L' Bekerstunt volleyballers blijft uit Pijnenburger zet cross op erelijst Red Stars luidt intern noodklok Yier nieuwe Soester golfkampioenen SPORT! 100 Procent score Red Stars Sleutelduel voor Eemvogels WOENSDAG 4 OKTORFR 1995 SOESTER COURANT PAGINA 21 Eerste divisionist SSS klopt Stam/SoVoCo in anderhalfuur VOLLEYBAL Dick van den Broek als een speer ervandoor in 35ste editie mm ATLETIEK Jeugdnieuw^^j VOETBAL Toernooi Zwaluwen Jeugd Actie op Bosstraat-Oost eofPrint WATERPOLO Afgekeurde treffer breekt dames van De Duinkikkers Leden straks verplicht om functie binnen club te vervullen BASKETBAL Simpele zege basketballers op BV Alphia RUITERSPORT Puzzelrit ruiters op 21 oktober ook met start in Soest GYMNASTIEK Winteractiviteiten De Springbokken Klaverjassen bij PY De Vriendschap Wethouder Blommers zegt alle steun toe omtrent golfbaan GOLF Bezoek aan mede-koploper Telstar KORFBAL Inbraak woning Snelheidscontrole Tegen het sterke SSS heeft het herenteam van Stam/SoVoCo niet voor een nieuwe bekerstunt kunnen zorgen. Na de indrukwekkende reeks van vorig seizoen was het nieuwe bekeravontuur voor de man nen van Bram Muijs na anderhalf uur voorbij: 3-0 Maar Stam/SoVoCo werd in De Bunt niet weggespeeld. Integendeel, met name in de eerste set ondervond de eer ste divisieploeg uit Barneveld dat in een bekerwedstrijd het klasseverschil niet per definitie garant staat voor succes. Beide teams serveerden veel ballen uit of in het net en Stam/SoVoCo, vorig seizoen gepromoveerd naar de derde divisie, gooide na een 1-4-achterstand alle schroom van zich af. Een kleine stunt was op 8-5 en 9-6 binnen hand bereik, maar de slechte stop betekende de nekslag voor het team uit Soest. Met name nieuwkomer Jaap van der Vinne, die aanvallend goed begon, gaf zomaar enkele punten weg en Stam/SoVoCo leverde de eerste set alsnog in: 10-15. De slechte stop zou de ploeg parten blij ven spelen. Bovendien blokkeerde Stam/SoVoCo in de tweede set weinig tot niets en sloegen de gastheren de bal enkele keren net buiten de lijnen: 8-15. Winstpunt in de derde set was dat Stam/SoVoCo tot tweemaal toe terug kwam in de wedstrijd. Van 4-8 werd het 7-8 en van 7-10 sprong Stam/SoVoCo naar 9-10. Dat waren tevens de laatste hindernissen die SSS moest nemen, want het klasseverschil verloochende zich in deze bekerwedstrijd niet. De veerkracht die Stam/SoVoCo soms toonde, kan in de competitie echter het verschil zijn tussen een plaats in de ge varenzone of in de veilige middenmoot. Dames Voor een opzienbarende prestatie zorgde het tweede damesteam van Sander Rasker heeft de blokkering van SSS omzeild. Het bleek uitstel van executie voor Stam/So Vo Co. Foto: Herman van Dam. Stam/SoVoCo dat door de clubleiding het nationale bekertoernooi is inge stuurd. Het eerste team richt zich dit seizoen volledig op promotie naar de eredivisie en wil niet gehinderd worden door andere verplichtingen. De opgeroepen 'reserves' die in de derde divisie uitkomen, verrasten VTC Woer den niet alleen met hun verschijning, maar ook door de wedstrijd met 1-3 te winnen. Stam/SoVoCo begon het duel belabberd met een 9-0-achterstand die resulteerde in setverlies (15-4), maar in een spannende tweede set (14-16) trok ken de Soesters de zaken recht en liepen ze vervolgens vrij eenvoudig met een zege uit Woerden weg: 7-15, 5-15. De volgende bekerronde is op zaterdag 4 novemer. Als een speer ging Dick van den Broek er zondag vandoor na het startschot van de 35ste Pijnenburg cross. En met een tijd van 46 minu ten en vier seconden bezorgde hij de organiserende vereniging de overwinning. Geen moment kwam de zege van Van den Broek in gevaar. Bij iedere door komst bleek dat hij in de drie kilometer daarvoor meer afstand van zijn concur renten had genomen. De Soester werd op eerbiedige afstand gevolgd door drie lopers. Van hen had André Hilberts zich vlak voor het ingaan van de-laatste ronde losgemaakt van S. Mol en Erik Tolboom. Het leverde Hilberts uiteinde lijk in 49.27 de tweede plaats op. Mol Dick van den Broek schreef de 35ste editie van de Pijnenburgcross op zijn naam. kaapte de derde plaats voor de voeten van Pijnenburger Tolboom weg. Hij zette de Soester op een achterstand van bijna twee minuten (49.38 om 51.28). Hans de Goede was het derde lid van AV Pijnenburg, dat bij de eerste tien eindigde. Aan de 35ste editie van de halfjaarlijkse Pijnenburgcross deden ruim tweehon derd mensen mee, dit ondanks de zware omstandigheden op het nieuwe par koers. De atletiekclub had de afstand overigens vooraf ingekort van twintig naar twaalf kilometer. De jeugdcross ging over 2,5 kilometer. Winnaar bij de jongens werd Tom van de Vegt die negen minuten en zestien seconden onderweg was. Bij de meisjes werd de winst opgeëist door Sjanne Menning (10.08). Nieuw in het programma was de estafettecross. De teams bestonden uit vier lopers die elk één ronde van 3 ki lometer moesten afleggen. Zowel bij de heren (53.12) als de dames (1.00.28) was het een ploeg van AV Pijnenburg die als eerste finishte. BOWLING Soester Bowling Vereniging Bij Team Rakkers waren zowel Marinke Davelaar als Michael Rijersen op dreef met games van 113 en 92. Beiden ver beterden hun persoonlijke record. Hun ploeg won met 5-0 van Team X. De Bowling Boys leden een gevoelige 5-0- nederlaag tegen Triootje. Van dat team stond Annemieke Spierenburg weer goed te gooien met een serie van 150- 146-180. De Eemvogels De jongste Eemvogel-pupillen korfbal den in Culemborg. Na 1-0 scoorde Nando Kraaikamp voor de Soesters. In een natte wedstrijd floot de scheidsrech ter te vroeg af bij 2-1. Patrick Friebel zag drie doelpunten worden afgekeurd. Hees De A-junioren traden thuis aan tegen Spakenburg A2. In het eerste half uur was er sprake van een gelijkopgaande wedstrijd met wisselende kansen voor beide teams. Tien minuten voor rust kwam Hees door een benutte strafschop van Jaap Davelaar op 1-0 en vijf minu ten later strafte dezelfde speler een fout van de Spakenburgse doelman attent af. Na rust was de wedstrijd snel beslist. Binnen tien minuten bouwde Hees de voorsprong uit naar 5-0 door een hattrick van Tommy de Ligt. Spaken burg gaf daarna het verzet op. Eerde de Jong tekende met een fraai afstandschot voor 6-0 en Tommy de Ligt (3) en Jacco van de Groep (2) bepaalden de eind stand op 11-0. SEC Ondanks het mindere weer konden za terdag alle jeugdwedstrijden doorgang vinden. Op het programma stonden drie derbies. Twee werden er verloren en één gewonnen. Opmerkelijk deze week was het eerste punt voor de Bl-junioren te gen het sterke HDS BI uit Leersum. Voor rust een gelijkopgaande strijd wat de ruststand (0-0) ook aangaf. Na rust even wat concentratiegebrek bij SEC waardoor HDS binnen vijf minuten op 0-2 kwam. Echter door de tomeloze in zet en twee goals van Maarten Smedema was het eerste punt een feit. De Al-junioren wonnen wederom. In Baarn werd Greenstars Al met 1-2 ver slagen. Soest Uit de 26 gespeelde wedstrijden werden 43 punten behaald. Een redelijk goed resultaat. De meeste punten werden be haald door de E- en F-pupillen. Deze onderbouw van de jeugd van Soest be haalde 30 punten. Vooral de overwin ning van de F6 was uitstekend te noe men. Tegenstander IJsselmeervogels werd met 4-2 verslagen. Het vlaggeschip van de jeugd, de Al, speelde thuis te gen Eemnes Al. Vooral in het begin werd er slecht gevoetbald met als resul taat een 0-3-achterstand. De tweede helft werd er beter gevoetbald maar de opgelopen achterstand kon niet meer goedgemaakt worden. Uitslag: 3-5. WZ'49 De A2 blijft het uitstekend doen; Dit maal werd Amsvorde Al verslagen met 6-4. De BI won de derby tegen SEC B2 met 6-2. De grootste overwinning be haalde de Cl. Het arme APWC kreeg met 23-0 klop. De C2 wist ook zijn wedstrijd in winst om te zetten en won met 6-4 van CJVV. Winstpartijen waren er voor de Dl, E2, E3 en Fl. Al met al een prima zaterdag! De Duinkikkers Er werden in Veenendaal 17 persoon lijke records, 5 eerste plaatsen, 7 tweede plaatsen, 6 derde plaatsen en een club- record gezwommen wat voor een eerste wedstrijd en gezien de prestaties van de andere verenigingen zeer verdienstelijk genoemd mag worden. Eerste plaatsen waren er voor Vivian, Astrid, Joanna en Tish op de 4 x 50 meter wisselslag, eveneens voor Tish Kuiper op de 100 meter vlinderslag en de 100 meter rugslag en voor Peter Oosthof op de 50 meter vlinderslag en op de 200 meter vrije slag wat hem te vens een clubrecord opleverde. Tweede plaatsen waren er voor Elise Hooft en Vivian en Paul Spronk op de 100 meter rugslag, voor Elise Hooft en Eric van Walsem op de 100 meter schoolslag, voor Jurgen van Nimwegen op de 50 meter vlinderslag en voor de dames estafetteploeg op de 4 x 100 meter wisselslag gezwommen door Inge, Tish, Lize en Vivian. Zaterdag 7 oktober zal S.O. Soest één van de vele gastverenigingen zijn voor het Zwaluwen Jeugdtoernooi (voorheen genaamd Polio-Toernooi). Om half tien 's morgens start het toernooi voor de D- E- en F-pupillen. Om 13.15 uur is het de beurt aan de C-junioren. Alle spelers (speelsters) en bezoekers betalen entree (f 1,50 per persoon) en dit komt geheel ten goede aan het Prinses Beatrix Fonds. Vorig jaar was de opbrengst voor dat goede doel in de regio Utrecht het hoogste van heel Nederland. HET A»RES vaan UW VERENIGING BEUKENLAAN 86b 3762 AK SOEST TEL. 035 6013255-FAX 035 60 25997 De dames van De Duinkikkers wis ten dat ze zondag voor een lastige klus stonden. Het bezoekende IJZPC speelde vorig seizoen nog een klasse hoger en maakte in Aqua Indoor zijn aspiraties duidelijk met een 2-6-zege. De gasten begonnen in een hoog tempo aan de wedstrijd en het was aan de goede verdediging van de Soesters te danken dat de schade tot 0-1 beperkt bleef. In de tweede periode vond IJZPC echter tweemaal het net. Nog voor het verstrijken van die periode verkleinde Connie Luyben de marge met een fraai afstandschot. Ook Bianca van Wuyckhuyse deed een duit in het zakje en opende de derde periode: 2-3. De Duinkikkers waren helemaal terug in de wedstrijd, hetgeen door Luyben werd onderstreept met een treffer. De scheidsrechter keurde het doelpunt af, al zou hij na afloop vertel len dat hij de situatie verkeerd had be oordeeld. Daar kochten de waterpolosters niets voor, want de geannuleerde score bleek achteraf het breekpunt in de wedstrijd. Een counter van LJZPC leverde meteen daarna een vier meter worp op, die werd benut. In plaats van 3-3 was het daarom 2-4. De pijp van De Duinkikkers was leeg in de laatste periode en IJZPC had het laatste woord met twee doelpunten: 2-6. De junioren en senioren van The Red Stars moeten straks allemaal een functie uitoefenen die essen tieel is voor het voortbestaan van de club. Scheidsrechters, trainer/ coaches en andere kaderleden voor de jeugd zijn nodig om de terugloop van het aantal leden het hoofd te kunnen bieden. Dat zal één van de belangrijkste voor stellen zijn, die een speciaal in het leven geroepen beleidscommissie zal verwoor den in een gestructureerd beleidsplan. Naar verwachting begin volgend jaar kunnen de basketballers zich in een bij zondere algemene ledenvergadering uit spreken over dat plan. Als het wordt aangenomen, zijn in elk geval de junio ren en senioren verplicht iets voor de vereniging te gaan doen. Na afloop van dit seizoen worden alle leden afgemeld. Ze kunnen zich vervolgens wéér aan melden als lid onder de voorwaarde dat ze de club een handje gaan helpen. Kaderleden Volgens voorzitter Adri van Rouwend aal is het gebrek aan kaderleden de grootste oorzaak van het feit dat het ledenaantal is gedaald van ongeveer tweehonderd naar 150. Tien Baarnse leden verhuisden naar de nieuwe club Break Stars in hun woonplaats. Verder verloor Red Stars tien leden, omdat het rolstoelteam werd opgeheven. Maar der tig, voornamelijk jonge leden zijn weg gegaan, omdat de begeleiding niet meer optimaal Was. Om een verdere aftakeling te voorko men heeft Red Stars afgelopen donder dag tijdens de jaarlijkse leden vergadering meteen de noodklok geluid. Anderhalf jaar geleden behoorde Red Stars nog tot de grootste basketbalclubs van West-Nederland. Die status had Red Stars voor een belangrijk deel te danken aan Rob La Rose, die zeven jaar lang de jeugd begeleidde. Na diens ver trek, in mei 1994, is het bergafwaarts gegaan met de jeugdafdeling. Van Rouwendaal heeft desgevraagd laten weten dat hij pogingen in het werk zal stellen om La Rose terug te halen. Dat past in elk geval in het beleidsplan dat nu wordt ontwikkeld. Het is name lijk ook de bedoeling om de opbouw van de jeugdafdeling opnieuw te struc- tureren en de doorstroming van junio ren naar senioren te bevorderen. Wat betreft dat laatste is de eerste stap al gezet. Dringend gewenst zijn ook nieuwe scheidsrechters. Als basketbalvereniging is Red Stars verplicht voor elk team een scheidsrechter te leveren, die mag flui ten op het niveau waarop het betref fende team speelt. Met vijf teams in de landelijke competitie kan Red Stars amper voldoen aan de voorwaarde om vijf D-scheidsrechters op te roepen. Hetzelfde geldt voor de dames en het derde herenteam, waarvoor een zoge noemde E-scheidsrechter nodig is. Van Rouwendaal vertegenwoordigt het bestuur in de beleidscommissie. Hij gaat daarin samenwerken met René Lansaat, Dick van der Hammen, Harold Veen, Peter van der Neut en twee ouders van jeugdleden. Rinus Valk Tijdens de ledenvergadering is Rinus Valk afgetreden als bestuurslid. Hij was in 1965 één van de oprichters van de club en heeft bijna 25 jaar in het bestuur zitting gehad. Lange tijd als voorzitter en de laatste jaren als wedstrijd-secreta ris. Gedurende drie seizoenen was hij geen lid van Red Stars. Dat was begin jaren tachtig, toen hij Papilion oprichtte, de club die in 1984 fuseerde met Red Stars. Valk, die wel trainer/coach van het eerste herenteam en de jongens kadetten blijft, wilde geen commentaar geven op zijn afscheid als bestuurslid. Van Rouwendaal zegt dat Valk zijn functie beschikbaar heeft gesteld, nadat een aantal leden om een 'frisse wind' had gevraagd. Bart Jasperse is nu wed strijd-secretaris. "Valk heeft enorm veel betekend voor de club en we hopen dat hij dat ook in de toekomst zal doen," aldus Van Rouwendaal die ook van plan was om af te treden, maar toch de denk beeldige hamer in zijn bezit hield. "De avond voor de ledenvergadering ben ik door mensen gebeld. Die zeiden me dat ze alleen willen helpen als ik zou aan blijven. Dat heeft mijn ego wel ge streeld. Het geeft aan dat je het niet ver keerd heb gedaan. Bovendien ken ik die mensen ook van haver tot gort en wil ik graag met ze samenwerken." Algemeen bestuurslid Aldo Heeregrave, sinds dit seizoen damescoach, wordt opgevolgd door Frank Alexander. Ook de tweede competitiewedstrijd is door de heren van Red Stars in winst omgezet. In sporthal Beuken dal won de basketbalploeg zondag middag met 80-59 van BV Alphia. De gasten werden op vrijwel alle fronten geklopt door de Soesters. Om het gebrek aan lengte te compense ren, had coach Rinus Valk opnieuw ge hamerd op de onderlinge samenwer king. De spelers hadden de boodschap begrepen en hadden nog een wapen in huis. Op snelheid werden de gemiddeld oudere tegenstanders voqrbij gestreefd en met regelmaat scoorde Red Stars na een vlotte uitval. BV Alphia had geen antwoord op de korte mandekking van Red Stars en ontbeerde goede schutters die van af stand de verdediging kunnen openbre ken. Al snel sloeg Red Stars een gat van tien punten en tijdens de basketwis seling was er geen vuiltje aan de lucht: 35-23. "Het was zo'n wedstrijd die je niet mag verliezen. Dat merkte je meteen en we hebben 'em dan ook gecontroleerd uit gespeeld," aldus Valk die met name in de tweede helft de junioren veel speel tijd gaf. "Die jongens zijn toch nog ge spannen, daarom heb ik ze laten spelen. De wedstrijd was al in de knip en ze hebben het nog goed gedaan ook." Namens de Soester basketbalvereniging waren Igor Smink (20) en Marco van Maanen (19) het meest produktief. Daarnaast onderscheidde Manfred Dik kers door een groot aantal misgeschoten ballen uit de lucht te plukken. Op zaterdag 21 oktober wordt een puzzelrit gehouden voor ruiters en amazones. Er wordt gestart in Soest, Baarn en Hollandse Rading. De deelnemers die vanuit Soest op pad gaan, moeten zich tussen 9.00 en 12.00 uur melden bij de ingang van het bos op de hoek van de Biltseweg en de Koningsweg. Er wordt gestart in groe pen van vier. De finish is op dezelfde locatie. Volgens de organisatoren duurt de puzzelrit ongeveer 3,5 uur. Er wordt gestopt voor een warme lunch en een drankje. Een aankomend dierenarts controleert onderweg de ademhaling van de paarden en de pony's. De prijs uitreiking vindt plaats bij Inproba aan de Van Heemstralaan 2 in Baarn. Deelname aan de puzzelrit kost 25 gul den, inclusief de lunch en het drankje. Voor meer informatie en opgave (vóór 15 oktober) kan contact worden opge nomen met Mirjam Kuggeleijn, tel. (035) 5418294 of Esther Stuivenberg, tel. (035) 6013958. Deze week gaat de voorinschrijving van start voor de lessen ski-gymnas- tiek. Geïnteresseerden kunnen zich op woensdag tussen 10.00 en 12.00 uur en op donderdag tussen 19.00 en 20.00 uur bij het Springbokken- kantoor aan de Laanstraat laten in schrijven. De lessen worden gegeven door een ge diplomeerd ski-lerares, die met een uit gekiend programma deelnemers een optimale voorbereiding geeft voor een (blessure-vrije) wintersportvakantie Deze cursus van zestien lessen loopt van 3 november tot 1 maart. De kosten be dragen 120 gulden per persoon, voor twee leden uit één gezin is de totaalprijs 200 gulden. Wegens grote belangstelling voor de aerobiclessen zal vanaf morgen in de gymzaal aan de Paulus Potterlaan een extra uur starten van 19.00 tot 20.00 uur. In de maand oktober zijn deze les sen gratis. Wie niet van aerobic houdt, maar wel iets aan zijn of haar conditie wil doen kan op woensdagavond terecht bij de speciale conditie gymgroep. Ook een activiteit waar mannen en vrouwen samen naar toe kunnen. Deze lessen worden gegeven in de gymzaal aan de Smitsweg van 21.00 tot 22.00 uur. De wedvluchten zitten er op voor dit seizoen, dus de kaarten kunnen uit de kast worden gehaald. De Vriendschap doet dat op vrijdag 6 oktober. In het clubgebouw aan de Nachtegaalweg houdt de postduivenvereniging die dag een klaveijasavond. De kaarten worden om acht uur voor de eerste keer ge schud. Erna van Gelderen, J. van Kooy, Marcel Schrandt en R. van Hall zijn de nieuwe golfkampioenen van Soest. Zij veroverden vrijdag onder moeilijke omstandigheden hun titel op de golfbaan van De Batouwe in Zoelen. In totaal 58 deelnemers streden bij de heren en de dames in de categorieën strokeplay en stableford. In de catego rie met de laagste handicap zegevierde Erna van Gelderen bij de dames. Daar mee heroverde ze haar titel van 1993 die ze vorig jaar moest afstaan, omdat ze toen niet kon meedoen. J. Ros werd tweede en N. van Nierop derde. Bij de heren won debutant Marcel Schrandt die de laatste holes in het sche merdonker afwerkte. Hij stootte Dick Lenten van de troon. De titelverdediger De winnaars op een rijtje (v.l.n.r.) Marcel Schrandt, J. Kooy, Erna van Gelderen en Rob van Hall. moest genoegen nemen met de tweede plaats, terwijl Ruud Blok als derde ein digde. In de categorie handicap 25 en hoger was het J. van Kooy die bij de dames kampioen werd. Zij hield onder anderen G. van Kooten (tweede) en R. Wolff (derde) achter zich. Bij de heren was de volgorde R. van Hall, R. Langendorf en W. van de Stadt. Zij speelden in de ca tegorie van handicap 19 en hoger. De prijs voor de 'neary', het dichtst be naderen van de putt in één slag, was voor Wouter van Korlaar. De 'longest drive' werd bij de heren gespeeld door Piet Moree en bij de dames door Maija van Berkel. Voor de prijsuitreiking was wethouder Neks Blommers overgekomen naar de Batouwe. Zij zegde de Stichting Wolf- duin Golf alle steun toe bij het realise ren van een golfbaan op Soester grond gebied. Ze wees in dat verband op het beroep dat de gemeente Soest heeft aangetekend tegen de beslissing van de Raad van State. Die wijst de aanleg van een baan in het Monnikenbos af. Namens de Stichting Wolfduin Golf sprak bestuurslid Dick Stroband de ver wachting uit dat uiterlijk eind dit jaar een definitief besluit wordt genomen of er in Soest al dan niet een achttien ho les golfbaan zal worden aangelegd. De Eemvogels werken komende za terdag een sleutelduel af als ze een bezoek afleggen aan Telstar. De 'ge nerale' voor de ontmoeting met de mede-koploper verliep gladjes. Aan de Staringlaan klopten de korf ballers Woudenberg met 17-6. De onverwachte zegereeks werd voort gezet met een goede start. Snel teken den Erik van de Pol en Marco Kuil de eerste doelpunten aan en even later til den Ton Kraaikamp, Kathja Rauch en Anissa van Bemmel de stand naar 5-1. Door een groot veldoverwicht bepaal den De Eemvogels het wedstrijdbeeld en halverwege de wedstrijd zaten ze in een comfortabele fauteuil: 12-4. Stanley de Vries, Kuil, Agnes Kraaikamp (2), Van Bemmel en Ton Kraaikamp (2) zorgden voor de doelpunten. Het gevolg van de ruime voorsprong was dat de concentratie verslapte. Maar Woudenberg had helemaal niets meer in te brengen, zodat de voorsprong toch werd uitgebouwd. Van de Pol, De Vries, Rauch (2) en Agnes Kraaikamp be werkstelligden een eindstand van 17-6. In de vorm van Telstar zullen De Eemvogels komend weekeinde onge twijfeld meer tegenstand krijgen. Beide teams pakten acht punten uit vier duels en voeren de ranglijst aan. Bij een inbraak in een woning aan de Paulus Potterlaan zijn diverse goederen buitgemaakt. Meegenomen werden een videorecorder, twee flessen met sterke drank, een hoeveelheid klein geld, de delen I en II van het kentekenbewijs van de bewoner en de reservesleutel van zijn auto. De inbreker kwam donderdag nacht de woning binnen via een deur. De politie voerde vorige week donder dag snelheidscontroles uit aan de Van Beuningenlaan en de Soesterbergse- straat. Bij de eerste controle bleken in drie kwartier tijd drie van de 50 auto mobilisten te hard te rijden. De top was 80 km/u. Bij de tweede ging het in ruim anderhalf uur om elf van de 478 auto's, waarvan de snelste 73 km/u reed. De overtreders kregen een proces-verbaal.

Soester Courant | 1995 | | pagina 21