s ïieuwe bevelhebber bij Luchtmacht Tosca van Bussel mag toch blijven EST Nationale Skisport-week 160 Oefengewonden naar vliegbasis Soesterberg Vacature voor vrijwilliger bij Stichting Jeugdwerk Rommelmarkt van ODEON Publicatiebord Dorpsplein WOENSDAG 6 SEPTEMBER 1995 \t.-gen. B.A.C. Droste volgt H.J.W. Manderfeld op RAAT 211 ENSDAG Ski Club Soesterberg houdt open huis A Internationaal recreantentoernooi van KVO zaterdag Inbraak mislukt aan Aviatik Sauna verzoekt om schorsing besluit gemeente Soest Kerkdiensten Medische dienst 'Burgerlijke stand' Hulpverlening Geschil met de SWOS opgelost Lange agenda wordt korter Op zaterdag 9 september Henk van Appeldoorn beheerder M Agenda Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463) 51252. Klachten bezorging:- C. van Barneveld. Molenstraat 112, Soest, tel. (02155) 21841 tel. 12527 tel. 21987 tel. 19546 van het nieuwe 1 september in an de Molen inden gespeeld de kosten tien )m 19.30 uur -avond wordt uden. De vol- 4 oktober, 11 FM 105.9 R BEDRIJ- ïr; pr. Gerda y Prinsen en SOEST «i-STOP BEDRIJ- Ï-STOP Bevelhebber der Lucht- i jd krach ten, Luitenant-Generaal J.W. Mander feld, droeg op vrij- [ag 1 september 1995 het bevel er de Koninklijke Luchtmacht 'er aan Generaal-Majoor B.A.C. roste. De ceremonie rondom de levelsoverdracht vond plaats op de liegbasis Soesterberg. .ansluitend aan de ceremonie vond een lucht- en gronddefilé plaats. Met de Overname van het bevel over de Ko- linklijke Luchtmacht, werd Generaal- riajoor Droste bevorderd tot Luitenant- ïeneraal. jeneraal-Majoor B.A.C. Droste, gebo- en 22 december 1944 in Den Haag, >egon zijn militaire loopbaan op T sep- ember 1962 aan de Koninklijke Mili- aire Academie in Breda. Gedurende :ijn loopbaan als vlieger vervulde hij 'ele functies bij operationele eenheden an de luchtmacht. In 1984 volgde hij et NATO Defense College in Rome en an 1987 tot eind 1989 was hij com- ïandant van de vliegbasis Volkel. >aarna vervulde hij verschillende staf- mcties bij het hoofdkwartier van de jchtmacht en de Defensiestaf in Den Vanaf 31 maart 1994 is generaal )roste plaatsvervangend Bevelhebber er Luchtstrijdkrachten. Met de over- ame van het bevel over de luchtmacht 'erd hij bevorderd tot luitenant-gene- aal. Podium Op een zonovergoten paradeterrein •tonden vrijdag 1 september de deelne mende troepen al vanaf 10.15 uur te (vachten. Een groot overdekt podium »af ook nog eens aan een honderd men- >en plaats, duidelijk te merken dat er groots ging gebeuren. 'Nu loop ik al heel vat jaren bij de luchtmacht mee, maar heb nog nooit zoveel hoge officieren bij elkaar gezien. Wist ik veel dat ze bij ons zoveel generaals hadden, moet je eens zien voor hoeveel daar op het po dium zit', was de opmerking van een verbaasde sergeant-majoor. De pers werd strak aan banden gelegd, wat voor luchtmacht begrippen vrij on gewoon was. Echter was vanaf een be perkte ruimte de ceremonie heel goed te volgen en kon deze ongestoord worden uitgevoerd. In een strakke maar uiterst correcte volgorde vonden de begroetin gen plaats van de hoge gasten door mid del van één ereroffel tot vier ereroffels. De daarop volgende eerste regel van het volkslied bracht nogal wat verwarring bij de zittende gasten. Moesten ze nu staan of blijven zitten, enkele fanatiekelingen bleven op en neer gaan de rest vond het welletjes. Met de komst van de scheidende en komende bevelhebber kon het allemaal beginnen. Nadat alle eenheden door hen waren begroet werd de vaandel drager naar voren geroepen. Generaal Manderfeld nam hem in handen en stond recht tegenover zijn opvolger. 'Generaal Droste, collega en vriend, ik draag hierbij het commando van de prachtige Koninklijke Luchtmacht over en wens je veel succes'. In stilte nam zijn opvolger het vaandel over waarmee de overdracht had plaatsgevonden. Toekomst De scheidende generaal Manderfeld bracht in zijn afscheidswoorden en op zijn wijze de achterliggende periode voor het voetlicht. Hij noemde de vele zaken die gerealiseerd waren en dat wa ren er vele. Ook liet hij de toekomst niet onbesproken en voor een bedrag van ongeveer 7 miljard gulden kan de lucht macht zich in heel wat soorten nieuwe zaken steken. Hij dankte allen die op welke wijze zijn weg hadden gekruist, voor hun medewerking. Toen werd voor )EST NEN MEN let ingang van zondag 10 septem ber organiseert de Nederlandse Ski Vereniging een 'Nationale Ski Week' op alle Nederlandse kunst skibanen. Tot en met zondag 17 september openen de skibanen hun deuren voor het publiek, óng en oud, ervaren of beginner, ieder- en kan in deze week kénnis maken met Bet skiën of langlaufen op een kunstskibaan en uitgebreid informatie ^rijgen over skigebieden en skimate rialen. Op een skibaan kunnen begin- hende skiërs de eerste beginselen van de ski-, snowboard-, en langlaufsport on- per de knie krijgen. Nederlandstalige Skileraren zorgen ervoor dat de be- jinners als na een les of tien behoorlijke afdalingen in de sneeuw kunnen maken en dat komt de sfeer en vooral de vei ligheid van een mooie skivakantie alleen naar ten goede. De meer ervaren skiërs verbeteren hun techniek op de skibaan én daardoor is de laatste jaren duidelijk prake van een spectaculaire stijging van het skiniveau, zelfs tot wedstrijd- (slalom)skiën aan toe. JSki Centrum Soesterberg behoort tot de grootste alpine- en langlauf skibanen van ons land. Menigeen voelt zich in het gezellige clubhuis met terras al gauw thuis, proeft de typische skisfeer en •vaant zich al in de bergen. De bekende skischool van Otto Zoetelief heeft in die Nationale Ski Week een uniek plan be dacht, namelijk de organisatie van Ski- Clinic's. Op een aantal avonden gedu rende die week zullen skitechnieken in een gecomprimeerde vorm worden be handeld en belangstellenden kunnen tegen de geringe vergoeding van een tientje hieraan aktief deelnemen. Skimaterialen zijn voldoende aanwezig en zijn bij de prijs inbegrepen. De Skibaan Soesterberg is gelegen in het bosrijke Sportpark aan de Kerklaan en telefonisch bereikbaar voor inlichtingen en programma onder nummer (03463) 52674. CST OP Zaterdag 9 september zullen 16 korfbal verenigingen op het KVO-terrein in Sportpark Kerklaan tussen 10.00 en 15.00 uur uitmaken, wie zich rekrean- tenkampioen 1995 mag noemen. Naast uiteraard KVO en enkele clubs uit de regio, zullen ook aanwezig zijn READY uit Den Haag, Madjoe uit Leiden, VEO uit Maastricht en BEP uit Purmerend, allen korfbalploegen van naam. Maar alle aandacht is gericht op de Duitse korfbalclubs TV Ensen uit Keulen, Adler Rauxel, SKV en Albatros. Vooral Adler Rauxel zal zwaar belaagd worden omdat zij mogelijk voor de tweede keer de beker mee naar huis willen nemen. Aan de Aviatik is vorige week dinsdag middag - op klaarlichte dag - een in braak mislukt, omdat de dader werd gestoord door de zoon des huizes. Hij had intussen wel kans gezien om de ach terdeur open te breken, maar kon niets meenemen. De heer Zieleman heeft via zijn advo caat de gemeente Soest verzocht het besluit van de gemeente om een aantal bouwwerken binnen drie maanden te verwijderen, te schorsen in afwachting van de behandeling van het ingestelde beroep bij de rechtbank. De gemeente Soest heeft laten weten dat zij op grond van haar beleid nimmer een behande ling van een beroepszaak afwacht, om dat dit minstens een jaar kan duren. Zij heeft daarom gesteld dat de sauna een verzoek om voorlopige voorzieningen dient aan te vragen. Voor de sauna staan grote financiële belangen op het spel en mogelijk zien zij dat als reden om van het algemeen ge voerde beleid af te wijken. De rechtbank zal de belangenafweging moeten maken, dat wil zeggen dat het besluit niet ge schorst wordt doch de rechtbank in de zen een voorlopige voorziening kan tref fen. De komende (links) en gaande bevelheber der luchtstrijdkrachten, B.A. C. Droste en H.J. W. Manderfeld. het eerst de stem van de nieuwe com mandant gehoord. Hij noemde de pun ten van samenwerking met generaal Manderfeld, waaruit bleek dat zij elkaar iets langer kenden dan vandaag. 'U zult mij nu en straks veel horen over sleutel begrippen als beschikbaarheid en inzetbaarheid. Deze twee begrippen ver tegenwoordigen alles waar het in deze tijd om moet draaien. Hierbij gaat het voor alles om de mensen die de uitvoe ring van de taken mogelijk maken, de verantwoording nemen en geven. Al leen als aan de menselijke factor is vol daan komen de materiële middelen aan de orde. En daar mogen we trots op zijn, want wij beschikken over de beste middelen ter uitvoering van onze taak. Ik mag hieraan leiding geven en daar kunt u mij altijd voor aanspreken. Sa men zullen wij de Koninklijke Lucht macht zo nog waardevoller kunnen ma ken. Ik reken op u en u kunt op mij re kenen', aldus de nieuwe bevelhebber. Défilé Nadat de troepen waren ontbonden werd eerst een défilé van het rijdend materieel gehouden, bestaande uit vele luchtmachtvoertuigen met toebehoren. Te omstreeks 12.00 uur werd het ge volgd door het overvliegen van een veertigtal vliegtuigen waaronder het nieuwe tankervliegtuig. De luchtmacht is het tijdperk Droste ingegaan. Alleen de naam al doet denken aan grootmoe ders tijd met andere woorden zal het luchtvaartschip de eerste vijf jaren een met naam en faam bekende kapitein hebben. Zondag 10 september ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 aalm. Wanders; cantores Zondag 10.00 zie de Hoeksteen Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED, HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion; oec. dienst APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 99-101 Zondag 09.30 M. Kroonenberg Woensdag 20.00 M. Kroonenberg STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 mevr. A. Visser Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P. Creutzberg, Dorpsplein 10, tel. 51700. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467, weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. GEHUWD 1 september: Sander Swildens en Anneke Kroon, Apollo 198. Opgaven: Van Maarenplein 1. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschap pelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkda gen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00-21.00 uur; overige tijden: tel. 02155-19444; alarmnummer: 06.11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Zeven Navo-Ianden, waaronder Ne derland, nemen van 4 tot en met 16 september deel aan de grootscha lige geneeskundige Navo-oefening 'Broken Body '95'. De oefening, waaraan zo'n 750 Nederlandse mi litairen deelnemen, simuleert een muftinationale militaire operatie op grote afstand van de thuisbases. 'Broken Body '95' heeft tot doel de ge neeskundige organisatie van de deelne mende landen op elkaar af te stemmen. Onderdeel van de oefening is de repa triëring van honderdzestig Nederlandse oefengewonden vanuit een ver gelegen inzetgebied. De geneeskundige afvoeroefening be gint daadwerkelijk op 7 september, wanneer grote aantallen gewonden van uit drie nationale veldhospitalen worden overgebracht naar een doorvoor hospitaal. Dit is samen met andere in stallaties en voorzieningen gelegen op een groot oefenterrein nabij het Duitse Rafenwöhr Trainings Area, vlakbij de grens met Tsjechië. Daar wordt door een multinationaal coördinatiecentrum bepaald of gewonden per vliegtuig, he likopter, ambulancetrein of ziekenbus auto moeten worden getransporteerd naar een 'opvang- en distributie centrum'. Voor de Nederlandse gewon den is dit centrum een Brits veld hospitaal dat is gelegen nabij Brüggen (Duitsland), in de omgeving van Roer mond. Vanaf Brüggen, waar een Neder lands liaisonteam aanwezig is, worden de gewonden door de luchtmacht ver voerd naar de vliegbasis Soesterberg. Op maandag 11 september arriveren in drie vluchten tachtig oefengewonden met een F-27 Fokker Friendship en een C-130 Hercules transportvliegtuig van de Koninklijke luchtmacht op de vlieg basis Soesterberg. Vandaar zullen zij met ambulances van 400 Geneeskundig Bataljon uit Ermelo naar het Calami teitenhospitaal in Utrecht worden ver voerd. Zes oefengewonden worden met een Alouette-helikopter overgevlogen naar dit hospitaal. In de volgende twee dagen volgen nog eens zestig en dertig oefengewonden. Aan 'Broken Body '95' wordt verder deelgenomen door militai ren uit België, Denemarken, Duitsland, Frankrijk, Groot-Brittannië en de Ver enigde Staten. De Nederlandse 'Lande lijke Organisatie tot Uitbeelding van Slachtoffers' levert zestig oefengewon den. Het aankomend seizoen hoopt Stichting Jeugd Soesterberg met di verse nieuwe activiteiten van start te kunnen gaan. Daarbij hebben zij hulp nodig voor de navolgende on derdelen. Ze zijn op zoek naar twee mensen die het leuk vinden om met kinderen van 6 tot 10 jaar iets aan toneel te doen. Het is de bedoeling dat men met deze kin deren aan het werk gaat. Belangrijk is dat men weet wat en hoe iets gedaan moet worden. Men dient zelfstandig te kunnen werken. De St. Jeugdwerk kan in voorkomend geval beroepsmatige ondersteuning verlenen. De activiteit staat gepland op een middag na school tijd. Over welke dag valt nog te overleg gen. Een tienerinloop vraagt ook 2 vrij willigers om een inloopavond van 19.00 tot 21.00 uur te begeleiden. Over de uit voering moeten nog plannen worden gemaakt. Op woensdagmiddag staat een instuif voor kinderen van 4 t/m 12 jaar op het programma. Creatieve activiteiten, film vertoning, het organiseren van wedstrij den zijn daar de elementen. Tot slot het voorleesuurtje voor 3- en 4-jarigen op elke woensdagmiddag van twee tot half vier. Naast lezen wordt ook iets gezocht in knutsel- of tekenwerk. Eigen inbreng en creativiteit staan hier voorop. In alle vacatures staat een beroepskracht klaar voor de nodige hulp en informatie. In dien men interesse voor bovenstaande vacatures heeft kan men kontakt opne men met Mirjam Smid. Zij is woensdag avond 6 september tussen 19.00 en 21.00 uur in de Dubbeldekker, tel. 53411. Maandagmorgen 11 september is ze van 09.00 tot 11.30 uur te bereiken te Soest in de Schoof, tel. 02155-12527». Ongeveer een jaar geleden begon nen de problemen tussen de Stich ting Welzijn Ouderen Soest en het toenmalige bestuur van het Dienstencentrum 'De Drie Eiken'. Het ging om het aantal uren dat de beroepskracht Tosca van Bussel be schikbaar kon zijn. Het Dienstencentrum wilde die 20 uren per week houden, met de mogelijkheid naar 16 uren. De SWOS bleef bij het standpunt dat er niet meer in zat dan 10 uur per week. Het is jammer dat par tijen zich toen zo hard tegenover elkaar opstelden. Vorige week bleek dat ook het huidige bestuur nog niet veel verder was gekomen en werd een gedeelte uit de september-orgaan van 'Het Eiken blaadje' geciteerd. Hierin stond vermeld dat ook het huidige bestuur moest er kennen dat zij nog niet veel waren op geschoten. Echter waren nog niet alle gesprekken gevoerd en dan kan een conclusie soms ietwat te snel worden getrokken. Opgelost Een verheugde voorzitter van de Werk groep, dhr. Cees Verheus, kon eind vo rige week het volgende mededelen: 'Na een drietal gespreksronden is de sle pende kwestie rond het Diensten centrum 'De Drie Eiken', op een voor alle partijen aanvaardbare wijze opge lost. Het huidige bestuur van de Werk groep Dienstencentrum De Drie Eiken, heeft op een bijzonder prettige manier met het dagelijks bestuur van de SWOS, een constructieve oplossing gevonden. Voorshands blijft mevrouw Van Bussel 20 uur per week beschikbaar voor het bestuur en de vrijwilligers. Wel zal haar taak-uitoefening aangepast worden in die zin, dat er b.v. een vast 'spreekuur' komt voor ouderen die met mevrouw Van Bussel bepaalde privé-zaken willen bespreken. Zij blijft echter volledig be schikbaar als 'vraagbaak' voor de Soesterbergse ouderen, naast haar taak als administratieve ondersteuning van bestuur en vrijwilligers. Derhalve was onze berichtgeving van vorige week wellicht wat prematuur, nu achteraf blijkt, dat in 'Het Eikenblaadje' van sep tember, een omissie is ontstaan, in die zin, dat waar geschreven staat: 'Een de zer dagen is er weer overleg en we ho pen dat de SWOS eens gaat zien dat de Werkgroep enz. had moeten luiden: 'Een dezer dagen is er weer overleg en wij vertrouwen, dat ook de SWOS gaat inzien enz.,'. Wij hopen dat hiermee het misverstand is opgelost'. Reactie Een eerste reactie die men vooral bij de De agenda is deze keer vrij lang. Dat is het resultaat van de oproep aan alle ver enigingen en commissies om hun seizoenplanning door te geven. Men kan de agenda uitknippen en bewaren, want vanaf heden worden alleen de bij zondere aktiviteiten vermeld. Aangezien woensdag 20 september de Soester Courant huis-aan-huis verschijnt kan men die datum aanhouden voor een optimale informatie. In dit verband wordt gedacht aan de wijken Apollo en Gemini, waar veel nieuwe inwoners zich hebben gevestigd, die op deze wijze van relevante informatie kunnen worden voorzien. Schriftelijke opgaven: Van Maarenplein 1. Zaterdag 9 september kan men voor vele leuke en vooral goedkope spulletjes terecht op de rommel markt van muziekvereniging Odeon. Alles is er te koop zoals meubelen, glaswerk, speelgoed, kleding, boeken, curiosa, verlich ting en nog veel meer. Dit jaar zijn ook aquarellen in de aan bieding van plaatselijke kunstenaars. De afgelopen week hebben alle leden zich tot het uiterste ingezet om de spullen op te halen, te sorteren, repareren en uit te stallen met als uiteindelijk doel een be hoorlijke opbrengst te realiseren om hun hobby 'te kunnen blijven uitoefenen. Muziekvereniging Odeon groeit; veel nieuwe leden hebben zich aangemeld en krijgen muziekles. Anderen hebben met goed resultaat hun muziek-examen af- 1. Alle kandidaten slaagden waar van drie zelfs met lof van de jury. Dat betekent wel dat ze een gemiddeld cij fer van 9 en hoger kregen. De opleiding kost de muziekvereniging veel geld, omdat maar een klein aantal in aanmerking komt voor gesubsidi eerde muzieklessen op een muziek school. De overige leerlingen krijgen les van (dure) leraren. Daarom is het be langrijk dat men muziekver. Odeon ook in de rommelmarkt steunt, met als resul taat dat zij kwalitatief goede muziek kunnen laten horen. Men is zaterdag 9 september van 09.00 tot 15.00 uur van harte welkom op de rommelmarkt van Odeon in hun gebouw aan de Rade- makerstraat, tegenover de Caroluskerk. Meer berichten Soesterberg op sportpagina 'De gemeente Soest heeft mij ge vraagd of ik het beheer van hét publicatiebord op het Dorpsplein op mij wilde nemen. In de hal van ons Dorpshuis moet ik ook regel matig bekendmakingen aanbren gen of verwijderen, dus dit kan er best bij.' Aldus de beheerder van het Dorpshuis, Henk van Appeldoorn. Velen hebben zich afgevraagd waarvoor het zwarte bord op het Dorpsplein moest dienen. Menigeen wist stellig dat de aankomst- ouderen hoort is een hiep-hiep-hoera- stemming. Eindelijk is het meningsver schil opgelost en dat is volgens de mees ten een goede zaak. Anderen vragen zich af waarom een jaar lang eerst veel leed en ellende moest passeren en wat het verschil ismet het standpunt van toen en nu. Het is te begrijpen dat de meningen op dit punt nogal verdeeld zijn, echter is dat napraten over iets wat nu geen zin meer heeft. Het voornaam ste 'het belang van de ouderen' is gerea liseerd in het blijven functioneren van Tosca van Bussel voor de tijd die zij daarvoor nodig heeft. Toekomst Het zou de pro's en contra's sieren als zij nu samen de handen ineen slaan en zo samen zich gingen inzetten voor de ouderen die dat dringend nodig hebben. Het heden en het verleden geeft blijk dat het dorp Soesterberg op dit gebied heel wat in haar mars heeft. Dat dit kan bewijst de positieve inbreng van de coördinator van de SWOS, dhr Martin van Weelden. Hij heeft een nuchtere en scherpe kijk op het geheel sinds hij fe bruari j.1. deze taak op zich nam. Zo kan hij nooit partijdig zijn omdat hij de tijd daarvoor alleen maar van horen zeggen heeft. Gezamenlijk met de beroeps kracht mw. Tosca van Bussel, zijn zij in staat de kar snel in het goede spoor te krijgen. Een uitdaging die zij graag aan vaarden en alle steun van een ieder mag krijgen. Het is een goede zaak dat de problemen nu tot het verleden behoren. De Drie Eiken zou alleen daarom al de vlag mogen uithangen. en vertrektijden van de busdiensten hierop vermeld zouden worden. Het wordt echter gebruikt voor kleine, alge mene informatie. Aangezien het publicatiebord een beperkt formaat heeft worden alleen berichten op A-5 formaat half A4) geaccepteerd. Tij dens de openingsuren van het Dorps huis kan men deze berichten bij de bar afgeven. Interne verenigingsberichten, commerciële informatie of folders wor den niet geaccepteerd. 'Het moet alge mene informatie zijn en een tijdelijk karakter dragen', aldus Henk van Appeldoorn. Donderdag 7 september 14.00 koersbal, Drie Eiken 17.15-19.45, selectie gym SV Laet, Dorpshuis 19.30-22.30 volksdansen, Drie Eiken 20.00-22.30 cursus tekenen en schilde ren, Dorpshuis Vrijdag 8 september 09.15-10.15 ouder en peutergym SV Laet, Dorpshuis Zaterdag 9 september 09.00-10.00 judo SV Laet, 5-10 jaar, Dorpshuis 09.00-15.00 rommelmarkt Odeon ge bouw Rademakerstraat 10.00-11.00 judo SV Laet, 11 en ouder, Dorpshuis 10.00-15.00 rekreantentoernooi KVO Sportpark Kerklaan Zondag 10 september 11.00-15.00 modeshow in de Bedstee, Rademakerstraat Open Huis Ski Club Soesterberg, Sport park Kerklaan Maandag 11 september 09.30-10.30 sport en spel 55+, Banninghal 10.00-12.00 schoenenshow Tap, Drie piken 10.30-11.30 sport 55+, Banninghal 14.00-16.00 handwerken, Drie Eiken 16.00-17.00 gym SV Laet j+m 4/5 jaar, Dorpshuis 16.30-17.30 ouderen yoga, Dorpshuis 17.00-18.00 gym SV Laet j+m 6/7 jaar, Dorpshuis 18.00-19.00 gym SV Laet j+m 8/9 jaar,, Dorpshuis 19.00-20.00 leerlingenorkest Odeon gebouw Rademakerstraat 19.45-22.00 harmonie Odeon gebouw Rademakerstraat 20.00 tafeltennis senioren AGAVS, Dorpshuis 19.00-20.00 gym'SV Laet j+m 10 en ouder, Dorpshuis 19,30-22.00 zangkoor Esberg, Dorps huis 19.30-22.30 klaveijassen/jokeren, Drie Eiken 20.00 tafeltennis senioren AGAVS, Dorpshuis 20.00 modeshow in de Bedstee, Rade makerstraat Dinsdag 12 september 10.45-11.30 ouderengym, Dorpshuis 13.00-14.00 ouderengym, Carolushuis 14.00-16.00 ouderen koersbal, Drie Ei ken 14.00-16.00 vrij zingen, Drie Eiken 18.00-19.00 minirettes Odeon gebouw Rademakerstraat 18.30 tafeltennis jeugdtraining AGAVS, Dorpshuis 18.30-19.15 ballet SV Laet, 8-10 jaar, Dorpshuis 19.15-21.00 majoiettes Odeon gebouw Rademakerstraat 19.15-20.00 ballet SV Laet, 11-14 jaar, Dorpshuis 20.00 tafeltennis senioren AGAVS,, Dorpshuis 20.00-20.45 ballet SV Laet, 15 en ouder, Dorpshuis 20.00-23.00 bridge, Drie Eiken 20.30 Slankclub, Drie Eiken 20.45-21.30 dames fitness SV Laet, Dorpshuis Woensdag 13 september 10.15-11.30 volksdansen, Drie Eiken 13.30-15.00 cursus engels, Drie Eiken 13.30-16.00 bridge instuif, Drie Eiken 14.00-14.45 ballet SV Laet, 4+5 jaar, Dorpshuis 14.00-16.00 jeu de boules, Drie Eiken 14.45-15.30 ballet SV Laet, 5-7 jaar,: Dorpshuis 15.30-16.30 zwemmen Sterrenberg (via Drie Eiken) 16.30-18.00 cursus tekenen en schilde ren 8-12 jr, Dorpshuis 18.45-20.30 recreatie volleybal dames, SV Laet, Dorpshuis 19.30-22.30 sjoelen, Drie Eiken 20.00-21.45 drumband Odeon gebouw Rademakerstraat

Soester Courant | 1995 | | pagina 13