Schi viert haar tien-jarig bestaan!!! Nieuw dansseizoen vol feesten en verrassingen Nieuwe INSCHRIJVEN Een complete cursus van 25 lessen voor slechts 225,- per persoon Het Lesjournaal t TELEFOON 02155-22811 Niet langer twijfelen, gewoon doen! Schoemai met ingan WOENSDAG 13 SEPTEMBER 1995 SOESTER COURANT PAGINA 8 WOENSDAG Duizend vie Dagelijks (behalve op zondag) van 17.00 uur tot 20.00 uur. Langskomen kan natuurlijk ook, en wel op elke maandag, woensdag en vrijdag t/m 27 september van 19.00-20.00 uur in ons danscentrum aan de Alb. Cuyplaan 198b te Soest. Voer iedereen is er bij inschrijving een verrassing. van hc van de r <mJ"~ R AM E Uiteraard voor elk wat wils: Jeugd (Echt)paren Jongeren van 20 tot 35 jaar (partner niet nodig) 55 plusclub (middag) Kinderclub (8-12 jaar) Clubs voor: Beginners Gevorderden {F'JJn Vergevorderden Zeer vergevorderden Wedstrijdtraining Vanwege ons 10-jarig bestaan elke maand een knallende feest avond en natuurlijk een wekelijkse vrij- dans-advond. Danscentrum Gerla ■MnUfgï; «-» tinten werd een modern vormgegeven les c.q. uitgaansgelegenheid geboren, die men met een gerust hart tot de mooiste uit de wijde omgeving mag re kenen. Het danscentrum heeft alles in huis om het een ieder naar de zin te maken. Een perfecte discotheek met uitstekende geluidsapparatuur en een grote verscheidenheid wat betreft muziekkeuze, een groot aantal licht effecten om de sfeer in no time van nor maal naar disco om te toveren en een oergezellige bar waar het tijdens de les sen en véle uurtjes daarna goed toeven is. Met een prachtige parketvloer van 200 m2 is er uiteraard meer dan genoeg ruimte om met de voetjes van de vloer te kunnen. Natuurlijk staat de kwaliteit van de les sen voorop bij de Gerla's, maar ook de gezelligheid én de betrokkenheid bij hun leerlingen dragen zij hoog in het vaan del. "Het omgaan met mensen is één van de mooiste kanten van dit vak," al dus Karin. "Een zo bonte verzameling mensen kom je maar in weinig beroepen tegen en je hebt natuurlijk toch een re delijk intensief contact met je mensen, daar zij iedere week weer bij je over de vloer komen. Een bemoedigend woord hier, een grapje daar, ook dat hoort bij dit vak. Moeite? Welnee, dat gaat ge woon vanzelf als je belangstelling hebt voor mensen in het algemeen. Heerlijk is dat juist!" Clubs "Iedereen is welkom bij ons," zegt Frits vol enthousiasme. "Of je nu 8 bent of 78, wij proberen het dansen voor ieder een aantrekkelijk te maken. Kinder clubs, Seniorenclubs, Scholieren of Pa ren: het is er allemaal. Als bijzonderheid hebben wij ook clubs voor alleenstaan den tussen de 20 en 35 jaar. Tien jaar geleden waren wij hier in de regio de eerste dansschool die daar mee begon. Echt een noodzaak! Deze mensen vie len altijd tussen wal en schip. Of bij clubs voor jongeren, dus tussen de 16- jarigen, of op parenclubs en ja, vind dan maar eens een partner. Bij ons kunnen De "balzaal" van danscentrum Gerla is een lust voor het oog. ABC Vastgoedbeheer ei Makelaars hebben beke dat zij, uitsluitend op hei Vastgoedbeheer, hebb< met ingang van 1 oktobt samenwerkingsverband gaan. Daartoe is opgericht ABC Vastgoedmanagement, hoo Almere en sub-beheer! Amersfoort, Hoofddorp en Alle overige activiteite Schoeman Groep met betre onroerend goed makelaarc ken, verzekeringen, c.a. bl de samenwerking. Voor de makelaarsactiv voortvloeien uit de actii ABC-Schoeman Vastgoedi zal zoveel mogelijk gebruik maakt van de bestaande e: nen de Schoeman Gr Schoeman Vastgoedbehe» totale beheerportefeuille ir door ABC Vastgoedbeheei opdrachten in de regio Amersfoort, Hoofddorp en 10 jaar in Soest Frits en Karin Gerla. Op het industrieterrei er een nieuwe attraktic fors uitgebreide sh< Schipper Soest, het bi kendheid geniet vanw en triplexhandel, maai vierkante meter woon Industrieweg heeft sta; De oppervlakte in de niei betekent een verdrievoui zichte van de oude situa 12. Directeur H.C. Schip nieuwbouw zitten naden] wenste uitbreiding te real overburen op nummer 17 lieten. Schipper heeft er toor zijn intrek genomen 17 is tevens de hout- en ti vinden. De vrijgekomc nummer 12 werd vervolgt lopen maanden ingerich showroom. zaal werd besloten om zaal Credo te verbouwen. Met vereende krachten werd de zaal vergroot en gemoderni seerd. Het was voor Frits en Karin een teken dat zij de goede weg bewandelden, want de groei was er nog lang niet uit. Na zes jaar Credo kon de volgende stap ge woon niet uitblijven. Het leerlingen aantal was inmiddels zo groot geworden dat Credo te klein werd en dat het voor de continuïteit van het bedrijf noodza kelijk was om te zien naar een grotere en zelfstandige behuizing. In eerste instantie was dat niet eenvou dig. De ruimte die Frits Gerla voor ogen had lag in Soest beslist niet voor het op rapen en als er al wat geschikt leek, dan was het bestemmingsplan vaak niet in overeenstemming. Uiteindelijk werd de juiste 'stek' gevonden aan de Albert zij gewoon alléén op les komen in een groep waar zij gezellig met leeftijdgeno ten kunnen dansen en Waar vaak ook nieuwe vriendschappen ontstaa^." De toegang tot het danscentrum aan de Albert Cuylaan. Nog steeds twijfelen sommige mensen over het nemen van danslessen. "Zeker de heren der schepping hebben er vaak in eerste instantie niet veel zin in. Tot dat zij eenmaal over de drempel zijn, dan blijken zij vaak fanatieker dan me nige dame en zijn zij er eindelijk van overtuigd dat het gewoon een prima manier van ontspanning, lol maken en uitgaan is, die je samen met je partner kunt beleven en waarbij je dan ook nog goed leert dansen." Elke maand feest Het mag duidelijk zijn dat het dans centrum van nu in vele opzichten is uit gegroeid tot een multifunctioneel uitgaanscentrum, waar men uitstekend leert dansen maar ook veel uurtjes in een gezellige sfeer kunt doorbrengen. In verband met het tienjarig bestaan orga niseren Frits en Karin Gerla in dit jubileumjaar elke maand op een zater dagavond een groots feest. Van een Kerst-Buffetdansant tot een Tropical Night, een "avond met live-muziek en een Soundmix/Playbackwedstrijd, het is er allemaal! Op zondag 21 januari 1996 wordt er tevens een landelijke wedstrijd georganiseerd in het danscentrum, want ook de wedstrijddansers hebben hun plek gevonden bij danscentrum Gerla. Het is alweer tien jaar geleden dat Danscentrum Gerla zijn poorten opende in Soest. Tien jaar waarin veel is gebeurd. Na jaren zelf wed strijden gedanst te hebben wilden Frits en Karin Gerla graag van hun hobby ook hun beroep maken en waar is het leuker om je eigen be drijf op te starten dan in de plaats waar je woont? Cuyplaan in Soest. Een gedeelte van de voormalige Technische school Eemland (de autowerkplaats) bleek de perfecte locatie te zijn voor het gloednieuwe danscentrum. Waar danspaleis Na maanden van voorbereidingen werd er in april 1992 door Bouwbedrijf Smeeing begonnen met een groot scheepse verbouwing. Alleen de vier buitenmuren bleven overeind. Binnen deze muren werd onder de bezielende leiding van architect G. Duermeijer een waar danspaleis gecreëerd. Alles wat Frits en Karin Gerla voor ogen stond werd stapje voor stapje gerealiseerd. Zo konden zij op 22 augustus 1992 de deu ren van hun splinternieuwe onderkomen vol trots openzetten voor het Soester publiek. Vol goede moed begint danscentrum Gerla aan weer een nieuw dansseizoen. Een dansseizoen vol met feesten en ver rassingen, en met de blik op de toe komst gericht! Na lang zoeken vonden zij een geschikte zaal bij de Julianakerk aan de Julianalaan in Soest. Zaal Credo deed weliswaar wat ouderwets aan maar de vloer was perfect en het had tevens een oergezellige uitstraling. Met een verrijd bare stereo-installatie was alles zover in orde dat de eerste lessen van start kon den gaan. Na twee seizoenen werd het leerlingenaantal zo groot, dat er in sa menwerking met de beheerders van de In warme bordeaux rode en oud-rose

Soester Courant | 1995 | | pagina 6