aivii I J X n Vliegbasis Soesterberg zeker tot 2010 helibasis IBMC-wedstrijden waren weer groots mmm flllf Dansschool Rellum TNO-trimloop weer een groot succes ^Uitnocfiging Najaars Modeshow '95 n- V. GRONINGEN Stijldansen, a Aerobics Callanetics 1 n i* I i r- H3II4H Najaarsmodeshow in Dorpshuis mode Wim Overgoor opheffingsuitverkoop kortingen tot 50 procent Wim Overgoor L- WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1995 Ondanks protesten tegen stationering 40-jarige MTGKLu vierde ook feest Nieuw... Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening^J STAPT &S f Mode de Korte toont kleuren en warmte t k Van Ocation naar 'Lazy Beast' Meningen van lezers De Drie Eiken Schildersmateriaal gestolen uit auto Laatste kans voor plaats in agenda van activiteiten Agenda ïeder- -erza- in 15 •er in ïtrum ;riode beurs ;n op aarten r zijn rijfen- niet >ezoe- kaar- aantal r deze vijftig anden Groot erika, mbia, arken ardEx r het eiling larten i vrij- 30 tot ptem- ur en 10.00 10,- ng is van mlie- door 95, ngen. een egen- Correspondenti'e-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (03463)51252. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (02155)21841 De Stichtse Milieufederatie voert op alle fronten een actie tegen de komst van de zware helikopters op de vliegbasis Soesterberg. De ge meenten rond de vliegbasis zijn schriftelijk verzocht individuéel of gezamenlijk alle mogelijkheden te benutten om de stationering tegen te gaan. Begin 1996 neemt de Koninklijke Luchtmacht 17 transporthelikopters in gebruik. Deze AS-532 US Cougar Mk2 helikopters worden ondermeer ingezet voor transportsteun, herbevoorrading en gewondentransport tijdens operaties van de Luchtmobiele Brigade. De Cougar is een lichtere helikopter dan de Chinook en kan maximaal 4 ton nuttige lading vervoeren. In oktober wordt de eerste Cougar op zijn thuisbasis Soester- berg verwacht. Daarna komen de veel zwaardere Chinooks, waardoor de vlieg basis Soesterberg de helibasis wordt voor ongeveer dertig van deze wentel wieken. Het kabinet heeft Soesterberg hiervoor aangewezen omdat deze basis hiervoor het best is ingericht en verhoudings gewijs aanmerkelijk minder geld aan bijkomende infrastructurele kosten hoeft te worden besteed. Vooral de Cougars zullen worden ingezet voor de lucht mobiele brigade, die heeft nu nog de vliegbasis Deelen als haar thuisbasis. Veel instanties in de provincie Utrecht hebben zich tegen vaste stationering op de basis Soesterberg verzet. Men is van mening dat midden in het hart van Hol land en vlakbij vele (medische) instellin gen, die gevoelig zijn voor geluids overlast, geen helikopterbasis moet ko men. Onder hen is de Stichtse Milieu federatie in Utrecht die het milieuver vuiling noemt als het zou doorgaan. Onderzoek De kamercommissie van Defensie legt zich niet zondermeer neer bij het stand punt van het kabinet en toog op onder zoek. Om die reden kwam zij maandag 4 september op de vliegbasis Soester berg om zich daar te oriënteren. Van daar zijn ze per helikopter naar de Ginkelse Heide gevlogen en mogelijk andere lokaties in Nederland. Zo wordt gesproken over de aanleg van een nieuwe helibasis in de provincie Gronin gen of Drenthe. Op 16 oktober komt de stationering van de helikopters in de kamer en moet een beslissing worden genomen. De staf van de vliegbasis Soesterberg wacht de uitspraak van 16 oktober af. 'Deze basis heeft de beste infrastructuur en met weinig geld kan dat helemaal voltooid worden. Het lijkt ons onwaar schijnlijk dat men vele extra miljoenen zal uitgeven voor het oprichten van een geheel nieuwe basis ergens elders. De gevreesde geluidsoverlast is aanmerke lijk minder dan het lawaai wat men des tijds van ons kende, maar elk vliegtuig maakt nu eenmaal geluid', aldus een zegsman. Actie en reactie De Stichting Milieufederatie in Utrecht heeft bij monde van hun directeur N. Papineau Salm fel tegen de stationering van de heli's te Soesterberg geprotes teerd. 'Het is ongehoord dat men dit wil realiseren in een dichtbevolkte regio. Er is reeds teveel geluidsoverlast van het verkeer over rijksweg A28 en militaire oefenterreinen. De Utrechtse Heuvelrug is per definitie een recreatiegebied, dat mag niet verpest worden door nog meer geluidsoverlast', aldus Papineau Salm. Hij vraagt zich af waarom het dorp Soesterberg niet meer protesteert. De meningen in het vliegdorp zijn ver deeld. Uiteraard zijn er voor- en tegen standers, maar de grote meerderheid haalt de schouders op. 'Het dorp is zo groot geworden dankzij de luchtmacht. Vliegverkeer hoort bij Soesterberg, al leen zij die van elders kwamen protes teren, een Soesterberger is aan dat extra geluid gewend geraakt. Ze moeten wat aan de herrie van de autosnelweg doen, dat irriteert ons allemaal', is hun me ning. Kamercommissie De vaste commissie voor Defensie in de Tweede Kamer bezocht vorige week vrijdag de vliegbasis Soesterberg om te onderzoeken waar de toekomstige basis van onder andere de Chinooks moet komen. De parlementariërs kwamen tot de conclusie dat Soesterberg er hele maal klaar voor is behoudens enkele kleine aanpassingen. Maar aan de an dere kant erkenden zij dat het groene hart van Nederland door deze stationering geweld wordt aangedaan. Kennen we hen in de Tweede Kamer als ware opponenten, nu overlegden ze met elkaar hun visie en deze was behoorlijk op één lijn. Men onderkende dat de geluidsoverlast nu reeds hoog was. 'Volgens mij is die nu al veel te hoog. We moeten blijven zoeken naar plaatsen waar dat minder hinderlijk is, maar dat kan ook weer niet ten koste van alles gaan', aldus Agnes van Ardenne (CDA). Ook de andere collega's waren deze mening toegedaan en voegden daaraan toe dat zij in prin cipe voor een stationering waren op de vliegbasis Soesterberg om vandaar uit te onderzoeken welke alternatieven er eventueel zijn. 'Dat is een kwestie van jaren en dan denk ik aan het jaar 2010 voor we definitief kunnen stellen wat het gaat worden. Maar laten we eerst wachten hoe de politiek zich op 16 ok tober hierover zal uitspreken', wilde H. Jeekel (D66) nog wel kwijt. 'Rijden kan iedereen in zo'n kar, maar hem zo te kunnen beheersen dat'ie naar je hand luistert, dat is een kunst. Ik dacht dat ik heel wat in mijn mars had, maar dit vergt het uiterste van chauffeur eh vracht auto. Het is niet alleen geluk heb ben, je moet hier je hersens goed bij gebruiken', aldus een Engelse mili tair en deelnemer aan de Interna tionale Behendigheidswedstrijden voor in principe militaire chauf feurs. Het gebeurde onlangs op het grote ter rein van de 40-jarige Motor Transport Groep van de Koninklijke Luchtmacht op het Kamp van Zeist in Soesterberg. In de vroege morgenuren kwamen de vele burger- en militaire vrachtwagens het kamp binnenrijden. In de kantine van de MTGKLu heerste op dit vroege uur een opperbeste stemming. Hier en daar werden taken en opdrachten nog eens doorgenomen, de 14e IBMC-wed- strijd moest nog beter worden dan alle voorafgaande 13 wedstrijden. Het weer zat mee, dus dat was meer dan de helft. In de loop van de morgen kwamen de deelnemers uit Duitsland, Engeland, België, Amerika, Italië en Nederland binnenrollen. Voor de garages had men tafels en stoelen geplaatst met daar om heen de kramen die voor de inwendige mens moesten zorgen. Om tien uur wa ren nagenoeg alle plaatsen bezet met deelnemers en gasten. Show en demonstraties Het terrein was afgebakend op de plaats waar de behendigheidswedstrijden moesten worden gehouden en verder waren er vele burger- en militaire voer tuigen opgesteld in een static-show, met veel nieuwe vindingen, en de jongste voertuigen van de zee-, land- en lucht macht. Verder raspaardjes van Daf, VW, Renault, Mercedes en andere fabrikan ten die nauwe banden hebben met de krijgsmacht. Elk voertuig had vol doende vindingen aan boord om de vele kijkers te binden. Met plezier voerden de chauffeurs voor de zoveelste keer een demonstratie uit van soms een geraffi neerd kunnen. Het Rampenbestrijdings- team van de landmacht oogstte veel suc- .ces. Ook was de Explosieven Oprui mingsdienst met hun Satcom-appara- ,-tuur en de Daf-95 in trek. Terreinrijden Een gedeelte van het terrein was zelfs omgebouwd in een woest heuvelachtig terrein. Onder onmogelijke hoeken en beklimmingen moest elk wedstrijdteam zorgen dat een emmer water tijdens de rit zo weinig mogelijk water verloor. Daarna mochten bezoekers een ritje meemaken. 'Nooit ga ik weer over deze baan', kon een hevig verschrikte dame het nog uitbrengen. Ze sloeg de handen voor de mond toen een terreinwagen bijna rechtop naar de top van een heu vel klom. 'je weet niet wat je meemaakt. Je zit geen ogenblik stil en onder alle hoeken word je heen en weer geslingerd. Nee, dat is niets voor mij'. Een jonge man probeerde voor de derde keer een rit mee te maken, hij kon er geen ge noeg van krijgen. Wedstrijd Alle aandacht kreeg de wedstrijd waar men voor elkaar niet wilde onderdoen in vakmanschap en behendigheid. En kele proeven bestonden uit de navol gende opdrachten. Met het rechter voorwiel precies midden op een mat tot stilstand komen. Met de voorbumper een stang bewegen, waarna een groen licht gaat branden als het goed gaat, bij een foute beweging gaat een rode lamp branden. Aan de linker buitenspiegel wordt een touw bevestigd waar aan het andere eind een gewicht is bevestigd. Er moet zodanig gereden worden dat het gewicht tegen vlakken slaat die daarop inklappen. Met de rechter wielen over ronde platte schijven rijden. Onder een staaf doorrijden en stoppen als men denkt dat hij nog net niet de laadbak raakt. In een garage rijden met de rech terkant en achterkant zo dicht mogelijk langs het hek. Achteruit tegen een balk rijden zodanig dat hij niet omvalt. Voor een streep stoppen wat de lengte is van het voertuig. In een rekenkamer werden de uitslagen in een snel tempo per computer ver werkt, waardoor de uitslag niet lang op zich liet wachten. Van de 92 deelnemers werd dhr. Welles van Piroc-III eerste met 2756 punten. De plaatsen 2 t/m 4 gingen naar het Duitse Wehrbereich, Nederland werd dus op het nippertje nummer een. Van gastheer MTGKLu was dhr. Bunte de beste met 2151 pun ten en een 15e plaats. De poedelprijs ging met 743 punten naar een vertegen woordiger van de Duitse Luftwaffe in Budel. AUTORIJSCHOOL Theoriecursus start op 21 september om 19.00 uur. Theoriecursus f 145,- theorie-examenkaart. De cursus wordt gegeven in eigen leslokaal. Kampweg 96, Soesterberg Tel. 03463-52315/52272 b.g.g. 52088 Autotelefoon 06-52878859 Kom eens langs* om de gezellige sfeer van onze dansschool te ervaren. Zeker de moeite waard Geen massa systeem 1 Clubs voor jongeren vanaf 13 jaar (Echt)paren gevarieerd En op ervaring 21 jaar persoonlijke aandacht voor de cursist I, Soesterberg, tel. 03463-52213/52590 Kinderclubs en 55+ clubs Inschrijven en of informatie dagelijks langs komen kan ook van maandag tot en met vrijdag van 19.00 uur tot 21.00 uur en woensdag middag van 14.00 tot 16.00 uur. Zondag 17 september rooms-katholieke kerk Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Zaterdag 19.00 pastor V.d. Zandt; cantores Zondag 10.30 pastor v.d. Zandt; cantores Cenakel, Amersïoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 09.00 ds. B.J. Knottnerus, Dinxperlo; H.A. 10.45 ds. M.A.A. Nawijn; H.A. APOSTOLISCH GENOOTSCHAP Generaal Winkelmanstraat 99-101 Zondag 09.30 M. Kroonenberg Woensdag 20.00 M. Kroonenberg STERRENBERG 'De Lichtpunt', Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: W. Brandt (Den Dolder), Dolderseweg 57A, tel. 030-293100. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M.Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 52467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 51789, b.g.g. 51658 of 51437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk en Maatschappelijk Stichting Thuiszorg Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103 (geref. kerk), tel. 52606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 51555; werkdagen 12.00-13.00 uur, elke donderdag 19.00- 21.00 uur; overige tijden:tel.02155- 19444; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 02155-93666. Het TNO-instituut voor technische menskunde te Soesterberg organi seerde net als in de voorgaande ja ren op de eerste zaterdag in septem ber weer de TNO-trimloop door de Soesterbergse bossen. Ondanks dat de bekendheid ervan niet optimaal was, waren er dit jaar weer meer deelnemers: vorig jaar 135, nu 159. Helaas was de uitnodiging niet in het dorp zelf bekend, met het gevolg dat vele plaatselijke trimlopers niet van de partij waren. Voor het volgend jaar zal meer reclame worden gemaakt en nu reeds kan men de datum zaterdag 7 sep tember 1996 noteren. Het deelnemersveld bestond uit een aantal groepen, zoals professionals, recreanten, veteranen en last but not least de TNO-ers zelf. Het mooie 10 kilometer parcours werd uitstekend be waakt door medewerkers van TNO en leden van de atletiek vereniging Pijnen burg uit Soest. André van Kesteren, die de afgelopen jaren steeds de trimloop won, werd ver rassend geklopt door Michael Stiemer die als winnaar uit de bus kwam in een tijd van 31.02. In de categorie veteranen won Henk Landman in een tijd van 33.15. De snelste dame was Elise van Alphen, zij legde het parcours af in 39.35. Opvallend was de sportieve en gezellige sfeer die er heerste. De prijs uitreiking vond plaats in de kantine van het instituut aan de Kampweg en de prijzen werden beschikbaar gesteld door Jaquet Sport. Alle deelnemers kregen de uitslagenlijst, een geste die men zeer waardeerde. De grote zaal in het Dorpshuis staat maandag 18 september vanaf 10.00 uur in het teken van de kleding voor het herfst- en winterseizoen 1995/ 1996. Kaarten a f 3,50, incl. koffie en cake zijn verkrijgbaar bij Mode de Korte, Rademakerstraat 25 en voor aanvang van de show in het Dorpshuis. De zaal is open te 09.30 De nieuwe mode voor het herfst- en winterseizoen 95/96 vraagt om kleur en warmte. De Korte Mode heeft de hand kunnen léggen op kleding waarin een mooi en sfeervol seizoen in kleur en dessin spreken. Winterrood, mosgroen, het nieuwe blauw en goudgeel brengen duidelijk een nieuw element in het modebeeld. Zwart en antraciet zijn bei den aanwezig als tegenhanger van de neutrale tinten, maar ook om diepte en contrast te bieden binnen het hele kleurenbeeld. Verscheidenheid Stofcontrasten zijn deze winter nog be langrijker dan voorheen. Er is een op vallende verscheidenheid in materialen o.a. unikleurige ton-sur-tons, chenille, bouclé, open breisels, crèpe-weefsels, cupro, micro-fibre en micro-suède. Kortom geraffineerde kwaliteiten met veelal kleine oppervlakte structuren. Glanseffekten zoals metallic en stretch zijn belangrijk. Kenmerkend voor deze tijd is dat uitersten naast elkaar kunnen bestaan. Zo ziet men een verregaande ineenschuiving van 'gekleed' en 'casual', hierdoor ontstaan vele combinatie mogelijkheden. Dit en nog veel meer kan men a.s. maandag 18 september in de show van DK-Mode in het Dorps huis bekijken en keuren. Maandagmorgen 18 september om 10 uur in het Dorpshuis. Entree a f 3,50 (incl. koffie en cake). Kaarten verkrijgbaar in de zaak of bij aanvang van de show. Verkoop direct na de show in de zaak. Rademakerstraat 25. Bloemen voor de mannequins worden aangeboden door Bloemsierkunst Ton Grapendaal, Rademakerstraat 28. Ruime parkeergelegenheid voor de zaak. ■IE! j.a. de korte 03463 - 51367 rademakerstraat 25 - 3769 bb soesterberg De muziekband die vorig jaar zijn in trede deed tijdens het 25-jarig jubileum feest van het Dorpshuis bestaat geluk kig nog. Hij trad toen óp onder de naam Ocation en het zou een eenmalig optre den zijn. Maar omdat de uitvoering een groot succes werd en dit nog eens werd herhaald op Koninginnedag, gaan ze er in september weer als 'beesten' tegen aan. Vandaar de nieuwe naam: 'Lazy Beast'. Op zaterdag 23 september gaan ze te rug naar de jaren 1960 tot 1970 en ne men hun gehoor mee in de klanken van CCR, Beatles, Gapton, Stones, Santana. en vele anderen. Muziek om eens alle kleppen open te gooien, waarvoor men alle kans krijgt. De grote zaal van het Dorpshuis is op die zaterdag van 19.30 uur geopend en tot 's nachts 01.00 uur kan men het repertoire van Rocken Lazy Beast beluisteren. De formatie bestaat uit George Legierse zanger, Hans van ifemersveld solo gi taar, Frank van Essenburg bas, Rob Brons drums en Willem van Doezelaar slag/rhythm gitaar. Zij staan garant voor een gezellige avond vol met mu ziek. Kaarten 5,00 per persoon zijn aan de bar in het Dorpshuis verkrijgbaar en ook hier geldt 'vol is vol'. Meer berichten over Soesterberg op de sportpagina Hoera! Twintig uur betaald werk veilig gesteld voor Dienstencentrum 'De Drie Eiken'. Uit de Soester Courant verna men wij (de vorige werkgroep) boven staand gunstig bericht. (Een felicitatie waard!) De huidige werkgroep heeft het voordeel dat er sinds februari 1995 een coördinator is aangesteld, die goed op de hoogte is van alle voorkomende werkzaamheden en daar dus ook naar heeft gehandeld. De vorige werkgroep had te maken met de ondeskundigheid van de besturen van de ANBO, de PCOB en de SWOS. Deze besturen hadden totaal geen in zicht in het vele werk dat in het Dienstencentrum gpdaan moest worden. Deze besturen waren van mening dat tien uur administratieve ondersteuning genoeg was. Dit in tegenstelling tot de vorige werkgroep. Die was er van over tuigd, dat er op uren niet ingeleverd mocht worden. Al met al, zijn wij verheugd met het re sultaat dat er nu ligt. Wat ons betreft, slaan wij dit boek dicht en beëindigen de discussie. De vorige werkgroep Op het Van Maarenplein is uit een bedrijfswagen schildersmateriaal gesto len. Het gaat om lak-, plamuur- en stop verf dat eigendom is van een bedrijf uit Zeist. De waarde van de buit bedraagt 1.200 gulden. Tot en met zaterdag 23 september houden wij Op die dag sluiten wij door omstandigheden om 16.00 uur de deur voorgoed. Tot die tijd kunt u nog profiteren van op audio, video en huishoudelijke apparatuur. Nogmaals dank ik u voor het vertrouwen dat u in de afgelopen elf jaar in ons heeft gesteld. Wiene Overgoor RADEMAKERSTRAAT 28G (passage) - SOESTERBERG Geopend vanaf 10.00 uur. Maandag de gehele dag en woensdagmiddag gesloten. Verenigingen, instellingen en commis sies hebben nog één week de kans om ook hun activiteiten in de totale agenda te laten opnemen. Woensdag 20 sep tember wordt de totale agenda voor de laatste keer in deze lengte opgenomen. De bedoeling is dat men die dan uit knipt en zo voor het seizoen 1995/1996 kan bewaren. Daarna worden alleen in cidentele activiteiten geplaatst. Donderdag 14 september 14.00 koersbal, Drie Eiken 17.15-19.45, selectie gym SV Laet, Dorpshuis 19.30-22.30 volksdansen, Drie Eiken 20.00-22.30 cursus tekenen en schilde ren, Dorpshuis 21.00-23.00/ badminton AGAVS, Dorpshuis Vrijdag 15 september 09.15-10.15 ouder en peutergym SV Laet, Dorpshuis 18.30-23.00 clubkamp tennis Sport park, Kerklaan 20.00 Bingo, Drie Eiken Zaterdag 16 september 09.00 gezamenlijk ontbijt Apollo-wijk 09.00-10.00 judo SV Laet, 5-10 jaar, Dorpshuis 10.00-11.00 judo SV Laet, 11 en ouder, Dorpshuis 10.00-23.00 clubkamp tennis Sport park, Kerklaan 15.30-16.30 KVO 3-OWO 5 Sport park, Kerklaan Zondag 17 september 09.30-23.00 clubkamp tennis Sport park, Kerklaan Maandag 18 september 09.30-10.30 sport en spel 55+, Banninghal 10.00-12.00 modeshow Mode de Korte, Dorpshuis 10.30-11.30 sport 55+, Banninghal 14.00-16.00 handwerken, Drie Eiken 16.00-17.00 gym SV Laet j+m 4/5 jaar, Dorpshuis 16.30-17.30 ouderen yoga, Dorpshuis 17.00-18.00 gym SV Laet j+m 6/7 jaar, Dorpshuis 18.00-19.00 gym SV Laet j+m 8/9 jaar, Dorpshuis 18.30-23.00 clubkamp tennis Sport park, Kerklaan 19.00-20.00 leerlingenorkest Odeon gebouw Rademakerstraat 19.45-22.00 harmonie Odeon gebouw Rademakerstraat 20.00 tafeltennis senioren AGAVS, Dorpshuis 19.00-20.00 gym SV Laet j+m 10 en ouder, Dorpshuis 19.30-22.00 zangkoor Esberg, Dorps huis 19.30-22.30 klaverjassen/jokeren, Drie Eiken Dinsdag 19 september 10.45-11.30 ouderengym, Dorpshuis 13.00-14.00 ouderengym, Carolushuis 14.00-16.00 ouderen koersbal, Drie Ei ken 14.00-16.00 vrij zingen, Drie Eiken (2e di v/d mnd) 18.00-19.00 minirettes Odeon gebouw Rademakerstraat 18.30 tafeltennis jeugdtraining AGAVS, Dorpshuis 18.30-19.15 ballet SV Laet, 8-10 jaar, Dorpshuis 18.30-23.00 clubkamp tennis, Sport park, Kerklaan 19.15-21.00 majorettes Odeon gebouw Rademakerstraat 19.15-20.00 ballet SV Laet, 11-14 jaar, Dorpshuis 20.00 tafeltennis senioren AGAVS, Dorpshuis 20.00-20.45 ballet SV Laet, 15 en ouder, Dorpshuis 20.00-23.00 bridge, Drie Eiken 20.30 Slankclub, Drie Eiken 20.45-21.30 dames fitness SV Laet, Dorpshuis •Woensdag 20 september 10.15-11.30 volksdansen, Drie Eiken 13.30-15.00 cursus Engels, Drie Eiken 13.30-16.00 bridge instuif, Drie Eiken 14.00-14.45 ballet SV Laet, 4+5 jaar, Dorpshuis 14.00-16.00 jeu de boules, Drie Eiken 14.45-15.30 ballet SV Laet, 5-7 jaar, Dorpshuis 15.30-16.30 zwemmen Sterrenberg (via Drie Eiken) 16.30-18.00 cursus tekenen en schilde ren 8-12 jr, Dorpshuis 18.30-23.00 clubkamp tennis, Sport park, Kerklaan 18.45-20.30 recreatie volleybal dames, SV Laet, Dorpshuis 19.30-22.30 sjoelen, Drie Eiken 20.00-21.45 drumband Odeon gebouw Rademakerstraat

Soester Courant | 1995 | | pagina 15