestuursleden en vrijwilligers nodig. Daarom zijn alle verenigingen aangeschreven en inge licht. Wie geïnteresseerd is, kan morgena vond in Het Dorpshuis terecht. Voor informatie kan ook contact worden opgenomen met Jos van Dijk, tel. 54146 (na 18.00 uur). jit 1985 Inhoud vervlak onaan randa, n, kei- erd.:4 isola- >n van De gemeente Soest is de aanwe- l zigheid van woonwagens op de Banningstraat beu. Daarom heeft burgemeester Hans de Widt het college van de ge meente Zeist gevraagd de woon wagens te verwijderen. K Met grote regelmaat staan op een ge- deelte van de Banningstraat gedu- 'rende enkele weken, soms langer, [f diverse woonwagens. Dat is tegen de zin in van het Soester gemeentebe stuur, maar dat kan niets onderne men, omdat de wagens op Zeister grondgebied staan. De aanwezigheid van de woonwa gens leidt tot irritatie van buurtbewo ners die meer dan eens bij de ge meente Soest hebben geklaagd over [I overlast en vervuiling. Nadat de [l woonwagens voor de laatste keer ver trokken, liet de gemeente het terrein schoonmaken, maar inmiddels staan er weer wagens die worden be woond. Nu is De Widt in de pen geklommen om bij b en w van Zeist aan te drin gen op maatregelen. Op verzoek van Soest had Zeist eerder al laten weten dat het gedeelte van de Banning straat zal worden afgesloten. Soest stelt evenwel vast dat het verwijderen van de woonwagens geen prioriteit heeft bij de gemeente Zeist. Er is namelijk nog niets gebeurd. De Widt merkt in zijn brief op dat de hinder voor de omgeving op Zeister grondgebied minder is dan voor de buurtbewoners in Soesterberg. Hij hoopt op korte termijn te weten te komen wat het gemeentebestuur van Zeist van plan is te gaan doen tegen de woonwagens. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klachtennummer 02155-21841 (C. van Barneveld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18.30 en 19.30 uur worden gebeld voor nabe- zorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. De Gemeente Soest deelde mee: Bewoners van Apollo 212 werd de kap- vergunning geweigerd van een beuk. Met ingang van 16 augustus is er een parkeerverbod tegenover de parkeer vakken op de Plesmanstraat, gelegen tussen de Buijs Ballotlaan en Simon Stevinlaan. Het Kontakt der Kontinenten heeft een bouwvergunning aangevraagd voor het uitbreiden van hun conferentiecentrum. Het bezwaarschrift tegen het vestigen van een winkel in motorfietsen en -on derdelen aan de Rademakerstraat 61, werd ongegrond verklaard. De subsidie voor muziekvereniging Odeon is vastgesteld op f 13.439,20 en die voor de Stichting Jeugdwerk Soesterberg op f 50.048,00. Kap- vergunning werd aangevraagd voor di verse bomen op de hoek Rademaker- straat-Prof. Lorentzlaan. Ie laatste fase van de overgang van Peen dienstplichtig naar een be roepsleger is ingegaan. Sommige {militaire commandanten verlangen tegelijk de invoering van een andere J gedragscode. Als reden willen zij de belastingbetaler waar voor hun geld laten zien. Vervol gens zal een serieus en professioneel le ger discipline en kracht moeten uitstra len. En tenslotte is er de noodzaak van een aanpassing aan de algemeen heer sende internationale militaire cultuur. Het soepele, losse beleid heeft volgens hen, in de loop van de tijd iets teveel laten verdwijnen van wat men van een (professioneel) leger mag verwachten. De basis in de gedragscode wordt gezien U f- in het respect hebben voor de mede mens. Voor discriminatie, in welke vorm ook, is geen plaats binnen de krijgs macht. Punten in de nieuwe gedrags code meent men onder andere te zien in meer eenheid in een correct tenue; kort- gedekte haardracht voor mannen; geen opvallende (overdadige) make-up bij vrouwelijké militairen; geen aanstoot gevende tatouages; het altijd dragen van het hoofddeksel; periodieke (kamer)in- specties; na 23.00 uur dient er rust en orde te zijn; direct actie ondernemen bij ongewenste intimiteiten; bij hijsen of neerhalen van de vlag brengt men de eregroet. Respect hebben voor mensen/collega's en respect voor ieders identiteit, geloof, sexe enz. Niet alleen daarom, maar ook in het kader van eventuele uitzendingen naar gebieden waar een andere cultuur heerst. Wanneer je je eigen mensen niet leert om te gaan met andere gewoonten, andere culturen, kan dat een probleem worden bijvoorbeeld bij een VN-uitzen- ding. Als daar rotzooi uitbreekt, moet je je ook in kunnen houden. Cultuur verschillen hebben in het verleden wel vaker van stressomstandigheden tot ex cessen geleid. Kijk maar naar Vietnam. Het is van groot belang dat de militair daar uitdrukkelijk op te wijzen, in het begeleiden en op te treden wanneer het fout gaat," aldus een militaire woord voerder. Daarin noemde hij de BBT'er -de nieuwe tijdelijke beroepsmensen- het belangrijkste gereedschap. Zondag 16 juli ROOMS-KATHOLIEKE KERK Voorganger aalmoezenier Wanders Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 dameskoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE EN GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. M.A.A. Nawijn APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 99-101 zondag 9.30 M. Kroonenburg woensdag 20.00 M. Kroonenburg STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 J.H. van der Stee Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10 tel. 51700 Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino- van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het ant woordapparaat wie er dienst heeft. GEHUWD Johannes La Bast en Wilhelmina Monique Frelink Gen. Winkelmanstraat 1. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, td 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappe lijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkdagen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00- 21.00 uur; overige tijden: tel. 02155- 19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Dank zij de medewerking van veel enthousiaste ouders kunnen ouder raad en personeel van de Wethou der de Haanschool vandaag van 17.30 tot 21.00 uur een grote fancy fair houden. In en rond het school gebouw wordt het een happening voor kinderen, ouders, familie, bu ren en andere belangstellenden. ledereen is welkom. Naast diverse drankjes en hapjes die men daar in een eet-café kan kopen, kan men getuige zijn van paardrijden, schoenpoetsen, paalklimmen, auto wassen, gewicht ra den van een geit, muntgooien, speel goed-, spelletjes- en kledingverkoop, schminken, leerlingenoptreden in het café, loterij levensmiddelenpakket, straatmuzikanten, flippo's grabbelen, silhouet-tekenen enz. De opbrengst van de activiteiten is bestemd voor de aan schaf van een sound-mixer voor de school. Loterij Bijzonder is de loterij: in welk vak valt de kak? Op het schoolplein zijn vakken getekend. Vanaf 18.00 uur wordt daarin een paard gezet en dan is het wachten in welk vak dat paard zijn behoefte gaat doen. De (lot)eigenaar van dat vak kan dan winnaar zijn van maximaal 400 gul den. Indien de grote boodschap in meer dan één vak wordt gedaan, bepaalt het gewicht van de hoeveelheid de prijs. Loten a 10 gulden kunnen tot vanavond 18.00 uur worden gekocht bij Gert Lamers, Rumpler 21 (tel. 52705). De loterij gaat door, indien minimaal 70 loten zijn verkocht. Brandweernieuws Zondag 5 februari 1950 werd de plaat selijke brandweer des morgens om half tien gealarmeerd voor een schoorsteen brandje in een perceel aan de Gen. Winkelmanstraat. Door middel van de ramoneur was het brandje spoedig ge blust en kon de brandweer inrukken. Huwelijksfeest Brigadier Kooman Waar zou men zeggen, geheel Soester berg handen ging schudden en met ge paste vrolijkheid het trouwe 30 jarige echtpaar ging feliciteren. De banden met de politie in Soesterberg werden hier stevig aangehaald! Kooman en zijn echtgenote werden letterlijk en figuurlijk in 'de blommen gezet' en menig 'Eau de Schiedam' werd op hun gezondheid ge ledigd. Bij een dergelijke gelegenheid kan men juist terdege controleren hoe de banden zijn, welke Soesterberg met het hoofd onzer politie binden. Volksonderwijs Soesterberg De afdeling Soesterberg-Volksonderwijs hield 17 dezer maand haar jaarvergade ring. Het aantal leden bedraagt nu 138. De heer Bakker trad af als voorzitter en de heer Lub zal nu deze functie tijdelijk waarnemen. Carnaval-avond RK jeugd Op 19 dezer maand vond 's avonds in Huis ten Halve een lollige carnaval avond plaats van de R.K. jeugd. Met eigen krachten werd deze avond onder groot vermaak tot een ware carnavals avond gemaakt. Pater C. Frijters S.V.D. opende deze avond, waarbij hij de R.K. jeugd welkom heette. Toneelspel, mu ziek, declamatie wisselden elkaar af en enkele leden van de Harmonie St. Joseph vormden een aardige 'band'. Ook een klein ensemble uit leden van de R.K. jeugd vormde een 'bandje'. De altijd actieve Pater Frijters heeft succes en plezier gehad met deze avond en wij menen, dat de R.K. jeugd zo op de goede weg is. Het was een vrolijke en leutige avond. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Ontmoetingsplaats voor ouderen In de vakantietijd zijn er weinig activi teiten. De vrijwilligers die dit moeten organiseren, hebben ook even rust om straks in september met vernieuwde krachten te beginnen. Een uitzondering in dit alles is het Dienstencentrum van De Drie Eiken. Elke werkdag zijn er vrijwilligers die de gezellige ruimte wijd open gooien. Ouderen zijn daar van harte welkom om zo maar even binnen te lopen. Een praatje met een kopje koffie of thee of welke drank men ook wil hebben. Vaak ziet men de dames met een handwerkje, elkaar kennelijk de laatste nieuwtjes te vertellen. Het biljart is meestal een ge liefd attribuut voor de heren of een kaartspel heeft al hun aandacht. Was het eerst de tennisprestaties die men daar op de tv volgde, nu hoopt men dat weer eens een Nederlander een toerrit in de Tour de France wint. Zo met elkaar ge nieten van een stuk gezelligheid en dan niet te vergeten de uitstekende verzor ging van ook weer vrijwilligers die niet met vakantie zijn. Zo is het Diensten centrum voor vele ouderen een fijne onderbreking in hun dagprogramma. Men is daar welkom van 10.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot ca 17.00 uur. En dan te beweren dat deze krant nooit iets positiefs over het Dienstencentrum weet te schrijven. In 1950 vroeg redakteur Van der Donk van 'Soesterbergs Nieuws' aandacht voor het toerisme in Soesterberg. Hij probeerde het toe risme in het dorp op gang te bren gen. Voor de Tweede Wereldoorlog was Soesterberg een dorp 'waar stadse bleekneusjes weer kleur kre gen', aldus een tekst uit een VVV- brochure van 1930. Het sprak ook van 'het villa dorp', mo gelijk ietwat overdreven maar toen ken nelijk normaal. Vooral nu in de vakan tietijd worden nogal eens opmerkingen gehoord over het aantrekken van toeris ten. Is dat een zaak van de Vereniging Ondernemers Soest? Vooral de middenstand zou willen dat er meer vakantiegangers naar Soester berg komen, omdat in de vakantietijd hun omzet aanmerkelijk lager is dan normaal. Het zou dan ook de midden stand moeten zijn die onder de noemer van de Verenigde Ondernemers Soester berg (VOS), het initiatief daartoe zou moeten nemen. In nauwe samenwerking met plaatselijke verenigingen en instellingen kan men in Soesterberg een aantrekkelijk zomer- programma aanbieden. De ingrediënten zijn voorhanden in een prachtige omge ving, een eigen VW en diverse attrac ties in de directe omgeving, zoals het Militaire Luchtvaart Museum, het be zoeken van militaire terreinen/evene menten, een historische/oudheid kundige route door het dorp, een markt op het Dorpsplein, orgelconcerten in de plaatselijke kerken, school fancy fair, muziekconcerten, jeugdwerk activitei ten, rondleiding Sterrenberg en een monumentendag. Bij de invalswegen van het dorp staan borden met de tekst: 'de kerken heten u welkom'. Daar kunnen ook borden staan met vermelding van de activitei ten van de dag of van de week. De vraag blijft: wie pakt de koe bij de ho rens? Verder heeft Soesterberg een Oranje Comité dat bewezen heeft een fantas tisch tien-daags programma neer te zet ten en dus ook kennis in huis heeft. Misschien zijn zij over te halen voor het opzetten van een Soesterbergs zomer- programma. De oproep die dhr. van der Donk in 1950 deed, wordt nu herhaald. Het is een uitdaging, met de vraag: wie pakt de handschoen op? In het kader van een oefening wor den van 14 tot en met 28 juli zes Amerikaanse F-15 straaljagers ver wacht. Ze zijn afkomstig van de Duitse basis Spandahlen, waarvan in die veertien dagen de start- en landingsbaan wordt gerepareerd. De aanvals-oefeningen worden boven de Noordzee gehouden, waar ook de Marine bij betrokken is. Per werkdag zullen de F-15 in groepen van drie toe stellen, drie keer opstijgen met daama ook drie keer een landing. Momenteel wordt onderzocht of alle verbindingsmiddelen op de vliegbasis Soesterberg aanwezig zijn om de Ame rikaanse vliegtuigen te kunnen ontvan gen. Gebleken is dat de Amerikanen bij hun vertrek ook een hoog geavanceerd technisch verbindingssysteem hebben meegenomen. Indien dit niet tijdig geïn stalleerd kan worden, zullen de toestel len hoogstwaarschijnlijk naar de vlieg basis Leeuwarden moeten uitwijken. Voor het programma 'Rondje Soesterberg' van Radio Soest wor den vrijwilligers gevraagd. In sep tember worden de tweewekelijkse uitzendingen hervat. Gezocht wordt naar presentatoren. Dagelijks kan men Radio Soest via de kabel beluisteren op de frequenties 90.0 Mono en 107.9 Stereo. In de Soester Courant staat elke week het pro gramma. Een vast programma voor Soesterberg was het 'Rondje Soester berg' elke maandagmiddag van 12.00 tot 13.00 uur om de veertien dagen, gepresenteerd door Anneke Vestering. Voor één persoon is zo'n programma eigenlijk te veel. Bovendien loopt het gevaar als de presentator ziek of om andere reden verhinderd is. Om die re den wordt een dringend beroep gedaan op vrijwilligers die promotie voor Soesterberg willen doen. Gedacht wordt aan een team van vier personen, die elk één keer per maand een uitzending verzorgen en zonodig voor elkaar invallen. Informatie kan men verkrijgen bij Anneke Vestering, tel. 51273. Op werkdagen kan men elke dag om 09.00 en 16.00 uur het programma 'Soest Actueel' beluisteren. Daarin krij gen actuele berichten uit Soest en Soesterberg aandacht. Speciaal voor Soesterberg zijn de uitzendingen van elke zaterdagmorgen om 09.00 uur. Het programma Soest Actueel begint dan met een 'Klein Rondje Soesterberg' van ongeveer een kwartier. Frank van de Berg en Piet Taai geven dan om de beurt hun visie op de ontwikkelingen in Soesterberg. Ze worden op die zaterdagmorgen telefonisch door Radio Soest benaderd en vanuit hun woning geven zij hun relaas. Ook voor dit on derdeel zijn vrijwilligers dringend ge wenst en kunnen zij van één van beide genoemden nadere informatie verkrij gen. In deze programma's kunnen ook verenigingen etc. hun activiteiten naar voren laten brengen. John Bernard van Meteo Consult opent vrijdag 14 juli de kunst expositie 'In de Wolken' van Jaap Zandstra. De tentoonstelling is te zien in het Militaire Luchtvaart Museum aan de Kampweg. Kenmerkend voor het werk van de kun stenaar zijn de oud-Hollandse wolken formaties, waarin vliegtuigen en sche pen figureren. Voorbeelden zijn de Spitfires van de Luchtstrijdkrachten, de C-130 Hercules in een onweersfront, de F-27 Troopship tussen de stratocomulus en een klipper en stoomschip in het spel van wolken en zee. De tentoonstelling in het luchtvaart museum gaat op 16 juli open voor pu bliek en is te zien tot en met zondag 1 oktober. Woensdag 12 juli 13.30 bridge instuif Drie Eiken 17.30 fancy fair Weth. de Haanschool Donderdag 13 juli 19.30 jeu de boules Drie Eiken Zaterdag 15 juli 09.00 open b-c-d toernooi tennis LTV Sportpark 09.00 Klein rondje Soesterberg, Radio Soest Zondag 16 juli 09.00 open b-c-d toernooi tennis LTV Sportpark Maandag 17 juli 17.00 open b-c-d toernooi tennis LTV Sportpark 19.30 klaverjassen/jokeren drie Eiken 19.30 info-avond riolering Hoeksteen Dinsdag 18 juli 17.00 open b-c-d toernooi tennis LTV Sportpark 19.30 Soesterberg-Noord, gemeentehuis Soest 20.00 bridge Drie Eiken Woensdag 19 juli 13.30 bridge instuif Drie Eiken 17.00 open b-c-d toernooi tennis LTV Sportpark Opgaven voor de agenda: tel. 51252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 7