andweer Soesterberg in aktie Hartsvriendinnen met hart voor dieren t I/IA- HT Opzet aktiviteitenkalender Apollo kreeg informatie Bibliotheek Soesterberg Marechaussee gaat onderuit Angelo en Arambo onderdak? Bossen Soesterberg-zuid op 't nippertje gered idr /KI n JSDAG Natuurpad en kunst op Sterrenberg P szzo rop ff' Biggles-dag in Soesterberg Opslagterrein Amersfoortseweg Informatie over verenigingsaktiviteiten Brandweeroefening op de Far East Jeugdboeken Kerkdiensten Medische dienst JBurgerlijk^taiidJ Hulpverlenin^J AFWEZIG Autokraak aan Plesmanstraat Bromfiets weg Onder invloed Autobotsing zonder letsel WOENSDAG 23 AUGUSTUS 1995 'De Drie Eiken' LTV informatie Actie tegen vivisectie Agenda ongenSi ■chöoitjjjj J 'oreen 1 ïedreven Bloe<i in J i IM ervan w0fi no°rd te hejv otere "^■kv<~4*a«k ken ^iarmuid; ft ïik achteröe de vele ft- Vmerik zich nisdaad- C1 e")en en te. ls Museum Rotterdam, mpi lont mei 1995 voomamei 9"ders hun geven van een be id. technische ■affaire, in- 'ekschepen technische i de bewonc ning aan dj e oppas oeij hele wonk 'at er veraÉ ^fgelopen vrijdag werden om- feks 18.15 uur de mannen van de iniging Vrijwillige Brandweer isterberg gealarmeerd met de >ep: een klein bermbrandje op lè A-28 ter hoogte van de afslag ist. Het is telkens een wonder hoe snel deze vrijwilligers in pak en brandweerwagen ter plaatse zijn. pok deze keer en dat was maar |ed ook. loedelijk had een fietser op de Ver lengde Kampweg, ter hoogte van het viaduct met de Ericaweg, een ^arettepeuk in de kurkdroge berm van de A28 gegooid. Op het moment dat het vuur snel om zich heen greep, kwam vanuit de richting Amersfoort dhr. Arnoud van Meegen uit Zeist, met echtgenote en zijn twee jongens rijden. Onmiddellijk stopte hij zijn auto, waarop zijn echtgenote en jongens met takken het vuur trachtten te blussen. Van Meegen reed direct door naar het Shell-benzinestation en heeft daar via het 06-11 alarmnummer de brandweer geïnformeerd. Hij reed daarop weer te rug en hielp met dekens mee het vuur uit te slaan. Er was voor ons geen beginnen aan. Het vuur was even gedoofd of rechts en links begon het weer. Ik was blij toen ik zag dat veel meer autobestuurders hun auto spontaan aan de kant zetten en meehiel pen het vuur uit te slaan. Er waren som migen die hun colbertjasje gebruikten. Maar wat we ook probeerden, we zagen het vuur eerst de hele berm afbranden om daarop boven aan de bosrand weer hoog op te laaien. Op een gegeven mo ment moesten we terug vanwege het vuur en de rook en zagen we dat de eer ste bomen en struiken in de bosrand begonnen te branden. Op dat moment kwam gelukkig de brandweer die de zaak snel onder controle had,1 aldus een nog zwetende en hijgende Arnoud van Meegen, die men dankbaar mag zijn voor zijn initiatief. Onder leiding van brandmeester Rolf van Dee was men met drie brandweer wagens het vuur snel meester. Vooral de bosrand kreeg de volle waterstraal, wat dringend gewenst was. Zodoende werd een catastrofe voorkomen. Het nablussen vergde nog de nodige tijd, maar alles bleef beperkt tot een ver brande bermlengte van ongeveer vijftig meter. 27 augusti. it op het te m uitgebrei iviteiteo. D| epresentf erkers, der Hoi n van 11.( n 12.00 105.9. -STOF E[r zijn op het terrein van Sterrenberg twee wandelroutes uitgezet: een gele en een blauwe. De gele route is de kortste, iÊgigeveer anderhalve kilometer. De blauwe is de langste met twee kilome ter. De beide wandelingen voeren de delaars over het gehele terrein van renberg. Men kan dan tevens zien hoe deskun dig al het groen wordt verzorgd door de «ffllntsoenendienst. Er zijn veel verschil- /Jènde bomen, struiken en planten te vin den, die een grote aantrekkingskracht Mffidieren uitoefenen. Daarom kan men daar veel verschillende vogels ontdek- ken. Maar tijdens de wandeling wordt het pad dikwijls gekruist door eek- Mljiporns, konijnen en 's avonds veel vleer- Bnuizen. Verder zijn reeds gesignaleerd een vos, padden, salamanders, hazel- irmen en egels. :n mooi stukje natuur vlak naast de deur. Tevens kan men het diensten- ^fitrum even binnenlopen om de litho's e& aquarellen van Janneke Brinkman te bezichtigen. De lino's en zeefdrukken van Herre Morst zijn te zien op de be- gane grond van dit centrum en in het ■Bntrum 't Lichtpunt. Beide tentoonstel- 'Jpgen zijn tijdens kantooruren te bekij- :n. ■STOF UVIMA iirp. EST JEN [EN Bi; In het Mil. Luchtvaart Museum vindt op iöndag 27 augustus de 23e bijeenkomst van het International Biggles Assocation plaats. De IBA is een vereniging voor hs van de Britse auteur W.E. Johns, festelijk vader van James Jigglesworth, Biggles vrienden, held door de decennia heen. In ons land zijn in totaal 91 verhalen over Biggles in - boekvorm uitgebracht. De Biggelsdag is voor iedereen gratis toegankelijk en er kunnen spullen geruild worden. In een stand met verenigingsartikelen krijgen liefhebbers de kans kennis te maken met vier nooit eerder in het Nederlands uit gebrachte verhalen in de IBA-serie 'Captain W.E. Johns Korte verhalen'. Dfe bijeenkomst duurt van half twee tot vier uur. Sï OP ihtpaar iij-1.)- OP i i"| n Robj )P De Ver. Soesterbergs Belang heeft bij de gemeente Zeist vragen gesteld over de ipslag van het terrein Baegen en porrestein aan de Amersfoortseweg. ïet hoofd van de afdeling Milieu en '-andschap, mr, drs. A.P.M. Hosman, teelde de VSB daarop schriftelijk mee dat de opslag van het terrein van porrestein ruimtelijk niet mag worden uitgebreid en tevens mag op het be staande terrein niet worden gebouwd ten behoeve van het bedrijf. Het zal hoofdzakelijk ingericht blijven voor de opslag van containers en bouwmateria len. Daarnaast zal voor de verandering [van de inrichting een milieuvergunning moeten worden aangevraagd. In de ver- Igunning-verleningssprocedure die op de L aanvraag volgt wordt de VSB uitgeno- f'digd een eventuele Verandering kenbaar fcte maken. De VSB drong aan op het aanleggen van een groenvoorziening, waardoor de storende opslag in het landschap niet zichtbaar zou zijn. De gemeente Zeist zal dit in overweging I nemen en de VSB op de hoogte houden van nieuwe ontwikkelingen betreffende |de aldaar gevestigde bedrijven. In de maand september zullen alle commissies, verenigingen enz. weer van start gaan voor het seizoen 19951996. Ten dienste van de vele (plaatselijke) abonnees van deze krant is het zaak dat zij optimaal over de verenigingsaktiviteiten wor den geïnformeerd. Onder andere zijn de nieuwe bewoners van Apollo geïnteresseerd in de vele plaatselijke mogelijkheden. De weke lijkse Soester Courant is dan het juiste middel dit 'den volcke kond' te doen. Om die reden zal de agenda in de maand september alle (opgegeven) we kelijkse aktiviteiten vermelden. Dat wik zeggen dat de agenda van woensdag 27 september voor het laatst deze weke lijkse aktiviteiten zal vermelden. Men kan de agenda dan bewaren voor het seizoen 1995/1996. Daarna zal de agenda alleen de incidentele en bijzon dere zaken noemen. Ook is het zinvol alle bijzondere aktiviteiten bij voorbaat op te geven voor de samenstelling van een 'ak tiviteitenkalender'. De betrokken vere niging kan tijdig worden geïnformeerd indien op die dag meer van soortgelijke aktiviteiten staan gepland, waardoor een betere spreiding wordt verkregen. Alle opgaven voor de agenda en bijzondere gebeurtenissen dient men vóór 1 sep tember schriftelijk te zenden aan het adres: Van Maarenplein 1. Alle nieuwe bewoners in de wijk Apollo kregen dinsdag 1 augustus een boekwerkje in de brievenbus met het opschrift: 'Informatie Soesterberg', verstrekt door de Ver. Soesterbergs Belang. Deze vereni ging reageerde als eerste op de uit nodiging om vooral de nieuwe be woners in de wijk Apollo van rele vant dorpsnieuws te voorzien. In 24 pagina's, voorzien van een duide lijke index, kregen de Apollo-ers een duidelijk overzicht van de vele soorten aktiviteiten. Aandacht werd onder an dere besteed aan huisartsen, tandartsen, fysiotherapeuten, sportcomplexen, De Drie Eiken en De Heybergh, ouderen bonden, Dorpshuis met de daarin ge vestigde eenheden, kerken en scholen, huisvuil, alarmnummers, Radio Soest, de Soester(bergse) Courant, zelfs win kelen en uitgaan in het vliegdorp, mu ziek, zang en toneel, sportverenigingen en mogelijkheden, plaatselijke vereni gingen, Soesterberg de bakermat van de Koninklijke Luchtmacht, uitvaart verzorging, dansschool en postkantoor. Veel belangrijke tips zijn in dit keurig boekje verwerkt, die zelfs voor rasechte Soesterbergers nieuws kunnen zijn. Op vallend is dat de middenstand niet las tig is gevallen voor reclamewerk. Geen één advertentie is opgenomen, waar door de lezer alle aandacht krijgt voor het feitelijke dorpsnieuws. Volwassenen Alther Lisa: Vijf minuten in de hemel. Na een dramatische gebeurtenis verhuist een middelbare lesbische vrouw van New York naar Parijs. Carton Martine: Het verhaal van Fatma. De zelfmoord van een vrouw in een Thrks dorp houdt de gemoederen zeer bezig. Cowdy Barbara: Vallende engelen. Drie opgroeiende zusjes uit een Ameri kaans voorstadje hebben in de jaren zes tig last van gewone puberteitsproblemen Het College van B. en W. heeft de re gionale brandweer van Eemland toe stemming verleend om op zaterdag 16 september op de Far East (Vlasakkers) een rampenbestrijdingsoefening te hou den. Het gaat hier volgens B. en W. om een direct "algemeen belang", zodat er vanuit het milieu-oogpunt geen beletse len zijn. Het totaal aantal deelnemers is maxi maal 100. De gemeente is bereid een eenmalige ontheffing te verlenen voor het gebruik van een geluidsinstallatie en als de brandweerlieden eventueel - al dan niet zwak-alcoholische - drank wil len gebruiken kunnen ze daarvoor óók een ontheffing krijgen. en zuchten on der het juk van hun zeer excentrieke ouders. Oberski Jona: De ongenode gast. Een leerling)ournaliste dringt zich bin nen in het leven van een joodse schrij ver die nog steeds grote bekendheid ge niet door een novelle over de oorlogs herinneringen van een joods jongetje. Het complete dieetboek. Informatie in woord en beeld over afval len en op gewicht blijven volgens de Weight Watchers methode. Arend van Dam: Als ik later vader ben. Op school praat de klas van Bram over wat iedereen wil worden en wil eigenlijk het liefst vader worden. Vanaf ca. 5 jaar. Jon Blake De woeste hond van de Wodanstraat. De leerlingen uit de klas van mevrouw van Os beleven van alles. Vanaf ca. 8 jaar. Reinder Kromhout: Rare vogels. Een toneelgroep van dieren wordt ge leid door een bulldog. Zelf lezen, maar ook voorlezen van ca. 8 jaar. Imme Dros: Onzeker verliefd. Een onzekere, verlegen jongen van het eiland Texel heeft veel moeite zijn weg te zoeken in de universiteitsstad Am sterdam. Vanaf ca. 14 jaar. Zondag 27 augustus ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gmengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. L. v.d. Berg, Ermelo APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 99-101 zondag 09.30 M. Kroonenberg woensdag 20.00 M. Kroonenberg STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Platzerweg 299, tel. 030-280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 20 augustus: Maria Theresia Wilhel- mina Geertruida Knoops-van Krevel (60), Veldm. Montgomeryweg 59. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkdagen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00- 21.00 uur; overige tijden: tel. 02155- 19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. H.J.M. Tonino P.B.E. Tonino-van Schieveen DIERENARTSEN van zaterdag 26 augustus t/m zondag 10 september Waarneming: Dierenarts Mevr. van Donk Rubenslaan 9, Bilthoven Tel. 030-286091 Een 25-jarige bewoner van de Plesmanstraat ontdekte maandag morgen dat een van de portierruiten van zijn auto was ingeslagen. De buit be stond uit een radio, een cd-wisselaar en wat eereedschaD. Uit de voortuin van een woning in Apollo is vorige week een bromfiets gestolen. De brommer stond op slot. De 33-jarige bewoonster meldde de diefstal bij de politie. Op de Richelleweg hield de politie in de nacht van woensdag op donderdag een 26-jarige automobilist uit Amersfoort staande. De man was opgevallen door zijn rijgedrag en bleek inderdaad onder invloed. Bovendien constateerde de po litie dat hij geen rijbewijs had. De Amersfoorter werd beloond met een dubbel proces-verbaal. Bij een aanrijding op het kruispunt Kampweg-Kamerlingh Onneslaan raak ten donderdagochtend twee auto's fors beschadigd. De bestuurders kwamen met de schrik vrij. Het ongeluk ontstond doordat de voet van een 57-jarige Soesterberger van het gaspedaal schoot. Zijn auto knalde daardoor tegen de be stelauto van een 54-jarige bestuurder uit Amersfoort. Correspondentie-adres: P. Taai. Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 Een surveillancewagen van de Mare chaussee kreeg ondanks drietonige hoorn en blauw zwaailicht geen voor rang van een bestuurder die vanuit de richting Soest de Amersfoortsestraat op reed. Een aanrijding kon worden voor komen door de surveillanceauto de middenberm op te rijden. Alleen was dat tegen de zin van de auto, die op zijn rechterzij ging liggen en tegen een lan taarnpaal tot stilstand kwam. De be stuurder kwam met de schrik vrij. Op het stukje weide naast Tetterode werd Angelo (rechts) onlangs herenigd met zijn broer Arambo (links). Ze zijn bijna niet van elkaar te onderscheiden, alleen heeft Arambo een langere staart. Ze kijken vol verwachting richting Soest, in afwachting of ambtenaren van de ge meente toestemming geven tot de bouw van een onderkomen voor de naderende winter. Voor zulke mooie viervoeters moet dat geen probleem zijn... Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 03463 - 5 14 02 Het nieuwe cursusboek 1995/1996 van de SWOS is weer verkrijgbaar in het dienstencentrum. Het bevat vele werk groepen, cursussen en aktiviteiten. Op gave voor de cursussen dagelijks tussen 08.00 en 13.00 uur (m.u.v. donderdag) bij het dienstencemtrum, tel. 51402. Donderdag 7 september staat het uit stapje naar Amsterdam geprogram meerd. De bus vertrekt te 09.00 uur vanaf het Dorpsplein; aankomst Am sterdam ca. 10.00 uur. Daar krijgt men eerst koffie met gebak en om 11.00 uur volgt een circa twee uur durende wan deling door o.a. de Jordaan. De lunch staat klaar te 14.00 uur, met daarna de mogelijkheid om zelf de hoofdstad te verkennen. De bus vertrekt om ca 15.30 uur met aankomst Dorpsplein ongeveer te 17.00 uur. Aanmelding en betaling van kosten (f 25,00) dagelijks bij het dienstencentrum. Voor de agenda van de maand septem ber kan men noteren maandag 11 sep tember: de bekende schoenenshow van fa. Tap van 10 tot 12 uur; vrijdag 15 september de eerste bingo-avond, aan vang 20.00 uur; donderdag 21 septem ber, 09.45 uur, thema-ochtend van de PCOB; vrijdag 22 september is er 's middags vanaf 14.00 uur een feest middag, georganiseerd door de ANBO en PCOB. Hier treedt onder andere op The Magie Table. Zaterdag 26 augustus houdt LTV haar Relatietoernooi. Tennissen met wie je als LTV-lid wilt, een verre vriendin, een kennis, je tante of volle neef. Het kan allemaal op 26 augustus, aanvang 19.00 uur. Het maximale aantal deelnemers is vastgesteld op 84, dat is 12 per baan. Het staat bekend als een gezellig tennis feest. Van vrijdag 15 tot en met zondag 24 september staan de Senioren Club kampioenschappen Dubbelspel 1995 op het program. Tot uiterlijk zondag 3 sep tember kunnen LTV-leden zich laten inschrijven bij Rinus Kappelle en Patrick van Ee. Tijdens het winterseizoen 1995/1996 kan men bij LTV trimmen. Onder des kundige leiding kan men elke zondag vanaf oktober t/m april van 10.30 tot uiterlijk 12.30 uur deze gezonde sport bedrijven. Kosten 2,00 per keer. Infor matie bij dhr. Barendregt tel. 51948, Geerlings, tel. 52185, Harmsen tel. 51959, Klinkenberg tel. 52782 of mevr. Dill, tel. 02155-17472. 'We zijn hardstikke tegen proeven op dieren, omdat ze niets hebben gedaan en er niets tegen kunnen doen. Door de proeven lijden de dieren pijn en het einde daarvan is meestal hun dood. We vinden dat ze met vivisectie veel te ver gaan. Dat moet verbeterd worden en daar wil len wij graag iets tegen doen.' De 13-jarige vriendinnen, harts vriendinnen zeggen ze zelf, Floriëlle Verweij en Karlien Steringa komen goed los als het over de zin, nee de onzin van vivisectie gaat. Elkaar soms in de rede vallend stromen de woorden uit hun mond. Ongeveer een jaar geleden snuf felden ze in enkele boekjes van de plaat selijke bibliotheek. Daar zagen ze het boekje Als dieren konden praten', van de Anti Vivisectie Stichting (AVS). Floriëlle en Karlien: 'Wij zagen de plaatjes in dit boekje waarop dieren zichtbaar pijn leden, zoals konijnen waar men huidproeven op toepaste of waspoeder liet eten totdat ze er aan dood gingen. Dat doen ze ook bijvoor beeld met shampoo, lippenstift, borrel nootjes, verf en tabak. Dat is toch niet normaal meer'. Floriëlle toont een boekje met foto's van dierproeven. 'Kijk nu eens, zo'n mooi konijn hoe ze die ingepakt hebben. En hier een kat met een stekker in z'n kop en dan deze aap, die zo wordt vastgezet dat hij zich bijna niet kan bewegen. Dat doet die dieren pijn. We waren er kapot van toen we dit zagen'. Vrijwilligersgroep 'We belden het telefoonnummer van de AVS in Den Haag en daar verwezen ze ons naar de regionale afdeling in Amersfoort. Daar is onlangs een vrijwilligersgroep van de AVS opgericht. We zijn daar naar toe geweest, waar we met zeven mensen waren. Een oude dame van in de tachtig en nog een paar jongeren. Wij waren de jongsten van deze groep. Een mevrouw, genaamd Glenda, van AVS vertelde ons daar wat de bedoeling van onze vrijwilligersgroep was. We zijn allemaal dierenvrienden en weinigen weten wat men bij dierproeven doet. Daarom willen wij de mensen daarop attenderen. Dat is ook de reden dat wij in principe geen vlees eten, wel scharrelvlees. Dat komt van dieren die niet hoeven te lijden. Maar denk eens aan de kistkalveren? Dat is toch niet normaal meer? En dan het vervoer van dieren voor de vele proefstations. Zeker 80% gaat tijdens het transport dood. Heel veel cosmetica-artikelen zijn van dieren gemaakt'. Aktie 'We willen mensen erop attenderen dat men zulke cosmetica niet of minder moet gebruiken. Natuurlijk begrijpen we wel dat je niet alles ineens kunt afschaf fen. Voor al die artikelen moeten goede alternatieven worden gemaakt en dat is best te doen. Als mensen geïnteresseerd zijn om hier ook iets tegen te doen moe ten ze eens met ons meegaan naar Amersfoort. De buskosten worden door de AVS vergoed, dus wat wil je nog meer. Ook bezoeken we dierspeciaal- zaken en soortgelijke zaken waar we strooifolders afgeven waarin men alles kan lezen over de AVS. Ook gaan we straks naar de scholen om daar van onze aktie te vertellen. Beiden zijn we leerling van het Chr. Lyceum in Zeist en ook daar zijn we reeds begonnen. Daar mochten we samen een spreekbeurt houden over Anti Vivisectie. We kregen toen een 9 en dat was het hoogste cij fer van de klas. Wil je een voorbeeld van wat we gaan doen? Luister. We lezen de advertenties van de kranten die we on der ogen krijgen. Daar worden bijvoor beeld vaak jonge poesjes voor niets aan geboden. Kijk, dat is nu fout. Op deze advertenties gaan de mensen af die vivesectie plegen. Dan hebben ze weer een stel dieren voor niets te pakken. Wij bellen dan de mensen die dieren gratis aanbieden en vragen hen of ze de die ren niet gratis weg willen geven, maar dat ze die moeten verkopen. Echte dierenliefhebbers willen best wel voor hun huisdier betalen. We willen geld inzamelen om het werk van de AVS te steunen. We hebben allebei een zorg- pony en dachten mensen uit te nodigen voor geld een rondje op de pony te rij den. Maar mevrouw Glenda, je weet wel die uit Amersfoort, zei toen dat we dat juist niet moesten doen, want nu moest die pony daar weer voor lijden. Goed van haar hé? Elke dag leren wij zo nieuwe dingen en dat is best gaaf. Weet je, proeven op dieren is so-wie-so verkeerd. Ze zeggen wel dat het voor het welzijn van de mens gaat en soms is dat ook wel waar. Wij zijn niet abnor maal overdreven in deze anti vivisectie. Sommigen vinden het gebruik van huis dieren in strijd met het wezen van dat dier. Zie, dan ga je te ver, een huisdier hoort bij de mensen en voelt zich daar thuis. Alleen je moet het dan wel als huisdier gebruiken dus gewoon laten doen waarvoor ze bij je thuis zijn. Als je een pony of een paard steeds maar dat zelfde rondje laat lopen, daar wordt zo'n mooi dier helemaal daas van. Ook is het goed als mensen hun huisdier uit het asiel halen. Dieren hebben het daar he lemaal niet prettig. Het is wel goed dat er asielen zijn, maar die zijn alleen voor een tijdelijk opvang van dieren. Op 4 november is er een algemene AVS-dag in Utrecht. Waar die wordt gehouden is nog niet bekend, maar dan moeten ze even Glenda uit Amersfoort bellen, te lefoon 033-65433'. Vrijdag 25 augustus 20.00 tennis bedrijfstoernooi, Sportpark Zaterdag 26 augustus 15.30 tennis relatietoernooi, Sportpark IBMC-dag, Kamp van Zeist Zondag 27 augustus Bigglesiqeeting, Mil. Luchtvaart Mu seum Maandag 28 augustus 19.30 kaarten, Drie Eiken Dinsdag 29 augustus 09.00 tennis jeugddubkamp, Sportpark Woensdag 30 augustus 09/00 tennis jeugddubkamp, Sportpark Opgaven voor de agenda: tel. 51252.

Soester Courant | 1995 | | pagina 11