sassB^ssssa^ OPEN HUIS IbTzïaó èrs gerookte paling bij 't Hoekje Nieuwe najaarscollectie Firstlady 5?5 12?5 m •¥555$ 1 HANDEL WANDEL I z p* HALVE PRIJS Een komplete demskursMS kost^jlonsjnaarfJ^ Lantra: exclusieve auto Gesloten Beursdagen bij Expert Schoemaker in Soest Beter-Zien-Bus bij Nota 1e WOENSDAG 20 SEPTEMBER 1995 Jac. de Bruin Komende zaterdag in de viswinkel aan de Molenstraat sr-'^r: \>is indcl 't Hoekje «MOJf «fl/tóf dansen: otco foT^0-^ e C" Speciale kMW - „anstes en ^siapkuisu^ wi„en beginnen. Rnr.k 'n Beü 'agm/c/c Dans- en Partycentrum Weegbreestraat 205-209, Soest telefoon 02155-17954. SOESTER COURANT Nu ook al fotoservice bij Hoogvliet PAGINA 17 Vrijstelling voor occasion-show op zondag 1 oktober Apparatuur uit huis verdwenen A.s. zaterdag 23 september Doorlopend modeflitsen vanaf 11.00 uur. Zaterdag open huis en modeshow aan Soesterbergsestraat Weekend-aanbiedina: I van 6.95 voor Proefstolletje Tiramisu-vlaai van 16.95 voor Er is weer ovenverse speculaas Bij Hans Huigen aan de Kerkstraat Kleurige herfst I ^Gratis) 06-0.22.22.11 ÊL A vaJéÉ fietsers hier naar toe RIJWIELSPECIALIST GALLENKAMP PELSWEG 1 SOEST TELEFOON 02155-12857 «Frt&v i Bij vishandel 't Hoekje aan de Molenstraat kunnen de liefhebbers zich zaterdag 23 september te goed doen aan vers gerookte paling. Ei genaar Thomas ter Haar krijgt die dag namelijk bezoek van Henk de Graaf. De professionele paling-roker is kam pioen van Spakenburg en eindigde on langs op de Nederlandse kampioen schappen als zesde. Op uitnodiging van Ter Haar zal de ervaren Bunschoter vanaf 8.30 uur paling roken bij 't Hoekje, dat op de hoek van de Molen straat en de Nieuweweg is te vinden. De eerste palingen kunnen vanaf elf uur 's morgens worden gekocht en de vak bekwame De Graaf gaat tot vijf uur 's middags door met zijn werk, zodat de Thomas ter Haar toont alvast een par tij paling. klanten overdag niet aan tijd zijn gebon den. Ter Haar van 't Hoekje zorgt voor een voorproefje. Alle klanten kunnen zater dag een stukje paling op toost nuttigen, zodat ze weten wat voor vlees, of liever gezegd vis, ze in de kuip hebben. niet helemaal opm (18 35 jaar) septet Behalve voor bloemen, en de dagelijkse boodschappen kan men nu ook voor fotowerk bij Hoogvliet in Soest terecht. Voor een gegarandeerde Kodak-top kwaliteit kan men zijn fotorolletjes laten ontwikkelen. Na twee dagen heeft men de foto's in huis. Daarnaast biedt Hoog vliet, bij haar drogisterij-afdeling, een uitgebreid assortiment fotorolletjes en aanverwante artikelen. Oók weer voor de laagste prijzen. Op zaterdag 23 september kunnen alle kinderen gratis op de foto in de Hoog vliet-supermarkt aan de Wiardi Beck- manstraat 491. Auto Smeeing, officieel dealer van Fiat en Mitsubishi, mag op zondag 1 okto ber van 12.00 tot 17.00 uur geopend zijn. Dat heeft het college van Soest be kend gemaakt. Het autobedrijf aan de Koningsweg houdt van donderdag 28 september tot en met zondag 1 oktober een occasion show. In het kader van de Winkel sluitingswet mogen winkels en bedrijven niet op zondag zijn geopend, met uit zondering van zes collectieve zon- en feestdagen die het gemeentebestuur heeft vastgesteld. Daarnaast zijn er nog zes zondagen, waarvoor ondernemers vrijstelling kunnen vragen. Zondag 1 oktober is er daar één van, zodat Auto Smeeing van het college vrijstelling van de Winkelsluitingswet heeft gekregen. Audio-apparatuur, cd's en een telefoon zijn ontvreemd uit de woning van een 48-jarige vrouw uit Soest. Dat lukte, nadat de inbreker een deur van het huis aan de Rembrandtlaan had geforceerd. MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT Soesterbergsestraat 49A Soest - Tel. 02155-23584 Firstlady presenteert ook dit najaar weer een kledingcollectie. Sleutel woorden als vrouwelijk, soepel en comfortabel vormen hierbij de ba sis. Een collectie waarbij de vrouwe lijkheid absoluut een hoofdrol speelt. Waren we jaren gewend aan stoer, bijna mannelijke mode, nu keren we terug naar de zachte vrouwelijkheid. Soepele, glanzende materialen die de vrouwelijke lijnen benadrukken. De traditionele bla zer wordt vervangen door de soepel- Alles dagelijks vers uit eigen bakkerij. Birkstraat 93 - Soest - Tel. 12354 van Weedestraat 46A - Soest - Tel. 13877 Koninginnelaan 5 - Soestdijk - Tel. 18904 Hyundai heeft twee verrassingen. In de eerste plaats de Lantra Wagon zelf; het is voor het eerst dat Hyundai een nieuw model tegelijk als sedan en als stationwagon lan ceert. In de tweede plaats de prijs ervan; wie de Lantra Wagon nu be stelt, betaalt er bij aflevering na 1 januari 1996 een zeer speciale introductieprijs voor. De Lantra Wagon gaat nu in de ver koop, tegelijk met de gewone Lantra, de sedan. De laatste wordt meteen lever baar, maar op de Lantra Wagon moet in verband met het produktieschema tot januari worden gewacht. Wie dat geduld opbrengt, wordt er dik voor beloond. Geld is fijn, maar maakt niet gelukkig. Daarvoor zorgt de Lantra Wagon ech ter zelf wel. Niet alleen met alles wat de Lantra sedan ook heeft te bieden, maar daarenboven met exclusiviteit en vele extra gebruiksmogelijkheden. Waar het exclusieve karakter in schuilt? In de sierlijk gestileerde forse achterste ven. In de imposante lange daklijn. In de geraffineerde overgangen van de ach ter-zijruiten. En niet te vergeten in de dynamische dakrails. Ook de betrekke lijke zeldzaamheid is een factor, Is niet iedere automobilist in zijn hart een beetje de snob die het leuk vindt in een auto te rijden die je niet overal ziet? De extra gebruiksmogelijkheden ten opzichte van de sedan spreken voor zichzelf. Die schuilen in de extra hoge ruimte achter de achterbank en in de geheel wegklapbare achterbank. Met de achterbank geheel in functie is de auto vijfpersoons. De bagageruimte kan wor den afgedekt met een rolluik; daaronder heeft de auto dan een royale kofferbak die door de grote achterklep extra ge makkelijk bereikbaar is. Met het rolluik opgerold kunnen achterin ook hoge stukken worden geladen. Met de achter bank voor 40% weggeklapt, blijft de auto vierpersoons en kunnen bij voor beeld ski' en hengels binnenboord mee. Met de achterbank voor 60% weg geklapt, ontstaat er veel extra laad ruimte en kan er nog altijd één achter passagier mee worden genomen. Met de achterbank geheel weggeklapt, wordt de auto uiteraard tweepersoons, maar zijn de transportmogelijkheden die. van een lichte bestelwagen. En altijd is de Lantra Wagon even flitsend als mul tifunctioneel. De nuchtere gegevens? De auto is njet zijn 4,45 meter vijf centimeter langer en met 1,46 meter zeven centimeter hoger dan de sedan. De breedte is hetzelfde. Net als de sedan is hij leverbaar met een 1,6 liter en een 1,8 liter motor, met een vijfbak of een automaat, als GL en als GLS. Zie voor de uitrustingsdetails de specificatiebladen. Ten opzicht van de overeenkomstige typen sedan hebben de Wagons als extra's dakrails, een ruite- wisser met interval op de achterruit en de afdekking van de bagageruimte (steeds standaard). Hans Huigen aan de Kerkstraat biedt de Lantra Wagon tot 1 januari 1996 aan voor spectaculaire introductieprijzen. De prijs begint vanaf f 31.950,- waar mee de Lantra Wagon gemiddeld zo'n 15 tot 20 procent goedkoper is dan zijn naaste concurrenten. vallende blazerblouse. Prachtige rokken in verschillende lengtes en kleuren van soepel materiaal spelen een belangrijke rol. De herfstcollectie is binnenkort ver krijgbaar bij Firstlady aan de Soester bergsestraat. De najaarscollectie bestaat uit comfor tabele combinaties met een stadse uit straling en een zakelijk tintje. Mooie wijde rokken in verschillende kleuren en dessins, waarbij ruiten een hoofdrol spe len en slankvallende pantalons kunnen worden gecombineerd met blouses van licht-glanzende stof of colletjes. Dank zij het gebruik van stretchmateriaal in de pantalons houden deze onder alle om standigheden een perfecte pasvorm. Ook het gilet is niet meer weg te den ken uit het modebeeld. Firstlady presen teert deze herfst diverse modellen gilets, gebruikmakend van verschillende stof fen. De najaarscollectie bevat ook mo hair en jacquard pullovers. Daarnaast zijn er pullovers en jasjes van bouclé garens. De nieuwe korte en wijdvallende jasjes geven een sportief tintje, terwijl de pullovers uit de herfstcollectie comfor tabel en warm zijn. De najaarscollectie, met veel zachte kleuren, is als de herfst zelf. Drie basis kleurgroepen geven de kleding een kleurig en stemmig uiterlijk. Zo is er de mode van de diepe kleur van raf-blauw, een tweede belangrijke kleurgroep is die van messing/olijf in kombinatie met oker-tinten. De laatste kleurgroep be staat uit roest- en aardetinten. Deze kleuren zijn uiteraard met elkaar te combineren. Naast de blauwe, olijf kleurige en roest kleuren is een deel van de collectie uitgevoerd in primaire kleu- Nfiï ren als rood, aangevuld met zwart en blauw. Op zaterdag 23 september houdt Firstlady open huis aan de Soester bergsestraat. Vanaf 11.00 uur worden bovendien doorlopend modeshows ge geven. Uw bent toe aan een nieuwe televi sie, hifiset of wasmachine? Dan doet u er zeer verstandig aan een dezer dagen langs te gaan bij Schoemaker. Zeker als zo'n uitgave op dit moment niet al te goed van pas komt. Want de prijzen bij Schoemaker zijn normaal al scherper dan scherp, maar Schoemaker gaat nu nog een stapje ver der. Van 25 september t/m 7 oktober houdt Expert Schoemaker Gesloten Beurs Dagen. U bent dan helemaal voordelig uit, want alles wat u in die periode koopt van f 500,- of meer, hoeft u pas in januari 1996 te betalen. Zon der één cent rente! Het komt er dus op neer, dat u nu bij Expert Schoemaker kunt gaan winkelen, zonder een cent op zak. Maar als u wilt, kunt u natuurlijk altijd kontant betalen. Daarnaast blijven ook al die bekende Expert Schoemaker-extra's onvermin derd van kracht. Dus een jaar lang gra tis Expert Schoemaker All-Risks-Ga- rantie (bij aankopen boven f 500,-), gra tis thuisbezorgen en aansluiten, gratis geluidsgarantie, gratis onderhoud bij een videocamera of -recorder en gratis omruilgarantie. De slogan van Expert Schoemaker luidt niet voor niets: Expert Schoemaker, daar word je wijzer van. Maar deze maand is hij wel heel erg van toepassing. Dus wees slim en profiteer van al dat voordcel. Kom nu naar Schoemaker en betaal pas in januari'96. ""S. L00DGIETERSM Bei plaalsl ATAG HR CV-ketels mei mogelijkheden tot 15 jaar garanlie! en maak kans op 'n fiets naar keuze! (w.w.±f 1000,-1 BETER Op uitnodiging van Brilcentrum Nota heeft de Beter-Zien-Bus van de ANWB zaterdag Soest aange daan. De bus stond naast de optiek zaak aan de Van Weedestraat. Een opvallend groot aantal mensen maakte gebruik van de unieke gelegen heid om hun ogen 'vlug, veilig en voor delig' te laten testen. De toeloop was dusdanig groot, dat niet iedereen kon worden geholpen. Daarom heeft Bril centrum Nota ervoor gezorgd dat de ANWB ogentest-apparatuur tot 4 okto ber in de winkel blijft. Mensen die hun ogen willen laten testen, kunnen dus als nog bij Nota terecht.

Soester Courant | 1995 | | pagina 17